SON DAKİKA MEHMET ŞİMŞEK HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Şimşek Haberleri

 • 22 Ağustos 2016 15:47Sigorta Şirketlerinin Tekliflerini Kıyaslayın!Sigorta Şirketlerinin Tekliflerini Kıyaslayın!Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in "zorunlu trafik sigortalarında primlerin daha etkin bir şekilde düşürülmesi için yeni bir mevzuat hazırlandığı, yasal düzenleme sonrasında primlerde düşüş eğiliminin başladığı, vatandaşların poliçelerini düzenlettirdikten sonra da piyasada mevcut daha düşük primlerden poliçe tanzim ettirmelerinin mümkün olduğu ve internet ortamından da kolay teklif alma olanağının bulunduğu" şeklinde yaptığı açıklamanın ardından, sigorta şirketleri zorunlu trafik sigortası fiyatlarını düşürmeye başladı.
 • 21 Ağustos 2016 20:57Şimşek: Şimşek: "Terör Örgütleri Son Çırpınışlarını Yapıyor"Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Ben inanıyorum ki terör örgütleri son çırpınışlarını yapıyor.
 • 21 Ağustos 2016 19:25Gaziantep'teki Terör SaldırısıBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Ben inanıyorum ki terör örgütleri son çırpınışlarını yapıyor.
 • 21 Ağustos 2016 17:21Gaziantep'teki Terör SaldırısıBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Gaziantep'te 51 kişinin yaşamını yitirdiği düğündeki terör saldırısına ilişkin, "Asla ve asla dışarıdan, burada bir takım provokasyonlara, burada bu huzur ortamının istismarına asla izin vermeyeceğiz.
 • 21 Ağustos 2016 09:25Akdağ: 'Allah'ın İzniyle Bunların Hakkından Geleceğiz'Akdağ: 'Allah'ın İzniyle Bunların Hakkından Geleceğiz'Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Gaziantep'teki terör saldırısına ilişkin, "Allah'ın izniyle bunların hakkından geleceğiz.
 • 21 Ağustos 2016 07:55Gaziantep'teki Terör SaldırısıGaziantep'teki Terör SaldırısıSağlık Bakanı Recep Akdağ, Gaziantep'teki terör saldırısına ilişkin, "Allah'ın izniyle bunların hakkından geleceğiz.
 • 21 Ağustos 2016 07:43Akdağ: 'Böyle Durumlarda Sağlık Çalışanları Mükemmel Bir Şekilde Birlik ve Beraberlik Gösteriyor'Akdağ: 'Böyle Durumlarda Sağlık Çalışanları Mükemmel Bir Şekilde Birlik ve Beraberlik Gösteriyor'Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Gaziantep'teki terör saldırısında yaralananların bir kısmını tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.
 • 21 Ağustos 2016 06:54Bakanlar, Terör Saldırısında Yaralananları Hastanede Ziyaret EttiBakanlar, Terör Saldırısında Yaralananları Hastanede Ziyaret EttiBaşbakan Yardımcısı Şimşek, Sağlık Bakanı Akdağ ve AK Parti Genel Sekreteri Bilici Gaziantep'teki terör saldırısında yaralananların bir kısmını tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.
 • 21 Ağustos 2016 06:18Gaziantep'teki Terör SaldırısıBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Gaziantep'teki terör saldırısında yaralananların bir kısmını tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.
 • 21 Ağustos 2016 06:03Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Gaziantep’teki bir düğünde meydana gelen terör saldırısıyla ilgili, "Terörün amacı bizi korkutmak, yıldırmak, içe kapatmaktır ama bunu yapmayacağız. Normal hayat devam edecek ve biz bu örgütlerle mücadeleye sonuna kadar devam edeceğiz.
 • 21 Ağustos 2016 05:49Mehmet Şimşek ve Recep Akdağ, Saldırıda Yaralananları Ziyaret EttiMehmet Şimşek ve Recep Akdağ, Saldırıda Yaralananları Ziyaret EttiBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ, bombalı terör saldırısında yaralananları hastanede ziyaret etti.
 • 21 Ağustos 2016 05:44Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Vali Ali Yerlikaya'dan Brifing AldıBaşbakan Binali Yıldırım’ın talimatıyla terör saldırısının gerçekleştiği Gaziantep’e gelen Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya’yı ziyaret ederek, saldırı ile ilgili bilgi aldı.
 • 21 Ağustos 2016 04:39Başbakan Yardımcısı Şimşek: " Mesele Türkiye'deki Huzuru Bozmak, İşin Özü Bu"GAZİANTEP"te yaşanan terör saldırısının ardından Gaziantep Havalimanında açıklama yapan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Mesele Türkiye'deki huzuru bozmak, işin özü bu. Türkiye'nin istikrarını bozmak, Türkiye'yi medeniyet yarışında ve uluslararası rekabet yarışında geride bırakmak" dedi.
 • 21 Ağustos 2016 04:38Akdağ: 'Bütün Bu Örgütlerle Milletçe Mücadele Etmeye Kararlıyız'Akdağ: 'Bütün Bu Örgütlerle Milletçe Mücadele Etmeye Kararlıyız'GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Gaziantep'teki terör saldırısı Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek Sağlık Bakanı Recep Akdağ AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül Gaziantep - Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül, terör saldırısıyla ilgili bilgi almak üzere Gaziantep'e geldi.
 • 21 Ağustos 2016 04:33Başbakan Yardımcısı Şimşek, Gaziantep'te AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Gaziantep'teki bir düğünde meydana gelen terör saldırısıyla ilgili, "Terörün amacı bizi korkutmak, yıldırmak, içe kapatmaktır ama bunu yapmayacağız. Normal hayat devam edecek ve biz bu örgütlerle mücadeleye sonuna kadar devam edeceğiz.
 • 21 Ağustos 2016 04:08Başbakan Yardımcısı Şimşek: 'Mesele Türkiye'deki Huzuru Bozmak, İşin Özü Bu'Başbakan Yardımcısı Şimşek: 'Mesele Türkiye'deki Huzuru Bozmak, İşin Özü Bu'GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Gaziantep'teki terör saldırısı Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek Sağlık Bakanı Recep Akdağ AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül Gaziantep - Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül, terör saldırısıyla ilgili bilgi almak üzere Gaziantep'e geldi.
 • 21 Ağustos 2016 03:54Mehmet Şimşek ve Recep Akdağ Terör Saldırısının Yaşandığı Gaziantep'teMehmet Şimşek ve Recep Akdağ Terör Saldırısının Yaşandığı Gaziantep'teBaşbakan Binali Yıldırım’ın talimatı üzerine Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül patlamanın yaşandığı Gaziantep’e geldi.
 • 21 Ağustos 2016 03:53Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek: "Gaziantepli Hemşehrililerime Sesleniyorum; Hiç Kimse...Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek: "Gaziantepli hemşehrililerime sesleniyorum; hiç kimse provokasyona gelmesin.
 • 21 Ağustos 2016 03:48Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek: "Mesele Türkiye'deki Huzuru Bozmak, İşin Özü Bu. Türkiye'nin...Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek: "Mesele Türkiye'deki huzuru bozmak, işin özü bu. Türkiye'nin istikrarını bozmak, Türkiye'yi medeniyet yarışında ve uluslararası rekabet yarışında geride bırakmak.
 • 21 Ağustos 2016 03:44Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Gaziantep'teki Düğünde Gerçekleştirilen Terör Saldırısıyla...Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Gaziantep'teki Düğünde Gerçekleştirilen Terör Saldırısıyla...Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Gaziantep'teki düğünde gerçekleştirilen terör saldırısıyla ilgili, "Terörün amacı bizi korkutmak, yıldırmak, içe kapatmaktır.
 • 21 Ağustos 2016 03:32Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ Gaziantep'teBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ Gaziantep'teGazintep'teki saldırının ardından Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ Gaziantep'e gitti.
 • 21 Ağustos 2016 00:30Gaziantep'te Sokak Düğününde Patlama: Ölü ve Yaralılar Var (5)Gaziantep'te Sokak Düğününde Patlama: Ölü ve Yaralılar Var (5)BAŞBAKAN YARDIMCISI ŞİMŞEK: VAHŞİ VE BARBARCA SALDIRIBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Gaziantep'teki terör saldırısında ölü sayısının 8'den fazla olabileceğini belirterek, "Valimizin verdiği bilgiye göre, rakamlar biraz daha kötü olabilir" dedi.
 • 21 Ağustos 2016 00:13Ankara'da Antep İçin Telefon Trafiği! Başbakan Vekillere Talimat VerdiAnkara'da Antep İçin Telefon Trafiği! Başbakan Vekillere Talimat VerdiBaşbakan Yıldırım, Gaziantep'te gerçekleşen terör saldırısının ardından, İçişleri Bakanı Ala ve Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya'dan bilgi aldı. Antep milletvekillerini bölgeye gönderdi.
 • 20 Ağustos 2016 11:04Başbakan Yıldırım Yabancı Medya Temsilcileriyle Bir Araya GeldiBaşbakan Yıldırım Yabancı Medya Temsilcileriyle Bir Araya GeldiBaşbakan Binali Yıldırım, yabancı medya temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi.
 • 19 Ağustos 2016 13:41Başbakan Yardımcısı Şimşek (2) AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, uluslararası kredi derecelendirme kuruluşlarına Türkiye'yi anlatmaya devam edeceklerini belirterek, "İnşallah Türkiye'ye haksızlık olmaz, kredi notu düşürülmez. Biz Türkiye'nin temellerini iyileştirelim, demokrasiyi geliştirmeye, Türkiye'yi büyütmeye devam edelim, eninde sonunda bizim notumuz artar. Çünkü güneş balçıkla sıvanmaz." dedi.
 • 19 Ağustos 2016 13:04Başbakan Yardımcısı Şimşek: (1)Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Darbe girişimiyle başlayan ilk 3 haftada küresel yatırımcılar Türkiye'den para çıkarıyorlardı.
 • 18 Ağustos 2016 18:37Gagiad'tan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve Gaziantep Milletvekillerine ZiyaretGagiad'tan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve Gaziantep Milletvekillerine ZiyaretGAGİAD Yönetim Kurulu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’e ve Gaziantep milletvekilleri ile görüşerek geçmiş olsun dileklerini iletti ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 • 18 Ağustos 2016 13:26Başkan Çoban'ın Ankara ZiyaretiBaşkan Çoban'ın Ankara ZiyaretiBitlis’in Ahlat Belediye Başkanı A. Mümtaz Çoban, Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunarak, ilçeyi yakından ilgilendiren projeler hakkında görüşmelerde bulundu.
 • 17 Ağustos 2016 12:07Türkiye'ye Yatırımcı İlgisi BüyükTürkiye'ye Yatırımcı İlgisi BüyükBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından küresel yatırımcılarla görüşmelerinin devam ettiğini belirterek, "Küresel yatırımcıların Türkiye algısı düzeliyor.
 • 17 Ağustos 2016 11:39Başbakan Yardımcısı Şimşek Reform Süreci Kesintisiz Devam EdecekBaşbakan Yardımcısı Şimşek Reform Süreci Kesintisiz Devam EdecekMehmet Şimşek,FETÖ'nün darbe girişiminin ardından küresel yatırımcılarla görüşmelerinin devam ettiğini belirterek, "Küresel yatırımcıların Türkiye algısı düzeliyor." dedi.
 • 17 Ağustos 2016 07:333 GSM Şirketi Uyarıldı, 3 Ay İçinde Düzenleme İstendi3 GSM Şirketi Uyarıldı, 3 Ay İçinde Düzenleme İstendiBTK, 3 GSM şirketine gönderdiği mesajda dolandırıcıların kullandığı CLI sistemini 3 ay içinde düzenleyerek sorunun çözülmesini istedi.
 • 17 Ağustos 2016 07:27Btk'dan Gsm Operatörlerine Numarama Kopyalama UyarısıBtk'dan Gsm Operatörlerine Numarama Kopyalama UyarısıHabertürk'ten Bülent Aydemir'in haberine göre Başbakan Binali Yıldırım'ın medya temsilcileriyle yaptığı toplantıda, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in telefonu çalmış, telefonun ekranında görünen, "Başbakan arıyor" ifadesinin doğru olmadığı ortaya çıkmıştı.
 • 14 Ağustos 2016 13:01Başbakan Yardımcısı Şimşek: (2)Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, uluslararası kredi derecelendirme kuruluşlarından bir not indirimi beklemediğini vurgulayarak, "Notumuz düşürülürse ki beklemiyorum ve bunun büyük bir haksızlık olacağına inanıyorum ama böyle birşey olursa notumuzun hemen artırılması için gereken çabalara devam edececeğiz.
 • 14 Ağustos 2016 11:30Başbakan Yardımcısı Şimşek: (1)Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin, "Yargıdaki, polisteki, ordudaki kümelenme ortaya çıkıyor.
 • 14 Ağustos 2016 10:28Mehmet Şimşek: 14 Ağustos'la İlgili Olumsuz Bir Durum YokMehmet Şimşek: 14 Ağustos'la İlgili Olumsuz Bir Durum YokBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, FETÖ'ye yakın sosyal medya hesaplarını 14 Ağustos mesajlarına ilişkin konuşarak "Olumsuz bir durum yok ama hükümetimiz tüm önlemleri aldı." dedi.
 • 13 Ağustos 2016 15:50Yıldırım ve Şimşek'in İlginç Telefon Diyaloğu: Ben AramadımYıldırım ve Şimşek'in İlginç Telefon Diyaloğu: Ben AramadımÇankaya Köşkü'ndeki toplantıda telefonu çalan Mehmet Şimşek'in "Başbakanım beni arıyorsunuz" sözlerine Yıldırım'ın "Ben aramadım" yanıtını vermesi, akılllara siber saldırı ihtimalini getirdi.
 • 12 Ağustos 2016 23:18Mehmet Şimşek: Türkiye Batı'dan Kopmuyor, Avrupa Birliği'nden VazgeçmiyorMehmet Şimşek: Türkiye Batı'dan Kopmuyor, Avrupa Birliği'nden VazgeçmiyorBAŞBAKAN Yardımcısı Mehmet Şimşek, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından düzenlenen "Türkiye'ye güvenenler, Türkiye'de üretenler" konulu toplantıya katıldı.
 • 12 Ağustos 2016 23:17Mehmet Şimşek: Türkiye Batı'dan Kopmuyor, Avrupa Birliği'nden VazgeçmiyorMehmet Şimşek: Türkiye Batı'dan Kopmuyor, Avrupa Birliği'nden Vazgeçmiyor* Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek,"Tabi ki bu kalkışma içerisinde olanların bu darbe girişiminde bulunanların devletten temizlenmesi gerekiyor ve bu süreç işliyor; ama daha önemlisi bir daha bu türden darbe girişimleriyle karşı karşıya kalmamak için ciddi idari reformlar gerekiyordu""Türkiye zaman zaman batılı müttefiklerimizle, dostlarımızla fikir ayrılıklarında olabilir; ama Türkiye Batı'dan kopmuyor, Avrupa Birliği'nden vazgeçmiyor"Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci,"İhracatçılarımızdan yaklaşık olarak, ilk rakamlar itibariyle 17 ile 20 bin civarındaki ihracatçımıza da bu ülkeyi temsil eden imtiyazlı yeşil pasaportu, ihracatçımızın emrine vereceğiz"Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü,"15 Temmuz gecesinde ve sonrasında yaşanan gelişmelerden birçok hayırlı sonuç çıktığını düşünüyorum"Haber-Kamera: Yaşar KAÇMAZ/ İstanbul DHABaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından düzenlenen "Türkiye'ye güvenenler, Türkiye'de üretenler" konulu toplantıya katıldı.
 • 12 Ağustos 2016 21:15İso'nun "Türkiye'ye Güvenenler, Türkiye'de Üretenler" Konulu ToplantısıEkonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Türkiye'nin zaman zaman Batılı müttefikleriyle, dostlarıyla fikir ayrılıkları içerisinde olabileceğini belirterek, "Ama Türkiye Batı'dan kopmuyor.
 • 12 Ağustos 2016 20:20Bakan Zeybekci'den İhracatçılara Yeşil Pasaport MüjdesiTürkiye’de faaliyet gösteren uluslararası sermayeli firma temsilcileri ile hükümetin ekonomiden sorumlu bakanları bir araya geldi.
 • 12 Ağustos 2016 17:25İso Üyesi Küresel Sanayicilerden Ortak Görüşİso Üyesi Küresel Sanayicilerden Ortak GörüşİSO), üyeleri arasında bulunan ve 74 ülkede faaliyet gösteren 600’ü aşkın uluslararası sermayeli firmayı bugün “Türkiye’ye Güvenenler, Türkiye’de Üretenler” konulu toplantıda buluştu.
 • 11 Ağustos 2016 17:50Gso Meclisi ToplandıGaziantep Sanayi Odası (GSO) Meclisi, aylık toplantısını yaptı.
 • 11 Ağustos 2016 15:53Gso Meclis Toplantısı YapıldıGso Meclis Toplantısı YapıldıSanayi Odası Ağustos ayı olağan toplantısında konuşan Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu ‘‘Arzumuz,bu birlikteliği ülkemizde devam ettirmektir.
 • 08 Ağustos 2016 16:16Gaziantep Valiliği TaşınacakGaziantep Valiliği TaşınacakGaziantep’te 15 Temmuz darbe girişimin ardından Valilik binasının taşınmasına karar verildi.
 • 08 Ağustos 2016 12:34Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin KanunBazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin KanunEge Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, devlet büyüklerinin iş dünyasının yanında olmaya devam etmesiyle Türkiye'nin, önündeki engelleri aşacağını bildirdi.
 • 08 Ağustos 2016 07:56Başbakan Yıldırım'dan Mehmet Şimşek'e: Sen Hala Burada mısın?Başbakan Yıldırım'dan Mehmet Şimşek'e: Sen Hala Burada mısın?Başarısız darbe girişiminin Türkiye'ye dönük yatırımcı güvenini bozmaması için Şimşek'in dünya turuna çıkmasını isteyen Yıldırım, yardımcısı Şimşek'e şakayla karışık takıldı.
 • 07 Ağustos 2016 21:16Bakan Mehmet Şimşek: Millet Demokrasi ve Namusuna Sahip Çıktı -1Bakan Mehmet Şimşek: Millet Demokrasi ve Namusuna Sahip Çıktı -1Gaziantep'te, 15 Temmuz darbe girişimini protesto etmek için Demokrasi ve Şehitler Mitingi düzenlendi.
 • 07 Ağustos 2016 20:37Gaziantep'teki Demokrasi ve Şehitler MitingiGaziantep'teki Demokrasi ve Şehitler MitingiGaziantep Demokrasi ve Şehitler Mitingine katılan Başbakan yardımcısı Mehmet Şimşek, tüm iş alemine yaptığı çağrıda istihdama devam etmesini isteyerek, “FETÖ’yle bağlantılı olanlar, bu örgüt içerisinde olanlar, darbenin içinde olanlar, finansman sağlayanlar bellidir” dedi.
 • 07 Ağustos 2016 20:05Mehmet Şimşek: Millet Demokrasi ve Namusuna Sahip ÇıktıMehmet Şimşek: Millet Demokrasi ve Namusuna Sahip ÇıktıGAZİANTEP'te, 15 Temmuz darbe girişimini protesto etmek için Demokrasi ve Şehitler Mitingi düzenlendi.
 • 07 Ağustos 2016 19:27Gaziantep'te Gaziantep'te "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "FETÖ terör örgütünü destekleyenler, bu darbenin içinde olanlar, bu terör örgütüne finans desteği sağlayanlar belli. Geriye kalan tüm iş alemi yatırıma devam etsin.