SON DAKİKA MEHMET ŞİMŞEK HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Şimşek Haberleri

 • 08 Aralık 2016 20:03Yıldırım, Ekk Kararlarını AçıkladıYıldırım, Ekk Kararlarını AçıkladıBaşbakan Binali Yıldırım, "Kamu, devlet olarak 2017'de muazzam bir tasarruf yılı olacak.
 • 08 Aralık 2016 15:41Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı Profesörü Prof. Dr. Şimşek Göreve BaşladıKadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı Profesörü Prof. Dr. Şimşek Göreve BaşladıKadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Profesörü Prof. Dr. Mehmet Şimşek göreve başladı.
 • 08 Aralık 2016 10:07Bütün Şokları Büyük Dirençle AtlattıkBütün Şokları Büyük Dirençle Atlattık"İş Bankası'nın DÜNYA gazetesi işbirliğiyle düzenlediği 'İş'le Buluşmalar' toplantısında konuşan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, 'Muhtemelen en kötüsü geride kaldı' dedi.
 • 08 Aralık 2016 09:27(Tekrar)- Şimşek: Bizim Vatandaşımız Arzulanan Düzeyde Kenara Para Koymuyor(Tekrar)- Şimşek: Bizim Vatandaşımız Arzulanan Düzeyde Kenara Para KoymuyorBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek,"(AB üyeliği) İnşallah 2017 yılında bu müzakereler güçlü bir şekilde başlar ve hızlı bir şekilde biter. Çünkü o Türkiye'nin rekabet gücünün toptan bir şekilde artmasını sağlar diye düşünüyorum""(Tasarruflar) Bizim yatırıma ihtiyacımız var.
 • 07 Aralık 2016 19:47Şimşek: Şimşek: "Bütün Şokları Türkiye Büyük Bir Direnç Göstererek Atlattı" - IstanbulBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Türkiye'nin aslında çok iyi bir reform programı ve yol haritasının bulunduğunu belirterek, "Diğer problemlerle mücadele etmekten bugüne kadar arzuladığımız hızda belki bunları devreye koyamadık.
 • 07 Aralık 2016 18:40İş'le Buluşmalarİş'le Buluşmalarİş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, asla acul kararlar alınarak 2-3 nesilde zar zor bir araya getirilmiş Türk işletmelerinin değerinin çarçur edilmesine neden olunmaması gerektiğini belirterek, "Daha önce ifade ettim, tekrarında yarar görüyorum, eğer bugün yarışacaksak bankalar olarak kar...
 • 07 Aralık 2016 18:26Şimşek: Bizim Vatandaşımız Arzulanan Düzeyde Kenara Para KoymuyorŞimşek: Bizim Vatandaşımız Arzulanan Düzeyde Kenara Para KoymuyorBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "(tasarruflar) Bizim yatırıma ihtiyacımız var. Bu yatırımları da iç tasarruflarla finanse etmemiz lazım. Fakat gelin görün ki bizim vatandaşımız arzulanan düzeyde kenara para koymuyor" dedi.
 • 07 Aralık 2016 17:47Şimşek Bizim Vatandaşımız Arzulanan Düzeyde Kenara Para KoymuyorŞimşek Bizim Vatandaşımız Arzulanan Düzeyde Kenara Para Koymuyor* Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek,(AB üyeliği) 'İnşallah 2017 yılında bu müzakereler güçlü bir şekilde başlar ve hızlı bir şekilde biter. Çünkü o Türkiye'nin rekabet gücünün toptan bir şekilde artmasını sağlar diye düşünüyorum"(tasarruflar)?Bizim yatırıma ihtiyacımız var.
 • 07 Aralık 2016 17:46Şimşek: Bizim Vatandaşımız Arzulanan Düzeyde Kenara Para KoymuyorBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "(tasarruflar) Bizim yatırıma ihtiyacımız var. Bu yatırımları da iç tasarruflarla finanse etmemiz lazım. Fakat gelin görün ki bizim vatandaşımız arzulanan düzeyde kenara para koymuyor" dedi.
 • 07 Aralık 2016 17:46Şimşek: Şimşek: "Fiyat Istikrarı Olmazsa Olmazdır" - IstanbulBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Bugün biz AB ile 'Gümrük Birliğini, hizmetler, kamu alımları ve tarımı içerecek şekilde nasıl genişletiriz, nasıl pozitif bir gündem oluştururuz' onun çabası içerisindeyiz.
 • 07 Aralık 2016 17:42Şimşek: Bizim Vatandaşımız Arzulanan Düzeyde Kenara Para KoymuyorBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek,(AB üyeliği) "İnşallah 2017 yılında bu müzakereler güçlü bir şekilde başlar ve hızlı bir şekilde biter. Çünkü o Türkiye'nin rekabet gücünün toptan bir şekilde artmasını sağlar diye düşünüyorum"(tasarruflar)"Bizim yatırıma ihtiyacımız var.
 • 07 Aralık 2016 17:24İş'le Buluşmalarİş'le BuluşmalarBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Bugün biz AB ile 'Gümrük Birliğini, hizmetler, kamu alımları ve tarımı içerecek şekilde nasıl genişletiriz, nasıl pozitif bir gündem oluştururuz' onun çabası içerisindeyiz.
 • 07 Aralık 2016 17:20Başbakan Yardımcısı Şimşek: Başbakan Yardımcısı Şimşek: "Para ve Maliye Politikasında Rasyonel Yol İzlenecek"Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, para ve maliye politikasında rasyonel yoldan ilerleneceğini söyleyerek, "Türkiye ekonomisi şoklara karşı inanılmaz dirençlidir" dedi.
 • 07 Aralık 2016 12:24Dha İstanbul Bülteni - 21- BERKİN ELVAN'IN ÖLDÜRÜLMESİNE İLİŞKİN SORUŞTURMA 3,5 YIL SONRA TAMAMLANDIBir polis memuru hakkında "Olası kasıtla öldürmek" suçundan müebbet hapis istemiyle iddianame düzenlendi.
 • 07 Aralık 2016 11:58Hazine Destekli Kefaletlere İlişkin Protokol İmza TöreniHazine Destekli Kefaletlere İlişkin Protokol İmza TöreniBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, döviz bozdurma kampanyalarına ilişkin, "Bizim için önemli olan Türkiye'nin finansal kaynaklarının yastık altında olmaması, sistemde olmasıdır.
 • 07 Aralık 2016 11:37Şimşek Vatandaş Yeter Ki Kaynağını Yastık Altında TutmasınŞimşek Vatandaş Yeter Ki Kaynağını Yastık Altında TutmasınBAŞBAKAN Yardımcısı Mehmet Şimşek, " (Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dolar bozdurma çağrısı) Bizim için önemli olan Türkiye'nin finansal kaynaklarının yastık altında olmaması, sistemde olmasıdır.
 • 07 Aralık 2016 11:35Şimşek: Vatandaş Yeter Ki Kaynağını Yastık Altında TutmasınŞimşek: Vatandaş Yeter Ki Kaynağını Yastık Altında TutmasınBAŞBAKAN Yardımcısı Mehmet Şimşek, " (Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dolar bozdurma çağrısı) Bizim için önemli olan Türkiye'nin finansal kaynaklarının yastık altında olmaması, sistemde olmasıdır.
 • 07 Aralık 2016 11:33Şimşek Vatandaş Yeter Ki Kaynağını Yastık Altında TutmasınŞimşek Vatandaş Yeter Ki Kaynağını Yastık Altında Tutmasın* Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek,? (Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dolar bozdurma çağrısı) Bizim için önemli olan Türkiye'nin finansal kaynaklarının yastık altında olmaması, sistemde olmasıdır.
 • 07 Aralık 2016 11:25Şimşek: Vatandaş Yeter Ki Kaynağını Yastık Altında TutmasınŞimşek: Vatandaş Yeter Ki Kaynağını Yastık Altında TutmasınBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek," (Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dolar bozdurma çağrısı) Bizim için önemli olan Türkiye'nin finansal kaynaklarının yastık altında olmaması, sistemde olmasıdır.
 • 07 Aralık 2016 11:05Başbakan Yardımcısı Şimşek: Başbakan Yardımcısı Şimşek: "Önemli Olan Finansal Kaynakların Yastık Altında Değil, Sistemde Olması"Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek döviz bozdurma kampanyalarına ilişkin olarak, "Bizim için önemli olan ülkenin finansal kaynaklarının yastık altında değil sistemde olması. Yani vatandaşın tercihlerine saygılıyız. Vatandaş yeter ki kaynağını atıl tutmasın, yastık altında tutmasın" dedi.
 • 07 Aralık 2016 11:05Kobi'lere Kredi 20 Milyar Lira KrediKobi'lere Kredi 20 Milyar Lira KrediBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, KOBİ’ler için şu anda 20 milyar lira kadar kredi imkanı olduğunu, yakın dönemde ilave bütçeden arttırılabileceğini söyledi.
 • 07 Aralık 2016 09:55Dha İstanbul Haber Takip GündemiDHA İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ10.15Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Hazine Müsteşarlığı ve Kredi Garanti Fonu arasında imzalanacak olan Hazine Destekli Kefaletlere İlişkin Protokol imza törenine katılacak.
 • 06 Aralık 2016 22:362017 Yılı Bütçesi Genel Kurulda2017 Yılı Bütçesi Genel KuruldaBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, FETÖ'nün darbe girişimi konusunda, "Hiç merak etmeyin, eninde sonunda siyasi kadrolar da ortaya çıkarılacak.
 • 06 Aralık 2016 22:35Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, anayasa değişikliğiyle ilgili, "Türkiye siyaseti için önemli bir değişimdir.
 • 06 Aralık 2016 21:352017 Yılı Bütçesi Genel Kurulda2017 Yılı Bütçesi Genel KuruldaBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Bu sıkıntılı dönemde kamu maliyesi aslında hala güçlü. Bu da aslında şoklara karşı bir miktar direnç göstermemizi sağlıyor.