SON DAKİKA MEHMET ŞİMŞEK HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Şimşek Haberleri


MEHMET ŞİMŞEK

Mehmet Şimşek, 1 Ocak 1967'de Batman Arıca'da doğdu. Babasının adı Hasan, annesinin adı Mehdiye'dir. Ekonomist; Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını İngiltere'de University of Exeter'de tamamladı. ABD Büyükelçiliği'nde ve Deutsche Menkul Kıymetlerde kıdemli... Devamı

23:55
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Geldi Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile 22.15'te Batman'dan Ankara'ya geldi.
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Geldi
23:13
Başbakan Davutoğlu Ankara'ya Geldi Başbakan Davutoğlu, özel uçak “ANA” ile Batman’dan Ankara’ya geldi.
Başbakan Davutoğlu Ankara'ya Geldi
22:28
Davutoğlu, Maliye Bakanı Şimşek'in Ağabeyi Ahmet Şimşek'i Ziyaret Etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, Batman'da Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in ağabeyi Ahmet Şimşek'i ziyaret etti.
Davutoğlu, Maliye Bakanı Şimşek'in Ağabeyi Ahmet Şimşek'i Ziyaret Etti
22:21
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile 22.15'te Batman'dan Ankara'ya geldi.
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Geldi
20:48
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 20.41'de Ankara'ya gitti.
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Gitti
20:42
Başbakan Davutoğlu Batman'da Davutoğlu, Maliye Bakanı Şimşek'in ağabeyi Ahmet Şimşek'i ziyaret etti.
Başbakan Davutoğlu Batman'da
20:39
Başbakan Davutoğlu Batman'da Düğün Törenine Katıldı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Batman’da AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir’in kızının düğün törenine katıldı.
19:49
Başbakan Davutoğlu Batman'da Davutoğlu, Batman Milletvekili Özdemir'in kızının nikah şahidi oldu.
19:28
Davutoğlu: Güzel Türkçemizle, Güzel Kürtçemizi Kardeş Yapmaya Geldik(2) Batman'da KONUŞTU Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır'ın ardından geçtiği Batman'da partisinin Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen il kongresine katıldı.
Davutoğlu: Güzel Türkçemizle, Güzel Kürtçemizi Kardeş Yapmaya Geldik(2)
18:48
AK Parti Batman 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (3) "Bu baş bu gövdedeyken, bu yürek bu bedendeyken Allah şahittir ki bir gün dahi Kürt, Türk ayrımı yapılmasına izin vermeyeceğiz.
18:45
MHP'de Çorum İl Başkanı Bekir Çetin Oldu Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Kongresi yapıldı.
MHP'de Çorum İl Başkanı Bekir Çetin Oldu
18:23
AK Parti Batman 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Türkiye, bütün bu çalkantılar içinde bir istikrar adası. Biz bunu her şeyden önce kardeşliğimize borçluyuz. Biz bunu demokrasimize borçluyuz. Biz bunu atalarımızdan aldığımız kültüre borçluyuz" "Milletimiz, Türkiye'de kardeşliğin arkasında durduğu gibi Çözüm Süreci'nin de arkasında durdu.
18:11
AK Parti Batman 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (1) "Al bayrak altında, bundan sonra kimse dini, örfü, adeti, kültürü dolayısıyla dışlanmayacak.
17:13
Başbakan Davutoğlu Batman'da Başbakan Davutoğlu, Batman'a geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 15.37'de Batman'a geldi.
Başbakan Davutoğlu Batman'da
16:16
AK Parti Diyarbakır 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: "Çözüm süreci milletin malıdır, milletin istikbalidir, milletin geleceğidir.
16:09
Davutoğlu: Güzel Türkçemizle, Güzel Kürtçemizi Kardeş Yapmaya Geldik Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır'da partisinin il kongresinde yaptığı konuşmasına Kürtçe "Varlığınız, varlığımızdır" sözüyle başladı, birlik ve beraberlik meajları verdi.
Davutoğlu: Güzel Türkçemizle, Güzel Kürtçemizi Kardeş Yapmaya Geldik
15:57
Başbakan Davutoğlu, Batman'a Geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 15.37'de Batman'a geldi.
15:23
Başbakan Davutoğlu, Batman'a Gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 15.01'de Batman'a gitti.
12:12
Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır'a Geldi Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır'a geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 11.05 Diyarbakır'a geldi.
Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır'a Geldi
11:27
Hazine'ye Ait 5 Bin 464 Adet Taşınmazın Bedelsiz Devri Yapıldı Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun soru önergesine cevap verdi.
11:10
Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır'a Geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 11.05 Diyarbakır'a geldi.
10:14
Başbakan Davutoğlu, Diyarbakır'a Gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 10.00'da Diyarbakır'a gitti.
09:24
Türkiye'den Davos'a G-20 Damgası Türkiye’nin altı sene sonra yeniden Başbakan seviyesinde Dünya Ekonomi Forumu’na (WEF) katılmasının yanı sıra bu yıl Türkiye’nin G 20 dönem başkanlığını da yürütüyor olması, forum katılımcıları arasında ilgiyle karşılandı.
23:12
Davos Toplantıları Tamamlandı İsviçre'nin Davos kasabasında düzenlenen ve dünyadaki pek çok sorunun ele alındığı, Dünya Ekonomi Forumu'nun (WEF) 45. Davos Yıllık Toplantıları sona erdi Toplantılarda, G 20 Dönem Başkanı sıfatıyla katılan Başbakan Davutoğlu ile birlikte 40'dan fazla lider yer aldı.
17:20
Maliye Bakanı Şimşek, Davos'ta "Retweet" Listesinde Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Dünya Ekonomik Forumu'na katılanlar arasında, sosyal medya üzerinden retweeet yoluyla görüşleri en fazla paylaşılan 4. kişi oldu.
03:23
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Yurda Döndü Başbakan Ahmet Davutoğlu, İsviçre ziyaretinin ardından, özel uçağı ANA ile Türkiye’ye döndü.
02:59
Başbakan Davutoğlu, Yurda Döndü Başbakan Ahmet Davutoğlu, tamamladığı İsviçre programının ardından özel uçak ANA ile saat 01.42'de Türkiye'ye döndü.
Başbakan Davutoğlu, Yurda Döndü
02:04
Başbakan Davutoğlu, Yurda Döndü Başbakan Ahmet Davutoğlu, tamamladığı İsviçre programının ardından özel uçak ANA ile saat 01.42'de Türkiye'ye döndü.
23:17
Başbakan Davutoğlu İsviçre'de Davutoğlu: (2) "O herkesin tahkir ettiği, tepeden baktığı Türkiye yok. Tepeden bakana, onurla bakan bir Türkiye var. İnandığımız değerleri tahkir etmeye kalkışana haddini bildiren bir Türkiye var. Gerektiğinde her yerde 'one minute' diyebilecek bir Türkiye var hamd olsun" "Bizim siyaset felsefemiz Türkiye'yi 'tek bir yumruk gibi' doğusuyla batısıyla, kuzeyiyle güneyiyle birleştirmek.
16:55
Maliye Bakanı Şimşek: "2015 Türkiye İçin Çok İyi Bir Yıl Olacak" Dünya Ekonomik Forumu’na katılmak üzere Davos’a gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun heyetinde yer alan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, birçok faktör ele alındığında 2015’in Türkiye için çok iyi bir yıl olacağını ifade etti.
16:45
Örtülü Ödenek Harcamalarındaki Yüksek Artış Meclis Gündemine Taşındı MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun örtülü ödenek harcamalarını TBMM gündemine taşıdı.
04:21
Davutoğlu: "Türkiye'nin İstediği Şey, Eşitlik ve Devletler Arasında Karşılıklı Saygı" Başbakan Davutoğlu Davos'ta- Davutoğlu: (3)- "AB'ye üyelik sürecimiz bizim stratejik hedefimizdir.
Davutoğlu: 'Türkiye'nin İstediği Şey, Eşitlik ve Devletler Arasında Karşılıklı Saygı'
04:02
Başbakan Davutoğlu Davos'ta Davutoğlu: (3) ''AB'ye üyelik sürecimiz bizim stratejik hedefimizdir.
20:31
Sırbistan ve Malezya Başbakanları ile Görüştü Başbakan Ahmet Davutoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği İsviçre’nin Davos kasabasında Sırbistan Başbakanı Alexander Vucic ve Malezya Başbakanı Dato' Sri Najib Tun Abdul Razak ile bir araya geldi.
Sırbistan ve Malezya Başbakanları ile Görüştü
20:29
Başbakan Davutoğlu, Sırbistan ve Malezya Başbakanları ile Görüştü Başbakan Ahmet Davutoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği İsviçre’nin Davos kasabasında Sırbistan Başbakanı Alexander Vucic ve Malezya Başbakanı Dato’ Sri Najib Tun Abdul Razak ile bir araya geldi.
19:42
Davutoğlu, Sırbistan ve Malezya Başbakanlarıyla Görüştü Davos'ta temaslarda bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Sırp ve Malezyalı mevkidaşlarıyla ayrı ayrı görüştü.
19:10
Başbakan Davutoğlu, Ürdün Kralı ile Görüştü Başbakan Ahmet Davutoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği İsviçre'nin Davos kasabasında Ürdün Kralı II. Abdullah ile bir araya geldi.
Başbakan Davutoğlu, Ürdün Kralı ile Görüştü
19:04
Başbakan Davutoğlu Ürdün Kralı ile Görüştü Başbakan Ahmet Davutoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği İsviçre’nin Davos kasabasında Ürdün Kralı II. Abdullah ile bir araya geldi.
18:15
Davutoğlu, Ürdün Kralı Tarafından Kabul Edildi İsviçre'nin Davos kasabasında temaslarda bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ürdün Kralı 2. Abdullah tarafından kabul edildi.
17:41
MHP'li Türkkan'dan 'Örtülü Ödenek' Sorusu (2) (Yeniden) Mhp kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun örtülü ödenek harcamalarıyla ilgili olarak Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in yanıtlaması istemiyle soru önergesi verdi.
17:18
Geniş Haber) Davutoğlu: Türkiye İdeal Yatırım Noktası, Önemli Olan Bizim Bunu Anlatabilmemiz Başbakan Ahmet Davutoğlu, Dünya Ekonomik Forumu 45. Davos Yıllık Toplantıları'nın ikinci gününde Davos'ta temaslarına devam ediyor.
Geniş Haber) Davutoğlu: Türkiye İdeal Yatırım Noktası, Önemli Olan Bizim Bunu Anlatabilmemiz
17:10
MHP'li Türkkan'dan 'Örtülü Ödenek' Sorusu MHP'li Lütfü Türkkan, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun örtülü ödenek harcamalarıyla ilgili Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in yanıtlaması istemiyle soru önergesi verdi.
15:19
Askeri Hakimler Kanunu'nda Değişiklik Adalet Komisyonu'nda Komisyon tasarının Askeri Hakimler Kurulu oluşturulmasını da içeren 13 maddesini kabul etti MHP'li Başesgioğlu: "Milli Savunma Bakanının teklifi, Başbakanın onayıyla üyeleri seçilen kurul, hakimlik teminatını sağlamaz" CHP'li Aldan: "Demokrasiyi, özgürlüğü, evrenselliği, bilimi arayacağımıza bizden olanı ararsak sorunlardan kurtulamayız. Çevremizde başımıza bela olacak insanlar istemiyoruz" Askeri Yargıtay Üyesi Şimşek: "Kurula askeri yüksek yargı üyesi girmesi halinde bağımsızlık söz konusu
Askeri Hakimler Kanunu'nda Değişiklik Adalet Komisyonu'nda
12:58
Başbakan Davutoğlu, Davos'ta Davutoğlu, "Borsa İstanbul: Yatırımcılar için Neden Türkiye? Neden Borsa İstanbul" başlıklı toplantının kapanışında konuştu Başbakan Davutoğlu: "Biz, her zaman yatırımcılara açığız. Eğer yatırımcılar herhangi bir engelle karşılaşırlarsa yatırım yapma yolunda, Hükümetim ve ben kişisel olarak, gelsinler biz, bu konuda onlara her türlü yardımı sağlayacağız. Önünüze herhangi bir engel çıkarsa, küçük de olsa, bize haber verin.
12:40
Başbakan Davutoğlu'nun Karda Yürüyüş Keyfi Başbakan Ahmet Davutoğlu, Davos’ta katıldığı “Borsa İstanbul: Yatırımcılar için Neden Türkiye? Neden Borsa İstanbul?” toplantısının ardından temaslarda bulunacağı Rixos Otel’e yürüyerek geçti.
Başbakan Davutoğlu'nun Karda Yürüyüş Keyfi
12:10
Davutoğlu - Davos Sokaklarında Yürüyüş Dünya Ekonomik Forumu'na katılmak üzere Davos'a gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu, sabah toplantılarının ardından Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile yürüyüş yaptı.
Davutoğlu - Davos Sokaklarında Yürüyüş
21:12
Davutoğlu, Ukrayna Cumhurbaşkanı Poroşenko ile Görüştü Başbakan Ahmet Davutoğlu, İsviçre'nin Davos kasabasındaki ikili temasları kapsamında Ukrayna Cumhurbaşkanı Petro Poroşenko ile bir araya geldi.
19:34
Dünya Ekonomik Forumu Davos Toplantıları Başbakan Davutoğlu "Türkiye'nin G 20 Vizyonu"nu anlattı: (3) "Türkiye'nin ayrımcılık yapmayan prensiplere sahip olan çabalarıyla hangi krizleri çözmek için ne yardımlarda bulunduğunu listeleyebilirim. Hepimiz uluslararası sistemde ortak değerlerimiz çerçevesinde sığınmacılar gibi insanlık trajedilerini çözmek için, kim tarafından yapıldığı önemsiz teröristler ya da başka kaynaklar olsun bunlara karşı birlikte çalışmalıyız" "Biz, Türkiye olarak 2 milyon sığınmacıyı ülkemizde şu anda
17:25
Başbakan Davutoğlu İsviçre'ye Geldi Davutoğlu, Davos kasabasında Dünya Ekonomik Forumu toplantılarına katılacak.
16:56
Davutoğlu, Londra'dan Ayrıldı Başbakan Ahmet Davutoğlu, İngiltere temaslarının ardından başkent Londra’dan ayrıldı.
Davutoğlu, Londra'dan Ayrıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 10:24:11. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MEHMET ŞİMŞEK HABERLERİ
[Hata Bildir]