SON DAKİKA MEHMET ŞİMŞEK HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Şimşek Haberleri

 • 27 Ekim 2016 10:48Yatırım Danışma Konseyi ToplantısıBaşbakan Binali Yıldırım ve Yatırım Danışma Konseyi (YDK) üyeleri aile fotoğrafı çekimine katıldı.
 • 26 Ekim 2016 23:04Lübnan'daki İş Birliği FırsatlarıLübnan'daki İş Birliği Fırsatları" ToplantısıBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Lübnan’daki İş Birliği Fırsatları" başlıklı toplantıda Lübnanlı yatırımcılara hitaben yaptığı konuşmada, "Bu ülkede iş imkanı, yatırım imkanı var. İnşaat sektörü bu ülkede gerçekten çok önemli ve önümüzdeki dönemde de güçlü olmayı sürdürecek” dedi.
 • 26 Ekim 2016 22:50Başbakan Yardımcısı Şimşek AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Şimşek AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Lübnanlı inşaat yatırımcılara hitaben yaptığı konuşmada, Türkiye'de iş ve yatırım imkanı olduğunu belirterek, onların Türkiye'deki inşaat ve kentsel dönüşüm fırsatlardan faydalanabileceğini, iki ülke yatırımcılarının üçüncü bir ülkede birlikte iş...
 • 26 Ekim 2016 22:38Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Lübnandaki Işbirliği Fırsatları" Toplantısına Katıldı - IstanbulGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Toplantı salonundan görüntüler Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in konuşması İSTANBUL - Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ile Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye - Lübnan İş Konseyi Başkanı Rona Yırcalı, DEİK'in ev sahipliğinde Wyndham Grand...
 • 26 Ekim 2016 15:57Gıda Komitesi'nde "Erken Uyarı Sistemi"Nin Altyapısı GörüşüldüGıda ve Tarımsal Ürün Piyasaları İzleme ve Değerlendirme Komitesi'nde istikrarlı arz ve fiyat oluşumunu için kurulacak erken uyarı sistemine ilişkin altyapı çalışmaları görüşüldü.
 • 26 Ekim 2016 15:11Gıda Komitesi ToplantısıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), gıda ürünlerinde istikrarlı arz ve fiyat oluşumunu desteklemek üzere kurulması öngörülen Erken Uyarı Sistemi'ne ilişkin teknik altyapı çalışmalarının Gıda ve Tarımsal Ürün Piyasaları İzleme ve Değerlendirme Komitesi'ne sunulduğunu bildirdi.
 • 26 Ekim 2016 14:54Merkez, "Gıda ve Tarımsal Ürün Piyasaları İzleme ve Değerlendirme Komitesi Toplantısı' Özetini...Merkez, ’Gıda ve Tarımsal Ürün Piyasaları İzleme ve Değerlendirme Komitesi Toplantısı’na ilişkin basın duyurusunu yayınladı.
 • 24 Ekim 2016 17:25Faizsiz Finans Koordinasyon Kurulu ToplandıFaizsiz Finans Koordinasyon Kurulu ToplandıFaizsiz Finans Koordinasyon Kurulu, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek başkanlığında ikinci toplantısını gerçekleştirdi.
 • 24 Ekim 2016 16:57Faizsiz Finans Koordinasyon Kurulu ToplantısıFaizsiz Finans Koordinasyon Kurulu toplantısında, faizsiz finans sektörünün Türkiye'de ve küresel ölçekte genel görünümü ele alındı, sektörün geliştirilmesi çerçevesinde çalışma yapılması kararlaştırıldı.
 • 22 Ekim 2016 19:09Bandırmaspor Teknik Direktörü Ismail Ertekin: Bandırmaspor Teknik Direktörü Ismail Ertekin: "Kazanmayı Hak Etmedik"Bandırmaspor, Ümraniyespor karşılaşmasının ardından Bandırmaspor teknik direktörü İsmail Ertekin ve Ümraniyespor yardımcı antrenörü Mehmet Şimşek açıklamalarda bulundu.
 • 22 Ekim 2016 19:06Maçın ArdındanMaçın ArdındanTFF 1. Lig'in 8. haftasında Ümraniyespor'a 2-0 mağlup olan Bandırmaspor'un Teknik Direktörü İsmail Ertekin, bu sezonun lig maçlarındaki en kötü oyunlarını oynadıklarını söyledi.
 • 22 Ekim 2016 17:06Ümraniyespor, Deplasmandan Puanla DöndüÜmraniyespor, Deplasmandan Puanla DöndüÜmraniyespor Yardımcı Antrenörü Mehmet Şimşek, "İkinci yarı Bandırmaspor bizi bunalttı ama biz de kontra ataklarla iyi pozisyonlar bulduk. 2 veya 3’ü daha erken bulabilirdik ama olmadı.
 • 20 Ekim 2016 19:17Şimşek; Meclis'teki Reformla Türkiye, Kobi'lerin Finansmanına Erişiminin Önünü Kalıcı Olarak Açacak...Şimşek; Meclis'teki Reformla Türkiye, Kobi'lerin Finansmanına Erişiminin Önünü Kalıcı Olarak Açacak...BAŞBAKAN Yardımcısı Mehmet Şimşek, bir reform olarak nitelediği TBMM'de görüşülen Taşınır Rehni Kanunu'nun Türkiye'deki küçük ve orta büyüklükte işletmelerin (KOBİ) finansmanına erişiminin önünü kalıcı olarak açacağını söyledi.
 • 20 Ekim 2016 19:16Şimşek; Meclis'teki Reformla Türkiye, Kobi'lerin Finansmanına Erişiminin Önünü Kalıcı Olarak Açacak...Şimşek; Meclis'teki Reformla Türkiye, Kobi'lerin Finansmanına Erişiminin Önünü Kalıcı Olarak Açacak...BAŞBAKAN Yardımcısı Mehmet Şimşek, bir reform olarak nitelediği TBMM'de görüşülen Taşınır Rehni Kanunu'nun Türkiye'deki küçük ve orta büyüklükte işletmelerin (KOBİ) finansmanına erişiminin önünü kalıcı olarak açacağını söyledi.
 • 20 Ekim 2016 19:14Şimşek; Meclis'teki Reformla Türkiye, Kobi'lerin Finansmanına Erişiminin Önünü Kalıcı Olarak Açacak...BAŞBAKAN Yardımcısı Mehmet Şimşek, bir reform olarak nitelediği TBMM'de görüşülen Taşınır Rehni Kanunu'nun Türkiye'deki küçük ve orta büyüklükte işletmelerin (KOBİ) finansmanına erişiminin önünü kalıcı olarak açacağını söyledi.
 • 20 Ekim 2016 19:08Bodrum - Iktisatçılar ve Ekonomistler Bodrum'da BuluştuBodrum - Iktisatçılar ve Ekonomistler Bodrum'da BuluştuIktisatçılar ve ekonomistler Bodrum'da buluştuBakan Şimşek, "Taşınır Rehni Kanunu KOBİ'lerin önünü açacak"BAŞBAKAN Yardımcısı Mehmet Şimşek, bir reform olarak nitelediği TBMM'de görüşülen Taşınır Rehni Kanunu'nun Türkiye'deki küçük ve orta büyüklükte işletmelerin (KOBİ) finansmanına erişiminin önünü kalıcı olarak açacağını söyledi.
 • 20 Ekim 2016 17:39Şimşek; Meclis'teki Reformla Türkiye, Kobi'lerin Finansmanına Erişiminin Önünü Kalıcı Olarak AçacakŞimşek; Meclis'teki Reformla Türkiye, Kobi'lerin Finansmanına Erişiminin Önünü Kalıcı Olarak AçacakBAŞBAKAN Yardımcısı Mehmet Şimşek, bir reform olarak nitelediği TBMM'de görüşülen Taşınır Rehni Kanunu'nun Türkiye'deki küçük ve orta büyüklükte işletmelerin (KOBİ) finansmanına erişiminin önünü kalıcı olarak açacağını söyledi.
 • 20 Ekim 2016 16:38Başbakan Yardımcısı ŞimşekBaşbakan Yardımcısı ŞimşekBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Musul'u DEAŞ'tan kurtarma operasyonuna ilişkin, "Yanı başımızda olup bitenlere karşı ses çıkarmamamızı kimse beklemesin.
 • 20 Ekim 2016 15:31Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek: Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek: "Kimsenin Toprağında Gözümüz Yok"Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Kimsenin toprağında gözümüz yok" diyerek, Musul’dan gelecek mültecileri ise Türkiye yerine Irak’ta barındırmak gerektiğini söyledi.
 • 20 Ekim 2016 14:38Başbakan Yardımcısı Şimşek Muğla'daBaşbakan Yardımcısı Şimşek Muğla'daBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Musul'u DEAŞ'tan kurtarma operasyonuna ilişkin, "Yanı başımızda olup bitenlere karşı ses çıkarmamamızı kimse beklemesin.
 • 19 Ekim 2016 18:39Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, “Mayıs ayında iş gücü piyasasını yani istihdamı artıracak, iş gücü piyasasının esnekliğini artıracak önemli bir reform yaptık. Temmuzda, ağustosta, özellikle yatırım ortamını iyileştirecek, işletmeler üzerine yükleri azaltacak, tasarrufları artıracak çok önemli düzenlemeler yaptık” dedi.
 • 19 Ekim 2016 18:08Ticari İşlemlerde Taşınır Rehni Tasarısı, Genel Kurul'daTicari İşlemlerde Taşınır Rehni Tasarısı, Genel Kurul'daBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Türkiye'nin bu yıl çok büyük badireler atlattığını belirterek, "İnşallah önümüzdeki dönemde, hepinizin desteğiyle, Patent Kanunu gibi, vergi reformundan tutun birçok reformu hayata geçireceğiz.
 • 18 Ekim 2016 20:21Başbakan Yardımcısı Şimşek'in ZiyaretleriBaşbakan Yardımcısı Şimşek'in ZiyaretleriBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, önceki gün Gaziantep'te düzenlenen terör operasyonu sırasında DEAŞ'lı teröristin üzerindeki patlayıcıyı patlatması sonucu şehit olan 3 polisin görevli olduğu Özel Harekat Şube Müdürlüğünü ziyaret etti.
 • 18 Ekim 2016 18:59Başbakan Yardımcısı Şimşek: Bu Sene Ülkemiz Yüzde 3'ün Biraz Üzerinde Büyüyecek (2)Başbakan Yardımcısı Şimşek: Bu Sene Ülkemiz Yüzde 3'ün Biraz Üzerinde Büyüyecek (2)YARALILARI ZİYARET ETTİBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Gaziantep'in Nizip İlçesi'ndeki temaslarının ardından, terör örgütü IŞİD'li teröristin üzerindeki patlayıcı infilak ettirmesi sonucu yaralanan 2'si polis 7 kişiyi, tedavilerinin sürdüğü Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde ziyaret etti.
 • 18 Ekim 2016 18:58Başbakan Yardımcısı Şimşek Gaziantep'teBaşbakan Yardımcısı Şimşek Gaziantep'teBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, önceki gün Gaziantep'te düzenlenen terör operasyonu sırasında DEAŞ'lı teröristin üzerindeki patlayıcıyı patlatması sonucu şehit olan 3 polisin görevli olduğu Özel Harekat Şube Müdürlüğünü ziyaret etti.