17:5300
SON DAKİKA MEHMET ŞİMŞEK HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Şimşek Haberleri


MEHMET ŞİMŞEK

Mehmet Şimşek, 1 Ocak 1967'de Batman Arıca'da doğdu. Babasının adı Hasan, annesinin adı Mehdiye'dir. Ekonomist; Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını İngiltere'de University of Exeter'de tamamladı. ABD Büyükelçiliği'nde ve Deutsche Menkul Kıymetlerde kıdemli... Devamı

  Tekrar) "Fikir Sofrası" Mardin'de Kuruldu

  "Fikir Sofrası" Mardin'de kuruldu- Türkiye'nin yeni düşünce platformu "Fikir Sofrası", Mardin'den Türkiye'ye birlik, beraberlik, ekonomi ve kalkınma çağrısı yaptı- "Fikir Sofrası" Platformu Başkanı Arslan: "Fikir Sofrası'nın hedefi dünya ile entegrasyonu tamamlamış güçlü ve yaşanılır bir Türkiye inşa etmek"- Denizbank Genel Müdürü Ateş: "Avrupa Birliği ülkelerinin yalnızca 11'i, Almanya ve kuzey ülkelerinin ekonomilerinde bütçe açığı Maastricht kriterine uyuyor ve diğer 17 ülke kriterlere (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Maliye Bakanı Şimşek Açıklaması

  "(Otomotivde ÖTV artışı) Gündemimizde böyle bir çalışma yok" (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Fikir Sofrası' Mardin'de Kuruldu

  Fikir Sofrası" Mardin'de Kuruldu

  "Fikir Sofrası" Mardin'de kuruldu- Türkiye'nin yeni düşünce platformu "Fikir Sofrası", Mardin'den Türkiye'ye birlik, beraberlik, ekonomi ve kalkınma çağrısı yaptı- "Fikir Sofrası" Platformu Başkanı Arslan: "Fikir Sofrası'nın hedefi dünya ile entegrasyonu tamamlamış güçlü ve yaşanılır bir Türkiye inşa etmek"- Denizbank Genel Müdürü Ateş: "Avrupa Birliği ülkelerinin yalnızca 11'i, Almanya ve kuzey ülkelerinin ekonomilerinde bütçe açığı Maastricht kriterine uyuyor ve diğer 17 ülke kriterlere (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Şimşek: 'Karmaşık Bir Etnik Sorunu Çözme Noktasında Yola Çıktık'

  Şimşek: "Karmaşık Bir Etnik Sorunu Çözme Noktasında Yola Çıktık"

  Maliye Bakanı Şimşek Mardin'de- "Biz ilk defa karmaşık bir etnik sorunu daha çok demokrasi, daha çok temel hak ve özgürlük ekseninde çözme noktasında yola çıktık. Türkiye bunu başarırsa belki de geniş coğrafya için ilham kaynağı olacak"- "Hem Güneydoğa'da hem de ülke genelinde çözüm sürecine ciddi destek olduğu kanısındayım. Çünkü başka da bir alternatif yok"- "Mutlaka ve mutlaka sorunlarımızı diyalogla, daha çok demokrasi ve daha çok temel hak ve özgürlüklerle çözeceğiz"MARDİN (AA) - MURAT (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Hanefi Bostan'dan Ek Zam Talebi Çağrısı

  Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, ek zam talebi için 28 Ekim’de bütün illerde alanlarda olacaklarını söyledi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Tbmm, Bütçe Görüşmeleri Öncesi Tatil Yapacak

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle bu hafta çalışmayacak. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Fikir Sofrası' Mardin'de Kuruldu

  Fikir Sofrası" Mardin'de Kuruldu

  Türkiye'nin yeni düşünce platformu "Fikir Sofrası", Mardin'den Türkiye'ye birlik, beraberlik, ekonomi ve kalkınma çağrısı yaptı "Fikir Sofrası" Platformu Başkanı Arslan: "Fikir Sofrası’nın hedefi dünya ile entegrasyonu tamamlamış güçlü ve yaşanılır bir Türkiye inşa etmek" Denizbank Genel Müdürü Ateş: "Avrupa Birliği ülkelerinin yalnızca 11'i, Almanya ve kuzey ülkelerinin ekonomilerinde bütçe açığı Maastricht kriterine uyuyor ve diğer 17 ülke kriterlere uymuyor. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Maliye Bakanı Şimşek Açıklaması

  "Biz ilk defa karmaşık bir etnik sorunu daha çok demokrasi, daha çok temel hak ve özgürlük ekseninde çözme noktasında yola çıktık. Türkiye bunu başarırsa belki de geniş coğrafya için ilham kaynağı olacak" "Hem Güneydoğu'da hem de ülke genelinde çözüm sürecine ciddi destek olduğu kanısındayım. Çünkü başka. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Maliye Bakanı Şimşek: Çözüm Sürecinde İniş Çıkışlar Olabilir

  Maliye Bakanı Şimşek: Çözüm Sürecinde İniş Çıkışlar Olabilir

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, çözüm sürecinde bazı iniş çıkışların olabileceğini söyledi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.10.2014 17:53:39. #1.12#