SON DAKİKA MEVLÜT KARAKAYA HABERLERİ

Son Dakika Mevlüt Karakaya Haberleri

18:22
MHP Yozgat İl Başkanlığına Sedef, Seçildi MHP Yozgat İl Kongresi'nde, başkanlığa İbrahim Ethem Sedef, seçildi.
MHP Yozgat İl Başkanlığına Sedef, Seçildi
17:53
MHP Yozgat İl Başkanlığına İbrahim Ethem Sedef Seçildi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Kongresinde İbrahim Ethem Sadef İl Başkanı seçildi.
MHP Yozgat İl Başkanlığına İbrahim Ethem Sedef Seçildi
15:48
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz Açıklaması "Bize 'Tunceli’ye gidemez' diyenler bugün Cizre’ye gidememektedirler.
23:03
MHP'li Karakaya: "Seçim Barajının Düşürülmesi ya da Artırılması Gibi Konularda MHP'nin Hiçbir... MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, seçim barajının düşürülmesi ya da artırılması gibi konularda MHP’nin hiçbir hesabı olmadığını söyledi.
MHP'li Karakaya: 'Seçim Barajının Düşürülmesi ya da Artırılması Gibi Konularda MHP'nin Hiçbir...
21:35
MHP Kazan İlçe Kongresi - Mevlüt Karakaya MHP Kazan İlçe Kongresi- MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya: - "2010 yılında yapılan anayasa referandumunda bu hükümetle birlikte o yollarda yürüyenler, o gün 'yetmez ama evet' diyenler, hükümetin ülkeyi sıkıntıya sokacak birçok düzenlemelerinin, değişikliklerinin arkasında olanlar bugün şikayetçi oluyorlar" MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "2010 yılında yapılan anayasa referandumunda hükümetle birlikte yürüyenlerin, o gün 'yetmez ama evet' diyenlerin bugün şikayetçi
MHP Kazan İlçe Kongresi - Mevlüt Karakaya
16:39
MHP'li Karakaya: Kamu Vicdanında Bunu Aklayamayacaksınız Mhp Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "Öyle görünüyor ki yarın 4 bakanın Yüce Divan'a göndermeme kararı çıkacak gibi. Millet yolsuzlukla suçlanan 4 bakanın yargılanarak eğer suçsuzlarsa bunu ispat etmelerini bekliyor.
MHP'li Karakaya: Kamu Vicdanında Bunu Aklayamayacaksınız
16:10
MHP Kazan İlçe Kongresi MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya: ''2010 yılında yapılan anayasa referandumunda bu hükümetle birlikte o yollarda yürüyenler, o gün 'yetmez ama evet' diyenler, hükümetin ülkeyi sıkıntıya sokacak birçok düzenlemelerinin, değişikliklerinin arkasında olanlar bugün şikayetçi oluyorlar''
17:05
MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya Açıklaması "2015 yılı seçimleri herhangi bir seçim değil, sadece 550 koltuğun temsilcilerinin seçimi değil, 2015 yılı seçimleri gerçekten Türk milletinin geleceğini oylayacağı seçimlerdir"
14:30
MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya Açıklaması "İşsizlik yüzde 10’un üzerine çıkarken, ihracattaki artış düşük kalmıştır.
14:56
Atatürk'ün Ankara'ya Gelişinin 95. Yıl Dönümü MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya: "Türklerin, ebet müddet kurdukları son devletlerinin doğuşunu sembolize eden bu önemli günün gerektiği biçimde, tüm ritüelleriyle yaşatılması, içinde bulunduğumuz bugünlerde çok daha gerekli ve aranır hale gelmiştir"
20:07
MHP Genel Başkan Yardımcısı Topçu Açıklaması "Millet’ kavramının bu kadar ayaklar altına alındığı başka bir iktidar olmamıştı"
19:25
MHP'de Gürsel Bilgiç Güven Tazeledi Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı İlçe Başkanı Gürsel Bilgiç, 11’inci olağan kongrede yeniden seçilerek güven tazeledi.
MHP'de Gürsel Bilgiç Güven Tazeledi
21:13
MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya, Kırıkkale'de Karakaya: "Tuzağa düşürülmeyen hiçbir değerimiz kalmadı.
13:14
MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya Açıklaması "Davutoğlu'nun açıkladığı Ekonomide Yapısal Dönüşüm Programı ve programda verilen hedefler sadece göz boyamaktan ibarettir"
12:56
MHP'li Mevlüt Karakaya: Takke Düştü Kel Göründü Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, hükümet tarafından açıklanan Ekonomide Dönüşüm Programı'nı yazılı bir açıklama ile değerlendirdi.
16:18
MHP Heyeti, CHP'yi Ziyaret Etti Siyasi partilerde bayramlaşma-Aralarında MHP'nin de bulunduğu bazı partiler, CHP'ye bayram ziyaretinde bulundu-CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğdu: -"(Gezi soruşturmasında, Kılıçdaroğlu'nun 'şüpheli' olarak isminin geçtiği iddiası) Bu cüretin bir sonucu olmaz. Türkiye'de, Gezi'yi terör örgütü grubuna sokup, ana muhalefet partisinin liderini de buna iliştirmeye kalkmak sonuç vermeyecek bir girişim, harekettir"-MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya: -"Tezkereyi, Türk Silahlı Kuvvetlerinin, milli
MHP Heyeti, CHP'yi Ziyaret Etti
15:25
Siyasi Partilerde Bayramlaşma Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Karaman: "Herkesin, adaletli, eşit bir şekilde hazineden pay alarak seçime girmesi için ilginizi bekliyoruz.
14:41
Siyasi Partilerde Bayramlaşma Aralarında MHP'nin de bulunduğu bazı partiler, CHP'ye bayram ziyaretinde bulundu CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğdu: "(Gezi soruşturmasında, Kılıçdaroğlu'nun 'şüpheli' olarak isminin geçtiği iddiası) Bu cüretin bir sonucu olmaz. Türkiye'de, Gezi'yi terör örgütü grubuna sokup, ana muhalefet partisinin liderini de buna iliştirmeye kalkmak sonuç vermeyecek bir girişim, harekettir" MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya: "Tezkereyi, Türk Silahlı Kuvvetlerinin, milli güvenliğin sağlanması
14:33
MHP Heyetinden CHP'ye Bayram Ziyareti Siyasi partilerde bayramlaşma programı çerçevesinde MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, MYK Üyesi Halil Öztürk, MYK Üyesi İsmail Hakkı Yücel’den oluşan MHP heyeti CHP’yi ziyaret etti.
MHP Heyetinden CHP'ye Bayram Ziyareti
14:17
MHP'li Mevlüt Karakaya: Tezkerenin Riskleri Var, Takipçisi Olacağız MHP Ankara Milletvekili Mevlüt Karakaya, tezkerenin artıları ve eksileri olduğunu belirterek bir hükümet, siyaset meselesi olarak görmediklerini, ulusal güvenlik meselesi olarak gördüklerini söyledi.
14:05
Düzeltme - AK Parti'deki Bayramlaşmada Tezkere Ele Alındı Sayın Abonemiz, Haberde Yasin Aktay'ın görevi sehven 'Başbakan Yardımcısı' olarak yer almıştır.
13:17
AK Parti'de Partiler Arası Bayramlaşma AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, "Tezkere var diye Türkiye kimseye savaş açmadı, ihtiyati bir şey. Halkın hükümetimize olan güvenini boşa çıkarmadık.
12:55
Siyasi Partilerde Bayramlaşma DSP Genel Başkan Yardımcısı Aksakal: "Özellikle İslam ülkelerinde, kendine 'Müslümanım' diyen toplumlarda, birbirini keserek kurbanı yerine getiren bir durumla karşı karşıyayız. Bu sadece Müslüman ülkeler için değil insanlık adına da utanç verici bir durum"
11:47
AK Parti'deki Bayramlaşmada Tezkere, Işid ve Mülteci Sorunları Ele Alındı AK Parti'de, muhalefet partileri ile yapılan bayramlaşma töreninde Suriye, Irak'ta yaşanan sorunlar, mülteci problemlerine değinildi.
AK Parti'deki Bayramlaşmada Tezkere, Işid ve Mülteci Sorunları Ele Alındı
11:47
Siyasi Partilerde Bayramlaşma AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay: "MHP’nin bu süreçte tezkereler konusunda takındığı tavır memleketini, devletini düşünen bir siyasi olgunluk göstergesi. Kamuoyunda büyük bir takdirle karşılanmıştır MHP’nin bu konudaki tutumu. MHP’ye son zamanlarda sergilediği olgun tavır dolayısıyla teşekkür ediyoruz"
09:25
Bahçeli, Bayram Namazından Sonra Türkeş'in Kabrini Ziyaret Etti MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bayram namazını Gazi Merkez Camii'nde kıldı.
Bahçeli, Bayram Namazından Sonra Türkeş'in Kabrini Ziyaret Etti
09:21
Bahçeli, Bayram Namazını Gazi Merkez Camisinde Kıldı MHP Genel Başkanı Bahçeli, bayram namazını Gazi Merkez Camisinde kıldı.
Bahçeli, Bayram Namazını Gazi Merkez Camisinde Kıldı
09:00
Bahçeli Bayram Namazını Gazi Merkez Camisinde Kıldı MHP Genel Başkanı Bahçeli, bayram namazını Gazi Merkez Camisinde kıldı.
15:11
MHP: Güneydoğu'da Devlet Diye Bir Şey Kalmamış MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Diyarbakır Lice'de PKK'lıların, sözde bir şehitlik inşa ettiğini ve güneydoğuda devlet diye bir şeyin kalmadığını söyledi.
MHP: Güneydoğu'da Devlet Diye Bir Şey Kalmamış
13:39
Mustafa Yıldızdoğan Alaçamlılar'a Unutulmaz Gece Yaşattı Samsun’un Alaçam ilçesinde düzenlenen Gençlik Şöleni’nde sahne alan ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, söylediği türkülerle hayranlarını coşturdu.
Mustafa Yıldızdoğan Alaçamlılar'a Unutulmaz Gece Yaşattı
20:31
Devlet Bahçeli: Başbakanla Paralel Devlet Arasında Gizli Anlaşma Var Devlet Bahçeli, "Başbakan bu kadar konuşma yapıyorsun, paralel devlet her şeyi yapıyorsa seni hala Başbakan tuttuğuna göre aranızda bir gizli anlaşma var demektir." dedi.
Devlet Bahçeli: Başbakanla Paralel Devlet Arasında Gizli Anlaşma Var
19:44
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Kırşehir'de Açıklaması "Bu kadar ülkede terörle, yolsuzlukla mücadele vermiş emniyet mensupları, silahlı kuvvetler kıyım kıyım doğranırken, e mübarek insan, Pensilvanya ile Türkiye arası 11 saattir, gel bir Türkiye'ye, 'yüzleşmeye geldim' de"
16:04
Demokrat Parti'den CHP'ye bayram ziyareti - CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu, "O Gazze'deki küçücük bedenleri acılar içinde gördükten sonra, annelerin çığlıklarını duyduktan sonra, Türkmenlerin yerlerinden, yurtlarından edildiklerini, katliamları gördükten sonra bayram kutlamak zor, ama umudumuzu asla kaybetmeyeceğiz" dedi.
Demokrat Parti'den CHP'ye bayram ziyareti -
15:43
MHP heyetinin CHP'yi ziyareti - CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu, "O Gazze'deki küçücük bedenleri acılar içinde gördükten sonra, annelerin çığlıklarını duyduktan sonra, Türkmenlerin yerlerinden, yurtlarından edildiklerini, katliamları gördükten sonra bayram kutlamak zor, ama umudumuzu asla kaybetmeyeceğiz" dedi.
MHP heyetinin CHP'yi ziyareti -
14:44
Siyasi Partilerde Bayramlaşma MHP, HÜDAPAR ve DP, bayram dolayısıyla CHP'yi ziyaret etti CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu: "O Gazze'deki küçücük bedenleri acılar içinde gördükten sonra, annelerin çığlıklarını duyduktan sonra, Türkmenlerin yerlerinden, yurtlarından edildiklerini, katliamları gördükten sonra bayram kutlamak.
14:10
BBP'ye bayram ziyaretleri - BBP'yi sırasıyla Hüda-Par, Saadet Partisi, MHP, DSP, DP, AK Parti ve CHP heyetleri ziyaret etti.
BBP'ye bayram ziyaretleri -
13:58
Ankara'da Partilerarası Bayramlaşma : Paralel Yapı Operasyonu da Konuşuldu AK Parti'de sabah saatlerinde başlayan bayram ziyaretleri kapsamında; CHP ve MHP heyetlerinin ardından parti genel merkezine sırasıyla; HDP, SP, BBP, DSP, DP ve HÜDAPAR heyetleri geldi.
13:53
AK Parti'de Bayramlaşma Töreni AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, "Üzülecek asıl meselede sözüm ona hak diyen, özgürlük diyen, demokrasi diyen başta Birleşmiş Milletler olmak üzere Amerika'sı, Avrupa'sı büyük bir kaybedenler sınıfında yer alıyorlar" dedi.
AK Parti'de Bayramlaşma Töreni
13:36
Siyasi Partilerde Bayramlaşma Saadet Partisini DP, BBP, AK Parti, İP, HDP, MHP, DSP, CHP heyetleri ziyaret etti Genel Başkan Yardımcısı Karamollaoğlu: "Parti içinde prensipler üzerinde kimin cumhurbaşkanı olması noktasında ittifak sağlanamayınca herhangi bir adayı desteklememe yönünde bir adım atıldı" AK Parti MKYK üyesi Dağ: "(Cumhurbaşkanlığı seçiminde) Allah'ın izniyle her şey Türkiye için iyi olacak.
13:08
Siyasi Partilerde Bayramlaşma BBP'yi sırasıyla Hüda Par, Saadet Partisi, MHP, DSP, DP, AK Parti ve CHP heyetleri ziyaret etti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: "Türkiye'de illegal hangi çete, hangi yapı varsa 'bu illegal suçu işleyen bizdendir' diye kimsenin gözünü kapamaya hakkı yok. Eğer bir suç varsa bu suç cezasını.
13:03
MHP Vatandaşları Oy Kullanmaya Çağırdı: Üç Günlük Tatil mi Yoksa Geleceğiniz Mi? MHP Ankara Milletvekili Mevlüt Karakaya, birinci turda katılma oranı yüksek olması halinde Ekmeleddin İhsanoğlu'nun birinci turda kazanma şansının Başbakan'a göre 5 kat daha fazla olacağını söyledi.
MHP Vatandaşları Oy Kullanmaya Çağırdı: Üç Günlük Tatil mi Yoksa Geleceğiniz Mi?
12:18
Ankara'da Partilerarası Bayramlaşma : Gazze Birleştirdi MHP'nin AK Parti'yi bayramlaşma ziyaretinde gündemi Gazze'de yaşananlar oluştururken partiler ortak mesaj verdi.
11:49
Siyasi Partilerde Bayramlaşma AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kapusuz: "Türkmenlerin yaşadıkları, Türk dünyasında, özellikle Doğu Türkistan'da yaşananlar ve birçok ülkelerde kargaşa, Suriye, Mısır, Irak ve özeldeki Gazze'de insanlık adına yaşanan dram hepimizi yakından üzmektedir ve üzülecek asıl mesele de kanaatim o dur ki sözüm ona 'hak' diyen, 'özgürlük' diyen, 'demokrasi' diyen başta Birleşmiş Milletler olmak üzere Amerikası, Avrupası büyük bir imtihanda kaybedenler sınıfında yer aldılar" MHP Genel Başkan Yardımcısı
11:12
MHP'li Karakaya: AKP, Türkmenler Konusundaki Hassasiyetini Artırmalı MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Mevlüt Karakaya, AK Parti genel merkezinde yaptığı bayramlaşmada Müslüman coğrafyasında yaşanan olaylara dikkat çekti.
MHP'li Karakaya: AKP, Türkmenler Konusundaki Hassasiyetini Artırmalı
16:38
Parti Heyetleri Yarın Bayramlaşacak TBMM’de grubu bulunan AK Parti, CHP, MHP, HDP ile diğer partilerin bayramlaşma programları partilerin genel merkezlerinde yarın yapılacak.
Parti Heyetleri Yarın Bayramlaşacak
08:55
Camilerde Bayram Yoğunluğu Ankara'da vatandaşlar Ramazan Bayramı dolayısıyla camilere akın etti.
Camilerde Bayram Yoğunluğu
08:46
Bahçeli, Alparslan Türkeş'in mezarını ziyaret etti - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ramazan Bayramı'na başkentte girdi.
Bahçeli, Alparslan Türkeş'in mezarını ziyaret etti -
08:26
Ramazan Bayramı MHP Genel Başkanı Bahçeli, Ramazan Bayramı namazını Gazi Merkez Camisinde kıldıktan sonra, eski MHP Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in mezarını ziyaret etti.
Ramazan Bayramı
09:28
Fatih Kısaparmak'tan Unutulmaz Bir Gece Osmaniye Belediyesi'nin düzenlediği Ramazan etkinlikleri kapsamında Türk halk müziğinin sevilen ismi Fatih Kısaparmak sahne aldı.
Fatih Kısaparmak'tan Unutulmaz Bir Gece
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 20:26:25. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MEVLÜT KARAKAYA HABERLERİ
[Hata Bildir]