SON DAKİKA MEVLÜT KARAKAYA HABERLERİ

Son Dakika Mevlüt Karakaya Haberleri

 • 17:09Siyasi Partilerde Bayramlaşma - CHP Heyeti, MHP'yi Ziyaret EttiSiyasi Partilerde Bayramlaşma - CHP Heyeti, MHP'yi Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya'nın konuşması -Yasemin Öney Cankurtaran'nın konuşması Siyasi partilerde bayramlaşma MHP'yi, AK Parti, CHP, Saadet Partisi, DSP, BBP ve DP heyetleri ziyaret etti MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya: "Suriyelilerin kitlesel olarak vatandaşlığa kabulü, Türkiye'yi gelecekte ekonomik, sosyal ve siyasi olarak çok ciddi sorunlara sürükleyecektir.
 • 14:43Siyasi Partilerde Bayramlaşma - DP Heyeti, MHP'yi Ziyaret EttiSiyasi Partilerde Bayramlaşma - DP Heyeti, MHP'yi Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Demokrat Parti heyetinin MHP'yi zi ANKARA - Ramazan Bayramı dolayısıyla siyasi partilerarası bayramlaşmalar çerçevesinde, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Demokrat Parti Genel Sekreteri Ertan Küçükay'ı ağırladı.
 • 14:26Siyasi Partilerde BayramlaşmaMHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "Suriyelilerin kitlesel olarak vatandaşlığa kabulü, Türkiye'yi gelecekte ekonomik, sosyal ve siyasi olarak çok ciddi sorunlara sürükleyecektir.
 • 14:07Siyasi Partilerde Bayramlaşma - BBP Heyeti, MHP'yi Ziyaret EttiSiyasi Partilerde Bayramlaşma - BBP Heyeti, MHP'yi Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - BBP heyetinin MHP'yi ziyareti ANKARA -Ramazan Bayramı dolayısıyla siyasi partiler arası bayramlaşmalar çerçevesinde, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, BBP Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Eren'i ağırladı.
 • 10:24Siyasi Partilerde Bayramlaşma - DSP Heyeti, MHP'yi Ziyaret EttiSiyasi Partilerde Bayramlaşma - DSP Heyeti, MHP'yi Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: DSP heyetinin MHP'ye bayram ziyareti ANKARA -Ramazan Bayramı dolayısıyla siyasi partiler arası bayramlaşmalar çerçevesinde, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, DSP Genel Başkan Yardımcıları Erdinç Özdil ve Dilara Tambova'yı ağırladı.
 • 14:47MHP'li Karakaya: MHP'li Karakaya: "Yanlış Hesap Bağdat'tan Döndü"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, “Eğer bugün bizimle uğraşıyorlarsa, MHP doğru yoldadır” dedi.
 • 05:41Elektrik Piyasası Kanunu'nda Değişiklik Teklifi Genel Kurul'daTBMM Genel Kurulu'nda, Elektrik Piyasası Kanunu ile bazı kanunlarda değişiklik içeren yasa teklifinin görüşmeleri sürüyor.
 • 21:2716. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat FestivaliAntalya'nın Alanya ilçesinde düzenlenen 16. Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali, kortej yürüyüşü ile başladı.
 • 21:00Erdemli'de 27. Türkmen Şöleni YapıldıErdemli'de 27. Türkmen Şöleni YapıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Türkmen Şölenine katılanların halay çekmesi Tarihi Mehter takımının şölen alanında yürümesi ve şölen alınana gelmesi Mehter takımının konser vermesi Yöresel halk oyunları ekibinin gösteri sunması Şölene katılan vatandaşlardan görüntü Yayıkta ayran dağıtılması Börek hazırlayan kadınlar MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya'nın konuşması Sanatçı Turgay Başyayla'nın konser vermesi MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya: "MHP, Türk milliyetçiliğini siyasi proje haline getirmiş tek siyasi harekettir" MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, MHP'nin Türk milliyetçiliğini siyasi proje haline getirmiş tek siyasi hareket olduğunu bildirdi.
 • 17:53Erdemli'de 27. Türkmen ŞöleniErdemli'de 27. Türkmen ŞöleniMersin’in Erdemli ilçesinde bu yıl 27.’si düzenlenen Türkmen Şöleni Turgay Başyayla konseriyle başladı.
 • 17:32MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya AçıklamasıMHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, MHP'nin Türk milliyetçiliğini siyasi proje haline getirmiş tek siyasi hareket olduğunu bildirdi.
 • 16:22Adana'da Tarım Arazilerini Etkileyen DoluMHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Adana'da dolu yağışından oluşan zararın afet boyutunda olduğunu bildirdi.
 • 14:35Karakaya: Karakaya: "Bunun Adı Doğal Afet"MHP Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, Adana’da dolu afetinden zarar gören üreticilere destek verilmesi ve ayrıca buğday fiyatlarının bir an önce açıklanması çağrısında bulundu.
 • 23:28Karakaya: Karakaya: "Hariçten Gazel Okuyanlar MHP Üzerindeki Emellerine Kavuşamayacaklar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: MHP Elazığ İl Başkanlığı'nın yeni hizmet binasının açılış töreni MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya'nın konuşmaları Dua edilmesi ve Karakaya ile beraberindekilerin kurdele kesimi Karakaya'nın gazetecilerin sorularını yanıtlaması MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya: "Hariçten gazel okuyanlar, Allah'ın izni ile MHP üzerindeki emellerine kavuşamayacaklar, kavuşamamışlardır.
 • 20:33MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya AçıklamasıMHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "Hariçten gazel okuyanlar, Allah'ın izni ile MHP üzerindeki emellerine kavuşamayacaklar, kavuşamamışlardır.
 • 18:03MHP Genel Başkan Yardımcıları Elazığ'daMHP Genel Başkan Yardımcıları Elazığ'daMHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, MHP’nin kongrelerden kaçan bir parti olmadığını belirterek, dışarıdan birilerinin MHP üzerinden emellerine kavuşamayacağını söyledi.
 • 22:34Karakaya: Karakaya: "Bu Şartlar Altında Bir Erken Seçim Olayı Belki de En Son Gündem Olabilir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya'nın havalimanında partililer tarafından karşılanması Karakaya'nın açıklaması Karakaya'nın havalimanından ayrılışı MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya: "Kimisi 'Erken seçim olacak' diyor, kimisi 'Tekrar koalisyon olacak' diyor.
 • 20:50Elazığ - MHP'li Karakaya: Kısa Vadeli Bir Erken Seçimin Olması Mümkün DeğilElazığ - MHP'li Karakaya: Kısa Vadeli Bir Erken Seçimin Olması Mümkün DeğilMHP'li Karakaya: Kısa vadeli bir erken seçimin olması mümkün değilMHP Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Mevlüt Karakaya, erken seçim iddialarıyla ilgili olarak, "Adalet ve Kalkınma Partisi'nden özellikle kongreden sonra belli kopuşların olacağını, yeni bir partileşmeye gidiş gibi ortalıkta birçok şey konuşuluyor.
 • 20:37MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya AçıklamasıMHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "Kimisi 'Erken seçim olacak' diyor, kimisi 'Tekrar koalisyon olacak' diyor.
 • 20:36MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya Elazığ'daMHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya Elazığ'daMHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, ortalıkta birçok şeyin konuşulduğunu ve bu şartlar altında kısa vadeli bir erken seçimin olmasının mümkün olmadığını söyledi.
 • 19:57MHP'li Karakaya: Kısa Vadeli Bir Erken Seçimin Olması Mümkün DeğilMHP'li Karakaya: Kısa Vadeli Bir Erken Seçimin Olması Mümkün DeğilMhp Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Mevlüt Karakaya, erken seçim iddialarıyla ilgili olarak, "Adalet ve Kalkınma Partisi'nden özellikle kongreden sonra belli kopuşların olacağını, yeni bir partileşmeye gidiş gibi ortalıkta birçok şey konuşuluyor.
 • 14:51MHP'li Karakaya'dan Elektrikteki Kesintilere Karşı Denetim ÇağrısıMHP'li Karakaya'dan Elektrikteki Kesintilere Karşı Denetim ÇağrısıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı, Adana Milletvekili, Meclis Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu (KİT) Üyesi Prof. Dr. Mevlüt Karakaya; Adana, Mersin, Osmaniye ve Hatay'da sık sık yapılan elektrik kesintileri yüzünden ciddi sıkıntılar yaşandığını söyledi.
 • 13:21MHP'li Karakaya'dan, Kültür ve Turizm Bakanlığı'na, 'Kilise' TepkisiMHP'li Karakaya'dan, Kültür ve Turizm Bakanlığı'na, 'Kilise' TepkisiMhp Genel Başkan Yardımcısı, Adana Milletvekili Mevlüt Karakaya, Kültür ve Turizm Bakanlığı internet sitesinde restorasyonu devam eden Adana Etnografya Müzesi'nin adının, 'Adana Kuruköprü Kilisesi Anıt Müzesi ve Geleneksel Adana Evi' olarak değiştirilmesine tepki gösterdi.
 • 14:57MHP'li Karakaya Karpuz İthalatını Meclis'e TaşıdıMHP Genel Başkan Yardımcısı, Adana Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, hasat dönemlerinde yapılan karpuz ithalatını Meclis gündemine taşıdı.
 • 13:42MHP'li Karakaya'dan, 'Taşerona Kadro' Yorumu: Dağ Fare DoğurduMHP'li Karakaya'dan, 'Taşerona Kadro' Yorumu: Dağ Fare DoğurduMhp Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Mevlüt Karakaya, hükümetin taşeron işçilere kadro sözünü 'müjde' olarak verdiğini, ancak işçileri doğrudan kamu kadrosuna almak yerine 3 yılda bir yenilenecek 'Özel sözleşmeli personel' statüsü verileceğini belirterek, "Maalesef dağ fare doğurdu" dedi.
 • 20:112014 Yılı Kesin Hesap Kanun Tasarısı TBMM Genel KurulundaTBMM Genel Kurulu'nda CHP ile MHP arasında "istikşafi görüşme" ve "Anayasa" tartışması yaşandı.
 • 11:52MHP'li Karakaya'dan 'Ucuz Ekmek' ÖnergesiMHP'li Karakaya'dan 'Ucuz Ekmek' ÖnergesiMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Mevlüt Karakaya, ekmeğin üretim ve tüketim aşamalarında yaşanan sıkıntılara çare bulunması, maliyetin ve fiyatın aşağı çekilmesi için araştırma önergesi verdi.
 • 13:35MHP'li Karakaya'dan 'Kırmızı Et' ÖnergesiMHP'li Karakaya'dan 'Kırmızı Et' ÖnergesiMilliyetçi Hareket Partisi (MHP), kırmızı et fiyatlarının vatandaşın alabileceği seviyeye gelmesi, sektörün istikrara kavuşması ve içinde bulunduğu sorunlara kalıcı çözümün bulunması için Meclis Araştırma Önergesi verdi.
 • 18:50Türkiye'de 20 Milyon Araçtan 4 Milyon Araç Sigorta Yaptıramadı"MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, 2013 yılı sigorta ücretleri ile 2015 yılı sigorta ücretleri arasında adeta uçurum oluştuğunu belirterek 20 milyon aracın bulunduğu Türkiye'de 4 milyon araç sahibinin bu sebeple araçlarına sigorta yaptıramadığını söyledi.
 • 16:04MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya AçıklamasıMHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, zorunlu trafik sigorta ücretlerinin son 2 yılda, 4 ile 10 kat arasında arttığını, 4 milyon araç sahibinin bu nedenle araçlarına sigorta yaptıramadığını söyledi.
 • 15:57MHP Zorunlu Trafik Sigortasındaki Artış İçin Harekete GeçtiMHP Zorunlu Trafik Sigortasındaki Artış İçin Harekete GeçtiMHP Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Mevlüt Karakaya, Zorunlu Trafik Sigortası ücretlerindeki artışı Meclis gündemine taşıdı.
 • 13:34Arapça Plakalı Araçlar Meclis GündemindeArapça Plakalı Araçlar Meclis GündemindeMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Mevlüt Karakaya, Suriyeli mültecilerin getirdiği araçların muhtemel bir olayda veya şüphe üzerine okunamayan Arapça plakaları Meclis gündemine taşıdı.
 • 16:23MHP'den 'Zorunlu Trafik Sigortası' İçin Kanun TeklifiMHP'den 'Zorunlu Trafik Sigortası' İçin Kanun TeklifiMilliyetçi Hareket Partisi (MHP), araç sahiplerini şok eden zorunlu trafik sigortasında ödenecek primlere yapılacak zammın 2013 yılı baz alınması suretiyle TÜFE ile sınırlandırılması için kanun değişikliği teklifi verdi.
 • 15:10MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin Anjiyo OlmasıMHP Genel Başkanı Bahçeli'nin Anjiyo OlmasıGörüntü Dökümü: Ziyaretten detaylar MHP Genel Başkan Yardımcıları Sadir Durmaz, Celal Adan, Mevlüt Karakaya ve Atila Kaya, Genel Sekreter İsmet Büyükataman ile bazı partililer, anjiyo olan Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin tedavi gördüğü hastaneye geldi.
 • 14:52MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin Anjiyo OlmasıMHP Genel Başkan Yardımcıları Sadir Durmaz, Celal Adan, Mevlüt Karakaya ve Atila Kaya, Genel Sekreter İsmet Büyükataman ile bazı partililer, anjiyo olan Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin tedavi gördüğü hastaneye geldi.
 • 12:42MHP'li Karakaya: AKP Metro Konusundaki Sözünü 5 Yıldır TutmuyorMHP'li Karakaya: AKP Metro Konusundaki Sözünü 5 Yıldır TutmuyorMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, Adana halkının üzerinde büyük bir yük oluşturan metro borcunun devralınması konusunda AK Parti Hükümetinin verdiği sözü tutmasını istedi.
 • 17:36Karakaya: Adana Bölge İdare Mahkemesi'nin Kapatılması Kanuna AykırıAkdeniz’deki illere hizmet veren Adana Bölge İdare Mahkemesi, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun memleketi Konya’ya bağlandı.
 • 14:34MHP'li Karakaya, 'Kaçak Geçişlere' Kesilen Yüksek Ceza Makbuzlarını SorduMHP'li Karakaya, 'Kaçak Geçişlere' Kesilen Yüksek Ceza Makbuzlarını SorduMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Mevlüt Karakaya, köprü ve otoyollarda ‘kaçak geçiş’ yapan sürücülere iki yıl bekledikten sonra milyarlarca liralık ‘toplu ödeme’ ihbarnamesi gönderilmesini Meclis gündemine taşıdı.
 • 15:41MHP'li Karakaya, Tarım İşçilerinin Sorunlarını Meclis'e TaşıdıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, mevsimlik tarım işçilerinin sorunlarını Meclis gündemine taşıdı, Adana’daki tarımın durumunu da sorguladı.
 • 17:34Hükümetin Yanlış Siyaseti Komşu Ülkelerle Ticareti Yok Etme Noktasına GetirdiHükümetin Yanlış Siyaseti Komşu Ülkelerle Ticareti Yok Etme Noktasına Getirdi"MHP Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, AK Parti hükümetlerinin izlediği yanlış siyasetin komşu ülkelerle yapılan ticareti yok etme noktasına getirdiğini söyledi.
 • 16:00MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya AçıklamasıMHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "MHP'de bir liderlik sorunu yoktur, genel başkanlık sorunu yoktur.
 • 15:48MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya: "Mhp'de Bir Liderlik, Genel Başkanlık Sorunu Yoktur"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, “Milliyetçi Hareket Partisi’nde bir liderlik, genel başkanlık sorunu yoktur” dedi.
 • 15:24Mevlüt Karakaya'ya Göre MHP'de Liderlik ve Genel Başkan Sorunu YokMevlüt Karakaya'ya Göre MHP'de Liderlik ve Genel Başkan Sorunu YokMHP Genel Başkan Yardımcısı, Adana Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, MHP’de bir liderlik ve genel başkan sorunu olmadığını söyledi.
 • 13:32Hava Sahasını İhlal Eden Rus Savaş Uçağının DüşürülmesiMHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "Hiçbir literatür ısrarlı tacizin, ağır tahrik suçunun iyi niyetli olduğunu yazmaz. Türkiye'yi provokasyonla suçlayan Rusya, bu bağlamda kendi pilotlarını sorgulamalı, hangi amaca, hangi güçlere hizmet ettiklerini mutlaka öğrenmelidir" ifadelerini kullandı.
 • 13:09MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya Rusya ile Yaşanan Krizi DeğerlendirdiMHP Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Mevlüt Karakaya, Rusya ile yaşanan uçak kriziyle ilgili olarak, “Hiçbir literatür ‘ısrarlı tacizin’, ‘ağır tahrik suçu’nun iyi niyetli olduğunu yazmaz. Türkiye’yi ‘provokasyon’la suçlayan Rusya bu bağlamda kendi pilotlarını sorgulamalı, hangi amaca, hangi güçlere hizmet ettiklerini mutlaka öğrenmelidir” dedi.
 • 15:31MHP Genel Başkan Yardımcı Karakaya AçıklamasıMHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, sınır ihlalinde bulunan bir uçağın düşürüldüğünü belirterek, "Rusya-İran-Çin işbirliğine karşı, başını ABD'nin çektiği ve Türkiye'nin de içinde bulunduğu blok var. Çok ilişkili çıkar çatışması her an dengeleri değiştirebiliyor" değerlendirmesinde bulundu.
 • 13:43MHP'li Karakaya: Suruç'ta ve Ankara'da Meydana Gelen Saldırılarda Aynı Dozda Hassasiyeti Neden...Mhp Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Fransa'daki terörist saldırıları değerlendirirken, "Türkiye'nin, İslam dünyasının hiç yabancısı olmadığı hatta alışık olduğu, 100'den fazla kişinin öldüğü Paris'teki kanlı saldırıları, şiddetle nefretle kınıyoruz.
 • 13:05Karakaya: "Hükümet Müslüman Türklere Yapılan Katliama Fransız KalıyorMHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya,Paris’teki saldırıdan birkaç saat önce Irak’ta Barzani çeteleri tarafından 17 Türkmenin katledildiğini belirterek "Buna niye sessiz kalındı.
 • 12:36Paris'teki Terör SaldırılarıMHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "Müslüman Türklere yapılan katliamlara 'Fransız' kalındığını" savunarak, "Müslüman Türk milleti, bu çifte standartlı anlayışı asla tasvip etmez, edemez" değerlendirmesinde bulundu.
 • 12:32Karakaya: Etnik Kimlik Siyasetini Terk Edin, 80 Milyonu Hiç Ayrımsız KucaklayınHer bakımdan dünün mumla aranacağı bir evreye girildiğini ancak uçurumdan çıkışın hâlâ mümkün göründüğünü belirten MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Mevlüt Karakaya, yeni kurulacak AK Parti hükümetini "Etnik kimlik siyasetini terk edin, 80 milyonun tamamını hiç ayrımsız kucaklayın.