SON DAKİKA MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HABERLERİ

Son Dakika Milli Eğitim Bakanlığı Haberleri

 • 09 Aralık 2016 11:10Grafikli - Afrika Ülkeleri Fetö'ye Kapılarını Bir Bir KapatıyorGrafikli - Afrika Ülkeleri Fetö'ye Kapılarını Bir Bir KapatıyorADDİS ABABA (AA) – Türkiye Maarif Vakfı (TMV), kuruluşunun üzerinden geçen 3 ay içerisinde Afrika'da büyük bir başarıya imza attı.
 • 09 Aralık 2016 11:07Trafikte Daha Bilinçli Nesiller Yetişecek"Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ile Sürücü Eğitimcileri Konfederasyonu (TÜSEKON) arasında okul öncesi ile ilkokul öğrencilerinde trafik bilinci oluşturmak ve toplumsal farkındalığı arttırmak amacıyla protokol imzalandı.
 • 09 Aralık 2016 10:09Dha İstanbul Haber Takip GündemiDha İstanbul Haber Takip Gündemi10.00-Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen "Seçilmiş Kadınlar ve İnsan Hakları Paneli"ne katılacak.
 • 09 Aralık 2016 09:40Yeryüzünün Tüm Renkleri Çukurova Sofrasında BuluştuYeryüzünün Tüm Renkleri Çukurova Sofrasında BuluştuÇukurova Uluslararası Öğrenci Derneği (ÇUDER), Türkiye’de eğitim gören 70 farklı ülkeden 300’ü aşkın öğrenciyi tanışma yemeğinde bir araya getirdi.
 • 09 Aralık 2016 08:23Dha İstanbul Bülteni - 1Dha İstanbul Bülteni - 11- YENİÇAĞ GAZETESİ BİNASINA TAŞLI SOPALI SALDIRIGrubun taş ve sopalarla gazete binasına saldırı anı güvenlik kameralarına yansıdı.
 • 09 Aralık 2016 05:10Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Onayladığı Kanun Resmi Gazete'deCumhurbaşkanı Erdoğan'ın Onayladığı Kanun Resmi Gazete'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan "Milli Eğitim Bakanlığının Tes¸kilat ve Go¨revleri Hakkında Kanun Hu¨kmu¨nde Kararname ile Bazı Kanun ve Kanun Hu¨kmu¨nde Kararnamelerde Degˆis¸iklik Yapılmasına Dair Kanun" Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
 • 08 Aralık 2016 21:12Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kanun Onayı (3)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan "Milli Egˆitim Bakanlıgˆının Tes¸kilat ve Go¨revleri Hakkında Kanun Hu¨kmu¨nde Kararname ile Bazı Kanun ve Kanun Hu¨kmu¨nde Kararnamelerde Degˆis¸iklik Yapılmasına Dair Kanun" ile Eğitimde Fırsatları Artırma ve Teknolojiyi İyileştirme...
 • 08 Aralık 2016 20:34Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kanun Onayı (1)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milli Egˆitim Bakanlıgˆının Tes¸kilat ve Go¨revleri Hakkında Kanun Hu¨kmu¨nde Kararname ile Bazı Kanun ve Kanun Hu¨kmu¨nde Kararnamelerde Degˆis¸iklik Yapılmasına Dair Kanun"u onayladı.
 • 08 Aralık 2016 18:56Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: Finlandiya da Kendi Puanını Aşağıya DüşürmüştürMilli Eğitim Bakanı Yılmaz: Finlandiya da Kendi Puanını Aşağıya DüşürmüştürMİLLİ Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz: "Biliyorsunuz bizde en çok Finlandiya örnek verilir. 'Finlandiya eğitim sistemini örnek alalım' denir. Ama Finlandiya eğitim sistemi de her girdiği uygulamada kendi puanını aşağıya düşürmüştür.
 • 08 Aralık 2016 18:54Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: Finlandiya da Kendi Puanını Aşağıya Düşürmüştür (2)Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: Finlandiya da Kendi Puanını Aşağıya Düşürmüştür (2)Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz: Biliyorsunuz bizde en çok Finlandiya örnek verilir. 'Finlandiya eğitim sistemini örnek alalım' denir. Ama Finlandiya eğitim sistemi de her girdiği uygulamada kendi puanını aşağıya düşürmüştür.
 • 08 Aralık 2016 18:53Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: Finlandiya da Kendi Puanını Aşağıya Düşürmüştür (1)Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: Finlandiya da Kendi Puanını Aşağıya Düşürmüştür (1)Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz: Biliyorsunuz bizde en çok Finlandiya örnek verilir. 'Finlandiya eğitim sistemini örnek alalım' denir. Ama Finlandiya eğitim sistemi de her girdiği uygulamada kendi puanını aşağıya düşürmüştür.
 • 08 Aralık 2016 18:52Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: Finlandiya da Kendi Puanını Aşağıya DüşürmüştürMilli Eğitim Bakanı Yılmaz: Finlandiya da Kendi Puanını Aşağıya DüşürmüştürMilli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz: Biliyorsunuz bizde en çok Finlandiya örnek verilir. 'Finlandiya eğitim sistemini örnek alalım' denir. Ama Finlandiya eğitim sistemi de her girdiği uygulamada kendi puanını aşağıya düşürmüştür.
 • 08 Aralık 2016 18:44Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: Finlandiya da Kendi Puanını Aşağıya DüşürmüştürMilli Eğitim Bakanı Yılmaz: Finlandiya da Kendi Puanını Aşağıya DüşürmüştürMilli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz: Biliyorsunuz bizde en çok Finlandiya örnek verilir. 'Finlandiya eğitim sistemini örnek alalım' denir. Ama Finlandiya eğitim sistemi de her girdiği uygulamada kendi puanını aşağıya düşürmüştür.
 • 08 Aralık 2016 17:49Türkiye'nin Ilk Yerli Zeka Ölçeği Tanıtıldı - Milli Eğitim Bakanı Yılmaz - IstanbulTürkiye'nin Ilk Yerli Zeka Ölçeği Tanıtıldı - Milli Eğitim Bakanı Yılmaz - IstanbulMilli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Türkiye'nin ilk yerli zeka ölçeği değerlendirme sistemini bakanlık olarak gelecek dönem 4-12 yaş arasındaki çocuklara uygulayacaklarını bildirerek, "Her birisi değerli evlatlarımız arasından özel bir eğitime ihtiyacı olanları tespit edip, önümüzdeki yıldan...
 • 08 Aralık 2016 17:30"Ben Ergenim" ile Şiddet Eğilimi Azaldı, Umut Arttı– GENÇLERE ergenlik dönemi sorunları ve çözüm önerileri konusunda destek olmayı hedefleyen ve 2013 yılında AstraZeneca, Milli Eğitim Bakanlığı ve TOÇEV iş birliği ile hayata geçirilen "Ben Ergenim" projesi sonuçlandı.
 • 08 Aralık 2016 17:27Miniklerden Anlamlı Engelli FarkındalığıMiniklerden Anlamlı Engelli FarkındalığıBalıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Ayşecik Anaokulu bünyesindeki 4-5 yaş grubu minikler, okulun kurucu müdürü Ayşe Tosunoğlu’nun öncülüğünde, öğretmenleri Emel Saran ve Esra Çiftçi ile birlikte Birlik Ortopedik Engelliler Derneği Genel Merkezi bünyesindeki...
 • 08 Aralık 2016 17:09Türkiye'nin İlk Yerli Zeka Ölçeği TanıtıldıMilli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Türkiye'nin ilk yerli zeka ölçeği değerlendirme sistemini bakanlık olarak gelecek dönem 4-12 yaş arasındaki çocuklara uygulayacaklarını bildirerek, "Her birisi değerli evlatlarımız arasından özel bir eğitime ihtiyacı olanları tespit edip, önümüzdeki yıldan...
 • 08 Aralık 2016 17:05Ben Ergenim? Ile Şiddet Eğilimi Azaldı, Umut ArttıBen Ergenim? Ile Şiddet Eğilimi Azaldı, Umut Arttı?Ben Ergenim? ile şiddet eğilimi azaldı, umut arttıİSTANBUL, (DHA) ' GENÇLERE ergenlik dönemi sorunları ve çözüm önerileri konusunda destek olmayı hedefleyen ve 2013 yılında AstraZeneca, Milli Eğitim Bakanlığı ve TOÇEV iş birliği ile hayata geçirilen 'Ben Ergenim' projesi sonuçlandı.
 • 08 Aralık 2016 16:57Ben ErgenimBen Ergenim" ile Şiddet Eğilimi Azaldı, Umut Arttı– GENÇLERE ergenlik dönemi sorunları ve çözüm önerileri konusunda destek olmayı hedefleyen ve 2013 yılında AstraZeneca, Milli Eğitim Bakanlığı ve TOÇEV iş birliği ile hayata geçirilen "Ben Ergenim" projesi sonuçlandı.
 • 08 Aralık 2016 15:48Fetö/pdy Operasyonu - 17 Kişi Gözaltına AlındıFetö/pdy Operasyonu - 17 Kişi Gözaltına AlındıDenizli'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda, aralarında Aynes Gıda Sanayi Ticaret AŞ yönetim kurulu başkanı ve üyelerinin de bulunduğu 17 kişi gözaltına alındı.
 • 08 Aralık 2016 15:25Memur-Sen ve İhh Genel Başkanları Aksaray'dan Dünyaya SeslendiMemur-Sen ve İhh Genel Başkanları Aksaray'dan Dünyaya SeslendiMemur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ile İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Genel Başkanı Bülent Yıldırım, "Halep’e Yol Açın" ve "Yetim Gülerse Dünya Güler" adlı konferansta Aksaray halkı ile buluştu.
 • 08 Aralık 2016 15:16Aynes Gıda'ya Fetö OperasyonuAynes Gıda'ya Fetö OperasyonuDENİZLİ'de polis, Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında Aynes Gıda firmasına operasyon düzenledi.
 • 08 Aralık 2016 15:06Denizli'de Fetö/pdy OperasyonuDenizli'de Fetö/pdy OperasyonuDenizli'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda, aralarında Aynes Gıda Sanayi Ticaret AŞ yönetim kurulu başkanı ve üyelerinin de bulunduğu 17 kişi gözaltına alındı.
 • 08 Aralık 2016 14:33Bakan Soylu: Bakan Soylu: "Bu Şer Odaklarının Akıbeti Yakındır ve Akıbet Onlar İçin Hayır Değil Şerdir"İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Artık devlet kaynaklarını dağdaki teröristin hizmetine veren, belediyeden teröriste maaş veren, belediyenin iş imkanlarını askerimizin, polisimizin ve vatandaşımızın huzuruna karşı hendek kazmak için kullanan, içimize sızmış hain mihraklardan birer...
 • 08 Aralık 2016 14:29Didim'de Başarılı Öğrencilere Bisiklet Hediye EdildiDidim'de Başarılı Öğrencilere Bisiklet Hediye EdildiSağlık Bakanlığı’nın Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte sürdürdüğü “Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam” projesi kapsamında Didim’de başarılı dört öğrenciye bisiklet verildi.