SON DAKİKA MUSTAFA ŞENTOP HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Şentop Haberleri

 • 15:34AK Parti İstanbul Milletvekilleri Halkı Selamladı1 Kasım Genel Seçimlerinde AK Parti'den İstanbul milletvekili seçilen isimler seçim otobüsüyle ilçeleri gezerek vatandaşlara karanfil dağıttı.
 • 10:31Ak Partili Mustafa Şentop: Ak Partili Mustafa Şentop: "Türkiye'ye Tek Başına Hükümet Vaat Eden Tek Parti Ak Parti"AK Parti MKYK üyesi ve AK Parti İstanbul 3. Bölge milletvekili adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Bayburt Taşçılar Köyü Derneği’ni ziyaret etti.
 • 09:54Şentop, Kazandığı Tazminatlarla Döner DağıtacakŞentop, Kazandığı Tazminatlarla Döner DağıtacakAK Parti MKYK üyesi ve İstanbul 3. Bölge milletvekili adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Küçükçekmece’de bulunan Hayrabolulular Derneği’ni ziyaret etti.
 • 11:44Ak Partili Şentop: Ak Partili Şentop: "1 Kasım Seçiminden Mutlaka Hükümet Çıkmalıdır"Türkiye’nin 1 Kasım seçimlerinde mutlaka bir hükümet çıkarması gerektiğini vurgulayan AK Parti İstanbul 3.Bölge Milletvekili Adayı Mustafa Şentop, “Ancak çıkacak hükümet koalisyon hükümeti olmamalıdır.
 • 17:14Ak Partili Şentop'tan 'Neden Hdp'yle Koalisyon Kurmadınız?' Sorusuna Cevap AçıklamasıAk Partili Şentop'tan 'Neden Hdp'yle Koalisyon Kurmadınız?' Sorusuna Cevap AçıklamasıAK Parti MKYK üyesi ve AK Parti 3. Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Başakşehir’de Malatyalılar Derneği’ni ziyaret etti.
 • 09:30Ak Partili Şentop: Ak Partili Şentop: "Emeklilikte Yaşa Takılanlarla İlgili Çalışma Var Ama Bu Çok Zor"AK Parti MKYK Üyesi ve AK Parti İstanbul 3’üncü Bölge Milletvekili Adayı Mustafa Şentop, Ordu Alankentliler Derneği’ni ziyaret etti.
 • 18:54Ak Partili Şentop: Ak Partili Şentop: "Bu İşi Devlet Yaptı Diye Pişkin Pişkin Konuşuyor"AK Parti MKYK Üyesi ve AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın Ankara’daki saldırı sonrası açıklamalarını eleştirerek, “Bu işi devlet yaptı diye pişkin pişkin konuşuyor.
 • 20:15Engelli İstihdamı SemineriAK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, 2014 yılında özellikle toplu taşıma araçlarına yönelik düzenleme kapsamında şehirler arası yolcu ve toplu taşıma araçlarında erişebilirlik zorunluluğu getirildiğini belirterek, 2018 yılına kadar şehirler arası otobüslerin engellilerin kullanımına uygun hale getirilmesi mecburiyeti olduğunu kaydetti.
 • 15:08Ak Partili Şentop: Ak Partili Şentop: "Mhp Götürdüğümüz Önerilere 'Evet' Demedi, Çünkü Korkuyor"AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop, seçim çalışmaları kapsamında Esenyurt’ta çok sayıda ziyaret gerçekleştirdi.
 • 07:54Listeler İçin Son Gün! İşte 1 Kasım SürprizleriListeler İçin Son Gün! İşte 1 Kasım SürprizleriPartiler, 1 Kasım seçimleri için aday listelerini bugün YSK'ya teslim ediyor. Sürprizler var
 • 14:21AK Parti Myk'da Devir Teslim - Bozdağ, Görevini Şentop'tan DevraldıAK Parti Myk'da Devir Teslim - Bozdağ, Görevini Şentop'tan DevraldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti MYK'da devir teslim- Mustafa Şentop'un konuşması- Şentop'un Bozdağ'a çiçek vermesi- Bekir Bozdağ'ın konuşması- Bozdağ'ın Şentop'a çiçek vermesi AK Parti MYK'da devir teslim- Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Bozdağ, görevi Şentop'tan devraldı- Bozdağ: - "Sadece odalar değişiyor ama birlikteliğimiz, kardeşliğimiz, çalışmamız ve aynı hedefe koşmamız devam edecek.
 • 14:02AK Parti Myk'da Devir TeslimAK Parti'nin yeni Merkez Yürütme Kurulu'nda (MYK) Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Bekir Bozdağ, görevi Mustafa Şentop'tan devraldı.
 • 15:25Şentop'tan AK Parti'nin Aday Aday Sayısına İlişkin AçıklamaAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, AK Parti’nin 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için başvuran aday adayı sayısına ilişkin bilgi verdi.
 • 22:26Genç Diplomat AkademisiGenç Diplomat Akademisi" Konferansı - Mustafa ŞentopMustafa Şentop konuşma- Detaylar AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Türkiye'de yargı sistemlerini, mahkemeleri ele geçirince bir iktidar sahibi oluyorsunuz. Ondan dolayı Paralel Yapı da bu alanda yoğunlaşarak hukuku ele geçirmeyi hedeflemiştir" dedi.
 • 19:42Genç Diplomat Akademisi" KonferansıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Türkiye'de yargı sistemlerini, mahkemeleri ele geçirince bir iktidar sahibi oluyorsunuz. Ondan dolayı Paralel Yapı da bu alanda yoğunlaşarak hukuku ele geçirmeyi hedeflemiştir" dedi.
 • 18:40Şentop - Avrupa'da Bir Seçim Bölgesi Her Halükarda YapılacakŞentop - Avrupa'da Bir Seçim Bölgesi Her Halükarda YapılacakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop'un açıklamaları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: - "Avrupa'da bir seçim bölgesi her halükarda yapılacak" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Avrupa'da ayrı bir seçim bölgesinin her halükarda yapılacağını söyledi.
 • 16:57AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Avrupa'da ayrı bir seçim bölgesinin her halükarda yapılacağını söyledi.
 • 13:20Şentop: Şentop: "Parti Kapatmanın Bir Tek Sebebi Vardır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop ile röportaj AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: - "Parti kapatmanın bir tek sebebi vardır.
 • 17:52AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Yürüyebiliyorsak beraber yürümeyi deneriz ama olmadığı takdirde dünyanın sonu değil. Anayasa gereği zaten 45 gün içerisinde hükümet kurulamadığı takdirde seçime gideceğiz" dedi.
 • 23:27Şentop: Şentop: "Hükümet Kurulamazsa da Bu Dünyanın Sonu Değil"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop ve beraberindekilerin bulunduğu masa- İftar alanından görüntüler- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop'un konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: - "Hükümet kurulamazsa da bu dünyanın sonu değil. Anayasa gereği yeniden seçim yapılacak ve o zaman inşallah AK Parti'nin tek başına iktidar olduğunu göreceğiz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Hükümet kurulamazsa da bu dünyanın sonu değil. Anayasa gereği yeniden seçim yapılacak ve o zaman inşallah AK Parti'nin tek başına iktidar olduğunu göreceğiz" dedi.
 • 02:07Şentop: Şentop: "Bir Erken Seçim Zorunlu Olarak Karşımıza Çıkabilir.GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İftar programından görüntü- Mustafa Şentop'un konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: - "Bir erken seçim zorunlu olarak karşımıza çıkabilir.
 • 01:42Çanakkale - AK Parti'den 4 Bin Kişilik İftar YemeğiÇanakkale - AK Parti'den 4 Bin Kişilik İftar YemeğiAk Parti Çanakkale İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 4 bin kişilik iftar yemeğine katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, 2002 yılında yüzde 34,5 ile parlamentoya 367 Milletvekiliyle giren AK Parti'nin 7 Haziran genel seçimlerinde yüzde 42 oyla 258 Milletvekili ile parlamentoda yer almasının seçim sisteminin cilvesi olduğunu söyledi.
 • 01:08AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı'ndan 4 Bin Kişilik İftar YemeğiAK Parti Çanakkale İl Başkanlığı'ndan 4 Bin Kişilik İftar Yemeğiak Parti Çanakkale İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 4 bin kişilik iftar yemeğine katılan Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, 2002 yılında yüzde 34,5 ile parlamentoya 367 Milletvekiliyle giren Ak Parti'nin 7 Haziran genel seçimlerinde yüzde 42 oyla 258 Milletvekili ile parlamentoda yer almasının seçim sisteminin cilvesi olduğunu söyledi.
 • 12:57Ak Partili Şentop: Sırtında Yumurta Küfesi Olan BizizAk Partili Şentop: Sırtında Yumurta Küfesi Olan BizizAk Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, "Sırtında yumurta küfesi olan biziz. Bu zor zaman ve şartlar altında bu ülkeyi yeniden idare edecek bir hükümeti hep beraber kuracağız. Ha hükümet kurulmadı, seçim olur" dedi.
 • 11:15AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ŞentopAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ŞentopGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop'un konuşması Kategori: Genel PolitikaAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: - "Diğer partiler için konuşmak kolay. Davet ediyoruz, 'hadi gelin beraber hükümet kuralım' diyoruz.
 • 15:18CHP, MHP, HDP Açıkladı! İşte AK Parti'nin Olası Meclis Başkanı AdaylarıCHP, MHP, HDP Açıkladı! İşte AK Parti'nin Olası Meclis Başkanı AdaylarıCHP, MHP ve HDP'nin Meclis Başkanı adayları belli oldu. Gözlerin çevrildiği AK Parti'de Ahmet İyimaya, Mustafa Şentop, Ayşe Nur Bahçekapılı ve Nabi Avcı'nın ismi dillendiriliyor.
 • 15:37Milletvekilleri Kayıt YaptırıyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, seçim sonuçlarıyla ilgili, "Türkiye için bir hükümetin çıkacağına inanıyorum" değerlendirmesinde bulundu.
 • 15:26AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop TBMM'ye Kaydını YaptırdıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, TBMM’ye gelerek kaydını yaptırdı.
 • 15:09Genel Seçimlerin ArdındanAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Türkiye'nin ekonomi başta olmak üzere bir çok konuda sorumluluk üstlenecek bir hükümete ihtiyacı olduğunu belirtti.
 • 11:42AK Parti'de Seçim Değerlendirme Toplantısı - GirişlerAK Parti'de Seçim Değerlendirme Toplantısı - GirişlerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti genel merkezindeki seçim değerlendirme toplantısı için gelen Bekir Bozdağ'ın girişi- Mustafa Şentop'un girişi ANKARA - AK Parti genel merkezindeki seçim değerlendirme toplantısı başladı.
 • 09:08Ak Partili Şentop: İsimleri Sızdıranlara YSK'dan İşlem Talep EdeceğizAk Partili Şentop: İsimleri Sızdıranlara YSK'dan İşlem Talep EdeceğizAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Twitter fenomeni Fuat Avni'nin, 'sandıkta oy çalacaklar' diyerek yayınladığı isim listelerine tepki gösterdi.
 • 22:53Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Çözüm Süreci'nin olmazsa olmazı; AK Parti'dir, Recep Tayyip Erdoğan'dır.
 • 17:35Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Güngören'de "Sensiz Olmaz" temasıyla düzenlenen "Sevgi Yürüyüşü"ne katıldı.
 • 13:13Şentop, AK Parti 3. Bölge Milletvekili Adaylarıyla BuluştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, seçim çalışmaları konusunda sahada çok parti olmadığını belirterek, "CHP birçok yerde ortalıkta yok. MHP zaten kenarda bekliyor.
 • 21:27İlim Yayma Vakfı İstanbul'un Fethi ProgramıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Dün çoğunuz fetih programına katıldınız. Orada fetih için start verildi.
 • 15:56AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Rumeli ve Balkanlar'dan göç edenlerin siyasette de etkili ve daha geniş temsile sahip olmasını sağlayacaklarını söyledi.
 • 22:13Şentop: Şentop: "Türkiye'de İddiası Olan, Hizmet Sevdası Olan Tek Hareket Ak Parti"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop'un esnaf ziyareti- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop'un konuşması Genel seçime doğru- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: - "Türkiye'de iddiası olan, hizmet sevdası olan tek hareket AK Parti" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Türkiye'de iddiası olan, hizmet sevdası olan tek hareket AK Parti" dedi.
 • 21:34Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Türkiye'de iddiası olan, hizmet sevdası olan tek hareket AK Parti" dedi.
 • 11:48Bozkır ve Şentop, Yabancı Basın Mensuplarıyla Bir Araya GeldiBozkır ve Şentop, Yabancı Basın Mensuplarıyla Bir Araya GeldiAB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop yabancı basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 • 11:35Bakan Volkan Bozkır, Yabancı Medya Mensuplarıyla Bir Araya GeldiBakan Volkan Bozkır, Yabancı Medya Mensuplarıyla Bir Araya GeldiAvrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Mustafa Şentop, Türkiye’de faaliyet gösteren yabancı medya kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.
 • 22:54Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Ülkedeki politik ve ekonomik krizlerin yegane sebebi, mevcut anayasanın toplumsal ihtiyaçlara cevap verememesidir" dedi.
 • 16:29Ak Partili Şentop'tan Kılıçdaroğlu'na 'Sandığa Oturma' CevabıAk Partili Şentop'tan Kılıçdaroğlu'na 'Sandığa Oturma' CevabıAK Parti İstanbul 3’üncü Bölge Milletvekili Adayı ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “elektrikler kesilirse sandıklara oturun” açıklamasına cevap vererek, "Sandıkların açıldığı saatte hava aydınlık olacak.
 • 23:15Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, parlamenter sistemin, dışarıdan müdahalelere açık olduğunu belirterek, "Geçmişte seçilmiş hükümetlerin güvenoyu ile düşürülmesi bunun bir örneğidir.
 • 21:55AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa ŞentopAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa ŞentopGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop'un konuşması- Rozet takma detayları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, partiye toplu katılım töreninde konuştu.
 • 18:22AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Bugünkü ekonomik büyümenin, istikrarın temelinde siyasi istikrar var. Türkiye'nin o günlere (2002 öncesi) dönmesi halinde kendimizi toparlamak için yine asgari 10 yıla ihtiyaç var. Onun için bu seçimlerde çok dikkatli hareket etmek mecburiyetindeyiz" dedi.
 • 15:06AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Balkanlar ve Batı Trakya'daki Türklerin, bulundukları topraklarda kalmasının faydalı olduğunu düşündüğünü söyledi.
 • 18:24Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Türkiye'nin başkanlık sistemine yabancı olmadığını belirterek, "Biz zaten başkanlık sistemini yerel yönetimlerde yaklaşık yüz yıldır uyguluyoruz" dedi.
 • 15:37Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "AK Parti'nin hükümet kurma gibi bir sorunu HDP barajı aşsa da olmayacak" dedi.
 • 20:40AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, muhalefet partilerinin seçimi kazanma iddiaları bulunmadığını belirterek, "Tek hedefleri var; AK Parti'nin milletvekili sayısı azalsın.
 • 15:15Ak Partili Şentop: Ak Partili Şentop: "Dertleri Seçim Kazanmak Değil, AK Parti'yi Zayıflatmak"AK Parti İstanbul Milletvekili adayı ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, muhalefet partilerinin seçimi kazanmak gibi bir dertleri olmadığını, tek dertlerinin AK Parti’yi zayıflatmak olduğunu söyledi.