11:0800
SON DAKİKA MUSTAFA ŞENTOP HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Şentop Haberleri


MUSTAFA ŞENTOP

1968'de Tekirdağ'da doğdu. Hukuk Profesörü; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 1991 yılında mezun oldu. 1988·1991 yılları arasında Teklif Aylık Hukuk Dergisi kurucuları arasında yer aldı ve Genel Yayın Yönetmenliğini yaptı. Çeşitli hakemli ilmi dergilerde editörlük ve yazarlık yapmıştır.... Devamı

  Altındağ Belediyesi'nden Bolu'ya Kız İmam Hatip Lisesi

  Altındağ Belediyesi'nden Bolu'ya Kız İmam Hatip Lisesi

  Ankara Altındağ Belediyesi'nin Bolu'da yaptırdığı Altındağ Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi törenle eğitime açıldı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Çözüm Süreci

  Çözüm Süreci

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: "Sayın Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, partimiz ve hükümetimiz, çözüm süreci konusunda kararlıyız" (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Gündem Özeti / 17 Ekim 2014

  Gündem Özeti / 17 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  "Dünyaya 3 Asırdır Hakim Olan Modern Zihniyet Çökmüştür"

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Uluslararası Balkan Üniversitesindeki konuşmasında, ''Dünyaya 3 asırdır hakim olan modern zihniyet çökmüştür." dedi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Türkiye'den Makedonya'nın Dereli Köyüne Nar Suyu Tesisi

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Makedonya'nın Dedeli Köyüne TİKA'nın desteğiyle nar suyu tesisi kurma sözü verdi. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Makedonya'da

  Kurtulmuş, TİKA tarafından hayata geçirilen Dedeli köyündeki Sosyo Kültürel ve Spor Amaçlı Tesisin İnşaatı ve Çalıklı köyündeki Namık Kemal İlköğretim Okulu Binasının Tadilatı ve Donanımı projelerinin açılışına katıldı Kurtulmuş: ''İslam’ın barış dini olmasının en güzel örneği de Balkanlar’dır. İslam buralara kılıç zoruyla yayılmadı. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Makedonya'da

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Makedonya'daki temasları kapsamında Cumhurbaşkanı Gyorge İvanov ile bir araya geldi. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Makedonya'da Açıklaması

  "Türkiye’nin dışında olan bir gelişmeyi bahane ederek, hiç kimsenin Türkiye’deki barış ve istikrar ortamını bozmaya hakkı yoktur" "Halkların Demokratik Partisi’nin 'sokağa çıkın' çağrısını yapması bir akıl tutulmasıdır. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Gündem / 8 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Gündem Özeti / 8 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın Bayramlaşma Töreni

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş: "Şu anda Sayın Cumhurbaşkanımızın vizyonuyla başlayan, dünyanın hayretle ve gıptayla takip ettiği bir gelişme sürecini yakalayan bir Türkiye var" AK Parti İstanbul İl Başkanı Babuşcu: "2015 seçimlerini çok güçlü bir çoğunlukla elbette kazanmak zorundayız. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Numan Kurtulmuş, Bosna Hersek'te Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu

  Numan Kurtulmuş, Bosna Hersek'te Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Bosna Hersek'te çeşitli ziyaretlerde bulundu. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Bosna Hersek'te

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'daki temasları kapsamında, çeşitli ziyaretlerde bulundu. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Sda Genel Başkanı Tihiç'in Vefatı

  Sda Genel Başkanı Tihiç'in Vefatı

  SDA Genel Başkanı Tihiç'in vefatı- Tihiç için, Bosna Hersek Meclisi'nde tören düzenlendi- Törende konuşan SDA Genel Başkan Yardımcısı ve Bosna Hersek Üçlü Devlet Başkanlığı Konsey Başkanı İzzetbegoviç: "Tihiç'in ölümü, Bosna Hersek için, halkımız ve SDA için büyük kayıp"- Törene, Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş da katıldıSARAYBOSNA (AA) - Bosna Hersek'in ilk cumhurbaşkanı merhum Aliya İzzetbegoviç'in kurduğu Demokratik Eylem Partisi'nin (SDA) Genel Başkanı Süleyman Tihiç'in vefatı nedeniyle (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Sda Genel Başkanı Tihiç'in Vefatı

  Sda Genel Başkanı Tihiç'in Vefatı

  Tihiç için, Bosna Hersek Meclisi'nde tören düzenlendi Törende konuşan SDA Genel Başkan Yardımcısı ve Bosna Hersek Üçlü Devlet Başkanlığı Konsey Başkanı İzzetbegoviç: "Tihiç'in ölümü, Bosna Hersek için, halkımız ve SDA için büyük kayıp" Törene, Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş da katıldı. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Gündem / 27 Eylül 2014

  ANADOLU AJANSI. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Gündem Özeti / 27 Eylül 2014

  ANADOLU AJANSI. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Musatafa Şentop: Kanunları Keyfi Olarak Çiğniyor

  HSYK 3'üncü Dairesinin, HSYK Başkanı sıfatıyla Adalet Bakanı Bozdağ'ın görevlendirdiği müfettişlerin çalışmasını "yok hükmünde" saymasına ilişkin tepkiler sürüyor. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Davutoğlu, Genel Başkan Yardımcılarıyla Görüştü

  Başbakan Davutoğlu, Genel Başkan Yardımcılarıyla Görüştü

  Başbakan Davutoğlu, bazı genel başkan yardımcılarıyla ayrı ayrı görüşerek brifing aldı. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.10.2014 11:08:57. #1.11#