SON DAKİKA MUSTAFA ŞENTOP HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Şentop Haberleri

 • 23 Ağustos 2016 17:05Milletvekilleri Tekirdağspor İçin Kolları SıvadıMilletvekilleri Tekirdağspor İçin Kolları SıvadıTekirdağspor’un Yönetim Kurulu toplantısına katılan Milletvekilli Mustafa Yel, “Tekirdağspor’u düştüğü dar boğazın içinden bu sene kalıcı olarak çıkarmaya gayret edeceğiz” dedi.
 • 06 Ağustos 2016 18:55Edirne Ak Parti?li Şentop: Cumhurbaşkanının Sözlerine Bazıları İkna Oldu, Bazıları OlmadıEdirne Ak Parti?li Şentop: Cumhurbaşkanının Sözlerine Bazıları İkna Oldu, Bazıları OlmadıAk Parti'li Şentop: Cumhurbaşkanının sözlerine bazıları ikna oldu, bazıları olmadıTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 17-25 Aralıktan sonra yüksek sesle darbeci örgütü anlattığını ancak bazılarının ikna olduğunu bazıların ise ikna olmadığını söyledi.
 • 06 Ağustos 2016 18:01Ak Partili Şentop: Cumhurbaşkanının Sözlerine Bazıları İkna Oldu, Bazıları OlmadıAk Partili Şentop: Cumhurbaşkanının Sözlerine Bazıları İkna Oldu, Bazıları OlmadıTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 17-25 Aralıktan sonra yüksek sesle darbeci örgütü anlattığını, ancak bazılarının ikna olduğunu, bazıların ise ikna olmadığını söyledi.
 • 06 Ağustos 2016 16:58Buna Bir İşgal Teşebbüsü Demek Çok Doğru Olur"Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, "Millete, milletin seçmiş olduğu Cumhurbaşkanına ve milletin temsil edildiği TBMM'ye saldırılar ve uçaklarla bombalar atılması, dünya tarihinde benzeri olmayan bir hadisedir.
 • 26 Temmuz 2016 15:55Ak Partili Şentop: "Yargı ile İlgili Olarak Hem Sivil Hem de Askeri Yargıda Ciddi Problemler Var"AK Parti İstanbul Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, sivil ve askeri yargıda ciddi problemler olduğunu söyledi.
 • 26 Temmuz 2016 15:22Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop'tan Anayasa AçıklamasıMeclis Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, siyasi partiler arasında yargıyla ilgili düzenlemeleri içeren mini Anayasa paketinde büyük ölçüde mutabakat sağlanacağını ifade etti.
 • 19 Temmuz 2016 19:29TBMM Genel KuruluAK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin, "Ülkenin her yerinde tankların üzerine çıkan, silaha göğsünü siper eden insanlar esasen kendi iradesine, millete yönelmiş olan bir tecavüze karşı durmaktadırlar.
 • 18 Temmuz 2016 08:19Şentop, Şentop, "Devlete Kastedenler, İdamla Cezalandırılmalıdır"Tekirdağ’da demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara seslenen TBMM Anayasa Komisyon Başkanı Mustafa Şentop, "Devlete isyan edenler, en ağır cezayla, idamla cezalandırılmalıdır" diyerek bu konuda çalışmalar yaptıklarını belirtti.
 • 18 Temmuz 2016 03:41Mustafa Şentop: Mustafa Şentop: "Kasten Adam Öldürenler İdamla Cezalandırılmalı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şentop'un açıklaması - TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şentop: "Amerika'da birçok eyalette idam cezası var. Biz de bunu yapanların devlete kasten isyan edenlerin ceza alması için elimizden geleni yapacağız" TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, "Amerika'da birçok eyalette idam cezası var. Biz de bunu yapanların devlete kasten isyan edenlerin ceza alması için elimizden geleni yapacağız" dedi.
 • 18 Temmuz 2016 03:11Fetö'nün Darbe Girişimi - Mustafa ŞentopFetö'nün Darbe Girişimi - Mustafa ŞentopGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop'un konuşması Valilik önünde bulunan vatandaşlardan detaylar FETÖ'nün darbe girişimi TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şentop: "Amerika'da birçok eyalette idam cezası var. Biz de bunu yapanların devlete kasten isyan edenlerin ceza alması için elimizden geleni yapacağız" TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, "Amerika'da birçok eyalette idam cezası var. Biz de bunu yapanların devlete kasten isyan edenlerin ceza alması için elimizden geleni yapacağız" dedi.
 • 18 Temmuz 2016 01:15Fetö'nün Darbe GirişimiTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, "Amerika'da birçok eyalette idam cezası var. Biz de bunu yapanların devlete kasten isyan edenlerin ceza alması için elimizden geleni yapacağız" dedi.
 • 16 Temmuz 2016 04:39Şentop: Şentop: "Cumhurbaşkanına Değil Millete Karşı Yapılmış Bir Girişimdir"TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ Valiliği önünde toplanan vatandaşlara yaptığı açıklamada, “Bu hareket hükümete Cumhurbaşkanına değil millete karşı yapılmış bir girişimdir, darbe teşebbüsüdür” dedi.
 • 16 Temmuz 2016 04:05Türkiye Darbe Girişimine Karşı AyaktaTekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, "Tekirdağ'da hiçbir sorun yok. Görevimizin başındayız" dedi.
 • 07 Temmuz 2016 11:08Şentop: Vasıflı Suriyelilere Vatandaşlık VerilecekŞentop: Vasıflı Suriyelilere Vatandaşlık VerilecekAK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, Suriyelilerin tamamına değil vasıflı olan Suriyelilere vatandaşlık verileceğini ifade etti.
 • 06 Temmuz 2016 18:52Şentop: Suriyelilerin Tamamına Vatandaşlık Söz Konusu DeğilŞentop: Suriyelilerin Tamamına Vatandaşlık Söz Konusu DeğilAk Parti İstanbul Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, vasıflı olan Suriyelilere vatandaşlık verileceğini ifade ederek, "Cumhurbaşkanımızın kastettiği Suriyeli sığınmacıların tamamına vatandaşlık hakkı verilmesi değil. İçlerinde vasıflı olanlar ve nitelikli olanlara yönelik bir çalışma olduğu kanaatindeyim" dedi.
 • 02 Temmuz 2016 05:57TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ŞentopTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ŞentopGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İftar programından detaylar TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop'un açıklaması "Terör örgütüne karşı Cumhuriyet tarihinin en büyük, en kapsamlı mücadelesi yapılıyor.
 • 02 Temmuz 2016 01:06TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop AçıklamasıTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, terör örgütü PKK'ya karşı Cumhuriyet tarihinin en büyük en kapsamlı mücadelesinin verildiğini söyledi.
 • 27 Mayıs 2016 15:56Anayasa Değişikliğinin İptali İçin Aym'ye BaşvuruTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, "Anayasa Mahkemesi başvuruların ne olduğuna bakacak ama başvuruları reddetmesi lazım." dedi.
 • 20 Mayıs 2016 15:14Dokunulmazlık Teklifinde İkinci TurTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, "Birinci maddede 367'nin üzerinde bir şey sürpriz değil. Önemli olan bütünü üzerinde yapılacak oylama. Şu görünüyor ki 367 civarında bir destek var. Üzerinde olabilir, altında olursa da çok az farkla altında olur.
 • 20 Mayıs 2016 15:05Meclis Dokunulmazlıkları KaldırdıMeclis Dokunulmazlıkları KaldırdıMeclis'te dokunulmazlık teklifinin tümü 376 oy ile referanduma gerek kalmaksızın kabul edildi. Bu CHP'li en az 20 milletvekilinin 'evet' oyu verdiği anlamına geliyor.
 • 20 Mayıs 2016 13:53Adalet Komisyonu Başkanı Şentop: "Sürpriz Değil"TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, dokunulmazlıklarla ilgili teklifin ikinci tur ilk maddesinin oylama sonucunun sürpriz olmadığını söyledi.
 • 09 Mayıs 2016 11:44'Yeni Anayasa Tercih Değil Zarurettir'Yeni Anayasa Tercih Değil Zarurettir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop'un röportajı "Yeni Anayasa tercih değil, zarurettir" TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop: "Türkiye için yeni anayasa bir tercih değil, zarurettir.
 • 09 Mayıs 2016 11:11Yeni Anayasa Tercih Değil, Zarurettir"HAKAN ŞAHİN/CİHAN DEMİRCİ - TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, "Türkiye için yeni anayasa bir tercih değil, zarurettir.
 • 08 Mayıs 2016 23:10Şentop'tan 'Yeni Anayasa' AçıklamasıŞentop'tan 'Yeni Anayasa' AçıklamasıTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, Türkiye’nin büyüdüğünü ve artık elbisenin dar geldiğini vurgulayarak, “1960 darbesi ile Türkiye’nin üzerine dikilmiş bir elbise bugünün Türkiye’sini taşımıyor” dedi.
 • 08 Mayıs 2016 23:00Edirne Şentop Türkiye'nin Üzerine Dikilmiş Bir Elbise, Bugünün Türkiye'sini TaşımıyorEdirne Şentop Türkiye'nin Üzerine Dikilmiş Bir Elbise, Bugünün Türkiye'sini TaşımıyorŞentop Türkiye'nin üzerine dikilmiş bir elbise, bugünün Türkiye'sini taşımıyorTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, Dünya, bölge ve Türkiye'nin yeniden kurulduğunu belirterek, Biz de bu yeniden kurulma aşamasında yeni anayasayı tartışıyoruz.
 • 08 Mayıs 2016 22:34Şentop: Türkiye'nin Üzerine Dikilmiş Bir Elbise Bugünün Türkiye'sini TaşımıyorŞentop: Türkiye'nin Üzerine Dikilmiş Bir Elbise Bugünün Türkiye'sini TaşımıyorTbmm ANAYASA Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, Dünya, bölge ve Türkiye'nin yeniden kurulduğunu belirterek, "Biz de bu yeniden kurulma aşamasında yeni anayasayı tartışıyoruz.
 • 08 Mayıs 2016 22:28TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop AçıklamasıTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, "Türkiye büyüdü, bunları aştı ve artık elbise dar geliyor.
 • 08 Mayıs 2016 22:14'Türkiye Büyüdü Bunları Aştı ve Artık Elbise Dar Geliyor'Türkiye Büyüdü Bunları Aştı ve Artık Elbise Dar Geliyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop'un karşılanması Mustafa Şentop'un konuşması TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop, AK Parti Edirne İl Başkanlığını ziyaret etti.
 • 03 Mayıs 2016 15:02TBMM Anayasa Komisyonunda Yaşanan KavgalarTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, Anasaya Komisyonunun dünkü toplantısına ilişkin, "HDP Grup Başkanvekili, önünde bulunan masanın üzerine çıkıp oradan orta alana atlıyor.
 • 03 Mayıs 2016 01:13Dokunulmazlık" Teklifi, TBMM Anayasa KomisyonundaHaklarında dosya bulunan milletvekillerinin dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin Anayasa değişikliği teklifi, TBMM Anayasa Komisyonunda, kavgalı geçen birleşimin ardından kabul edildi.
 • 02 Mayıs 2016 19:52Dokunulmazlık" Teklifi TBMM Anayasa Komisyonu'ndaTBMM Anayasa Komisyonu'nda yaşanan kavganın ardından, HDP ve CHP'li üyeler komisyon toplantısının ertelenmesini isterken, yapılan oylamada komisyonun çalışmalara devam etmesi kararı alındı.
 • 02 Mayıs 2016 17:41Anayasa Komisyonu'nda Yine Kavga Çıktı! Yumruklar, Tekmeler Havada UçuştuAnayasa Komisyonu'nda Yine Kavga Çıktı! Yumruklar, Tekmeler Havada UçuştuDokunulmazlıkların kaldırılması teklifini görüşmek üzere toplanan TBMM Anayasa Komisyonu'nda yine kavga çıktı. AK Partili üyeler ile HDP'li üyeler birbirine girdi.
 • 02 Mayıs 2016 15:25Dokunulmazlık" Teklifi, TBMM Anayasa KomisyonundaTBMM Anayasa Komisyonu, hakkında dosya olan milletvekillerinin dokunulmazlığının kaldırılmasını içeren anayasa değişikliği teklifini görüşmek üzere toplandı.
 • 28 Nisan 2016 21:19Dokunulmazlık" Teklifi TBMM Anayasa KomisyonundaDokunulmazlıklarla ilgili anayasa değişikliği teklifinin görüşmeleri 2 Mayıs Pazartesi gününe ertelendi.
 • 28 Nisan 2016 19:18Anayasa Komisyonu'ndaki Dokunulmazlık Görüşmeleri Pazartesi Gününe KaldıTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Anayasa Komisyonu, milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılmasına ilişkin AK Parti'nin teklifini görüşmek üzere toplandı.
 • 28 Nisan 2016 19:03Dokunulmazlık" Teklifi TBMM Anayasa KomisyonundaTBMM Anayasa Komisyonunda, hakkında dosya bulunan milletvekillerinin dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin Anayasa değişikliği teklifinin görüşmeleri sürüyor.
 • 28 Nisan 2016 16:27Bozdağ: Senaryolar Çiziliyor, Hepsi Yalan Üzerine Bina Edilen SenaryolarAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, yargı görevi yapan hakimlerin görevlerinde bağımsız olduğunu söyledi.
 • 28 Nisan 2016 16:11Dokunulmazlık" Teklifi Anayasa KomisyonundaAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, dokunulmazlıkların kaldırılmasına ilişkin Anayasa değişikliği teklifinin, milletvekilerinin suçluluğu veya suçsuzluğu hakkında iddiada bulunan bir teklif olmadığını belirterek, "Teklifimizi milletvekillerinin yargılanmalarının önündeki anayasal engeli, anayasaya eklenen ek maddeyle bir defaya mahsus olarak kaldıran, yargılanmalarına izin veren bir teklif olarak görüyoruz.
 • 28 Nisan 2016 15:30TBMM Anayasa KomisyonuTBMM Anayasa Komisyonu'nda, yaşanan tartışmaların ardından, dokunulmazlıklarla ilgili anayasa değişikliği teklifinin görüşmelerine geçildi.
 • 28 Nisan 2016 13:43TBMM Anayasa Komisyonu, TBMM Anayasa Komisyonu, "Dokunulmazlıklar" İçin Toplandı (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TBMM Anayasa Komisyonu'nda yaşanan tartışmadan görüntüler TBMM Anayasa Komisyonu, hakkında dosya bulunan milletvekillerinin dokunulmazlığının kaldırılmasını içeren Anayasa değişikliği teklifini görüşmek üzere toplandı.
 • 28 Nisan 2016 13:09TBMM Anayasa Komisyonu, TBMM Anayasa Komisyonu, "Dokunulmazlıklar" İçin Toplandı (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TBMM Anayasa Komisyonu toplantı salonundan görüntü Milletvekillerinden detaylar Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın gelişi Komisyon Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop'un konuşması HDP milletvekili Mithat Sincar'ın konuşması Kameramanların salondan çıkarılışı ve itirazlar TBMM Anayasa Komisyonu, "dokunulmazlıklar" için toplandı TBMM Anayasa Komisyonu, hakkında dosya bulunan milletvekillerinin dokunulmazlığının kaldırılmasını içeren Anayasa değişikliği teklifini görüşmek üzere toplandı.
 • 28 Nisan 2016 12:30Anayasa Komisyonu'nda Yer Tartışması YaşandıTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Anayasa Komisyonu, milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılmasına ilişkin AK Parti'nin teklifini görüşmek üzere toplandı.
 • 28 Nisan 2016 12:06Anayasa Komisyonu'nda TartışmaTBMM Anayasa Komisyonu’nda milletvekilleri arasında kavga çıktı.
 • 28 Nisan 2016 11:24Yer Tartışması Çıktı! Dokunulmazlık Görüşmeleri Kavgayla BaşladıYer Tartışması Çıktı! Dokunulmazlık Görüşmeleri Kavgayla BaşladıMilletvekili dokunulmazlıklarına ilişkin anayasa değişikliği görüşmelerinin ilk toplantısı kavga ile başladı. HDP ile AK Parti'li vekiller birbirlerine girdi.
 • 26 Nisan 2016 16:42Meclis Gündemine "Laiklik" Tartışmaları TaşındıMeclis Başkanı İsmail Kahraman'ın Laiklik ile ilgili sözleri Meclis gündemine taşındı.
 • 26 Nisan 2016 13:51Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop: Laiklik Bizim Metnimizde VarTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, Meclis Başkanı İsmail Kahraman'ın laiklikle ilgili açıklamaları için; "Laiklik bizim metnimizde var. Şimdi yine var metnimizde.
 • 26 Nisan 2016 13:02AK Parti'in Yeni Anayasa ÇalışmalarıTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, "Laiklik bizim metnimizde var. Biz laikle ilgili, laiklik ilkesinin metinden çıkarılıp çıkarılmamasını tartışmış bile değiliz." dedi.
 • 26 Nisan 2016 11:54Meclis Başkanı'nın Laiklikle İlgili Sözlerine AK Parti'den İlk AçıklamaMeclis Başkanı'nın Laiklikle İlgili Sözlerine AK Parti'den İlk AçıklamaMeclis Başkanı'nın Ankara'yı sallayan sözlerine AK Parti'den peş peşe açıklamalar geldi: AK Parti'nin Anayasa teklifinde laiklik maddesi var. Böyle bir gündemimiz yok.
 • 21 Nisan 2016 21:50TBMM Anayasa KomisyonuTBMM Anayasa Komisyonu, "TBMM Üyeliği Etik Yasa Teklifi"ni kabul etti.
 • 21 Nisan 2016 17:08Mustafa Şentop: Karar Sürpriz OlmadıMustafa Şentop: Karar Sürpriz OlmadıMustafa Şentop: Karar sürpriz olmadıAnayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, Yargıtay'ın Ergenekon davasına ilişkin kararına "Çeşitli ithamların bulunduğu bir davaydı.