SON DAKİKA MUSTAFA ŞENTOP HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Şentop Haberleri

 • 22:54Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Ülkedeki politik ve ekonomik krizlerin yegane sebebi, mevcut anayasanın toplumsal ihtiyaçlara cevap verememesidir" dedi.
 • 16:29Ak Partili Şentop'tan Kılıçdaroğlu'na 'Sandığa Oturma' CevabıAk Partili Şentop'tan Kılıçdaroğlu'na 'Sandığa Oturma' CevabıAK Parti İstanbul 3’üncü Bölge Milletvekili Adayı ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “elektrikler kesilirse sandıklara oturun” açıklamasına cevap vererek, "Sandıkların açıldığı saatte hava aydınlık olacak.
 • 23:15Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, parlamenter sistemin, dışarıdan müdahalelere açık olduğunu belirterek, "Geçmişte seçilmiş hükümetlerin güvenoyu ile düşürülmesi bunun bir örneğidir.
 • 21:55AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa ŞentopAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa ŞentopGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop'un konuşması- Rozet takma detayları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, partiye toplu katılım töreninde konuştu.
 • 18:22AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Bugünkü ekonomik büyümenin, istikrarın temelinde siyasi istikrar var. Türkiye'nin o günlere (2002 öncesi) dönmesi halinde kendimizi toparlamak için yine asgari 10 yıla ihtiyaç var. Onun için bu seçimlerde çok dikkatli hareket etmek mecburiyetindeyiz" dedi.
 • 15:06AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Balkanlar ve Batı Trakya'daki Türklerin, bulundukları topraklarda kalmasının faydalı olduğunu düşündüğünü söyledi.
 • 18:24Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Türkiye'nin başkanlık sistemine yabancı olmadığını belirterek, "Biz zaten başkanlık sistemini yerel yönetimlerde yaklaşık yüz yıldır uyguluyoruz" dedi.
 • 15:37Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "AK Parti'nin hükümet kurma gibi bir sorunu HDP barajı aşsa da olmayacak" dedi.
 • 20:40AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, muhalefet partilerinin seçimi kazanma iddiaları bulunmadığını belirterek, "Tek hedefleri var; AK Parti'nin milletvekili sayısı azalsın.
 • 15:15Ak Partili Şentop: Ak Partili Şentop: "Dertleri Seçim Kazanmak Değil, AK Parti'yi Zayıflatmak"AK Parti İstanbul Milletvekili adayı ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, muhalefet partilerinin seçimi kazanmak gibi bir dertleri olmadığını, tek dertlerinin AK Parti’yi zayıflatmak olduğunu söyledi.
 • 13:44Şentop, Mardinli İş Adamlarıyla Bir Araya GeldiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, siyasette ikiyüzlülüğü bırakmak gerektiğini belirterek, "Burada, İstanbul'da ve İzmir'de konuşurken güler yüzlü (HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş). Herhalde gıdıklıyorlar onları. Bir reklam filmi var. Yüzleri gülümsemeye başlıyor.
 • 00:02AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Bu seçimin projesi HDP. Şöyle hesaplıyorlar, 'HDP barajı geçerse o zaman parlamentoda AK Parti'nin milletvekili sayısını azaltırız' diyorlar.
 • 14:49Mustafa Şentop: Mustafa Şentop: "7 Haziran Önümüzdeki Çeyrek Asrın En Önemli Seçimi Olacak"AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, 7 Haziran’da yapılacak seçimin önümüzdeki çeyrek asrın en önemli seçimi olacağını söyledi.
 • 13:20Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Miting akşamı sandıkta sahtekarlık adı altında söylentiler başladı.
 • 09:18Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, seçim günü yaklaştıkça, muhalefet partilerinin seçim güvenliğine dönük kuşkular oluşturmaya çabaladığını belirterek, "Seçimde oy pusulaları üzerinden hile şayiası çıkarmak ya cehaletten kaynaklanmaktadır ya da kötü niyetlilikten.? Türkiye, yarım asırdır seçim kazanamamanın verdiği gözü dönmüşlükle sandıklarda her türlü hile yapmayı göze alan bir zihniyetle ve o zihniyetin bildik oyunlarıyla karşı karşıyadır" değerlendirmesinde bulundu.
 • 09:38Mustafa Şentop: Mustafa Şentop: "Türkiye'nin O Anayasanın Ruhuyla Problemi Var"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Mustafa Şentop, Anayasanın 17 defa değişikliğe uğradığını ancak anayasa sorununun çözülmediğini belirterek, “Türkiye’nin o anayasanın ruhu ile problemi var. Nedir o ruh. O ruh işte darbeci, vesayetçi ruhtur” dedi.
 • 15:12AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Dinleme kararlarının alındığı zamanlara bakıp, geriye doğru gidince hepsinin başlangıcına dair bir tarih var. Ondan önceye hiçbiri geçmiyor.
 • 15:11Mustafa Şentop: "Krallık Başkanlık Sisteminde Değil, Parlamenter Sistemde Oluyor"AK Parti Milletvekili adayı ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, “Başkanlık sistemi ile ilgili diktatörlük, padişahlık hikayeleri anlatılıyor.
 • 17:17AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ŞentopAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ŞentopGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop'un Sakarya Büyükşehir Belediyesi ziyaretinden detaylar,- Şentop'un gazetecilere açıklamaları, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: - "Başkanlık sistemini öneriyoruz çünkü başkanlık sistemi gerçekten demokratik meşruiyet zemini daha güçlü, yüksek ve millet iradesinin devlet yönetimine daha fazla yansımasına imkan veren bir sistem, model" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, başkanlık sistemine ilişkin, "Başkanlık sistemini öneriyoruz çünkü başkanlık sistemi gerçekten demokratik meşruiyet zemini daha güçlü, yüksek ve millet iradesinin devlet yönetimine daha fazla yansımasına imkan veren bir sistem, model" dedi.
 • 15:53AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Türkiye’nin başkanlık sistemiyle birlikte istikrarlı hükümetlere sahip olacağını söyledi.
 • 17:50AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop'tan, Fedakar Anneye Anlamlı ZiyaretAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop'tan, Fedakar Anneye Anlamlı ZiyaretAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, 2010 yılında geçirdikleri kazadan sonra bitkisel hayatta yaşam mücadelesi veren oğlu ve yatalak eşine kendi imkanlarıyla bakan Fatma Aksoy’u evinde ziyaret etti.
 • 17:00AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Tekirdağ’da AK Parti İl Başkanlığı Kadın Kollarının düzenlediği Anneler Günü programda, “1 Haziran 2014 tarihinde Ağrı seçimlerinde ikna edemedikleri kadınları evlerine kapatıyorlardı.
 • 14:36AK Parti'li Şentop: AK Parti'li Şentop: "Kılıçdaroğlu CHP'lileri Kandırdı"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı seçiminde MHP’li birisine oy kullandırarak CHP’lileri kandırdığını söyledi.
 • 15:238. Uluslararası Öğrenci BuluşmasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, kendi dünyasının dışındaki insanlara da bir ümit verebilen, heyecan uyandırabilen medeniyetlerin yükselişte olduğunu belirterek, "İşte bugün medeniyetimizin hamdolsun yükseliş dönemindeyiz, çıkış dönemindeyiz" dedi.
 • 12:56AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, milletin bugüne kadar ihtiyacını giderecek bir parlamento oluşturduğunu belirterek, "Bu seçimlerde milletin ihtiyacı; yeni anayasa ve bunu tek başına yapacak bir AK Parti çoğunluğu. Milletimiz 7 Haziran'da yeni anayasa ihtiyacına cevap verecek ve bizi yeni anayasayı tek başına yapacak çoğunlukla parlamentoda bulunduracak" dedi.
 • 22:48AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, 7 Haziran seçimlerinde hükümeti kurmakla ilgili endişeleri olmadığını ifade ederek, "Milletimizin teveccühü belli. Asıl mesele, Türkiye'nin yeni bir anayasa yapacak olması. Bu açıdan 7 Haziran seçimleri önemli" dedi.
 • 13:11Şentop, Eyüp'teki Esnafla Bir Araya GeldiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "7 Haziran seçimleri, 'defterini kapattık' dediğimiz eski Türkiye'nin, eski zihniyetin toprağa gömüldüğü bir seçim olacak" dedi.
 • 15:11Şentop, Sivil Toplum Kuruluşlarıyla Bir Araya GeldiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Türkiye'deki istikrarın başkanlık sistemi ile garanti altına alınması gerektiğini belirtti.
 • 14:26Şentop: Şentop: "Türkiye Hem Büyüdü, Hem Gelir Dengesini Korudu"AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Türkiye’nin 12 yıllık süreçte hem büyüdüğünü hem de ekonomik gelirleri iki katına çıkardıklarını söyledi.
 • 23:08Başkanlık Sistemi ve Yeni Anayasa" KonferansıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, yeni anayasayı yapınca, yargıyla ilgili yaşanılan sorunları kökünden çözme imkanına kavuşacaklarını belirterek, "Yeni anayasa olmasa bile yargıyla ilgili önümüzdeki dönemde atacağımız adımlar var. İnşallah bu sorunları çözeceğiz.
 • 19:39Şentop, Sinoplularla BuluştuŞentop, Sinoplularla BuluştuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop'un gelişi- El sıkışması ve selamlaşması- Açılış kurdelesinin kesilmesi- Sinoplular Derneğinin içinden görüntüler AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Silivri Sinoplular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin açılışına katıldı.
 • 15:30Şentop, Sinoplularla BuluştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Silivri Sinoplular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin açılışına katıldı.
 • 18:37Ak Partili Adaylardan "Sevgi Yürüyüşü"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "1940'larda, o camileri yıkan, camileri satan ve ahıra çeviren, Kuran kurslarını kapatan, bu milletin cenazesini yıkayacak insanların yetişmesini bile engelleyen o zihniyet, şimdi yine imam hatip liselerinin orta kısımlarının kapanacağını, Kuran kurslarına erken yaşta girişi engelleyeceğini iddia ediyor" dedi.
 • 19:38AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, 7 Haziran seçimlerine işaret ederek, "Bu seçim, eski Türkiye için elinden geleni yapan, ittifak kuran şer güçlerin sonu olacak" dedi.
 • 15:04AK Parti'li Şentop: AK Parti'li Şentop: "'ermeni Soykırımı' Söylemi Uluslararası Bir Organizasyondur"AK Parti İstanbul Milletvekili adayı ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, “Ermeni soykırımı” söyleminin uluslararası bir organizasyon olduğunu söyledi.
 • 15:43Ak Partili Şentop: Ak Partili Şentop: "Mhp, Hdp, CHP Koalisyonu ve Başbakan da Ekmeleddin Bey"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, CHP, MHP, HDP koalisyonunda MHP İstanbul Milletvekili Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’na başbakanlık verilmek istendiğini iddia etti.
 • 20:21AK Parti'li Şentop Seçim Çalışmalarına Hız VerdiAK Parti'li Şentop Seçim Çalışmalarına Hız VerdiAK Parti İstanbul 3’üncü Bölge 1’inci sıra Milletvekili adayı ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Bakırköy’de esnafları dolaştı.
 • 15:55Mustafa Şentop, İstanbul'daki Mardinlilerle BuluştuMustafa Şentop, İstanbul'daki Mardinlilerle BuluştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop, Mardin Dernekler Federasyonu ve Mardinli sivil toplum kuruluşları tarafından organize edilen toplantıya katıldı.
 • 15:25Ak Partili Şentop: Ak Partili Şentop: "Kılıçdaroğlu Magazin Siyaseti Yapıyor"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili adayı Mustafa Şentop, AK Parti’nin potansiyel oyunun aldığı oydan daha fazla olduğunu söyledi.
 • 10:22AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, CHP, MHP ve HDP koalisyonunun AK Parti gitsin de ne olursa olsun düşüncesiyle istendiğini söyledi.
 • 03:58AK Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Tanıtım ToplantısıAK Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Tanıtım ToplantısıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop'un içeri girişi, Şentop'un konuşması, adaylar ile sahnede fotoğraf çektirme - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: - "Oyunu AK Parti'ye vermediği halde, 'Türkiye'yi ancak AK Parti yönetebilir' diyenlerin sayısı, oranı Türkiye'de yüzde 10'ları aşıyor"- "Biz düşünerek, planını ve hesabını yaparak, kaynağını bularak vadediyoruz, beyanname yazıyoruz.
 • 16:20AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ŞentopAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ŞentopGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop'un partililerle tokalaşması - Salonun genel görüntüsü - Şentop'un konuşması- Katılımcılardan detay görüntüler AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: - "Öyle bir tablo oluşturuluyor ki sanki HDP'ye böyle yatırım yaparsanız, Milli Piyango gibi çıktığında büyük ikramiyeyi alacaksınız"- "O yeni Türkiye'yi, büyük Türkiye'yi inşa safhasına 7 Haziran'la beraber geçeceğiz"- "(HDP Genel Merkezi'ne yönelik silahlı saldırı) Büyük ihtimal bir provokasyon ortaya çıkacaktır"- "Siyasetin silah, şiddet, bu şekilde şantaj, korku, tehdit olmadan tamamen özgür bir ortamda yürütülmesi gerekir" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Öyle bir tablo oluşturuluyor ki sanki HDP'ye böyle yatırım yaparsanız, Milli Piyango gibi çıktığında büyük ikramiyeyi alacaksınız" dedi.
 • 14:37AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım ToplantısıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "7 Haziran seçimi, herhangi bir seçim olmaktan çıkmış, ülkenin kaderinin belirleneceği, istikbalinin oylanacağı bir seçime dönüşmüştür" dedi.
 • 07:59AK Partili Şentop: Tuğçe Kazaz Belki İleride Aday OlurAK Partili Şentop: Tuğçe Kazaz Belki İleride Aday OlurAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop, muhalefete yönelik çıkışlarıyla dikkat çeken Tuğçe Kazaz'la ilgili "Beni de ziyarete geldi. İleride aday olabilir" dedi.
 • 12:39AK Parti İl Başkanları ToplantısıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "CHP’de ön seçimlerde oluşan aday tablosuna baktığımızda gittikçe marjinalleşen bir parti.
 • 12:28AK Parti İl Başkanları ToplantısıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Bugüne kadar yaşadığımız süreç, AK Parti'nin iktidarda olduğu süreç, eski Türkiye'nin tasfiyesi süreciydi, önümüzdeki dönem yeni Türkiye'nin inşası süreci olacak" ifadesini kullandı.
 • 19:38AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop'un Basın AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop'un Basın AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, kayınpederi İbrahim Emeksiz’in vefatıyla ilgili Çaycuma’da taziyeleri kabul etti.
 • 19:13Şentop: Şentop: "Başkanlık Sistemine İhtiyaç Var"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: - "Türkiye'nin güçlenebilmesi, ekonomik ve siyasi olarak istikrar bulabilmesi için başkanlık sistemine ihtiyaç var"-"Siyasi istikrarın kesin teminat altına alınması başkanlık sistemiyle mümkün ve hakikaten daha ileri demokrasi dediğimiz şey, ancak başkanlık sistemiyle gerçekleşiyor"- " Bu Cumhuriyet Halk Partisi, Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi değil, Deniz Baykal'ın kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi'dir" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Türkiye'nin güçlenebilmesi, ekonomik ve siyasi olarak istikrar bulabilmesi için başkanlık sistemine ihtiyaç var" dedi.
 • 19:07AK Parti'li Şentop: Türkiye'de Parlamenter Sistem YerleşmediAK Parti'li Şentop: Türkiye'de Parlamenter Sistem YerleşmediAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Türkiye'de parlamenter sistemin yerleşmediğini ifade ederek, "Eğer yerleşmiş olsaydı, sisteme bu kadar darbelerle müdahaleler olmazdı.
 • 09:44İşte Aday Listelerindeki Ayrıntılarİşte Aday Listelerindeki Ayrıntılar(DÜNYA) ANKARA - 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimlerine katılacak partiler, kesin olmayan aday listelerini dün Yüksek Seçim Kurulu'na sundular.