SON DAKİKA MUSTAFA ŞENTOP HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Şentop Haberleri

 • 29 Mart 2017 04:36 Bursa - Ak Partili Şentop: Yeni Sistemle Hem Istikrar, Hem Vesayetin Tasfiyesi Kurumsallaşacak Bursa - Ak Partili Şentop: Yeni Sistemle Hem Istikrar, Hem Vesayetin Tasfiyesi Kurumsallaşacak Ak Partili Şentop: Yeni sistemle hem istikrar, hem vesayetin tasfiyesi kurumsallaşacakTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr.
 • 29 Mart 2017 04:26 Dha Yurt Bülteni - 16 İzmir'de iki ayrı patlama 1 ölü, 1 yaralı (1)İZMİR'in Buca İlçesi'nde bir otomobilde meydana gelen patlamada 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
 • 29 Mart 2017 01:51 Ak Partili Şentop: Yeni Sistemle Hem İstikrar, Hem Vesayetin Tasfiyesi Kurumsallaşacak Ak Partili Şentop: Yeni Sistemle Hem İstikrar, Hem Vesayetin Tasfiyesi Kurumsallaşacak – TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop, Türkiye'de istikrarın kurumsallaşması gerektiğini belirterek, "Bu sistem değişikliği vesayetin tasfiyesini de kurumsallaştıracak bir düzenleme.
 • 28 Mart 2017 22:53 TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop Açıklaması TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop Açıklaması TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeni anayasa değişikliğiyle cumhurbaşkanına Meclis'i fesih yetkisi verildiğine ilişkin açıklamalarıyla ilgili, "Ben baştan böyle düşünmüyordum ama son birkaç gündür özellikle Anamuhalefet Partisi Genel...
 • 28 Mart 2017 19:12 Halk Oylamasına Doğru Halk Oylamasına Doğru AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, "Gerek genel merkezden gerekse bakanlarımızdan Edirne'ye büyük bir teveccüh var." dediBaşkan Akmeşe, bir restoranda düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, AK Parti teşkilatlarının halk oylamasına ilişkin saha çalışmalarına devam ettiğini söyledi.
 • 27 Mart 2017 20:10 Yeni Anayasa Değişikliğinin Ekonomi Üzerindeki Etkileri Yeni Anayasa Değişikliğinin Ekonomi Üzerindeki Etkileri" Paneli TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, "Sürekli hükümetlerin değiştiği bir tabloda hesap, plan yapılmıyor.
 • 27 Mart 2017 17:56 Yeni Anayasa Değişikliğinin Ekonomi Üzerindeki Etkileri" Paneli TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, "Sürekli hükümetlerin değiştiği bir tabloda hesap, plan yapılmıyor.
 • 25 Mart 2017 20:23 Tekirdağ Yılın Ilk 'Kinoa' Ekimini AK Parti'li Şentop Yaptı Tekirdağ Yılın Ilk 'Kinoa' Ekimini AK Parti'li Şentop Yaptı Yılın ilk 'kinoa' ekimini Ak Parti'li Şentop yaptıTEKİRDAĞ'da yılın ilk 'kinoa' ekimi, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop'a ait tarlada yapıldı.
 • 25 Mart 2017 20:23 Yılın İlk 'Kinoa' Ekimini Ak Partili Şentop Yaptı Yılın İlk 'Kinoa' Ekimini Ak Partili Şentop Yaptı TEKİRDAĞ'da yılın ilk 'kinoa' ekimi, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop'a ait tarlada yapıldı.
 • 25 Mart 2017 20:09 Yılın İlk 'Kinoa' Ekimini Ak Partili Şentop Yaptı Yılın İlk 'Kinoa' Ekimini Ak Partili Şentop Yaptı TEKİRDAĞ'da yılın ilk 'kinoa' ekimi, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop'a ait tarlada yapıldı.
 • 25 Mart 2017 19:29 Sezonun İlk Kinoa Ekimi Tekirdağ'da Gerçekleştirildi Sezonun İlk Kinoa Ekimi Tekirdağ'da Gerçekleştirildi Sezonun ilk kinoa ekimi Tekirdağ'da gerçekleştirildi TUKİYED Başkanı Can Temizel: "NASA astronotlara yediriyor" "Yurt dışına ihraç malı olarak değerlendiriyoruz" TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr.
 • 25 Mart 2017 19:24 Sezonun İlk Kinoa Ekimi Tekirdağ'da Gerçekleştirildi Sezonun İlk Kinoa Ekimi Tekirdağ'da Gerçekleştirildi Sezonun ilk kinoa ekimi Tekirdağ'da gerçekleştirildi TUKİYED Başkanı Can Temizel: "NASA astronotlara yediriyor" "Yurt dışına ihraç malı olarak değerlendiriyoruz" TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr.
 • 25 Mart 2017 18:39 2017'nin İlk Kinoa Ekimi Tekirdağ'da Yapıldı 2017'nin İlk Kinoa Ekimi Tekirdağ'da Yapıldı Türkiye Kinoa Yetiştiricileri Derneğince 2017'nin ilk Kinoa ekimi, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop'a ait tarlada gerçekleştirildi.
 • 25 Mart 2017 18:38 Sezonun İlk Kinoa Ekimi Tekirdağ'da Gerçekleştirildi Sezonun İlk Kinoa Ekimi Tekirdağ'da Gerçekleştirildi Türkiye Kinoa Yetiştiricileri Derneği’nin (TUKİYED) organize ettiği, 2013’te BM tarafından yılın yiyeceği seçilen ve Astronot yiyeceği olarak bilinen kinoanın 2017’deki ilk ekimi Tekirdağ’da gerçekleştirildi.
 • 25 Mart 2017 00:17 Şentop: Şentop: "Anayasanın Ruhuna Temas Eden Bir Değişiklik" TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, "Türkiye'de 16 Nisan'da oylayacağımız değişiklik, 19. anayasa değişikliği. Yeterli mi? Eğer yeni bir anayasa yapamazsak korkarım ki yeterli değil. Başka değişikliler de gelebilir.
 • 24 Mart 2017 21:15 Yalova Mustafa Şentop: Bu Değişiklik, Anayasanın Ruhuna Temas Eden, Bir Değişiklik Yalova Mustafa Şentop: Bu Değişiklik, Anayasanın Ruhuna Temas Eden, Bir Değişiklik Mustafa Şentop: Bu değişiklik, anayasanın ruhuna temas eden, bir değişiklikTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, anayasada bugüne kadar yapılan 18 değişikliğin anayasanın sözüyle ilgili olduğunu belirterek, "Bu 19'uncu değişiklik ise anayasanın...
 • 24 Mart 2017 21:15 Mustafa Şentop: Bu Değişiklik, Anayasanın Ruhuna Temas Eden, Bir Değişiklik TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, anayasada bugüne kadar yapılan 18 değişikliğin anayasanın sözüyle ilgili olduğunu belirterek, "Bu 19'uncu değişiklik ise anayasanın ruhuna temas eden, dokunan, onu değiştirecek bir değişiklik" dedi.
 • 24 Mart 2017 20:39 Mustafa Şentop: Bu Değişiklik, Anayasanın Ruhuna Temas Eden, Bir Değişiklik Mustafa Şentop: Bu Değişiklik, Anayasanın Ruhuna Temas Eden, Bir Değişiklik TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, anayasada bugüne kadar yapılan 18 değişikliğin anayasanın sözüyle ilgili olduğunu belirterek, "Bu 19'uncu değişiklik ise anayasanın ruhuna temas eden, dokunan, onu değiştirecek bir değişiklik" dedi.
 • 24 Mart 2017 20:11 Yeni Türkiye, Yeni Anayasa" Konferansı YALOVA (AA) - TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, "Türkiye'de 16 Nisan'da oylayacağımız değişiklik, 19. anayasa değişikliği. Yeterli mi? Eğer yeni bir anayasa yapamazsak korkarım ki yeterli değil. Başka değişikliler de gelebilir.
 • 22 Mart 2017 19:35 Başakşehir'de Her Yeni Doğana Bir Fidan Başakşehir'de Her Yeni Doğana Bir Fidan Başakşehir'de her yeni doğana bir fidan Başakşehirli 2 bin 400 çocuk için fidan dikildiİSTANBUL - Başakşehir Belediyesi Orman Haftası dolayısıyla ve 'Hoş geldin bebek' projesi kapsamında ilçe genelinde yeni doğan her bir çocuk için fidan dikti.
 • 20 Mart 2017 10:11 Chp, 1995'te 600 Milletvekili Teklifini Desteklemişti Chp, 1995'te 600 Milletvekili Teklifini Desteklemişti" Türkiye Büyük Millet Meclisi Anayasa Komisyon Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, CHP'nin 1995'te 600 milletvekili teklifini desteklediğini hatırlatarak, "O zaman nüfusumuz 59 milyondu ve 600 milletvekili için 'evet' demişlerdi.
 • 20 Mart 2017 09:59 TBMM Anayasa Komisyon Başkanı Mustafa Şentop: TBMM Anayasa Komisyon Başkanı Mustafa Şentop: "Biz Vesayetin Tasfiyesini İstiyoruz" TBMM Anayasa Komisyon Başkanı Mustafa Şentop: "Biz vesayetin tasfiyesini istiyoruz" -"Mecliste ilkokul diplomalı vekiller vardı" -"CHP, 1995'de 600 Milletvekili teklifini desteklemişti"BALIKESİR - Türkiye Büyük Millet Meclisi Anayasa Komisyon Başkanı Prof. Dr.
 • 20 Mart 2017 09:52 TBMM Anayasa Komisyon Başkanı Mustafa Şentop Açıklaması TBMM Anayasa Komisyon Başkanı Mustafa Şentop Açıklaması Türkiye Büyük Millet Meclisi Anayasa Komisyon Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, 16 Nisan’da yapılacak referandumun vesayetin tam manasıyla tasfiyesi için gerçekleşeceğini söyledi.
 • 17 Mart 2017 11:05 Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop'tan, Vali Ustaoğlu'na Ziyaret Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop'tan, Vali Ustaoğlu'na Ziyaret Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Anayasa Komisyonu Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop, Vali İsmail Ustaoğlu’nu ziyaret etti.
 • 17 Mart 2017 00:46 TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop: TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop: "Anayasa Değişikliğindeki Bazı Maddeleri Çarpıtarak,... TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop: "Anayasa değişikliğindeki bazı maddeleri çarpıtarak, değiştirerek yayınlamak apaçık bir sahtekarlıktır"BAYBURT - Türkiye Barolar Birliği'nin referandum karşısındaki tutumunu eleştiren Şentop, "Türkiye Barolar Birliği gibi bir kurum, Türkiye'deki...