SON DAKİKA MUSTAFA ŞENTOP HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Şentop Haberleri

 • 18:41Şentop: Şentop: "Yeni Anayasa ile Birlikte Başkanlık Sistemi de Türkiye İçin Gereklidir"AK Parti MKYK Üyesi ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, “Yeni Anayasa ile birlikte başkanlık sistemi de Türkiye için gereklidir” dedi.
 • 23:49Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı İstişare ToplantısıTürkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı İstişare ToplantısıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Türkiye Gönüllü Teşekküllüler Vakfı İstişare toplantısından detay görüntüler TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop'un konuşması TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop: "MHP ve CHP'nin esas derdi yeni bir anayasa değil. Onlar bir anayasa değişikliği istiyorlar" TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, "MHP ve CHP'nin esas derdi yeni bir anayasa değil. Onlar bir anayasa değişikliği istiyorlar" dedi.
 • 15:41Şentop, 'Yeni Anayasa'yı AnlatacakŞentop, 'Yeni Anayasa'yı AnlatacakAK Parti MKYK Üyesi ve Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, 6 Şubat Cumartesi günü Samsun’da “Yeni Anayasa” konulu konferans verecek.
 • 17:30TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop: TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop: "Türkiye'nin Belirsizlik ve İstikrar Sorunu Olmayacak"Görüntü Dökümü: Bakan Şentop'tan detay görüntüler Bakan Şentop'un açıklamaları TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, başkanlık sistemiyle hem daha iyi işleyen bir sistem hem de vesayet odaklarının müdahale edemeyeceği bir hükümet anlayışının oluşacağını belirterek, "Yerelde çok iyi işleyen sistemi merkezi hükümete taşımış olacağız. Türkiye'nin belirsizlik ve bir istikrar sorunu da olmayacak" dedi.
 • 16:13Türkiye'nin Belirsizlik ve İstikrar Sorunu Olmayacak"TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, başkanlık sistemiyle hem daha iyi işleyen bir sistem hem de vesayet odaklarının müdahale edemeyeceği bir hükümet anlayışının oluşacağını belirterek, "Yerelde çok iyi işleyen sistemi merkezi hükümete taşımış olacağız. Türkiye'nin belirsizlik ve bir istikrar sorunu da olmayacak" dedi.
 • 14:45Şentop: Şentop: "Darbecilerin Müdahale Edemediği Bir Sistem Kurmak İstiyoruz"Görüntü Dökümü: TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop'un konuşması 'Darbecilerin müdahale edemediği bir sistem kurmak istiyoruz' TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop, darbecilerin sistemin zaaflarını kullanarak hep müdahale ettiklerini belirterek,"Darbecilerin müdahale edemediği bir sistem kurmak istiyoruz.
 • 14:29Ak Partili Şentop: Ak Partili Şentop: "Türkiye Başkanlık Sistemini Zaten Yerelde Uyguluyor"AK Parti İstanbul Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, Türkiye’nin başkanlık sistemini yıllardır yerel yönetimlerde başarı ile uyguladığını belirterek, "İşte biz bu yereldeki bu alışık olduğumuz sistemi Türkiye’de merkezi hükümete getirmek istiyoruz.
 • 13:40Yeni Anayasa ve "Başkanlık Sistemi" SüreciTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, Türkiye'de iyi işlemeyen parlamenter sistemin yerine, darbecilerin müdahale edemediği bir sistem kurmak istediklerini belirterek, "İşte o da başkanlık sistemi, istikrarı garanti eden bir sistem" dedi.
 • 14:36TBMM Anayasa KomisyonuTBMM Anayasa Komisyonu, 24. Dönemde oluşturulan Anayasa Uzlaşma Komisyonunun yeni anayasa çalışmalarını ele aldı.
 • 12:25Meclis'te 98 Milletvekili Hakkında Dokunulmazlık BaşvurusuMeclis'te 98 Milletvekili Hakkında Dokunulmazlık BaşvurusuAnayasa Komisyonu Başkan'ı Mustafa Şentop, bugüne kadar Meclis'e 98 milletvekili hakkında dokunulmazlık dosyası geldiğini açıkladı. Rekor ise 40 vekil ile CHP'de.
 • 11:57TBMM Anayasa KomisyonuTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, Meclise gelen dokunulmazlık dosyası sayısının 378'e ulaştığını belirterek, "Geçen hafta 48 dosya geldi" dedi.
 • 15:21Şentop, Başkanlık Sistemiyle İlgili Gençlerin Sorularını CevapladıTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, başkanlık sistemine diğer partilerin neden karşı çıktığıyla ilgili, “Parlamenter sistem devam ederse muhalefet partilerinin hükümette olabilmelerini ümitle yaşayabilmeleri mümkün. Ama başkanlık sisteminde bu şekilde bir ümit kalmayacak.
 • 15:05'Gençler Başkanlık Sistemini Soruyor" PanelTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop,"Başkanlık sistemine itiraz eden partilerin tek duygusal sebepleri var, Tayyip Erdoğan'dan nefret ediyorlar.
 • 14:08TBMM Anayasa Komisyonu İlk Toplantısını YaptıAnayasa Komisyonu, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop başkanlığında ilk toplantısını yaptı.
 • 13:09TBMM Anayasa KomisyonuTBMM Anayasa Komisyonunun ilk toplantısında yeni anayasa yapımı konusu gündeme geldi.
 • 15:34AK Parti İstanbul Milletvekilleri Halkı Selamladı1 Kasım Genel Seçimlerinde AK Parti'den İstanbul milletvekili seçilen isimler seçim otobüsüyle ilçeleri gezerek vatandaşlara karanfil dağıttı.
 • 10:31Ak Partili Mustafa Şentop: Ak Partili Mustafa Şentop: "Türkiye'ye Tek Başına Hükümet Vaat Eden Tek Parti Ak Parti"AK Parti MKYK üyesi ve AK Parti İstanbul 3. Bölge milletvekili adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Bayburt Taşçılar Köyü Derneği’ni ziyaret etti.
 • 09:54Şentop, Kazandığı Tazminatlarla Döner DağıtacakŞentop, Kazandığı Tazminatlarla Döner DağıtacakAK Parti MKYK üyesi ve İstanbul 3. Bölge milletvekili adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Küçükçekmece’de bulunan Hayrabolulular Derneği’ni ziyaret etti.
 • 11:44Ak Partili Şentop: Ak Partili Şentop: "1 Kasım Seçiminden Mutlaka Hükümet Çıkmalıdır"Türkiye’nin 1 Kasım seçimlerinde mutlaka bir hükümet çıkarması gerektiğini vurgulayan AK Parti İstanbul 3.Bölge Milletvekili Adayı Mustafa Şentop, “Ancak çıkacak hükümet koalisyon hükümeti olmamalıdır.
 • 17:14Ak Partili Şentop'tan 'Neden Hdp'yle Koalisyon Kurmadınız?' Sorusuna Cevap AçıklamasıAk Partili Şentop'tan 'Neden Hdp'yle Koalisyon Kurmadınız?' Sorusuna Cevap AçıklamasıAK Parti MKYK üyesi ve AK Parti 3. Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Başakşehir’de Malatyalılar Derneği’ni ziyaret etti.
 • 09:30Ak Partili Şentop: Ak Partili Şentop: "Emeklilikte Yaşa Takılanlarla İlgili Çalışma Var Ama Bu Çok Zor"AK Parti MKYK Üyesi ve AK Parti İstanbul 3’üncü Bölge Milletvekili Adayı Mustafa Şentop, Ordu Alankentliler Derneği’ni ziyaret etti.
 • 18:54Ak Partili Şentop: Ak Partili Şentop: "Bu İşi Devlet Yaptı Diye Pişkin Pişkin Konuşuyor"AK Parti MKYK Üyesi ve AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın Ankara’daki saldırı sonrası açıklamalarını eleştirerek, “Bu işi devlet yaptı diye pişkin pişkin konuşuyor.
 • 20:15Engelli İstihdamı SemineriAK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, 2014 yılında özellikle toplu taşıma araçlarına yönelik düzenleme kapsamında şehirler arası yolcu ve toplu taşıma araçlarında erişebilirlik zorunluluğu getirildiğini belirterek, 2018 yılına kadar şehirler arası otobüslerin engellilerin kullanımına uygun hale getirilmesi mecburiyeti olduğunu kaydetti.
 • 15:08Ak Partili Şentop: Ak Partili Şentop: "Mhp Götürdüğümüz Önerilere 'Evet' Demedi, Çünkü Korkuyor"AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop, seçim çalışmaları kapsamında Esenyurt’ta çok sayıda ziyaret gerçekleştirdi.
 • 14:21AK Parti Myk'da Devir Teslim - Bozdağ, Görevini Şentop'tan DevraldıAK Parti Myk'da Devir Teslim - Bozdağ, Görevini Şentop'tan DevraldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti MYK'da devir teslim- Mustafa Şentop'un konuşması- Şentop'un Bozdağ'a çiçek vermesi- Bekir Bozdağ'ın konuşması- Bozdağ'ın Şentop'a çiçek vermesi AK Parti MYK'da devir teslim- Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Bozdağ, görevi Şentop'tan devraldı- Bozdağ: - "Sadece odalar değişiyor ama birlikteliğimiz, kardeşliğimiz, çalışmamız ve aynı hedefe koşmamız devam edecek.
 • 14:02AK Parti Myk'da Devir TeslimAK Parti'nin yeni Merkez Yürütme Kurulu'nda (MYK) Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Bekir Bozdağ, görevi Mustafa Şentop'tan devraldı.
 • 15:25Şentop'tan AK Parti'nin Aday Aday Sayısına İlişkin AçıklamaAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, AK Parti’nin 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için başvuran aday adayı sayısına ilişkin bilgi verdi.
 • 16:55Yurtdışındaki Vatandaşların TBMM'de Temsili ile İlgili Kanun Teklifi Meclis'teYurtdışında yaşayan vatandaşların TBMM’de temsili ve seçimlere katılımıyla ilgili kanun teklifi Meclis’e sunuldu.
 • 22:26Genç Diplomat AkademisiGenç Diplomat Akademisi" Konferansı - Mustafa ŞentopMustafa Şentop konuşma- Detaylar AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Türkiye'de yargı sistemlerini, mahkemeleri ele geçirince bir iktidar sahibi oluyorsunuz. Ondan dolayı Paralel Yapı da bu alanda yoğunlaşarak hukuku ele geçirmeyi hedeflemiştir" dedi.
 • 19:42Genç Diplomat Akademisi" KonferansıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Türkiye'de yargı sistemlerini, mahkemeleri ele geçirince bir iktidar sahibi oluyorsunuz. Ondan dolayı Paralel Yapı da bu alanda yoğunlaşarak hukuku ele geçirmeyi hedeflemiştir" dedi.
 • 18:40Şentop - Avrupa'da Bir Seçim Bölgesi Her Halükarda YapılacakŞentop - Avrupa'da Bir Seçim Bölgesi Her Halükarda YapılacakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop'un açıklamaları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: - "Avrupa'da bir seçim bölgesi her halükarda yapılacak" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Avrupa'da ayrı bir seçim bölgesinin her halükarda yapılacağını söyledi.
 • 16:57AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Avrupa'da ayrı bir seçim bölgesinin her halükarda yapılacağını söyledi.
 • 13:20Şentop: Şentop: "Parti Kapatmanın Bir Tek Sebebi Vardır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop ile röportaj AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: - "Parti kapatmanın bir tek sebebi vardır.
 • 17:52AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Yürüyebiliyorsak beraber yürümeyi deneriz ama olmadığı takdirde dünyanın sonu değil. Anayasa gereği zaten 45 gün içerisinde hükümet kurulamadığı takdirde seçime gideceğiz" dedi.
 • 23:27Şentop: Şentop: "Hükümet Kurulamazsa da Bu Dünyanın Sonu Değil"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop ve beraberindekilerin bulunduğu masa- İftar alanından görüntüler- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop'un konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: - "Hükümet kurulamazsa da bu dünyanın sonu değil. Anayasa gereği yeniden seçim yapılacak ve o zaman inşallah AK Parti'nin tek başına iktidar olduğunu göreceğiz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Hükümet kurulamazsa da bu dünyanın sonu değil. Anayasa gereği yeniden seçim yapılacak ve o zaman inşallah AK Parti'nin tek başına iktidar olduğunu göreceğiz" dedi.
 • 02:07Şentop: Şentop: "Bir Erken Seçim Zorunlu Olarak Karşımıza Çıkabilir.GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İftar programından görüntü- Mustafa Şentop'un konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: - "Bir erken seçim zorunlu olarak karşımıza çıkabilir.
 • 01:42Çanakkale - AK Parti'den 4 Bin Kişilik İftar YemeğiÇanakkale - AK Parti'den 4 Bin Kişilik İftar YemeğiAk Parti Çanakkale İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 4 bin kişilik iftar yemeğine katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, 2002 yılında yüzde 34,5 ile parlamentoya 367 Milletvekiliyle giren AK Parti'nin 7 Haziran genel seçimlerinde yüzde 42 oyla 258 Milletvekili ile parlamentoda yer almasının seçim sisteminin cilvesi olduğunu söyledi.
 • 01:08AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı'ndan 4 Bin Kişilik İftar YemeğiAK Parti Çanakkale İl Başkanlığı'ndan 4 Bin Kişilik İftar Yemeğiak Parti Çanakkale İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 4 bin kişilik iftar yemeğine katılan Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, 2002 yılında yüzde 34,5 ile parlamentoya 367 Milletvekiliyle giren Ak Parti'nin 7 Haziran genel seçimlerinde yüzde 42 oyla 258 Milletvekili ile parlamentoda yer almasının seçim sisteminin cilvesi olduğunu söyledi.
 • 12:57Ak Partili Şentop: Sırtında Yumurta Küfesi Olan BizizAk Partili Şentop: Sırtında Yumurta Küfesi Olan BizizAk Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, "Sırtında yumurta küfesi olan biziz. Bu zor zaman ve şartlar altında bu ülkeyi yeniden idare edecek bir hükümeti hep beraber kuracağız. Ha hükümet kurulmadı, seçim olur" dedi.
 • 11:15AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ŞentopAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ŞentopGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop'un konuşması Kategori: Genel PolitikaAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: - "Diğer partiler için konuşmak kolay. Davet ediyoruz, 'hadi gelin beraber hükümet kuralım' diyoruz.
 • 15:18CHP, MHP, HDP Açıkladı! İşte AK Parti'nin Olası Meclis Başkanı AdaylarıCHP, MHP, HDP Açıkladı! İşte AK Parti'nin Olası Meclis Başkanı AdaylarıCHP, MHP ve HDP'nin Meclis Başkanı adayları belli oldu. Gözlerin çevrildiği AK Parti'de Ahmet İyimaya, Mustafa Şentop, Ayşe Nur Bahçekapılı ve Nabi Avcı'nın ismi dillendiriliyor.
 • 15:37Milletvekilleri Kayıt YaptırıyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, seçim sonuçlarıyla ilgili, "Türkiye için bir hükümetin çıkacağına inanıyorum" değerlendirmesinde bulundu.
 • 15:26AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop TBMM'ye Kaydını YaptırdıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, TBMM’ye gelerek kaydını yaptırdı.
 • 15:09Genel Seçimlerin ArdındanAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Türkiye'nin ekonomi başta olmak üzere bir çok konuda sorumluluk üstlenecek bir hükümete ihtiyacı olduğunu belirtti.
 • 11:42AK Parti'de Seçim Değerlendirme Toplantısı - GirişlerAK Parti'de Seçim Değerlendirme Toplantısı - GirişlerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti genel merkezindeki seçim değerlendirme toplantısı için gelen Bekir Bozdağ'ın girişi- Mustafa Şentop'un girişi ANKARA - AK Parti genel merkezindeki seçim değerlendirme toplantısı başladı.
 • 09:08Ak Partili Şentop: İsimleri Sızdıranlara YSK'dan İşlem Talep EdeceğizAk Partili Şentop: İsimleri Sızdıranlara YSK'dan İşlem Talep EdeceğizAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Twitter fenomeni Fuat Avni'nin, 'sandıkta oy çalacaklar' diyerek yayınladığı isim listelerine tepki gösterdi.
 • 22:53Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Çözüm Süreci'nin olmazsa olmazı; AK Parti'dir, Recep Tayyip Erdoğan'dır.
 • 17:35Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Güngören'de "Sensiz Olmaz" temasıyla düzenlenen "Sevgi Yürüyüşü"ne katıldı.
 • 13:13Şentop, AK Parti 3. Bölge Milletvekili Adaylarıyla BuluştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, seçim çalışmaları konusunda sahada çok parti olmadığını belirterek, "CHP birçok yerde ortalıkta yok. MHP zaten kenarda bekliyor.
 • 21:27İlim Yayma Vakfı İstanbul'un Fethi ProgramıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Dün çoğunuz fetih programına katıldınız. Orada fetih için start verildi.