SON DAKİKA MUSTAFA ŞENTOP HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Şentop Haberleri

 • 27 Eylül 2016 19:14AK Parti'ye Sahte Hesaplardan Fetö İftiralarıAK Parti'ye Sahte Hesaplardan Fetö İftiralarıAK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, Türkiye genelinde bazı sahte sosyal medya hesaplarından AK Parti teşkilatları içerisinde algı operasyonları yapmaya çalışan FETÖ’cülerin olduğunu belirtti.
 • 27 Eylül 2016 19:14Mehteranlı İmam Hatip Lisesi Pansiyonu AçılışıMehteranlı İmam Hatip Lisesi Pansiyonu AçılışıSüleymanpaşa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu binası, yapılan törenle açılışı gerçekleştirildi.
 • 27 Eylül 2016 19:10Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop AçıklamasıAnayasa Komisyonu Başkanı Şentop AçıklamasıAnayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, "Adli kontrol şartıyla bırakılanlar da en büyük FETÖ karşıtı mücadele yürüten insanlara dönüştüler.
 • 23 Ağustos 2016 17:05Milletvekilleri Tekirdağspor İçin Kolları SıvadıMilletvekilleri Tekirdağspor İçin Kolları SıvadıTekirdağspor’un Yönetim Kurulu toplantısına katılan Milletvekilli Mustafa Yel, “Tekirdağspor’u düştüğü dar boğazın içinden bu sene kalıcı olarak çıkarmaya gayret edeceğiz” dedi.
 • 06 Ağustos 2016 18:55Edirne Ak Parti?li Şentop: Cumhurbaşkanının Sözlerine Bazıları İkna Oldu, Bazıları OlmadıEdirne Ak Parti?li Şentop: Cumhurbaşkanının Sözlerine Bazıları İkna Oldu, Bazıları OlmadıAk Parti'li Şentop: Cumhurbaşkanının sözlerine bazıları ikna oldu, bazıları olmadıTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 17-25 Aralıktan sonra yüksek sesle darbeci örgütü anlattığını ancak bazılarının ikna olduğunu bazıların ise ikna olmadığını söyledi.
 • 06 Ağustos 2016 18:01Ak Partili Şentop: Cumhurbaşkanının Sözlerine Bazıları İkna Oldu, Bazıları OlmadıAk Partili Şentop: Cumhurbaşkanının Sözlerine Bazıları İkna Oldu, Bazıları OlmadıTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 17-25 Aralıktan sonra yüksek sesle darbeci örgütü anlattığını, ancak bazılarının ikna olduğunu, bazıların ise ikna olmadığını söyledi.
 • 06 Ağustos 2016 16:58Buna Bir İşgal Teşebbüsü Demek Çok Doğru Olur"Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, "Millete, milletin seçmiş olduğu Cumhurbaşkanına ve milletin temsil edildiği TBMM'ye saldırılar ve uçaklarla bombalar atılması, dünya tarihinde benzeri olmayan bir hadisedir.
 • 26 Temmuz 2016 15:55Ak Partili Şentop: "Yargı ile İlgili Olarak Hem Sivil Hem de Askeri Yargıda Ciddi Problemler Var"AK Parti İstanbul Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, sivil ve askeri yargıda ciddi problemler olduğunu söyledi.
 • 26 Temmuz 2016 15:22Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop'tan Anayasa AçıklamasıMeclis Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, siyasi partiler arasında yargıyla ilgili düzenlemeleri içeren mini Anayasa paketinde büyük ölçüde mutabakat sağlanacağını ifade etti.
 • 19 Temmuz 2016 19:29TBMM Genel KuruluAK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin, "Ülkenin her yerinde tankların üzerine çıkan, silaha göğsünü siper eden insanlar esasen kendi iradesine, millete yönelmiş olan bir tecavüze karşı durmaktadırlar.
 • 18 Temmuz 2016 08:19Şentop, Şentop, "Devlete Kastedenler, İdamla Cezalandırılmalıdır"Tekirdağ’da demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara seslenen TBMM Anayasa Komisyon Başkanı Mustafa Şentop, "Devlete isyan edenler, en ağır cezayla, idamla cezalandırılmalıdır" diyerek bu konuda çalışmalar yaptıklarını belirtti.
 • 18 Temmuz 2016 03:41Mustafa Şentop: Mustafa Şentop: "Kasten Adam Öldürenler İdamla Cezalandırılmalı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şentop'un açıklaması - TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şentop: "Amerika'da birçok eyalette idam cezası var. Biz de bunu yapanların devlete kasten isyan edenlerin ceza alması için elimizden geleni yapacağız" TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, "Amerika'da birçok eyalette idam cezası var. Biz de bunu yapanların devlete kasten isyan edenlerin ceza alması için elimizden geleni yapacağız" dedi.
 • 18 Temmuz 2016 03:11Fetö'nün Darbe Girişimi - Mustafa ŞentopFetö'nün Darbe Girişimi - Mustafa ŞentopGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop'un konuşması Valilik önünde bulunan vatandaşlardan detaylar FETÖ'nün darbe girişimi TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şentop: "Amerika'da birçok eyalette idam cezası var. Biz de bunu yapanların devlete kasten isyan edenlerin ceza alması için elimizden geleni yapacağız" TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, "Amerika'da birçok eyalette idam cezası var. Biz de bunu yapanların devlete kasten isyan edenlerin ceza alması için elimizden geleni yapacağız" dedi.
 • 18 Temmuz 2016 01:15Fetö'nün Darbe GirişimiTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, "Amerika'da birçok eyalette idam cezası var. Biz de bunu yapanların devlete kasten isyan edenlerin ceza alması için elimizden geleni yapacağız" dedi.
 • 16 Temmuz 2016 04:39Şentop: Şentop: "Cumhurbaşkanına Değil Millete Karşı Yapılmış Bir Girişimdir"TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ Valiliği önünde toplanan vatandaşlara yaptığı açıklamada, “Bu hareket hükümete Cumhurbaşkanına değil millete karşı yapılmış bir girişimdir, darbe teşebbüsüdür” dedi.
 • 16 Temmuz 2016 04:05Türkiye Darbe Girişimine Karşı AyaktaTekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, "Tekirdağ'da hiçbir sorun yok. Görevimizin başındayız" dedi.
 • 07 Temmuz 2016 11:08Şentop: Vasıflı Suriyelilere Vatandaşlık VerilecekŞentop: Vasıflı Suriyelilere Vatandaşlık VerilecekAK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, Suriyelilerin tamamına değil vasıflı olan Suriyelilere vatandaşlık verileceğini ifade etti.
 • 06 Temmuz 2016 18:52Şentop: Suriyelilerin Tamamına Vatandaşlık Söz Konusu DeğilŞentop: Suriyelilerin Tamamına Vatandaşlık Söz Konusu DeğilAk Parti İstanbul Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, vasıflı olan Suriyelilere vatandaşlık verileceğini ifade ederek, "Cumhurbaşkanımızın kastettiği Suriyeli sığınmacıların tamamına vatandaşlık hakkı verilmesi değil. İçlerinde vasıflı olanlar ve nitelikli olanlara yönelik bir çalışma olduğu kanaatindeyim" dedi.
 • 02 Temmuz 2016 05:57TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ŞentopTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ŞentopGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İftar programından detaylar TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop'un açıklaması "Terör örgütüne karşı Cumhuriyet tarihinin en büyük, en kapsamlı mücadelesi yapılıyor.
 • 02 Temmuz 2016 01:06TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop AçıklamasıTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, terör örgütü PKK'ya karşı Cumhuriyet tarihinin en büyük en kapsamlı mücadelesinin verildiğini söyledi.
 • 27 Mayıs 2016 15:56Anayasa Değişikliğinin İptali İçin Aym'ye BaşvuruTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, "Anayasa Mahkemesi başvuruların ne olduğuna bakacak ama başvuruları reddetmesi lazım." dedi.
 • 20 Mayıs 2016 15:14Dokunulmazlık Teklifinde İkinci TurTBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, "Birinci maddede 367'nin üzerinde bir şey sürpriz değil. Önemli olan bütünü üzerinde yapılacak oylama. Şu görünüyor ki 367 civarında bir destek var. Üzerinde olabilir, altında olursa da çok az farkla altında olur.
 • 20 Mayıs 2016 15:05Meclis Dokunulmazlıkları KaldırdıMeclis Dokunulmazlıkları KaldırdıMeclis'te dokunulmazlık teklifinin tümü 376 oy ile referanduma gerek kalmaksızın kabul edildi. Bu CHP'li en az 20 milletvekilinin 'evet' oyu verdiği anlamına geliyor.
 • 20 Mayıs 2016 13:53Adalet Komisyonu Başkanı Şentop: "Sürpriz Değil"TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, dokunulmazlıklarla ilgili teklifin ikinci tur ilk maddesinin oylama sonucunun sürpriz olmadığını söyledi.
 • 09 Mayıs 2016 11:44'Yeni Anayasa Tercih Değil Zarurettir'Yeni Anayasa Tercih Değil Zarurettir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop'un röportajı "Yeni Anayasa tercih değil, zarurettir" TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop: "Türkiye için yeni anayasa bir tercih değil, zarurettir.