SON DAKİKA NİMET ÇUBUKÇU HABERLERİ

Son Dakika Nimet Çubukçu Haberleri

07:45
Hakan Fidan, Meclis Yolu İçin 15 Gün İçinde İstifa Edebilir Ankara kulislerinin en çok konuşulan ismi şüphesiz MİT Müşteşarı Hakan Fidan. Fidan'ın AK Parti'den aday olacağı, Dışişleri Bakanı olarak kabineye gireceği konuşuluyor.
Hakan Fidan, Meclis Yolu İçin 15 Gün İçinde İstifa Edebilir
16:16
Çağlayan, Davutoğlu'nun Yakın Korumasının Nikahını Kıydı Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yakın korumalığını yapan Yasemin Çalışkan’ın nikahını kıydı.
Çağlayan, Davutoğlu'nun Yakın Korumasının Nikahını Kıydı
12:25
Karma Eğitime "Akademik Kurul" Önerisi KÜ Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Kamer: "Karma eğitim konusunda öncelikle öğrenme psikologlarının, sosyologların, pedagogların, eğitim tarihçilerinin, yöneticilerinin, ekonomistlerinin ve program geliştirme uzmanlarının mutlaka içinde yer aldığı kapsamlı akademik kurul oluşturulmalı, çalışmalar.
21:39
Milli Eğitim Bakanı Avcı: "Osmanlıca Zorunlu Olmayabilir" Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Osmanlıca konusunda, "Belki zorunlu yapmaya da gerek yok çünkü zaten bu derslere ciddi bir talep var" dedi.
15:54
Türkiye ve Azerbaycan'daki Engelliler Bakü'de Bir Araya Geldi Azerbaycan ile Türkiye arasında engelli hizmetleri alanında bilgi ve deneyim paylaşımı yolu ile engelli vatandaşlara sunulan hizmet kalitesinin arttırılması, kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve üniversiteler arasında iletişimin arttırılması, güncel ve nitelikli hizmet ve projelerin yaygınlaştırılmasını sağlamak amacıyla Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ve Beyazay Derneği işbirliğinde Bakü’de Uluslararası Engelliler Sempozyumu ve Türkiye-Azerbaycan Engellilerin
Türkiye ve Azerbaycan'daki Engelliler Bakü'de Bir Araya Geldi
20:05
AK Parti Beşiktaş 5. Olağan İlçe Kongresi Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Kültürel sürekliliğin korunması, bugünlerde belki sıradan bir tartışma gibi gelebilir ama AK Parti'nin demokrasi devrimi kadar, ekonomide yarattığı devrim kadar, dış politikadaki devrim kadar önemlidir" Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakareci Bozkır: "Türkiye'de STK sayısı.
17:03
İlkadım'da Bin Araçlık Otopark Projesi İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun’un en büyük ilçelerinden biri olan İlkadım’daki otopark sorunu kendi gayret ve çabalarıyla 2015 yılı içerisinde çözecek.
12:23
Ayvacık'ta Kapı Kapı Dolaşıp Çocuklarını Arıyor Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde bir baba, cezaevine girdikten sonra eşinin yuvaya verdiği çocuklarını arıyor.
Ayvacık'ta Kapı Kapı Dolaşıp Çocuklarını Arıyor
11:43
Kapı Kapı Dolaşıp Çocuklarını Arıyor Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde bir baba, cezaevine girdikten sonra eşi tarafından yuvaya verilen çocuklarını arıyor.
Kapı Kapı Dolaşıp Çocuklarını Arıyor
15:10
Milli Eğitim Bakanı Avcı 19. Milli Eğitim Şurası-Milli Eğitim Bakanı Avcı: -"Hiç şüphe yok ki ülkemizin genç nüfusunu stratejik bir avantaja dönüştürmek, onlara kazandıracağımız niteliklerle doğrudan ilgilidir"-"Bunun için eğitim kurumlarımızın imkan ve fırsatlarını en geniş biçimde başta öğretmen ve öğrenciler olmak üzere bütün eğitim paydaşlarına sunulduğu yerler olmasını sağlamak zorundayız"-"Okul zorbalığı vandalizm, hırsızlık, ihmal ve istismarlar gibi istisnai de olsa bu tür yönelimler konusunda paydaşlara
Milli Eğitim Bakanı Avcı
12:46
19. Milli Eğitim Şurası Milli Eğitim Bakanı Avcı: "Hiç şüphe yok ki ülkemizin genç nüfusunu stratejik bir avantaja dönüştürmek, onlara kazandıracağımız niteliklerle doğrudan ilgilidir" "Bunun için eğitim kurumlarımızın imkan ve fırsatlarını en geniş biçimde başta öğretmen ve öğrenciler olmak üzere bütün eğitim paydaşlarına.
19. Milli Eğitim Şurası
15:07
Kadem 1. Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Kadına yönelik şiddetle mücadelede ilerleme sağlanabilmesinde yasal düzenlemeler ve kurumsal mekanizmalar kadar konuya ilişkin bilinç ve duyarlılığın artırılması, toplumsal farkındalık sağlanması ve topyekun bir zihniyet değişiminin planlanması da büyük önem.
13:03
Eğitimin Önü Açıldı! Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde aralarında çeyrek asırlık çalışan olan birim müdürleri rotasyonla başka illere gönderildi.
Eğitimin Önü Açıldı!
09:43
İhsanoğlu'nun Eşi Öncelikli Hedefini Açıkladı First Lady adaylarından Füsun İhsanoğlu, eşinin cumhurbaşkanı seçilmesi durumunda kadın, aile, eğitim ve sağlık alanlarına yönelik ağlar kuracağını açıkladı.
İhsanoğlu'nun Eşi Öncelikli Hedefini Açıkladı
07:51
AK Parti'de 2015'teki Seçime Katılamayacak İsimler Başbakan, dünkü Köşk toplantısında 3 dönem kuralını hatırlattı. Arınç, Babacan, Atalay ve Bozdağ'la birlikte 69 vekil 2015'teki seçime katılamayacak
AK Parti'de 2015'teki Seçime Katılamayacak İsimler
07:50
AK Parti'nin Ağır Topları 3 Dönem Kuralına Takılacak Başbakan Erdoğan'ın 3 dönem kuralından vazgeçmeyeceklerini açıklamasının ardından kabineden 10 isim önümüzdeki dönemde milletvekili adayı olamayacak.
AK Parti'nin Ağır Topları 3 Dönem Kuralına Takılacak
17:43
Barış İçin Kadın Girişimi'nden Anlı'ya Ziyaret Barış İçin Kadın Girişimi üyeleri, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Fırat Anlı’yı ziyaret ett.Barış İçin Kadın Girişimi’nden Nimet Tanrıkulu, Filiz Karakuş, Sevda Bayramoğlu, Nimet Çubukçu, Elif Çelebi, Ruşen Işık, Tuğba Özcan’dan oluşan kadınlar çocukları dağa giden ailelerle ilgili Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Fırat Anlı’dan bilgi aldı.
Barış İçin Kadın Girişimi'nden Anlı'ya Ziyaret
14:22
Barış İçin Kadın Girişiminden Anlı'ya Ziyaret Barış İçin Kadın Girişimi'nden bir grup feminist kadın Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Fırat Anlı'ya ziyaret etti.
Barış İçin Kadın Girişiminden Anlı'ya Ziyaret
12:17
Sürgün Rekortmeni Eğitimci, Yaş Haddinden Emekli Erzurum Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden 13 kez alınan ve her seferinde mahkeme kararı ile geri dönerek bu yolda bir rekor kıran Fevzi Budak, merkeze alındığı Ankara'da yaş haddinden emekli oldu.
Sürgün Rekortmeni Eğitimci, Yaş Haddinden Emekli
10:29
AK Parti'de 3 Dönem Sonrası Hangi Vekil Ne İş Yapacak? AKP'nin 3 dönemi dolduran bakan, milletvekili ve yöneticileri siyasetten ayrı kalacakları dönemle ilgili planlarını yaptı. Kimi yazar kimi hoca olacak.
AK Parti'de 3 Dönem Sonrası Hangi Vekil Ne İş Yapacak?
22:14
AK Parti'de 70 İsim Gidiyor, 2015'te Vitrin Yenileniyor AK Parti'de 3 dönem kuralının muhafaza edilmesi kararıyla partinin ağır topları aday olmayacak. Parti 2015'te yeni vitrinle halkın karşısına çıkacak.
AK Parti'de 70 İsim Gidiyor, 2015'te Vitrin Yenileniyor
21:52
AK Parti'de 3 Dönem Kuralına Takılan 71 İsim AK Parti'nin, "3 dönem kuralı uygulanacak" kararından sonra gözler 3 dönemdir AK Parti'de vekillik yapan 71 isme çevrildi.
AK Parti'de 3 Dönem Kuralına Takılan 71 İsim
21:55
TBMM Başkanı Çiçek ile Başbakan Erdoğan Nikah Şahitliği Yaptı TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Zeyd Böhürler ile Hüsna Şişman'ın nikah şahitliğini yaptı.
TBMM Başkanı Çiçek ile Başbakan Erdoğan Nikah Şahitliği Yaptı
21:44
Başbakan Erdoğan Nikah Şahidi Oldu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yeni Şafak Gazetesi yazarı Ayşe Böhürler'in oğlunun düğününe katılarak, nikah şehitliği yaptı.
21:11
Başbakan Erdoğan Nikah Şahidi Oldu Haber-kamera Özgür ARSLAN İstanbul DHA Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, akşam saatlerinde Üsküdar Kısıklı'daki konutundan çıkarak, Karacaahmet Mezarlığı'na gitti.
Başbakan Erdoğan Nikah Şahidi Oldu
20:49
Başbakan ve TBMM Başkanı Çiçek, Nikah Şahitliği Yaptı TBMM Başkanı Çiçek ve Başbakan Erdoğan, gazeteci yazar Ayşe Böhürler'in oğlu Zeyd Böhürler ile Hüsna Şişman'ın nikah şahitliğini yaptı.
Başbakan ve TBMM Başkanı Çiçek, Nikah Şahitliği Yaptı
14:40
Milletvekillerinin Yeni Binadaki Odaları Belli Oldu Milletvekillerinin yeni Halkla İlişkiler Binasındaki odalarının belirlenmesi için kura çekimi yapıldı.
Milletvekillerinin Yeni Binadaki Odaları Belli Oldu
00:39
Avcı: ''126 bin öğretmene ihtiyacımız var'' - Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Milli Eğitim Bakanlığının bütün okullarındaki öğretmen açığını doldurmak için 126 bin öğretmene ihtiyacımız var. Bütçemiz, imkanlarımız müsait olsa 126 bin öğretmen aldığımız anda bizim bütün tarihle, İngilizce ile branşlarda bütün şeyimiz dolacak.
Avcı: ''126 bin öğretmene ihtiyacımız var'' -
21:24
Kadir Topbaş: "Beşiktaş Çarşıyı Sahille Buluşturacağız" Beşiktaş’ta site yöneticileriyle bir araya gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kabataş-Mahmuttbey Metrosu’nu Beşiktaş'a kadar uzatacaklarını, ilçeye Çarşı’yı sahille buluşturacak estetik bir meydana kavuşturacaklarını söyledi.
Kadir Topbaş: 'Beşiktaş Çarşıyı Sahille Buluşturacağız'
08:13
AK Parti'de Yol Haritası Değişiyor 17 Aralık, planları değiştirdi. Erdoğan ilk kez Çankaya adaylığından vazgeçme sinyali verdi. Bu durumda ''Gül ile 5 yıl daha'' formülü gündemde.
AK Parti'de Yol Haritası Değişiyor
16:30
Erdoğan - Tablet bilgisayar dağıtımı - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, internet ve teknolojiyi yaygınlaştırırken gelişmiş ülkelerde olduğu tedbirler de aldıklarını belirterek, "Hiç kimsenin özgürlüğünü sınırlandırmıyoruz.
Erdoğan - Tablet bilgisayar dağıtımı -
16:20
Eğitimde Fatih Projesi Tablet Dağıtım Töreni Milli Eğitim Bakanı Avcı: "Tabletlerde ve etkileşimli tahtalarda yer alan FATİH Sınıf Yönetim Yazılımını geliştirdik" "Öğretmenlerimiz bu yazılım yardımıyla istedikleri derslerin istedikleri süreçlerini dijital ortama aktararak öğrencileriyle paylaşabilecek.
Eğitimde Fatih Projesi Tablet Dağıtım Töreni
16:10
Erdoğan: "Siz bilgisayarın esiri olmayın" - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, internet ve teknolojiyi yaygınlaştırırken gelişmiş ülkelerde olduğu tedbirler de aldıklarını belirterek, "Hiç kimsenin özgürlüğünü sınırlandırmıyoruz.
Erdoğan: 'Siz bilgisayarın esiri olmayın' -
16:02
Erdoğan: "Dünyanın en modern eğitim sistemini kazandıracağız" - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, internet ve teknolojiyi yaygınlaştırırken gelişmiş ülkelerde olduğu tedbirler de aldıklarını belirterek, "Hiç kimsenin özgürlüğünü sınırlandırmıyoruz.
Erdoğan: 'Dünyanın en modern eğitim sistemini kazandıracağız' -
16:01
Eğitimde Fatih Projesi Tablet Dağıtım Töreni Başbakan Erdoğan: (3) "Bir yandan interneti bir yandan teknolojiyi bu kadar yaygınlaştırırken gelişmiş ülkelerde olduğu gibi bir takım tedbirleri de alıyoruz.
Eğitimde Fatih Projesi Tablet Dağıtım Töreni
12:00
AK Parti'de 3 Dönem Şartına Takılan 70 İsim Başbakan Erdoğan'ın 3 dönem şartı konusunda "Bir dönem ara vermeleri gerekir" açıklamasından sonra gözler milletvekili olamayacak 70 isme çevrildi.
AK Parti'de 3 Dönem Şartına Takılan 70 İsim
15:39
Umut Tedavi İçin Samsun'da 2008 yılında bir arabanın altında kalarak yaralanan Rus gence altı yıldır karşılıksız bakan Gülsüm Kabadayı tedavi için Umut ile birlikte ambulans uçakla Samsun'a geldi.
Umut Tedavi İçin Samsun'da
14:39
Umut Tedavi İçin Samsun'da 2008 yılında bir arabanın altında kalarak yaralanan Rus gence altı yıldır karşılıksız bakan Gülsüm Kabadayı tedavi için Umut ile birlikte ambulans uçakla Samsun'a geldi.
Umut Tedavi İçin Samsun'da
10:06
AK Parti Hükümetlerinde 4'üncü Kabine Revizyonu İçişleri Bakanı Güler, Ekonomi Bakanı Çağlayan ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Bayraktar'ın istifası ve bazı bakanların büyükşehir belediye başkanlıklarına aday olmasıyla AK Parti hükümetlerinde 4. kez kabinede revizyon yapıldı Yeni revizyonla, Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Avrupa Birliği Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Ekonomi
AK Parti Hükümetlerinde 4'üncü Kabine Revizyonu
09:08
AK Parti'de 72 İsim 3 Dönem Şartına Kilitlendi Yolsuzluk ve rüşvet iddialarının tartışıldığı şu günlerde AK Parti'de, "Erdoğan başımızda kalsın, 3 dönem şartı kaldırılsın" kulisi başladı.
AK Parti'de 72 İsim 3 Dönem Şartına Kilitlendi
14:44
Nimet Baş'tan Ümit Özat'a 'Etek' Tepkisi Özat'ın "Etek giyer Kadıköy'e kadar yürürüm "sözüne AK Partili Nimet Baş "Onur kavramının üstümüzdeki kıyafetle bir ilgisi yok" şeklinde yanıt verdi.
Nimet Baş'tan Ümit Özat'a 'Etek' Tepkisi
23:49
Nimet Baş, Meclis'te Ayakkabılarını Çıkarttı AK Parti İstanbul Milletvekili Nimet Baş, Meclis'te bükçe görüşmeleri sürerken ayakkabılarını çıkartması objektiflere takıldı.
Nimet Baş, Meclis'te Ayakkabılarını Çıkarttı
23:02
Başbakan: Bugün Asgari Ücretin Yarısı Çay ve Simide Yetiyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "11 yıl önce asgari ücret, çay ve simide yetmezken bugün neredeyse asgari ücretin yarısı buna yetiyor." dedi.
Başbakan: Bugün Asgari Ücretin Yarısı Çay ve Simide Yetiyor
14:25
BBP'li Türkoğlu: Dershaneler Eğitimde Sebeb Değil, Sonuçtur Büyük Birlik Partisi(BBP) Manavgat Kadın Kolları Başkanı Nazlı Türkoğlu, eğitimde fırsat eşitliği sağlanmadan dershanelerin kapatılmasını yanlış bulduklarını söyledi. Dershanelerin kapatılmasıyla ilgili açıklama yapan Türkoğlu, iktidarın,...
BBP'li Türkoğlu: Dershaneler Eğitimde Sebeb Değil, Sonuçtur
14:58
"Geçmişle Yüzleşmede Yasama, Yargı ve Medyanın Rolü" Paneli Eski TBMM Darbe ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu Başkanı Baş:  "Yeniden bir yüzleşme ve demokratikleşme sürecine gireceksek bunun birincisi ve anahtarı sivil, demokratik bir anayasa yapıl...
'Geçmişle Yüzleşmede Yasama, Yargı ve Medyanın Rolü' Paneli
13:40
AK Parti'li Baş: Demokratikleşme Sürecinin En Önemli Anahtarı Sivil Anayasa AK Parti İstanbul Milletvekili Nimet Baş, katıldığı bir panelde sivil anayasanın önemine değindi.
AK Parti'li Baş: Demokratikleşme Sürecinin En Önemli Anahtarı Sivil Anayasa
05:35
Nimet Baş, "Her Gün Sabah Andımızı Okuyarak Öğrenebileceğimiz Şeyler Değildi" Ak Parti İstanbul Milletvekili Nimet Baş, Yalova'da Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen programa katıldı.
Nimet Baş, 'Her Gün Sabah Andımızı Okuyarak Öğrenebileceğimiz Şeyler Değildi'
00:09
24 Kasım Öğretmenler Günü'ne Doğru Eski Milli Eğitim Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Baş:  "Şartlanmışlıklar içerisinde vesayetçi bir anlayışla, formatlanarak, kodlanarak yapılacak bir şey değil eğitim"
24 Kasım Öğretmenler Günü'ne Doğru
21:24
"Dershaneler Kapatılmamalı" Milli Eğitim Bakanlığı'nın dershaneler, okuma salonları, etüt merkezlerini kapatmaya yönelik kanun tasarısı hazırlamasına, Abant Eğitime Destek Derneği'nden de tepki geldi.
'Dershaneler Kapatılmamalı'
16:39
Bolu'da Sivil Toplum Kuruluşları Dershaneler İçin Toplandı Bolu'da Abant Eğitime Destek Derneği ile Sivil Toplum Kuruluşları bir araya gelerek, dershanelerin kapatılmasına yönelik basın açıklaması yaptılar.
Dershane ve etüt merkezlerinin kapatılmasına yönelik taslağa tepkiler giderek büyüyor.
Bolu'da Sivil Toplum Kuruluşları Dershaneler İçin Toplandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 00:15:04. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NİMET ÇUBUKÇU HABERLERİ
[Hata Bildir]