08:5200
SON DAKİKA OSMANİYE HABERLERİ

Son Dakika Osmaniye Haberleri

  Başbakan Davutoğlu Şanlıurfa'da Açıklaması

  "(Çözüm Süreci) Bu tür süreçlerde başarıyı isteyen aktörler olduğu kadar, başarısızlığa oynayan ve başarısızlığı tahrik eden aktörler de var. Bu tür süreçler de onlarca yıldır birikmiş yaraların konuşulduğu süreçler olduğu için aynı zamanda herkesin soğukkanlı yürütmesi gereken süreçler" "Bizim yapmak istediğimiz şu: Acı varsa hepimizin acısı, yanlış varsa hepimizin yanlışı veya bu yanlış içinde ders alınması gereken hepimizin ortak bir gelecek arayışıdır. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Kadirli'de Ortaokul Binasında Yangın

  Kadirli'de Ortaokul Binasında Yangın

  Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde bir ortaokulun bodrum katında çıkan yangında bir kişi dumandan etkilendi. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Osmaniye'de Ortaokul Binasında Yangın

  Kadirli ilçesindeki ortaokul binasında çıkan yangında bir kişi dumandan etkilendi. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Belediye Vezneleri Hafta Sonu da Açık Olacak

  Osmaniye Belediyesi’nde bu hafta sonu belediye içerisindeki merkez veznelerin açık olacağı kaydedildi. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Birlikte Yaşadığı Kadının Eski Eşini Öldürdü

  Hatay'ın Dörtyol İlçesi'nde 41 yaşındaki Ahmet U., birlikte yaşadığı kadının eski eşi 40 yaşındaki Erdal Bay'ı bıçaklayarak öldürüldü. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  CHP'liler, Kadına Şiddete 'Hayır' Dedi

  CHP'liler, Kadına Şiddete 'Hayır' Dedi

  CHP Osmaniye Kadın Kolları Başkanı Dilek Güvenç ve partililer basın açıklaması yaparak kadına yönelik şiddeti kınadı. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  İlkokulda Yangın Çıktı

  İlkokulda Yangın Çıktı

  Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde bir ilkokulda henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangın, kısa süreli paniğe neden oldu. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Üçüncü Çeyrekte Şirketlerin Kredi Riski Arttı

  CRIF, 12 bölgede 81 ilde 90 binden fazla şirketin kredi riskini değerlendirdiği Türkiye Kredi Risk Haritası'nın 2014 yılı üçüncü çeyrek verilerini açıkladı. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Boşandığı Eşinin Arkadaşı Tarafından Öldürüldü

  Boşandığı Eşinin Arkadaşı Tarafından Öldürüldü

  Hatay’ın Dörtyol ilçesinde bir kişi, boşandığı eşiyle konuşmak için geldiği evde bıçaklanarak öldürüldü. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Hatay'da Cinayet

  Dörtyol ilçesinde bir kişi boşandığı eşiyle konuşmak için geldiği evde, kadının birlikte yaşadığı iddia edilen kişi tarafından bıçaklanarak öldürüldü. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Teog Sınavı - Çorum/bilecik/

  Teog Sınavı - Çorum/bilecik/

  ÇORUM/BİLECİK/OSMANİYE - Milli Eğitim Bakanlığı tarafından (MEB) Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında, ortaokul 8'inci sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen birinci dönem ortak sınavların ilk oturumu başladı. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Köy Okullarında Oyunlu Eğitim

  Köy Okullarında Oyunlu Eğitim

  İzmit Belediyesi tarafından köy okullarında tiyatrolu eğitim çalışması yapıldı. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Yurtta Hava Durumu

  Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı yurt genelinde mevsim normallerinin altında seyretmeye devam edecek. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.11.2014 08:52:30. #1.12#