SON DAKİKA OSMANİYE HABERLERİ

Son Dakika Osmaniye Haberleri

18:09
Peşpeşe Duyulan Patlama Sesi Korkuttu Osmaniye Alibeyli Mahallesi Şehit Bekir Evirgen Caddesi'nde bulunan beş katlı Fatih İşhanı çatısında meydana gelen patlama sesleri korkuttu.
16:44
Osmaniye Gençlik, Galibiyet Peşinde Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Osmaniye Gençlik, sahasında karşılaşacağı Orduspor'u yenmek istiyor.
15:54
Metal İşçileri Grevde: 1400 Liraya Bir Ay Çalışın, Halimizi Anlayın DİSK'e bağlı Birleşik Metal-İş Sendikası, toplu sözleşme görüşmelerin olumsuz sonuçlanması üzerine greve çıktı.
Metal İşçileri Grevde: 1400 Liraya Bir Ay Çalışın, Halimizi Anlayın
14:45
Yağmur Altında Grev Birleşik Metal İş Sendikası tarafından üye işyerlerine yapılan bir günlük grev çağrısı Manisa’da da uygulandı.
Yağmur Altında Grev
14:42
Osmaniye Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları Osmaniye Ticaret Borsasında seçilmiş kabuklu yer fıstığı, kilogramı 6,40 liradan işlem gördü.
Osmaniye Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları
14:38
Gelin, Düğün Sabahı Altınları Alıp Kaçtı Adana'nın Kozan İlçe Belediyesi'nde çaycılık yapan 27 yaşındaki Fatih Çakır, evlendiği eşi Ayşenur M.'nin düğün sabahı yaklaşık 20 bin TL'lik nakit para ve altınları alıp kaçtığı iddiasıyla polise başvurdu.
Gelin, Düğün Sabahı Altınları Alıp Kaçtı
12:09
Yaşlı Adam Evinde Ölü Bulundu Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde yaşlı bir adam evinde ölü bulundu.
12:07
Damat, Düğün Sabahı Eşi Tarafından Dolandırıldı Adana'da çaycılık yapan Fatih Çakır isimli genç, evlendiği günün sabahında eşi tarafından dolandırıldı. Gelin, düğünde takılan takılarla kayıplara karıştı.
Damat, Düğün Sabahı Eşi Tarafından Dolandırıldı
11:41
Vali Al, Yabancı Öğrencilerle Bir Araya Geldi Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı işbirliği ile düzenlenen 5 dönemlik 'Kış Kampı'nın ilk dönemi sona erdi.
Vali Al, Yabancı Öğrencilerle Bir Araya Geldi
11:18
Osmaniye'nin 2.Toplu Konut Projesi Tamamlandı Osmaniye Belediyesi'nin, Yeşilyurt Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Yaveriye TOKİ bölgesindeki toplu konut yapım çalışmaları tamamlandı.
Osmaniye'nin 2.Toplu Konut Projesi Tamamlandı
11:15
Yarpuz Köylüleri Vali Al'dan Fidan Desteği İstedi Yarpuz köyü sakinleri, köylerinde incelemelerde bulunan Osmaniye Valisi Kerem Al'dan, köy topraklarının çok verimli olduğunu, her meyvenin yetişebildiğini ifade ederek fidan desteği istediler.
Yarpuz Köylüleri Vali Al'dan Fidan Desteği İstedi
08:41
Belediyenin İkinci Toplu Konut Projesi Tamamlandı Osmaniye Belediyesi'nin Yeşilyurt Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Yaveriye TOKİ bölgesinde toplu konut yapım çalışmaları tamamlandı.
18:29
İş Dünyası Adana'da Buluştu TÜRKONFED ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şükrü Ünlütürk, Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki kaynak, ticaret imkanları ve gelir dağılımlarının farklı olduğunu belirterek Bölgelerarası Ortak Girişim Projesi (BORGİP) ile bölgelerdeki firmaların lehine kolaylaştırıcı bir sistem geliştirmeye çalıştıklarını söyledi.
17:57
Orduspor, Basketbolda Galibiyet Peşinde Hafta sonu deplasmanda ikinci yarının ilk maçını Osmaniye Gençlik karşısında oynayacak Orduspor, bu maçı kazanmak istiyor Başantrenör Durur: "Çıkışımızı sürdürmemiz için kazanmamız gereken bir maç"
17:26
Hafızlar Beratlarını Aldı Osmaniye'de hafızlık eğitimi alan 17'si bayan, 6'sı erkek 23 hafıza Şekip Ersoy Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle beratları, Vali Kerem Al tarafından verildi.
Hafızlar Beratlarını Aldı
15:30
Çalıkuşu" Balesi Çukurova'da Turneye Çıkacak MDOB, "Çalıkuşu" balesini Mersin, Adana ve Osmaniye'de sahneleyecek.
15:24
Osmaniye Ticaret Borsası İç yer fıstığı, kilogramı 7,50 liradan satıldı.
14:48
Engellilerden Suriyeli Çocuklar İçin Yardım Kampanyası Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Fiziksel engelliler Derneği (FED) Osmaniye’de yaşayan Suriyeli çocuklar için yardım kampanyası başlattı.
Engellilerden Suriyeli Çocuklar İçin Yardım Kampanyası
14:38
Bozdağ: "Bir Savcının Tarafsızlığını Nasıl Yitirdiğinin İtirafnamesi" Bozdağ, AA Editör Masası'na konuk oldu: (2)- "(MİT tırlarının aranması) Bütün bunların sebebini vatandaş olarak, Adalet Bakanı olarak soruyorum.
Bozdağ: 'Bir Savcının Tarafsızlığını Nasıl Yitirdiğinin İtirafnamesi'
14:23
Bozdağ: "Gülen İçin Hem İade Hem Kırmızı Bülten Talebi" Bozdağ, AA Editör Masası'na konuk oldu: (2)- "(MİT tırlarının aranması) Bütün bunların sebebini vatandaş olarak, Adalet Bakanı olarak soruyorum.
Bozdağ: 'Gülen İçin Hem İade Hem Kırmızı Bülten Talebi'
14:12
Bozdağ: "Savcı Bey Cep Telefonuyla Görüntü Çekiyor" Bozdağ, AA Editör Masası'na konuk oldu: (2)- "(MİT tırlarının aranması) Bütün bunların sebebini vatandaş olarak, Adalet Bakanı olarak soruyorum.
Bozdağ: 'Savcı Bey Cep Telefonuyla Görüntü Çekiyor'
13:38
Osmaniye'de Yaralı Şahin Bulundu Kadirli ilçesinde yol kenarında bir kişinin bulduğu yaralı şahin, Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü yetkililerine teslim edildi.
13:07
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması "(MİT tırlarının aranması) Bütün bunların sebebini vatandaş olarak, Adalet Bakanı olarak soruyorum.
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması
10:57
İl İl Yeni Nüfus Oranları Türkiye nüfusunun yüzde 18,5'inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişiyle en çok nüfusa sahip il, Bayburt ise 80 bin 607 kişiyle en az nüfusa sahip il oldu.
İl İl Yeni Nüfus Oranları
10:00
Mezitli Kadın Üretici Pazarı İlgi Odağı Oldu Mersin’in merkez ilçe Mezitli Belediyesi Kadın Üretici Pazarı Mersin’in yeni ilgi odağı oldu.
Mezitli Kadın Üretici Pazarı İlgi Odağı Oldu
01:37
Osmaniye'de "Kış Kampı" Sona Erdi Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı tarafından düzenlenen 5 dönemlik kış kampının ilki, Osmaniye'de sona erdi.
Osmaniye'de 'Kış Kampı' Sona Erdi
23:35
Osmaniye'de "Kış Kampı" Sona Erdi Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı tarafından düzenlenen 5 dönemlik kış kampının ilki, Osmaniye’de sona erdi.
18:04
Torununa Süt Alabilmek İçin Çöplükten Kağıt Topluyor Osmaniye'de 53 yaşındaki Berrin Kargın, gelini ve 2 torununa bakabilmek için çöplerden kağıt topluyor.
Torununa Süt Alabilmek İçin Çöplükten Kağıt Topluyor
17:27
Osmaniye Ticaret Borsası İç yer fıstığı, kilogramı en yüksek 8 liradan satıldı.
15:27
Çevreye Duyarlı Katı Atık Tesisinde Sona Gelindi Osmaniye Katı Atık Bertaraf ve Altyapı Hizmetleri Mahalli İdareler Birliği tarafından yapımına başlanan Katı Atık Bertaraf Tesisi'nde sona gelindi.
14:39
Şehit Nuri Pamir Lisesi Türkiye 10.su Oldu Voleybolda il genelinde son derece güzel ve başarılı sonuçlara imza atan Şehit Nuri Pamir Anadolu Lisesi bu sefer Türkiye 10.su oldu.
Şehit Nuri Pamir Lisesi Türkiye 10.su Oldu
13:21
Ha Kandil'i Selamlamak, Ha Kobani'yi Selamlamak Aralarında Fark Yok" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Davutoğlu’nun Diyarbakır’da yaptığı konuşmaya tepki gösterdi.
Ha Kandil'i Selamlamak, Ha Kobani'yi Selamlamak Aralarında Fark Yok'
13:05
Bahçeli : Türkiye Gözlerini Yummak Üzeredir, Beştepe Hanedanlığının Kuklası Olan Davutoğlu Başka... Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.
12:55
MHP TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan Bahçeli: (1) "Şeklen de olsa Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı olan bir şahsın, Türk milletinin gözünün içine baka baka, övüncümüz, kültürel kıvancımız, asırlar içinde zenginleşerek bugünlere vasıl olmuş Türkçe’ye rakip çıkarma aymazlığı siyasi ön alma değil, tamı tamamına siyasi cinayettir.
12:54
Bahçeli: "Bizim Kimsenin Ana Dilinde Gözümüz Yoktur" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan AhmetDavutoğlu’nun Kürtçeyle ilgili sözlerini eleştirerek "Bizim kimsenin ana dilinde gözümüz yoktur, buna yönelik söyleyecek bir sözümüz de olmayacaktır.
10:45
Trafik Kazalarında En Çok Ölüm İstanbul'da Yaşandı Emniyet, 2014'ün illere göre kaza sayılarını açıkladı. Yıl boyunca İstanbul'da 188 kişi, Ankara'da 126, Konya'da 101 ve İzmir'de 98 kişi kaza yerinde hayatını kaybetti.
Trafik Kazalarında En Çok Ölüm İstanbul'da Yaşandı
10:09
Osmaniye 19. Emıtt'te İlgi Odağı Oldu Osmaniye, 22-24 Ocak 2015 tarihlerinde 71 ülke ve 4 bin 500’ü aşkın kuruluş ve beldenin yer aldığı 19. EMITT-Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.
Osmaniye 19. Emıtt'te İlgi Odağı Oldu
09:45
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanlığı, birinci dereceye yükselmiş olup 31.12.2014 tarihi itibariyle birinci sınıfa ayrılma incelemesine tâbi tutulacak olan adlî ve idari yargı hâkimleri ile Cumhuriyet başsavcı ve savcılarının adlarını belirlendi.
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır
09:32
Adana'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 2 Yaralı Adana’nın Ceyhan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, 1 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi ağır yaralandı.
01:29
Ceyhan'da Kamyon, Otomobile Çarptı: 1 Ölü, 2 Yaralı Adana'nın Ceyhan ilçesinde şoförünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği kamyon, karşı şeride geçerek içinde 3 kişinin bulunduğu bir otomobile çarptı.
Ceyhan'da Kamyon, Otomobile Çarptı: 1 Ölü, 2 Yaralı
00:00
Kamyon, Otomobile Çarptı: 1 Ölü, 2 Yaralı Adana'nın Ceyhan İlçesi'nde şoförünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği kamyon, karşı şeride geçerek içinde 3 kişinin bulunduğu bir otomobile çarptı.
Kamyon, Otomobile Çarptı: 1 Ölü, 2 Yaralı
20:41
Osmaniye'de Kış Kampı Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı tarafından düzenlenen 5 dönemlik kış kampının ilki Osmaniye'de başladı.
Osmaniye'de Kış Kampı
20:12
Osmaniye'de "Kış Kampı" Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı tarafından düzenlenen 5 dönemlik kış kampının ilki Osmaniye'de başladı.
17:05
Şahinbeyli Tekvandoculardan Büyük Başarı Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Tekvando takımında yer alan 2 sporcu, Osmaniye’de düzenlenen Anadolu Yıldızları Turnuvası’nda 1’incilik elde ederek altın madalya kazandı.
Şahinbeyli Tekvandoculardan Büyük Başarı
16:57
Gazetecilerden Suriyeli Sığınmacılar İçin Yardım Kampanyası Osmaniye Aktif Gazeteciler Cemiyeti üyesi gazeteciler, Suriyeli sığınmacılar için topladıkları yardımları çadır kentte ihtiyaç sahiplerine dağıttı.
Gazetecilerden Suriyeli Sığınmacılar İçin Yardım Kampanyası
16:37
Apartmanın 4. Katında Yangın Çıktı: 1 Kadın Yanarak Hayatını Kaybetti Osmaniye'de bir apartmanın 4. katında çıkan yangında bir kadın yanarak hayatını kaybetti.
Apartmanın 4. Katında Yangın Çıktı: 1 Kadın Yanarak Hayatını Kaybetti
16:27
Osmaniye'de Karbonmonoksit Zehirlenmesi Bahçe ilçesinde sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 6 kişi hastaneye kaldırıldı.
Osmaniye'de Karbonmonoksit Zehirlenmesi
15:30
Osmaniye Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları Osmaniye Ticaret Borsasında kabuklu seçilmiş yer fıstığı, kilogramı 4,80 liradan işlem gördü.
Osmaniye Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları
15:21
Siirt Tekvandoda Takım Halinde İkinci Oldu Siirt Genlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Tekvando ekibi, Osmaniye'de düzenlenen Anadolu Yıldızlar Tekvando Şampiyonasında takım halinde 2. geldi.
Siirt Tekvandoda Takım Halinde İkinci Oldu
14:19
Osmaniye'de Apartman Yangını: 1 Ölü Osmaniye'de bir apartmanda çıkan yangın sonucu 53 yaşındaki Şükran Aytar yanarak hayatını kaybetti.
Osmaniye'de Apartman Yangını: 1 Ölü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 04:39:06. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA OSMANİYE HABERLERİ
[Hata Bildir]