08:1100
SON DAKİKA OZELLESTIRME HABERLERİ

Son Dakika Ozellestırme Haberleri

  ÖYK Konya'da İmar Planı Değişikliğini Onayladı

  ÖYK Konya'da İmar Planı Değişikliğini Onayladı

  Özelleştirme Yüksek Kurulu, Konya'da bazı parsellerin imar planı değişikliğine onay verdi. (Dün 08:46)

   

  Merkel-Cerar Görüşmesi

  Almanya Başbakanı Merkel: "Avro krizi henüz aşılmadı ancak bu konuda çok şeyin başarıldığına inanıyorum" (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Merkel-Cerar Görüşmesi

  Merkel-Cerar Görüşmesi

  BERLİN (AA) – Almanya Başbakanı Angela Merkel, Avro krizinin henüz aşılmadığını söyledi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  HDP Çözüm Süreci Konusunda İkiye Bölündü

  HDP Çözüm Süreci Konusunda İkiye Bölündü

  HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan'ın çözüm sürecinin tıkandığı yönündeki açıklamalarına HDP Mardin Milletvekili Erol Dora "Süreçle bağdaşmıyor" şeklinde karşılık verdi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ermenek'teki Kömür Ocağında İşçilerin Mahsur Kalmasını Protesto

  Ermenek'teki Kömür Ocağında İşçilerin Mahsur Kalmasını Protesto

  Ermenek'teki kömür ocağında işçilerin mahsur kalması- Ermenek'teki kömür ocağında işçilerin mahsur kalmasına tepki gösteren Yatağan'daki madenlerde çalışan işçiler, santralin ve işletme müdürlüğüne girişe bir süre engel olduMUĞLA (AA) - Yatağan Termik Santrali ve kömür işletmelerinde çalışan işçiler, Ermenek'teki kömür ocağında işçilerin mahsur kalmasına tepki gösterdi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ermenek'te Kömür Ocağında İşçilerin Mahsur Kalması

  HDP Mardin Milletvekili Dora: "Yaşanan facianın şeffaf yöntemlerle araştırılması ve sağlıklı bilgilerin açığa çıkarılması açısından öncelikle ilgili bakanların görevlerinden istifa etmeleri etik bir gereklilik, vicdanı bir sorumluluk, insani bir erdemdir" (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Türkiye'nin Orta Asya'ya Açılan Kapısı: Gürcistan

  Türkiye'nin Orta Asya'ya Açılan Kapısı: Gürcistan

  DOKA Genel Sekreteri Çetin Oktay Kaldırım, yeni Gürcistan'ın çok hızlı bir değişim ve gelişim içerisinde olduğunu, söyledi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Oyun Bilgisayarlarında Dev Kampanya Victor'dan!

  Türkiye'nın oyuncu bilgisayarları alanında yeni markalarından bir tanesi olan Victor, pazarda kendisini kanıtlamayı kısa bir süre içerisinde başardı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ermenek'teki Kömür Ocağında İşçilerin Mahsur Kalması

  Ermenek'teki kömür ocağında işçilerin mahsur kalmasına tepki gösteren Yatağan'daki madenlerde çalışan işçiler, santralin ve işletme müdürlüğüne girişe bir süre engel oldu. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İsaf: Maden Faciaları Kar Etme Hırsından Kaynaklanıyor

  İş Sağlığı ve Güvenliği Federasyonu (İSAF), yaşanılan kömür ocağı faciasıyla Türkiye'de denetimlerin ve yaptırımların yetersiz olduğunu gözler önüne serdiğini duyurdu. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Öyk Kararı

  Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK), İstanbul'un Üsküdar ilçesindeki taşınmazın, Sirkeci İplik Tekstil Petrol Ürünleri Transmarin Turizm İnşaat Ticaret AŞ'ye satılmasını onayladı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Cumhuriyetin Yaşayan Fabrikası 90. Yılını Kutluyor

  Mustafa Kemal Atatürk'ün talimatı ile 1924 yılında Aksaray'da kurulan Azmi Milli Un Fabrikası, Cumhuriyet Bayramı ile beraber 90. yılını kutlayacak Tüm makineleri ile işler vaziyette olan ancak teknolojisi eskidiği için üretim yapılmayan ve ilk günkü orijinalliği korunarak restore edilen fabrika, önümüzdeki günlerde Bilim ve Sanayi Müzesi olarak ziyarete açılacak. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Akdeniz EDAŞ, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  Akdeniz Elektrik Dağıtım AŞ Bölge Müdürü Ahmet Sait Akboğa, birçok ilden büyük olan Alanya'nın kökleşmiş sorunlarını temelden çözeceklerini söyledi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  İgdaş Özelleşiyor

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İGDAŞ hisselerinin tamamının özelleştirme sürecini kasım ayında yayınlanacak ihale ilanı ile başlatacaklarını söyledi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  İGDAŞ, Özelleştiriliyor

  İGDAŞ, Özelleştiriliyor

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İGDAŞ'ın kasım ayında özelleştirileceğini açıkladı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  İGDAŞ'ın Özelleştirilmesi Süreci Başlıyor

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İGDAŞ’ın özelleştirme sürecini başlatacaklarını açıkladı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  İGDAŞ'ın Özelleştirilmesi Süreci Başlıyor

  İGDAŞ'ın Özelleştirilmesi Süreci Başlıyor

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İGDAŞ’ın özelleştirme sürecini başlatacaklarını açıkladı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Rumlar, AB'ye Borçlarını Ödemek İçin Devlet Mallarını Satıyor

  Ekonomik buhran sonrasında Eurogroup ile anlaşma imzalayan Rumlar, borçlarını ödeyebilmek için devlet mallarını açık artırma usulüyle satışa çıkarıyor. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması

  "Seyrantepe bağlantısıyla ilgili ikinci hat 2015 yılı mart ayında açılacak" "Özelleştirme İdaresi ya da herhangi bir kurumdan bize Haydarpaşa Garı'na yönelik gelmiş bir talep söz konusu değil" (28 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 08:11:14. #1.12#