SON DAKİKA OZELLESTİRME HABERLERİ

Son Dakika Ozellestirme Haberleri

  • 16 Ağustos 2016 07:52Tartışmalar Sürüyor! İşte Özelleştirme Yolu Açılan 100 KuruluşTartışmalar Sürüyor! İşte Özelleştirme Yolu Açılan 100 KuruluşAralarında Atatürk Orman Çiftliği, Türk Tarih Kurumu ve Türk Dil Kurumu'nun da olduğu kurumlar, varlıklarını özelleştirme idaresine devrederek, ihale yasası kapsamı dışında özelleştirilebilecek.
  • 15 Ağustos 2016 15:04Gmis'ten Özelleştirme ile İlgili Açıklama YapıldıGmis'ten Özelleştirme ile İlgili Açıklama YapıldıGenel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Yönetim Kurulu adına açıklamada bulunan Genel Başkan Ahmet Demirci TTK’nın özelleştirilme kapsamına alınmasını eleştirerek, “Türkiye Taşkömürü Kurumu’nun (TTK) özelleştirilmesi girişimlerine karşı her şart altında mücadele etmeye kararlı olduğumuzu bir kez daha ifade ediyoruz” dedi.
  • 14 Ağustos 2016 16:21Maliye Bakanı'ndan Özelleştirme AçıklamasıMaliye Bakanı'ndan Özelleştirme AçıklamasıAğbal, AA muhabirine, AK Parti'nin 15. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri dolayısıyla geldiği AK Parti Genel Merkezi'nde, bugün gazetelerde yer alan "TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabul edilen kanun tasarısıyla 100'den fazla kurumun, varlıklarının ve ticari hisselerinin özelleştirme idaresine devredilmesi ve bu şekilde özelleştirme yolunun açılması" iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu.