03:5100
SON DAKİKA ÖZELLEŞTİRME HABERLERİ

Son Dakika Özelleştirme Haberleri

   

  Yatağan'da Enerji ve Maden İşçilerinden Ankara'ya Destek Eylemi

  Yatağan'da Enerji ve Maden İşçilerinden Ankara'ya Destek Eylemi

  Muğla’nın Yatağan ilçesinde enerji ve maden işçileri ile aileleri, özelleştirmeye karşı Ankara’da Özelleştirme İdaresi Başkanlığı karşısında kurdukları direniş çadırı ile mücadele eden işçilere destek için eylem yaptı. (Dün 21:13)

   

  Yatırım Yapmak İsteyenlere Makam Arabasını Tahsis Edecek

  Yatırım Yapmak İsteyenlere Makam Arabasını Tahsis Edecek

  Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, "Yerli ve yabancı kim olursa olsun şehre yatırım yapmak isteyenleri hava alanından ben alacağım. Hatta kendi makam aracımı tahsis edeceğim" dedi. (Dün 19:32)

   

  Malatya'da Hastane Yeri Tartışması

  Malatya'da Hastane Yeri Tartışması

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Beydağı Devlet Hastanesinin yeri için hukuka gideceklerini söyledi. (Dün 14:52)

   

  Özelleştirme İdaresinden Taşınmaz İhalesi

  Aydın, Burdur, Elazığ ve Erzurum'da Maliye Bakanlığı adına kayıtlı bazı gayrimenkullerin nihai pazarlık görüşmesi yarın yapılacak. (Dün 14:47)

   

  ÖYK'dan İmar Planı Değişikliklerine Onay

  ÖYK'dan İmar Planı Değişikliklerine Onay

  Özelleştirme Yüksek Kurulu, Kırklareli, Isparta, Malatya, Denizli, İstanbul ve Manisa'da yer alan taşınmazların imar planı değişikliklerini onayladı. (Dün 10:11)

   

  Öyk Kararları

  Öyk Kararları

  Kurul, Kırklareli, Isparta, Malatya, İstanbul, Manisa ve Denizli'de özelleştirme kapsamında yer alan bazı taşınmazlara ilişkin çevre düzeni, nazım ve uygulama imar planı değişikliklerini onayladı. (Dün 09:40)

   

  Adüaş Gayrimenkul Satışı Yapacak

  Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürlüğü (ADÜAŞ), Adana, Mardin, Kastamonu ve Zonguldak'ta yer alan 5 gayrimenkulün satışını açık teklif usulüyle gerçekleştirecek. (Dün 09:40)

   

  Özelleştirme İhaleleri

  Maliye Hazinesi ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi (TCDD) Genel Müdürlüğü adına kayıtlı, 5 ildeki 8 taşınmazın özelleştirme ihaleleri için 85 teklif geldi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Öib İhalesinde Maliye ve Tcdd'ye Ait 8 Gayrimenkule 85 Teklif Geldi

  Maliye ve Devlet Demiryolları'na ait Aydın, Burdur, Elazığ, Erzurum ve Muş'ta bulunan toplam 8 taşınmazın özelleştirme ihalesi için toplam 85 teklif geldi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Almanya'da Özelleştirilen Hastanelerde Şikayet Artıyor

  Almanya'da özelleştirme yoluna gidilerek kurtarılan hastanelerde, hastaların tedavi ve tedavi sonrası hizmet kalitesi ile ilgili şikayetler artıyor. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Palandöken İçin Başkent ve Avrupa Mesaisi

  Palandöken İçin Başkent ve Avrupa Mesaisi

  Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nca yenilenen Palandöken ve Konaklı Kayak Merkezleri ile ilgili Erzurum-Ankara hattında önemli görüşmeler yapıyor. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Çates'in Özelleştirilmesi Daha Fazla Göç Demek'

  Genel maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Eyüp Alabaş, Kilimli İlçesi Çatalağzı Beldesi'ndeki Çatalağzı Termik Santrali'nin (ÇATES) özelleştirilmesi halinde kentin ekonomik olarak zora gireceğini ve daha fazla göç vereceğini söyledi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

 

  Yatağan İşçilerinden Zincirli Eylem

  Yatağan İşçilerinden Zincirli Eylem

  Yatağan Termik Santrali ve kömür ocaklarının özelleştirilmesine karşı Ankara’da Özelleştirme İdaresi Başkanlığı binasının girişine kendilerini zincirleyen işçilere polis müdahale etti. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Şırnak'ta 25 Dedaş Personeline İlk Yardım Eğitimi Verildi

  Şırnak'ta 25 Dedaş Personeline İlk Yardım Eğitimi Verildi

  Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (DEDAŞ) Şırnak İl Müdürlüğü bünyesinde çalışan 25 personele sağlık Bakanlığı'nın 2459 Sayılı yönetmeliği kapsamında ilk yardım kursu verildi. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri