SON DAKİKA ÖZELLEŞTİRME HABERLERİ

Son Dakika Özelleştirme Haberleri

14:03
Sağlık-Sen Bayburt Şube Başkanı Lökoğlu Açıklaması "Sağlık Sen Bayburt Şubesi üyesi altı kişi döner sermaye davasını kazandı"
Sağlık-Sen Bayburt Şube Başkanı Lökoğlu Açıklaması
10:51
Afşin-Elbistan Termik Santralleri'nin Özelleştirilmesi Türkiye Maden İşçileri Sendikası (Maden İş) Afşin Elbistan Şubesi Başkanı Adil Bölükbaşı, Afşin Elbistan termik santralleri ile kömür işletme sahasının özelleştirilmesiyle ilgili sürecinin devam ettiğini söyledi.
Afşin-Elbistan Termik Santralleri'nin Özelleştirilmesi
08:05
Bu Fotoğraf İstifa Getirdi CHP'de dört günde 2 istifa
Bu Fotoğraf İstifa Getirdi
22:21
Arınç: 'Cemaat Okulları Olarak Bilinirken...' Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç yurt dışındaki cemaat okulları ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Arınç: 'Cemaat Okulları Olarak Bilinirken...'
20:47
Arınç: "İyi Niyetle Ödeme Yapmak İsteyen Bütün Vatandaşlarımıza Yardımcı Olunacak" Bakanlar Kurulu Toplantısı- Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1)"(DEDAŞ'a olan elektrik borcu) İyi niyetle ödeme yapmak isteyen bütün vatandaşlarımıza yardımcı olunacak.
20:45
Arınç: "İyi Niyetle Ödeme Yapmak İsteyen Bütün Vatandaşlarımıza Yardımcı Olunacak" Bakanlar Kurulu Toplantısı- Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1)"(DEDAŞ'a olan elektrik borcu) İyi niyetle ödeme yapmak isteyen bütün vatandaşlarımıza yardımcı olunacak.
Arınç: 'İyi Niyetle Ödeme Yapmak İsteyen Bütün Vatandaşlarımıza Yardımcı Olunacak'
20:34
Arınç: "Bm İnsan Hakları Komisyonu Toplantısı'na Güçlü Bir Şekilde Hazırlandık" Bakanlar Kurulu Toplantısı- Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1)"(DEDAŞ'a olan elektrik borcu) İyi niyetle ödeme yapmak isteyen bütün vatandaşlarımıza yardımcı olunacak.
Arınç: 'Bm İnsan Hakları Komisyonu Toplantısı'na Güçlü Bir Şekilde Hazırlandık'
20:14
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1) "(DEDAŞ'a olan elektrik borcu) İyi niyetle ödeme yapmak isteyen bütün vatandaşlarımıza yardımcı olunacak.
19:43
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Doğu ve Güneydoğu bölgelerindeki 6 ilin belediyelerine ait hizmet binalarının içme suyu, atık su arıtma ve ticari abonelikler kapsamında toplam 255 milyon lira borcu var" dedi.
17:59
Manisa İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, 2014'te yatırımlar için toplam 393 milyon lira harcandığını bildirdi.
17:57
CHP'den İstifa Eden Güler'den 'Yeni CHP' Eleştirisi Chp'nin kınama isteğiyle Yüksek Disiplin Kurulu'na sevk ettiği CHP İzmir Milletvekili Birgül Ayman Gürel, partisinden istifa etti.
CHP'den İstifa Eden Güler'den 'Yeni CHP' Eleştirisi
17:44
CHP İzmir Milletvekili Güler, Partisinden İstifa Etti Güler: "Halka güven vermeyen, seçmeni ve parti üyelerini umutsuzluğa sürükleyen CHP yabancısı bu yapı, 2015 seçimlerinde ve sonrasında halkımız ve seçmenimiz için değil, mevcut iktidar için güvencedir"
17:44
Rapor: En Uzun Pil Ömrüne Sahip Saat Asus Zenwatch 2 Olabilir Yeni nezil ZenWatch hakkında rivayetler başladı.
Rapor: En Uzun Pil Ömrüne Sahip Saat Asus Zenwatch 2 Olabilir
17:37
İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler CHP'den İstifa Etti İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler, Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) istifa etti.
10:09
Elektrik Kesintileri Tartışması Gaziantep Barosu Başkanı Bektaş Şarklı, yayımladığı yazılı bir açıklamayla Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin devletleştirilmesi gerektiğini belirtti.
Elektrik Kesintileri Tartışması
08:29
Emekli Olan Memura Yeni İş Yasağı Başbakan Davutoğlu şeffaflık paketinde "kamu çalışanları ayrıldıktan sonra 2-3 yıl özelde kendi işleriyle ilgili çalışmasını" engelleyeceklerini açıkladı.
Emekli Olan Memura Yeni İş Yasağı
12:35
Bakan Yıldız: Siyaset de Basın da Kendine Çekidüzen Vermeli Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, her zaman siyasetin kendine çeki düzen vermesi gerektiği gibi medyanın da kendini kontrol etmesi ve çekidüzen vermesi gerektiğini düşündüğünü söyledi.
Bakan Yıldız: Siyaset de Basın da Kendine Çekidüzen Vermeli
11:37
Bakan Yıldız: Diyarbakır Belediyesi Borcunu Ödemeli Diyarbakır'daki elektrik krizine son noktayı koyan Enerji Bakanı Taner Yıldız, "Diyarbakır Belediyesi borcunu ödemeli" dedi.
Bakan Yıldız: Diyarbakır Belediyesi Borcunu Ödemeli
11:17
3 Bakan Yıldız: "Türkiye'deki İstikrarlsızlık, Türkiye Düşmanı Üylkelerin Ekmeğine Yağ Sürer" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Siyasi istikrarın bozulmasına çalışmak, birçok Türkiye'nin gelişmesini istemeyen ülkelerin ekmeğine yağ sürmektedir" dedi.
3 Bakan Yıldız: 'Türkiye'deki İstikrarlsızlık, Türkiye Düşmanı Üylkelerin Ekmeğine Yağ Sürer'
11:07
2 Bakan Yıldız: "Türkiye'deki İstikrarlsızlık, Türkiye Düşmanı Üylkelerin Ekmeğine Yağ Sürer" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Siyasi istikrarın bozulmasına çalışmak, birçok Türkiye'nin gelişmesini istemeyen ülkelerin ekmeğine yağ sürmektedir" dedi.
2 Bakan Yıldız: 'Türkiye'deki İstikrarlsızlık, Türkiye Düşmanı Üylkelerin Ekmeğine Yağ Sürer'
11:07
1 Bakan Yıldız: "Türkiye'deki İstikrarlsızlık, Türkiye Düşmanı Üylkelerin Ekmeğine Yağ Sürer" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Siyasi istikrarın bozulmasına çalışmak, birçok Türkiye'nin gelişmesini istemeyen ülkelerin ekmeğine yağ sürmektedir" dedi.
1 Bakan Yıldız: 'Türkiye'deki İstikrarlsızlık, Türkiye Düşmanı Üylkelerin Ekmeğine Yağ Sürer'
11:07
2 Bakan Yıldız: "Türkiye'deki İstikrarlsızlık, Türkiye Düşmanı Üylkelerin Ekmeğine Yağ Sürer" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Siyasi istikrarın bozulmasına çalışmak, birçok Türkiye'nin gelişmesini istemeyen ülkelerin ekmeğine yağ sürmektedir" dedi.
2 Bakan Yıldız: 'Türkiye'deki İstikrarlsızlık, Türkiye Düşmanı Üylkelerin Ekmeğine Yağ Sürer'
11:02
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Açıklaması KAYSERİ (İHA) – Kayseri’de Yerel ve Bölgesel Medya buluşmasında konuşan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “Yeni Türkiye’de herkes kendine çeki düzen vermeli” dedi.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Açıklaması
19:03
Diski'ye Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi Diyarbakır'da DİSKİ'ye ait tesislerin elektriğinin kesilmesi- DEDAŞ Genel Müdürü Karagüzel'in Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Kışanak ile yaptığı görüşmede "oluşturulacak komisyonlar tarafından uzlaşmanın sağlanması" kararının ardından iki kurum arasındaki gerginlik sona erdi- DİSKİ ekiplerinin DEDAŞ hizmet binası önünde açtığı çukur kapatıldı, su ve elektrik kesintisi son buldu- Kışanak: "Özelleştirme sonrasındaki tüm borçları kuruşu kuruşuna ödüyoruz.
Diski'ye Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi
18:15
Diyarbakır'da Diski'ye Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi DEDAŞ Genel Müdürü Karagüzel'in Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Kışanak ile yaptığı görüşmede "oluşturulacak komisyonlar tarafından uzlaşmanın sağlanması" kararının ardından iki kurum arasındaki gerginlik sona erdi DİSKİ ekiplerinin DEDAŞ hizmet binası önünde açtığı çukur kapatıldı, su ve elektrik kesintisi son buldu Kışanak: "Özelleştirme sonrasındaki tüm borçları kuruşu kuruşuna ödüyoruz.
17:48
Hatay'da Elektrik Kesintileri Protesto Edildi Hatay'da elektrik kesintileri protesto edildi- Yayladağı ilçesinde toplanan vatandaşlar, ilçede yaşanan elektrik kesintilerini protesto etti Yayladağı ilçesinde vatandaşlar, elektrik kesintilerini yaptıkları basın açıklamasıyla protesto etti.
Hatay'da Elektrik Kesintileri Protesto Edildi
15:37
Hatay'da Elektrik Kesintileri Protesto Edildi Hatay'ın Yayladağı ilçesinde toplanan vatandaşlar, ilçede yaşanan elektrik kesintilerini protesto etti.
Hatay'da Elektrik Kesintileri Protesto Edildi
13:40
Elektrik Alacakları İçin Diyanet'e Sığındı DEDAŞ sözcüsü Mehmet Gökay Üstün elektrik borçların ödenmesi için Diyanet'ten de yardım istedi.
Elektrik Alacakları İçin Diyanet'e Sığındı
13:31
Diyarbakır Gültan Kışanak Güncel Borcumuz Yok, Geçmiş Borçları Tartışalım Gültan Kışanak : Güncel borcumuz yok, geçmiş borçları tartışalım DİYARBAKIR Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan KIşanak, DİSKİ ve DEDAŞ arasında borç yüzünden yaşanan enerji kesilmesi ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın borçların ödenmediği açıklaması üzerine, güncel borçlarının olmadığını, geçmişe yönelik borçları ise tartışmaya ve bu konuda reel çalışma yapmaya hazır olduklarını söyledi.
Diyarbakır Gültan Kışanak Güncel Borcumuz Yok, Geçmiş Borçları Tartışalım
13:13
Kışanak; 'Güncel Borcumuz Yok, Geçmiş Borçları Tartışalım' diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kaşınak, DİSKİ ve DEDAŞ arasında borç yüzünden yaşanan enerji kesilmesi ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın borçların ödenmediği açıklaması üzerine, güncel borçlarının olmadığını; geçmişe yönelik borçları ise tartışmaya ve bu konuda çalışma yapmaya hazır olduklarını söyledi.
Kışanak; 'Güncel Borcumuz Yok, Geçmiş Borçları Tartışalım'
09:30
Çerçioğlu; "Mallarının Turşusunu mu Kuracaksınız?" Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu,"Bir çoğu atıl vaziyette duruyor.
Çerçioğlu; 'Mallarının Turşusunu mu Kuracaksınız?'
09:02
ÖİB'den Taşınmaz Satışına Onay Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Türkşeker AŞ'ye ait Bursa'nın Osmangazi ilçesindeki taşınmazların satışını onayladı.
ÖİB'den Taşınmaz Satışına Onay
16:06
Belediye ile Dedaş Arasındaki Elektrik Su Tartışması Sürüyor Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’nin (DEDAŞ), belediye bağlı kurumların elektriğini kesmesine ilişkin kentteki sivil toplum kuruluşlarını temsilcileri ile birlikte açıklama yapan Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Gültan Kışanak, zorbalık, hukuksuzluk, kural ve kaide tanımayan bir durumun olduğunu belirterek, belediyenin DEDAŞ’a tek kuruş borcunun olmadığını ispatlamaya hazır olduklarını ileri sürdü.
Belediye ile Dedaş Arasındaki Elektrik Su Tartışması Sürüyor
15:38
Kit Komisyonu TEDAŞ ve bağlı ortaklıklara ilişkin görüşmelerde özelleştirmelerin ardından enerji dağıtım şirketlerinin faaliyetleri eleştirildi AK Parti İstanbul Milletvekili Domaç: "Hepsinin ipliğini pazara çıkarırız. Herkesin ayağını denk alması lazım. Bu ülkede hiçbir vatandaşın yaşam kalitesini düşürmeye kimsenin.
Kit Komisyonu
15:35
Tüsiad 45. Genel Kurul Toplantısı TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Yücaoğlu: "Demokratikleşme adımları hızla gerçekleştirilmiş olsaydı, TÜSİAD'ın inançla desteklediği Çözüm Süreci, çok daha sorunsuz bir şekilde ilerleyebilirdi.
Tüsiad 45. Genel Kurul Toplantısı
11:37
İşte İmar Kanunu Hakkındaki Bilinmeyenler Şehir Plancısı Hüseyin Oflaz, kamuda şeffaflık paketi içinde yer alan imar kanunu taslağıyla ilgili bilinmeyenlere dikkat çekti.
23:39
"Türkiye'nin 4 Bir Yanını Hızlı Tren Hatlarıyla Donatacağız" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, "Demiryollarını serbestleşmeyle rekabete açmak istiyoruz." dedi.
'Türkiye'nin 4 Bir Yanını Hızlı Tren Hatlarıyla Donatacağız'
23:33
"Haziran'da Elde Edeceğimiz Zafer Türkiye'nin Gücüne Güç Katacak" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, "Demiryollarını serbestleşmeyle rekabete açmak istiyoruz." dedi.
'Haziran'da Elde Edeceğimiz Zafer Türkiye'nin Gücüne Güç Katacak'
23:03
"Hiçbir Devlet Kendi İçinde Bir Yapı Oluşturulmasına İzin Vermez" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, "Demiryollarını serbestleşmeyle rekabete açmak istiyoruz." dedi.
'Hiçbir Devlet Kendi İçinde Bir Yapı Oluşturulmasına İzin Vermez'
22:59
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması "Demiryollarını serbestleşmeyle rekabete açmak istiyoruz.
22:57
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması "Demiryollarını serbestleşmeyle rekabete açmak istiyoruz.
19:34
Konya Soma B Termik Santrali Yeni Sahibine 1 Milyar Dolara Mal Olacak Soma B Termik Santrali yeni sahibine 1 milyar dolara mal olacak Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB) tarafından yapılan Soma B Termik Santralini ihalesini 685.5 milyon dolarlık teklifiyle kazanan Pancar Ekicileri Kooperatifi Birliği (Pankobirlik) iştiraki olan Konya Şeker'in Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, "Soma'yı 685.5 milyon dolara aldık.
Konya Soma B Termik Santrali Yeni Sahibine 1 Milyar Dolara Mal Olacak
19:17
Soma B Termik Santrali Yeni Sahibine 1 Milyar Dolara Mal Olacak Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB) tarafından yapılan Soma B Termik Santralini ihalesini 685.5 milyon dolarlık teklifiyle kazanan Pancar Ekicileri Kooperatifi Birliği (Pankobirlik) iştiraki olan Konya Şeker'in Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, "Soma'yı 685.5 milyon dolara aldık.
Soma B Termik Santrali Yeni Sahibine 1 Milyar Dolara Mal Olacak
17:49
Gercüş ve Hasankeyf'in Elektrik Sorunu Gideriliyor Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (DEDAŞ) Gercüş ve Hasankeyf ilçelerinde yaşanan elektrik sorununu yeni trafolarla çözecek.
17:38
Mardin Büyükşehir Belediyesi'nden Depsaş'a Tepki Mardin’de yolu trafiğe kapatarak basın açıklaması yapan Büyükşehir Belediyesi, Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi’nin (DEPSAŞ) içme suyu şebekelerinin elektriğini borç gerekçesiyle kesmesine tepki gösterdi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi'nden Depsaş'a Tepki
17:13
Mardin Merkez ve İlçelerine Elektrik Borcu Yüzünden Su Verilemiyor Dha YURT - Mardin merkez ve ilçelerine elektrik borcu yüzünden su verilemiyor MARDİN'de Büyükşehir Belediyesi dahil tüm ilçe belediyelerine içme suyu sağlayan Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MARSU) pompaj istasyonuna giden elektrikler, belediye borçları yüzünden kesildi.
Mardin Merkez ve İlçelerine Elektrik Borcu Yüzünden Su Verilemiyor
16:42
Mardin Merkez ve İlçelerine, Elektrik Borcu Yüzünden Su Verilemiyor Mardin'de kente içme suyu sağlayan Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MARSU) pompaj istasyonuna giden elektrikler, belediye borçları yüzünden kesildi.
Mardin Merkez ve İlçelerine, Elektrik Borcu Yüzünden Su Verilemiyor
13:32
Güneydoğu Anadolu'da Elektrik Kesintileri Savaşa Dönüştü Siverek Belediyesi DEDAŞ'ın yaptığı elektrik kesintilerine misilleme olarak firmanın binasını mühürledi. Diyarbakır'da ise şirket elektrikleri kesince sular da gitti.
Güneydoğu Anadolu'da Elektrik Kesintileri Savaşa Dönüştü
10:03
Diyarbakır'da 'Elektrik' Gerginliği DEDAŞ'ın Diyarbakır'da elektrik borcu bulunduğu gerekçesiyle atık arıtma tesisinin elektriklerini kesmesine Büyükşehir Belediye Başkanı Kışanak'tan sert tepki gösterdi.
Diyarbakır'da 'Elektrik' Gerginliği
21:09
Diyarbakır - Dedaş'ın Diyarbakır'da Atık Arıtma Tesislerinin Elektriğini Kesmesine Sert Tepki Dedaş'ın Diyarbakır'da atık arıtma tesislerinin elektriğini kesmesine sert tepki Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin (DEDAŞ) Diyarbakır'da elektrik borcu bulunduğu gerekçesiyle kentte atık arıtma tesisinin elektriklerini kesmesine Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak sert tepki gösterdi.
Diyarbakır - Dedaş'ın Diyarbakır'da Atık Arıtma Tesislerinin Elektriğini Kesmesine Sert Tepki
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 18:53:31. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÖZELLEŞTİRME HABERLERİ
[Hata Bildir]