01:3400
SON DAKİKA ÖZELLEŞTİRME HABERLERİ

Son Dakika Özelleştirme Haberleri

   

  Türk-İş Başkanı Atalay Açıklaması

  Türk-İş Başkanı Atalay Açıklaması

  "Arzumuz 1 Mayıs'ta Kadıköy başta olmak üzere Türkiye'nin her yerinde içinde bulunduğumuz sıkıntı ve problemleri dile getirmek" "Bizim tabanımız müsaade alınmayan bir yerde 1 Mayıs'ı kutlamak istemiyor" (Dün 19:54)

   

  Ankara'daki Peşin Doğalgaz Satışı

  Başkentgaz Yönetim Kurulu Başkanı Torun: "Biz 'kartlı sayaç olmasın' demiyoruz kısmen de arzu ettiğimiz bir şey. Bunun şeklinin şemalinin, formülünün değişmesi lazım" "Peşin gaz alamıyorsak metreküp yerine TL üzerinde satarız. Herhangi bir zam durumunda biz etkilenmeyiz, vatandaş da peşin gaz almak istiyorsa. (Dün 14:45)

   

  20. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı"

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Nükleer güç santrallerine ortak alacağız. Nükleer santrallerde yüzde 5 10 20 yerli ortak alacağız. Her iki santral için de bunu yapacağız. Kamunun bir miktar payı olabilir" "Bugünkü para ile 2 nükleer santrali eğer 10 yıl önceden başlamış da bitirmiş olsaydık, 7,6 milyar dolarlık daha az ithalat yapmış olacaktık" "(Konya Karapınar Ayrancı bölgesi) Oraya özel bir çalışma yapıyoruz. (Dün 14:05)

   

  Yeni Sürüm Hazır!

  Önde gelen grafik paketi CorelDRAW Graphics Suite, yeniden tasarlanan arayüzüyle karşınızda! (Dün 13:01)

   

  Yatağan'daki Özelleştirme Karşıtı Eylem

  DİSK Ankara Bölge Temsilcisi Çalışkan: "Özelleştirme, geleceksizleştirme, taşeronlaştırma, güvencesizleştirme ve sermayenin halkın öz kaynaklarını talan politikalarına dün nasıl karşı çıktıysak, bugün de aynı kararlılıkla karşı çıkacağız" (Dün 12:08)

   

  Şans Oyunları Özelleştirmesinde Süre Uzatımı Resmi Gazete'de

  Şans Oyunları Özelleştirmesinde Süre Uzatımı Resmi Gazete'de

  Özelleştirme İdaresi Başkanlığının, şans oyunlarının lisans verme suretiyle özelleştirilmesinde son teklif verme süresinin 20 Mayıs'tan 27 Haziran'a uzatılmasına ilişkin ilanı, Resmi Gazete'de yayımlandı. (Dün 08:57)

   

 

  CHP'li Tanal, Başbakan'ın 1 Mayıs'a İlişkin Açıklamalarına 'Yetki Gasbı' Dedi

  CHP'li Tanal, Başbakan'ın 1 Mayıs'a İlişkin Açıklamalarına "Yetki Gasbı" Dedi

  CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 1 Mayıs'a ilişkin açıklamalarını "yetki gasbı" olarak değerlendirerek, "Başbakan'ın yetkilerini aşarak bunu yapması diktatörlüğün ta kendisidir. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Derince Limanı'nın Özelleştirilmesi Kararı

  Derince Limanı'nın Özelleştirilmesi Kararı

  KSO Yönetim Kurulu Başkanı Zeytinoğlu: "Derince Limanı'nın özel müteşebbisler eliyle yönetilmesi gerektiği ancak kontrol ve denetimin kamu eliyle sürdürüldüğü liman modeline gereksinim olduğunu düşünüyoruz" MARKA Genel Sekreteri Akbulut: "Kocaeli Limanı' algısının yerleştirilmesi, bunun dünyaya benimsetilmesi. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri