SON DAKİKA RECEP TAYYİP ERDOGAN/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Recep Tayyip Erdogan/biyografisi Haberleri

 • 23:54Erdoğan: "Çözüm Sürecini Bozan Pkk"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel ziyaretleri kapsamında Egmont Enstitüsü’nde yaptığı konuşmada Son dönemde artan saldırıların PKK’nın halen faal olduğunu gösterdiğine dikkat çekerek “Çözüm sürecini bozan PKK terörüdür" dediKonuşmasında BM Genel Konseyine göre Irak ve Suriye’de 100’ü aşın ülkeden toplam 25 civarında teröristin DAİŞ’e katıldığını açıklayan Erdoğan, “Türkiye yabancı terörist savaşçılarla mücadele kapsamında çeşitli devletlerden 20 bine yakın kişiye ülkeye giriş yasağı koymuştur.
 • 23:22Yunus Erdoğan 'Isn't She Lovely'Yunus Erdoğan 'Isn't She Lovely'O Ses Türkiye'nin 5 Ekim Pazartesi yayınlanan bölümünde Yunus Erdoğan, Isn't She Lovely şarkısını seslendirdi.
 • 23:02Cumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ve AB Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker'in onuruna verdiği yemeğe katıldı.
 • 22:50Erdoğan: Erdoğan: "Suriye'de En Kısa Sürede Bir Geçiş Hükümeti Kurulmalıdır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması Cumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'deBRÜKSEL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Egmont Enstitüsündeki konferansa onur konuğu olarak katıldı.
 • 22:45Erdoğan: Erdoğan: "Dönem Başkanlığımızı, Üç Prensibe Dayandırdık"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması Cumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de- Erdoğan, Egmont Enstitüsü'nce düzenlenen konferansta konuştu: (1)- "Suriye'de karşı karşıya olduğumuz bu insani dramın bertaraf edilmesi ancak sorunun kökenine inmekle mümkün olacaktır.
 • 22:42Cumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye terörün her türlüsüne gerekçesi ve amacı ne olursa olsun şiddetle karşıdır.
 • 22:40Erdoğan: Erdoğan: "Türkiye Terörün Her Türlüsüne Şiddetle Karşıdır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Egmont Enstitüsü- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması Cumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'deBRÜKSEL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Egmont Enstitüsündeki konferansa onur konuğu olarak katıldı.
 • 22:35Erdoğan: Erdoğan: "Türkiye, 20 Bine Yakın Kişiye, Ülkeye Giriş Yasağı Koymuştur"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Egmont Enstitüsü- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması Cumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'deBRÜKSEL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Egmont Enstitüsündeki konferansa onur konuğu olarak katıldı.
 • 22:32Erdoğan: Erdoğan: "Çözüm Süreci'ni Bozan, PKK Terörüdür"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Egmont Enstitüsü- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması Cumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de- Erdoğan, Egmont Enstitüsü'nce düzenlenen konferansta konuştu: (1)- "Suriye'de karşı karşıya olduğumuz bu insani dramın bertaraf edilmesi ancak sorunun kökenine inmekle mümkün olacaktır.
 • 22:18Erdoğan: Erdoğan: "Türkiye'de Doğan Suriyeli Bebek Sayısı 60 Bini Buldu"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Egmont Enstitüsü- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması Cumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'deBRÜKSEL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Egmont Enstitüsündeki konferansa onur konuğu olarak katıldı.
 • 22:14Erdoğan Egmont Enstitüsü'nde KonuştuErdoğan Egmont Enstitüsü'nde KonuştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel ziyaretleri kapsamında Egmont Enstitüsü’nde konuşma gerçekleştirdi.
 • 22:00Cumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriye'ye barışın gelmesi veya istikrarın yeniden tesisinin, rejimin değişmesini sağlayacak kontrollü bir geçiş süreciyle mümkün olabileceğini belirterek, "Bu rejim, önce DAİŞ gibi vahşi ve barbar bir örgütle işbirliği yaparak terörün önünü açtı.
 • 21:55Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye'de Rejimin Değişmesini Sağlayacak Bir Kontrollü Geçiş Süreci Gerekli...Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye'de Rejimin Değişmesini Sağlayacak Bir Kontrollü Geçiş Süreci Gerekli...Dha DIŞ HABER - Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye'de rejimin değişmesini sağlayacak bir kontrollü geçiş süreci gerekli Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel'de Egmont Enstitüsü'nde konuştu.
 • 21:55Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye'de Rejimin Değişmesini Sağlayacak Bir Kontrollü Geçiş Süreci Gerekli...Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye'de Rejimin Değişmesini Sağlayacak Bir Kontrollü Geçiş Süreci Gerekli...Dha DIŞ HABER - Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye'de rejimin değişmesini sağlayacak bir kontrollü geçiş süreci gerekli Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel'de Egmont Enstitüsü'nde konuştu.
 • 21:47Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye'de Rejimin Değişmesini Sağlayacak Bir Kontrollü Geçiş Süreci Gerekli...Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye'de Rejimin Değişmesini Sağlayacak Bir Kontrollü Geçiş Süreci Gerekli...Dha DIŞ HABER - Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye'de rejimin değişmesini sağlayacak bir kontrollü geçiş süreci gerekli Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel'de Egmont Enstitüsü'nde konuştu.
 • 21:38Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Suriye'de Rejimin Değişmesini Sağlayacak Bir Kontrollü Geçiş Süreci Gerekli"Ender DURUEL - BELÇİKA/ DHA - Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Suriye'de rejimin değişmesini sağlayacak bir kontrollü geçiş süreci gerekli" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel'de Egmont Enstitüsü'nde konuştu.
 • 21:04Erdoğan: Türkiye'nin Güvenli Bölge' Konusundaki Çağrılarının Doğruluğu AnlaşıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaşanan gelişmelerin Türkiye’nin, Suriye’de ‘güvenli bölge’ konusundaki çağrılarının ne kadar doğru olduğunu bir kez daha gösterdiğini ifade etti.
 • 21:00Cumhurbaşkanı Erdoğan, Juncker ile Bir Araya GeldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AB Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker ile basın toplantısı gerçekleştirdi.
 • 20:45Erdoğan-Juncker GörüşmesiErdoğan-Juncker GörüşmesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan- AB Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker- Junker'in konuşması- Erdoğan'ın konuşması Erdoğan-Juncker görüşmesi- Cumhurbaşkanı Erdoğan: - "Bugün özellikle gerek fasıllar, gerekse son dönemlerin en önemli konusu olan mülteciler konusunu ele alma fırsatımız olacak"- "Güvenli bölge konusunda ise Türkiye terörle mücadeleyi bölgenin genelinde veren bir ülke olmanın yanında 2,2 milyon Suriyeliyi kabul etmek suretiyle, 300 bin de Iraklıyı kabul etme suretiyle, güvenli bölge olmasının en güzel örneğini vermiştir.
 • 20:41Cumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AB kurumlarının başkanlarıyla yaptığı görüşmelerde, Türkiye'nin AB'ye tam üyelik müzakerelerindeki durağanlaşmadan duyduğu rahatsızlığı dile getirerek, bu hususta bir atılım yapmak gerektiğini belirtti.
 • 20:11Erdoğan-Juncker GörüşmesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bugün özellikle gerek fasıllar, gerekse son dönemlerin en önemli konusu olan mülteciler konusunu ele alma fırsatımız olacak" dedi.
 • 19:32Erdoğan Avrupa Konseyi Başkanı Tusk'la Ortak Basın Toplantısı DüzenlediCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk’la ortak basın toplantısı gerçekleştirdi.
 • 19:29Erdoğan, Juncker İçin 'Genişlemeden Sorumlu Komiser' İfadesini KullandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AB Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker ile yaptığı ortak açıklamada, kendisinden 'genişlemeden sorumlu komiser' diye bahsetti.
 • 19:28Erdoğan-Tusk GörüşmesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "AB üyesi ülkeler, PKK terör örgütünü, terör örgütü olarak kabul ettiği halde, bazı ülkelerin uygulamada maalesef bunu es geçmeleri bizleri üzmektedir.
 • 19:17Erdoğan-Tusk GörüşmesiBRÜKSEL (AA) – Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Donald Tusk, Rus savaş uçağının Türk hava sahasını ihlal etmesini "kaygı verici" bir gelişme olarak nitelendirirken, Rusya'nın Suriye'de muhalif grupları hedef alan hava operasyonlarını da eleştirdi.
 • 19:13Erdoğan-Tusk Ortak Basın Toplantısı (1)Erdoğan-Tusk Ortak Basın Toplantısı (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan- AB Konseyi Başkanı Donald Tusk Brüksel - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, devlet ziyareti için bulunduğu Brüksel'deki temasları kapsamında AB Konseyi Başkanı Donald Tusk (sağda) ile bir araya geldi.
 • 18:49Erdoğan: Pyd de PKK Gibi Terör Örgütüdür, Beraber ÇalışmaktadırlarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriye’deki PYD’nin PKK gibi bir terör örgütü olduğunu belirterek, “Bu noktada Avrupalı dostlarımızın da gereken hassasiyeti göstereceğine yürekten inanıyorum.
 • 18:33Cumhurbaşkanı Erdoğan Bu Mücadeleyi Kararlı Bir Şekilde Veren Türkiye İçin Güvenli Bölge...Cumhurbaşkanı Erdoğan Bu Mücadeleyi Kararlı Bir Şekilde Veren Türkiye İçin Güvenli Bölge...Dha DIŞ HABER - Cumhurbaşkanı Erdoğan Bu mücadeleyi kararlı bir şekilde veren Türkiye için güvenli bölge tartışmasını yapmak bizi ciddi manada üzer Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel'deki temasları kapsamında Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker ile ortak basın toplantısı düzenledi.
 • 18:24Erdoğan: Erdoğan: "Avrupa'dan ve Uluslararası Toplumdan Gerçek Anlamda Bir Külfet Paylaşımı Bekliyoruz"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Belçika’daki Yüksek Düzeyli İş Toplantısı’nda yaptığı konuşmada Türkiye’nin 2 milyondan fazla mülteciye evsahipliği yaptığını ve 7,5 milyar dolardan fazla harcama yaptığını belirterek, “Biz Avrupa’dan ve uluslararası toplumdan gerçek anlamda bir külfet paylaşımı bekliyoruz” dedi.
 • 18:171- Cumhurbaşkanı Erdoğan Pyd Terör Örgütünün Suriye'de Daeş ile Savaş Kisvesi Altında Meşruiyet...1- Cumhurbaşkanı Erdoğan Pyd Terör Örgütünün Suriye'de Daeş ile Savaş Kisvesi Altında Meşruiyet...Dha DIŞ HABER - Cumhurbaşkanı Erdoğan PYD terör örgütünün Suriye'de DAEŞ ile savaş kisvesi altında meşruiyet kazanma çabalarına fırsat verilmemelidir Erdoğan PYD de PKK gibi terör örgütüdür ve beraber çalışmaktadır Erdoğan Mücadelemizin hedefi Kürt vatandaşlarımızın hayatına kast eden eli kanlı terör örgütünün belini kırmaktır Donald Tusk Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya'nın Türkiye hava sahasını ihlalleri konusunda benimle bazı bilgileri paylaştı, bu son derece endişe verici bir durum Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel'deki temasları kapsamında Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Donald Tusk ile bir araya geldi.
 • 18:172 - Cumhurbaşkanı Erdoğan Pyd Terör Örgütünün Suriye'de Daeş ile Savaş Kisvesi Altında Meşruiyet...2 - Cumhurbaşkanı Erdoğan Pyd Terör Örgütünün Suriye'de Daeş ile Savaş Kisvesi Altında Meşruiyet...Dha DIŞ HABER - Cumhurbaşkanı Erdoğan PYD terör örgütünün Suriye'de DAEŞ ile savaş kisvesi altında meşruiyet kazanma çabalarına fırsat verilmemelidir Erdoğan PYD de PKK gibi terör örgütüdür ve beraber çalışmaktadır Erdoğan Mücadelemizin hedefi Kürt vatandaşlarımızın hayatına kast eden eli kanlı terör örgütünün belini kırmaktır Donald Tusk Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya'nın Türkiye hava sahasını ihlalleri konusunda benimle bazı bilgileri paylaştı, bu son derece endişe verici bir durum Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel'deki temasları kapsamında Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Donald Tusk ile bir araya geldi.
 • 18:09Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Pyd Terör Örgütünün Suriye'de Daeş ile Savaş Kisvesi Altında Meşruiyet...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel'deki temasları kapsamında Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Donald Tusk ile bir araya geldi.
 • 18:09Erdoğan-Tusk GörüşmesiErdoğan-Tusk GörüşmesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk görüşmesi Cumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de- Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Tusk ile bir araya geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ile bir araya geldi.
 • 17:59Erdoğan, Schulz ile Bir Araya Geldi (2)Erdoğan, Schulz ile Bir Araya Geldi (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Avrupa Parlamentosu'na gelişi- Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz'un Erdoğanı karşılaması- İkili görüşmeden detaylar Cumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de- Erdoğan, AP Parlamentosu Başkanı Schulz ile bir araya geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel'deki temasları kapsamında Avrupa Parlamentosu'nu ziyaret etti.
 • 17:52Donald Tusk Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya'nın Türkiye Hava Sahasını İhlalleri Konusunda Benimle Bazı...Donald Tusk Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya'nın Türkiye Hava Sahasını İhlalleri Konusunda Benimle Bazı...Donald Tusk Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya'nın Türkiye hava sahasını ihlalleri konusunda benimle bazı bilgileri paylaştı, bu son derece endişe verici bir durum Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel'deki temasları kapsamında Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Donald Tusk ile bir araya geldi.
 • 17:41Yılmaz Erdoğan Muğla'da Film ÇekecekYılmaz Erdoğan Muğla'da Film ÇekecekYönetmen, senarist ve oyuncu Yılmaz Erdoğan, Muğla Valisi Amir Çiçek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
 • 17:32Erdoğan: Erdoğan: "Türkiye'nin Yaşadığı Süreç, Pek Çok Ülkeye İlham Veren Bir Başarı Hikâyesidir"Belçika Şirketler Federasyonu tarafından düzenlenen Yüksek Düzeyli İş Toplantısı’nda bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Türkiye’nin geçtiğimiz 13 yıl içerisinde yaşadığı süreçte pek çok ülkeye aslında ilham veren bir başarı hikayesidir” dedi.
 • 17:30Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Tusk ile Görüştü - 2Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Tusk ile Görüştü - 2Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Tusk ile görüştü - 2 (Tür: Dış)
 • 17:29Cumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ile bir araya geldi.
 • 17:21Cumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Suriyeliler için yaptığımız harcamalar 8 milyara doğru gidiyor.
 • 17:13Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Tusk ile GörüştüErdoğan, AB Konseyi Başkanı Tusk ile GörüştüDha DIŞ HABER - Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Tusk ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel'deki temasları kapsamında Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Donald Tusk ile bir araya geldi.
 • 17:08Cumhurbaşkanı Erdoğan, Martin Schulz ile Bir Araya GeldiCumhurbaşkanı Erdoğan, Martin Schulz ile Bir Araya GeldiDha DIŞ HABER - Cumhurbaşkanı Erdoğan, Martin Schulz ile bir araya geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel'deki temasları kapsamında Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz ile bir araya geldi.
 • 17:08Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Tusk ile GörüştüErdoğan, AB Konseyi Başkanı Tusk ile GörüştüDha DIŞ HABER - Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Tusk ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel'deki temasları kapsamında Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Donald Tusk ile bir araya geldi.
 • 16:58Erdoğan Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk'la GörüştüErdoğan Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk'la GörüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk’la görüştü.
 • 16:57Cumhurbaşkanı Erdoğan, Martin Schulz ile Bir Araya GeldiCumhurbaşkanı Erdoğan, Martin Schulz ile Bir Araya GeldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel'deki temasları kapsamında Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz ile bir araya geldi.
 • 16:48Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Tusk ile GörüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel'deki temasları kapsamında Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Donald Tusk ile bir araya geldi.
 • 16:40Erdoğan Avrupa Parlamentosu Başkanı Schulz'la GörüştüErdoğan Avrupa Parlamentosu Başkanı Schulz'la GörüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz’la bir araya geldi.
 • 16:32Dengir Mir Mehmet Fırat: Erdoğan, Hasan Cemal'e 'Hasan Abi' DerdiT24'e konuşan Halkların Demokratik Partisi (HDP) Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat, AK Parti'nin kurulduğu dönemde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, bugün 'Cumhurbaşkanı'na hakaret'ten yargılanan Hasan Cemal'e 'Hasan abi' diye hitap ettiğini söyledi.
 • 16:30Cumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel'deki temasları kapsamında Avrupa Parlamentosu'nu ziyaret etti.
 • 16:22Cumhurbaşkanı Erdoğan, Martin Schulz ile Bir Araya GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Marin Schulz'un dışarıda bekleyişi-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın aracının gelişi ve Schulz tarafından karşılanması-Erdoğan ve Schulz yürürken detay-Erdoğan ve Schulz'un tokalaşması ve fotoğraf çekimi BRÜKSEL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, devlet ziyareti için bulunduğu Brüksel'deki temasları kapsamında Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz ile bir araya geldi.