SON DAKİKA SABA TÜMER HABERLERİ

Son Dakika Saba Tümer Haberleri


SABA TÜMER

Saba Tümer 5 Aralık 1970 Alsancak, İzmir doğumlu, sunucu ve gazeteci.

Özel İzmir Fatih Lisesi'nden mezun olduktan sonra ikinci tercihi olan Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü kazandı. Üniversitede okurken akrabası Nuri Çolakoğlu, Show TV'yi kurmakla meşguldü ve... Devamı

08:47
Candan Erçetin, Beyaz Atışması Tatlıya Bağlandı Beyaz Show'da Candan Erçetin ile Beyaz arasında yaşanan klip düellosuna Candan Erçetin son noktayı koydu.
Candan Erçetin, Beyaz Atışması Tatlıya Bağlandı
11:58
Büyükoğlu ve Fikret Orman Arasında Neler Yaşandı ? Akın Büyükoğlu Kim ? Akın Büyükoğlu Kimdir ? Beşiktaş Başkanı, ünlü şarkıcı Kibariye'yi dinlemeye gitti. Kibariye'nin; Orman'la ilgilenmesi sonrası olay çıkaran işadamı Akın Büyükoğlu, Başkan'ı tehdit etti.
Büyükoğlu ve Fikret Orman Arasında Neler Yaşandı ? Akın Büyükoğlu Kim ?
10:50
Akın Büyükoğlu Kimdir ? Büyükoğlu Fikret Ormanı Tehdit Etti Mi ? Akın Büyükoğlu Kimdir ? Beşiktaş Başkanı, ünlü şarkıcı Kibariye'yi dinlemeye gitti. Kibariye'nin; Orman'la ilgilenmesi sonrası olay çıkaran işadamı Akın Büyükoğlu, Başkan'ı tehdit etti.
Akın Büyükoğlu Kimdir ? Büyükoğlu Fikret Ormanı Tehdit Etti Mi ?
07:56
Ünlü İşadamı, Fikret Orman'ı Tehdit Edip Darp Etmeye Çalıştı Beşiktaş Başkanı, ünlü şarkıcı Kibariye'yi dinlemeye gitti. Kibariye'nin; Orman'la ilgilenmesi sonrası olay çıkaran işadamı Akın Büyükoğlu, Başkan'ı tehdit etti.
Ünlü İşadamı, Fikret Orman'ı Tehdit Edip Darp Etmeye Çalıştı
09:22
Beyaz'dan Candan Erçetin'e Dev Kadrolu Cevap Beyaz Show’da Candan Erçetin ile Beyaz arasında yaşanan klip düellosu devam ediyor.
Beyaz'dan Candan Erçetin'e Dev Kadrolu Cevap
09:54
Candan Erçetin'den Beyaz'a Bir Klip Daha Beyaz Show’da neredeyse geleneksel hale gelen Candan Erçetin ile Bayazıt Öztürk arasındaki klip düellosu devam ediyor.
Candan Erçetin'den Beyaz'a Bir Klip Daha
09:27
Candan Erçetin'den Beyaz'a Kadın Dayanışmasıyla Cevap Geçtiğimiz haftalarda Beyaz Show'a katılan Candan Erçetin ile Beyaz arasında klip düellosu devam ediyor.
Candan Erçetin'den Beyaz'a Kadın Dayanışmasıyla Cevap
08:50
Candan Erçetin'den Beyaz'a Ağır Cevap Candan Erçetin ile Beyaz arasında yaşanan klip düellosuna bir yenisi daha eklendi. Erçetin işi büyüttü; Demet Akbağ'lı, Saba Tümer'li klip çekti.
Candan Erçetin'den Beyaz'a Ağır Cevap
13:00
Arda Turan, Saba Tümer'in Kucağında Poz Verdi Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan ve Sinan Engin'in oğlu Oğulcan'ın kucağında poz veren Saba Tümer; gelen yorumlar üzerine fotoğrafı silmek zorunda kalmıştı.
Arda Turan, Saba Tümer'in Kucağında Poz Verdi
09:29
Arda Turan, Saba Tümer'in Kucağında Poz Verdi Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan ve Sinan Engin'in oğlu Oğulcan'ın kucağında poz veren Saba Tümer; gelen yorumlar üzerine fotoğrafı silmek zorunda kalmıştı.
Arda Turan, Saba Tümer'in Kucağında Poz Verdi
21:48
Saba Tümer 'Acemi Balık' Saba Tümer,O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında 'Acemi Balık' isimli şarkıyı seslendirdi ve Mazhar&Özkan ikilisinin ekibine dahil oldu.
Saba Tümer 'Acemi Balık'
21:43
Yılbaşı Gecesi Romantik Anlar Gökhan verdiği sözü tuttu!
Yılbaşı Gecesi Romantik Anlar
07:42
Saba Tümer ile Mehmet Aslan Havaalanında Görüntülendi Yıllardır aşk dedikodularını yalanlayan hatta kardeş gibi olduklarını söyleyen Saba Tümer ile Mehmet Aslan, havaalanında böyle görüntülendi.
Saba Tümer ile Mehmet Aslan Havaalanında Görüntülendi
10:14
"POLİS Akademisi Alaturka"nın Kapıları Açıldı 30 Ocak'ta vizyona girecek olan eğlenceli, bol gülmeli ve macerası bol "Polis Akademisi Alaturka"nın fragmanı yayınlandı.
'POLİS Akademisi Alaturka'nın Kapıları Açıldı
09:51
"Polis Akademisi Alaturka"nın Çekimleri Sona Erdi! "Polis Akademisi Alaturka"nın 5 hafta süren bol gülmeli, heyecanlı, aksiyon dolu çekimleri sona erdi!
09:50
Saba Tümer'den Sette Şen Kahkahalar Yükseliyor! "Polis Akademisi Alaturka"da sürprizler bitmiyor.
11:54
21'in Sırrını Çözen Komedyen Ceyhun Yılmaz; kendisi ile ilgili merak edilenleri Mag Ekim saysında gerçekleştirdiği samimi röportajında anlattı.
15:09
Bir Süper Kahraman Olsaydım "ŞREK" Olurdum! Ekranların enerjisi bitmek bilmeyen, güler yüzlü sunucusu Mesut Yar ile gerçekleştirdiğimiz keyifli röportaj Mag Ekim sayısında sizlerle.
09:39
Türkiye Gülümseme Haritası Türkiye'nin gülümseyen ve sağlıkla gülümseten markası Signal,
09:32
Ünlüleri Buluşturan Sünnet Düğünü Sanat dünyasının ünlü isimleri, DENETEAM Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Doğan ile Yeliz Doğan çiftinin çocukları Bera ve Eymen’in sünnet düğününde kirvelik yaptı.
Ünlüleri Buluşturan Sünnet Düğünü
09:26
Fenerbahçeli Basketbolcu Semih Erden, Saba Tümer'le Görüntülendi Fenerbahçe Ülker'in milli basketbolcusu Semih Erden, ünlü sunucu Saba Tümer'le birlikte rakı-balık keyfi yaparken objektiflere takıldı.
Fenerbahçeli Basketbolcu Semih Erden, Saba Tümer'le Görüntülendi
17:32
'Bir kova buz kampanyası'na Ümit Karan da Destek Verdi Sinir sistemi hastalığı ALS'e dikkati çekmek amacıyla başlatılan baştan aşağı buzlu su dökme kampanyasına, spor yorumcusu ve eski futbolcu Ümit Karan da destek verdi.
'Bir kova buz kampanyası'na Ümit Karan da Destek Verdi
16:22
Ümit Karan, 3 Ünlü İsme Meydan Okudu Osman URASBODRUM (Muğla), (DHA) - MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde tatil yapan eski futbolcu ve futbol yorumcusu Ümit Karan, ALS hastalığıyla ilgili farkındalık oluşturmak için dünyada çığ gibi büyüyen 'Ice Bucket Challenge' (Bir Kova Buz) etkinliğine katıldı.
Ümit Karan, 3 Ünlü İsme Meydan Okudu
16:11
Ümit Karan, 3 Ünlü İsme Meydan Okudu Eski futbolcu ve futbol yorumcusu Ümit Karan, ALS hastalığıyla ilgili farkındalık oluşturmak için dünyada çığ gibi büyüyen 'Ice Bucket Challenge' etkinliğine katıldı.
Ümit Karan, 3 Ünlü İsme Meydan Okudu
13:49
Ümit Karan Acun Ilıcalı, Saba Tümer ve Ümit Davala'ya Meydan Okudu Muğla'nın Bodrum ilçesinde tatil yapan Ümit Karan, ALS hastalığı için bir kova buzlu su kampanyasına katılarak Acun Ilıcalı, Saba Tümer ve Ümit Davala'ya meydan okudu.
Ümit Karan Acun Ilıcalı, Saba Tümer ve Ümit Davala'ya Meydan Okudu
13:43
Ümit Karan, Acun Ilıcalı'ya Meydan Okudu Muğla’nın Bodrum ilçesinde tatil yapan Ümit Karan, ALS hastalığı için bir kova buzlu su kampanyasına katılarak Acun Ilıcalı, Saba Tümer ve Ümit Davala’ya meydan okudu.
Ümit Karan, Acun Ilıcalı'ya Meydan Okudu
11:43
İzzet Yıldızhan - Aksaray Saba tümer ile bugün programına katılan İzzet Yıldızhan - Aksaray şarkısını seslendiriyor.
İzzet Yıldızhan - Aksaray
11:20
3. Kristal Fare Ödülleri Trump Cadde'de Sahiplerini Buldu! Gecede sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri şıklıklarıyla göz kamaştırdı.
3. Kristal Fare Ödülleri Trump Cadde'de Sahiplerini Buldu!
01:08
3. Kristal Fare Ödülleri" Sahiplerini Buldu İstanbul/dha- 2012 yılından bu yana "Medya Faresi" web sitesi tarafından düzenlenen ve okuyucuların oylarıyla 13 kategoride belirlenen isimler, Trump Cadde'de düzenlenen törenle ödüllerini aldı.
17:32
Halil Sezai: Küçüklükten Beri Don Giyemem TV8 ekranlarında Saba Tümer’le Bu Gece programına konuk olan ünlü şarkıcı Halil Sezai, canlı yayında ilginç bir itirafta bulundu.
Halil Sezai: Küçüklükten Beri Don Giyemem
16:46
3. Kristal Fare Ödülleri Yarın Akşam Sahiplerini Buluyor Her yıl gündem belirleyen ve sektörde heyecanla beklenen birkaç ödülden biri haline gelen "Kristal Fare" ödülleri bu yıl üçüncü kez sahiplerine ulaşmak için artık saatleri sayıyor.
15:59
"3. Kristal Fare Ödülleri" Yarın Akşam Sahiplerini Buluyor! Her yıl gündem belirleyen ve sektörde heyecanla beklenen birkaç ödülden biri haline gelen "Kristal Fare" ödülleri bu yıl. üçüncü kez sahiplerine ulaşmak için artık saatleri sayıyor.
'3. Kristal Fare Ödülleri' Yarın Akşam Sahiplerini Buluyor!
14:15
3. Kristal Fare Ödülleri Saba Tümer ve Murat Başoğlu'nun Sunumuyla Gerçekleşecek Türkiye'nin yıldızlarının seçildiği 3. Kristal Fare Ödülleri için geri sayım sürerken, törenin sunuculuğunu ekranların sevilen yüzleri Saba Tümer ve Murat Başoğlu’nun yapacağı açıklandı.
10:03
Tuğba Özerk'i Zorlayan Canlı Performans Saba Tümer'le Bu Gece programına konuk olan şarkıcı Tuğba Özerk, yere kurulan minderlere oturarak şarkı söylemek isteyince olanlar oldu.
Tuğba Özerk'i Zorlayan Canlı Performans
07:21
Canlı Performans Tuğba Özerk'i Zorladı Saba Tümer'in programında oturarak da şarkı söyleyebileceğini söyleyen şarkıcı Tuğba Özerk, zor anlar yaşadı.
Canlı Performans Tuğba Özerk'i Zorladı
07:08
Saba Tümer', Nazlı Ilıcak'a Kahkaha Atma Dersi Verdi Kanal D'de yayınlanan "Pazar Gezmesi" programının sunucusu Nazlı Ilıcak Saba Tümer'i ağırladı.
Saba Tümer', Nazlı Ilıcak'a Kahkaha Atma Dersi Verdi
17:41
Aynur Aydın - Yenildim Daima Saba tümer ile bugün programına katılan Aynur Aydın, yenildim daima şarkısını seslendiriyor.
Aynur Aydın - Yenildim Daima
09:11
Kristal Fare Ödülleri İçin Oylama Başladı 3. Kristal Fare Ödülleri, 10 Haziran'da sahiplerini buluyor.
Kristal Fare Ödülleri İçin Oylama Başladı
16:23
Muhterem Nur: Elimde Olsa Ölmek İsterim Muhterem Nur, konuk olduğu programda eşi Müslüm Gürses'i kaybettikten sonra büyük sıkıntılar yaşadığını belirterek "Elimde olsa ölmek isterim" dedi.
Muhterem Nur: Elimde Olsa Ölmek İsterim
14:58
Uü'de Bahar Şenlikleri Uludağ Üniversitesi (UÜ) 'Bahar Şenliği 2014' , 19 23 Mayıs tarihleri arasında yapılacak.
Uü'de Bahar Şenlikleri
08:51
Tümer: Show TV'nin "Verdik" Dediği 3.7 Milyon TL'yi Almadım Ciner'e satılan Show TV'den 3.7 milyon aldığı kayıtlarda görünen Saba Tümer, "Parayı ben almadım" dedi. Kimin aldığı ise belirsiz...
Tümer: Show TV'nin 'Verdik' Dediği 3.7 Milyon TL'yi Almadım
16:33
Saba Tümer Canlı Yayında At Bindi TV8'de yayınlanan 'Saba Tümer'le Bu Gece' programına, Atlara Fısıldayan Adam konuk oldu.
Saba Tümer Canlı Yayında At Bindi
14:16
Saba Tümer Canlı Yayında Ata Bindi Saba Tümer TV8'de yayınlanan 'Saba Tümer'le Bu Gece' programında canlı yayında ata bindi.
Saba Tümer Canlı Yayında Ata Bindi
12:50
Bülent Arınç'tan Saba Tümer Açıklaması Soru önergesini yanıtlayan Arınç, Saba Tümer'in Show TV'de yayınlanan programının kaldırılmasının kanal yönetiminin insiyatifinde olduğunu söyledi.
Bülent Arınç'tan Saba Tümer Açıklaması
17:32
Arınç, Medyadaki İşten Çıkartmalara İlişkin "Arz ve Talep Dengesine Göre Belirlenmekte" Dedi Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, televizyon çalışanlarının işten çıkarılması konusunun serbest piyasa ekonomisinde arz ve talep dengesine göre belirlendiğini söyledi.
17:16
Saba Tümer'e Konuğundan "Yayındayız" Uyarısı TV8' de yayınlanan "Saba Tümerle Bu Gece" Programına "Mandıra Filozofu" filminin oyuncularını katıldı.
Saba Tümer'e Konuğundan 'Yayındayız' Uyarısı
15:33
Saba Tümer'den Şaşırtan İtiraf Saba Tümer'le Bu Gece programına konuk olan oyuncu Begüm Öner'in Brad Pitt'e benzetilmesi, Saba Tümer'in şaşırtan bir itirafta bulunmasına neden oldu.
Saba Tümer'den Şaşırtan İtiraf
18:02
Saba Tümer'in Gafı Reji Ekibini Güldürdü "Saba Tümer'le Bu Gece"ye dünyanın en uzun burunlu adamı Mehmet Özyürek konuk oldu. Saba Tümer'in farketmeden yaptığı gaf izleyenleri ve reji ekibini güldürdü.
Saba Tümer'in Gafı Reji Ekibini Güldürdü
11:33
Saba Tümer'in Gafı Kahkahaya Boğdu Saba Tümer'le Bu Gece programının son bölümüne Tümer'in gafı damga vurdu.
Saba Tümer'in Gafı Kahkahaya Boğdu
12:32
Asena'nın Sözleri Saba Tümer'i Şok Etti Saba Tümer'e konuk olan Asena, anlattığı ilginç anılarıyla Tümer'i şok etti.
Asena'nın Sözleri Saba Tümer'i Şok Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:26:16. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SABA TÜMER HABERLERİ
[Hata Bildir]