21:3800
SON DAKİKA SELAMİ ALTINOK HABERLERİ

Son Dakika Selami Altınok Haberleri


... Devamı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'a İstanbul'da Coşkulu Karşılama

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, göreve başladıktan sonra ilk kez geldiği İstanbul'da çok sayıda vatandaş tarafından sevgi gösterileriyle karşılandı Erdoğan: "Seçilmiş bir başbakan, seçilmiş bir cumhurbaşkanı el ele vererek, inşallah Türkiyemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkaracağız" "10 Ağustos'ta sizlerin ortaya koyduğu tavır, tüm Türkiye'de milli iradenin tecellisinde ortaya koyduğunuz o güç, irade inanıyorum ki Türkiyemizin geleceği için çok farklı bir mesaj oldu" "Sizleri seviyorum. (Dün 01:33)

   

  30 Ağustos Zafer Bayramı

  İstanbul Valisi Mutlu, resepsiyon verdi Vali Mutlu: "Büyük zaferi milletimize armağan eden, altın bir sayfa olarak Türk tarihine katan büyük orduyu, şanlı orduyu, onun başkomutanı büyük Atatürk başta olmak üzere bütün neferleriyle, görevli zabitleriyle ayrı ayrı yürekten selamlıyorum" (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  İstanbul Valiliği'nden Zafer Bayramı Resepsiyonu

  30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında İstanbul Valiliği, Haliç Kongre Merkezi’nde resepsiyon verdi. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Vatan Caddesi'nde 30 Ağustos Kutlaması (2)

  30 Ağustos Zafer Bayramı için İstanbul'daki resmi geçit töreni Vatan Caddesi'nde yapıldı. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  11. Cumhurbaşkanı Gül, İstanbul'a geldi

  11. Cumhurbaşkanı Gül, İstanbul'a geldi

  11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 20.45'te özel uçak "CBK" ile İstanbul'a geldi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Abdullah Gül, İstanbul'da Coşkuyla Karşılandı

  Abdullah Gül, İstanbul'da Coşkuyla Karşılandı

  Türkiye Cumhuriyeti'nin 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, görevini Recep Tayyip Erdoğan'a devrettikten sonra geldiği İstanbul'da coşku ile karşılandı. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  İstanbul Emniyet Müdürü Altınok Açıklaması

  "Polisi vatandaşın arasında, caddede, kahvede, sokakta, lokantada, pastanede, parkta, bahçede görünür kılabilmemiz gerekiyor" "Polis sokakta olduğu müddetçe suç ve suçluyla mücadelede daha başarılıyız. Suç işlemek isteyenler polisi görünce suç işleme konusunda daha isteksiz ve tedirgin oluyor" "Sadece bonzai değil, uyuşturucu ile mücadelede çok büyük mesafeler aldık. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Haklarında Yakalama Kararı Olan 2 Polis Teslim Oldu

  Haklarında Yakalama Kararı Olan 2 Polis Teslim Oldu

  Emniyetteki "paralel yapı" iddialarına ilişkin soruşturmada hakkında yakalama kararı çıkarılan polislerden Mücahit Gökoğlu ve Faruk Kıvrak adliyeye gelerek teslim oldu. (11 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Seçimden Sonra Yeni Kabinede Yer Alacak İsimler

  Seçimden Sonra Yeni Kabinede Yer Alacak İsimler

  Başbakan Erdoğan'ın, Cumhurbaşkanı seçildikten sonra koltuğunu Davutoğlu'na, Ekonomi'yi Yiğit Bulut'a, İçişleri'ni Selami Altınok'a vereceği öne sürüldü. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Sahur Anneleri, HSYK'yı Göreve Çağırdı

  Sahur Anneleri, HSYK'yı Göreve Çağırdı

  Yolsuzluk soruşturmasını yürüten ve sahur vakti operasyonu ile gözaltına alınan tutuklu polislerin eşleri, HSYK önünde basın açıklaması yaparak göreve çağırdı. (05 Ağustos 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.09.2014 21:38:02. #1.13#