SON DAKİKA SELAMİ ALTINOK HABERLERİ

Son Dakika Selami Altınok Haberleri

 • 30 Temmuz 2016 13:51Darbe Gecesinin Bilinmeyen Kahramanları; Öztürk ve AltınokDarbe Gecesinin Bilinmeyen Kahramanları; Öztürk ve Altınok17 Temmuz darbe gecesinin bilinmeyen kahramanlarını Erzurum’da internet üzerinden yayın yapan www.gazeteguncel.com’da Recep Kapucu yazdı.
 • 18 Temmuz 2016 09:51Karayolu Trafik Güvenliği Stratejisi Eşgüdüm Kurulu Ankara'da ToplandıBYEGM Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Okutan'ın da katılımıyla Ankara Gölbaşı Vali Galip Demirel Vilayetler Evi'nde gerçekleştirildi.
 • 15 Temmuz 2016 18:16Karayolu Trafik Güvenliği Stratejisi Eşgüdüm Kurulu Toplantısıİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok, toplumda trafik kurallarına uymanın, sevgi, saygı ve görgü kurallarına bağlılığı gerektiren bir medeniyet ve vatandaşlık görevi olduğu bilincini harekete geçirecek stratejileri geliştirmek zorunda olduklarını söyledi.
 • 04 Temmuz 2016 19:52Bursa Yenişehir'de Güvenlik ZirvesiBursa Yenişehir'de Güvenlik Zirvesiİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok ve Emniyet Genel Müdürü M. Celalettin Lekesiz Bursa Yenişehir Havalimanı'nda bir araya geldi.
 • 03 Temmuz 2016 17:21Havalimanlarında Güvenlik Denetimiİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok başkanlığındaki heyet, Erzurum Havalimanı'nı denetledi.
 • 03 Temmuz 2016 14:33Havalimanlarında Güvenlik Denetimiİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok başkanlığındaki heyet, Gaziantep Havalimanı'nı denetledi.
 • 02 Temmuz 2016 22:22Havalimanlarında Güvenlik Denetimiİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok başkanlığındaki heyet 3 günde 6 havalimanını denetledi.
 • 25 Haziran 2016 01:58Altınok: Altınok: "Şehitler Verdik, Gaziler Verdik, Canımızı Verdik, Terimizi Akıttık"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Altınok ve Lekesiz'in Kaymakamlığa gelişi Kaymakamlık makamından detay Altınok ve Lekesiz'in kaymakamlıktan ayrılışı Nuh Nebi Cami ve Kırmızı medrese ziyareti Altınok ve Lekesiz'in iftar programının yapıldığı binaya girişi İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok'un konuşması Emniyet Genel Müdürü Celalattin Lekesiz'in konuşması İftar programından detay Altınok ve Lekesiz'in iftar alanından ayrılışı İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Altınok: "Şehitler verdik, gaziler verdik, canımızı verdik, terimizi akıttık. Bu memleketin bekası ve milletimizin selameti açısından hepinizin emeği için teşekkür ediyorum" İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok, "Şehitler verdik, gaziler verdik, canımızı verdik, terimizi akıttık. Bu memleketin bekası ve milletimizin selameti açısından hepinizin emeği için teşekkür ediyorum.
 • 24 Haziran 2016 23:02İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Altınok Açıklamasıİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok, "Şehitler verdik, gaziler verdik, canımızı verdik, terimizi akıttık. Bu memleketin bekası ve milletimizin selameti açısından hepinizin emeği için teşekkür ediyorum.
 • 24 Haziran 2016 22:59İçişleri Müsteşarı Altınok İftarı Cizre'de Açtıİçişleri Müsteşarı Altınok İftarı Cizre'de Açtıİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok ve Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz iftarı Şırnak’ın Cizre ilçesinde iftar yaptı.
 • 24 Haziran 2016 19:54Silopi - İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Altınok Memleketin Bekası İçin İşbirliğimiz Devam EdecekSilopi - İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Altınok Memleketin Bekası İçin İşbirliğimiz Devam Edecekİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Altınok Memleketin bekası için işbirliğimiz devam edecekŞIRNAK'ın Silopi İlçesi'nde temaslarda bulunan İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok, Memleketimizin huzur ve güvenini sağlama noktasında gayret eden herkese teşekkür ediyorum.
 • 24 Haziran 2016 19:14İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Altınok: Memleketin Bekası İçin İşbirliğimiz Devam Edecekİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Altınok: Memleketin Bekası İçin İşbirliğimiz Devam EdecekŞırnak'ın Silopi İlçesi'nde temaslarda bulunan İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok, "Memleketimizin huzur ve güvenini sağlama noktasında gayret eden herkese teşekkür ediyorum.
 • 24 Haziran 2016 18:56Müsteşar Selami Altınok Silopi'deMüsteşar Selami Altınok Silopi'deŞırnak’ın Silopi ilçesini ziyaret eden İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok, "Vatandaşımızın, memleketimizin huzur ve güvenliği sağlama noktasın da gayret eden herkese teşekkür ediyorum" dedi.
 • 24 Haziran 2016 18:50İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Altınok Silopi'deİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok, "Vatandaşımızın, memleketimizin huzur ve güvenliği sağlama noktasında gayret eden herkese teşekkür ediyorum.
 • 24 Haziran 2016 18:35İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok, Şırnak'taİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok, Şırnak'taİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok ve beraberindeki heyet, Şırnak'ta ziyaretlerde bulundu.
 • 24 Mart 2016 19:10İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Altınok Diyarbakır'daİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok, Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy'u ziyaret etti.
 • 24 Mart 2016 17:39Diyarbakır İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Altınok, Diyarbakır'daDiyarbakır İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Altınok, Diyarbakır'daİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Altınok, Diyarbakır'daİÇİŞLERİ Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok ve bakanlığın üst düzey bürokratları, Diyarbakır'da terör olayları nedeniyle yapılan çalışmaları incelemek ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere kentte geldi.
 • 24 Mart 2016 17:22İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Altınok, Diyarbakır'daİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Altınok, Diyarbakır'daİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok ve bakanlığın üst düzey bürokratları, Diyarbakır'da terör olayları nedeniyle yapılan çalışmaları incelemek ve temaslarda bulunmak üzere kentte geldi.
 • 03 Mart 2016 16:44İçişleri Bakanı Ala, Johnson ile Görüştüİçişleri Bakanı Efkan Ala, ABD Ülke Güvenliği Bakanı Jeh Johnson ve beraberindeki heyet ile görüştü.
 • 03 Mart 2016 12:03İçişleri Bakanı Ala, AB Heyetini Kabul Ettiİçişleri Bakanı Efkan Ala, AB Komisyonu Birinci Başkan Yardımcısı Frans Timmermans ile AB Komşuluk Politikası ve Genişleme Müzakerelerinden Sorumlu Komiser Johannes Hahn'ı kabul etti.
 • 12 Şubat 2016 11:34Altınok'un Resmi Twitter Hesabı Yok"İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok'un resmi Twitter hesabı bulunmadığı bildirildi.
 • 11 Şubat 2016 14:58Yeni Şafak ve Yeni Akit Gazetelerine Yapılan Eş Zamanlı Saldırıİçişleri Bakanı Efkan Ala, Türkiye'de bu tür art niyetlilerin, terörist organizasyonların, bu provokatif olayların netice almaması için her türlü tedbiri alacaklarını belirterek, "Böyle birtakım yerlerin maşası olanlar bilsinler ki, Türkiye'den alabilecekleri hiçbir şey yoktur.
 • 28 Ocak 2016 16:29Ankara'daki Saldırıda 'İhmal' İddiaları İkinci Kez İşleme KonulmadıAnkara'daki Saldırıda 'İhmal' İddiaları İkinci Kez İşleme KonulmadıAnkara Cumhuriyet Başsavcılığı, 10 Ekim 2015 tarihinde Ankara'da meydana gelen patlama ile ilgili kamu görevlilerinin ihmaline ilişkin yapılan suç duyurusunu işleme koymama kararı verdi.
 • 22 Ocak 2016 15:42Aksaray'da Başarılı Öğrenciler Tablet ile Ödüllendirildiİçişleri Bakan Yardımcısı Selami Altınok'un eşi Gülhan Altınok'un katkılarıyla temin edilen 6 tablet, Aksaray Saadet Güney İmam-Hatip Ortaokulu'nda başarılı öğrencilere verildi.
 • 14 Ocak 2016 11:55Ankara'daki Saldırıda 'İhmal' İddiaları İşleme KonulmadıAnkara Cumhuriyet Başsavcılığı, Ankara Tren Garı önünde meydana gelen patlamaya ilişkin ihmali oldukları gerekçesi ile emniyet görevlileri hakkındaki yapılan suç duyurularının işleme konulmamasına karar verdi.
 • 11 Ocak 2016 13:09İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Selami Altınok'un Acı Günüİçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Selami Altınok'un Acı Günüİçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Selami Altınok’un amcaoğlu Ömer Altınok, hayatını kaybetti.
 • 11 Ocak 2016 12:44İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Altınok'un Acı Günüİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok'un amcasının oğlu 65 yaşındaki Ömer Altınok, tedavi gördüğü Erzurum Göğüs Hastalıkları Hastanesinde hayatını kaybetti.
 • 02 Aralık 2015 13:26Selami Altınok, Bakan Yardımcısı OlduSelami Altınok, Bakan Yardımcısı OlduEski İçişleri Bakanı Selami Altınok'un yeni görev yeri belli oldu. Altınok, bakan yardımcısı oldu.
 • 02 Aralık 2015 12:17Selami Altınok Vekaleten Bakan YardımcısıMerkez Valisi Selami Altınok, İçişleri Bakan Yardımcısı olarak vekaleten görevlendirildi.
 • 25 Kasım 2015 14:52Selami Altınok'tan Veda MesajıEski İçişleri Bakanı Selami Altınok, "Bakanlığımızın üstlendiği görev ve sorumluluklarını, hukuka bağlılık, insan haklarına saygı, sivil katılım, şeffaflık, hesap verilebilirlik ve özgürlük-güvenlik arasındaki hassas dengenin gözetilmesi gibi temel ilkeler çerçevesinde, kesintisiz ve kararlılıkla sürdürdük" değerlendirmesinde bulundu.
 • 25 Kasım 2015 13:01İçişleri Bakanlığında Devir Teslim Töreniİçişleri Bakanı Efkan Ala, "Güvenlik birimlerimiz son derece ciddi tedbirlerle mücadele edip terör meselesinin üzerine gitmektedir.
 • 25 Kasım 2015 12:16İçişleri Bakanlığı'nda Devir-teslim Töreniİçişleri Bakanlığı'nda Devir-teslim Töreniİçişleri Bakanı Efkan Ala, “Bize güven duyarak bu görevi tevdi eden başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza teşekkür etmek istiyorum.
 • 25 Kasım 2015 12:07İçişleri Bakanlığı'nda Devir Teslim Töreniİçişleri Bakanlığı'nda Devir Teslim TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Bakan Selami Altınok'un tören alanına gelişi ve karşılanması- Tören alanından detay görüntüler- Karşılama heyetinden görüntüler- 64. Hükümette İçişleri Bakanlığına getirilen Efkan Ala'nın gelişi ve karşılanışı- Bakanın askeri karşılanması- Selami Altınok ve İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın konuşmaları sonunda çiçekler verilerek törenin sonlanması ANKARA (AA) – İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Güvenlik birimlerimiz son derece ciddi tedbirlerle mücadele edip terör meselesinin üzerine gitmektedir.
 • 23 Kasım 2015 16:55Şehit Cenazesine Katıldı, Bakanlığa Yürüyerek GittiŞehit Cenazesine Katıldı, Bakanlığa Yürüyerek Gittiİçişleri Bakanı Selami Altınok, "Terörle mücadeleyi vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü noktasındaki hassasiyetimizi ve son terörist bu memleketi terk edene kadar olacak süreci iyi yönetmeye çalışıyoruz.
 • 19 Kasım 2015 17:05Hdp'li Baluken'den İçişleri Bakanı Altınok'a: Esedullah Timi'nin 90'lı Yılların Jitemiyle Bir...Hdp Grup Başkanvekili Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken, Silvan'da binaların duvarlarına yazılan yazılara ve "Esedullah Timi"ne ilişkin Meclis Başkanlığı'na araştırma ve soru önergesi sundu.
 • 19 Kasım 2015 16:19Işid'i Andıran Esedullah Timi'nin 90'lı Yılların Jitem'iyle Bağlantısı Var Mı?"HDP Grup Başkanvekili Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken, Esedullah Timi'nin IŞİD’den yöntem konusunda ilham aldığını belirterek, 90’lı yılların Jitem'iyle bir bağlantısı olup olmadığını sordu.
 • 16 Kasım 2015 20:13İçişleri Bakanlığı'ndan Genelgeİçişleri Bakanlığı, kışın trafikte alınacak tedbirlere ilişkin genelge yayımladı.
 • 13 Kasım 2015 16:52Manisa'daki Manisa'daki "Paralel Devlet Yapılanması" Operasyonuİçişleri Bakanı Selami Altınok, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş hakkında, "İnceleme ve gerekiyorsa soruşturma yapmak üzere" mülkiye müfettişi görevlendirdiğini bildirdi.
 • 13 Kasım 2015 16:32Manisa Valisi Hakkında İnceleme BaşlatıldıManisa Valisi Hakkında İnceleme Başlatıldıİçişleri Bakanı Selami Altınok, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş hakkında başörtülü kadınların kelepçelenmesinden sonra yaptığı açıklamalar nedeniyle inceleme başlattı.
 • 13 Kasım 2015 13:20İlk Kez Tanıtılan Elektrikli Minibüse Bakandan Ziyaretİlk Kez Tanıtılan Elektrikli Minibüse Bakandan Ziyaretİlk kez görücüye çıkardığı elektrikli yolcu minibüsünü Ankara’da tanıtan Emin Grup, fuarda yoğun ilgi gördü.
 • 12 Kasım 2015 16:216. Karayolları Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi6. Karayolları Trafik Güvenliği Sempozyumu ve SergisiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz'in konuşması- Sempozyum ve serginin İçişleri Bakanı Selami Altınok tarafından açılışının yapılması- Serginin gezilmesi-Standlardan detaylar-Çocuklar için hazırlanmış trafik pisti-Bakan Altınok yeni ürünler hakkında bilgi alırken ANKARA - Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz, 6. Karayolları Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi'nin açılışına katılarak konuşma yaptı.
 • 12 Kasım 2015 15:36Bakan Altınok, Karayolları Sergisinin Açılışına KatıldıBakan Altınok, Karayolları Sergisinin Açılışına Katıldıİçişleri Bakanı Selami Altınok, 6. Karayolları Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisinin açılışına katıldı.
 • 11 Kasım 2015 00:38Bakan Altınok Erzurum'da (2)Bakan Altınok Erzurum'da (2)Bakan PROGRAMI İPTAL ETTİ, ANKARA'YA DÖNDÜ İçişleri Bakanı Selami Altınok, 11 Kasım günü Erzurum'un ilçelerine yapacağı geziyi iptal etti.
 • 10 Kasım 2015 23:10Erzurum - Bakan Altınok Erzurum?daErzurum - Bakan Altınok Erzurum?daBakan Altınok Erzurum'da Erzurum'a gelen İçişleri Bakanı Selami Altınok, "Hemşehrilerime vefa borcumu ödemeye geldim" dedi.
 • 10 Kasım 2015 22:59Bakan Altınok Erzurum'daBakan Altınok Erzurum'daErzurum'a gelen İçişleri Bakanı Selami Altınok, "Hemşehrilerime vefa borcumu ödemeye geldim" dedi.
 • 06 Kasım 2015 10:04G-20 Öncesi Antalya'da IŞİD Operasyonu: 20 GözaltıG-20 Öncesi Antalya'da IŞİD Operasyonu: 20 GözaltıAntalya'da polisi, G-20 zirvesi öncesi IŞİD'e yönelik operasyon için düğmeye bastı. Polis, IŞİD ile bağlantılı olduğu öne sürülen 20 kişiyi gözaltına aldı.
 • 05 Kasım 2015 20:13İçişleri Bakanı Altınok - G20 Liderler Zirvesiİçişleri Bakanı Altınok - G20 Liderler ZirvesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İçişleri Bakanı Selami Altınok'un valilik ziyaretinden detaylar- Bakan Altınok'un konuşması İçişleri Bakanı Altınok: "(G20 Liderler Zirvesi) Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne yakışır bir şekilde, herhangi bir olumsuzluk olmadan sonuçlanabilmesi için neler yapılması gerektiğini değerlendirdik.
 • 05 Kasım 2015 18:53Antalya Türkiye Zirveye HazırAntalya Türkiye Zirveye Hazır20 Liderler Zirvesi'nin son hazırlıkları değerlendirildi (3) TÜRKİYE ZİRVEYE HAZIR Antalya'da 15- 16 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek G-20 Liderler Zirvesi hazırlıklarını yerinde görmek üzere kentte bulunan İçişleri Bakanı Selami Altınok, Vali Muammer Türker'i makamında ziyaret etti.
 • 05 Kasım 2015 18:22Bakan Altınok: Bakan Altınok: "Türkiye ve Antalya G20'ye Hazır"İçişleri Bakanı Selami Altınok, Antalya’da 15-16 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan G20 Liderler Zirvesi çalışmalarını yerinde inceleyerek, “Hemen hemen hazırlıklar tamamlanmış bitmiş durumda.
 • 05 Kasım 2015 18:21G-20 Liderler Zirvesi'nin Son Hazırlıkları Değerlendirildi (3)G-20 Liderler Zirvesi'nin Son Hazırlıkları Değerlendirildi (3)TÜRKİYE ZİRVEYE HAZIR Antalya'da 15- 16 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek G-20 Liderler Zirvesi hazırlıklarını yerinde görmek üzere kentte bulunan İçişleri Bakanı Selami Altınok, Vali Muammer Türker'i makamında ziyaret etti.