SON DAKİKA SELAMİ ALTINOK HABERLERİ

Son Dakika Selami Altınok Haberleri

 • 19 Eylül 2016 11:4019 Eylül Gaziler Günü19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Muharip Gaziler Derneği üyeleriyle Anıtkabir'i ziyaret etti.
 • 12 Eylül 2016 10:48Çiçeği Burnunda Genel Müdürün Bayram Mesajında 15 Temmuz VurgusuValiler kararnamesi ile kısa süre önce Emniyet Genel Müdürlüğü görevine getirilen Selami Altınok, tüm teşkilata gönderdiği Kurban Bayramı mesajında 15 Temmuz vurgusu yaptı.
 • 10 Eylül 2016 18:07Emniyet Genel Müdürlüğünde Devir Teslim (1)Emniyet Genel Müdürlüğünde Devir Teslim (1)Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, emir alacakları tek mercinin gücünü ve yetkisini Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'ndan alan, meşru ve milli iradeyle gelmiş hükümet olduğunu belirterek, "Hükümetin dışında, sivil idarenin, demokratik düzenin dışında hiçbir merciden ve makamdan Türk Polis Teşkilatının emir almasına, yönlendirme yapılmasına müsaade etmesi mümkün değildir.
 • 10 Eylül 2016 18:02Emniyet Genel Müdürlüğünde Devir Teslim (2)Emniyet Genel Müdürlüğünde Devir Teslim (2)Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, emir alacakları tek mercinin gücünü ve yetkisini Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'ndan alan, meşru ve milli iradeyle gelmiş hükümet olduğunu belirterek, "Hükümetin dışında, sivil idarenin, demokratik düzenin dışında hiçbir merciden ve makamdan Türk Polis Teşkilatının emir almasına, yönlendirme yapılmasına müsaade etmesi mümkün değildir.
 • 10 Eylül 2016 17:54Emniyet Genel Müdürlüğünde Devir Teslim (3)Emniyet Genel Müdürlüğünde Devir Teslim (3)Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, emir alacakları tek mercinin gücünü ve yetkisini Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'ndan alan, meşru ve milli iradeyle gelmiş hükümet olduğunu belirterek, "Hükümetin dışında, sivil idarenin, demokratik düzenin dışında hiçbir merciden ve makamdan Türk Polis Teşkilatının emir almasına, yönlendirme yapılmasına müsaade etmesi mümkün değildir.
 • 10 Eylül 2016 17:49Emniyet Genel Müdürlüğünde Devir Teslim (4)Emniyet Genel Müdürlüğünde Devir Teslim (4)Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, emir alacakları tek mercinin gücünü ve yetkisini Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'ndan alan, meşru ve milli iradeyle gelmiş hükümet olduğunu belirterek, "Hükümetin dışında, sivil idarenin, demokratik düzenin dışında hiçbir merciden ve makamdan Türk Polis Teşkilatının emir almasına, yönlendirme yapılmasına müsaade etmesi mümkün değildir.
 • 10 Eylül 2016 16:49Emniyet'te ve İçişleri'nde Devir Teslim1Emniyet'te ve İçişleri'nde Devir Teslim1Dha Ankara - Emniyet'te ve İçişleri'nde devir teslimEMNİYET Genel Müdürü olan Selami Altınok, İçişleri Bakanlığı Müsteşarlığı görevini Muhterem İnce'ye devretti.
 • 10 Eylül 2016 16:23Altınok ve İnce Yeni Görevlerine BaşladıAltınok ve İnce Yeni Görevlerine BaşladıEmniyet Genel Müdürü Selami Altınok, emir alacakları tek mercinin gücünü ve yetkisini Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'ndan alan, meşru ve milli iradeyle gelmiş hükümet olduğunu belirterek, "Hükümetin dışında, sivil idarenin, demokratik düzenin dışında hiçbir merciden ve makamdan Türk Polis Teşkilatının emir almasına, yönlendirme yapılmasına müsaade etmesi mümkün değildir.
 • 10 Eylül 2016 15:01Emniyet Genel Müdürlüğü'nde Devir Teslim TöreniEmniyet Genel Müdürlüğü'nde Devir Teslim TöreniMerkez Valisi olarak atanan Celalettin Lekesiz, Emniyet Genel Müdürlüğü görevini Selami Altınok’a devretti.
 • 10 Eylül 2016 13:45Lekesiz'den Makamına Gelen Hediyeleri İhtiyacı Olanlara Dağıtılması TalimatıEmniyet Genel Müdürlüğü görevini Selami Altınok’a bırakan M. Celalettin Lekesiz, görev yaptığı sürede gelen hediyelerin ihtiyaç sahiplerine dağıtılması talimatını verdi.
 • 10 Eylül 2016 13:19İçişleri Bakanlığı Müsteşarlığı'nda Devir Teslim Töreniİçişleri Bakanlığı Müsteşarlığı'nda Devir Teslim TöreniEmniyet Genel Müdürü olarak atanan Selami Altınok, İçişleri Bakanlığı Müsteşarlığı görevini Muhterem İnce’ye devretti.
 • 10 Eylül 2016 02:14Resmi Gazete'de Yayımlanan Valiler Kararnamesi'yle İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok,...Resmi Gazete'de Yayımlanan Valiler Kararnamesi'yle İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok,...IHAAW020953-GEN/10-09-2016 - Resmi Gazete’de yayımlanan Valiler Kararnamesi’yle İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok, merkez valisi olarak atanan Celalettin Lekesiz’in yerine Emniyet Genel Müdürü oldu.
 • 10 Eylül 2016 02:14Selami Altınok Emniyet Genel Müdürü OlduSelami Altınok Emniyet Genel Müdürü OlduValiler Kararnamesi'yle Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz ve 3 vali merkeze alındı. Yeni Emniyet Genel Müdürü ise İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok oldu.
 • 10 Eylül 2016 02:03Valiler Kararnamesi YayımlandıEmniyet Genel Müdürlüğü görevine, İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok atandı.
 • 10 Eylül 2016 01:39Valiler Kararnamesi ile Emniyet Genel Müdürlüğü Görevine, İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami...Valiler Kararnamesi ile Emniyet Genel Müdürlüğü görevine, İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok atandı.
 • 30 Temmuz 2016 13:51Darbe Gecesinin Bilinmeyen Kahramanları; Öztürk ve AltınokDarbe Gecesinin Bilinmeyen Kahramanları; Öztürk ve Altınok17 Temmuz darbe gecesinin bilinmeyen kahramanlarını Erzurum’da internet üzerinden yayın yapan www.gazeteguncel.com’da Recep Kapucu yazdı.
 • 18 Temmuz 2016 09:51Karayolu Trafik Güvenliği Stratejisi Eşgüdüm Kurulu Ankara'da ToplandıBYEGM Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Okutan'ın da katılımıyla Ankara Gölbaşı Vali Galip Demirel Vilayetler Evi'nde gerçekleştirildi.
 • 15 Temmuz 2016 18:16Karayolu Trafik Güvenliği Stratejisi Eşgüdüm Kurulu Toplantısıİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok, toplumda trafik kurallarına uymanın, sevgi, saygı ve görgü kurallarına bağlılığı gerektiren bir medeniyet ve vatandaşlık görevi olduğu bilincini harekete geçirecek stratejileri geliştirmek zorunda olduklarını söyledi.
 • 04 Temmuz 2016 19:52Bursa Yenişehir'de Güvenlik ZirvesiBursa Yenişehir'de Güvenlik Zirvesiİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok ve Emniyet Genel Müdürü M. Celalettin Lekesiz Bursa Yenişehir Havalimanı'nda bir araya geldi.
 • 03 Temmuz 2016 17:21Havalimanlarında Güvenlik Denetimiİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok başkanlığındaki heyet, Erzurum Havalimanı'nı denetledi.
 • 03 Temmuz 2016 14:33Havalimanlarında Güvenlik Denetimiİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok başkanlığındaki heyet, Gaziantep Havalimanı'nı denetledi.
 • 02 Temmuz 2016 22:22Havalimanlarında Güvenlik Denetimiİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok başkanlığındaki heyet 3 günde 6 havalimanını denetledi.
 • 25 Haziran 2016 01:58Altınok: Altınok: "Şehitler Verdik, Gaziler Verdik, Canımızı Verdik, Terimizi Akıttık"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Altınok ve Lekesiz'in Kaymakamlığa gelişi Kaymakamlık makamından detay Altınok ve Lekesiz'in kaymakamlıktan ayrılışı Nuh Nebi Cami ve Kırmızı medrese ziyareti Altınok ve Lekesiz'in iftar programının yapıldığı binaya girişi İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok'un konuşması Emniyet Genel Müdürü Celalattin Lekesiz'in konuşması İftar programından detay Altınok ve Lekesiz'in iftar alanından ayrılışı İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Altınok: "Şehitler verdik, gaziler verdik, canımızı verdik, terimizi akıttık. Bu memleketin bekası ve milletimizin selameti açısından hepinizin emeği için teşekkür ediyorum" İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok, "Şehitler verdik, gaziler verdik, canımızı verdik, terimizi akıttık. Bu memleketin bekası ve milletimizin selameti açısından hepinizin emeği için teşekkür ediyorum.
 • 24 Haziran 2016 23:02İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Altınok Açıklamasıİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok, "Şehitler verdik, gaziler verdik, canımızı verdik, terimizi akıttık. Bu memleketin bekası ve milletimizin selameti açısından hepinizin emeği için teşekkür ediyorum.
 • 24 Haziran 2016 22:59İçişleri Müsteşarı Altınok İftarı Cizre'de Açtıİçişleri Müsteşarı Altınok İftarı Cizre'de Açtıİçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok ve Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz iftarı Şırnak’ın Cizre ilçesinde iftar yaptı.