SON DAKİKA ŞIRNAK HABERLERİ

Son Dakika Şırnak Haberleri

23:29
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar - Diyarbakır/ IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar- Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine Diyarbakır, Batman, Şırnak, Siirt, Mardin ve ilçelerde kutlamalar yapıldı Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine Diyarbakır, Batman, Şırnak, Siirt, Mardin ve ilçelerde kutlamalar yapıldı.
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar - Diyarbakır/
22:16
Kobani'nin Kürt Grupların Eline Geçtiği İddiası - Hakkari/şırnak/mardin/batman/cizre IŞİD ile bazı Kürt grupları arasındaki çatışmalar- IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine Van'da ve Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde izinsiz gösteri düzenleyen gruba polis müdahale etti IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine Van, Hakkari, Muş ve Bitlis'te kutlama yapıldı.
Kobani'nin Kürt Grupların Eline Geçtiği İddiası - Hakkari/şırnak/mardin/batman/cizre
22:05
Batman - Diyarbakır'da Kobani Kutlaması Diyarbakır'da Kobani kutlaması (ek) KUTLAMALAR BÖLGE İLLERİNE YAYILDI Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Batman - Diyarbakır'da Kobani Kutlaması
22:02
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine Diyarbakır, Batman, Şırnak, Siirt, Mardin ve ilçelerde kutlamalar yapıldı.
21:55
Cizre - Diyarbakır'da Kobani Kutlaması Diyarbakır'da Kobani kutlaması (ek) KUTLAMALAR BÖLGE İLLERİNE YAYILDI Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Cizre - Diyarbakır'da Kobani Kutlaması
21:55
Nusaybin - Diyarbakır'da Kobani Kutlaması Diyarbakır'da Kobani kutlaması (ek) KUTLAMALAR BÖLGE İLLERİNE YAYILDI Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Nusaybin - Diyarbakır'da Kobani Kutlaması
21:55
Siirt - Diyarbakır'da Kobani Kutlaması Diyarbakır'da Kobani kutlaması (ek) KUTLAMALAR BÖLGE İLLERİNE YAYILDI Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Siirt - Diyarbakır'da Kobani Kutlaması
21:55
Şırnak - Diyarbakır'da Kobani Kutlaması Diyarbakır'da Kobani kutlaması (ek) KUTLAMALAR BÖLGE İLLERİNE YAYILDI Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Şırnak - Diyarbakır'da Kobani Kutlaması
21:19
2 Terörist Teslim Oldu 3 Terörist Yakalandı Şanlıurfa'da iki terörist teslim oldu, Şırnak'ta yurda girmeye çalışan üç terörist yakalandı.
21:13
Şırnak'ta Havai Fişeklerle Kobani Kutlaması Kobani’nin Kürt güçlerinin eline geçtiği haberlerinin ardından Şırnak sokaklarında ve Halkların Demokrat Partisi (HDP) Şırnak İl Örgütü önünde kutlamalar yapıldı.
Şırnak'ta Havai Fişeklerle Kobani Kutlaması
21:13
Askeri Araçla Çarpışan Otomobil Şarampole Yuvalandı: 2 Yaralı Cizre’de tatile giden öğretmenlerin içinde bulunduğu otomobilin, aynı istikamette giden askeri zırhlı araçla çarpışması sonucu, 2 öğretmen yaralandı.
Askeri Araçla Çarpışan Otomobil Şarampole Yuvalandı: 2 Yaralı
21:10
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması (2) Kutlamalar BÖLGE İLLERİNE YAYILDI Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması (2)
21:00
Kobani'nin Kürt Güçlerinin Eline Geçmesi Cizre'de Ateş Açılarak Kutlandı Kobani’nin Kürt güçlerinin eline geçtiği haberleri, Şırnak’ın Cizre ilçesinde silahlarla havaya ateş açarak kutlandı.
20:45
Arınç: "İyi Niyetle Ödeme Yapmak İsteyen Bütün Vatandaşlarımıza Yardımcı Olunacak" Bakanlar Kurulu Toplantısı- Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1)"(DEDAŞ'a olan elektrik borcu) İyi niyetle ödeme yapmak isteyen bütün vatandaşlarımıza yardımcı olunacak.
Arınç: 'İyi Niyetle Ödeme Yapmak İsteyen Bütün Vatandaşlarımıza Yardımcı Olunacak'
20:34
Arınç: "Bm İnsan Hakları Komisyonu Toplantısı'na Güçlü Bir Şekilde Hazırlandık" Bakanlar Kurulu Toplantısı- Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1)"(DEDAŞ'a olan elektrik borcu) İyi niyetle ödeme yapmak isteyen bütün vatandaşlarımıza yardımcı olunacak.
Arınç: 'Bm İnsan Hakları Komisyonu Toplantısı'na Güçlü Bir Şekilde Hazırlandık'
20:14
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1) "(DEDAŞ'a olan elektrik borcu) İyi niyetle ödeme yapmak isteyen bütün vatandaşlarımıza yardımcı olunacak.
19:53
Silopi'de 26 Ocak Dünya Gümrük Günü Kutlaması 26 Ocak Dünya Gümrük Günü, Şırnak’ın Silopi ilçesinde çeşitli etkinlikler ile kutlandı.
Silopi'de 26 Ocak Dünya Gümrük Günü Kutlaması
19:28
Kobani'nin IŞİD'ten Temizlenmesi Türkiye'de Bayram Havası Estirdi Peşmerge ve YPG'nin IŞİD'i Kobani'den temizlemesi Diyarbakır, İstanbul ve Hakkari gibi çeşitli illerde büyük sevinçle karşılandı. Vatandaşlar halay çekerek kutlama yaptı.
Kobani'nin IŞİD'ten Temizlenmesi Türkiye'de Bayram Havası Estirdi
18:19
Baro Heyeti Cizre'deydi Bölge Baro Başkanları, Batman Barosu öncülüğünde Cizre'de incelemelerde bulundu.
Baro Heyeti Cizre'deydi
18:09
Silopi'de "26 Ocak Dünya Gümrük Günü" Kutlandı Silopi'de "26 Ocak Dünya Gümrük Günü" çeşitli etkinlikler ile kutlandı.
18:08
Bartın Emniyet Müdürü Göreve Başladı Son Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Şırnak Emniyet Müdürlüğü'nden Bartın Emniyet Müdürlüğü görevine atanan İsa Aydoğdu, görevine başladı.
Bartın Emniyet Müdürü Göreve Başladı
18:06
Şırnak Valisi: Türkiye'yi Suriye Gibi Yapmayı Planladılar Şırnak Valisi: Türkiye'yi Suriye gibi yapmayı planladılar(ek) "ŞIRNAK VE HAKKARİ'DE 5 SINIR KAPISI İÇİN PROTOKAL İMZALADIK" Şırnak Valisi Hasan İpek, Silopi İlçesi'nden Irak'a açılan Habur Sınır Kapısı'nda 26 Ocak Dünya Gümrük Günü etkinliklerine katıldı.
Şırnak Valisi: Türkiye'yi Suriye Gibi Yapmayı Planladılar
17:59
Şırnak'ta Ailelere Yardım Şırnak Nuh Eğitim Kültür Sağlık ve Dayanışma Derneği(Nuh Eğitim Der), Avrupa Yetim Der'in gönderdiği maddi destekli yardımı ailelere dağıttı.
17:22
Şırnak Valisi: Türkiye'yi Suriye Gibi Yapmayı Planladılar(2) "şırnak VE HAKKARİ'DE 5 SINIR KAPISI İÇİN PROTOKAL İMZALADIK" Şırnak Valisi Hasan İpek, Silopi İlçesi'nden Irak'a açılan Habur Sınır Kapısı'nda 26 Ocak Dünya Gümrük Günü etkinliklerine katıldı.
Şırnak Valisi: Türkiye'yi Suriye Gibi Yapmayı Planladılar(2)
17:11
Ydg-H Üyelerinden Pervasızca 'Silahlı' Eylem Şırnak'ın İdil ilçesinde PKK'nın gençlik yapılanması olarak bilinen Yurtsever Devrimci Gençlik Hareketi (YDG-H) üyeleri bölgede ilk defa silahlı yürüyüş yaptı.
Ydg-H Üyelerinden Pervasızca 'Silahlı' Eylem
17:03
Otomobilde Kaçak Telefon Ele Geçti: 2 Gözaltı – ŞANLIURFA'da, polisin şüphe üzerinde durdurduğu otomobilin motor bölümünde, bin 40 akıllı cep telefonu ele geçirildi, 2 kişi gözaltına alındı.
Otomobilde Kaçak Telefon Ele Geçti: 2 Gözaltı
16:06
Cizre'de Mahallelere Kazılan Hendekler Kapatılmadı Şırnak'ın Cizre ilçesinde yaşanan olaylar sonrasında tekrar sokak girişlerine açılan hendekler henüz kapatılmadı.
Cizre'de Mahallelere Kazılan Hendekler Kapatılmadı
16:00
Cizre'de Mahallelere Kazılan Hendekler Kapatılmadı Şırnak'ın Cizre ilçesinde çıkan olaylardan sonra sokak girişlerine açılan hendekler, henüz kapatılmadı.
Cizre'de Mahallelere Kazılan Hendekler Kapatılmadı
13:27
YDG-H Şırnak'ta Silahla Sokağa Çıktı; Diyarbakır'da Kumar Denetimi Yaptı YDG-H üyeleri, Şırnak'ın İdil ilçesinde ilk defa silahlı yürüyüş yaparken görüntülendi. Diyarbakır'da ise elinde kalaşnikoflarla kumar denetimi yaparken kameralara takıldı.
YDG-H Şırnak'ta Silahla Sokağa Çıktı; Diyarbakır'da Kumar Denetimi Yaptı
12:45
Cizre'de Çocuklarını Kaybeden Ailelerden Sağduyu Çağrısı Şırnak'ın Cizre ilçesinde yaşanan olaylarda hayatını kaybeden iki çocuğun ailesi, gerginliğin son bulması için sağduyu çağrısında bulundu.
Cizre'de Çocuklarını Kaybeden Ailelerden Sağduyu Çağrısı
12:45
Şırnak Valisi: Devletin Kadife Eldiven İçindeki Yumruğunu Göstereceğiz Şırnak Valisi Hasan İpek, Cizre İlçesi'nde 7 kişinin ölümü ile sonuçlanan olayları değerlendirirken, "Kobani'deki çatışmalar, Cizre'de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye'ye yayılması ve Türkiye'nin bir Suriye haline getirilmesi planlanmıştı" dedi.
Şırnak Valisi: Devletin Kadife Eldiven İçindeki Yumruğunu Göstereceğiz
12:02
Şırnak Valisi: 'Türkiye'nin Suriye Haline Getirilmesi Planlanmıştı' Şırnak Valisi Hasan İpek, Cizre'deki gerginliğe ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Kobani olayları Cizre’de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye’ye yayılması ve Türkiye’nin bir Suriye haline getirilmesi planlanmıştı” dedi.
Şırnak Valisi: 'Türkiye'nin Suriye Haline Getirilmesi Planlanmıştı'
11:42
Şırnak Valisi İpek'ten Cizre Olayları Değerlendirmesi Şırnak Valisi Hasan İpek, Cizre’deki gerginliğe ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Kobani olayları Cizre’de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye’ye yayılması ve Türkiye’nin bir Suriye haline getirilmesi planlanmıştı” dedi.
Şırnak Valisi İpek'ten Cizre Olayları Değerlendirmesi
11:16
Silopi'de Yol Kapatan Göstericiler Polis ile Çatıştı Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde İpek Yolu'nda lastik yakıp yolu ulaşıma kapatan göstericilere polis müdahale etti.
Silopi'de Yol Kapatan Göstericiler Polis ile Çatıştı
11:14
Silopi? de Yol Kapatan Göstericiler Polis ile Çatıştı Şırnak'ın Silopi ilçesinde İpek yolunda lastik yakıp yolu ulaşıma kapatan göstericilere polis müdahale etti.
Silopi? de Yol Kapatan Göstericiler Polis ile Çatıştı
11:11
Haftanın Tarihine Bakış Türkiye ile Yunanistan arasında 30 Ocak 1923'te imzalanan anlaşmayla iki ülke arasında yaklaşık 1,5 milyon kişi yer değiştirdi TL'den 6 sıfır atılması ve Türkiye Cumhuriyeti para biriminin ''Yeni Türk Lirası'' (YTL) olmasını öngören yasa, 31 Ocak 2004'te Resmi Gazete'de yayımlandı.
Haftanın Tarihine Bakış
10:56
Şırnak Valisi Cizre Olayları ile İlgili Konuştu: Türkiye'yi Suriye Gibi Yapmayı Planladılar Şırnak Valisi Hasan İpek, Şırnak'ın Cizre ilçesinde yaşanan ve 7 kişinin ölümü ile sonuçlanan olayları değerlendirirken, "Kobani' deki çatışmalar, Cizre'de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye'ye yayılması ve Türkiye'nin bir Suriye haline getirilmesi planlanmıştı" dedi.
Şırnak Valisi Cizre Olayları ile İlgili Konuştu: Türkiye'yi Suriye Gibi Yapmayı Planladılar
10:37
Silopi'de Don Olayları Buğday Sararmasına Neden Oldu Şırnak’ın Silopi ilçesinde etkili olan soğuk hava dalgası tarım alanlarını da vurdu.
Silopi'de Don Olayları Buğday Sararmasına Neden Oldu
10:02
Hasta Hükümlünün Ailesi Cumhurbaşkanı'na Seslendi Hasta hükümlü babaları Necman Öner’in yaklaşık 4 yıldır cezaevinde bulunduğunu ve sağlık durumunun gün geçtikçe kötüye gittiğini belirten çocukları, Cumhurbaşkanı’na seslenerek babalarının tahliye edilmesi çağrısında bulundu.
Hasta Hükümlünün Ailesi Cumhurbaşkanı'na Seslendi
09:18
Hasta Hükümlünün Ailesi Cumhurbaşkanına Seslendi Hasta hükümlü babaları Necman Öner’in yaklaşık dört yıldır cezaevinde bulunduğunu ve sağlık durumunun gün geçtikçe kötüye gittiğini belirten çocukları, Cumhurbaşkanı’na seslenerek babalarının tahliye edilmesi çağrısında bulundu.
Hasta Hükümlünün Ailesi Cumhurbaşkanına Seslendi
02:38
"Yüzü Kapalı Eylem Yapılmayacak" Diyen Öcalan'ın Sözünü Dinlemediler! Abdullah Öcalan'ın 'yüzü kapalı eylem yapılmayacak' çağrısına rağmen, Şırnak'ın Silopi ilçesinde "maskeli" eylem vardı!
'Yüzü Kapalı Eylem Yapılmayacak' Diyen Öcalan'ın Sözünü Dinlemediler!
01:19
Şırnak'ta İzinsiz Gösteri Şırnak'ın Silopi ilçesinde izinsiz gösteri düzenleyen gruba müdahale edildi.
Şırnak'ta İzinsiz Gösteri
22:50
Cizre'deki Gerginlik - Vali İpek Cizre'deki gerginlik- Şırnak Valisi İpek: - "Kobani'deki çatışmalar Cizre'de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye'ye yayılması ve Türkiye'nin bir Suriye haline getirilmesi planlanmıştı"- "Şırnak'ı bir laboratuvar haline getirip, Türkiye'yi Şırnak üzerinden karıştırıp, Suriye'ye benzetmeye çalışanlara kesinlikle izin vermeyeceğiz" Şırnak Valisi Hasan İpek, Cizre'deki gerginliğe ilişkin, "Kobani'deki çatışmalar, Cizre'de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye'ye yayılması ve Türkiye'nin bir
Cizre'deki Gerginlik - Vali İpek
22:31
Cizre'deki Gerginlik Şırnak Valisi İpek: "Kobani’deki çatışmalar Cizre’de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye’ye yayılması ve Türkiye’nin bir Suriye haline getirilmesi planlanmıştı" "Şırnak’ı bir laboratuvar haline getirip, Türkiye’yi Şırnak üzerinden karıştırıp, Suriye’ye benzetmeye çalışanlara kesinlikle izin.
Cizre'deki Gerginlik
20:38
Davutoğlu: 'Türkiye'de Sadece 2 Parti Var' Başbakan Ahmet Davutoğlu: 'Türkiye’de aslında çok parti var zannediliyor.
Davutoğlu: 'Türkiye'de Sadece 2 Parti Var'
20:03
Şırnak'ta İki Aile Arasında Kavga: 4 Yaralı Şırnak'ın Cizre ilçesine bağlı Taşhöyük köyünde aralarında husumet bulunan iki aile arasında çıkan kavgada 4 kişi yaralandı.
Şırnak'ta İki Aile Arasında Kavga: 4 Yaralı
19:28
Davutoğlu: Güzel Türkçemizle, Güzel Kürtçemizi Kardeş Yapmaya Geldik(2) Batman'da KONUŞTU Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır'ın ardından geçtiği Batman'da partisinin Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen il kongresine katıldı.
Davutoğlu: Güzel Türkçemizle, Güzel Kürtçemizi Kardeş Yapmaya Geldik(2)
18:48
AK Parti Batman 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (3) "Bu baş bu gövdedeyken, bu yürek bu bedendeyken Allah şahittir ki bir gün dahi Kürt, Türk ayrımı yapılmasına izin vermeyeceğiz.
18:40
Başbakan Davutoğlu Batman'da Başbakan Ahmet Davutoğlu, kimsenin Türkiye’nin kardeşliğini tehlikeye atmasına izin vermeyeceklerini belirterek, “Bu baş bu gövdedeyken, bu yürek bu bedendeyken Allah şahittir ki bir gün dahi Kürt, Türk ayrımı, Alevi, Sünni ayrımı yapılmasına izin vermeyeceğiz” dedi.
Başbakan Davutoğlu Batman'da
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 03:06:19. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ŞIRNAK HABERLERİ
[Hata Bildir]