SON DAKİKA SÜMEYYE ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Sümeyye Erdoğan Haberleri

 • 12:20Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik iddiaya ilişkin, "Kim olursa olsun bir kadına yapılan bu çirkinliği, tüm kadınlara yapılmış kabul ediyor, partim ve teşkilatım adına şiddetle kınıyorum" değerlendirmesinde bulundu.
 • 17:09Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerGenç MÜSİAD, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik iddiayı ahlaksızlık, kişiliğe saldırı ve itibarsızlaştırma girişimleri olarak niteleyerek, lanetledi.
 • 16:58CHP Grup Başkanlığın'dan AçıklamaCHP Grup Başkanlığı’ndan Başbakan Davutoğlu’nun Cumhurbaşkanı’nın kızı Sümeyye Erdoğan ile ilgili olarak CHP’ye yönelik sözleriyle ilgili yapılan açıklamada, CHP’nin AK Parti’den alacak ahlak dersinin olmadığı bildirildi.
 • 13:59Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerSümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Açıklama öncesi detay görüntüler- Açıklama yapmak için hazırlıkların yapılması, bayanların toplanması- Sloganların atılması- Basın açıklamasının yapılması- Açıklamadan detay görüntüler Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan iddiaya tepkiler- AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Gönül: - "Bu saldırı sadece Sümeyye Erdoğan'ı, kadınları ve aile kurumunu değil, devletin başını, itibarını ve güvenliğini hedef almıştır.
 • 12:48AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı: CHP Kamuoyu Önünde Derhal Özür DilemelidirAk Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı, kadın milletvekilleri, 81 il teşkilatının kadın kolları başkanları, kadın sivil toplum kuruluşları, ve Anadolu İlahiyat Derneği'nin katılımıyla AK Parti Genel Merkezi'nde, basında yer alan Sümeyye Erdoğan hakkındaki iddialara ilişkin yazılı basın açıklaması yaptı.
 • 12:30Gönül: "Paralel Yapı Tarafından Haber Servis Edildi"AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkanlığı ve Keçiören Gençlik Kolları, sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ı hedef alan saldırıyı kınadı.
 • 23:40Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaAile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, "Dünya görüşü ne olursa olsun kimse genç bir bayana iftira atacak kadar alçalmamalı" dedi.
 • 20:49Sümeyye Erdoğan'a Hakaret İddiasına GözaltıSümeyye Erdoğan'a Hakaret İddiasına GözaltıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a Twitter'dan hakaret ettiği iddia edilen 30 yaşındaki inşaat mühendisi Osman Ç. gözaltına alındı.
 • 19:40Sümeyye Erdoğan'a Hakaret İddiasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabı üzerinden hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan ve tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edilen inşaat mühendisi, adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı.
 • 18:05Sümeyye Erdoğan'a Hakaret İddiasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabı üzerinden hakaret ettiği iddia edilen kişi gözaltına alındı.
 • 16:19Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkiAK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan iddialara ilişkin, "Bunların, bu toprakların suyunu içmedikleri, küresel güçlerin, para oligarklarının kölesi olduklarının ifadesidir bu iftira" dedi.
 • 15:26Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya Suç DuyurusuEğitici Valideler Derneğince (EVADER), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan iddiayla ilgili CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ve tiyatro oyuncusu Orhan Aydın hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
 • 15:25Kılıçdaroğlu'ndan Başbakan Davutoğlu'na YanıtCHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na yanıt olarak yaptığı açıklamada, ’’Gerek Grup Başkanvekilimiz Sayın Levent Gök, gerekse Sayın Mahmut Tanal bu önergede asla Sayın Sümeyye Erdoğan’a dönük bir maksadın söz konusu olmadığını açıkça söylediler.
 • 15:24CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu AçıklamasıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik iddiaya ilişkin, "İstanbul Milletvekilimiz Sayın Mahmut Tanal'ın TBMM'ye verdiği ve Grup Yönetimi'nin onayından geçen soru önergesinde Cumhurbaşkanı'nın kızı Sayın Sümeyye Erdoğan'ın ismine hiç bir şekilde yer verilmemiştir" ifadesini kullandı.
 • 15:19Evader, Tanal ve Aydın Hakkında Suç Duyurusunda BulunduEvader, Tanal ve Aydın Hakkında Suç Duyurusunda BulunduEğitici Valideler Derneği (EVADER), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’a çirkin ithamlarda bulunan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ve tiyatrocu Orhan Aydın hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 15:04Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'nun Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'nun "Sümeyye Erdoğan" Çağrısına Yanıt!Kılıçdaroğlu, Sümeyye Erdoğan iftirası için "O vekile haddini bildirin" diyen Davutoğlu'na, "Danışman hatasıdır ve işine son verilmiştir" şeklinde yanıt verdi.
 • 12:311 Kasım'da Milletimizin Sırtına Yapışan Kan Emici Yaratıkları Tarihe Gömeceğiz'CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, kendisi hakkında linç kampanyası başlatıldığını belirterek, “1 Kasım'da doğacak güneş ile milletimizin sırtına yapışan bu karanlık kan emici yaratıkları gün yüzüne çıkartıp tarihe diri diri gömeceğiz.
 • 12:07Sümeyye Erdoğan'a Kadınlardan DestekSümeyye Erdoğan'a Kadınlardan DestekAK Parti Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan hakkındaki iddialara sert tepki göstererek, hukuki anlamda peşini bırakmayacaklarını söyledi.
 • 11:52Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na: İftira Atan Vekile Haddini BildirinDavutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na: İftira Atan Vekile Haddini BildirinBaşbakan CHP'nin kendilerine yönelttiği 'ahlak' eleştirilerine, Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan üzerinden yürütülen 'evlilik teklifi' iftiraları üzerinden cevap verdi.
 • 20:45İnceöz: İnceöz: "Milletimiz Neyin Ne Olduğunu Biliyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantıdan görüntü- İlknur İnceöz'ün konuşması AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz: - "Görünen o ki; HDP ile seçim hükümetine AK Parti'yi mahkum ederek güya bunu millete anlatacaklar.
 • 18:56Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerAK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Azize Sibel Gönül, sosyal medyada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik iddialara ilişkin, "Kendi kirli çıkarları için cinsiyetçi yaklaşımlar ortaya koyarak, evrensel değerleri hiçe sayarak bu iftirayı atanları ve destekçilerini bu ülkenin geleceğini inşa eden kadınlar olarak partimiz ve teşkilatlarımız adına kınıyoruz" ifadesini kullandı.
 • 18:46AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı'ndan Kınama MesajıAK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal tarafından ortaya atılan, Lazika İslam Emirliği tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’a evlilik teklifinde bulunulduğu iddiasına ilişkin kınama mesajı yayımladı.
 • 12:38Fatma Şahin'den CHP'li Tanal'a TepkiGaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin, terör örgütü IŞİD’in üst düzey yetkililerinden birinin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’a evlenme teklif ettiği iddialarını gündeme taşıyan CHP Milletvekili Mahmut Tanal’a ve bunu haber yapan gazetelere tepki gösterdi.
 • 10:54İki Bakandan 'Sümeyye Erdoğan'la İlgili Çirkin İddiaya Sert Tepkiİki Bakandan 'Sümeyye Erdoğan'la İlgili Çirkin İddiaya Sert TepkiCHP'li Mahmut Tanal'ın Lazika İslam Emirliği tarafından Sümeyye Erdoğan'a evlilik teklifinde bulunulduğu iddiasına, Mevlüt Çavuşoğlu ile Ayşenur İslam'dan tepki geldi.
 • 02:15Sümeyye Erdoğan'ı Henef Alan İddiaya TepkilerSümeyye Erdoğan'ı Henef Alan İddiaya TepkilerAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Lazika İslam Emirliği tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a evlilik teklifinde bulunulduğu yönünde sosyal medyada yer alan iddiayı çirkin ve ahlaksız bir saldırı olarak niteledi.
 • 19:26Tiyatro Oyuncusu Orhan Aydın'dan Sümeyye Erdoğan'a Çirkin YakıştırmaTiyatro Oyuncusu Orhan Aydın'dan Sümeyye Erdoğan'a Çirkin YakıştırmaTiyatro oyuncusu Orhan Aydın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ile ilgili yaptığı seviyesiz paylaşım sosyal medyada tepki topladı
 • 14:07Tezcan: Hsyk, Ucuz Yalanlara Bekçilik Yapma Yeri DeğildirCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Sümeyye Erdoğan'a suikast yalanını ortaya çıkaran 2 savcı hakkında inceleme başlatılmasına tepki gösterdi.
 • 14:19"Sümeyye Erdoğan'a Suikast Planı Sahte" Diyen 2 Savcıya Dosya AçıldıHSYK'nın Sümeyye Erdoğan'a suikast konuşmalarının da yer aldığı bir dizi Twitter yazışmasının sahte olduğunu ortaya çıkaran iki savcı hakkında dosya açtığı ortaya çıktı.
 • 10:29Sümeyye Erdoğan'a Suikast Konuşmaları Sahte ÇıktıSümeyye Erdoğan'a Suikast Konuşmaları Sahte ÇıktıGazeteci Emre Uslu ile CHP'li Oran ve Hamzaçebi arasında geçtiği iddia edilen Sümeyye Erdoğan'a suikast konuşmalarının da yer aldığı, yazışmaların sahte olduğu ortaya çıktı.
 • 19:32Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi: Bilal ve Sümeyye Erdoğan'ı Daeş'le İlişkili Göstermeye Çalışan...Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamada, Bilal ve Sümeyye Erdoğan'ın DAEŞ ile ilişkili olduğu yönündeki iddilar yalanlanarak; 'Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı, oğlu Bilal Erdoğan'ı ve kızı Sümeyye Erdoğan'ı, DAEŞ ile ilişkili göstermeye çalışan ve son günlerde ahlaksızca piyasaya sürülen mesnetsiz iddialar da, Türkiye'ye karşı yürütülen karalama kampanyasının bir parçası olup tümüyle yalandır' denildi.
 • 16:20Cumhurbaşkanlığı'ndan, Erdoğan ve Çocukları Hakkındaki İddialara Sert TepkiCumhurbaşkanlığı'ndan, Erdoğan ve Çocukları Hakkındaki İddialara Sert TepkiYapılan açıklamada; Recep Tayyip Erdoğan, oğlu Bilal Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan'ı IŞİD ile ilişkili göstermeye çalışan iddiaların tümüyle yalan olduğu vurgulandı.
 • 23:56Türkiye Gençlik Vakfı (Tügva) İftarıTürkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) iftarına katılan Sümeyye Erdoğan, "Srebrenitsa'da düzenlenen o vakur anma törenlerini izlediyseniz eğer, orada görmüşsünüzdür ki İslam'ın Avrupa'daki varlığı hiç son bulmayacak" dedi.
 • 02:38Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'daCumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan ile birlikte Ankara'dan İstanbul'a geldi.
 • 01:41Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'daCumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'daHaber-Kamera: Hüseyin ASLIYÜCE/ İstanbul DHA Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan ile birlikte Ankara'dan İstanbul'a geldi.
 • 12:26Sümeyye Erdoğan'ın Dönüm Noktası Başörtüsü Yasağı OlmuşSümeyye Erdoğan'ın Dönüm Noktası Başörtüsü Yasağı OlmuşSümeyye Erdoğan, 28 Şubat'ta başörtüsü yasağından ötürü eğitim almada yaşadığı zorluğu anlatırken, "Hayatımın dönüm noktasıydı." dedi.
 • 22:42Trabzon Sümeyye Erdoğan Kadem İftarındaTrabzon Sümeyye Erdoğan Kadem İftarındaSümeyye Erdoğan, KADEM'in Trabzon şubesinin açılış törenine katıldı (2) 2) SÜMEYYE ERDOĞAN KADEM İFTARINDA Sümeyye Erdoğan, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Trabzon Şubesi'nin iftar yemeğine katıldı.
 • 22:22Sümeyye Erdoğan, Kadem'in Trabzon Şubesinin Açılış Törenine Katıldı (2)Sümeyye Erdoğan, Kadem'in Trabzon Şubesinin Açılış Törenine Katıldı (2)Sümeyye ERDOĞAN KADEM İFTARINDA Sümeyye Erdoğan, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Trabzon Şubesi'nin iftar yemeğine katıldı.
 • 22:08Sümeyye Erdoğan Kadem'in İftarına KatıldıSümeyye Erdoğan Kadem'in İftarına KatıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı ve Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan, 28 Şubat’taki başörtüsü yasağından ötürü Trabzon’un Araklı ilçesine geldiğini ve buradaki İmam Hatip Lisesi’nde öğrenim gördüğünü, bunun hayatının dönüm noktası olduğunu belirtti.
 • 21:43Kadem Trabzon Temsilciliği AçıldıKadem Trabzon Temsilciliği AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Yılmaz ve Erdoğan, ayrıca Avrasya Üniversitesinin Yomra Yerleşkesindeki "Şehitlik Anıtı"nı da ziyareti-KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan'ın konuşması-Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz'ın konuşması KADEM Trabzon Temsilciliği açıldı- KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz: - "KADEM, sadece kadını ilgilendiren dernek değildir.
 • 19:24Sümeyye Erdoğan, Kadem'in Trabzon Temsilciliğinin Açılış Törenine KatıldıSümeyye Erdoğan, Kadem'in Trabzon Temsilciliğinin Açılış Törenine KatıldıSümeyye Erdoğan, KADEM'in Trabzon temsilciliğinin açılış törenine katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, başkan yardımcılığını yaptığı Kadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) 11'inci temsilciliğini Trabzon'da açtı.
 • 19:01Sümeyye Erdoğan, Kadem'in Trabzon Şubesinin Açılış Törenine KatıldıSümeyye Erdoğan, Kadem'in Trabzon Şubesinin Açılış Törenine KatıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, başkan yardımcılığını yaptığı Kadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) 11'inci şubesini Trabzon'da açtı.
 • 05:13Kadem Erzurum Temsilciliği AçıldıKadem Erzurum Temsilciliği AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz ile başkan yardımcısı Sümeyye Erdoğan'ın gelmeleri- Halk oyunları gösterisi - Erdoğan ve protokolün halk oyunlarını izlemesi- Açılış kurdelesinin kesilmesi- İftar programına katılanlar- Erdoğan ve protokolün gelmesi- Salondan detay görüntü- KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz'ın konuşması- Erdoğan'ın konuşması - KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz: - "Dernek, insan haklarının ayrılmaz bir parçası olarak gördüğümüz kadın haklarını savunur.
 • 00:27Erzurum - Kadem 10'uncu Şubesini Sümeyye Erdoğan'la Erzurum'da AçtıErzurum - Kadem 10'uncu Şubesini Sümeyye Erdoğan'la Erzurum'da AçtıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, Genel Başkan Yardımcısı olduğu Kadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) 10'uncu şubesini Erzurum'da açtı.
 • 23:26Kadem 10'uncu Şubesini Sümeyye Erdoğan'la Erzurum'da AçtıKadem 10'uncu Şubesini Sümeyye Erdoğan'la Erzurum'da AçtıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, Genel Başkan Yardımcısı olduğu Kadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) 10'uncu şubesini Erzurum'da açtı.
 • 14:32Sümeyye Erdoğan Sümeyye Erdoğan "Kadın Girişimcilik Kampı"Nı TanıttıTübitak Marmara Teknokent ile Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM)'in işbirliği ile gerçekleştirilecek kadın girişimcilik kampı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın da katılımıyla tanıtıldı.
 • 02:56Kadem Elazığ Temsilciliğinin Tanıtım YemeğiKadem Elazığ Temsilciliğinin Tanıtım YemeğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Tanıtım yemeğinin katılımcılarından detay görüntüler-ADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmazın konuşması- KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan'ın konuşması KADEM Elazığ Temsilciliğinin tanıtım yemeği- KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz: - "Kadın ne kadar güçlü olursa demokrasimiz de o kadar güçlü olacaktır"- KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdoğan: - "Kadın veya erkek olmaktan bağımsız bir şekilde her bireyin toplumda hakkaniyetli muamele görmesi temel idealimizdir" KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz "Kadın ne kadar güçlü olursa demokrasimiz de o kadar güçlü olacaktır" dedi.
 • 21:41Sümeyye Erdoğan, KADEM'in Elazığ Şubesini AçtıSümeyye Erdoğan, KADEM'in Elazığ Şubesini AçtıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, Kadın ve Demokrasi Derneğinin Elazığ şubesinin açılışını gerçekleştirdi.
 • 21:28Tansu Çiller 28 Şubat Davasında Tanık Olarak DinlenecekTansu Çiller 28 Şubat Davasında Tanık Olarak DinlenecekAnkara 5. Ağır Ceza Mahkemesi, 28 Şubat davasında eski Başbakan Tansu Çiller'in "tanık" olarak mahkeme huzurunda dinlenmesine karar verdi.
 • 20:48Sümeyye Erdoğan, KADEM'in Elazığ Şubesini AçtıSümeyye Erdoğan, KADEM'in Elazığ Şubesini AçtıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, Kadın ve Demokrasi Derneğinin Elazığ şubesinin açılışını gerçekleştirdi.
 • 17:41Sümeyye Erdoğan, Tügva Elazığ Şubesini AçtıSümeyye Erdoğan, Tügva Elazığ Şubesini AçtıTürkiye Gençlik Vakfı’nın (TÜGVA) 41. şubesinin açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan yaptı.