SON DAKİKA SÜMEYYE ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Sümeyye Erdoğan Haberleri

 • 14:32Sümeyye Erdoğan Sümeyye Erdoğan "Kadın Girişimcilik Kampı"Nı TanıttıTübitak Marmara Teknokent ile Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM)'in işbirliği ile gerçekleştirilecek kadın girişimcilik kampı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın da katılımıyla tanıtıldı.
 • 02:56Kadem Elazığ Temsilciliğinin Tanıtım YemeğiKadem Elazığ Temsilciliğinin Tanıtım YemeğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Tanıtım yemeğinin katılımcılarından detay görüntüler-ADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmazın konuşması- KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan'ın konuşması KADEM Elazığ Temsilciliğinin tanıtım yemeği- KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz: - "Kadın ne kadar güçlü olursa demokrasimiz de o kadar güçlü olacaktır"- KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdoğan: - "Kadın veya erkek olmaktan bağımsız bir şekilde her bireyin toplumda hakkaniyetli muamele görmesi temel idealimizdir" KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz "Kadın ne kadar güçlü olursa demokrasimiz de o kadar güçlü olacaktır" dedi.
 • 21:41Sümeyye Erdoğan, KADEM'in Elazığ Şubesini AçtıSümeyye Erdoğan, KADEM'in Elazığ Şubesini AçtıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, Kadın ve Demokrasi Derneğinin Elazığ şubesinin açılışını gerçekleştirdi.
 • 21:28Tansu Çiller 28 Şubat Davasında Tanık Olarak DinlenecekTansu Çiller 28 Şubat Davasında Tanık Olarak DinlenecekAnkara 5. Ağır Ceza Mahkemesi, 28 Şubat davasında eski Başbakan Tansu Çiller'in "tanık" olarak mahkeme huzurunda dinlenmesine karar verdi.
 • 20:48Sümeyye Erdoğan, KADEM'in Elazığ Şubesini AçtıSümeyye Erdoğan, KADEM'in Elazığ Şubesini AçtıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, Kadın ve Demokrasi Derneğinin Elazığ şubesinin açılışını gerçekleştirdi.
 • 17:41Sümeyye Erdoğan, Tügva Elazığ Şubesini AçtıSümeyye Erdoğan, Tügva Elazığ Şubesini AçtıTürkiye Gençlik Vakfı’nın (TÜGVA) 41. şubesinin açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan yaptı.
 • 22:07Kadem Antalya Temsilciliği AçıldıKadem Antalya Temsilciliği AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - KADEM Antalya Temsilciliği açılışı- KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz- KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan- Sare Aydın Yılmaz'ın konuşması- Sümeyye Erdoğan'ın konuşması- Kurdele kesimi KADEM Antalya Temsilciliği açıldı- KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz: - "(KADEM) Bir sivil toplum örgütü olarak siyasetin üstünde din, dil, ırk, etnik, sınıf gözetmeden tüm kadınların biraraya gelecekleri, kendilerini ifade edebilecekleri bir çatı örgütüdür"- KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdoğan: - "Halkımızla daha temas kurabilmek, kadınlarımızın sorunlarını bizzat sahada daha iyi dinleyebilmek, şahit olabilmek için bu temsilcilikler güzel bir vesile olacak" Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Antalya İl Temsilciliği, KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan'ın katılımıyla açıldı.
 • 21:33Antalya Sümeyye Erdoğan, Antalya'da Engelli Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret EttiAntalya Sümeyye Erdoğan, Antalya'da Engelli Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret EttiSümeyye Erdoğan, Antalya'da engelli rehabilitasyon merkezini ziyaret etti (2) KADEM İL TEMSİLCİLİĞİ AÇILDI Sümeyye Erdoğan, Antalya'da aynı zamanda Genel Başkan Yardımcılığı görevini üstlendiği Kadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) il temsilciliği açılışına katıldı.
 • 19:45Sümeyye Erdoğan, Antalya'da Engelli Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret Etti (2)Sümeyye Erdoğan, Antalya'da Engelli Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret Etti (2)Kadem İL TEMSİLCİLİĞİ AÇILDI Sümeyye Erdoğan, Antalya'da aynı zamanda Genel Başkan Yardımcılığı görevini üstlendiği Kadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) il temsilciliği açılışına katıldı.
 • 19:29Sümeyye Erdoğan, Kadem'in Antalya Temsilciliğini AçtıSümeyye Erdoğan, Kadem'in Antalya Temsilciliğini AçtıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan, Kadın ve Demokrasi Derneği’nin (KADEM) Antalya Temsilciliği’nin açılışını gerçekleştirdi.
 • 17:22Sümeyye Erdoğan, Sümeyye Erdoğan, "Özel" Çocukları Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sümeyye Erdoğan'ın merkez önünde araçtan inmesi ve görevlilerce karşılanması, - Çocukların Erdoğan'a çiçek vermesi, - Erdoğan'ın merkezi gezmesi, - Erdoğan'ın atölyelerdeki öğrencilerle sohbet etmesi, - Ebru Türel'in Sümeyye Erdoğan'a tablo vermesi, - Sümeyye Erdoğan'ın gazetecilere açıklama yapması, - Merkez binası dışı görüntüleri, Sümeyye Erdoğan, "özel" çocukları ziyaret etti- KADEM Başkan Yardımcısı Erdoğan: - "Antalya'daki bu merkez kadar kapsamlı, bu kadar işin farklı boyutlarını bir araya getirerek çok yönlü bir şekilde eğilen bir merkez görmemiştim" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı ve Kadın, Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan, engelli öğrencilerle bir araya geldi.
 • 15:25Sümeyye Erdoğan, Antalya'da Engelli Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret EttiSümeyye Erdoğan, Antalya'da Engelli Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, Antalya'da Büyükşehir Belediyesi'ne ait engelli rehabilitasyon merkezini ziyaret etti.
 • 15:08Sümeyye Erdoğan, Engelli Öğrencileri Ziyaret EttiSümeyye Erdoğan, Engelli Öğrencileri Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Özel Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.
 • 19:19İzmir Lgbti Cinayetlerine ve Şiddete Tepkiİzmir Lgbti Cinayetlerine ve Şiddete TepkiLgbti cinayetlerine ve şiddete tepki İzmir'de basın açıklaması yapan bir grup, tarans gazeteci Michelle Demishevich'in Sümeyye Erdoğan'ın katıldığı basın toplantısından çıkartılmasına ve polislerce darp edilmesine tepki gösterdi.
 • 18:40Lgbti Cinayetlerine ve Şiddete TepkiLgbti Cinayetlerine ve Şiddete Tepkiİzmir'de basın açıklaması yapan bir grup, tarans gazeteci Michelle Demishevich'in Sümeyye Erdoğan'ın katıldığı basın toplantısından çıkartılmasına ve polislerce darp edilmesine tepki gösterdi.
 • 17:52Sümeyye Erdoğan'ın Programında Gazeteci Yaka Paça UzaklaştırıldıSümeyye Erdoğan'ın Programında Gazeteci Yaka Paça UzaklaştırıldıT24 muhabiri Michelle Demishevich, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın katıldığı eylemi görüntülerken polisler tarafından engellendi.
 • 22:43Kadem Kahramanmaraş Temsilciliği AçıldıKadem Kahramanmaraş Temsilciliği AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dursun Ali Erzincanlı'nın duası - Açılışın yapılması - KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz ve AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın konuşması - Üzerinde led ışıklarla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını taşıyan bir kişinin, Sümeyye Erdoğan'a "Allah ömrümden alsın babana versin, babana" diye seslenmesi KADEM Kahramanmaraş Temsilciliği açıldı- AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "KADEM'in burada açılması, AK Parti'nin 13 yıldan beri kadın ve demokrasi konusunda verdiği çabanın, mücadelenin Kahramanmaraş açısından aslında nihai sonuçlarından bir tanesidir" Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Kahramanmaraş İl Temsilciliği, KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan'ın katılımıyla açıldı.
 • 15:34Sümeyye Erdoğan, Hamido'nun Eşini Ziyaret EttiSümeyye Erdoğan, Hamido'nun Eşini Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ile birlikte ’Hamido’ lakabıyla tanınan Hamit Fendoğlu’nun eşi Mukaddes Fendoğlu’nu ziyaret etti.
 • 00:15Öznur Çalık ve Sümeyye Erdoğan, Kadem Malatya Temsilciliği Açılışına KatıldıÖznur Çalık ve Sümeyye Erdoğan, Kadem Malatya Temsilciliği Açılışına KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - KADEM Malatya İl Temsilciliğinden görüntüler- KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık- Öznur Çalık'ın konuşmaları- KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Emine Sare Aydın Yılmaz'ın konuşması- Sümeyye Erdoğan'ın konuşması- KADEM'in açılışından görüntüler- Çalık ve Erdoğan'ın elinde karne olan bir vatandaşla sohbeti KADEM Malatya Temsilciliği açıldı- Açılışa KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan da katıldı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Malatya İl Temsilciliği açıldı.
 • 20:36Basın Konseyi'nden Sümeyye Erdoğan'a Suikast Haberlerine KınamaBasın Konseyi, CHP Milletvekili Umut Oran'ın başvurusu üzerine 'Sümeyye Erdoğan'a suikast iddialarına ilişkin ve işadamı Akın İpek'e yönelik Cem Küçük'ün yazısına oy birliği ile kınama kararı aldı.
 • 18:09Bilal Erdoğan, Diyarbakır'da Okul Müdürleriyle Toplantı YaptıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çocukları Bilal Erdoğan ile Sümeyye Erdoğan, bugün Diyarbakır'da bazı temaslarda bulundu.
 • 16:48Türgev'e Sapanca Gölü Manzaralı Arazi Tahsisine TepkiCHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal ve kızı Sümeyye Erdoğan’ın yönetiminde olduğu Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı’na (TÜRGEV), Sapanca Gölü manzaralı 14 bin 666 metrekare arazinin Milli Emlak tarafından tahsis edilmesine tepki gösterdi.
 • 20:05Kadem Başkan Yardımcısı ErdoğanKadem Başkan Yardımcısı ErdoğanGörüntü Dökümü: Kadın ve Demokrasi Derneği Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan'ın salona gelişi ve detaylar, İlahi grubu, Sümeyye Erdoğan'ın konuşması, dinleyici detayı, plaket töreni KADEM Başkan Yardımcısı Erdoğan, Şanlıurfa'da- "İmam hatip ruhu sadece bir fikir değil aynı zamanda bir aksiyondur, yeni Türkiye, mayasında imam hatip ruhunun olduğu bir manifestodur""Bugün dünyadaki hakim güçleri bilip tanıdığımız kadar, Gazze, Suriye ve Mısır için dertlenebiliyorsak işte bu bize imam hatip vizyonunun armağanıdır" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı ve Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan, "İmam hatip ruhu sadece bir fikir değil aynı zamanda bir aksiyondur, yeni Türkiye, mayasında imam hatip ruhunun olduğu bir manifestodur" dedi.
 • 19:03Sümeyye Erdoğan Şanlıurfa'daSümeyye Erdoğan Şanlıurfa'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan, imam hatiplerin geçmiş yıllarda defalarca hedef haline geldiğini hatırlatarak, "Fakat imam hatipliler hep başı dik yürüdü" dedi.
 • 18:25Sümeyye Erdoğan: İmam Hatipliler Bu Ülkede Söz Sahibi OlduSümeyye Erdoğan: İmam Hatipliler Bu Ülkede Söz Sahibi OlduCumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, "İmam Hatip ağacının meyveleri bugün ülkemizin yönetiminde söz sahibiler. Bu çok onur verici bir durumdur" dedi.
 • 18:12Sümeyye Erdoğan: İmam Hatipliler Bu Ülkede Söz Sahibi OlduSümeyye Erdoğan: İmam Hatipliler Bu Ülkede Söz Sahibi OlduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, İmam Hatipli olmaktan gurur duyduğunu belirterek, "İmam Hatip ağacının meyveleri bugün ülkemizin yönetiminde söz sahibiler.
 • 00:17Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Son Mektup" Filmini İzlediCumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan ile Çanakkale Savaşı'nın konu alındığı "Son Mektup" filmini izledi.
 • 17:44Sümeyye Erdoğan'a Suikast İddiası Twitter'a SorulacakAnkara Cumhuriyet Başsavcılığı, Sümeyye Erdoğan’a suikast iddiaları konusunda Twitter’dan Umut Oran ve Fuat Avni kullanıcısı arasında geçtiği iddia edilen yazışmaları istedi.
 • 20:41AK Parti Brüksel Siyaset AkademisiKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan, tarihte kadınları ezen uygulamaların en çok Batılı ülkelerde görüldüğünü söyledi.
 • 01:28Sümeyye Erdoğan: Geleceklerini Hayal Dahi Edemeyen Kuşakların ÇocuklarıyızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, bir inancın tüm inananlarını "terörist" diye etiketlemenin de başka bir terörizm biçimi olduğunu söyledi.
 • 16:20CHP'li Ağbaba: Kabataş ile Suikast Yalanının Amacı Saray Vesayetini KorumakCHP'li Ağbaba: Kabataş ile Suikast Yalanının Amacı Saray Vesayetini KorumakCHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Kabataş yalanı ile Sümeyye Erdoğan'a suikast yalanlarının amacının Recep Tayyip Erdoğan’ın saray vesayetini korumak olduğunu söyledi.
 • 16:20Kadınlardan Kadınlardan "Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi" Protestosu"halkevci kadınlar" adlı grup üyesi yaklaşık 15 kişi, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü'nde düzenlenen, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızları Sümeyye Erdoğan ve Esra Albayrak'ın da katıldığı "Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi"ni protesto etti.
 • 16:09Bakan Bozdağ: Bugün Bakan Olarak Son GünümBakan Bozdağ: Bugün Bakan Olarak Son Günüm* Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi'ne Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın yanısıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızları Sümeyye Erdoğan ile Esra Albayrak da katıldı.
 • 15:44Kadınlardan Kadınlardan "Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi" ProtestosuHaber-Kamera: Sinan BİLGİLİ-İSTANBUL DHA "Halkevci kadınlar" adlı grup üyesi yaklaşık 15 kişi, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü'nde düzenlenen, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızları Sümeyye Erdoğan ve Esra Albayrak'ın da katıldığı "Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi"ni protesto etti.
 • 15:19Bozdağ: Kadınlara Eşitlik Erdoğan Döneminde SağlandıBozdağ: Kadınlara Eşitlik Erdoğan Döneminde SağlandıBakan Bozdağ veda konuşmasında, "Kadınlara seçme ve seçilme hakkı Atatürk döneminde verildi. Ancak ilk defa Erdoğan döneminde eşit şekilde sağlandı." dedi.
 • 14:35Kadınlar, Kadem'in Konferansını Protesto EttiKadınlar, Kadem'in Konferansını Protesto EttiBeyoğlu’nda, Halkevci Kadınlar üyesi bir grup kadın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın da katıldığı KADEM’in düzenlediği konferansı protesto etti.
 • 08:30Sümeyye Erdoğan, Korumalarının Değiştirilmesini İstememişSümeyye Erdoğan, Korumalarının Değiştirilmesini İstememişCumhurbaşkanı Erdoğan, suikast iddiaları sonrası Sümeyye Erdoğan'ın korumalarının değiştiği haberlerini doğrularken, kızının bu talebe ilk etapta karşı çıktığını belirtti.
 • 22:19Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'a GeldiCumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'a GeldiHaber-Kamera: İbrahim YILDIZ/ İstanbul DHA Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan ile birlikte İstanbul'a geldi.
 • 22:15Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'a GeldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan ile birlikte İstanbul'a geldi.
 • 21:41Savcılık, Erdoğan'a Suikast İddialarıyla İlgili Belge İstedi; Emniyet Gazete Kupürlerini GönderdiSavcılık, Erdoğan'a Suikast İddialarıyla İlgili Belge İstedi; Emniyet Gazete Kupürlerini GönderdiAnkara Cumhuriyet Başsavcılığı, Sümeyye Erdoğan'a suikast iddialarıyla ilgili MİT ve Emniyet'ten belge istedi, gazete kupürlerinden oluşan bilgi notu gönderildi.
 • 07:28Suikast İddialarından Sonra Sümeyye Erdoğan'ın Korumaları DeğiştiSuikast İddialarından Sonra Sümeyye Erdoğan'ın Korumaları DeğiştiSuikast iddiaları sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın korumaları değişti. Ekibe özel harekâtçı polisler eklendi.
 • 15:20Toptaş: Sümeyye Erdoğan'ı 5 Bin Polis Koruyor, Kim Suikast Yapacakmış?Toptaş: Sümeyye Erdoğan'ı 5 Bin Polis Koruyor, Kim Suikast Yapacakmış?CHP Milletvekili Ahmet Toptaş, Sümeyye Erdoğan'a suikast yapılacağı iddialarına ilişkin "Tayyip Erdoğan mağdur rolünü oynaya oynaya bugüne gelmiştir." dedi.
 • 14:45Demirçalı: Sümeyye'ye Suikast İddiaları ManidarDemirçalı: Sümeyye'ye Suikast İddiaları ManidarCHP Genel Sekreter Yardımcısı Adana Milletvekili Ali Demirçalı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a suikast iddialarına şaşırmadıklarını söyledi.
 • 23:05Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, Tekirdağ'daSaadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, Tekirdağ'daSaadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Tekirdağ'da- Kamalak: "(Sümeyye Erdoğan'a suikast iddiaları) Zamana bırakmak lazım, herhalde Türkiye Cumhuriyeti Devleti olayları aydınlığa kavuşturacak kadar güçlüdür" Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Sümeyye Erdoğan'a suikast iddialarıyla ilgili, "Zamana bırakmak lazım, herhalde Türkiye Cumhuriyeti Devleti olayları aydınlığa kavuşturacak kadar güçlüdür" dedi.
 • 17:01CHP'li Gençlerden ProtestoCHP Gençlik Kolları üyeleri, "Sümeyye Erdoğan'a suikast düzenleneceği" iddiasına yönelik çıkan haberleri protesto etti.
 • 15:27CHP İstanbul Gençlik Kolları Üyelerinden Sümeyye Erdoğan?a Suikast Haberlerine TepkiCHP İstanbul Gençlik Kolları Üyelerinden Sümeyye Erdoğan?a Suikast Haberlerine TepkiCumhuriyet Halk Partisi İstanbul Gençlik Kolu üyesi bir grup, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik suikast yapılacağı yolundaki çıkan haberleri protesto etti.
 • 15:05CHP'lilerden Güvenlik Paketi ve Suikast Haberine TepkiCHP'lilerden Güvenlik Paketi ve Suikast Haberine TepkiCHP İstanbul İl Gençlik Kolları üyesi bir grup iç güvenlik yasası ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik yapılacağı iddia edilen suikast haberine tepki gösterdi.
 • 14:59CHP İstanbul Gençlik Kolları Üyelerinden Sümeyye Erdoğan'a Suikast Haberlerine TepkiCHP İstanbul Gençlik Kolları Üyelerinden Sümeyye Erdoğan'a Suikast Haberlerine TepkiCumhuriyet Halk Partisi İstanbul Gençlik Kolu üyesi bir grup, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik suikast yapılacağı yolundaki çıkan haberleri protesto etti.
 • 13:53Cumhurbaşkanı Erdoğan Malatya'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bazı basın yayın organlarında yer alan, kızı Sümeyye Erdoğan'a suikast düzenleneceği iddialarına ilişkin, "Ben de bu işin gerek şahsım gerek ailem olarak hukuken sonuna kadar takipçisi olacağım" dedi.
 • 13:26Eski AK Parti Trabzon Milletvekili Asım Aykan: Eski AK Parti Trabzon Milletvekili Asım Aykan: "Saldırı Girişimini Şiddetle Kınıyorum"Eski AK Parti Trabzon Milletvekili ve 25. Dönem milletvekili aday adayı Asım Aykan, "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’a yapılması planlanan suikast girişiminin seçim öncesi beklenen kalleş planlardır" dedi.