SON DAKİKA SÜMEYYE ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Sümeyye Erdoğan Haberleri

 • 11:54Akademi Nisa Eğitim ProgramıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan, sivil toplum kuruluşlarının toplumda bir dayanışma yarattığını belirterek, "Sorunlar mikro düzeyde ele alınarak, olumsuz etkileri azken müdahale edilmiş oluyor.
 • 22:56The Art Of BanksyThe Art Of Banksy" Sergisinin Dünya Prömiyeri YapıldıGörüntü Dökümü: Sergiden görüntüler Sümeyye Erdoğan'ın açıklamaları - Gizemli sokak sanatçısı Banksy'nin 100 eseri meraklılarıyla buluştu.
 • 17:36Kadem'in 12'nci Şubesi Karabük'te AçıldıKadem'in 12'nci Şubesi Karabük'te AçıldıKadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) 12'nci şubesi, Karabük'ün Safranbolu İlçesi'nde, Cumhurbaşkanı Racep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın da katıldığı törenle açıldı.
 • 16:35Kadem'in 12. Şubesi Safranbolu'da AçıldıKadem'in 12. Şubesi Safranbolu'da AçıldıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Karabük Şubesi, Genel Başkan Sare Aydın Yılmaz ve Başkan Yardımcısı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın katılımıyla açıldı.
 • 22:05Erdoğan'dan, Nobel Kimya Ödülü Sahibi Prof. Dr. Sancar Onuruna Akşam YemeğiErdoğan'dan, Nobel Kimya Ödülü Sahibi Prof. Dr. Sancar Onuruna Akşam YemeğiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2015 Yılı Nobel Kimya Ödülü sahibi Prof. Dr. Aziz Sancar onuruna Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir akşam yemeği verdi.
 • 17:43Bacıyan-ı Rum'dan GünümüzeBacıyan-ı Rum'dan Günümüze" PaneliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantıya katılan kişilerden detaylar- KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan'ın konuşması ve detay görüntüleri Ankara - Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, "Kadının olmadığı yerde demokrasiden, kalkınmada söz edilemez. O yüzden kadın varsa demokrasi var, kadın varsa aile var, kadın varsa devlet ve ekonomi var" dedi.
 • 14:14Sümeyye Erdoğan ve Gülben Ergen Aynı Tanıtımda BuluştuSümeyye Erdoğan ve Gülben Ergen Aynı Tanıtımda BuluştuPazar günü yapılacak Vodafone 37.İstanbul Maratonu'nun tanıtımına Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, Gülben Ergen ve çok sayıda ünlü isim katıldı.
 • 22:00Türkiye Sandık BaşındaTürkiye Sandık BaşındaTürkiye 26. dönem genel seçimleri için sandık başında.
 • 17:08Erdoğan Ailesinden ZiyaretCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2. Abdülhamit'in torunu olduğu öğrenilen Fatma Günay Edeer'i evinde ziyaret etti.
 • 14:39Cumhurbaşkanı Erdoğan, Günay Anne'yi Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, Günay Anne'yi Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Gümüşhane'nin ilk öğretmeni olan Günay Anne'ye sürpriz ziyarette bulundu.
 • 14:57Sümeyye Erdoğan ve Davutoğlu'nun Yüzünü Güldüren HaberSümeyye Erdoğan ve Davutoğlu'nun Yüzünü Güldüren Haber"Çalışan Kadınlar Buluşması"nda doğum yaptırmak için salondan ayrılan Sare Davutoğlu'ndan gelen haber, Sümeyye Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun yüzünü güldürdü.
 • 18:21Sümeyye Erdoğan Sakarya'da Söyleşiye KatıldıSümeyye Erdoğan Sakarya'da Söyleşiye KatıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Sakarya’da söyleşiye katıldı.
 • 17:18Sümeyye ve Bilal Erdoğan'a Hakarete Hapis İstemiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ile oğlu Necmettin Bilal Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle Odatv internet sitesinin Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan hakkında, 4 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.
 • 17:28Erdoğan, İmam Hatip Öğrencilerini Sınıflarında Ziyaret EttiErdoğan, İmam Hatip Öğrencilerini Sınıflarında Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kadıköy’deki Ahmet Sani Gezici Kız İmam Hatip Lisesi binasının açılışını yaptıktan sonra sınıfları gezdi.
 • 17:11Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kızlarının Mezun Olduğu Okulu GezdiCumhurbaşkanı Erdoğan, Kızlarının Mezun Olduğu Okulu Gezdi(içeriden görüntüler) - CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, KIZLARININ MEZUN OLDUĞU OKULU GEZDİ Haber: Özgür ALTUNCU - İSTANBUL DHA Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kızları Esra Albayrak ve Sümeyye Erdoğan'ın mezun oldukları Kadıköy Ahmet Sani Gezici Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin yenilenen binasının açılışını gerçekleştirdi.
 • 08:22AK Parti'de Sümeyye Erdoğan ve Sinan Oğan SürpriziAK Parti'de Sümeyye Erdoğan ve Sinan Oğan SürpriziAK Parti'de üzerinde büyük bir titizlikle çalışılan milletvekili aday listesinde Sümeyye Erdoğan ve MHP'den ihraç edilen Sinan Oğan'ın yer alacağı iddiası kulislere bomba gibi düştü.
 • 15:31Türgev'den Açıklama AçıklamasıTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı'ndan (TÜRGEV), Damat İbrahim Paşa Camisi ve Külliyesi'nin TÜRGEV tarafından otoparka dönüştürüldüğü haberine ilişkin yapılan açıklamada, söz konusu yerin, otopark olarak TÜRGEV tarafından iktisap edildiği, hiçbir zaman cami veya külliye olmadığı bildirildi.
 • 10:24Sümeyye Erdoğan'a Hakaretten 4 Yıla Kadar Hapis İstemiSümeyye Erdoğan'a Hakaretten 4 Yıla Kadar Hapis İstemiSosyal paylaşım sitesi üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a hakaret eden şüphelinin 4 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılması istendi.
 • 08:53Sümeyye Erdoğan'a Suikast İddiası: Savcıların Görev Yeri DeğiştiSümeyye Erdoğan'a Suikast İddiası: Savcıların Görev Yeri DeğiştiErdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a suikast mesajlarının sahte olduğunun ortaya çıkmasının ardından 2 gazeteye 'hakaret ve iftira'dan davası açan savcıların görev yeri değişti.
 • 02:42Erdoğan: Bir Manyak Bulmuşlar Ailemi Tedirgin EdiyorErdoğan: Bir Manyak Bulmuşlar Ailemi Tedirgin EdiyorCumhurbaşkanı Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonunda kızı Sümeyye Erdoğan ile ilgili çıkan haberlere sert tepki gösterdi.
 • 12:20Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik iddiaya ilişkin, "Kim olursa olsun bir kadına yapılan bu çirkinliği, tüm kadınlara yapılmış kabul ediyor, partim ve teşkilatım adına şiddetle kınıyorum" değerlendirmesinde bulundu.
 • 17:09Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerGenç MÜSİAD, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik iddiayı ahlaksızlık, kişiliğe saldırı ve itibarsızlaştırma girişimleri olarak niteleyerek, lanetledi.
 • 16:58CHP Grup Başkanlığın'dan AçıklamaCHP Grup Başkanlığı’ndan Başbakan Davutoğlu’nun Cumhurbaşkanı’nın kızı Sümeyye Erdoğan ile ilgili olarak CHP’ye yönelik sözleriyle ilgili yapılan açıklamada, CHP’nin AK Parti’den alacak ahlak dersinin olmadığı bildirildi.
 • 13:59Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerSümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Açıklama öncesi detay görüntüler- Açıklama yapmak için hazırlıkların yapılması, bayanların toplanması- Sloganların atılması- Basın açıklamasının yapılması- Açıklamadan detay görüntüler Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan iddiaya tepkiler- AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Gönül: - "Bu saldırı sadece Sümeyye Erdoğan'ı, kadınları ve aile kurumunu değil, devletin başını, itibarını ve güvenliğini hedef almıştır.
 • 12:48AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı: CHP Kamuoyu Önünde Derhal Özür DilemelidirAk Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı, kadın milletvekilleri, 81 il teşkilatının kadın kolları başkanları, kadın sivil toplum kuruluşları, ve Anadolu İlahiyat Derneği'nin katılımıyla AK Parti Genel Merkezi'nde, basında yer alan Sümeyye Erdoğan hakkındaki iddialara ilişkin yazılı basın açıklaması yaptı.
 • 12:30Gönül: "Paralel Yapı Tarafından Haber Servis Edildi"AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkanlığı ve Keçiören Gençlik Kolları, sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ı hedef alan saldırıyı kınadı.
 • 23:40Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaAile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, "Dünya görüşü ne olursa olsun kimse genç bir bayana iftira atacak kadar alçalmamalı" dedi.
 • 20:49Sümeyye Erdoğan'a Hakaret İddiasına GözaltıSümeyye Erdoğan'a Hakaret İddiasına GözaltıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a Twitter'dan hakaret ettiği iddia edilen 30 yaşındaki inşaat mühendisi Osman Ç. gözaltına alındı.
 • 19:40Sümeyye Erdoğan'a Hakaret İddiasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabı üzerinden hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan ve tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edilen inşaat mühendisi, adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı.
 • 18:05Sümeyye Erdoğan'a Hakaret İddiasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabı üzerinden hakaret ettiği iddia edilen kişi gözaltına alındı.
 • 16:19Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkiAK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan iddialara ilişkin, "Bunların, bu toprakların suyunu içmedikleri, küresel güçlerin, para oligarklarının kölesi olduklarının ifadesidir bu iftira" dedi.
 • 15:26Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya Suç DuyurusuEğitici Valideler Derneğince (EVADER), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ı hedef alan iddiayla ilgili CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ve tiyatro oyuncusu Orhan Aydın hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
 • 15:25Kılıçdaroğlu'ndan Başbakan Davutoğlu'na YanıtCHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na yanıt olarak yaptığı açıklamada, ’’Gerek Grup Başkanvekilimiz Sayın Levent Gök, gerekse Sayın Mahmut Tanal bu önergede asla Sayın Sümeyye Erdoğan’a dönük bir maksadın söz konusu olmadığını açıkça söylediler.
 • 15:24CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu AçıklamasıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik iddiaya ilişkin, "İstanbul Milletvekilimiz Sayın Mahmut Tanal'ın TBMM'ye verdiği ve Grup Yönetimi'nin onayından geçen soru önergesinde Cumhurbaşkanı'nın kızı Sayın Sümeyye Erdoğan'ın ismine hiç bir şekilde yer verilmemiştir" ifadesini kullandı.
 • 15:19Evader, Tanal ve Aydın Hakkında Suç Duyurusunda BulunduEvader, Tanal ve Aydın Hakkında Suç Duyurusunda BulunduEğitici Valideler Derneği (EVADER), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’a çirkin ithamlarda bulunan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ve tiyatrocu Orhan Aydın hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 15:04Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'nun Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'nun "Sümeyye Erdoğan" Çağrısına Yanıt!Kılıçdaroğlu, Sümeyye Erdoğan iftirası için "O vekile haddini bildirin" diyen Davutoğlu'na, "Danışman hatasıdır ve işine son verilmiştir" şeklinde yanıt verdi.
 • 12:311 Kasım'da Milletimizin Sırtına Yapışan Kan Emici Yaratıkları Tarihe Gömeceğiz'CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, kendisi hakkında linç kampanyası başlatıldığını belirterek, “1 Kasım'da doğacak güneş ile milletimizin sırtına yapışan bu karanlık kan emici yaratıkları gün yüzüne çıkartıp tarihe diri diri gömeceğiz.
 • 12:07Sümeyye Erdoğan'a Kadınlardan DestekSümeyye Erdoğan'a Kadınlardan DestekAK Parti Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan hakkındaki iddialara sert tepki göstererek, hukuki anlamda peşini bırakmayacaklarını söyledi.
 • 11:52Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na: İftira Atan Vekile Haddini BildirinDavutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na: İftira Atan Vekile Haddini BildirinBaşbakan CHP'nin kendilerine yönelttiği 'ahlak' eleştirilerine, Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan üzerinden yürütülen 'evlilik teklifi' iftiraları üzerinden cevap verdi.
 • 20:45İnceöz: İnceöz: "Milletimiz Neyin Ne Olduğunu Biliyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantıdan görüntü- İlknur İnceöz'ün konuşması AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz: - "Görünen o ki; HDP ile seçim hükümetine AK Parti'yi mahkum ederek güya bunu millete anlatacaklar.
 • 18:56Sümeyye Erdoğan'ı Hedef Alan İddiaya TepkilerAK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Azize Sibel Gönül, sosyal medyada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a yönelik iddialara ilişkin, "Kendi kirli çıkarları için cinsiyetçi yaklaşımlar ortaya koyarak, evrensel değerleri hiçe sayarak bu iftirayı atanları ve destekçilerini bu ülkenin geleceğini inşa eden kadınlar olarak partimiz ve teşkilatlarımız adına kınıyoruz" ifadesini kullandı.
 • 18:46AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı'ndan Kınama MesajıAK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal tarafından ortaya atılan, Lazika İslam Emirliği tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’a evlilik teklifinde bulunulduğu iddiasına ilişkin kınama mesajı yayımladı.
 • 12:38Fatma Şahin'den CHP'li Tanal'a TepkiGaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin, terör örgütü IŞİD’in üst düzey yetkililerinden birinin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’a evlenme teklif ettiği iddialarını gündeme taşıyan CHP Milletvekili Mahmut Tanal’a ve bunu haber yapan gazetelere tepki gösterdi.
 • 10:54İki Bakandan 'Sümeyye Erdoğan'la İlgili Çirkin İddiaya Sert Tepkiİki Bakandan 'Sümeyye Erdoğan'la İlgili Çirkin İddiaya Sert TepkiCHP'li Mahmut Tanal'ın Lazika İslam Emirliği tarafından Sümeyye Erdoğan'a evlilik teklifinde bulunulduğu iddiasına, Mevlüt Çavuşoğlu ile Ayşenur İslam'dan tepki geldi.
 • 02:15Sümeyye Erdoğan'ı Henef Alan İddiaya TepkilerSümeyye Erdoğan'ı Henef Alan İddiaya TepkilerAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Lazika İslam Emirliği tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a evlilik teklifinde bulunulduğu yönünde sosyal medyada yer alan iddiayı çirkin ve ahlaksız bir saldırı olarak niteledi.
 • 14:21CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Hakim ve savcıların özlük işlerine bakan HSYK, iktidar veya bir başka güç odağının kontrolünde olamaz" görüşünü paylaştı.
 • 14:07Tezcan: Hsyk, Ucuz Yalanlara Bekçilik Yapma Yeri DeğildirCHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Sümeyye Erdoğan'a suikast yalanını ortaya çıkaran 2 savcı hakkında inceleme başlatılmasına tepki gösterdi.
 • 14:19"Sümeyye Erdoğan'a Suikast Planı Sahte" Diyen 2 Savcıya Dosya AçıldıHSYK'nın Sümeyye Erdoğan'a suikast konuşmalarının da yer aldığı bir dizi Twitter yazışmasının sahte olduğunu ortaya çıkaran iki savcı hakkında dosya açtığı ortaya çıktı.
 • 19:19Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'a Geldi, Rize'ye Hareket Etti– CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, uçakla Trabzon'a geldi, karayoluyla Rize'ye hareket etti.
 • 12:46Erdoğan, Taşıyacak Helikopterde Olağanüstü ÖnlemErdoğan, Taşıyacak Helikopterde Olağanüstü ÖnlemCumhurbaşkanı Erdoğan, Tarabya Köşkü'nden havaalanına helikopterle geçti. Güvenlik önlemleri ve helikopterin detektör köpeklerle aranması dikkat çekti.