SON DAKİKA TBMM HABERLERİ

Son Dakika TBMM Haberleri

07:33
Sümeyye Erdoğan Milletvekili Adayı Mı Oluyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın AK Parti'den aday olacağı konuşulurken sözün aile meclisinde olduğu ve 10 Şubat'a kadar kararın verilmesi bekleniyor.
Sümeyye Erdoğan Milletvekili Adayı Mı Oluyor
01:43
Genel Seçimlere 31 Parti Katılacak YSK, 7 Haziran'da yapılacak 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne katılacak siyasi partileri ve seçim takvimini belirledi.
Genel Seçimlere 31 Parti Katılacak
19:37
Eski İçişleri Bakanı Güler Açıklaması "Ne bir kuruş kamunun kaynağına, ne bir kuruş yetimin hakkına tenezzül etmedik.
19:25
Saatcı: "Fethiye'yi İl Yapsınlar, Kapı Kapı Dolaşır Oy İsterim!" Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Fethiye’yi il yapsınlar, kapı kapı dolaşır oy isterim” dedi.
Saatcı: 'Fethiye'yi İl Yapsınlar, Kapı Kapı Dolaşır Oy İsterim!'
19:18
Davutoğlu: "Kılıçdaroğlu'ndan Muhtar Olabilir Mi?" Başbakan Ahmet Davutoğlu, Manisa’da partisinin kongresinde yaptığı konuşmada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirekek, “İkamet adresini bulamayan Kılıçdaroğlu’ndan muhtar olabilir mi? Hani hukuki olarak olur da siyaseten acaba ne kadar yıl idare edebilir” dedi.
Davutoğlu: 'Kılıçdaroğlu'ndan Muhtar Olabilir Mi?'
17:04
Niğde Damızlık Birliği Seçimi Sonuçlandı Niğde Damızlık ve Sığır Yetiştiricileri Birliği (NDSYB) 2015 yılı Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.
Niğde Damızlık Birliği Seçimi Sonuçlandı
14:46
Ak Saray'ın Maliyeti 10 Milyar Lira, Bu Para ile 40 Bin Gence İş Sağlanırdı" Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın maliyetinin 10 milyar lira olduğunu söyledi.
Ak Saray'ın Maliyeti 10 Milyar Lira, Bu Para ile 40 Bin Gence İş Sağlanırdı'
14:42
Kılıçdaroğlu: Tarafsız Olmasını İsteriz. Yoksa O Koltuktan Ayrılsın (2) 'geleceği Birlikte Kuruyoruz' hedefiyle seçim programı kapsamında bugün Türkiye'nin farklı şehirlerinden gelen Roman dernek ve federasyon temsilcileriyle bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, görüşmenin ardından basın toplantısı düzenledi.
12:58
Erdoğan Mevsimlik Tarım İşçileri ile Görüştü Mevsimlik Tarım İşçilerinin Sorunlarını Araştırma Komisyonu Başkanvekili Mehmet Erdoğan, Adıyaman Mevsimlik Tarım İşçileri Derneği’nde (AMİD) tarım işçilerinin temsilcileriyle görüştü.
Erdoğan Mevsimlik Tarım İşçileri ile Görüştü
12:44
Manisa'daki TOKİ Konut Projesi Yunusemre Belediye Başkanı Çerçi, TOKİ ile inşa edecekleri toplu konutların Akgedik Mahallesi'nde yapılacağını belirtti.
11:56
Yabancı Ülkelerin Liderleri Tübitak'ta Eğitim Görüyor TÜBİTAK TÜSSİDE tarafından yürütülen "Uluslararası Liderlik Akademisi Projesi" kapsamında yurtdışından gelen üst düzey yönetici ve bürokratlara eğitim veriliyor.
11:49
Kılıçdaroğlu: Tarafsız Olamıyorsa Cumhurbaşkanlığı Koltuğundan Ayrılsın Kılıçdaroğlu, "Cumhurbaşkanlığı koltuğunda oturan bir insan tarafsız olmasını isteriz. Yoksa o koltuktan ayrılsın. Ayrılsın AKP'nin eş başkanı olarak görev yapsın" dedi.
Kılıçdaroğlu: Tarafsız Olamıyorsa Cumhurbaşkanlığı Koltuğundan Ayrılsın
10:44
Soma'daki Maden Faciası - Berber Soma'daki maden faciası- TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Berber: "(Soma'da işten çıkarılan madencilerin tazminatlarının ödenmesi) Bu konuda, önümüzdeki 15 günde mutlaka gelişme olacaktır" TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Recai Berber, Soma'da işten çıkarılan madencilerin tazminatlarının ödenmesi konusuyla ilgili gelecek 15 günde gelişme yaşanacağını bildirdi.
Soma'daki Maden Faciası - Berber
09:23
Soma'daki Maden Faciası TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Berber: "(Soma'da işten çıkarılan madencilerin tazminatlarının ödenmesi) Bu konuda, önümüzdeki 15 günde mutlaka gelişme olacaktır"
07:45
Hükümet Bazı Kamu Görevlilerine Çalışma Süresi Sınırı Getiriyor Hükümetin Meclis'e sunacağı önergeyle Başbakanlık ve bakanlıklar dahil tüm kurumlardaki daire başkanlarının üstündeki bürokratlar 4 yıl görev yapabilecek.
Hükümet Bazı Kamu Görevlilerine Çalışma Süresi Sınırı Getiriyor
04:09
Eski İstihbarat Daire Başkanı: Oslo Görüşmelerini Adem Uzun Kaydetti Emniyet Genel Müdürlüğü eski İstihbarat Daire Başkanı Altıparmak, usulsüz dinleme iddiasıyla yapılan operasyonda gözaltına alınan polislere destek için İzmir'e gitti.
Eski İstihbarat Daire Başkanı: Oslo Görüşmelerini Adem Uzun Kaydetti
00:04
CHP Oğuzlar Gençlik Kollarından Köse'ye Ziyaret CHP Oğuzlar Gençlik Kolları Milletvekili Tufan Köse'yi makamında ziyaret etti.
CHP Oğuzlar Gençlik Kollarından Köse'ye Ziyaret
23:59
Disk Üyelerinin Kanuna Aykırı Eylem Davasında Karar DİSK Genel Başkanı Beko'nun da aralarında bulunduğu 30 kişi, yargılandıkları davadan beraat etti.
20:03
Diyarbakır'da "Madde Kullanımı Riski Alan Araştırması" Konferansı Diyarbakır'da "madde kullanımı riski alan araştırması" konferansı- Diyarbakır'da yapılan "madde kullanımı riski alan araştırması" konferansta değerlendirildi- Diyarbakır Vali Yardımcısı Bircan: "Son 5 yıl içinde yapılan operasyonlarda 77 milyon 987 bin kök kenevir, 290 ton 248 kilogram esrar, 53 kilogram eroin, bin 105 gram kokain ve 80 bin uyuşturucu hap ele geçirildi"- Araştırmada, ankete katılanların yüzde 29,7'sinin uyuşturucu maddeyi arkadaş etkisi ile denediği ortaya çıktı Diyarbakır'da
Diyarbakır'da 'Madde Kullanımı Riski Alan Araştırması' Konferansı
19:37
Diyarbakır'da "Madde Kullanımı Riski Alan Araştırması" Konferansı Diyarbakır'da yapılan "madde kullanımı riski alan araştırması" konferansta değerlendirildi Diyarbakır Vali Yardımcısı Bircan: "Son 5 yıl içinde yapılan operasyonlarda 77 milyon 987 bin kök kenevir, 290 ton 248 kilogram esrar, 53 kilogram eroin, bin 105 gram kokain ve 80 bin uyuşturucu hap ele geçirildi" Araştırmada, ankete katılanların yüzde 29,7'sinin uyuşturucu maddeyi arkadaş etkisi ile denediği ortaya çıktı.
19:36
Kılıçdaroğlu, Partisinin Yurtdışı Birlik Temsilcileriyle Buluştu CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Yurtdışı seçim çevresi için de seçim yapılmalı ve onlar kendi temsilcilerini seçmeli ve TBMM'ye göndermeliler.
19:29
Göçmen Sorunlarıyla İlgili Bakanlık Kurulmalı' CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Yurtdışı göçmen ve sorunları ile ilgili ayrı bir bakanlığın oluşturulması gerekiyor" dedi.
Göçmen Sorunlarıyla İlgili Bakanlık Kurulmalı'
19:14
Kılıçdaroğlu: "Göçmen Sorunlarıyla İlgili Bakanlık Kurulmalı" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Yurtdışı göçmen ve sorunları ile ilgili ayrı bir bakanlığın oluşturulması gerekiyor" dedi.
18:43
Umman Sarayı Dağ Yamacında, Kaçak Saray Birinci Sınıf Tarım Alanında' CHP Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, "Umman'ın sarayı dağ yamacında, kaçak saray ise birinci sınıf tarım arazisine yapıldı" diyerek Cumhurbaşkanlığı Sarayının yeri ile ilgili eleştiride bulundu.
Umman Sarayı Dağ Yamacında, Kaçak Saray Birinci Sınıf Tarım Alanında'
18:06
Korsan Oto Galericiliğin Önüne Geçilecek" MASFED Başkanı Erkoç: "Büyükşehirlerde bir ara korsan taksiler vardı, şimdi bunun önüne geçildi.
17:53
Anadolujet, 7'den 70'e Herkesi "Tarihe Yolculuğa" Davet Ediyor AnadoluJet'in tarih severleri adeta zaman yolculuğuna çıkarttığı "AnadoluJet'le Tarihe Yolculuk" turları, 2015 yılına hızlı başladı.
Anadolujet, 7'den 70'e Herkesi 'Tarihe Yolculuğa' Davet Ediyor
17:20
Milli Savunma Komisyonu Başkanı Köksal'dan Mpt Açıklaması Kırıkkale Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Oğuz Kağan Köksal, Milli Piyade Tüfeği’nin (MPT), savunma sanayii için çok önemli olduğunu söyledi.
Milli Savunma Komisyonu Başkanı Köksal'dan Mpt Açıklaması
17:09
Korsan Oto Galericiliğin Önüne Geçilecek" "Korsan oto galericiliğin önüne geçilecek"- MASFED Başkanı Erkoç: - "Büyükşehirlerde bir ara korsan taksiler vardı, şimdi bunun önüne geçildi.
Korsan Oto Galericiliğin Önüne Geçilecek'
17:01
CHP'li Belediyeler, Cemevlerinin Tüm Masraflarını Karşılayacak CHP'li 230 belediye, meclislerde alınacak kararlarla cemevlerini ibadethane olarak kabul edecek. Böylece cemevlerinin tüm masrafları belediye tarafından karşılanacak.
CHP'li Belediyeler, Cemevlerinin Tüm Masraflarını Karşılayacak
16:57
CHP Konya Milletvekili Kart Açıklaması "Hükümet, kayıt dışı ve kaçak yollarla elde edilen haksız ve yasa dışı gelirleri himaye etmektedir"
16:26
Levent Gök: İç Güvenlik Yasasını Geri Çekin CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, İç Güvenlik Yasasının Türkiye'de çatışmaları artıracağını belirterek, bu yasanın geri çekilmesini istedi.
16:24
Hasip Kaplan: Daha Güçlü Şekilde Meclis'e Geleceğiz Hdp Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, HDP'nin seçim barajını aşarak daha güçlü şekilde Meclise geleceğini söyledi.
16:16
15:48
CHP'li Gök: 'Bu Yasa Bir Atom Bombasıdır' CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, İç Güvenlik Yasası’nın Türkiye’de çatışmaları artıracağını belirterek, yasanın geri çekilmesini istedi.
CHP'li Gök: 'Bu Yasa Bir Atom Bombasıdır'
15:03
MHP'li Vural Başkanlık Sistemini Eleştirdi MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlık sistemi ile ilgili gerekçelerinin çok zayıf olduğunu söyledi.
MHP'li Vural Başkanlık Sistemini Eleştirdi
15:01
MHP'li Yeniçeri Açıklaması "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın istediği Türkiye'ye uygun değil, kendisine uygun bir başkanlık sistemidir"
15:00
MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması "Ülkenin başkanlık sitemine değil, huzura, özgürlüklere, bağımsız ve tarafsız bir yargıya, özgür medyaya, insanların üretmeye, işe, aşa ihtiyacı var" "Darbecilerle yarışan bir zihniyetle karşı karşıyayız. Kenan Evren gibi devlet başkanı olmak istiyor" "Kayıp kaçak bedeli yasal güvenceye alınıyor.
14:29
Oğuz Kağan Köksal: Ordunun Elindeki Silahlar Yenilenecek Tbmm Milli Savunma Komisyonu Başkanı Oğuz Kağan Köksal, milli piyade tüfeğinin savunma sanayi için çok önemli olduğunu belirterek, "İlk siparişi 35 bin civarında olacak.
Oğuz Kağan Köksal: Ordunun Elindeki Silahlar Yenilenecek
14:16
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması "CHP’li belediyeler cemevlerini ibadethane olarak değerlendirecek ve diğer inanç merkezlerine sunulan tüm hizmetler cemevlerine de sunulacak"
13:17
Öz: "Yeni Anayasa ile Seçmenin Karşısına Çıkacağız" AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz, canlı yayın konuğu olduğu TGRT Haber’de gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
Öz: 'Yeni Anayasa ile Seçmenin Karşısına Çıkacağız'
13:11
Malatya'da CHP'nin İlk Milletvekili Aday Adayı Ethem Körükmez Oldu 7 Haziran 2015 Genel Seçimler öncesi CHP’nin Malatya’da ilk milletvekili aday adayı Ethem Körükmez oldu.
Malatya'da CHP'nin İlk Milletvekili Aday Adayı Ethem Körükmez Oldu
13:08
Termal Otel İnşaatı İçin Çevre Katliamı Yaptılar Sakarya’da özel bir firmanın termal otel inşaatı için 28 adet suya kaynağına izinsiz boru hattı döşeyerek, yüzlerce ağacı kestiği ortaya çıktı.
Termal Otel İnşaatı İçin Çevre Katliamı Yaptılar
12:44
Termal Otel İnşaatı İçin Çevre Katliamı Yaptılar Sakarya’da özel bir firmanın termal otel inşaatı için 28 adet suya kaynağına izinsiz boru hattı döşeyerek, yüzlerce ağacı kestiği ortaya çıktı.
Termal Otel İnşaatı İçin Çevre Katliamı Yaptılar
12:13
Emo: Elektrikte Geri Alınan Kayıp-kaçak Bedelleri Yeniden Alınacak Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülmeye başlanan "Elektrik Piyasası" taslağı ile geriye ödenen kayıp-kaçak bedellerinin abonelerden geri alınmasının yolunu açacağı uyarısında bulundu.
Emo: Elektrikte Geri Alınan Kayıp-kaçak Bedelleri Yeniden Alınacak
10:53
TBMM Başkanı Çiçek: 'Terör Örgütü Denilince Akla Yalnızca Deaş Gelmemeli' Resmi temaslarda bulunmak üzere Fransa’ya gelen TBMM Başkanı Cemil Çiçek düzenlediği basın toplantısında, “Terör örgütü denilince akla yalnızca DEAŞ gelmemeli” dedi.
TBMM Başkanı Çiçek: 'Terör Örgütü Denilince Akla Yalnızca Deaş Gelmemeli'
10:42
"Terör Örgütü Denilince Akla Yalnızca DEAŞ Gelmemeli" Fransa'ya gidenTBMM Başkanı Cemil Çiçek düzenlediği basın toplantısında, "Terör örgütü denilince akla yalnızca DEAŞ gelmemelidir." dedi.
09:32
2014 Yılı Hacı Süleyman Efendi Ödülü Sahibini Buldu 2009 yılında Nazilli’de faaliyete geçen Türk Ocakları Nazilli Şubesi, 2014 yılı 6. Hacı Süleyman Efendi Ödülünü Prof.Dr. Saadettin Yağmur Gömeç’e verileceğini açıkladı.
2014 Yılı Hacı Süleyman Efendi Ödülü Sahibini Buldu
09:09
Gazete Manşetleri, En Çok Satan Gazeteler ve Haberler Güncel gazete manşetleri ve haberler. 30 Ocak Cuma gününden güncel gazete manşetleri ve haberler.
Gazete Manşetleri, En Çok Satan Gazeteler ve Haberler
09:08
30 Ocak Gazete Manşetleri ve Son Dakika Haberler 30 Ocak Cuma gazete manşetleri ve güncel haberler. Gazeteler Cuma günü gündemi nasıl değerlendirdi. Hangi haberleri gazete manşetlerine taşıdılar ? Detaylar haberimizde..
30 Ocak Gazete Manşetleri ve Son Dakika Haberler
08:07
Kayıp Kaçak Bedelini Alanlar Geri Ödeyecek Meclis'e sunulan Elektrik Piyasası Kanunu'na göre, dava açanlara ödenen kayıp-kaçak bedeli faturalandırılarak tüketiciden geri alınacak.
Kayıp Kaçak Bedelini Alanlar Geri Ödeyecek
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 09:10:42. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TBMM HABERLERİ
[Hata Bildir]