SON DAKİKA TBMM HABERLERİ

Son Dakika Tbmm Haberleri

 • 21:18MHP'li Vekillerin Erdoğan'ı Sinirlendiren Sözleri Meclis TutanaklarındaMHP'li Vekillerin Erdoğan'ı Sinirlendiren Sözleri Meclis TutanaklarındaCumhurbaşkanı Erdoğan'ın Meclis açılış konuşması sırasında MHP sıralarından yapılan ve gerginlik çıkaran sataşmalar Meclis tutanaklarına yansıdı.
 • 09:26Kısa Dönem Vekiller, Meclis'e Veda EttiKısa Dönem Vekiller, Meclis'e Veda Etti1 Kasım listelerinde yeniden aday gösterilmeyen vekiller, Meclis'e veda etti. AK Parti'li Uğur Işılak, Muhsin Kızılkaya; Bağımsız milletvekili Özkes son kez TBMM'deydi.
 • 19:1114 Aralık İddianamesi Kabul Edildi14 Aralık İddianamesi Kabul Edildi14 Aralık soruşturmasında, aralarında Fethullah Gülen ve Hidayet Karaca'nın da bulunduğu 15'i tutuklu 33 sanık hakkında hazırlanan 332 sayfalık iddianame kabul edildi.
 • 07:1334.5 Saat Vekillik Yaptılar, Ömür Boyu Sağlık Güvencesi Aldılar34.5 Saat Vekillik Yaptılar, Ömür Boyu Sağlık Güvencesi Aldılar7 Haziran'da ilk kez Meclis'e giren 36 vekil 2 yılı doldurmadıkları için "milletvekili emeklisi" olma hakkını kazanamadı ama 34.5 saat mesaiyle ömür boyu sağlık güvencesi aldılar.
 • 14:07AK Partili Zeyid Aslan: Yeni Dönemde Uçan Tekme OlmayacakAK Partili Zeyid Aslan: Yeni Dönemde Uçan Tekme OlmayacakTBMM Adalet Komisyonu'nda attığı uçan tekmeyle gündeme gelen AK Parti Milletvekili Zeyid Aslan, "Yeni dönemde uçan tekme olmayacak." dedi.
 • 00:01Gündem Özeti/ 5 Ekim 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Belçika'da Erdoğan, Belçika Kralı Philippe tarafından Kraliyet Sarayı'nda resmi törenle karşılanacak, Meçhul Asker Anıtı'na çelenk koyacak, Belçika Şirketler Federasyonu tarafından düzenlenecek yüksek düzeyli iş toplantısına katılacak.
 • 21:22Kırgızistan'da Milletvekili SeçimleriKırgızistan'da Milletvekili SeçimleriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kırgızistan Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev ve eşi Raisa Atambayeva'nın oy kullanması- Atambayev'in gazetecilerin sorularını yanıtlaması- Kırgızistan Başbakanı Temir Sariyev'in oy kullanması- Sariyev'in basın mensuplarına açıklamada bulunması- TBMM AGİT parlamenter asamblesi Gözlemci üyesi ve AK Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı'nın açıklamalası- Oy kullanan vatandaşlar- Rus nine Anna Tuyapa'nın açıklaması- Kırgızistan Merkez Seçim Komisyonu Başkanı Tuygunalı Abdraimov'un açıklaması Kırgızistan milletvekili seçimleri için sandık başındaKIRGIZİSTAN - Kırgızistan'da halk 5 yıl görev yapacak milletvekillerini seçmek üzere yerel saat 08.00 itibariyle oy vermeye başladı.
 • 18:20AK Parti Seçim BeyannamesiAK Parti'nin seçim beyannamesinde, gelecek dönemde de terörizm, örgütlü suçlar, siber suçlar, narkotik suçlar ve kaçakçılıkla mücadelede ulusal ve uluslararası kuruluşlar arasındaki işbirliğinin güçlendirileceği, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu suçlarla ilgili kararlı mücadelenin devam ettirileceği bildirildi.
 • 17:59AK Parti Seçim BeyannamesiAK Parti'nin 1 Kasım'da yapılacak Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin Seçim Beyannamesi'nde, doğum nedeniyle ücretsiz izinde geçen sürelerin memuriyet kıdeminde değerlendirilmesinin sağlanacağı belirtildi.
 • 17:26AK Parti Seçim BeyannamesiAK Parti'nin 1 Kasım'da yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin açıkladığı Seçim Beyannamesinde, "AK Parti olarak, 7 Haziran'dan sonra da u¨lkede birlik ve kardes¸ligˆi tesis etmeyi amac¸layan ve do¨nemsel bir mesele olarak bakmadıgˆımız C¸o¨zu¨m Su¨reci'ni kararlıkla su¨rdu¨recegˆiz. Demokratik hak ve o¨zgu¨rlu¨klerin korunmasını yeni anayasa ile gu¨vence altına alacagˆız. O¨zgu¨rlu¨kleri gelis¸tirmeye ve genis¸letmeye devam edecegˆiz" taahhüdünde bulunuldu.
 • 17:24AK Parti Seçim BeyannamesiAK Parti'nin 1 Kasım'da yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin açıkladığı Seçim Beyannamesinde, yeni Türkiye vizyonunun ihtiyaç duyduğu etkin ve dinamik yönetim dolayısıyla, başkanlık sisteminin daha uygun bir yönetim modeli olduğu belirtilerek, yeni sistemde meşru siyasi otoriteye hesap vermeyen paralel yapılara kesinlikle izin verilmeyeceği ifade edildi.
 • 16:54AK Parti Seçim Beyannamesini AçıkladıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kendi işini kurmak isteyen gençlerimize proje karşılığı 50 bin liraya kadar karşılıksız nakdi destek vereceğiz" dedi.
 • 16:43AK Parti Seçim Beyannamesini AçıkladıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu, "Çözüm Süreci'nin de birlik ve kardeşliğimizin de mimarı, yürütücüsü ve lokomotifi AK Parti'dir, AK Parti olacaktır" dedi.
 • 16:26AK Parti'nin En Öncelikli Seçim Vaadi Yine 'Yeni Anayasa' OlduBaşbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, 1 Kasım seçimleri öncesinde partisinin en öncelikli seçim vaadinin yeni ve özgürlükçü bir anayasa olduğunu söyledi.
 • 16:25Davutoğlu, 1 Kasım 2015 Seçim Beyannamesini Açıkladı (2)'ak PARTİ YAPMAYACAĞINI VAAT ETMEYEN TEK PARTİDİR' AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Seçim Beyannamesi Tanıtım Toplantısı'nda, partisinin 1 Kasım'da gerçekleştirilecek Milletvekili Genel Seçimi için vaatlerini açıkladı.
 • 16:17CHP'li Balbay, Cezaevlerindeki Beslenmeyi SorduCHP'li Balbay, Cezaevlerindeki Beslenmeyi SorduChp İzmir Milletvekili Mustafa Ali Balbay, doluluk oranının yüzde 100'ü aştığını belirttiği cezaevlerindeki tutuklu ve hükümlülerin beslenme sorununa dikkat çekti, "Mevcut iaşe bedeline göre bir mahpusa günde 5 TL karşılığında üç öğün yemek veriliyor.
 • 15:32Balbay: Mahpuslar Günde 5 TL ile Doymak ZorundaCHP İzmir Milletvekili Mustafa Ali Balbay, doluluk oranı yüzde 100'ü aşan cezaevlerindeki tutuklu ve hükümlülerin beslenme yetersizliğine dikkat çekti.
 • 15:20Sokak Hayvanlarının Haklarını TBMM'ye TaşıdıSokak Hayvanlarının Haklarını TBMM'ye TaşıdıCHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, 4 Ekim Dünya Hayvan Hakları Günü'nde verdiği soru önergesiyle, sahipsiz hayvanların Türkiye’deki durumunu sordu.
 • 13:56Özel Seymen'den Darıca'ya 1200 Öğrenci Kapasiteli Modern KampusÖzel Seymen'den Darıca'ya 1200 Öğrenci Kapasiteli Modern KampusKocaeli'nin en eski özel eğitim kurumlarından Özel Seymen'in İzmit'ten sonra Darıca İlçesi'nde kurduğu Ayşe Seymen Kampusu törenle eğitime açıldı.
 • 13:50MHP'li Türkkan: AKP Döneminde Askerimizin Canı Hiçe SayıldıMHP'li Türkkan: AKP Döneminde Askerimizin Canı Hiçe SayıldıMhp kocaeli eski milletvekili ve aynı partinin 1 Kasım seçimlerindeki 2'nci sıra adayı Lütfü Türkkan, 18 gün acemi birliği eğitimi tamamladıktan sonra Günaydoğu'ya gönderildiği belirtilen ve burada PKK saldırısı sonucu yaralanan Salih Varçin'i ziyaret etti.
 • 13:30Kocaeli - Özel Seymen'den Darıca'ya 1200 Öğrenci Kapasiteli Modern KampüsKocaeli - Özel Seymen'den Darıca'ya 1200 Öğrenci Kapasiteli Modern KampüsÖzel Seymen'den Darıca'ya 1200 öğrenci kapasiteli modern kampüs Kocaeli'nin en eski özel eğitim kurumlarından olan Özel Seymen'in İzmit(ten sonra Darıca İlçesi'nde kurduğu Ayşe Seymen Kampüsü törenle eğitime açıldı.
 • 13:30İskilip'in Doğalgaza Kavuşması İçin Start Verildiİskilip'in Doğalgaza Kavuşması İçin Start VerildiÇorum’un İskilip ilçesine doğalgaz getirilmesi için ilk temel atıldı.
 • 11:20TBMM Başkanı Yılmaz - Milletvekillerinin Trafik CezalarıTBMM Başkanı Yılmaz - Milletvekillerinin Trafik CezalarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ın konuşması Milletvekillerinin trafik cezaları-Meclis'te, bazı milletvekillerine ait trafik ceza tutanakları hakkında ne yapılacağı araştırılıyor-TBMM Başkanı Yılmaz: - "Kırmızı ışıkta herkes durur.
 • 11:01Yiğitalp, 12 Yaşındaki Güzel'in Öldürülmesini SorduYiğitalp, 12 Yaşındaki Güzel'in Öldürülmesini SorduHDP Diyarbakır Milletvekili Sibel Yiğitalp, TBMM'ye verdiği soru önergesiyle Bismil'de öldürülen 12 yaşındaki Berat Güzel'i sordu.
 • 10:34Klasik Otomobil Müzesi Ziyaretçilerini Hayran BırakıyorKlasik Otomobil Müzesi Ziyaretçilerini Hayran BırakıyorDünyanın dört bir köşesinden getirilen yüz binlerce liralık klasik otomobiller, Mehmet Arsay Otomobil Müzesi’nde sergileniyor.
 • 10:03İsmet Yılmaz, Cumhurbaşkanlığı Makamına Vekalet EdecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa ve ardından Belçika ve Japonya’ya resmi ziyaretlerde bulunacak.
 • 09:39Diyanet'in Sehven Ortadan Kaybolan 23 Milyon Lirası TBMM GündemindeCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından yazılı olarak cevaplandırılması istemiyle Meclis Başkanlığı'na soru önergesi verdi.
 • 09:10Cemil Çiçek, Kızılcahamam'da Gündemi DeğerlendirdiCemil Çiçek, Kızılcahamam'da Gündemi DeğerlendirdiTBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, Kızılcahamam’da ziyaretlerde bulundu.
 • 22:55MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini Açıkladı 11MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini Açıkladı 11MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım seçim beyannamesini açıkladı BAHÇELİ MHP; HDP DIŞINDAKİ HER PARTİYLE, 4 İLKESİ SAKLI KALMAK KAYDIYLA, İKTİDAR KURMAYA VARDIR İÇİMİZDEN DEVŞİRDİKLERİYLE HİSARLARIMIZA GEDİK AÇMAYA ÇALIŞTILAR PKK VE HDP'YE BAŞKANLIK KARŞILIĞINDA FEDERASYON ÜMİDİ VERDİN Mİ ERDOĞAN'IN PUTİN'İ ARAYACAĞIM DİKLENMESİ SADECE CILIZ VE FUZULİ BİR HAMLEDEN İBARETTİR MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin 1 Kasım seçimlerine yönelik seçim beyannamesini açıkladı.
 • 22:44MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini Açıkladı 8MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini Açıkladı 8MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım seçim beyannamesini açıkladı BAHÇELİ MHP; HDP DIŞINDAKİ HER PARTİYLE, 4 İLKESİ SAKLI KALMAK KAYDIYLA, İKTİDAR KURMAYA VARDIR İÇİMİZDEN DEVŞİRDİKLERİYLE HİSARLARIMIZA GEDİK AÇMAYA ÇALIŞTILAR PKK VE HDP'YE BAŞKANLIK KARŞILIĞINDA FEDERASYON ÜMİDİ VERDİN Mİ ERDOĞAN'IN PUTİN'İ ARAYACAĞIM DİKLENMESİ SADECE CILIZ VE FUZULİ BİR HAMLEDEN İBARETTİR MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin 1 Kasım seçimlerine yönelik seçim beyannamesini açıkladı.
 • 22:44MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini Açıkladı 9MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini Açıkladı 9MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım seçim beyannamesini açıkladı BAHÇELİ MHP; HDP DIŞINDAKİ HER PARTİYLE, 4 İLKESİ SAKLI KALMAK KAYDIYLA, İKTİDAR KURMAYA VARDIR İÇİMİZDEN DEVŞİRDİKLERİYLE HİSARLARIMIZA GEDİK AÇMAYA ÇALIŞTILAR PKK VE HDP'YE BAŞKANLIK KARŞILIĞINDA FEDERASYON ÜMİDİ VERDİN Mİ ERDOĞAN'IN PUTİN'İ ARAYACAĞIM DİKLENMESİ SADECE CILIZ VE FUZULİ BİR HAMLEDEN İBARETTİR MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin 1 Kasım seçimlerine yönelik seçim beyannamesini açıkladı.
 • 22:44MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini Açıkladı 10MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini Açıkladı 10MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım seçim beyannamesini açıkladı BAHÇELİ MHP; HDP DIŞINDAKİ HER PARTİYLE, 4 İLKESİ SAKLI KALMAK KAYDIYLA, İKTİDAR KURMAYA VARDIR İÇİMİZDEN DEVŞİRDİKLERİYLE HİSARLARIMIZA GEDİK AÇMAYA ÇALIŞTILAR PKK VE HDP'YE BAŞKANLIK KARŞILIĞINDA FEDERASYON ÜMİDİ VERDİN Mİ ERDOĞAN'IN PUTİN'İ ARAYACAĞIM DİKLENMESİ SADECE CILIZ VE FUZULİ BİR HAMLEDEN İBARETTİR MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin 1 Kasım seçimlerine yönelik seçim beyannamesini açıkladı.
 • 22:36MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini Açıkladı 7MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini Açıkladı 7MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım seçim beyannamesini açıkladı BAHÇELİ MHP; HDP DIŞINDAKİ HER PARTİYLE, 4 İLKESİ SAKLI KALMAK KAYDIYLA, İKTİDAR KURMAYA VARDIR İÇİMİZDEN DEVŞİRDİKLERİYLE HİSARLARIMIZA GEDİK AÇMAYA ÇALIŞTILAR PKK VE HDP'YE BAŞKANLIK KARŞILIĞINDA FEDERASYON ÜMİDİ VERDİN Mİ ERDOĞAN'IN PUTİN'İ ARAYACAĞIM DİKLENMESİ SADECE CILIZ VE FUZULİ BİR HAMLEDEN İBARETTİR MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin 1 Kasım seçimlerine yönelik seçim beyannamesini açıkladı.
 • 22:27MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini Açıkladı 6MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini Açıkladı 6MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım seçim beyannamesini açıkladı BAHÇELİ MHP; HDP DIŞINDAKİ HER PARTİYLE, 4 İLKESİ SAKLI KALMAK KAYDIYLA, İKTİDAR KURMAYA VARDIR İÇİMİZDEN DEVŞİRDİKLERİYLE HİSARLARIMIZA GEDİK AÇMAYA ÇALIŞTILAR PKK VE HDP'YE BAŞKANLIK KARŞILIĞINDA FEDERASYON ÜMİDİ VERDİN Mİ ERDOĞAN'IN PUTİN'İ ARAYACAĞIM DİKLENMESİ SADECE CILIZ VE FUZULİ BİR HAMLEDEN İBARETTİR MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin 1 Kasım seçimlerine yönelik seçim beyannamesini açıkladı.
 • 22:12MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini Açıkladı 2MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini Açıkladı 2MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım seçim beyannamesini açıkladı BAHÇELİ MHP; HDP DIŞINDAKİ HER PARTİYLE, 4 İLKESİ SAKLI KALMAK KAYDIYLA, İKTİDAR KURMAYA VARDIR İÇİMİZDEN DEVŞİRDİKLERİYLE HİSARLARIMIZA GEDİK AÇMAYA ÇALIŞTILAR PKK VE HDP'YE BAŞKANLIK KARŞILIĞINDA FEDERASYON ÜMİDİ VERDİN Mİ ERDOĞAN'IN PUTİN'İ ARAYACAĞIM DİKLENMESİ SADECE CILIZ VE FUZULİ BİR HAMLEDEN İBARETTİR MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin 1 Kasım seçimlerine yönelik seçim beyannamesini açıkladı.
 • 20:08Atalay: Seçimin Huzurunu Bozacak Hiçbir Şey YapmasınlarAtalay: Seçimin Huzurunu Bozacak Hiçbir Şey YapmasınlarAK Parti'li Beşir Atalay, Van'da yaptığı konuşmada, HDP'yi eleştirerek, "Seçimin huzurunu bozacak hiçbir şey yapmasınlar ve yaptırmasınlar." dedi.
 • 19:23Van- Beşir Atalay'dan Hdp'ye: 'Demokrasiye İnanıyorlarsa Seçimin Huzurunu Bozacak Hiçbir Şey...Van- Beşir Atalay'dan Hdp'ye: 'Demokrasiye İnanıyorlarsa Seçimin Huzurunu Bozacak Hiçbir Şey...Ak Parti Van 1'inci sıra milletvekili adayı Beşir Atalay, kentte sadece Ak Parti ve HDP'nin seçim çalışması yürüttüğünü belirtti.
 • 19:19Chp, İstanbul Milletvekili Adaylarını TanıttıCHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, "Türkiye'de bundan sonra CHP'nin içinde yer almayacağı bir hükümet olamayacak?. CHP'nin olmadığı bir hükümet kurulamayacak.
 • 19:04Bahçeli: Bahçeli: "Millet Namına Hesap Soracağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bahçeli'nin konuşması, MHP seçim bildirgesini açıkladı- Genel Başkan Bahçeli: (2)- "(Erdoğan'ın Meclis'teki konuşması) Evet, biz Erdoğan'dan, sözlerinden, soygun hanedanından rahatsızız, buna da devam edeceğiz.
 • 18:57Bakan Topçu, İskilipli Atıf Hoca'yı Gözyaşlarıyla AnlattıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, İskilipli Atıf Hoca’nın idamının cumhuriyet tarihinin en tartışmalı hadiselerinden biri olduğunu belirterek, "Ben Türkiye Cumhuriyeti Kültür Bakanı olarak şunu söyleyebilirim İskilipli Atıf Hoca mahşeri vicdanda suçsuzdur, günahsızdır, piri paktır, mübarek, cesur, yürekli bir vatan evladıdır" dedi.
 • 18:30AK Parti Mkyk Üyesi Soylu AçıklamasıAK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, "İnanıyorum ki 1 Kasım'da Türkiye hem geleceğe ait çok önemli adım atacak hem de ülkemizi selametle geleceğe taşıyacaktır.
 • 18:28Beşir Atalay'dan Hdp'ye: 'Demokrasiye İnanıyorlarsa Seçimin Huzurunu Bozacak Hiçbir Şey...Beşir Atalay'dan Hdp'ye: 'Demokrasiye İnanıyorlarsa Seçimin Huzurunu Bozacak Hiçbir Şey...Ak Parti Van 1'inci sıra milletvekili adayı Beşir Atalay, kentte sadece Ak Parti ve HDP'nin seçim çalışması yürüttüğünü belirtti.
 • 18:17MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini Açıkladı 3MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini Açıkladı 3MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım seçim beyannamesini açıkladı BAHÇELİ MHP; HDP DIŞINDAKİ HER PARTİYLE, 4 İLKESİ SAKLI KALMAK KAYDIYLA, İKTİDAR KURMAYA VARDIR İÇİMİZDEN DEVŞİRDİKLERİYLE HİSARLARIMIZA GEDİK AÇMAYA ÇALIŞTILAR PKK VE HDP'YE BAŞKANLIK KARŞILIĞINDA FEDERASYON ÜMİDİ VERDİN Mİ ERDOĞAN'IN PUTİN'İ ARAYACAĞIM DİKLENMESİ SADECE CILIZ VE FUZULİ BİR HAMLEDEN İBARETTİR MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin 1 Kasım seçimlerine yönelik seçim beyannamesini açıkladı.
 • 18:17MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini Açıkladı 4MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini Açıkladı 4MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım seçim beyannamesini açıkladı BAHÇELİ MHP; HDP DIŞINDAKİ HER PARTİYLE, 4 İLKESİ SAKLI KALMAK KAYDIYLA, İKTİDAR KURMAYA VARDIR İÇİMİZDEN DEVŞİRDİKLERİYLE HİSARLARIMIZA GEDİK AÇMAYA ÇALIŞTILAR PKK VE HDP'YE BAŞKANLIK KARŞILIĞINDA FEDERASYON ÜMİDİ VERDİN Mİ ERDOĞAN'IN PUTİN'İ ARAYACAĞIM DİKLENMESİ SADECE CILIZ VE FUZULİ BİR HAMLEDEN İBARETTİR MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin 1 Kasım seçimlerine yönelik seçim beyannamesini açıkladı.
 • 18:17MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini Açıkladı 5MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini Açıkladı 5MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım seçim beyannamesini açıkladı BAHÇELİ MHP; HDP DIŞINDAKİ HER PARTİYLE, 4 İLKESİ SAKLI KALMAK KAYDIYLA, İKTİDAR KURMAYA VARDIR İÇİMİZDEN DEVŞİRDİKLERİYLE HİSARLARIMIZA GEDİK AÇMAYA ÇALIŞTILAR PKK VE HDP'YE BAŞKANLIK KARŞILIĞINDA FEDERASYON ÜMİDİ VERDİN Mİ ERDOĞAN'IN PUTİN'İ ARAYACAĞIM DİKLENMESİ SADECE CILIZ VE FUZULİ BİR HAMLEDEN İBARETTİR MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin 1 Kasım seçimlerine yönelik seçim beyannamesini açıkladı.
 • 18:15MHP Seçim Bildirgesini AçıkladıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Meclis'te yeni yasama yılının açılışında yaptığı konuşmaya ilişkin "Evet, biz Erdoğan'dan, sözlerinden, soygun hanedanından rahatsızız, buna da devam edeceğiz.
 • 18:06MHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini AçıkladıMHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım Seçim Beyannamesini AçıkladıMHP Lideri Bahçeli, 1 Kasım seçim beyannamesini açıkladı BAHÇELİ MHP; HDP DIŞINDAKİ HER PARTİYLE, 4 İLKESİ SAKLI KALMAK KAYDIYLA, İKTİDAR KURMAYA VARDIR İÇİMİZDEN DEVŞİRDİKLERİYLE HİSARLARIMIZA GEDİK AÇMAYA ÇALIŞTILAR PKK VE HDP'YE BAŞKANLIK KARŞILIĞINDA FEDERASYON ÜMİDİ VERDİN Mİ ERDOĞAN'IN PUTİN'İ ARAYACAĞIM DİKLENMESİ SADECE CILIZ VE FUZULİ BİR HAMLEDEN İBARETTİR MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin 1 Kasım seçimlerine yönelik seçim beyannamesini açıkladı.
 • 17:50AK Parti Van Milletvekili Adayları Tanıtım ToplantısıAK Parti Van Milletvekili Adayları Tanıtım ToplantısıAdalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Milletvekili Adayı Beşir Atalay, “HDP huzuru bozacak bir şey yaparsa, onu yaptıklarına pişman ederiz” dedi.
 • 17:45MHP Genel Başkanı Bahçeli, 1 Kasım 2015 Seçim Beyannamesini AçıkladıMHP Genel Başkanı Bahçeli, 1 Kasım 2015 Seçim Beyannamesini AçıkladıMhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin 1 Kasım seçimlerine yönelik seçim beyannamesini açıklarken "MHP'nin amacı tek başına iktidardır.
 • 17:17Bahçeli'den Erdoğan'a: Kck'nın Kuruluşunda Katkın Var Mı?Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a özellikle terör sorunu ile ilgili 5 önemli soru yöneltti, ağır ithamlarda bulundu.