09:3500
SON DAKİKA TBMM HABERLERİ

Son Dakika TBMM Haberleri

  Erdoğan: 'Öyle bir aday buldunuz ki evlere şenlik' -

  Erdoğan: "Öyle bir aday buldunuz ki evlere şenlik" -

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, emniyetteki paralel yapı şüphelilerinden birinin "Bizim üstlerimiz, Başbakana bilgi verdi" dediğini kaydederek, "Şimdi buradan sesleniyorum, zerre kadar sizde onur varsa, haysiyet varsa, Başbakana kim bilgi vermiş, onları da açıklayın. (Dün 23:12)

   

  Erdoğan: MHP Kendine Şantaj Yapan Pensilvanya ile Bir Araya Geldi

  Erdoğan: MHP Kendine Şantaj Yapan Pensilvanya ile Bir Araya Geldi

  Erdoğan, paralel yapı şüphelilerinden birinin 'Üstlerimiz, Başbakana bilgi verdi' dediğini kaydederek, "Sizde haysiyet varsa kim bilgi vermiş onları da açıklayın." dedi. (Dün 22:42)

   

  Erdoğan: Haysiyetiniz Varsa Açıklayın

  Erdoğan: Haysiyetiniz Varsa Açıklayın

  Erdoğan, "Şimdi buradan sesleniyorum, zerre kadar sizde onur varsa, haysiyet varsa, Başbakana kim bilgi vermiş, onları da açıklayın." dedi. (Dün 22:30)

   

  Derleme<br/>dün Geceden Bu Yana "İsrail'in Gazze'ye Saldırıları" Başlıklı Haberlerimizi...

  İsrail, Hamas ile vardığı üç günlük insani ateşkesi yürürlüğe girdikten 2 saat sonra deldi, daha sonra da ateşkesi tek taraflı olarak sona erdirdiğini açıkladı Taraflara itidal çağrısında bulunan Beyaz Saray ateşkesi güçlü şekilde destekledi Türkiye, ateşkesin sürekli olması ve akan kanın durması için çalışmaya devam edeceğini açıkladı İngiltere, ateşkesin kalıcı ve sağlam olduğundan emin olmak için çabaların iki katına çıkarılması gerektiğini belirtti Ürdün'ün çağrısı üzerinde BMGK, (Dün 16:40)

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, Hakkari'de

  Gül: "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanı seçilmesi durumunda yeni bir Türkiye inşa edilecek" "Eminimki sizler de 12 yıldır bu ülkeye çağ atlatmış, ülke insanını ekonomik, siyasi ve özgürlükler itibariyle gerçekten hayal bile edilemeyecek noktaya getirmiş Başbakan Erdoğan'a vefayı gösterecek, destek vereceksiniz. (Dün 16:25)

   

  CHP'li Tanrıkulu Mevsimlik İşçilerle Yolculuğa Çıktı

  CHP'li Tanrıkulu Mevsimlik İşçilerle Yolculuğa Çıktı

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Diyarbakır Garı'na gelerek mevsimlik işçilerle beraber trene binip yolculuğa çıktı. (Dün 16:22)

   

  CHP'li Oran: Polisler Otobüs Depo ve Egzoz Gazından Numune Alınıp 10 Numara Yağ Kontrolü Yapsın

  CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, yolcu taşımacılığı yapan otobüslerin 10 numara yağ veya trafo yağı kullanımının önlenmesi amacıyla bu otobüslerin depolarından alınacak akaryakıt numuneleri üzerinden ve egzoz gazından kükürt oranı ölçümüyle kontrol yapılması için Meclis Başkanlığına soru önergesi verdi. (Dün 16:21)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.08.2014 09:35:45. #1.11#