SON DAKİKA TUBA BÜYÜKÜSTÜN HABERLERİ

Son Dakika Tuba Büyüküstün Haberleri

 • 11:47Kara Para Aşk Şili'de Rekor Kırdı!Kara Para Aşk Şili'de Rekor Kırdı!Ay Yapım'ın yapımcılığında gerçekleşen ve başarısıyla yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da çok konuşulan Kara Para Aşk, geçtiğimiz gün Şili'de ilk bölümüyle ekrana geldi.
 • 15:44Tuba Büyüküstün Üniversite Derslerine Konu OlduTuba Büyüküstün Üniversite Derslerine Konu OlduGüzel oyuncunun yüz hatları, tıp fakültesinin anatomi dersinde 'en ideal yüz' olarak örnek gösterildi.
 • 08:12Türkiye Kupası'na "Kara Para Aşk" EngeliZiraat Türkiye Kupası'nda oynanan yarı final maçları, ATV'de yayınlanan 'Kara Para Aşk' dizisinin yüksek reytinglerine kurban oldu, Finale 1 kala bu değişiklik takımların hesaplarını bozdu.
 • 09:48Tuba Büyüküstün'ün İkizleri Kocaman OlduTuba Büyüküstün'ün İkizleri Kocaman OlduGüzel oyuncunun ikizleri Maya ve Toprak kocaman oldu. Ailecek yaptıkları kahvaltıda oldukça mutlu görünen çift, kızlarıyla da yakından ilgilendi.
 • 16:39Büyük Aşk Uçurumun Kenarında!Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek ve Öykü Karayel'in rol aldığı Kara Para Aşk'ta bu hafta Elif, İpek'in oğlu Yağız'ın babasının Ömer olduğuna emin oluyor.
 • 10:26'Kara Para Aşk' Dizisinin Çekimleri Olaylı Bitti'Kara Para Aşk' Dizisinin Çekimleri Olaylı BittiSevilen dizinin Bebek'teki çekimlerinde Arap turistlerin ve gazetecilerin görüntü alması ekibi kızdırınca set görevlileri gazetecilere saldırdı.
 • 14:28Feryal Gülman, 50 Milyon Lira Değerindeki Evini Kiraya VeriyorFeryal Gülman, 50 Milyon Lira Değerindeki Evini Kiraya VeriyorGülman, Kara Para Aşk dizisinin de çekildiği, bu yüzden Arap turistlerin akınına uğrayan Bebek'teki yalısından taşınıyor. Sebep annesinin ölümüyle koca evde yalnız kalması.
 • 14:05Kara Para Aşk'ta Duygu Yüklü Ayrılık!Kara Para Aşk'ta Duygu Yüklü Ayrılık!Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kara Para Aşk'a bu hafta Elif ve Ömer'in duygu yüklü ayrılığı damga vuracak.
 • 11:41Arap Kanalının Son Anketi: Gelinlik Hangisine Daha YakışıyorArap Kanalının Son Anketi: Gelinlik Hangisine Daha YakışıyorBirleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC grubu, Türk ve Hint film ve dizilerinin büyük ilgi gördüğünü ve kadın yıldızların büyük hayran kitlesi olduğunu göz önüne alarak yeni bir anket düzenledi.
 • 13:58'Kara Para Aşk' Dizisi İçin İmza Kampanyası Başlatıldı'Kara Para Aşk' Dizisi İçin İmza Kampanyası BaşlatıldıSezon sonunda ekranlara veda edecek dizi için hayranları tarafından imza kampanyası başlatıldı.
 • 12:04Tuba Büyüküstün Beyaz Gelinlikle Büyüleyecek!Tuba Büyüküstün Beyaz Gelinlikle Büyüleyecek!Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün ve Öykü Karayel'in rol aldığı Kara Para Aşk'ın ekrana gelecek yeni bölümünde Büyüküstün beyaz gelinliğiyle izleyenleri büyüleyecek.
 • 11:41Unıcef İyi Niyet Elçisi Tuba Büyüküstün: Savaştan Kaçan Çocuklara Sahip ÇıkalımUnıcef İyi Niyet Elçisi Tuba Büyüküstün: Savaştan Kaçan Çocuklara Sahip ÇıkalımDha DIŞ HABER- UNICEF İyi Niyet Elçisi Tuba Büyüküstün: Savaştan kaçan çocuklara sahip çıkalım Suriye'deki iç savaştan kaçanların barındırıldığı Ürdün'deki Zaatari Kampı'nı 4 Mart'ta ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF) İyi Niyet Elçisi, oyuncu Tuba Büyüküstün, Suriyeli çocuklara yaşıtlarının sahip olduğu hakların sağlanması gerektiğini söyledi.
 • 10:45'Kara Para Aşk' Dizisi Final Yapıyor'Kara Para Aşk' Dizisi Final YapıyorAtv'de yayınlanan, Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in başrollerini paylaştığı dizi, yaşadığı reyting kaybı yüzünden 50. bölümüyle final yapacak.
 • 09:35Tuba Büyüküstün: Savaştan Kaçan Çocuklara Sahip ÇıkalımTuba Büyüküstün: Savaştan Kaçan Çocuklara Sahip Çıkalımİç savaştan kaçanların barındırıldığı Ürdün'deki kampı ziyaret eden ünlü oyuncu, Suriyeli çocuklara yaşıtlarının sahip olduğu hakların sağlanması gerektiğini söyledi.
 • 23:04Medya OscarlarıMedya Oscarları" Ödül Töreni (3)"Medya Oscarları" ödül töreni- Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "Bugün editöryal bağımsızlık, basın özgürlüğü, basın ahlakı, demokratik basın gibi kavramları konuşuyorsakbunların hepsinin atıf yaptığı, insan faktörüdür"- "Son dönemde baktığımızda bu baş parmak, işaret parmağı çok etkili. Akıllı telefonlarda, Ipad'lerde, televizyon,radyo, gazeteler, bugünün nesli, o başparmağıyla dünyayı oynattığını, istediğinin bir anda önüne serildiğinidüşünüyor"- "Artık radyo dinlemek, televizyon seyretmek, gazete okumak hepsi internet üzerinden yapılabiliyor.
 • 22:58Medya OscarlarıMedya Oscarları" Sahiplerini BulduBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği’nin düzenlediği “Medya Oscarları” ödül töreninde, “Bugün editöryal bağımsızlık, basın özgürlüğü, basın ahlakı, demokratik basın gibi kavramları konuşuyorsak, bunların hepsinin atıf yaptığı, insan faktörüdür” dedi.
 • 22:54Medya OscarlarıMedya Oscarları" Ödül Töreni (2)"Medya Oscarları" ödül töreni- Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "Bugün editöryal bağımsızlık, basın özgürlüğü, basın ahlakı, demokratik basın gibi kavramları konuşuyorsakbunların hepsinin atıf yaptığı, insan faktörüdür"- "Son dönemde baktığımızda bu baş parmak, işaret parmağı çok etkili. Akıllı telefonlarda, Ipad'lerde, televizyon,radyo, gazeteler, bugünün nesli, o başparmağıyla dünyayı oynattığını, istediğinin bir anda önüne serildiğinidüşünüyor"- "Artık radyo dinlemek, televizyon seyretmek, gazete okumak hepsi internet üzerinden yapılabiliyor.
 • 22:33Akdoğan: Akdoğan: "Son Dönemde Baş Parmak Çok Etkili""Medya Oscarları" ödül töreni- Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "Bugün editöryal bağımsızlık, basın özgürlüğü, basın ahlakı, demokratik basın gibi kavramları konuşuyorsak bunların hepsinin atıf yaptığı, insan faktörüdür"- "Son dönemde baktığımızda bu baş parmak, işaret parmağı çok etkili. Akıllı telefonlarda, Ipad'lerde, televizyon,radyo, gazeteler, bugünün nesli, o başparmağıyla dünyayı oynattığını, istediğinin bir anda önüne serildiğini düşünüyor"- "Artık radyo dinlemek, televizyon seyretmek, gazete okumak hepsi internet üzerinden yapılabiliyor.
 • 21:16Rtgd'nin 'Medya Oskarları' Ödülleri Sahiplerini BulduRadyo Televizyon Gazetecileri Derneği’nin (RTGD) her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘Medya Oscarları’ ödülleri sahiplerini buldu.
 • 20:59Medya Oscarları" Ödül TöreniBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Bugün editöryal bağımsızlık, basın özgürlüğü, basın ahlakı, demokratik basın gibi kavramları konuşuyorsak, bunların hepsinin atıf yaptığı, insan faktörüdür" dedi.
 • 10:54Tuba Büyüküstün İçin 21 Ülkeden 50 Metrelik Doğum Günü MektubuTuba Büyüküstün İçin 21 Ülkeden 50 Metrelik Doğum Günü MektubuTuba Büyüküstün hayranları, sanatçıya Temmuz ayındaki doğum gününde teslim etmek üzere 21 ülkedeki hayranlarının yazdığı kutlama mesajlarının yer aldığı 50 metre uzunluğundaki rulo şeklindeki mektup için kolları sıvadı.
 • 14:36Kara Para Aşk Hayranları İlke İmza Attı!Kara Para Aşk Hayranları İlke İmza Attı!Geçtiğimiz yıl 12 mart tarihinde yayın hayatına başlayan Kara Para Aşk'ın hayranları dün akşam sosyal medya mecrası Twitter'da dizinin birinci yıl dönümünü kutlayarak bir ilke imza attı.
 • 15:12Kara Para Aşk'ın Yeni Bölümünde Neler Olacak?Başrollerini Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek ve Öykü Karayel'in üstlendiği Kara Para Aşk'ın yeni bölümü nefes kesen bir bölümle ekrana gelecek.
 • 08:59Tuba Büyüküstün Arap Ülkelerinde Kapak Kızı OlduTuba Büyüküstün Arap Ülkelerinde Kapak Kızı OlduGüzel oyuncu, Ortadoğu ve Arap ülkelerinde yayınlanan dünyaca ünlü moda dergisi 'Marie Claire Arabia'nın mart sayısı kapağında yer aldı.
 • 17:31Tuba Büyüküstün Ürdün'deki Suriyelilerin Kampını Ziyaret EttiTuba Büyüküstün Ürdün'deki Suriyelilerin Kampını Ziyaret EttiTuba Büyüküstün Ürdün'deki Suriyelilerin kampını ziyaret etti TUBA Büyüküstün, Arap dünyasında bu yılın ilk iki en fazla beğenilen ve konuşulan Türk kadın sanatçı oldu.
 • 16:33Tuba Büyüküstün, Zateri Mülteci Kampı'ndaTuba Büyüküstün, Zateri Mülteci Kampı'ndaBM Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF) Türkiye İyi Niyet Elçisi oyuncu Tuba Büyüküstün, Ez Zateri Mülteci Kampı'ndaki Suriyeli mültecileri ziyaret etti.
 • 15:54Tuba Büyüküstün Suriyelilerin Kampını Ziyaret EttiTuba Büyüküstün Suriyelilerin Kampını Ziyaret EttiBirleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu "İyi Niyet Elçisi" seçilen Tuba Büyüküstün, Ürdün'de Suriyelileri ziyaret etti.
 • 09:41Tuba Büyüküstün Arap Dünyasının En Sevileni OlduTuba Büyüküstün Arap Dünyasının En Sevileni OlduGüzel oyuncu, Arap dünyasında yapılan anketler sonucunda bu yılın en fazla beğenilen ve konuşulan Türk kadın sanatçısı oldu.
 • 09:26Tuba Büyüküstün Güzellik Sırrını VerdiTuba Büyüküstün Güzellik Sırrını VerdiDizi nedeniyle sürekli makyaj yapan oyuncu, tahriş olan cildini pembe maskeyle onarırken, canlandırmak için de vitamin kapsüllerinden yardım alıyormuş.
 • 15:48Kara Para Aşk Son Bölüm, Ömer'den Ağabeyine TuzakKara Para Aşk Son Bölüm, Ömer'den Ağabeyine TuzakKara Para Aşk 25 Şubat Çarşamba akşamı hafızalara kazınacak bir bölümle ekrana geldi. Kara Para Aşk dizisinin son bölümünde yaşananları ve dizinin son bölümünün tamamını haberimizde bulabilirsiniz.
 • 15:46Kara Para Aşk'ta Çember Daralıyor!Kara Para Aşk'ta Çember Daralıyor!Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kara Para Aşk'ta bu hafta Hüseyin için çember iyice daralıyor.
 • 15:45Kara Para Aşk 36.Yeni Bölüm 25 Şubat ÇarşambaKara Para Aşk 36.Yeni Bölüm 25 Şubat ÇarşambaKara Para Aşk 36.yeni bölümde neler yaşandı? Aşk ve aksiyonun bir arada sunulduğu Kara Para Aşk dizisi 25 Şubat akşamı 36.yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı.
 • 15:32Murat Dalkılıç İşkolikliğim, Zaman Ayıramamam, Kıskançlığa Yol AçabiliyorMurat Dalkılıç İşkolikliğim, Zaman Ayıramamam, Kıskançlığa Yol AçabiliyorMurat Dalkılıç İşkolikliğim, zaman ayıramamam, kıskançlığa yol açabiliyor Şarkıcı Murat Dalkılıç, çok zor olarak nitelendirdiği mesleğinde, 'İşkolik' olduğunu, bu nedenle birlikte olduğu kadına çok fazla zaman ayırıp görüşemediğini, bunun da kıskançlıklara yol açabildiğini söyledi.
 • 10:11Murat Dalkılıç: İşkolikliğim, Zaman Ayıramamam, Kıskançlığa Yol AçabiliyorMurat Dalkılıç: İşkolikliğim, Zaman Ayıramamam, Kıskançlığa Yol AçabiliyorŞarkıcı Murat Dalkılıç, çok zor olarak nitelendirdiği mesleğinde, 'İşkolik' olduğunu, bu nedenle birlikte olduğu kadına çok fazla zaman ayırıp görüşemediğini, bunun da kıskançlıklara yol açabildiğini söyledi.
 • 10:15Araplar'ın Gözü Türk YıldızlardaAraplar'ın Gözü Türk YıldızlardaTürk dizileri Arap dünyasında büyük ilgi görmeye devam ederken, ünlü kadın sanatçıların geçmişleri ile ilgili her haber ilgi çekiyor.
 • 12:32Tuba Büyüküstün: Sevmeyi, Aslında Bir Olduğumuzu BilmiyoruzTuba Büyüküstün: Sevmeyi, Aslında Bir Olduğumuzu BilmiyoruzMersin'in Tarsus İlçesi'nde bindiği minibüsün şoförü tarafından katledilmesine tepki dinmedi.
 • 08:59Arap Turistler 'Kara Para Aşk' Setini Bastı!Arap Turistler 'Kara Para Aşk' Setini Bastı!Tuba Büyüküstün, dizi çekimleri esnasında Arap hayranlarının sürpriziyle karşılaştı. Saatlerce çekimi izleyen turistlere set görevlileri müdahale etmek zorunda kaldı.
 • 10:47Kara Para Aşk İzleyicisine Kötü HaberKara Para Aşk İzleyicisine Kötü HaberSevilen dizinin yeni bölümü Ziraat Türkiye Kupası maçları yüzünden bu hafta yayınlanmayacak.
 • 12:01Tuba Büyüküstün Sevgisi, Hayranlarına Kitap Yazdırdı (2)Tuba Büyüküstün Sevgisi, Hayranlarına Kitap Yazdırdı (2)"kitap DEĞİL, KOCAMAN BİR KALP" Tuba Büyüküstün, instagram'daki hesabında hayranlarının hazırlayarak bizzat teslim ettiği 'Koşulsuz Sevgi' adlı kitap ile ilgili şunları yazdı: "Bu bir kitap değil, kocaman bir kalp anladım. Daha önce anlamamış mıydın?
 • 09:31Tuba Büyüküstün Sevgisi, Hayranlarına Kitap YazdırdıTuba Büyüküstün Sevgisi, Hayranlarına Kitap YazdırdıOynadığı diziler sayesinde dünyanın dört bir yanında milyonlarca hayranı olan Tuba Büyüküstün için 'Koşulsuz Sevgi' isimli kitap hazırlandı.
 • 10:39Cansel Elçin; Tuba Büyüküstün De, Beren Saat da Süper KaliteliCansel Elçin; Tuba Büyüküstün De, Beren Saat da Süper Kaliteliİzmir'den ailesi ile 9 yaşında Fransa'ya gittikten sonra Türkiye'de dizi oyuncusu olarak üne kavuşan Cansel Elçin, birlikte oynadığı Tuba Büyüküstün ve Beren Saat'i 'Süper kaliteli' sanatçılar olarak nitelendirdi.
 • 13:47Elif İlk Kez İpek'i Kıskanıyor!Elif İlk Kez İpek'i Kıskanıyor!Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek ve Öykü Karayel'in rol aldığı Kara Para Aşk'ta bu hafta heyecan doruğa tırmanıyor.
 • 08:23Daikin ile 22. İTÜ EMÖS Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu!Daikin ile 22. İTÜ EMÖS Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu!Halk tarafından kategori başına 30.000'in üzerinde oyla belirlenen 19 farklı kategorinin "En Başarılı" isimleri bu törende buluştu.
 • 11:15Seçkin Özdemir: Dizi İçin Şarkı Söylemem İstendiğinde Panik OldumSeçkin Özdemir: Dizi İçin Şarkı Söylemem İstendiğinde Panik OldumSeçkin Özdemir: Dizi için şarkı söylemem istendiğinde panik oldum Oyuncu Seçkin Özdemir, 'Bir Aşk Hikayesi' dizisi için şarkı söylemesi istendiğinde paniğe kapıldığını anlatırken, "Hiç iddiam yok. Hobi olarak gitar çalıp söyleyen bir adamım. 'Böyle bir iddiam varmış' gibi algılanır diye korktum" dedi.
 • 10:45Seçkin Özdemir; Dizi İçin Şarkı Söylemem İstendiğinde Panik OldumSeçkin Özdemir; Dizi İçin Şarkı Söylemem İstendiğinde Panik OldumOyuncu Seçkin Özdemir, 'Bir Aşk Hikayesi' dizisi için şarkı söylemesini istediğinde paniğe kapıldığını anlatırken, "Hiç iddiam yok. Hobi olarak gitar çalıp söyleyen bir adamım. 'Böyle bir iddiam varmış' gibi algılanır diye korktum" dedi.
 • 11:01Sanatçıların Eski ve Yeni Görüntüleri Arap KanalındaSanatçıların Eski ve Yeni Görüntüleri Arap KanalındaBirleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan MBC4 kanalı, Ortadoğu'da da yakından tanınan sanatçıların geçmişteki ve günümüzdeki görüntülerini bir araya getirerek yayınladı.
 • 15:30Tuba Büyüküstün Tatilden Gergin DöndüTuba Büyüküstün Tatilden Gergin DöndüOnur Saylak ile Tuba Büyüküstün çifti, havaalanında ikizleri Maya ve Toprak'la görüntülenince kameralara 'çekmeyin' uyarısında bulundu.
 • 16:18Beren Saat, Tahtını Serenay'a Kaptırdı!Beren Saat, Tahtını Serenay'a Kaptırdı!Kenan Doğulu'yla evlendikten sonra çocuk için ekranlara mola veren Beren Saat, tahtını son yılların gözde oyuncularından Serenay Sarıkaya'ya kaptırdı.
 • 11:28'Kara Para Aşk'ta Ömer'i Bekleyen Büyük TehlikeDizide Elif'le aşk yaşayan Ömer, İpek'le yıllar sonra ilk kez karşı karşıya gelecek. İpek'in, Ömer'den çocuk sahibi olduğu ortaya çıkınca olaylar iyice karışacak.
 • 13:34Öykü Karayel Kara Para Aşk'la Ekranlara Geri Dönüyor!Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in rol aldığı Kara Para Aşk dizisine sevilen oyuncu Öykü Karayel dahil oldu.