SON DAKİKA TUBA BUYUKUSTUN/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Tuba Buyukustun/biyografisi Haberleri

  • 16:52 Fatma Betül Sayan Kaya kimdir ? Yeni bakanın biyografisi Fatma Betül Sayan Kaya kimdir ? Yeni bakanın biyografisi Fatma Betül Sayan Kaya kimdir ? Yeni Bakan Fatma Betül Sayan Kaya nereli ? Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın siyasi geçmişi ve biyografisi haberimizde.
  • 11:12 Fatma Betül Sayan Kaya kimdir ? Yeni bakanın biyografisi Fatma Betül Sayan Kaya kimdir ? Yeni bakanın biyografisi Fatma Betül Sayan Kaya kimdir ? Yeni Bakan Fatma Betül Sayan Kaya nereli ? Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın siyasi geçmişi ve biyografisi haberimizde.
  • 12:01 Fatma Betül Sayan Kaya kimdir ? Yeni bakanın biyografisi Fatma Betül Sayan Kaya kimdir ? Yeni bakanın biyografisi Fatma Betül Sayan Kaya kimdir ? Yeni Bakan Fatma Betül Sayan Kaya nereli ? Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın siyasi geçmişi ve biyografisi haberimizde.
  • 13:27 Tüba 3. Uluslararası Kök Hücre Kursu Tüba 3. Uluslararası Kök Hücre Kursu" Başladı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -TÜBA Başkanı Prof. Dr. Acar ile röportaj Prof. Dr. Taner Demirer ile röportaj "TÜBA 3. Uluslararası Kök Hücre Kursu" başladı TÜBA Başkanı Prof. Dr. Acar: "Türkiye'nin bilim alanında, araştırma geliştirme, özellikle sağlık araştırmaları ve eğitim alanında ciddi bir potansiyeli var. Son yıllarda özellikle 2000'den sonra eskiden var olan altyapı ve potansiyelin üzerine yeni ilave yatırımlar yapıldı.