SON DAKİKA TÜRKİYE OMURİLİK FELÇLİLERİ DERNEĞİ HABERLERİ

Son Dakika Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Haberleri


TÜRKİYE OMURİLİK FELÇLİLERİ DERNEĞİ

... Devamı

09:18
Caffè Nero Engel Tanımıyor Özel tatlarıyla kahve tutkunlarının değişmez adresi Caffè Nero, sosyal sorumluluk kampanyalarına imza atmaya devam ediyor.
15:42
Rüya ve Maskeler'e Teklif Yağıyor 16. Kuruluş Yıldönümünü kutlayan Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'nin gecede sahnelediği ve büyük ilgi gören "Rüya ve Maskeler" isimli dans gösterisine sahne teklifleri gelmeye devam ediyor.
Rüya ve Maskeler'e Teklif Yağıyor
10:59
Halkalı Bahçeşehir Koleji'nde Yeni Yıl Karnavalı Coşkusu Halkalı Bahçeşehir Kolejinin düzenlediği Yeni Yıl Karnavalı'nda katılımcılardan sağlanan gelirler Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğine bağışlandı.
Halkalı Bahçeşehir Koleji'nde Yeni Yıl Karnavalı Coşkusu
08:10
Peugeot Gönüllüleri Engel Tanımadı Peugeot Takımı, İstanbul Maratonu'nda TOFD için koşarak engelleri kaldırdı, 12 engellinin hayatına özgürlük kattı
Peugeot Gönüllüleri Engel Tanımadı
10:51
Peugeot Gönüllülerinden 12 Akülü Tekerlekli Sandalye Bağışı Peugeot Koşu Takımı'nın 36. Vodafone İstanbul Maratonu'nda Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği adına topladığı bağışlarla aldığı 12 akülü tekerlekli sandalye engellilere teslim edildi.
Peugeot Gönüllülerinden 12 Akülü Tekerlekli Sandalye Bağışı
08:46
TOFD 16.Kuruluş Yılı Kutlamalarında Duygu Dolu Anlar Yaşandı WOW İstanbul Hotels&Convention Center ev sahipliğinde düzenlenen özel gecede, TOFD Sanat Atölyesi sahnelediği "Rüya ve Maskeler" davetlilere duygu dolu anlar yaşattı.
TOFD 16.Kuruluş Yılı Kutlamalarında Duygu Dolu Anlar Yaşandı
14:58
Beykozlular Engelsiz Bir Dünya İçin Buluştu "Engelsiz Bir Beykoz İçin Biz Varız. Peki, Ya Siz?" etkinliğiyle bir araya gelerek engelsiz bir dünya çağrısında bulundu.
15:41
TOFD 16.Kuruluş Yılını Kutluyor Diğerlerinin maskelerine karşı onların sadece rüyaları vardı.
10:48
Sosyal Sorumluluk Projelerine Destek Procat ve Call Center Hotel, verdikleri hizmetlerin yanı sıra topluma fayda sağlayacak sosyal sorumluluk projelerine de imza atıyor.
Sosyal Sorumluluk Projelerine Destek
12:37
Beylikdüzü Belediyesi'nden Hüsnü Ayık Özel Bakım Merkezi'ne Kütüphane Desteği Beylikdüzü Belediyesi ve hayırsever vatandaşlar tarafından Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Hüsnü Ayık Özel Bakım Merkezi’nde kurulan kütüphanenin açılışını Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, kütüphanenin oluşmasını sağlayan Prof. Dr. Mehmet Salih Çelikkale ve derneğin yönetim kurulu üyesi Doç. Dr. Oğuz Özyaral gerçekleştirdi.
Beylikdüzü Belediyesi'nden Hüsnü Ayık Özel Bakım Merkezi'ne Kütüphane Desteği
15:43
Bafra'da Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğinden Kitap Kampanyası Türkiye Omurilik Felçliler Derneği Bafra Şubesi, ilçe merkezine uzak kütüphanesi olmayan okullar için kitap kampanyası başlattı.
09:09
Beykozlular Cumhuriyet İçin Yağmurla Yürüdü 'Beykoz Sivil İnsiyatif' platformu tarafından düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Fener Alayı Yürüyüşü, Beykozluların tek ses ve tek yürek olduğu bir şölene dönüştü.
Beykozlular Cumhuriyet İçin Yağmurla Yürüdü
10:39
Engellilerin 'Umut Işığı' Yanlış Bilgiyle Engelleniyor Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileri; engellilere yardım etmek için araştırma yaparken Ataşehir Belediyesi'nin 'tane tane kapakları toplayalım, adım adım engelleri aşalım' kampanyasına ulaştılar ve kampanyaya katıldılar.
14:04
Beylikdüzü Belediye Başkanının Eşi Dilek İmamoğlu, Tekerlekli Sandalye ile Beylikdüzü'nü Gezdi Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu, engellilerin yaşadıkları zorlukları hissetmek ve farkındalık yaratmak amacıyla bir gün boyunca Beylikdüzü'nde tekerlekli sandalye ile dolaştı.
Beylikdüzü Belediye Başkanının Eşi Dilek İmamoğlu, Tekerlekli Sandalye ile Beylikdüzü'nü Gezdi
12:25
Başkan Eşi, Engelleri Aştı Başkan Eşi, Engelleri Aşmak İçin Tekerlekli Sandalyeye Oturdu
Başkan Eşi, Engelleri Aştı
12:12
Başkan Eşi, Engelleri Aşmak İçin Tekerlekli Sandalyeye Oturdu Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu, engellilerin yaşadıkları zorlukları hissetmek ve farkındalık yaratmak amacıyla bir gün boyunca Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Başkan Yardımcısı Semra Çetinkaya ile birlikte Beylikdüzü’nde tekerlekli sandalye ile dolaştı.
Başkan Eşi, Engelleri Aşmak İçin Tekerlekli Sandalyeye Oturdu
15:34
Umut" Fotoğrafı, 10 Engelliye Umut Oldu Fotoğraf sanatçısı Gündüz'ün vapur iskelesinde gördüğü "bir an"dan esinlenerek tasarladığı ve Şehir Hatları'na ait Şehit İlker Karter vapurunda çekilen eserin satışından elde edilen gelirle 10 akülü tekerlekli sandalye alındı.
14:41
'Umut' Fotoğrafı 10 Engellinin Umudunu Mutluluğa Dönüştürdü Çekimleri Şehir İlker Karter vapurunda yapılan 'Umut' isimli fotoğrafın satışından elde edilen gelir hareket özgürlüğü için akülü tekerlekli sandalye bekleyen 10 engelli vatandaşın umudunu mutluluğa dönüştürdü.
'Umut' Fotoğrafı 10 Engellinin Umudunu Mutluluğa Dönüştürdü
15:46
Tofd'dan Kurt'a Teşekkür Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) Yalova’nın Çınarcık İlçesi Belediye Başkanı Avni Kurt’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür belgesi verdi.
Tofd'dan Kurt'a Teşekkür
12:50
59 Çift Ayakkabıyla Kazalara Dikkat Çekti Türk Kızılayı Başkanı Ahmet Lütfi Akar, Van'da yaşanan olaylarda 3 Kızılay kan toplama aracının yakılmasını protesto etti.
59 Çift Ayakkabıyla Kazalara Dikkat Çekti
16:49
Men's Health Urbanathlon İstanbul Spor Festivali Başladı Men's Health Urbanathlon İstanbul spor festivali bugün İstanbul Caddebostan sahilinde başladı.
Men's Health Urbanathlon İstanbul Spor Festivali Başladı
11:04
Dans Ederek Engelleri Kaldırdılar Empati kurulduğunda aşılamayacak hiçbir engelin olmadığına dikkat çekmek amacıyla ‘Rüya ve Maskeler’ isimli bir dans gösterisi düzenlendi.
Dans Ederek Engelleri Kaldırdılar
10:40
Dans Ederek Engelleri Kaldırdılar Empati kurulduğunda aşılamayacak hiçbir engelin olmadığına dikkat çekmek amacıyla ‘Rüya ve Maskeler’ isimli bir dans gösterisi düzenlendi.
15:39
Mavi Kapak Kampanyası Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü (GHSİM), "Hayatı paylaşmak, engelleri aşmak için bir kapakta sen at" sloganıyla başlattığı Mavi Kapak Kampanyası devam ediyor.
Mavi Kapak Kampanyası
14:54
Kurbanlık Yarışı Başladı Market zincirleri ve kurban pazarlarında hayvan fiyatları belli olmaya başladı.
Kurbanlık Yarışı Başladı
11:06
Marketlerde Kurbanlık Yarışı Hızlı Başladı Kurban Bayramı yaklaşırken marketlerin kurbanlık mesaisi de erken başladı.
14:42
Carrefoursa, 19 Eylül'de Kurban Siparişlerini Almaya Başlayacak Carrefoursa, 19 Eylül'de kurban satış siparişlerini almaya başlayacak.
Carrefoursa, 19 Eylül'de Kurban Siparişlerini Almaya Başlayacak
14:35
Carrefoursa Kurban Bayramına Hazır CarrefourSA, Kurban Bayramı kapsamında, 19 Eylül-4 Ekim tarihleri arasında siparişleri almaya başlıyor.
Carrefoursa Kurban Bayramına Hazır
14:26
Süpermarketler Kurbanlık Fiyatlarını Açıkladı. Kurban bayramına 3 hafta kala CarrefourSA, Migros ve Kipa gibi büyük marketler kurban kesimi için fiyatlarını açıkladı.
Süpermarketler Kurbanlık Fiyatlarını Açıkladı.
14:11
Kurbanlıkların Market Fiyatları Belli Oldu CarrefourSA, Migros ve Kipa gibi büyük marketler kurban kesimi için fiyatlarını açıkladı.
Kurbanlıkların Market Fiyatları Belli Oldu
14:37
Mavi Kapak Kampanyası Devam Ediyor Kapakların satışından elde edilen gelirle 408 tekerlekli sandalye, 28 akülü tekerlekli sandalye ile çok sayıda yara minderi ve akü alınarak ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.
Mavi Kapak Kampanyası Devam Ediyor
17:12
Aşk Engel Tanımadı Denizli'nin Çardak İlçesi'nde, bedensel engelli çift hayatlarını birleştirdi.
Aşk Engel Tanımadı
14:59
Tekerlekli Sandalyeyle Nikah Masasına Oturdular Denizli'de bedensel engelli çift, nikah masasına oturarak evlilikleri için imza attı.
Tekerlekli Sandalyeyle Nikah Masasına Oturdular
14:16
Aşklarına Engel Tanımadılar Denizlili bedensel engelli okçuluk sporcusu Abdullah Yorulmaz, İstanbul’da yaşayan kendisi gibi bedensel engelli Sevgi Damlamaz ile hayatını birleştirdi.
Aşklarına Engel Tanımadılar
13:42
Tekerlekli Sandalyeyle Nikah Masasına Oturdular Denizli'de bedensel engelli çift, nikah masasına oturdu.
Tekerlekli Sandalyeyle Nikah Masasına Oturdular
13:41
Tekerlekli Sandalyeyle Nikah Masasına Oturdular Denizli'de bedensel engelli çift, nikah masasına oturdu.
Tekerlekli Sandalyeyle Nikah Masasına Oturdular
11:33
Dream Theater, İstanbul'da Konser Verecek Progresif metal müziğin efsane grubu Dream Theater, İstanbul'da konser verecek.
Dream Theater, İstanbul'da Konser Verecek
18:24
TOFD'a Geleneksel İftar Ziyareti TOFD ve Fener Rum Patrikhanesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği birlik iftarı, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Genel Merkezi'nde gerçekleştirildi.
12:05
Balletic Reflections" Fotoğraf Sergisi İETT'nin omurilik felçlileri yararına düzenlediği sergi, 27 Temmuz'a kadar ziyaret edilebilecek.
11:47
Tofd Bafra Şubesi'nden 9 Engelliye Bayram Hediyesi Türkiye Omurilik Felçliler Derneği (TOFD) Bafra Şubesi tarafından Bafra ilçesinde ikamet eden 9 engelli için temin edilen tekerlekli sandalyeler dernek binası önünde teslim edildi.
Tofd Bafra Şubesi'nden 9 Engelliye Bayram Hediyesi
11:46
Türkiye'de Her Yıl Suya Balıklama Atlayan 150 Kişi Felç Oluyor Türkiye’de her yıl derinliği bilinmeyen sığ sulara balıklama atlayan en az 500 kişinin kaza geçirdiği, 150'sinin ise felç olduğu belirtildi.
Türkiye'de Her Yıl Suya Balıklama Atlayan 150 Kişi Felç Oluyor
15:02
Tatilciler ve Tekneciler Omurilik Felcine Karşı Bilinçlendirildi Fethiye'de derinliği az olan sulara balıklama atlanması sonucu yaşanabilecek omurilik felcine karşı tekneciler ve tatilcilere bilgilendirme yapıldı.
Tatilciler ve Tekneciler Omurilik Felcine Karşı Bilinçlendirildi
12:12
Engelliler İftarda Bir Araya Geldi Samsun'un Bafra ilçesinde bulunan engelli vatandaşlara ve ailelerine yeni kent meydanında iftar yemeği tertip edildi.
Engelliler İftarda Bir Araya Geldi
15:40
Engeller İstanbul'da Aşıldı "Peugeot ile Engelsiz Yaşam" projesi, Anadolu'nun çeşitli bölgelerinden gelen engelli katılımcılar ile ünlü sanatçılara ev sahipliği yaptı.
Engeller İstanbul'da Aşıldı
15:35
Sığ Sulara Balıklama Atlamaktan Her Yıl 500 Kişi Felç Oluyor Yazın serinlemek için sığ sulara balıklama atlama hayati tehlike oluşturuyor.
Sığ Sulara Balıklama Atlamaktan Her Yıl 500 Kişi Felç Oluyor
13:24
Omurilik Felçlileri Danslarıyla İzleyenleri Büyüledi Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, “Rüya ve Maskeler” adlı tiyatral gösterisini, Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde sahneledi.
Omurilik Felçlileri Danslarıyla İzleyenleri Büyüledi
13:32
Görele Omurilik Felçliler Derneğince Kermes Düzenlendi Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Görele Şubesi tarafından engelli vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla kermes düzenlendi.
Görele Omurilik Felçliler Derneğince Kermes Düzenlendi
09:51
Ceyhun Yılmaz 'Yalnızsam Düzelt' İsimli Son Kitabı İmza Günü Ceyhun Yılmaz, 'Yalnızsam Düzelt' isimli son kitabının imza gününü Engelliler Haftası kapsamında, sanatçı dostları Burcu Esmersoy ve Derya Şensoy'un da katılımıyla yaptı.
Ceyhun Yılmaz 'Yalnızsam Düzelt' İsimli Son Kitabı İmza Günü
17:36
Engelli Derneklerinden Başkan Atlı'ya Ziyaret Elazığ'da faaliyet gösteren 6 engelli derneğinin temsilcileri, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı'yı ziyaret etti.
11:57
Harley Davidson Sahiplerinden de Destek Geldi TOFD ve Bakırköy Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlik 30-35 Harley Davidson kullanıcısı ile engelliler ve ailelerinin de katılımıyla Bakırköy Belediyesi Botanik Parkı'nda yapıldı.
Harley Davidson Sahiplerinden de Destek  Geldi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 02:26:13. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TÜRKİYE OMURİLİK FELÇLİLERİ DERNEĞİ HABERLERİ
[Hata Bildir]