SON DAKİKA TÜRKİYE OMURİLİK FELÇLİLERİ DERNEĞİ HABERLERİ

Son Dakika Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Haberleri

 • 22 Şubat 2017 15:03 Runatolia Maratonu'nda iyilik peşinde koşmak için geri sayım Adım Adım Yardımseverlik Platformu ile Runatolia Maratonu'nda iyilik peşinde koşmak için başvurular devam ediyor.
 • 20 Şubat 2017 17:09 6. Beykoz Şiir Akşamı Hoş Sâda Bıraktı Beykoz Belediyesi ve Doğuş Haber Gazetesi işbirliğiyle düzenlenen "6. Beykoz Şiir Akşamı'nda Türk Edebiyatının unutulmaz şiirleri protokol ve ilçe sakinlerinin yorumuyla edebiyatseverlerle buluştu.
 • 20 Şubat 2017 15:14 Hocalı Katliamı Unutulmadı Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğinde çocukların gözünden 'Hocalı Soykırımı' isimli sergi düzenlendi.
 • 19 Şubat 2017 17:34 Rüya ve Maskeler Dans Gösterisi Rüya ve Maskeler Dans Gösterisi Dans Ederken Engel Yoktur; Dans Engel Tanımaz! "Rüya ve Maskeler Dans Gösterisi", 19 Şubat'ta Yunus Emre Kültür Merkezi Müşfik Kenter Sahnesi'nde.
 • 14 Şubat 2017 12:55 Engelimiz Üretime Katılmaya Engel Değil Engelimiz Üretime Katılmaya Engel Değil" Projesi ile Tüm Engelleri Aştılar “Engelimiz Üretime Katılmaya Engel Değil” projesi ile tüm engelleri aştılar.
 • 06 Şubat 2017 15:28 Engelli Çocuğun Akülü Sandalye Sevinci Engelli Çocuğun Akülü Sandalye Sevinci Tokat’ın Zile ilçesinde düzenlenen plastik kapak kampanyası kapsamında akülü tekerlekli sandalyesine kavuşan bedensel engelli Elif Sena Yıldırım farklı bir duygu yaşadı.
 • 02 Şubat 2017 17:22 Ebru Şallı Engellilerle Pilates Buluşmalarına Devam Ediyor Ebru Şallı Engellilerle Pilates Buluşmalarına Devam Ediyor Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'nin (TOFD) gönüllü destekçisi Ebru Şallı, engellilere pilates dersi vermeye devam ediyor.
 • 28 Ocak 2017 09:25 Hakkari Emniyet Müdürü'nden Köylülere: Cep Telefonumu Veriyorum, Gece 3 de Olsa Arayın Hakkari Emniyet Müdürü'nden Köylülere: Cep Telefonumu Veriyorum, Gece 3 de Olsa Arayın HAKKARİ Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından geliştirilen 'Aydınlanan Ufuklar' projesi kapmasında İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Ferdi Korkmaz ile birlikte Ağaçdibi Köyü'ne giden Hakkari Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, bugüne kadar...
 • 28 Ocak 2017 09:02 Hakkari Emniyet Müdürü'nden Köylülere, Hakkari Emniyet Müdürü'nden Köylülere, "Cep Telefonumu Veriyorum, Gece 3 de Olsa Arayın" Hakkari Emniyet Müdürü'nden köylülere, "Cep telefonumu veriyorum, gece 3 de olsa arayın"HAKKARİ Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından geliştirilen 'Aydınlanan Ufuklar' projesi kapmasında İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Ferdi Korkmaz ile birlikte...
 • 28 Ocak 2017 08:53 Dha Yurt - Hakkari Emniyet Müdürü'nden Köylülere, Dha Yurt - Hakkari Emniyet Müdürü'nden Köylülere, "Cep Telefonumu Veriyorum, Gece 3 de Olsa Arayın" HAKKARİ Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından geliştirilen 'Aydınlanan Ufuklar' projesi kapmasında İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Ferdi Korkmaz ile birlikte Ağaçdibi Köyü'ne giden Hakkari Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, bugüne kadar...
 • 27 Ocak 2017 21:37 Her Zaman Yanınızdayız Her Zaman Yanınızdayız" Hakkari Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu ile İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ferdi Korkmaz, Toplum Destekli Polislik Şubesi ekiplerince hazırlanan "Aydınlanan Ufuklar Projesi" kapsamında Ağaçdibi köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 27 Ocak 2017 19:03 Her Zaman Yanınızdayız" Hakkari Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu ile İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ferdi Korkmaz, Toplum Destekli Polislik Şubesi ekiplerince hazırlanan "Aydınlanan Ufuklar Projesi" kapsamında Ağaçdibi köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 27 Ocak 2017 18:15 Hakkari Emniyet Müdürü'nden Köylülere: Cep Telefonumu Veriyorum, Gece 3 de Olsa Arayın HAKKARİ Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından geliştirilen 'Aydınlanan Ufuklar' projesi kapmasında İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Ferdi Korkmaz ile birlikte Ağaçdibi Köyü'ne giden Hakkari Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, bugüne kadar...
 • 27 Ocak 2017 18:09 Hakkari Emniyet Müdürü'nden Köylülere: Cep Telefonumu Veriyorum, Gece 3 de Olsa Arayın Hakkari Emniyet Müdürü'nden Köylülere: Cep Telefonumu Veriyorum, Gece 3 de Olsa Arayın Hakkari Emniyet Müdürü'nden köylülere: Cep telefonumu veriyorum, gece 3 de olsa arayınHAKKARİ Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından geliştirilen 'Aydınlanan Ufuklar' projesi kapmasında İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Ferdi Korkmaz ile birlikte...
 • 27 Ocak 2017 17:49 Dha Yurt Bülteni - 11 Fırat Kalkanı'nın 55'inci şehidi Ordu'ya uğurlandı (3)ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ, GÖZYAŞLARIYLA TOPRAĞA VERİLDİŞehit uzman çavuş Kerem Çalışkancı Ordu'nun Fatsa İlçesi Hükümet Konağı önündeki 15 Temmuz Özgürlük Meydanı'na getirildi.
 • 27 Ocak 2017 17:33 Hakkari Emniyet Müdürü'nden Köylülere: Cep Telefonumu Veriyorum, Gece 3 de Olsa Arayın Hakkari Emniyet Müdürü'nden Köylülere: Cep Telefonumu Veriyorum, Gece 3 de Olsa Arayın HAKKARİ Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından geliştirilen 'Aydınlanan Ufuklar' projesi kapmasında İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Ferdi Korkmaz ile birlikte Ağaçdibi Köyü'ne giden Hakkari Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, bugüne kadar...
 • 27 Ocak 2017 17:29 Komutandan Köylülere Söz: Gelemezsem Rütbelerimi Söker Atarım Komutandan Köylülere Söz: Gelemezsem Rütbelerimi Söker Atarım Hakkari'de vatandaşlarla bir araya gelen Tuğgeneral Ferdi Korkmaz, "PKK bize saldırınca devlet gelmiyor" diyen köylüye "Bir saat içerisinde burada olmazsam rütbelerimi söküp atacağım" dedi.
 • 17 Ocak 2017 16:35 Engelsiz Renkler Sergisi Açılıyor Engelsiz Renkler Sergisi Açılıyor Niş Art Galeri sponsorluğunda Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğinin Gürpınar'da bulunan kimsesiz engellilerin kaldığı Hüsnü Ayık Bakım Merkezi sakinlerinin yaptığı resimler sanat severlerle buluşuyor.
 • 13 Ocak 2017 08:28 Dha İstanbul Bülteni - 1 Dha İstanbul Bülteni - 1 1- İSTANBUL'DA MALİ ŞUBE'DEN 'FETÖ' OPERASYONUHaber-Kamera: Ramazan EĞRİ - Ali Kerem BENGİ / İSTANBUL DHAİstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sabah saatlerinde 'FETÖ/PDY' kapsamında operasyon gerçekleştirdi.
 • 13 Ocak 2017 08:19 Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'nden Anlamlı Gece Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'nden Anlamlı Gece Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, basın mensupları için teşekkür gecesi düzenledi. Gecede haberler.com'a teşekkür plaketi verildi.
 • 13 Ocak 2017 00:19 Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'nden Anlamlı Gece Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'nden Anlamlı Gece KURULDUĞU günden bu yana engellilerin sosyal yaşama tam ve etkin katılımı amacıyla çok sayıda proje başlatan ve sürdüren Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD), basın mensupları için teşekkür gecesi düzenledi.
 • 13 Ocak 2017 00:13 Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'nden Anlamlı Gece Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'nden Anlamlı Gece Kurulduğu günden bu yana engellilerin sosyal yaşama tam ve etkin katılımı amacıyla çok sayıda proje başlatan ve sürdüren Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD), basın mensupları için teşekkür gecesi düzenledi.
 • 13 Ocak 2017 00:09 Omurilik Felçlileri Derneği'nden Anlamlı Gece Omurilik Felçlileri Derneği'nden Anlamlı Gece Kurulduğu günden bu yana engellilerin sosyal yaşama tam ve etkin katılımı amacıyla çok sayıda proje başlatan ve sürdüren Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD), basın mensupları için teşekkür gecesi düzenledi.
 • 28 Aralık 2016 10:26 Türkiye Briç Federasyonu'nundan Omurilik Felçlileri Derneği Destek Türkiye Briç Federasyonu'nundan Omurilik Felçlileri Derneği Destek TÜRKİYE'nin birçok şehrinde, simultane briç oynayan briçseverlerin katılım bedellerinin bir kısmı Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ne bağışlandı.
 • 19 Aralık 2016 11:30 Her Alışveriş Tekerlekli Sandalyeye Dönüyor Her Alışveriş Tekerlekli Sandalyeye Dönüyor TÜRKİYE Sakatlar Derneği (TSD) ve Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği(TOFD), İstanbul Markalar çadırında hayırseverler ile buluşuyor.