05:3100
SON DAKİKA TÜRKMENİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Türkmenistan Haberleri

  Türkmenistan Asya Olimpiyat Oyunlarına Hazırlanıyor

  Türkmenistan Asya Olimpiyat Oyunlarına Hazırlanıyor

  2017 Asya Salon ve Savaş Sanatları Oyunları'na doğru- Türkmenistan'ın evsahipliğinde düzenlenecek oyunlara Okyanusya ülkelerinin de katılabilmesi için Türkmenistan Hükümeti ile Asya Olimpiyat Konseyi ve Okyanusya Milli Olimpiyat Komiteleri arasında protokol imzalandı- Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov: "Okyanusya ülkelerinin de bu organizasyona katılması, bizim için son derece memnuniyet verici"- Okyanusya Milli Olimpiyat Komiteleri Başkanı Mitchell: "Kültür ve eğitim gibi pek çok (Dün 13:40)

   

  2017 Asya Salon ve Savaş Sanatları Oyunları'na Doğru

  Türkmenistan'ın evsahipliğinde düzenlenecek oyunlara Okyanusya ülkelerinin de katılabilmesi için Türkmenistan Hükümeti ile Asya Olimpiyat Konseyi ve Okyanusya Milli Olimpiyat Komiteleri arasında protokol imzalandı Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov: "Okyanusya ülkelerinin de bu organizasyona. (Dün 12:56)

   

  Türkmenistan 2017 Asya Oyunlarına Ev Sahipliği Yapacak

  Orta Asya ülkesi Türkmenistan, Haziran 2017'de 5. Salon ve Savaş Sanatı Asya Oyunlarına ev sahipliği yapacak. (Dün 12:06)

   

 

Manşet Haberleri

 • Ankara'da Taksi Ücretlerine Zam

  Ankara'da Taksi Ücretlerine Zam Ankara'da taksilerin taksimetre açılış ücreti 2,70 liradan 3,10 liraya, kilometre başına ücret de 2,40 liradan 2,70 liraya çıktı.

 • IŞİD, Kaçıracak Gazeteci Arıyor

  IŞİD, Kaçıracak Gazeteci Arıyor Taraf gazetesi yazarı Amberin Zaman, IŞİD terör örgütünün Türkiye sınırına yakın bölgede kaçıracak batılı gazeteci aradığını yazdı.

 • Kürşat Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı

  Kürşat Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı Tekirdağ Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'nde bulunan yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Kürşat Yılmaz, yüksek tansiyon şikayetiyle hastaneye kaldırıldı.

[Hata Bildir]
29.11.2014 05:31:05. #1.12#