SON DAKİKA URFA HABERLERİ

Son Dakika Urfa Haberleri

 • 29 Eylül 2016 11:33Ceylanpınar Ovaları Suya DoyacakOrman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğünce inşa edilen, tamamlandığında Mardin'de toplam 265 bin dekar zirai araziyi suyla buluşturacak "Ceylanpınar Ovaları Cazibe Sulaması 1. Kısım Şebeke İkmali Yapım İşi"nin sözleşmesi imzalandı.
 • 27 Eylül 2016 04:43Tolga Ciğerci'ye Urfa TürküsüTolga Ciğerci'ye Urfa TürküsüAhmet Çakar'ın Tolga Ciğerci'yi ceylana benzetmesinin ardından bu konuşma gündem olmuştu.
 • 23 Eylül 2016 16:22Eski Kız Arkadaşını Çadırda VurduUrfa’dan Kırşehir’e çalışmak için ailesi ile birlikte gelen 19 yaşındaki Z.B., eski erkek arkadaşı tarafından öldürüldü.
 • 05 Eylül 2016 12:25Tanburi Cemil Bey Hazinesi" Albümü Yayımlandıİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür AŞ, "Türk müziğinin dehası" kabul edilen Tanburi Cemil Bey'in vefatının 100. yılında "Tanburi Cemil Bey Hazinesi" albümünü yayımladı.
 • 05 Eylül 2016 11:17Kurban Pazarındaki "Haydar" İsimli Deveye Büyük İlgiSEYİT AHMET EKSİK- Trabzonlu besicinin Urfa'da yetiştirdiği ve "Haydar" ismini verdiği bir tonluk deve, Trabzon'un Ortahisar ilçesine bağlı Akyazı Mahallesi'nde kurulan hayvan pazarında hem besiciler hem de vatandaşlardan ilgi görüyor.
 • 10 Ağustos 2016 14:29Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Demokrasi Nöbetine Devam EdiyorŞanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Demokrasi Nöbetine Devam EdiyorŞanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde faaliyet gösteren sporcular gece demokrasi nöbetinde gündüz ise yaz spor okulları kapsamında çalışmalarına devam ediyor.
 • 03 Ağustos 2016 15:38TÜMSİAD'dan OHAL ile ilgili çarpıcı açıklama:Şanlıurfa Şube Başkanı M.Sadık Sade, "Milletimizin Devletinin ve demokrasisinin yanında canı pahasına durmasını iyi okumak lazım. Şimdi sıra Devlette ve yatırımcılarda."
 • 03 Ağustos 2016 15:26Şanlıurfa'dan Kısa KısaŞANLIURFA(AA) - Siverek Belediye Meclisi, Fettullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini kınadı.
 • 29 Temmuz 2016 13:41Genç Sporcular Demokrasi NöbetindeGenç Sporcular Demokrasi NöbetindeŞanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bütün personelleri, spor il temsilcileri ve sporcularıyla beraber Rabia meydanında demokrasi nöbetini tutmaya devam ediyor.
 • 28 Temmuz 2016 16:18Şanlıurfa'da İki Gazete KapatıldıŞanlıurfa’da yayın yapan iki gazete kapatıldı.
 • 28 Temmuz 2016 13:23Msk Urfa'dan Yıldız TransferMsk Urfa'dan Yıldız TransferErkekler Voleybol 1. Ligi’nde mücadele edecek MSK Urfa Voleybol Takımı, İran’da milli forma giyen Mikaeel Tajer’i renklerine bağladı.
 • 25 Temmuz 2016 18:38Bizim Gönül - Gezme CeylanBizim Gönül - Gezme CeylanUrfa'nın etrafı dumanlı dağlar Ciğerim yanıyor aney gözlerim ağlar Benim zalim derdim cihanı yakar Gezme ceylan bu dağlarda seni avlarlar Anandan ...
 • 25 Temmuz 2016 14:44İzzet Yıldızhan Antebin Kalesineİzzet Yıldızhan Antebin KalesineŞarkı Sözleri; Antep'in kalesine astilar fermanimi Aman aman aman aman aman astilar fermanimi Urfa mardin neylesin kestiler fermanimi Aman aman aman ...
 • 21 Temmuz 2016 11:13Darbe Girişiminin En Genç Şehidinin Yarım Kalan ÖyküsüFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında şehit edilenlerin en genci olarak kayda geçen 15 yaşındaki Halil İbrahim Yıldırım'ın yarım kalan öyküsünün yürek burkan detaylarına AA ulaştı.
 • 19 Temmuz 2016 14:11Urfalılar, Darbe Girişimcilerine İdam İstiyorDemokrasi nöbetindeki Şanlıurfalılar, darbe girişimcilerinin idam edilmesini istiyor.
 • 16 Temmuz 2016 12:38Haliliye Demokrasiye Sahip ÇıktıHaliliye Demokrasiye Sahip ÇıktıHaliliye Belediyesi dün gece saatlerinde gerçekleşen darbeye kalkışma girişiminin hemen ardından teknik müdürlüklerin kontrolü altında olan tüm ekipman ve filosunu olası bir hareketliliğe karşı Şanlıurfa 20. Zırhlı Tugay Komutanlığı ve İl Jandarma Komutanlığı önünde bekletmeye başladı.
 • 09 Temmuz 2016 14:40Elazığ'da Bölgesel Eğitimciler Çalıştayı DüzenlendiElazığ'da Bölgesel Eğitimciler Çalıştayı DüzenlendiElazığ’da, eğitimde kaliteyi geliştirmek için bölgesel eğitimciler çalıştayı düzenlendi.
 • 08 Temmuz 2016 14:43Şanlıurfa - Dünyanın En Büyük Nekropol Mezarlığı Şanlıurfa?daŞanlıurfa - Dünyanın En Büyük Nekropol Mezarlığı Şanlıurfa?daDünyanın en büyük nekropol mezarlığı Şanlıurfa'daŞANLIURFA Büyükşehir Belediyesi'nin tarihi Urfa Kalesi çevresinde yürüttüğü 'Kale Eteği Projesi' çalışmaları sırasında Edessa Kralı Abgar'ın ailesinin önde gelenlerinden birine ait olduğu tahmin edilen büyük bir kaya mezarı bulundu.
 • 07 Temmuz 2016 17:01Şanlıurfa'da Şanlıurfa'da "Kale Eteği Projesi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şanlıurfa'da "Kale Eteği Projesi" Projenin yürütüldüğü alanın havadan görüntüsü -Çalışmalarda bulunan mozaik ve kaya mezarlar -Mozaikte çalışma yapan işçiden detay Şanlıurfa'da "Kale Eteği Projesi" Proje kapsamında arkeologların yürüttüğü çalışmalarda yeni kaya mezarları ve mozaikler bulundu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesince yürütülen Kale Eteği Projesi çalışmalarında yeni kaya mezarları ve mozaikler bulunduğu bildirildi.
 • 07 Temmuz 2016 14:56Şanlıurfa'da "Kale Eteği Projesi"Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesince yürütülen Kale Eteği Projesi çalışmalarında yeni kaya mezarları ve mozaikler bulunduğu bildirildi.
 • 07 Temmuz 2016 14:46Şanlıurfa'da Kaya Mezarları ve Mozaikler BulunduŞanlıurfa'da Kaya Mezarları ve Mozaikler BulunduŞanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin Urfa Kalesi çevresinde devam ettiği Kale Eteği Projesi’nde yeni kaya mezarlarına ve mozaiklere rastlandı.
 • 07 Temmuz 2016 14:02Şanlıurfa'da Yeni Kaya Mezarları ve Mozaikler BulunduŞanlıurfa'da Yeni Kaya Mezarları ve Mozaikler BulunduŞanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin Urfa Kalesi çevresinde devam ettiği Kale Eteği Projesi'nde yeni kaya mezarlarına ve mozaiklere rastlandı.
 • 29 Haziran 2016 19:19Şanlıurfa Lice ve Cudi'deki Orman Yangını Şanlıurfa'da Protesto EdildiŞanlıurfa Lice ve Cudi'deki Orman Yangını Şanlıurfa'da Protesto EdildiLice ve Cudi'deki orman yangını Şanlıurfa'da protesto edildiŞANLIURFA'da DBP ve Ekoloji Meclisi üyesi bir grup operasyonların devam ettiği Lice ve Cudi'de ormanlık alanlarının yakılmasını protesto etti.
 • 29 Haziran 2016 10:56Şanlıurfa 'İsot Acıdır' Algısını Yıkmak İçin ToplandılarŞanlıurfa 'İsot Acıdır' Algısını Yıkmak İçin Toplandılar'İsot acıdır' algısını yıkmak için toplandılarŞANLIURFA'da, yöre insanın vazgeçilmezlerinin başında gelen ve kentle özdeşleşen isotun özelliklerinin belirleyip pazar potansiyelinin arttırılması için 'Urfa İsot Biberinin Özelliklerinin Belirlenerek Pazar Potansiyelinin Artırılması' projesi sonuçlandı.
 • 28 Haziran 2016 19:48Şanlıurfa 'İsot Acıdır' Algısını Yıkmak İçin ToplandılarŞanlıurfa 'İsot Acıdır' Algısını Yıkmak İçin Toplandılar'İsot acıdır' algısını yıkmak için toplandılarŞANLIURFA'da, yöre insanın vazgeçilmezlerinin başında gelen ve kentle özdeşleşen isotun özelliklerinin belirleyip pazar potansiyelinin arttırılması için 'Urfa İsot Biberinin Özelliklerinin Belirlenerek Pazar Potansiyelinin Artırılması' projesi sonuçlandı.