17:3000
SON DAKİKA URFA HABERLERİ

Son Dakika Urfa Haberleri

   

  Söke'de '2014 Pamuk Hasat Sezonuna Merhaba' Etkinliği

  Söke Ziraat Odası tarafından TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ın katılımıyla düzenlenen etkinlikte, pamuk hasat sezonu başlatıldı. (Bugün 17:09)

   

  Sınır Hattında Güvenlik Önlemleri

  IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar-Terör örgütü IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesine komşu Kobani'de şiddetini artırdı-Çatışmalar, Kobani'nin yakınından geçen demiryolunu çevreleyen tepelerde yoğunlaşırken, TSK da sınır hattında güvenlik önlemlerini üst düzeye çıkardı-"Terör örgütü IŞİD militanlarının Türkiye topraklarında olduğu" yönünde sosyal medyada ve bazı internet sitelerinde yer alan iddiaların da asılsız olduğu bildirildiANKARA (Bugün 17:08)

   

  Şanlıurfa'da Otomobil Devrildi: 8 Yaralı

  Siverek ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu aralarında çocukların da bulunduğu 8 kişi yaralandı. (Bugün 17:08)

   

  Siverek'te Otomobil Devrildi: 8 Yaralı

  Siverek'te Otomobil Devrildi: 8 Yaralı

  Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde, kontrolden çıkan otomobilin taklalar attıktan sonra tarlaya devrilmesi sonucu meydana gelen kazada, 8 kişi yaralandı. (Bugün 17:07)

   

  IŞİD Saldırıları Şiddetini Arttırdı

  Terör örgütü IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesine komşu Kobani'de şiddetini arttırdı. (Bugün 16:37)

   

  Siverek'te 'Destekleme' Operasyonu: 8 Gözaltı

  Siverek'te 'Destekleme' Operasyonu: 8 Gözaltı

  Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde, usulsüz şekilde destekleme parası aldıkları öne sürülen çiftçilere yönelik 2010 başlatılan soruşturmada Danıştay'ın bloke koydurduğu 2 milyon lirayı çekebilmek için düzenledikleri sahte kararı Kaymakam Hamza Erkal imzasıyla bankaya gönderip para çektiği iddia edilen 8 kişi gözaltına alındı. (Bugün 16:05)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.10.2014 17:30:34. #1.11#