SON DAKİKA YALÇIN TOPÇU HABERLERİ

Son Dakika Yalçın Topçu Haberleri

 • 18:23Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda Devir Teslim64. Hükümet'te Kültür ve Turizm Bakanlığına getirilen Mahir Ünal, görevi Yalçın Topçu'dan devraldı.
 • 18:17Mahir Ünal, Kültür ve Turizm Bakanlığı Görevini DevraldıMahir Ünal, Kültür ve Turizm Bakanlığı görevini Yalçın Topçu’dan devraldı.
 • 12:04Bakan Topçu'dan Türk Dünyasına Birlik ve Beraberlik ÇağrısıBakan Topçu'dan Türk Dünyasına Birlik ve Beraberlik ÇağrısıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Türk dünyasına seslenerek, "Biz dünyanın kocaman bir ailesiyiz.
 • 09:44Uluslararası Üniversiteler Konseyi Kurucu Başkanı Azizoğlu AçıklamasıUluslararası Üniversiteler Konseyi Kurucu Başkanı Azizoğlu AçıklamasıUluslararası Üniversiteler Konseyi (IUC) Kurucu Başkanı Orhan Hikmet Azizoğlu, “Kültür emperyalizminin esaretinden yok olmayalım” dedi.
 • 17:45Bakan Topçu: Bakan Topçu: "Önümüzdeki Asır Mutlak ve Mutlak Türk Asrı Olacaktır"Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Azerbaycan halk kahramanı İbad Hüseyinli’yi makamında kabul etti.
 • 09:18Bakan Topçu'dan Leyla Zana'ya 'Yemin' Tepkisi"Türk milleti" yerine "Türkiye milleti" ibaresi kullandığı için yemini geçersiz sayılan Leyla Zana'yı eleştiren Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "Terör örgütüne mesaj vermeyi maharet sanıyorlar" dedi.
 • 15:19Kültür ve Turizm Bakanı Topçu Çankırı'da (2)Kültür ve Turizm Bakanı Topçu Çankırı'da (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun Belediye ziyareti- Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nü ziyareti- Orta ilçesi Hüyük köyü ziyareti Kültür ve Turizm Bakanı Topçu, Çankırı'da Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Çankırı'da ziyaret ve incelemelerde bulundu.
 • 10:27Bakan Topçu, Sanatçı Arcan İçin Taziye Mesajı YayımladıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Sanatçı Atilla Arcan'ın vefatı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 15:08Bakan Topçu'nun KKTC'nin Kuruluş Yıldönümü MesajıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, KTC’nin geleceğe güvenle bakması noktasında bugüne dek gereken neyse yapmaktan geri durmayan Türkiye’nin bundan sonra da kardeşlerinin refahı için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğini söyledi.
 • 15:35Bakan Topçu, Bakan Topçu, "Diriliş Ertuğrul"Un Setini Ziyaret EttiKültür ve Turizm Bakanı Topçu'nun seti ziyaret etmesi- Kültür ve Turizm Bakanı Topçu'nun konuşması Bakan Topçu, "Diriliş Ertuğrul"un setini ziyaret etti- Kültür ve Turizm Bakanı Topçu: - "Fransa'da tekrar bir insanlık suçu işlendi.
 • 15:07Bakan Topçu, Bakan Topçu, "Diriliş Ertuğrul"Un Setini Ziyaret EttiKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Paris'teki terör saldırılarına ilişkin, "Fransa'da tekrar bir insanlık suçu işlendi.
 • 14:36Bakan Topçu: Bakan Topçu: "Dünya Markası Olabilmemiz İçin Bu Tip Yapıtlara İhtiyaç Var"Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu TRT 1 televizyonunda yayınlanan “Diriliş: Ertuğrul” isimli dizi için Beykoz’da oluşturulan film platosunu ziyaret etti.
 • 14:31Bakan Topçu, Paris'teki Terör Saldırısını LanetlediKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Paris’te yaşanan terör saldırılarını lanetleyerek, “Fransa’da tekrar bir insanlık suçu işlendi.
 • 14:34Kültür ve Turizm Bakanı Topçu Göreme'deKültür ve Turizm Bakanı Topçu Göreme'deKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, etkinlik ve açılışlar için geldiği Nevşehir'de tarihi ve turistik yerlerde incelemeler yaptı.
 • 15:11Bakan Topçu, Hristiyanları Noel'de Türkiye'ye Davet EttiBakan Topçu, Hristiyanları Noel'de Türkiye'ye Davet EttiKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, bütün dünyadaki Hristiyanları Noel tatilini geçirmek üzere Türkiye’ye davet etti.
 • 14:43Bakan Yalçın Topçu, Abdullah Çatlı'nın Mezarını Ziyaret EttiBakan Yalçın Topçu, Abdullah Çatlı'nın Mezarını Ziyaret EttiKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Susurluk kazasında yaşamını yitiren Abdullah Çatlı'nın mezarını ziyaret etti. Ayrıca Topçu bu Noel'de Hristiyanları Türkiye'ye davet etti.
 • 14:17Turizm Bakanı Topçu'dan Hristiyanlara 'Noel' DavetiTurizm Bakanı Topçu'dan Hristiyanlara 'Noel' DavetiKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, bir dizi gezi, inceleme ve açılışlar yapmak üzere geldiği Nevşehir’de Hristiyanlara çağrıda bulunarak, "Türkiye sizin ülkeleriniz kadar güvenli. Hristiyan alemini, Noel’i Türkiye’de geçirmeye davet ediyorum" dedi.
 • 12:16Kültür ve Turizm Bakanı Topçu AçıklamasıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "Bizim medeniyet coğrafyamızın birliği ve beraberliği, dünyaya barışı, huzuru, refahı, adaleti getirebilir" ifadesini kullandı.
 • 11:05Bakan Topçu, Türk İslam Dünyası Öğrencileriyle Bir Araya GeldiBakan Topçu, Türk İslam Dünyası Öğrencileriyle Bir Araya GeldiKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Orta Asya, Balkanlar ve Afrika ülkelerinden gelip öğrenimine Türkiye’de devam eden öğrencilerle bir araya geldi.
 • 11:26Bakan Topçu'dan 10 Kasım MesajıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 • 10:41Büyük Önder Atatürk'ü AnıyoruzKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "Bu aziz milletin Atatürk dediği bir kişiyi, milletin değerleriyle kavgalı bir kısım ideolojik saplantılarla sahiplenmeye çalışmak, onun aziz hatırasına yapılacak en büyük kötülüktür diye düşünüyorum" ifadesini kullandı.
 • 10:59Çubuk Bakan Topçu Oyun Kompleksi Açılışı YaptıÇubuk Bakan Topçu Oyun Kompleksi Açılışı YaptıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Ankara'nın Çubuk ilçesinde bir oyun kompleksinin açılışını yaptı, ilçenin dokusuna uygun Ahmet Yesevi Kültür Merkezi yapılacağını açıkladı.
 • 23:16Kültür ve Turizm Bakanı Topçu Çubuk'ta Cemevini Ziyaret EttiKültür ve Turizm Bakanı Topçu Çubuk'ta Cemevini Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun tören alanına gelişi-Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan'ın konuşması-Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun konuşması-Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun kurdela kesimi-Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun çim sahada karşılaşma başlatması-Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun cemevi ziyareti-Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun cemevinde konuşması Kültür ve Turizm Bakanı Topçu: - "Siyasetin de toparlanması lazım. Üç kişiyle, beş kişiyle şurada bir tabela asıp kendilerini tatmin etmekten vazgeçecekler" Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "Siyasetin de toparlanması lazım. Üç kişiyle, beş kişiyle şurada bir tabela asıp kendilerini tatmin etmekten vazgeçecekler" dedi.
 • 11:44Bakan Topçu, Prizren'de Türkülere Eşlik EttiBakan Topçu, Prizren'de Türkülere Eşlik EttiKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Prizren'de Kosova Türkleriyle bir araya geldi, söylenen türkülere eşlik etti.
 • 10:04Kosovalıların Sıla Özlemine Bakan Topçu'dan Türkülü DestekKosovalıların Sıla Özlemine Bakan Topçu'dan Türkülü DestekYalnızlığın, aşkın, ölümün ve sıla hasretinin dizelere yansıdığı eşsiz türkülerimiz memleket özlemi yaşayan yüreklerden ayrı bir hisle yükseliyor.
 • 09:55Bakan Topçu, Kosova Başbakanı Mustafa ile GörüştüBakan Topçu, Kosova Başbakanı Mustafa ile GörüştüKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Kosova ziyareti çerçevesinde Kosova Başbakanı İsa Mustafa tarafından kabul edildi.
 • 14:54Ülkü Özcan'ın Ödülü Bakan Topçu Tarafından Evinde Takdim EdildiKültür Bakanlığı 2014 Sanat Ödülleri Töreni’ne sağlık sorunları sebebiyle katılamayan sanatçı Gönül Ülkü Özcan’ın ödülü, Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu tarafından sanatçının Silivri’deki evinde takdim edildi.
 • 14:46Duayen Tiyatrocuyu Duygulandıran ÖdülKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, 2014 Yılı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü'ne layık görülen usta tiyatro sanatçısı Gönül Ülkü Özcan'ı evinde ziyaret ederek, ödülü Başbakan Ahmet Davutoğlu adına takdim etti.
 • 14:03Bakan Topçu 1 Kasım Seçim Sonuçlarını DeğerlendirdiBakan Topçu 1 Kasım Seçim Sonuçlarını DeğerlendirdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu ile röportaj Kültür ve Turizm Bakanı Topçu: - "Hamdolsun, atalarımızın dün o çevrelere karşı Çanakkale'de, Sakarya'da, Dumlupınar'da, Anafartalar'da kazandığı zaferi bu sefer de değişik bir şekliyle 1 Kasım seçimlerinde torunları, siyasi istiklal savaşı vererek kazandı"- "Hayatımda hiçbir göreve talip olmadım. Millet ne derse o olur, millet bizi bir göreve davet ediyorsa milletin adına hareket edenler zaten onun gereğini yapıyorlar, yaparlar" Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "Hamdolsun, atalarımızın dün o çevrelere karşı Çanakkale'de, Sakarya'da, Dumlupınar'da, Anafartalar'da kazandığı zaferi bu sefer de değişik bir şekliyle 1 Kasım seçimlerinde torunları, siyasi istiklal savaşı vererek kazandı" dedi.
 • 15:48Kültür ve Turizm Bakanı Topçu Turizmcilerle Bir Araya GeldiKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, İstanbul'da turizm sektörünün temsilcileriyle buluştu.
 • 00:22Seçim Hükümetindeki 11 Bakan Yeniden Milletvekili SeçildiSeçim hükümetinde görev alan Başbakan Ahmet Davutoğlu ile 11 bakan, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi'nde resmi olmayan sonuçlara göre, aday oldukları AK Parti'den yeniden milletvekili seçildi.
 • 19:31Bakan Yalçın Topçu: Siyasi İstiklal Savaşını KazandıkBakan Yalçın Topçu: Siyasi İstiklal Savaşını KazandıkKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Twitter hesabından "Siyasi istiklal savaşını kazandık." diyerek AK Parti'nin seçim zaferini ilan etti.
 • 19:27Yalçın Topçu: Siyasi İstiklal Savaşını KazandıkYalçın Topçu: Siyasi İstiklal Savaşını KazandıkKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Twitter hesabından "Siyasi istiklal savaşını kazandık.
 • 12:28Türkiye Sandık BaşındaKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "İstikrar için oy kullandık.
 • 14:59Kültür ve Turizm Bakanı TopçuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun vatandaşlar ile fotoğraf çekinmesi- Yapılan toplantıdan görüntüler- Bakan Topçu'nun hasta çocukları ziyareti- Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun açıklamaları Kültür ve Turizm Bakanı Topçu: - "Bir istikrar istiyorum, A'sı B'si C'si adı neyse, hangi partiyse, tek başına bir iktidar inşallah" Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "Bir istikrar istiyorum, A'sı B'si C'si adı neyse, hangi partiyse tek başına bir iktidar inşallah" dedi.
 • 14:01Ordu - Bakan Topçu: Yüz Yıldır Bu Memlekette Kutu Hadiseleri Yeni mi OluyorOrdu - Bakan Topçu: Yüz Yıldır Bu Memlekette Kutu Hadiseleri Yeni mi OluyorBakan Topçu: Yüz yıldır bu memlekette kutu hadiseleri yeni mi oluyor KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu Ordu'da yaptığı konuşmada, "Yüz yıldır bu memlekette kutu hadiseleri yeni mi oluyor.
 • 12:44Bakan Topçu: Yüz Yıldır Bu Memlekette Kutu Hadiseleri Yeni mi OluyorBakan Topçu: Yüz Yıldır Bu Memlekette Kutu Hadiseleri Yeni mi OluyorKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu Ordu'da yaptığı konuşmada, "Yüz yıldır bu memlekette kutu hadiseleri yeni mi oluyor.
 • 02:36Kültür ve Turizm Bakanı TopçuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür ve Turizm Bakanı Topçu'nun "İstikrar ve istikbal" konulu konferansa katılması- konferanstan detaylar- Topçu'nun konuşması Kültür ve Turizm Bakanı Topçu: - "Bizim siyasetimiz pozitif, şahsiyetli, ilkeli ve ideal siyaset olmuştur.
 • 23:03Bakan Topçu: "Bunların Meselesi Uzun Adam Meselesi Falan Değil"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun valiliğe gelişi ve karşılanması- Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun açıklamaları -Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve Topçu Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, 1 Kasım genel seçimine ilişkin "Bu seçimleri 60. hükümetin bağımsız bir bakanı olarak milletimizin siyasi istiklali olarak görüyorum" değerlendirmesinde bulundu.
 • 22:58Bakan Topçu: "Masada Harita Belirlenirken Ankara Olmasın İstiyorlar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun açıklamaları Kültür ve Turizm Bakanı Topçu: - "Bu seçimleri 60. hükümetin bağımsız bir bakanı olarak milletimizin siyasi istiklali olarak görüyorum"- "Bunların meselesi uzun adam meselesi falan değil. Çanakkale'de hangi meseleleri vardı ise bugün de aynı meseleleri var"- "Yılanın belini kırmışız, kafası ayrı hareket ediyor, kuyruğu ayrı hareket ediyor.
 • 16:38Bakan Topçu: Siyasi İstikrara Fırsat VerelimBakan Topçu: Siyasi İstikrara Fırsat VerelimKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, ülkenin yeni bir maceraya sokulmasının bir anlamı olmadığını belirterek, "Kulağı zaten yeterince çektiniz.
 • 15:09Kültür ve Turizm Bakanı Topçu Karabük'teKültür ve Turizm Bakanı Topçu Karabük'teKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, “Ülkeyi bir maceraya sürüklemenin anlamı var mı? Kulağı zaten yeterince çektiniz.
 • 10:52Cumhuriyet Bayramı KutlanıyorKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "Yüzyıllardır barış, esenlik ve kardeşlik duygularıyla bir ve beraber olan bu büyük milleti kimse bölemeyecektir, parçalayamayacaktır.
 • 10:10Bakan Topçu'nun Cumhuriyet Bayramı MesajıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda, "Yüzyıllardır barış, esenlik ve kardeşlik duygularıyla bir ve beraber olan bu büyük milleti kimse bölemeyecektir, parçalayamayacaktır.
 • 16:26Sultan Alparslan'ın Hayatı Tv Dizisine Konu OlacakKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun, Sultan Alparslan'ın hayatını konu alan ortak yapım TV dizisi önerisine Türkmenistan Cumhurbaşkanı Gurbanguli Berdimuhammedov olumlu yanıt verdiği bildirildi.
 • 15:17Kültür ve Turizm Bakanı TopçuKültür ve Turizm Bakanı TopçuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun Sakarya Büyükşehir Belediyesi, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nü ziyaret etmesi- Bakan Topçu'nun İl Jandarma Komutanlığını ziyareti sırasında gazetecilere yiyecekler ikram etmesi Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Sakarya'da çeşitli incelemelerde bulundu.
 • 13:46Bakan Topçu'dan Birlik ve Beraberlik MesajıBakan Topçu'dan Birlik ve Beraberlik MesajıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu gerçekleştirdiği Sakarya Valiliği ziyaretinde birlik ve beraberlik mesajı vererek siyasi istikrarın ülkeye çok şey kazandıracağını belirtti.
 • 13:37Bakan Topçu: Bakan Topçu: "Siyasi İstikrar Bize Çok Şey Kazandıracak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Yalçın Topçu'nun Sakarya Valiliği'ni ziyaret etmesi- Bakan Topçu'nun açıklamaları Kültür ve Turizm Bakanı Topçu: - "Siyasi istikrar bize çok şey kazandıracak.
 • 03:54Huzur SokağıHuzur Sokağı" Saraybosna'da TanıtıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantıdan görüntüler- Türkiye'nin Saraybosna Büyükelçisi Cihad Erginay'dan detaylar- Yazar Şule Yüksel Şenler'in konuşması- Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun konuşması "Huzur Sokağı" Saraybosna'da tanıtıldı- Kültür ve Turizm Bakanı Topçu: - "Huzur Sokağı zamana karşı duran klasik bir eserdir.
 • 15:26Kültür ve Turizm Bakanı Topçu Bosna Hersek'teKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Türkiye'nin, "kıyamete kadar Bosnalı kardeşlerinin mücadelesini ve çektiklerini unutmayacağını, her zaman onların yanında olacağını" söyledi.