SON DAKİKA YALÇIN TOPÇU HABERLERİ

Son Dakika Yalçın Topçu Haberleri

 • 24 Ağustos 2016 17:47Yalçın Topçu: "Devlet ve Millet Kararlıdır, Her Türlü Terörü Bünyemizden Söküp Atacağız"Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, “Devlet ve millet kararlıdır, her türlü terörü bünyemizden söküp atacağız” dedi.
 • 05 Ağustos 2016 04:29Cumhurbaşkanı Başdanışmanı TopçuCumhurbaşkanı Başdanışmanı TopçuCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Bunların adı ne olursa olsun, çukurun başında duran haini de kamuya sızmış haini de sınır ötesinden İslam adına Müslümanları katleden hainleri de Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve milleti tekne kazır gibi kazıyacak.
 • 05 Ağustos 2016 01:28Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu AçıklamasıCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Bunların adı ne olursa olsun, çukurun başında duran haini de kamuya sızmış haini de sınır ötesinden İslam adına Müslümanları katleden hainleri de Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve milleti tekne kazır gibi kazıyacak.
 • 05 Ağustos 2016 01:17Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu - Aa'nın Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu - Aa'nın "Dakika Dakika Fetö'nün Darbe Girişimi" KitabıAnadolu Ajansının (AA), 15 Temmuz'daki darbe girişiminin kronolojisi ve sonrasında yaşananları içeren "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabı, Kırıkkale ve Kırşehir'de demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara dağıtıldı.
 • 05 Ağustos 2016 01:01Aa'nın "Dakika Dakika Fetö'nün Darbe Girişimi" KitabıKIRIKKALE/ Anadolu Ajansının (AA), 15 Temmuz'daki darbe girişiminin kronolojisi ve sonrasında yaşananları içeren "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabı, Kırıkkale ve Kırşehir'de demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara dağıtıldı.
 • 31 Temmuz 2016 05:13Topçu Nöbet Tutan Vatandaşlara SeslendiTopçu Nöbet Tutan Vatandaşlara SeslendiFethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından yapılan darbeye karşı demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara telefon aracılığıyla seslenen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, “Bu savaşta Başkomutanımızın emriyle halkımız bu eşkıyaları püskürttü” dedi.
 • 31 Temmuz 2016 00:18Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bu savaşta Başkomutanımızın emriyle halkımız bu eşkıyaları püskürttü" dedi.
 • 27 Temmuz 2016 15:04Yalçın Topçu: Medeniyet Coğrafyamız da Eşikten DöndüCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi başarılı olsa Türkiye'nin medeniyet coğrafyasının da bundan çok kötü etkileneceğini söyledi.
 • 26 Temmuz 2016 21:39Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Kosovalı Heyetle Bir Araya GeldiCumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Kosovalı Heyetle Bir Araya GeldiCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, “Bu ihanet şebekesinin kalkıştığı darbe girişimi başarıya ulaşmış olsaydı, medeniyet coğrafyamız da bu durumdan çok kötü etkilenecekti.
 • 26 Temmuz 2016 20:27Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu AçıklamasıCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Millet ile devletin kucaklaştığı, omuz omuza mücadele verdiği bir ortamda düşmanlar ekonomimize ancak rüzgarın kayadan koparacağı toz kadar zarar verebilir" dedi.
 • 25 Temmuz 2016 18:09Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu'dan Çarpıcı AçıklamalarCumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu'dan Çarpıcı AçıklamalarCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Merhum Başkanım Muhsin Yazıcıoğlu'nun malum olayında da bu şebekenin birçok hilesi ve oyunu olduğu anlaşılıyor.
 • 25 Temmuz 2016 17:05Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, 15 Temmuz Gecesi Darbe Girişiminde Şehit Olan Vatandaşların...Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, 15 Temmuz Gecesi Darbe Girişiminde Şehit Olan Vatandaşların...Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "FETÖ’yü en güzel ifade eden kelimeler vatansız, milletsiz, dinsiz, diyanetsiz, hain, melun gibi kelimelerdir" dedi.
 • 23 Temmuz 2016 20:59ABD'deki Ahıska Türkleri Şehitlere Dua İçin ToplandıNEW ABD'nin Dayton kentindeki Ahıska Türkleri, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimi sırasında şehit olanları dualarla anmak için bir araya geldi.
 • 23 Temmuz 2016 05:2390 Yaşındaki Kadın 90 Yaşındaki Kadın "Demokrasi Nöbetinde" Eşeğiyle KatıldıBurdur Cumhuriyet Meydanındaki demokrasi nöbetine 90 yaşındaki Emine nine yürüyemediği için eşeğiyle katıldı. "Buraya şehitlerimiz için geldim" dedi.
 • 23 Temmuz 2016 01:49Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerBurdur'da vatandaşların Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlattıkları "demokrasi nöbeti" devam ediyor.
 • 17 Temmuz 2016 19:34Cumhurbaşkanlığı Makamında Fotoğraf Çektirmek İstedilerCumhurbaşkanlığı Makamında Fotoğraf Çektirmek İstediler"Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, milletin iradesini ayaklar altına almak isteyen canilerin Cumhurbaşkanlığı makamını işgal ederek burada fotoğraf çektirmek istediklerini belirterek, "Ama asil milletimizin kararlılığı buna engel oldu.
 • 17 Temmuz 2016 14:43Demokrasi Şehitleri Son Yolculuklarına UğurlanıyorFETÖ'nün darbe girişimi sırasında başkentte şehit olan Cuma Dağ, Necati Sayın, Emin Güner, Hüseyin Güntekin ve İzzet Özkan'ın cenazeleri, Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verildi.
 • 02 Temmuz 2016 17:51Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Stk Başkanlarını Kabul EttiCumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Stk Başkanlarını Kabul EttiCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, “Sivil Toplum Kuruluşlarımızın; Devletle milletin yan yana olduğunu 72 düvele yazılı ve görsel basında yer alacak mitinglerle göstermesinin çok önemli olacağını düşünüyor ve bütün STK’larımızı bu ‘milli şahlanış’ hususunda göreve davet ediyorum” dedi.
 • 27 Haziran 2016 12:46Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu Kütahya'daCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu Kütahya'daBüyük Birlik Partisi (BBP) Kütahya eski İl Başkanı Mehmet Sarı’nın oğlunun sünnet merasimine katılmak üzere Kütahya’ya gelen, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Vali Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyaret etti.
 • 21 Haziran 2016 09:13Yalçın Topçu: Türk Milleti Diz ÇökmezKardeşlik iftarında konuşan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Türkiye'yi diz üstü çökertmek için terör örgütlerine destek verdiklerini biliyoruz.
 • 21 Haziran 2016 00:08Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Yerli Düşünce Derneği'nin İftarına KatıldıCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Yerli Düşünce Derneği’nin düzenlediği iftar programına katıldı.
 • 20 Haziran 2016 23:23Yerli Düşünce Derneği "Kardeşlik İftarı"Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Türk milleti diz çökmez, ölürse de ayakta ölür.
 • 06 Haziran 2016 00:06Ankara'da İlk Teravih Namazında Camiler Doldu TaştıAnkara'da, Ramazan ayının ilk teravih namazı kılındı.
 • 28 Mayıs 2016 01:05Azerbaycan Cumhuriyet Günü KutlamalarıAzerbaycan Cumhuriyet Günü KutlamalarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Azerbaycan Cumhuriyet Günü kutlamaları Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in açıklamaları Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Faig Bağırov'un açıklamaları Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun açıklamaları Pasta kesimi Azerbaycan Cumhuriyet Günü kutlamaları Başbakan Yardımcısı Türkeş: "Azerbaycan'ın toprak bütünlüğü ve egemenliğinin devamı bakımından ülkemizin sorumluluğunun bilincindeyiz.
 • 22 Mayıs 2016 15:54Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Bosna Hersek'teCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Bosna Hersek'teki temasları kapsamında ülkenin kuzeydoğusundaki Tuzla şehrini ziyaret etti.
 • 22 Mayıs 2016 00:40Balkanlarda Türk Varlığı ve Türkiye'nin BakışıBalkanlarda Türk Varlığı ve Türkiye'nin Bakışı" Konferansı - Yalçın TopçuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: "Balkanlarda Türk Varlığı ve Türkiye'nin Bakışı" konferansı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun açıklamaları "Balkanlarda Türk Varlığı ve Türkiye'nin Bakışı" konferansı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Bu topraklarda birlik ve beraberliğinizi muhafaza ederek, geleceğe büyük Bosna olarak ulaşacaksınız. Bu noktada, sizin yardımcınız önce üzerinizdeki Allah, sonra karşınızdaki Kabe ve daha sonra arkanızdaki Türkiye Cumhuriyeti olacaktır" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Bosna Hersek'te verilen mücadelenin her Müslüman'ın hanesinde bir destan gibi anıldığını belirterek, "Bu topraklarda birlik ve beraberliğinizi muhafaza ederek, geleceğe büyük Bosna olarak ulaşacaksınız. Bu noktada, sizin yardımcınız önce üzerinizdeki Allah, sonra karşınızdaki Kabe ve daha sonra arkanızdaki Türkiye Cumhuriyeti olacaktır.
 • 21 Mayıs 2016 20:07Balkanlarda Türk Varlığı ve Türkiye'nin Bakışı" KonferansıCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Bosna Hersek'te verilen mücadelenin her Müslüman'ın hanesinde bir destan gibi anıldığını belirterek, "Bu topraklarda birlik ve beraberliğinizi muhafaza ederek, geleceğe büyük Bosna olarak ulaşacaksınız. Bu noktada, sizin yardımcınız önce üzerinizdeki Allah, sonra karşınızdaki Kabe ve daha sonra arkanızdaki Türkiye Cumhuriyeti olacaktır.
 • 20 Mayıs 2016 23:02Yalçın Topçu, Aa Saraybosna Ofisini Ziyaret EttiYalçın Topçu, Aa Saraybosna Ofisini Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Yalçın Topçu, AA Saraybosna ofisi çalışanlarıyla sıhbet detayları Fotoğraf çekim detayları Topçu'nun AA Boşnakça, Hırvatça ve Sırpça (BHS) Editörü Hakan Çelik'ten AA'nın çalışmaları konusunda bilgi alması detayları Topçu, açıklama detay görüntüleri Yalçın Topçu AA Saraybosna ofisini ziyaret etti Türk - Bosna Hersek İş Adamları Derneği (TUBSİAD) tarafından yarın düzenlenecek "Balkanlarda Türk Varlığı ve Türkiye'nin Bakışı" konulu konferansa katılmak üzere Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'ya gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Anadolu Ajansı (AA) ofisini ziyaret etti.
 • 20 Mayıs 2016 21:15Yalçın Topçu Aa Saraybosna Ofisini Ziyaret EttiTürk - Bosna Hersek İş Adamları Derneği (TUBSİAD) tarafından yarın düzenlenecek "Balkanlarda Türk Varlığı ve Türkiye'nin Bakışı" konulu konferansa katılmak üzere Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'ya gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Anadolu Ajansı (AA) ofisini ziyaret etti.
 • 19 Mayıs 2016 16:06Başkan Karaosmanoğlu, Yalçın Topçu'yu ağırladıCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Başkan Karaosmanoğlu'nu ziyaret etti
 • 19 Mayıs 2016 15:24Başkan Karaosmanoğlu, Yalçın Topçu'yu AğırladıBaşkan Karaosmanoğlu, Yalçın Topçu'yu AğırladıCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti.
 • 19 Mayıs 2016 11:32Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu - KocaeliCumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu - KocaeliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Salondan detaylar Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu konuşması Toplu fotoğraf ve plaket takdimi görüntüleri - "(Meclis'teki dokunulmazlık teklifi oylaması) Bölücü terör örgütü mensuplarını, yandaşlarını, arkasındakilerini, önündekilerini kamu alanının tamamından silmek, süpürmek ve atmak başta meclistekiler olmak üzere, hepimizin görevidir" "Biz millet olarakta, devlet olarakta bu bölücü terörün hakkından gelmeye kararlıyız. Yüreğimiz yanabilir, ciğerimiz yanabilir, şehitler verebiliriz ama biz millet olarak biliyoruz ki toprak uğrunda ölen varsa vatandır.
 • 19 Mayıs 2016 00:02Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu AçıklamasıCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Meclis'teki dokunulmazlık teklifi oylamasına ilişkin, "Bölücü terör örgütü mensuplarını, yandaşlarını, arkasındakilerini, önündekilerini kamu alanının tamamından silmek, süpürmek ve atmak başta Meclis'tekiler olmak üzere, hepimizin görevidir.
 • 18 Mayıs 2016 16:08Kocaeli Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu Terör Konusunda Devlet ve Millet Olarak Kararlıyız-1Kocaeli Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu Terör Konusunda Devlet ve Millet Olarak Kararlıyız-1Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu "Terör konusunda devlet ve millet olarak kararlıyız"Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'nu makamında ziyaret eden Cumhurbaşkanı Baş danışmanı Yalçın Topçu, "Terör konusunda devlet ve millet olarak kararlıyız. Yürürlükte olan kanunların da geliştirilmesi kaydıyla devlet kurumunun her alanında ve mecliste terörün önünde, arkasında, sağında ve solunda duran bütün unsurları temizlemeye kararlıyız." dediBir dizi ziyaretlerde bulunmak amacıyla İzmit'e gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Kocaeli Valisi Hasan Basrigüzeloğlu'nu makamında ziyaret etti.
 • 18 Mayıs 2016 14:20Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu AçıklamasıCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Meclisteki "dokunulmazlık" teklifi oylamasına ilişkin, "TBMM, milletimizin iradesiyle oluşan, milletimizin iradesinin yansıdığı yerdir.
 • 18 Mayıs 2016 13:57Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu AçıklamasıCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu AçıklamasıKocaeli Valiliği’ne nezaket ziyareti gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, “Çanakkale’de karşımızda olanlar, yüz yıl sonra Türkiyesiz, Ankarasız bir harita belirlemek istiyor” dedi.
 • 13 Mayıs 2016 19:32Mugiad'dan Şehitleri Anma ProgramıMugiad'dan Şehitleri Anma ProgramıKırşehir Mucur İlçesi Genç İş Adamları Derneği (MUGİAD) tarafından organize edilen programla şehitler anılarak mevlid okutuldu.
 • 13 Mayıs 2016 16:24Mucur Genç İş Adamları Şehitler İçin Mevlit OkuttuMucur Genç İş Adamları Şehitler İçin Mevlit OkuttuMucur İlçesi Genç İş Adamları Derneği tarafından organize edilen şehitleri anma ve mevlit programı bin kişinin katılımı ile gerçekleşti.
 • 13 Mayıs 2016 16:20Aşıkpaşa'nın Sanduka Örtüsü YenilendiAşıkpaşa'nın Sanduka Örtüsü YenilendiKırşehir Valiliğinin talimatları doğrultusunda Aşıkpaşa’nın sanduka örtüsü yenilendi.
 • 13 Mayıs 2016 13:59Topçu: Bizimle Dost Olduğunu İddia Edenler Terörü DestekliyorlarKırşehir'e gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "72 düvelle savaşıyoruz.
 • 13 Mayıs 2016 13:12Yalçın Topçu: Yalçın Topçu: "Bizimle Dost Olduğunu İddia Edenler Terörü Destekliyorlar"Kırşehir’e özel bir program ve nikah törenine katılmak için gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, “Bizimle dost olduğunu iddia edenler terörü destekliyorlar” dedi.
 • 07 Mayıs 2016 19:55Sevdiğinin Böbreğiyle Hayata TutunduAnkara'da böbrek yetmezliği nedeniyle organ nakli olmayı bekleyen Çankaya Üniversitesi öğrencisi 20 yaşındaki Mertcan Kirişçioğlu, eşinin bağışladığı böbrekle hayata tutundu.
 • 28 Nisan 2016 22:35Şeki'de "Türk Dünyası Kültür Başkenti" EtkinlikleriCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'ya, Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı (TÜRKSOY) Basın Ödülü verildi.
 • 20 Nisan 2016 18:56Yalçın Topçu Baghirov'u Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçiliğine yaptığı ziyarette, "Ermeni kuvvetleri kayıtsız, şartsız, derhal Azerbaycan topraklarını terk etmelidir.
 • 19 Nisan 2016 13:55Erdoğan Belçika Başbakanı'nı Fena BozmuşErdoğan Belçika Başbakanı'nı Fena BozmuşCumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Erdoğan, Belçika Kralı'yla konuştuğu sırada araya giren Belçika Başbakanı'na Fehriye Erdal'ı hatırlatarak sert bir cevap verdiğini anlattı.
 • 31 Mart 2016 16:05Yalçın Topçu'dan Hakkındaki İddiaya Sert YanıtYalçın Topçu'dan Hakkındaki İddiaya Sert YanıtCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, 2019 yılında yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için kulis yaptığı iddialarını yalanladı.
 • 28 Mart 2016 21:27Topçu: 'Önce Allah Var, Sonra Türkiye Devleti ve Milleti Var'Topçu: 'Önce Allah Var, Sonra Türkiye Devleti ve Milleti Var'GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun ağlaması Yaralı bir yaşındaki çocuk Taqa Yaşar Abbas Albayati detay görüntüsü Yalçın Topçu'nun yaralı çocuğun yanından ayrılıyor Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun yaralılara Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın selamlarını iletmesi Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun yaralıya çikolata ikramı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun, salona gelmesi Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun basın toplantısı DAEŞ'in Tazehurmatu'ya kimyasal saldırısı... Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: Bu Medeniyet Coğrafyamızın üzerinde yaşayan her bir kardeşimizin üzerinde önce Allah var, sonra Türkiye Devleti ve milleti var. . Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: ve buradan küresel güçlere de sesleniyorum: bizim medeniyet coğrafyamızda düşündüğünüz ameliyatı, ay yıldızsız yapamayacaksınız. ANKARA(A.A) - Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Irak'ın Kerkük İli Tazehurmatu Şehrinde kimyasal saldırıya maruz kalan Türkmenleri Ankara'nın Polatlı ilçesinde ziyaret etti.
 • 28 Mart 2016 18:41Daeş'in Tazehurmatu'ya Kimyasal SaldırısıCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Bu medeniyet coğrafyamızın üzerinde yaşayan her bir kardeşimizin üzerinde önce Allah var, sonra Türkiye devleti ve milleti var." dedi.
 • 28 Mart 2016 17:51Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu Tedavi Gören Türkmenleri Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu Tedavi Gören Türkmenleri Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Irak’ın Kerkük kentine bağlı Tazehurmatu kasabasında terör örgütü IŞİD’in kimyasal silah saldırısında yaralanan ve Polatlı Devlet Hastanesi’nde tedavi gören 15 yaralıyı ziyaret etti.
 • 27 Mart 2016 00:45Cumhurbaşkanı Başdanışmanı TopçuCumhurbaşkanı Başdanışmanı TopçuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun açıklaması Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun salondaki görüntüleri Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Başkanlık sistemine karşı çıkanların konusu kişi meselesi falan değil. Adam biliyor ki bu sistem gelirse kendisinin beslenme alanları kaybolacak.