SON DAKİKA YALÇIN TOPÇU HABERLERİ

Son Dakika Yalçın Topçu Haberleri

 • 01:05 Azerbaycan Cumhuriyet Günü Kutlamaları Azerbaycan Cumhuriyet Günü Kutlamaları GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Azerbaycan Cumhuriyet Günü kutlamaları Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in açıklamaları Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Faig Bağırov'un açıklamaları Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun açıklamaları Pasta kesimi Azerbaycan Cumhuriyet Günü kutlamaları Başbakan Yardımcısı Türkeş: "Azerbaycan'ın toprak bütünlüğü ve egemenliğinin devamı bakımından ülkemizin sorumluluğunun bilincindeyiz.
 • 15:54 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Bosna Hersek'te Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Bosna Hersek'teki temasları kapsamında ülkenin kuzeydoğusundaki Tuzla şehrini ziyaret etti.
 • 00:40 Balkanlarda Türk Varlığı ve Türkiye'nin Bakışı Balkanlarda Türk Varlığı ve Türkiye'nin Bakışı" Konferansı - Yalçın Topçu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: "Balkanlarda Türk Varlığı ve Türkiye'nin Bakışı" konferansı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun açıklamaları "Balkanlarda Türk Varlığı ve Türkiye'nin Bakışı" konferansı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Bu topraklarda birlik ve beraberliğinizi muhafaza ederek, geleceğe büyük Bosna olarak ulaşacaksınız. Bu noktada, sizin yardımcınız önce üzerinizdeki Allah, sonra karşınızdaki Kabe ve daha sonra arkanızdaki Türkiye Cumhuriyeti olacaktır" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Bosna Hersek'te verilen mücadelenin her Müslüman'ın hanesinde bir destan gibi anıldığını belirterek, "Bu topraklarda birlik ve beraberliğinizi muhafaza ederek, geleceğe büyük Bosna olarak ulaşacaksınız. Bu noktada, sizin yardımcınız önce üzerinizdeki Allah, sonra karşınızdaki Kabe ve daha sonra arkanızdaki Türkiye Cumhuriyeti olacaktır.
 • 20:07 Balkanlarda Türk Varlığı ve Türkiye'nin Bakışı" Konferansı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Bosna Hersek'te verilen mücadelenin her Müslüman'ın hanesinde bir destan gibi anıldığını belirterek, "Bu topraklarda birlik ve beraberliğinizi muhafaza ederek, geleceğe büyük Bosna olarak ulaşacaksınız. Bu noktada, sizin yardımcınız önce üzerinizdeki Allah, sonra karşınızdaki Kabe ve daha sonra arkanızdaki Türkiye Cumhuriyeti olacaktır.
 • 23:02 Yalçın Topçu, Aa Saraybosna Ofisini Ziyaret Etti Yalçın Topçu, Aa Saraybosna Ofisini Ziyaret Etti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Yalçın Topçu, AA Saraybosna ofisi çalışanlarıyla sıhbet detayları Fotoğraf çekim detayları Topçu'nun AA Boşnakça, Hırvatça ve Sırpça (BHS) Editörü Hakan Çelik'ten AA'nın çalışmaları konusunda bilgi alması detayları Topçu, açıklama detay görüntüleri Yalçın Topçu AA Saraybosna ofisini ziyaret etti Türk - Bosna Hersek İş Adamları Derneği (TUBSİAD) tarafından yarın düzenlenecek "Balkanlarda Türk Varlığı ve Türkiye'nin Bakışı" konulu konferansa katılmak üzere Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'ya gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Anadolu Ajansı (AA) ofisini ziyaret etti.
 • 21:15 Yalçın Topçu Aa Saraybosna Ofisini Ziyaret Etti Türk - Bosna Hersek İş Adamları Derneği (TUBSİAD) tarafından yarın düzenlenecek "Balkanlarda Türk Varlığı ve Türkiye'nin Bakışı" konulu konferansa katılmak üzere Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'ya gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Anadolu Ajansı (AA) ofisini ziyaret etti.
 • 16:06 Başkan Karaosmanoğlu, Yalçın Topçu'yu ağırladı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Başkan Karaosmanoğlu'nu ziyaret etti
 • 15:24 Başkan Karaosmanoğlu, Yalçın Topçu'yu Ağırladı Başkan Karaosmanoğlu, Yalçın Topçu'yu Ağırladı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti.
 • 11:32 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu - Kocaeli Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu - Kocaeli GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Salondan detaylar Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu konuşması Toplu fotoğraf ve plaket takdimi görüntüleri - "(Meclis'teki dokunulmazlık teklifi oylaması) Bölücü terör örgütü mensuplarını, yandaşlarını, arkasındakilerini, önündekilerini kamu alanının tamamından silmek, süpürmek ve atmak başta meclistekiler olmak üzere, hepimizin görevidir" "Biz millet olarakta, devlet olarakta bu bölücü terörün hakkından gelmeye kararlıyız. Yüreğimiz yanabilir, ciğerimiz yanabilir, şehitler verebiliriz ama biz millet olarak biliyoruz ki toprak uğrunda ölen varsa vatandır.
 • 00:02 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu Açıklaması Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Meclis'teki dokunulmazlık teklifi oylamasına ilişkin, "Bölücü terör örgütü mensuplarını, yandaşlarını, arkasındakilerini, önündekilerini kamu alanının tamamından silmek, süpürmek ve atmak başta Meclis'tekiler olmak üzere, hepimizin görevidir.
 • 16:08 Kocaeli Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu Terör Konusunda Devlet ve Millet Olarak Kararlıyız-1 Kocaeli Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu Terör Konusunda Devlet ve Millet Olarak Kararlıyız-1 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu "Terör konusunda devlet ve millet olarak kararlıyız"Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'nu makamında ziyaret eden Cumhurbaşkanı Baş danışmanı Yalçın Topçu, "Terör konusunda devlet ve millet olarak kararlıyız. Yürürlükte olan kanunların da geliştirilmesi kaydıyla devlet kurumunun her alanında ve mecliste terörün önünde, arkasında, sağında ve solunda duran bütün unsurları temizlemeye kararlıyız." dediBir dizi ziyaretlerde bulunmak amacıyla İzmit'e gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Kocaeli Valisi Hasan Basrigüzeloğlu'nu makamında ziyaret etti.
 • 14:20 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu Açıklaması Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Meclisteki "dokunulmazlık" teklifi oylamasına ilişkin, "TBMM, milletimizin iradesiyle oluşan, milletimizin iradesinin yansıdığı yerdir.
 • 13:57 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu Açıklaması Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu Açıklaması Kocaeli Valiliği’ne nezaket ziyareti gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, “Çanakkale’de karşımızda olanlar, yüz yıl sonra Türkiyesiz, Ankarasız bir harita belirlemek istiyor” dedi.
 • 19:32 Mugiad'dan Şehitleri Anma Programı Mugiad'dan Şehitleri Anma Programı Kırşehir Mucur İlçesi Genç İş Adamları Derneği (MUGİAD) tarafından organize edilen programla şehitler anılarak mevlid okutuldu.
 • 16:24 Mucur Genç İş Adamları Şehitler İçin Mevlit Okuttu Mucur Genç İş Adamları Şehitler İçin Mevlit Okuttu Mucur İlçesi Genç İş Adamları Derneği tarafından organize edilen şehitleri anma ve mevlit programı bin kişinin katılımı ile gerçekleşti.
 • 16:20 Aşıkpaşa'nın Sanduka Örtüsü Yenilendi Aşıkpaşa'nın Sanduka Örtüsü Yenilendi Kırşehir Valiliğinin talimatları doğrultusunda Aşıkpaşa’nın sanduka örtüsü yenilendi.
 • 13:59 Topçu: Bizimle Dost Olduğunu İddia Edenler Terörü Destekliyorlar Kırşehir'e gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "72 düvelle savaşıyoruz.
 • 13:12 Yalçın Topçu: Yalçın Topçu: "Bizimle Dost Olduğunu İddia Edenler Terörü Destekliyorlar" Kırşehir’e özel bir program ve nikah törenine katılmak için gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, “Bizimle dost olduğunu iddia edenler terörü destekliyorlar” dedi.
 • 19:55 Sevdiğinin Böbreğiyle Hayata Tutundu Ankara'da böbrek yetmezliği nedeniyle organ nakli olmayı bekleyen Çankaya Üniversitesi öğrencisi 20 yaşındaki Mertcan Kirişçioğlu, eşinin bağışladığı böbrekle hayata tutundu.
 • 22:35 Şeki'de "Türk Dünyası Kültür Başkenti" Etkinlikleri Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'ya, Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı (TÜRKSOY) Basın Ödülü verildi.
 • 18:56 Yalçın Topçu Baghirov'u Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçiliğine yaptığı ziyarette, "Ermeni kuvvetleri kayıtsız, şartsız, derhal Azerbaycan topraklarını terk etmelidir.
 • 13:55 Erdoğan Belçika Başbakanı'nı Fena Bozmuş Erdoğan Belçika Başbakanı'nı Fena Bozmuş Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Erdoğan, Belçika Kralı'yla konuştuğu sırada araya giren Belçika Başbakanı'na Fehriye Erdal'ı hatırlatarak sert bir cevap verdiğini anlattı.
 • 16:05 Yalçın Topçu'dan Hakkındaki İddiaya Sert Yanıt Yalçın Topçu'dan Hakkındaki İddiaya Sert Yanıt Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, 2019 yılında yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için kulis yaptığı iddialarını yalanladı.
 • 21:27 Topçu: 'Önce Allah Var, Sonra Türkiye Devleti ve Milleti Var' Topçu: 'Önce Allah Var, Sonra Türkiye Devleti ve Milleti Var' GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun ağlaması Yaralı bir yaşındaki çocuk Taqa Yaşar Abbas Albayati detay görüntüsü Yalçın Topçu'nun yaralı çocuğun yanından ayrılıyor Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun yaralılara Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın selamlarını iletmesi Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun yaralıya çikolata ikramı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun, salona gelmesi Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun basın toplantısı DAEŞ'in Tazehurmatu'ya kimyasal saldırısı... Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: Bu Medeniyet Coğrafyamızın üzerinde yaşayan her bir kardeşimizin üzerinde önce Allah var, sonra Türkiye Devleti ve milleti var. . Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: ve buradan küresel güçlere de sesleniyorum: bizim medeniyet coğrafyamızda düşündüğünüz ameliyatı, ay yıldızsız yapamayacaksınız. ANKARA(A.A) - Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Irak'ın Kerkük İli Tazehurmatu Şehrinde kimyasal saldırıya maruz kalan Türkmenleri Ankara'nın Polatlı ilçesinde ziyaret etti.
 • 18:41 Daeş'in Tazehurmatu'ya Kimyasal Saldırısı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Bu medeniyet coğrafyamızın üzerinde yaşayan her bir kardeşimizin üzerinde önce Allah var, sonra Türkiye devleti ve milleti var." dedi.
 • 17:51 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu Tedavi Gören Türkmenleri Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu Tedavi Gören Türkmenleri Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Irak’ın Kerkük kentine bağlı Tazehurmatu kasabasında terör örgütü IŞİD’in kimyasal silah saldırısında yaralanan ve Polatlı Devlet Hastanesi’nde tedavi gören 15 yaralıyı ziyaret etti.
 • 00:45 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun açıklaması Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun salondaki görüntüleri Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Başkanlık sistemine karşı çıkanların konusu kişi meselesi falan değil. Adam biliyor ki bu sistem gelirse kendisinin beslenme alanları kaybolacak.
 • 00:23 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu Açıklaması Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Başkanlık sistemine karşı çıkanların konusu kişi meselesi falan değil. Adam biliyor ki bu sistem gelirse kendisinin beslenme alanları kaybolacak.
 • 23:24 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Terör Bütün Dünyanın Belası Haline Geldi" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, terörün bütün dünyanın belası haline geldiğini belirterek, “Terörü diğer devletleri diz çökertme erguvanı olarak kullanan küresel güçler bu belayı kendi ocaklarına da düşürdü.
 • 11:42 Topçu: Topçu: "Yeni Anayasada Herkes Eşit Olacak" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, yeni anayasayla birlikte darbeci, oligarşi bürokrasiyi ve vesayeti besleyen 12 Eylül anayasasından kurtulacaklarını belirterek, “Yeni anayasa dağda hayvan otlatan kardeşimizi de devletin en tepe noktasında oturanı da karşısında eşitleyecek” dedi.
 • 00:05 Topçu: Topçu: "Ankara Çökerse Somali'de Çöker, Bağdat'ta Çöker, Şam'da Çöker" - Ordu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Yalçın Topçu Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Yeni anayasa dağda hayvan otlatan kardeşimizi de devletin en tepe noktasında oturanı da karşısında eşitleyecek.
 • 22:35 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Yeni anayasa dağda hayvan otlatan kardeşimizi de devletin en tepe noktasında oturanı da karşısında eşitleyecek.
 • 17:16 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başdanışmanı Topçu, Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı'nı Gezdi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başdanışmanı Topçu, Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı'nı Gezdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, Avrupalılar’a seslenerek, "Bizim şehirlerimiz, kendi başkentleri kadar güvenlidir" dedi.
 • 19:56 Çanakkale Ruhu ve Gençlik Çanakkale Ruhu ve Gençlik" Konferansı - Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çanakkale Ruhu ve Gençlik" Konferansı Konferans öncesi mehteran takımının gösterisi Konferanstan izleyici detayları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun konuşması "Çanakkale Ruhu ve Gençlik" Konferansı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Nasıl ki dün meseleleri Ulu Hakan, Abdulhamit Han değil de Osmanlı'yı parçalamak, bölmekse bugün de meseleleri Tayyip Erdoğan üzerinden bin yıllık yurt tuttuğumuz bu coğrafyayı parça parça etmek.
 • 17:54 Çanakkale Ruhu ve Gençlik" Konferansı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Nasıl ki dün meseleleri Ulu Hakan, Abdulhamit Han değil de Osmanlı'yı parçalamak, bölmekse, bugün de meseleleri Tayyip Erdoğan üzerinden bin yıllık yurt tuttuğumuz bu coğrafyayı parça parça etmek.
 • 17:18 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Terörün Kökünün Kazınacağını Söyledi Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Terörün Kökünün Kazınacağını Söyledi Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Kültür ve Turizm eski Bakanı Yalçın Topçu, Battalgazi Belediyesi ve Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Malatya Şubesinin ortaklaşa düzenlediği ‘Çanakkale Ruhu ve Gençlik’ konulu konferansa katıldı.
 • 16:13 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu Açıklaması Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı makamında ziyaret ederek, dünya ve Türkiye gündemi üzerine konuştu.
 • 15:41 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: "Malatya Beraberliğimizin Timsali Bir Şehir" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.
 • 13:43 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Başkan Gürkan'ı Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Başkan Gürkan'ı Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.
 • 12:17 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: "Hendek Başındaki Çapulcunun Arkasındaki 72 Düvelle... Çanakkale Ruhu ve Gençlik Konferansı için Malatya’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, Malatya Valisi Süleyman Kamçı’yı ziyaret etti.
 • 11:09 Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Topçu Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Kürt'ü, Türkmen'i, Çerkez'i, Laz'ı, Arnavut'uyla ay yıldızlı al bayrak altında bir ve beraber kıyamete kadar yaşamaya kararlı büyük Türk milletinin fertleri olarak, hendek başındaki çapulcunun arkasındaki 72 düvelle savaşıyoruz.
 • 05:51 Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'nın fotoğraf sergisini gezmesi -Sarı'nın salona girmesi -Kur'an-ı Kerim tilaveti -Dua edilmesi -Bakan Sarı'nın kürsüdeki konuşması -Yalçın Topçu'nun konuşması -Ödül takdimi Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, "Vatandaşlarımızın gönlü ferah olsun, çok kısa bir zamanda Türkiye'nin her bir köşesi terör belasından kurtulacak" dedi.
 • 21:21 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Yönetmelikler Gözden Geçirilmeli" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mesut Kılıçaslan, Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Saral ve dernek üyeleri ile makamında görüştü.
 • 11:08 Yalçın Topçu'dan 'Terörle Mücadele' Açıklaması Yalçın Topçu'dan 'Terörle Mücadele' Açıklaması Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Terörün belini kırdık, bu miğref güçlerin paniği oradan, kırdık Allah’ın izniyle belini. Kuyruğu ve kafası ayrı ayrı, onların da hem kafası hem kuyruğu ezilecek" dedi.
 • 18:57 Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Topçu Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Hocalı günümüzün meselesidir.
 • 13:46 Şendiller: Yazıcıoğlu Gibi Bir Liderin Bugün Olmaması Lazımdı, Birileri İçin Şendiller: Yazıcıoğlu Gibi Bir Liderin Bugün Olmaması Lazımdı, Birileri İçin Büyük Birlik Partisi (BBP) eski Genel Başkan Yardımcısı Ökkeş Şendiller, bugün yaşananlara baktığında Muhsin Yazıcıoğlu olayının suikast olduğuna artık daha çok inanmaya başladığını açıkladı.
 • 13:10 Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Topçu Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Gaziantep inşallah 350 bin kardeşimize gösterdiği misafirperverlikte diğergamlık unvanını da alacaktır" dedi.
 • 12:46 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu'dan Eczane Açılışında 'Hayır' Duası Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu'dan Eczane Açılışında 'Hayır' Duası Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Gaziantep’teki eczane açılışında yaptığı konuşmasında, “Kazançları hayırlı olsun. Bereketli olsun demiyorum.
 • 08:29 Muhsin Yazıcıoğlu'nu Bugünler İçin Yediler' Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun dava arkadaşlarından, BBP eski Milletvekili Ökkeş Şendiller, 28 Şubat süreci dahil, darbe dönemlerinde bile bugünkü kadar hukuksuzluk ve kitlesel bir zulüm görülmediğini söyledi.
 • 15:23 Ankara'daki Terör Saldırısı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Ankara'daki terör saldırısında 2 yeğeninin yaralandığını açıkladı.