SON DAKİKA YALÇIN TOPÇU HABERLERİ

Son Dakika Yalçın Topçu Haberleri

 • 22:35 Şeki'de "Türk Dünyası Kültür Başkenti" Etkinlikleri Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'ya, Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı (TÜRKSOY) Basın Ödülü verildi.
 • 18:56 Yalçın Topçu Baghirov'u Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçiliğine yaptığı ziyarette, "Ermeni kuvvetleri kayıtsız, şartsız, derhal Azerbaycan topraklarını terk etmelidir.
 • 13:55 Erdoğan Belçika Başbakanı'nı Fena Bozmuş Erdoğan Belçika Başbakanı'nı Fena Bozmuş Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Erdoğan, Belçika Kralı'yla konuştuğu sırada araya giren Belçika Başbakanı'na Fehriye Erdal'ı hatırlatarak sert bir cevap verdiğini anlattı.
 • 16:05 Yalçın Topçu'dan Hakkındaki İddiaya Sert Yanıt Yalçın Topçu'dan Hakkındaki İddiaya Sert Yanıt Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, 2019 yılında yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için kulis yaptığı iddialarını yalanladı.
 • 21:27 Topçu: 'Önce Allah Var, Sonra Türkiye Devleti ve Milleti Var' Topçu: 'Önce Allah Var, Sonra Türkiye Devleti ve Milleti Var' GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun ağlaması Yaralı bir yaşındaki çocuk Taqa Yaşar Abbas Albayati detay görüntüsü Yalçın Topçu'nun yaralı çocuğun yanından ayrılıyor Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun yaralılara Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın selamlarını iletmesi Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun yaralıya çikolata ikramı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun, salona gelmesi Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun basın toplantısı DAEŞ'in Tazehurmatu'ya kimyasal saldırısı... Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: Bu Medeniyet Coğrafyamızın üzerinde yaşayan her bir kardeşimizin üzerinde önce Allah var, sonra Türkiye Devleti ve milleti var. . Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: ve buradan küresel güçlere de sesleniyorum: bizim medeniyet coğrafyamızda düşündüğünüz ameliyatı, ay yıldızsız yapamayacaksınız. ANKARA(A.A) - Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Irak'ın Kerkük İli Tazehurmatu Şehrinde kimyasal saldırıya maruz kalan Türkmenleri Ankara'nın Polatlı ilçesinde ziyaret etti.
 • 18:41 Daeş'in Tazehurmatu'ya Kimyasal Saldırısı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Bu medeniyet coğrafyamızın üzerinde yaşayan her bir kardeşimizin üzerinde önce Allah var, sonra Türkiye devleti ve milleti var." dedi.
 • 17:51 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu Tedavi Gören Türkmenleri Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu Tedavi Gören Türkmenleri Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Irak’ın Kerkük kentine bağlı Tazehurmatu kasabasında terör örgütü IŞİD’in kimyasal silah saldırısında yaralanan ve Polatlı Devlet Hastanesi’nde tedavi gören 15 yaralıyı ziyaret etti.
 • 00:45 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun açıklaması Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun salondaki görüntüleri Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Başkanlık sistemine karşı çıkanların konusu kişi meselesi falan değil. Adam biliyor ki bu sistem gelirse kendisinin beslenme alanları kaybolacak.
 • 00:23 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu Açıklaması Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Başkanlık sistemine karşı çıkanların konusu kişi meselesi falan değil. Adam biliyor ki bu sistem gelirse kendisinin beslenme alanları kaybolacak.
 • 23:24 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Terör Bütün Dünyanın Belası Haline Geldi" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, terörün bütün dünyanın belası haline geldiğini belirterek, “Terörü diğer devletleri diz çökertme erguvanı olarak kullanan küresel güçler bu belayı kendi ocaklarına da düşürdü.
 • 11:42 Topçu: Topçu: "Yeni Anayasada Herkes Eşit Olacak" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, yeni anayasayla birlikte darbeci, oligarşi bürokrasiyi ve vesayeti besleyen 12 Eylül anayasasından kurtulacaklarını belirterek, “Yeni anayasa dağda hayvan otlatan kardeşimizi de devletin en tepe noktasında oturanı da karşısında eşitleyecek” dedi.
 • 00:05 Topçu: Topçu: "Ankara Çökerse Somali'de Çöker, Bağdat'ta Çöker, Şam'da Çöker" - Ordu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Yalçın Topçu Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Yeni anayasa dağda hayvan otlatan kardeşimizi de devletin en tepe noktasında oturanı da karşısında eşitleyecek.
 • 22:35 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Yeni anayasa dağda hayvan otlatan kardeşimizi de devletin en tepe noktasında oturanı da karşısında eşitleyecek.
 • 17:16 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başdanışmanı Topçu, Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı'nı Gezdi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başdanışmanı Topçu, Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı'nı Gezdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, Avrupalılar’a seslenerek, "Bizim şehirlerimiz, kendi başkentleri kadar güvenlidir" dedi.
 • 19:56 Çanakkale Ruhu ve Gençlik Çanakkale Ruhu ve Gençlik" Konferansı - Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çanakkale Ruhu ve Gençlik" Konferansı Konferans öncesi mehteran takımının gösterisi Konferanstan izleyici detayları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun konuşması "Çanakkale Ruhu ve Gençlik" Konferansı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Nasıl ki dün meseleleri Ulu Hakan, Abdulhamit Han değil de Osmanlı'yı parçalamak, bölmekse bugün de meseleleri Tayyip Erdoğan üzerinden bin yıllık yurt tuttuğumuz bu coğrafyayı parça parça etmek.
 • 17:54 Çanakkale Ruhu ve Gençlik" Konferansı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Nasıl ki dün meseleleri Ulu Hakan, Abdulhamit Han değil de Osmanlı'yı parçalamak, bölmekse, bugün de meseleleri Tayyip Erdoğan üzerinden bin yıllık yurt tuttuğumuz bu coğrafyayı parça parça etmek.
 • 17:18 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Terörün Kökünün Kazınacağını Söyledi Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Terörün Kökünün Kazınacağını Söyledi Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Kültür ve Turizm eski Bakanı Yalçın Topçu, Battalgazi Belediyesi ve Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Malatya Şubesinin ortaklaşa düzenlediği ‘Çanakkale Ruhu ve Gençlik’ konulu konferansa katıldı.
 • 16:13 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu Açıklaması Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı makamında ziyaret ederek, dünya ve Türkiye gündemi üzerine konuştu.
 • 15:41 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: "Malatya Beraberliğimizin Timsali Bir Şehir" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.
 • 13:43 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Başkan Gürkan'ı Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, Başkan Gürkan'ı Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.
 • 12:17 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu: "Hendek Başındaki Çapulcunun Arkasındaki 72 Düvelle... Çanakkale Ruhu ve Gençlik Konferansı için Malatya’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, Malatya Valisi Süleyman Kamçı’yı ziyaret etti.
 • 11:09 Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Topçu Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Kürt'ü, Türkmen'i, Çerkez'i, Laz'ı, Arnavut'uyla ay yıldızlı al bayrak altında bir ve beraber kıyamete kadar yaşamaya kararlı büyük Türk milletinin fertleri olarak, hendek başındaki çapulcunun arkasındaki 72 düvelle savaşıyoruz.
 • 05:51 Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'nın fotoğraf sergisini gezmesi -Sarı'nın salona girmesi -Kur'an-ı Kerim tilaveti -Dua edilmesi -Bakan Sarı'nın kürsüdeki konuşması -Yalçın Topçu'nun konuşması -Ödül takdimi Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, "Vatandaşlarımızın gönlü ferah olsun, çok kısa bir zamanda Türkiye'nin her bir köşesi terör belasından kurtulacak" dedi.
 • 21:21 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Yönetmelikler Gözden Geçirilmeli" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mesut Kılıçaslan, Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Saral ve dernek üyeleri ile makamında görüştü.
 • 11:08 Yalçın Topçu'dan 'Terörle Mücadele' Açıklaması Yalçın Topçu'dan 'Terörle Mücadele' Açıklaması Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Terörün belini kırdık, bu miğref güçlerin paniği oradan, kırdık Allah’ın izniyle belini. Kuyruğu ve kafası ayrı ayrı, onların da hem kafası hem kuyruğu ezilecek" dedi.
 • 18:57 Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Topçu Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Hocalı günümüzün meselesidir.
 • 13:46 Şendiller: Yazıcıoğlu Gibi Bir Liderin Bugün Olmaması Lazımdı, Birileri İçin Şendiller: Yazıcıoğlu Gibi Bir Liderin Bugün Olmaması Lazımdı, Birileri İçin Büyük Birlik Partisi (BBP) eski Genel Başkan Yardımcısı Ökkeş Şendiller, bugün yaşananlara baktığında Muhsin Yazıcıoğlu olayının suikast olduğuna artık daha çok inanmaya başladığını açıkladı.
 • 13:10 Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Topçu Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Gaziantep inşallah 350 bin kardeşimize gösterdiği misafirperverlikte diğergamlık unvanını da alacaktır" dedi.
 • 12:46 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu'dan Eczane Açılışında 'Hayır' Duası Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu'dan Eczane Açılışında 'Hayır' Duası Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Gaziantep’teki eczane açılışında yaptığı konuşmasında, “Kazançları hayırlı olsun. Bereketli olsun demiyorum.
 • 08:29 Muhsin Yazıcıoğlu'nu Bugünler İçin Yediler' Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun dava arkadaşlarından, BBP eski Milletvekili Ökkeş Şendiller, 28 Şubat süreci dahil, darbe dönemlerinde bile bugünkü kadar hukuksuzluk ve kitlesel bir zulüm görülmediğini söyledi.
 • 15:23 Ankara'daki Terör Saldırısı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Ankara'daki terör saldırısında 2 yeğeninin yaralandığını açıkladı.
 • 13:07 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Medeniyet Coğrafyamızda Dilde, İşte ve Fikirde Bir Olmalıyız" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Medeniyet coğrafyamızda dilde, işte, fikirde bir olmak için yapılan her türlü faaliyetleri çok önemli görüyorum.
 • 14:46 Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Topçu Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Yerli ve milli bir anayasaya şiddetle ihtiyacımız var" ifadesini kullandı.
 • 14:12 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Yerli ve Milli Bir Anayasaya Şiddetle İhtiyacımız Var" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Sivil toplum kuruluşlarının birlik ve beraberliğimizde önem arz ettiğini vurgulayarak; “STK’larımız; birliğimizin tesisinde, yardımlaşmanın yaygınlaşmasında, ülkemizin problemlerinin çözümünde çok önemli görevler ifa etmektedirler.
 • 15:36 Topçu: Topçu: "Bizi Bölücü Terör Örgütü ile Meşgul Ediyorlar" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Kuvay-ı Milliye ruhuyla hareket edilmesi gerektiğini belirterek; “Kürt, Türkmen, Arap, Alevi, Sünni, kim kendini nasıl tanımlıyorsa, tanımlarken hep birlikte biz ay yıldızlı al bayrak altında kıyamete kadar var olmaya devam etmeli, kararlı büyük Türk milletiyiz diye haykırmalıyız.” dedi.
 • 19:52 Topçu'nun Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığına Getirilmesi Eski Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanlığı görevine getirilmesi, memleketi Ardahan'da sevinçle karşılandı.
 • 13:56 Yalçın Topçu Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oldu Yalçın Topçu Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oldu 7 Haziran seçimleri sonrası kurulan seçim hükümetinde Kültür ve Turizm Bakanı olan Yalçın Topçu’nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı olduğu açıklandı.
 • 13:49 Yalçın Topçu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oldu Yalçın Topçu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oldu Kültür ve Turizm eski Bakanı ve Yerli Düşünce Derneği Onursal Başkanı Yalçın Topçu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı olarak atandığı açıklandı.
 • 13:03 Yalçın Topçu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oldu Eski Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanlığı görevine getirildiğini bildirdi.
 • 15:15 Topçu: Topçu: "Terör Örgütüyle Adı Ne Olursa Olsun Yürütülecek Hiçbir Süreç Olmamalıdır" Görüntü Dökümü : Toplantının olduğu yerden genel görüntüler Topçu'nun konuşması Fotoğraf çekimi Akademisyenlerin bildirisine tepkiler Eski Kültür ve Turizm Bakanı Topçu: "Ülkenin bu kadar meselesi varken, kendisinden iki kat fazla oy alan ve ilk defa halk tarafından seçilmiş bir Cumhurbaşkanı'na siyasi etik ve ahlak dışı hakaret etmeyi marifet sayan ama bununla birlikte bu akıl ve vicdan tutulması olarak gördüğümüz bildiriyi destekleyen Anamuhalefet partisini, milletimiz ve STK'lar adına kınıyorum" "Devletin büyük riskler alarak uzattığı şefkat eline bile kurşunla cevap verenlerin ne bu toprakla ne de bu milletle bir bağı kalmamıştır.
 • 13:37 Akademisyenlerin Bildirisine Tepkiler Eski Kültür ve Turizm Bakanı, Yerli Düşünce Derneği Onursal Başkanı Yalçın Topçu, "Ülkenin bu kadar meselesi varken, kendisinden iki kat fazla oy alan ve ilk defa halk tarafından seçilmiş bir Cumhurbaşkanı'na siyasi etik ve ahlak dışı hakaret etmeyi marifet sayan ama bununla birlikte bu akıl ve vicdan tutulması olarak gördüğümüz bildiriyi destekleyen Anamuhalefet partisini, milletimiz ve STK'lar adına kınıyorum" dedi.
 • 13:05 Yerli Düşünce Derneği'nden Akademisyenlerin Bildirisine Karşı 'Bizi Bölemeyeceksiniz' Bildirisi Yerli Düşünce Derneği Onursal Başkanı Yalçın Topçu, akademisyenlerin yayınladığı bildiriyi terörün akademi dünyasındaki kirli yüzünü yansıtması açısından oldukça manidar ve ibret verici bir durum olduğunu belirterek, "Seçilmiş bir Cumhurbaşkanına siyasi, etik ve ahlak dışı hakaret etmeyi maharet sayan ama bununla birlikte bu akıl ve vicdan tutulması olarak gördüğümüz bildiriyi destekleyen ana muhalefet partisini milletimiz ve STK’lar adına kınıyorum" dedi.
 • 12:49 Akademisyen Bildirisine Karşı 'Bizi Bölemeyeceksiniz' Bildirisi Yayınladılar Akademisyen Bildirisine Karşı 'Bizi Bölemeyeceksiniz' Bildirisi Yayınladılar Akademisyenlerin bildirisine karşı çıkan 60’a yakın dernek, vakıf ve sivil toplum örgütü bir bildiri yayımladı.
 • 13:49 Güzel: Bin 128 Akademisyen Ermeni Diasporası'nın ve PKK'nın Doyurduğu Hainler Güzel: Bin 128 Akademisyen Ermeni Diasporası'nın ve PKK'nın Doyurduğu Hainler Türkiye Stratejik Araştırma Merkezi Başkanı Hasan Celal Güzel, "Bin 128 akademisyenin güneydoğu operasyonlarına yönelik imzaladığı bildiriye tepki gösterdi.
 • 13:38 Tavanı Akan Kütüphaneye Kovalar Konuldu Tavanı Akan Kütüphaneye Kovalar Konuldu Sivas'ta yaklaşık 3 ay önce açılışı yapılan Şems-i Sivasi İl Halk Kütüphanesi'nin tavanı kar yağışı sonrası akmaya başlayınca, görevliler tarafından koridorlara su kovaları konuldu.
 • 04:53 Eski Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu; Eski Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu; Eski Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, devletin terörle mücadelede büyük bir kararlılık ortaya koyduğunu belirterek, “Bunları kazdıkları hendeklere it gibi gömecekler Allah’ın izniyle” dedi.
 • 23:30 Mehmet Akif Ersoy Anıldı İstiklal Marşı şairi Mehmet Akif Ersoy, Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) tarafından düzenlenen programla anıldı.
 • 15:29 Yalçın Topçu'yu Ağlatan Kampanya Türk Kızılayı’nın Suriyeliler için başlattığı yardım kampanyasının basın toplantısına katılan eski Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Suriyeli bir çocuğun ölmeden önce yazdığı mektuptan bahsederken gözyaşlarını tutamadı.
 • 14:56 Türk Kızılayından Bayırbucak Türkmenleri İçin Kampanya Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, son günlerde Rusya'nın saldırılarının had safhaya ulaştığı Bayırbucak Türkmenlerine yönelik yardımları kış şartlarını dikkate alarak artırmak istediklerini belirterek başlattıkları kampanyaya destek çağrısında bulundu.
 • 14:21 Türk Kızılayı'ndan Suriyeliler İçin Yeni Kampanya: Görmezden Gelmeyin -2 Türk Kızılayı'ndan Suriyeliler İçin Yeni Kampanya: Görmezden Gelmeyin -2 Türk Kızılayı'ndan Suriyeliler için yeni kampanya: Görmezden gelmeyin Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar: "Bir ülkenin orantısız bombalaması ile Bayırbucak Türkmenleri yerlerinden edildi" Kültür ve Turizm eski Bakanı Yalçın Topçu: "Rus halkı Putin'e; "Biz Moskova'nın güvenliğini neden 5 bin kilometre ötede arıyoruz?