SON DAKİKA YALÇIN TOPÇU HABERLERİ

Son Dakika Yalçın Topçu Haberleri


YALÇIN TOPÇU

Yalçın Topçu (d. 1957, Ardahan), Büyük Birlik Partisi eski genel başkanı olan Türk siyasetçi ve bürokrat.

Yalçın Topçu, 7 Temmuz 1992 Pazar günü saat 14.00'de Ankara'da Maltepe Düğün Salonun'da; Muhsin Yazıcıoğlu, Ökkeş Şendiller, İsmet Gür, Saffet Topaktas, Ahmet Özdemir, ve Esat Bütün'ün... Devamı

16:31
BBP'li Gündoğdu: Seçimlerde Partim Çok Yanlış Tarafta Durdu BBP MKYK üyesi Metin Gündoğdu, Cumhurbaşkanı seçimi sürecine ilişkin, "Bu süreçte partim çok yanlış bir yerde durdu." dedi.
BBP'li Gündoğdu: Seçimlerde Partim Çok Yanlış Tarafta Durdu
15:10
Cumhurbaşkanı Seçimi BBP MKYK üyesi Gündoğdu: "Bu süreçte partim çok yanlış bir yerde durdu, milletin yanında değil, tam ulusalcı ve Kemalist bir yapının yanında durmayı tercih etti" "Muhalefette 14 partiden tabela partisi olanların artık tabelayı indirmesi gerekir, bizim gibi misyon partisi olanlar da çok ciddi manada sorgulama.
Cumhurbaşkanı Seçimi
18:18
BBP Van İl Başkanı Muçir Görevinden İstifa Etti Büyük Birlik Partisi (BBP) Van İl Başkanı Emin Muçir, düzenlediği basın açıklamasıyla görevinden istifa ettiğini açıkladı.
BBP Van İl Başkanı Muçir Görevinden İstifa Etti
15:46
Topçu'dan Cumhurbaşkanlığı Seçimiyle İlgili Açıklama Eski Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Yalçın Topçu, 10 Ağustos’ta sandığa gidip Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a oy vereceklerini açıklayarak, “Biz ayrı sokaklarda oturmuş olsak ta aynı mahallenin çocuklarıyız. Aynı medeniyet kodlarından beslenen insanlarız. Elin adamına kendi mahallemizin çocuğunun ağzını burnunu mu kırdıracağız. Adam şimdi Ülkü Sokak’ta oturmadı diye Kılıçdaroğlu’na yakasını paçasını mı yırttıracağız. Asla yırttırmayız. Eksiğini gediğini söyleriz ancak mahallemizin
Topçu'dan Cumhurbaşkanlığı Seçimiyle İlgili Açıklama
22:57
Destici: Başbakan'a Bu Uslübu Yakıştırmadım Mustafa Destici, İhsanoğlu'nu destekleyeceğini açıkladıktan sonra BBP'ye, "ilkesizler, karnı genişler" diyen Erdoğan için, "Bu uslübu Başbakan'a yakıştıramadım." dedi.
Destici: Başbakan'a Bu Uslübu Yakıştırmadım
13:25
Öğrenciler, Maden Şehitlerini Andı Antalya'nın Demre İlçesi'nde, Demre Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğretmen ve öğrencileri, Soma'daki maden faciasında yaşamını yitiren işçileri andı.
Öğrenciler, Maden Şehitlerini Andı
11:55
Öğrenciler, Maden Şehitlerini Andı Antalya'nın Demre ilçesinde, Demre Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğretmen ve öğrencileri, Soma'da yaşamını yitiren işçileri andı.
17:53
Yazıcıoğlu Soruşturması Kahramanmaraş'a Gönderildi Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazasıyla ilgili soruşturma Malatya’dan Kahramanmaraş Adliyesi’ne gönderildi.
Yazıcıoğlu Soruşturması Kahramanmaraş'a Gönderildi
16:20
BBP Eski Genel Başkanı Topçu Açıklaması "Hiçbir partiden aday değilim. Görüşme yapmıyorum.
BBP Eski Genel Başkanı Topçu Açıklaması
10:21
Çerkezköy Alperen Ocakları'nda Görev Değişimi Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde Alperen Ocakları'nda devir teslim töreni düzenlendi.
Çerkezköy Alperen Ocakları'nda Görev Değişimi
15:31
Destici, 732. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Söğüt Şenlikleri'nde Protokolü Terk Etti Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici ve genel merkez yöneticileri, Bilecik'in Söğüt ilçesinde düzenlenen 732.Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Söğüt Şenlikleri'nde kendilerine söz verilmediğini ileri sürerek protokol tribününü terk etti.
Destici, 732. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Söğüt Şenlikleri'nde Protokolü Terk Etti
13:51
Destici Ertuğrul Gazi Şenliklerinde Protokolü Terk Etti Bilecek'in Söğüt ilçesinde düzenlenen Ertuğrul Gaziyi anma şenliklerinde, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, protokolü terk etti.
Destici Ertuğrul Gazi Şenliklerinde Protokolü Terk Etti
18:29
Destici Eskişehir'e Geliyor Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'nin, parti kongresine katılmak üzere Eskişehir'e geleceği açıklandı.
Destici Eskişehir'e Geliyor
12:11
Yazıcıoğlu'nun Avukatı: Helikopter Kaza Süsü Verilerek Düşürüldü Büyük Birlik Partisi (BBP) merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun da içinde bulunduğu helikopter kazasını yaklaşık 3 yıldır detaylı şekilde araştıran ve Gülefer Yazıcıoğlu'nun avukatı olarak gizli yürütülen soruşturmaya müdahil olan bir isim...
Yazıcıoğlu'nun Avukatı: Helikopter Kaza Süsü Verilerek Düşürüldü
12:22
Müftü Gitti, Gülümseyen Proje Bitti 26 personelin, geçen yıl gülümseyerek çekindikleri fotoğraflar, görevli oldukları birimlerim kapısına asılmıştı.
15:11
"2012 Yılı İz Bırakanlar" Ödülleri "2012 Yılı İz Bırakanlar" ödülleri sahiplerini buldu.15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti'nin Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlediği etkinlik Yelken Kulüp'te gerçekleştirildi.
10:36
Sinop'ta 2012'nin 'İz Bırakanlar'ı Belli Oldu Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti, '2012 yılının İz Bırakanları'nı ödüllendirdi.
Sinop'ta 2012'nin 'İz Bırakanlar'ı Belli Oldu
12:47
Topçu: BDP Etnik Kimlikle Şantaj Yapıyor Ülkücüler ne vuracak ne öldürecek diyen BBP eski Genel Başkanı, BDP'yi etnik şantajla, iktidarı usul bilmemekle suçladı.
Topçu: BDP Etnik Kimlikle Şantaj Yapıyor
14:19
Eski BBP Genel Başkanı Topçu: Hukuk Dışına Çıkmamız İçin Çok Baskı Yapıldı Eski Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Yalçın Topçu, Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter kazasını takip eden günlerde partinin hukuk dışına çıkması yönünde baskılara maruz kaldıklarını söyledi.
16:55
'Gülen Müftü' Merkeze Alındı Sinop İl Müftüsü Yalçın Topçu, merkez müftülüğü görevine getirildi.
'Gülen Müftü' Merkeze Alındı
13:20
"Manevi Değerlerin Eksikliği Sorunlara Yol Açıyor" Sinop İl Müftüsü Yalçın Topçu, toplumda psikolojik ve sosyal sorunlar varsa bunun nedeninin manevi değerlerin eksikliği olduğuna dikkat çekti.
'Manevi Değerlerin Eksikliği Sorunlara Yol Açıyor'
17:00
Sinop'ta "Alim Kefevi " Konulu Konferans Sinop'ta İl Müftülüğü tarafından, "Alim Kefevi " konulu konferans verildi.
13:41
Sinop Müftülüğü Alim Kefevi'ye Sahip Çıktı Kabri Sinop'ta bulunan alim Mahmut bin Süleyman Kefevi'nin Arapça yazılmış eseri "Fetva Tarih"nin Türkçe'ye çevrildi.
12:19
Jandarmadan Duygulandıran Hediye Sinop İl Jandarma Komutanlığı tarafından şehit aileleri ve gaziler için cezaevindeki mahkumlara özel olarak yaptırılan 'er nevresimleri' törenle hediye edildi.
Jandarmadan Duygulandıran Hediye
16:21
Şehidin Cenazesinde Teröre Lanet Yağdı Hakkari'de çıkan çatışmada şehit olan tankçı er Bülent Yalçın'ın cenazesi, memleketi Sinop'ta toprağa verildi.
Şehidin Cenazesinde Teröre Lanet Yağdı
15:06
Fatih Sultan Mehmet Camisi İbadete Açıldı Sinop'ta yapımı tamamlanan Fatih Sultan Mehmet Camisi törenle hizmete girdi.
18:35
Çad Büyükelçisi, Sinop Valisi'ni Ziyaret Etti Türkiye'nin Çad Büyükelçisi Prof.Dr.Ahmet Kavas, Sinop Valisi Dr.
Çad Büyükelçisi, Sinop Valisi'ni Ziyaret Etti
18:01
Başkan Ergül'ün Acı Günü Cumartesi gecesi vefat eden Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül'ün annesi Hüsniye Ergül (84), gözyaşları arasında toprağa verildi.
Başkan Ergül'ün Acı Günü
12:10
Günpınar Köyü, Yeni Camisine Kavuştu Boyabat merkez köylerinden Günpınar Köyü, yeni camisine kavuştu.
Günpınar Köyü, Yeni Camisine Kavuştu
15:47
Sinop'tan Arakan'a 155 Bin 247 TL'lik Yardım Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 19 Ağustos 2012 tarihinde Arakan'daki Müslümanlar yararına başlatılan yardım kampanyası kapsamında Sinop'tan 155 bin 247 TL bağış toplandı.
Sinop'tan Arakan'a 155 Bin 247 TL'lik Yardım
18:53
Sinop'un 'Hayır Çarşısı' Törenle Açıldı Sinop Seyyit Bilal Derneği'ne bağlı faaliyet gösteren talebe yurtları tarafından bu yıl 'Hayır Çarşısı' adıyla organize edilen geleneksel dev kermes törenle açıldı.
Sinop'un 'Hayır Çarşısı' Törenle Açıldı
15:27
Engelli Değil, Engelsiz Giriş Sinop Müftüsü Yalçın Topçu, engelli vatandaşların kullandığı kapılara asılan "Engelli Girişi" tabelasına karşılık Sinop'un en eski camisine "Engelsiz Giriş" yazılı tabela astırdı.
17:40
Rektör Bircan'a Müftü Topçu'dan Ziyaret Sinop İl Müftüsü Yalçın Topçu, Yaz Kuran Kurslarına verdiği desten dolayı Sinop Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Recep Bircan'ı makamında ziyaret etti.
22:39
BBP Genel Başkanı Destici, Bilecik'te."Sınır Karakollarının Yerine Aynı Teröristler Gibi Dağda... BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Sınır karakollarının yerine aynı teröristler gibi dağda yaşayacak mobil birlikler kurulması gerekir."
22:08
BBP Lideri Destici Bilecik'te Destici, milletin PKK terör örgütü belasından kurtulmak istediğini belirterek, kendilerinin ürettiği çeşitli çözüm yollarını gerekli mercilere aktardıklarını söyledi.
BBP Lideri Destici Bilecik'te
21:57
BBP Lideri Mustafa Destici, Şehitler İçin Bakara Suresi Okudu Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, şehitler için Bakara suresi okudu.
BBP Lideri Mustafa Destici, Şehitler İçin Bakara Suresi Okudu
19:02
BBP Lideri Destici, Başsağlığı Mesajı Yayımladı BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Her zamanki gibi Sabır ve Başsağlığı temennileri ile bu işi artık geçiştiremezsiniz."
14:39
Destici: "Terörden Kurtulursak En Zengin Ülke Oluruz" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Türkiye'nin terör belasından kurtulduğu zaman dünyanın en zengin ve gelişmiş ülkesi konumuna geleceğini söyledi.
Destici: 'Terörden Kurtulursak En Zengin Ülke Oluruz'
16:22
Şehit Er Son Yolculuğuna Uğurlandı 20 yaşındaki piyade er Enes Çakırdoğan, memleketi Ankara'da son yolculuğuna uğurlandı.
Şehit Er Son Yolculuğuna Uğurlandı
16:00
Gözyaşları İçinde Toprağa Verildi Siirt'te gerçekleştirilen hain saldırıda şehit olan Piyade Er Enes Çakırdoğan, düzenlenen törenle toprağa verildi.
Gözyaşları İçinde Toprağa Verildi
15:39
Şehit Er Çakırdoğan'ı Son Yolculuğuna Devletin Zirvesi Uğurladı Siirt'in Eruh ilçesinde teröristlerin iftar saatinde düzenlediği saldırısı sonucu şehit olan Er Enes Çakırdoğan, devletin zirvesinin de katıldığı cenaze namazıyla ebediyete uğurlandı.
Şehit Er Çakırdoğan'ı Son Yolculuğuna Devletin Zirvesi Uğurladı
15:30
"Derin Oyunlar Yeniden Sahnelenmek İsteniyor" BBP Genel Başkanı Destici, geçmişte Türkiye üzerinde oynanan derin oyunların yeniden sahnelenmeye çalışıldığını söyledi.
'Derin Oyunlar Yeniden Sahnelenmek İsteniyor'
15:14
Şehit Er Çakırdoğan Son Yolculuğuna Uğurlandı Siirt'in Eruh ilçesinde güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan piyade er Enes Çakırdoğan için Kocatepe Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi.
13:04
BBP Genel Başkanı Destici, Suriye ve Irak Türkmenleri İçin Hükümete Seslendi "3.Büyük Ana Unsur" olarak kabul edilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
BBP Genel Başkanı Destici, Suriye ve Irak Türkmenleri İçin Hükümete Seslendi
12:01
BBP'den Irak Meclis Başkanı'na Teşekkür BBP Başkanı Destici, Türkmen, Arap ve Kürt milletvekillerine ve Irak Meclis Başkanı'na teşekkür etti.
BBP'den Irak Meclis Başkanı'na Teşekkür
15:07
İstanbul'da Yaşayan Eskişehirliler İftar'da Buluştu İstanbul'da yaşayan Eskişehirliler geleneksel iftar yemeğinde biraraya geldi.
İstanbul'da Yaşayan Eskişehirliler İftar'da Buluştu
14:56
BBP Genel Başkanı Destici Bozüyük'e Geliyor Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'nin 5 Ağustos Pazar günü Bilecik'in Bozüyük ilçesine geleceği bildirildi.
14:20
BBP Genel Başkanı Destici, Bozüyük'te İftar Programına Katılacak Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'nin 5 Ağustos Pazar günü ilçe teşkilatının düzenleyeceği iftar programına katılmak için Bozüyük'e geleceği bildirildi.
23:29
Şehidin Cenaze Törenine 5 Bin Kişi Katıldı Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde şehit olan Piyade Uzman Çavuş Enis Yücel'in cenazesi askeri uçakla Eskişehir'deki 1'inci Hava Kuvveti Komutanlığı'na getirildi.
Şehidin Cenaze Törenine 5 Bin Kişi Katıldı
18:54
Eskişehir Şehidini Uğurladı Şemdinli'deki çatışmada şehit düşen Uzman Çavuş Enis Yücel, memleketi Eskişehir'de toprağa verildi.
Eskişehir Şehidini Uğurladı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 12:14:01. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YALÇIN TOPÇU HABERLERİ
[Hata Bildir]