SON DAKİKA YALÇIN TOPÇU HABERLERİ

Son Dakika Yalçın Topçu Haberleri

 • 15:36Topçu: Topçu: "Bizi Bölücü Terör Örgütü ile Meşgul Ediyorlar"Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Kuvay-ı Milliye ruhuyla hareket edilmesi gerektiğini belirterek; “Kürt, Türkmen, Arap, Alevi, Sünni, kim kendini nasıl tanımlıyorsa, tanımlarken hep birlikte biz ay yıldızlı al bayrak altında kıyamete kadar var olmaya devam etmeli, kararlı büyük Türk milletiyiz diye haykırmalıyız.” dedi.
 • 19:52Topçu'nun Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığına GetirilmesiEski Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanlığı görevine getirilmesi, memleketi Ardahan'da sevinçle karşılandı.
 • 13:03Yalçın Topçu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı OlduEski Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanlığı görevine getirildiğini bildirdi.
 • 15:15Topçu: Topçu: "Terör Örgütüyle Adı Ne Olursa Olsun Yürütülecek Hiçbir Süreç Olmamalıdır"Görüntü Dökümü: Toplantının olduğu yerden genel görüntüler Topçu'nun konuşması Fotoğraf çekimi Akademisyenlerin bildirisine tepkiler Eski Kültür ve Turizm Bakanı Topçu: "Ülkenin bu kadar meselesi varken, kendisinden iki kat fazla oy alan ve ilk defa halk tarafından seçilmiş bir Cumhurbaşkanı'na siyasi etik ve ahlak dışı hakaret etmeyi marifet sayan ama bununla birlikte bu akıl ve vicdan tutulması olarak gördüğümüz bildiriyi destekleyen Anamuhalefet partisini, milletimiz ve STK'lar adına kınıyorum" "Devletin büyük riskler alarak uzattığı şefkat eline bile kurşunla cevap verenlerin ne bu toprakla ne de bu milletle bir bağı kalmamıştır.
 • 13:37Akademisyenlerin Bildirisine TepkilerEski Kültür ve Turizm Bakanı, Yerli Düşünce Derneği Onursal Başkanı Yalçın Topçu, "Ülkenin bu kadar meselesi varken, kendisinden iki kat fazla oy alan ve ilk defa halk tarafından seçilmiş bir Cumhurbaşkanı'na siyasi etik ve ahlak dışı hakaret etmeyi marifet sayan ama bununla birlikte bu akıl ve vicdan tutulması olarak gördüğümüz bildiriyi destekleyen Anamuhalefet partisini, milletimiz ve STK'lar adına kınıyorum" dedi.
 • 13:05Yerli Düşünce Derneği'nden Akademisyenlerin Bildirisine Karşı 'Bizi Bölemeyeceksiniz' BildirisiYerli Düşünce Derneği Onursal Başkanı Yalçın Topçu, akademisyenlerin yayınladığı bildiriyi terörün akademi dünyasındaki kirli yüzünü yansıtması açısından oldukça manidar ve ibret verici bir durum olduğunu belirterek, "Seçilmiş bir Cumhurbaşkanına siyasi, etik ve ahlak dışı hakaret etmeyi maharet sayan ama bununla birlikte bu akıl ve vicdan tutulması olarak gördüğümüz bildiriyi destekleyen ana muhalefet partisini milletimiz ve STK’lar adına kınıyorum" dedi.
 • 12:49Akademisyen Bildirisine Karşı 'Bizi Bölemeyeceksiniz' Bildirisi YayınladılarAkademisyen Bildirisine Karşı 'Bizi Bölemeyeceksiniz' Bildirisi YayınladılarAkademisyenlerin bildirisine karşı çıkan 60’a yakın dernek, vakıf ve sivil toplum örgütü bir bildiri yayımladı.
 • 13:49Güzel: Bin 128 Akademisyen Ermeni Diasporası'nın ve PKK'nın Doyurduğu HainlerGüzel: Bin 128 Akademisyen Ermeni Diasporası'nın ve PKK'nın Doyurduğu HainlerTürkiye Stratejik Araştırma Merkezi Başkanı Hasan Celal Güzel, "Bin 128 akademisyenin güneydoğu operasyonlarına yönelik imzaladığı bildiriye tepki gösterdi.
 • 13:38Tavanı Akan Kütüphaneye Kovalar KonulduTavanı Akan Kütüphaneye Kovalar KonulduSivas'ta yaklaşık 3 ay önce açılışı yapılan Şems-i Sivasi İl Halk Kütüphanesi'nin tavanı kar yağışı sonrası akmaya başlayınca, görevliler tarafından koridorlara su kovaları konuldu.
 • 04:53Eski Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu;Eski Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu;Eski Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, devletin terörle mücadelede büyük bir kararlılık ortaya koyduğunu belirterek, “Bunları kazdıkları hendeklere it gibi gömecekler Allah’ın izniyle” dedi.
 • 15:29Yalçın Topçu'yu Ağlatan KampanyaTürk Kızılayı’nın Suriyeliler için başlattığı yardım kampanyasının basın toplantısına katılan eski Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Suriyeli bir çocuğun ölmeden önce yazdığı mektuptan bahsederken gözyaşlarını tutamadı.
 • 14:56Türk Kızılayından Bayırbucak Türkmenleri İçin KampanyaTürk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, son günlerde Rusya'nın saldırılarının had safhaya ulaştığı Bayırbucak Türkmenlerine yönelik yardımları kış şartlarını dikkate alarak artırmak istediklerini belirterek başlattıkları kampanyaya destek çağrısında bulundu.
 • 15:46Yalçın Topçu'dan Türkmenleri Bombalayan Rusya'ya Sert YanıtYalçın Topçu'dan Türkmenleri Bombalayan Rusya'ya Sert YanıtEski Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "Rus uçağı gelip evimizin üstünde racon kesiyorsa onu indirmek milli ve haklı bir davadır.
 • 18:23Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda Devir Teslim64. Hükümet'te Kültür ve Turizm Bakanlığına getirilen Mahir Ünal, görevi Yalçın Topçu'dan devraldı.
 • 18:17Mahir Ünal, Kültür ve Turizm Bakanlığı Görevini DevraldıMahir Ünal, Kültür ve Turizm Bakanlığı görevini Yalçın Topçu’dan devraldı.
 • 12:04Bakan Topçu'dan Türk Dünyasına Birlik ve Beraberlik ÇağrısıBakan Topçu'dan Türk Dünyasına Birlik ve Beraberlik ÇağrısıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Türk dünyasına seslenerek, "Biz dünyanın kocaman bir ailesiyiz.
 • 09:44Uluslararası Üniversiteler Konseyi Kurucu Başkanı Azizoğlu AçıklamasıUluslararası Üniversiteler Konseyi Kurucu Başkanı Azizoğlu AçıklamasıUluslararası Üniversiteler Konseyi (IUC) Kurucu Başkanı Orhan Hikmet Azizoğlu, “Kültür emperyalizminin esaretinden yok olmayalım” dedi.
 • 17:45Bakan Topçu: Bakan Topçu: "Önümüzdeki Asır Mutlak ve Mutlak Türk Asrı Olacaktır"Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Azerbaycan halk kahramanı İbad Hüseyinli’yi makamında kabul etti.
 • 09:18Bakan Topçu'dan Leyla Zana'ya 'Yemin' Tepkisi"Türk milleti" yerine "Türkiye milleti" ibaresi kullandığı için yemini geçersiz sayılan Leyla Zana'yı eleştiren Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "Terör örgütüne mesaj vermeyi maharet sanıyorlar" dedi.
 • 15:19Kültür ve Turizm Bakanı Topçu Çankırı'da (2)Kültür ve Turizm Bakanı Topçu Çankırı'da (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun Belediye ziyareti- Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nü ziyareti- Orta ilçesi Hüyük köyü ziyareti Kültür ve Turizm Bakanı Topçu, Çankırı'da Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Çankırı'da ziyaret ve incelemelerde bulundu.
 • 10:27Bakan Topçu, Sanatçı Arcan İçin Taziye Mesajı YayımladıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Sanatçı Atilla Arcan'ın vefatı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 15:08Bakan Topçu'nun KKTC'nin Kuruluş Yıldönümü MesajıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, KTC’nin geleceğe güvenle bakması noktasında bugüne dek gereken neyse yapmaktan geri durmayan Türkiye’nin bundan sonra da kardeşlerinin refahı için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğini söyledi.
 • 15:35Bakan Topçu, Bakan Topçu, "Diriliş Ertuğrul"Un Setini Ziyaret EttiKültür ve Turizm Bakanı Topçu'nun seti ziyaret etmesi- Kültür ve Turizm Bakanı Topçu'nun konuşması Bakan Topçu, "Diriliş Ertuğrul"un setini ziyaret etti- Kültür ve Turizm Bakanı Topçu: - "Fransa'da tekrar bir insanlık suçu işlendi.
 • 15:07Bakan Topçu, Bakan Topçu, "Diriliş Ertuğrul"Un Setini Ziyaret EttiKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Paris'teki terör saldırılarına ilişkin, "Fransa'da tekrar bir insanlık suçu işlendi.
 • 14:36Bakan Topçu: Bakan Topçu: "Dünya Markası Olabilmemiz İçin Bu Tip Yapıtlara İhtiyaç Var"Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu TRT 1 televizyonunda yayınlanan “Diriliş: Ertuğrul” isimli dizi için Beykoz’da oluşturulan film platosunu ziyaret etti.
 • 14:31Bakan Topçu, Paris'teki Terör Saldırısını LanetlediKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Paris’te yaşanan terör saldırılarını lanetleyerek, “Fransa’da tekrar bir insanlık suçu işlendi.
 • 15:11Bakan Topçu, Hristiyanları Noel'de Türkiye'ye Davet EttiBakan Topçu, Hristiyanları Noel'de Türkiye'ye Davet EttiKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, bütün dünyadaki Hristiyanları Noel tatilini geçirmek üzere Türkiye’ye davet etti.
 • 14:43Bakan Yalçın Topçu, Abdullah Çatlı'nın Mezarını Ziyaret EttiBakan Yalçın Topçu, Abdullah Çatlı'nın Mezarını Ziyaret EttiKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Susurluk kazasında yaşamını yitiren Abdullah Çatlı'nın mezarını ziyaret etti. Ayrıca Topçu bu Noel'de Hristiyanları Türkiye'ye davet etti.
 • 14:17Turizm Bakanı Topçu'dan Hristiyanlara 'Noel' DavetiTurizm Bakanı Topçu'dan Hristiyanlara 'Noel' DavetiKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, bir dizi gezi, inceleme ve açılışlar yapmak üzere geldiği Nevşehir’de Hristiyanlara çağrıda bulunarak, "Türkiye sizin ülkeleriniz kadar güvenli. Hristiyan alemini, Noel’i Türkiye’de geçirmeye davet ediyorum" dedi.
 • 12:16Kültür ve Turizm Bakanı Topçu AçıklamasıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "Bizim medeniyet coğrafyamızın birliği ve beraberliği, dünyaya barışı, huzuru, refahı, adaleti getirebilir" ifadesini kullandı.
 • 11:05Bakan Topçu, Türk İslam Dünyası Öğrencileriyle Bir Araya GeldiBakan Topçu, Türk İslam Dünyası Öğrencileriyle Bir Araya GeldiKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Orta Asya, Balkanlar ve Afrika ülkelerinden gelip öğrenimine Türkiye’de devam eden öğrencilerle bir araya geldi.
 • 11:26Bakan Topçu'dan 10 Kasım MesajıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 • 10:41Büyük Önder Atatürk'ü AnıyoruzKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "Bu aziz milletin Atatürk dediği bir kişiyi, milletin değerleriyle kavgalı bir kısım ideolojik saplantılarla sahiplenmeye çalışmak, onun aziz hatırasına yapılacak en büyük kötülüktür diye düşünüyorum" ifadesini kullandı.
 • 10:59Çubuk Bakan Topçu Oyun Kompleksi Açılışı YaptıÇubuk Bakan Topçu Oyun Kompleksi Açılışı YaptıKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Ankara'nın Çubuk ilçesinde bir oyun kompleksinin açılışını yaptı, ilçenin dokusuna uygun Ahmet Yesevi Kültür Merkezi yapılacağını açıkladı.
 • 23:16Kültür ve Turizm Bakanı Topçu Çubuk'ta Cemevini Ziyaret EttiKültür ve Turizm Bakanı Topçu Çubuk'ta Cemevini Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun tören alanına gelişi-Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan'ın konuşması-Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun konuşması-Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun kurdela kesimi-Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun çim sahada karşılaşma başlatması-Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun cemevi ziyareti-Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun cemevinde konuşması Kültür ve Turizm Bakanı Topçu: - "Siyasetin de toparlanması lazım. Üç kişiyle, beş kişiyle şurada bir tabela asıp kendilerini tatmin etmekten vazgeçecekler" Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "Siyasetin de toparlanması lazım. Üç kişiyle, beş kişiyle şurada bir tabela asıp kendilerini tatmin etmekten vazgeçecekler" dedi.
 • 11:44Bakan Topçu, Prizren'de Türkülere Eşlik EttiBakan Topçu, Prizren'de Türkülere Eşlik EttiKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Prizren'de Kosova Türkleriyle bir araya geldi, söylenen türkülere eşlik etti.
 • 10:04Kosovalıların Sıla Özlemine Bakan Topçu'dan Türkülü DestekKosovalıların Sıla Özlemine Bakan Topçu'dan Türkülü DestekYalnızlığın, aşkın, ölümün ve sıla hasretinin dizelere yansıdığı eşsiz türkülerimiz memleket özlemi yaşayan yüreklerden ayrı bir hisle yükseliyor.
 • 09:55Bakan Topçu, Kosova Başbakanı Mustafa ile GörüştüBakan Topçu, Kosova Başbakanı Mustafa ile GörüştüKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Kosova ziyareti çerçevesinde Kosova Başbakanı İsa Mustafa tarafından kabul edildi.
 • 15:41Bakan Topçu, Gönül Ülkü Özcan'a 2014 Kültür Sanat Büyük Ödülünü Takdim EttiBakan Topçu, Gönül Ülkü Özcan'a 2014 Kültür Sanat Büyük Ödülünü Takdim EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun Gönül Ülkü Özcan'ı ziyareti- Aralarında geçen konuşmalar- Bakan Topçu'nun ödülü takdim etmesi- Topçu'nun Özcan'ın elini öpmesi- Gönül Ülkü Özcan ile röportaj Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, 2014 Yılı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü'ne layık görülen usta tiyatro sanatçısı Gönül Ülkü Özcan'ı evinde ziyaret ederek, ödülü Başbakan Ahmet Davutoğlu adına takdim etti.
 • 14:54Ülkü Özcan'ın Ödülü Bakan Topçu Tarafından Evinde Takdim EdildiKültür Bakanlığı 2014 Sanat Ödülleri Töreni’ne sağlık sorunları sebebiyle katılamayan sanatçı Gönül Ülkü Özcan’ın ödülü, Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu tarafından sanatçının Silivri’deki evinde takdim edildi.
 • 14:46Duayen Tiyatrocuyu Duygulandıran ÖdülKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, 2014 Yılı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü'ne layık görülen usta tiyatro sanatçısı Gönül Ülkü Özcan'ı evinde ziyaret ederek, ödülü Başbakan Ahmet Davutoğlu adına takdim etti.
 • 14:03Bakan Topçu 1 Kasım Seçim Sonuçlarını DeğerlendirdiBakan Topçu 1 Kasım Seçim Sonuçlarını DeğerlendirdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu ile röportaj Kültür ve Turizm Bakanı Topçu: - "Hamdolsun, atalarımızın dün o çevrelere karşı Çanakkale'de, Sakarya'da, Dumlupınar'da, Anafartalar'da kazandığı zaferi bu sefer de değişik bir şekliyle 1 Kasım seçimlerinde torunları, siyasi istiklal savaşı vererek kazandı"- "Hayatımda hiçbir göreve talip olmadım. Millet ne derse o olur, millet bizi bir göreve davet ediyorsa milletin adına hareket edenler zaten onun gereğini yapıyorlar, yaparlar" Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "Hamdolsun, atalarımızın dün o çevrelere karşı Çanakkale'de, Sakarya'da, Dumlupınar'da, Anafartalar'da kazandığı zaferi bu sefer de değişik bir şekliyle 1 Kasım seçimlerinde torunları, siyasi istiklal savaşı vererek kazandı" dedi.
 • 15:48Kültür ve Turizm Bakanı Topçu Turizmcilerle Bir Araya GeldiKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, İstanbul'da turizm sektörünün temsilcileriyle buluştu.
 • 19:31Bakan Yalçın Topçu: Siyasi İstiklal Savaşını KazandıkBakan Yalçın Topçu: Siyasi İstiklal Savaşını KazandıkKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Twitter hesabından "Siyasi istiklal savaşını kazandık." diyerek AK Parti'nin seçim zaferini ilan etti.
 • 19:27Yalçın Topçu: Siyasi İstiklal Savaşını KazandıkYalçın Topçu: Siyasi İstiklal Savaşını KazandıkKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Twitter hesabından "Siyasi istiklal savaşını kazandık.
 • 12:30Kültür Bakanlığı'nda Sosyal Medya Nedeni ile 15 Adet İncelemeKültür ve Turizm Bakanlığı, sosyal medya paylaşımları nedeni ile çalışanları hakkında 2014 yılından bu yana 15 adet inceleme başlattı.
 • 12:28Türkiye Sandık BaşındaKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "İstikrar için oy kullandık.
 • 14:59Kültür ve Turizm Bakanı TopçuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun vatandaşlar ile fotoğraf çekinmesi- Yapılan toplantıdan görüntüler- Bakan Topçu'nun hasta çocukları ziyareti- Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu'nun açıklamaları Kültür ve Turizm Bakanı Topçu: - "Bir istikrar istiyorum, A'sı B'si C'si adı neyse, hangi partiyse, tek başına bir iktidar inşallah" Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, "Bir istikrar istiyorum, A'sı B'si C'si adı neyse, hangi partiyse tek başına bir iktidar inşallah" dedi.
 • 14:01Ordu - Bakan Topçu: Yüz Yıldır Bu Memlekette Kutu Hadiseleri Yeni mi OluyorOrdu - Bakan Topçu: Yüz Yıldır Bu Memlekette Kutu Hadiseleri Yeni mi OluyorBakan Topçu: Yüz yıldır bu memlekette kutu hadiseleri yeni mi oluyor KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu Ordu'da yaptığı konuşmada, "Yüz yıldır bu memlekette kutu hadiseleri yeni mi oluyor.
 • 12:44Bakan Topçu: Yüz Yıldır Bu Memlekette Kutu Hadiseleri Yeni mi OluyorBakan Topçu: Yüz Yıldır Bu Memlekette Kutu Hadiseleri Yeni mi OluyorKültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu Ordu'da yaptığı konuşmada, "Yüz yıldır bu memlekette kutu hadiseleri yeni mi oluyor.