SON DAKİKA YAŞAR NURİ ÖZTÜRK HABERLERİ

Son Dakika Yaşar Nuri Öztürk Haberleri

 • 09:55 Haftanın Tarihine Bakış Başbakan Adnan Menderes'i, Kıbrıs konusundaki üçlü konferansa katılmak üzere Londra'ya götüren uçak, 17 Şubat 1959'da Gatwick Havaalanı yakınlarında düştü.
 • 20:19 Yaşar Nuri'nin Yaşar Nuri'nin "Angut" Sözü Canlı Yayını Gerdi Yaşar Nuri Öztürk katıldığı TV programında sunucu Gülgün Feyman'ın laikle ilgili sorusu üzerine sinirlenerek "Sen de angutlar kervanına katılıyorsun" dedi.
 • 16:34 Yaşar Nuri Canlı Yayında Gülgün Feyman'a Hakaret Etti Yaşar Nuri Canlı Yayında Gülgün Feyman'a Hakaret Etti Yaşar Nuri Öztürk katıldığı TV programında sunucu Gülgün Feyman'ın laikle ilgili sorusu üzerine sinirlenerek "Sen de angutlar kervanına katılıyorsun" dedi.
 • 09:44 Yaşar Nuri Öztürk: Putin'de Mumin Kokusu Var Yaşar Nuri Öztürk: Putin'de Mumin Kokusu Var İlahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, Ulusal Kanal'da ekrana gelen Söz ve Işık programında Gülgün Feyman'ın konuğu oldu.
 • 07:55 Yaşar Nuri Öztürk: İslam Dünyasında Kimse Putin'in Tırnağı Olamaz Yaşar Nuri Öztürk: İslam Dünyasında Kimse Putin'in Tırnağı Olamaz İlahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, son zamanlarda Türkiye'yi her fırsatta tehdit eden Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'i öve öve bitiremedi.
 • 16:41 Yaşar Nuri Öztürk İfade Verdi İlahiyatçı yazar Yaşar Nuri Öztürk, bir televizyon programında kullandığı ifadelerle "halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçunu işlediği iddiasıyla hakkında açılan soruşturma kapsamında, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na ifade verdi.
 • 15:22 Ünlü İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk İfade Verdi Ünlü İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk İfade Verdi Haber-Kamera: Ümit TÜRK İSTANBUL / DHA İlahiyatçı Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, 14 Haziran 2015 tarihinde katıldığı bir televizyon programında, yaptığı konuşmada sonrası yapılan suç duyurusu üzerine, hakkında "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan açılan soruşturma kapsamında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Bürosu Savcısı Umut Tepe'ye ifade verdi.
 • 14:52 Ünlü İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk İfade Verdi Ünlü İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk İfade Verdi İlahiyatçı Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, 14 Haziran 2015 tarihinde katıldığı bir televizyon programında, yaptığı konuşmada sonrası yapılan suç duyurusu üzerine, hakkında "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan açılan soruşturma kapsamında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Bürosu Savcısı Umut Tepe'ye ifade verdi.
 • 14:32 İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrikten İfade Verdi Profesör doktor Yaşar Nuri Öztürk, bir televizyon programında Müslümanlar için sürü anlamına gelen “raiyye” kelimesini kullanması nedeniyle “halkı kin ve düşmanlığa tahrik” suçundan ifade verdi.
 • 14:08 Yaşar Nuri Öztürk İfade Verdi Yaşar Nuri Öztürk İfade Verdi İlahiyatçı Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, katıldığı bir programda halka ‘raiye’ dediği gerekçesiyle hakkında kin ve düşmanlığı tahrik etmek suçlamasıyla ifade verdi.
 • 13:46 Uğur Dündar, Halk TV'deki Programını Durdurdu Uğur Dündar, Halk TV'deki Programını Durdurdu Gazeteci Uğur Dündar, Halk Arenası programını durdurma kararı aldı. Dündar, "Umut verici bir değişim ve gelişme olmadığı sürece" programı ekrana getirmeyecek.
 • 00:32 Yaşar Nuri Öztürk, Kılıçdaroğlu'na Sert Çıktı: Angut Deyince Kızıyor Yaşar Nuri Öztürk, Kılıçdaroğlu'na Sert Çıktı: Angut Deyince Kızıyor Ulusal Kanal ekranlarında seçim sonuçlarını yorumlayan Öztürk, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştirerek "Nedir bu hal ya? Angut deyince de kızıyorlar" dedi.
 • 16:58 İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, Sanatçı Müjdet Gezen ve Levent Üzümcü Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, Sanatçı Müjdet Gezen ve Levent Üzümcü Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Konya'da Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Yalçın Kaya, sunuculuğunu Gazeteci-Yazar Uğur Dündar'ın yaptığı ve özel bir televizyon kanalında yayınlanan programda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a küfür ve hakaret ettikleri iddiasıyla İlahiyatçı Prof.Dr. Yaşar Nuri Öztürk, sanatçılar Müjdat Gezen, Levent Üzümcü ile programın sunucusu hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
 • 16:42 Televizyon Programında Televizyon Programında "Küfür ve Hakaret " Edildiği İddiası GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kaya'nın açıklamaları Televizyon programında "küfür ve hakaret" edildiği iddiası- Konya'da bir öğretim üyesi, programın sunucusu Uğur Dündar, konukları ve kanalın sorumluları hakkında suç duyurusunda bulundu- Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kaya: - "Baktık ki programdaki ifadeler, çocuklarımızın bilinçaltını kirletiyor ve toplumun seviyesini aşağılara çekiyor, ben de eğitimci olarak tepki göstermem gerektiğini düşündüm" Konya'da bir öğretim üyesi, ulusal televizyon kanalında yayınlanan programa konuk olan oyuncular Müjdat Gezen, Levent Üzümcü ile Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, programın sunucusu Uğur Dündar ve kanalın sorumluları hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 15:41 İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, Sanatçı Müjdet Gezen ve Levent Üzümcü Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, Sanatçı Müjdet Gezen ve Levent Üzümcü Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Konya'da Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Yalçın Kaya, sunuculuğunu Gazeteci-Yazar Uğur Dündar'ın yaptığı ve özel bir televizyon kanalında yayınlanan programda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a küfür ve hakaret ettikleri iddiasıyla İlahiyatçı Prof.Dr. Yaşar Nuri Öztürk, sanatçılar Müjdat Gezen, Levent Üzümcü ile programın sunucusu hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
 • 14:26 Canlı Yayında Küfre Suç Duyurusu Canlı Yayında Küfre Suç Duyurusu Halk TV’de yayınlanan Halk Arenası programında Yaşar Nuri Öztürk ve Müjdat Gezen’in canlı yayına damga vuran küfürlü konuşmalarına Konya’dan suç duyurusu geldi.
 • 14:21 Televizyon Programında "Küfür ve Hakaret" Edildiği İddiası Konya'da bir öğretim üyesi, ulusal televizyon kanalında yayınlanan programa konuk olan oyuncular Müjdat Gezen, Levent Üzümcü ile Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, programın sunucusu Uğur Dündar ve kanalın sorumluları hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 09:12 Uğur Dündar'ın Programında Küfürler Havada Uçuştu Uğur Dündar'ın Programında Küfürler Havada Uçuştu Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'nün konuk olduğu programda ağıza alınmayacak küfürler sarfedildi.
 • 20:58 HYP Eski Lideri Öztürk: Türkiye'yi ya Bölecekler ya da İç Harbe Götürecekler HYP Eski Lideri Öztürk: Türkiye'yi ya Bölecekler ya da İç Harbe Götürecekler Halkın Yükselişi Partisi(HYP) eski genel başkanı Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, emperyalizmin kararını verdiğini, Türkiye'yi ya böleceklerini ya da iç harbe götüreceklerini söyledi.
 • 12:34 Yaşar Nuri Neden Şapka Takıyor? Yaşar Nuri Neden Şapka Takıyor? Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, Ulusal Kanal'da kendisine gelen soruları yanıtladığı Söz ve Işık adlı programda, neden şapka taktığını açıkladı.
 • 00:09 Yaşar Nuri Öztürk, Şapkası ile Dikkat Çekti Yaşar Nuri Öztürk, Şapkası ile Dikkat Çekti İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, Ulusal Kanal'da katıldığı programda giydiği şapkayla dikkat çekti.
 • 12:01 Haftanın Tarihine Bakış 1994'te İstanbul Tuzla'da tren istasyonundaki çöp kutusuna teröristlerce yerleştirilen zaman ayarlı saatli bombanın patlaması sonucu Beşi yedek subay, biri sivil altı kişi öldü; aralarında sivillerin de bulunduğu yirmi dokuz kişi yaralandı Kıbrıs Cumhuriyeti'nin kurulmasıyla ilgili Zürih Anlaşması, 1959'da Türkiye ile Yunanistan arasında imzalandı Kıbrıs Türk Federe Devleti 1975'te ilan edildi.
 • 07:55 Sarıgül, Türkiye Değişim Hareketi'ne Geri Dönüyor Sarıgül, Türkiye Değişim Hareketi'ne Geri Dönüyor Şişli'de Hayri İnönü ile ters düşen Mustafa Sarıgül, Türkiye Değişim Partisi'yle 2015 seçimlerine gireceği iddiası gündeme bomba gibi düştü.
 • 19:24 Sultan 1. Ahmet'e Hakaret Etti Sultan 1. Ahmet'e Hakaret Etti Namaz kılacak cami bulamadığını söyleyen Yaşar Nuri Öztürk, “Sultan 1. Ahmed için, “Sultanahmet Camii’ni pisliklerini örtmek için yaptırmış” dedi.
 • 09:05 Emekli Orgeneral Başer: Büyük Kürdistan'a Doğru Gidiyoruz Emekli Orgeneral Başer: Büyük Kürdistan'a Doğru Gidiyoruz Bir dönem PKK ile mücadele için Amerika ile pazarlık yürüten Emekli Org. Edip Başer, Büyük Kürdistan'ın kurulmasına doğru gidildiğini söyledi.
 • 16:35 Ekmeleddin İhsanoğlu: Ekmeleddin İhsanoğlu: "18 Milyon Seçim Pusulası Fazla Basılmış" Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Eskişehir’de büyük bir coşkuyla karşılandığı için memnun olduğunu belirterek, “Beklediğimizin fevkinde bir ilgi gördük. Bu da seçime yaklaşırken halkın büyük bir yüzdesinin demokrasiden yana, insan hak ve hürriyetlerinden yana, hukukun üstünlüğünden yana olduğunu gösteriyor” dedi.
 • 16:09 İhsanoğlu: Sessiz Yığınların Büyük Kararlılığını Görüyorum Ekmeleddin İhsanoğlu, "Sessiz yığınların büyük kararlılığını görüyorum. Türkiye 10 Ağustos'ta rahat bir nefes alacak. Huzura doğru büyük bir adım atmış olacak." dedi.
 • 09:06 Yaşar Nuri Öztürk Öldü İddiası Sosyal Medyayı Karıştırdı Yaşar Nuri Öztürk Öldü İddiası Sosyal Medyayı Karıştırdı Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk'ün öldüğü iddiaları ortalığı karıştırdı. İddia kısa bir süre sonra yalanlandı.
 • 19:32 "Cumhurbaşkanı Tamamen Millete Ait Bir Kurum Haline Gelecektir" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Cumhurbaşkanı milletin oylarıyla belirlenen, tamamen millete ait bir kurum haline gelecektir." dedi.
 • 07:48 Yaşar Nuri Öztürk, İhsanoğlu'nu Hırsızlıkla Suçladı Yaşar Nuri Öztürk, İhsanoğlu'nu Hırsızlıkla Suçladı İlahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na çok konuşulacak bir suçlamada bulundu.
 • 16:43 Didim Altınkum Yazarlar Festivali, 1 Ağustos'ta Didim'de bu yıl 10. kez düzenlenecek Altınkum Yazarlar Festivali, 1 Ağustos'ta başlayacak.
 • 08:51 Tümer: Show TV'nin Tümer: Show TV'nin "Verdik" Dediği 3.7 Milyon TL'yi Almadım Ciner'e satılan Show TV'den 3.7 milyon aldığı kayıtlarda görünen Saba Tümer, "Parayı ben almadım" dedi. Kimin aldığı ise belirsiz...
 • 12:50 Bülent Arınç'tan Saba Tümer Açıklaması Bülent Arınç'tan Saba Tümer Açıklaması Soru önergesini yanıtlayan Arınç, Saba Tümer'in Show TV'de yayınlanan programının kaldırılmasının kanal yönetiminin insiyatifinde olduğunu söyledi.
 • 00:22 CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Onların Bütün Arzusu O Fezlekelerin İçeriğini Seçimlere Kadar Halk... CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Onların Bütün Arzusu O Fezlekelerin İçeriğini Seçimlere Kadar Halk... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis'in olağanüstü toplanarak fezlekeleri görüşmek üzere toplandığının fakat fezlekelerin üst yazısının detaylarının okunmamasını ve genel görüşme açılamamasını eleştirerek, "Şimdi sanıyorlar ki fezlekeler orada okunmayınca halk bunları öğrenmeyecek.
 • 00:06 Kılıçdaroğlu: Başbakan Yeter ki Aklansın Kılıçdaroğlu: Başbakan Yeter ki Aklansın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bir ülkenin başbakanı şaibeyle yola devam edemez, aklanması lazım." dedi.
 • 22:01 Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Hiç kimsenin karşısında olmayacağız" - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bir başbakanın işi, devleti yönetmek değil mi, işsizliği önlemek değil mi, herkesin aşı, işi olsun, bunu savunmak değil mi, yargı bağımsızlığını ve tarafsızlığını savunmak değil mi, çiftçinin ürettiği ürünün karşılığını alması demek değil mi? Ama o başka işlerle uğraşıyor.
 • 22:01 Kılıçdaroğlu: Ayın 30'unda Ona Dersini Vereceğiz Kılıçdaroğlu: Ayın 30'unda Ona Dersini Vereceğiz CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bir başbakanın işi, devleti yönetmek değil mi, işsizliği önlemek değil mi, herkesin aşı, işi olsun." dedi.
 • 21:44 CHP'nin Malatya Mitingi CHP'nin Malatya Mitingi Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (2) "Bir başbakanın işi, devleti yönetmek değil mi, işsizliği önlemek değil mi, herkesin aşı, işi olsun, bunu savunmak değil mi, yargı bağımsızlığını ve tarafsızlığını savunmak değil mi, çiftçinin ürettiği ürünün karşılığını alması demek değil mi? Ama o başka işlerle uğraşıyor.
 • 23:05 Başbakan'ın Ses Kaydı: Yaşar Nuri'nin Programını Bitirin Başbakan'ın Ses Kaydı: Yaşar Nuri'nin Programını Bitirin Başbakan'la Fatih Saraç'ın konuşması olduğu iddia edilen ses kaydında Başbakan, 'Saba Tümer'le Bugün' programının bitirilmesini istiyor.
 • 00:00 Halk Tv Dayanışma Gecesi Halk Tv Dayanışma Gecesi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Özel Yetkili Mahkemelerin verdiği kararların mutlaka yeniden gündeme getirilmesi gerekiyor.
 • 15:32 Yaşar Nuri Öztürk, Canlı Yayında Golf Oynadı Yaşar Nuri Öztürk, Canlı Yayında Golf Oynadı Hastalığı dolayısıyla uzun süredir ortalarda görünmeyen Yaşar Nuri Öztürk, konuk olduğu televizyon programında canlı yayında golf oynadı.
 • 16:03 Kılıçdaroğlu: Bunlar Topal Ördek Hükümeti Kılıçdaroğlu: Bunlar Topal Ördek Hükümeti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bu hükümetin meşruiyeti yoktur.
 • 12:22 "Google"A En Çok Gündemdeki Konular Soruldu Google'ın "trendler küresi" uygulaması kapsamında ülkelere göre en çok aranan kelimeler sıralandı Türkiye'de ise Google'a, en çok sosyal yaşamda konuşulan ve gündemde olan konular soruldu.
 • 09:08 Yaşar Nuri Öztürk, Kilo Kaybına Uğradı Yaşar Nuri Öztürk, Kilo Kaybına Uğradı Hastalığı nedeniyle uzun süredir ortalarda görünmeyen Yaşar Nuri Öztürk, zayıf haliyle izleyenleri şaşırttı.
 • 16:20 Ak Parti'li Çelik'ten Eş Başkanlık Açıklaması. Ak Parti'li Çelik'ten Eş Başkanlık Açıklaması. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, AK Parti'nin eş başkanlığına geçme gibi derdinin olmadığının altını çizerken, "Bize eş başkanlık falan lazım değil."
 • 22:39 Yaşar Nuri ve Cübbeli Ahmet Hoca Birbirine Girdi Yaşar Nuri ve Cübbeli Ahmet Hoca Birbirine Girdi Yaşar Nuri Öztürk, katıldığı bir televizyon programında kendisi için "Namaz kılıp kılmadığını bilmiyoruz." diyen Cübbeli Ahmet Hoca hakkında öyle sözler söuyledi ki...
 • 11:34 Didim 9. Yazarlar Festivali Programı Belli Oldu Didim 9. Yazarlar Festivali Programı Belli Oldu Didim Belediyesi 9.Altınkum Yazarlar Festivali 1-15 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek.
 • 13:15 Saba Tümer'in Yerine Gelecek İsim Belli Oldu! Saba Tümer'in Yerine Gelecek İsim Belli Oldu! Show TV'de Saba Tümer'in yerine Simge Fıstıkoğlu geliyor.
 • 17:19 "Yaşar Nuri Öztürk Hasta Değil" Yeditepe Üniversitesi Hastanesi "Öztürk'ün midesindeki rahatsızlıktan dolayı hastanede ameliyata alındığı ve yoğun bakım ünitesinde olduğu doğru değildir."
 • 17:38 Yaşar Nuri Konuştu Saba Tümer Bitti! Yaşar Nuri Konuştu Saba Tümer Bitti! Saba Tümer'in konuğu Yaşar Nuri Öztürk'ün hükümeti eleştiren sözleri üzerine resmen yayından kaldırıldı.