SON DAKİKA YAŞAR NURİ ÖZTÜRK HABERLERİ

Son Dakika Yaşar Nuri Öztürk Haberleri

07:55
Sarıgül, Türkiye Değişim Hareketi'ne Geri Dönüyor Şişli'de Hayri İnönü ile ters düşen Mustafa Sarıgül, Türkiye Değişim Partisi'yle 2015 seçimlerine gireceği iddiası gündeme bomba gibi düştü.
Sarıgül, Türkiye Değişim Hareketi'ne Geri Dönüyor
19:24
Sultan 1. Ahmet'e Hakaret Etti Namaz kılacak cami bulamadığını söyleyen Yaşar Nuri Öztürk, “Sultan 1. Ahmed için, “Sultanahmet Camii’ni pisliklerini örtmek için yaptırmış” dedi.
Sultan 1. Ahmet'e Hakaret Etti
09:05
Emekli Orgeneral Başer: Büyük Kürdistan'a Doğru Gidiyoruz Bir dönem PKK ile mücadele için Amerika ile pazarlık yürüten Emekli Org. Edip Başer, Büyük Kürdistan'ın kurulmasına doğru gidildiğini söyledi.
Emekli Orgeneral Başer: Büyük Kürdistan'a Doğru Gidiyoruz
16:35
Ekmeleddin İhsanoğlu: "18 Milyon Seçim Pusulası Fazla Basılmış" Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Eskişehir’de büyük bir coşkuyla karşılandığı için memnun olduğunu belirterek, “Beklediğimizin fevkinde bir ilgi gördük. Bu da seçime yaklaşırken halkın büyük bir yüzdesinin demokrasiden yana, insan hak ve hürriyetlerinden yana, hukukun üstünlüğünden yana olduğunu gösteriyor” dedi.
Ekmeleddin İhsanoğlu: '18 Milyon Seçim Pusulası Fazla Basılmış'
16:09
İhsanoğlu: Sessiz Yığınların Büyük Kararlılığını Görüyorum Ekmeleddin İhsanoğlu, "Sessiz yığınların büyük kararlılığını görüyorum. Türkiye 10 Ağustos'ta rahat bir nefes alacak. Huzura doğru büyük bir adım atmış olacak." dedi.
09:06
Yaşar Nuri Öztürk Öldü İddiası Sosyal Medyayı Karıştırdı Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk'ün öldüğü iddiaları ortalığı karıştırdı. İddia kısa bir süre sonra yalanlandı.
Yaşar Nuri Öztürk Öldü İddiası Sosyal Medyayı Karıştırdı
19:32
"Cumhurbaşkanı Tamamen Millete Ait Bir Kurum Haline Gelecektir" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Cumhurbaşkanı milletin oylarıyla belirlenen, tamamen millete ait bir kurum haline gelecektir." dedi.
'Cumhurbaşkanı Tamamen Millete Ait Bir Kurum Haline Gelecektir'
07:48
Yaşar Nuri Öztürk, İhsanoğlu'nu Hırsızlıkla Suçladı İlahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na çok konuşulacak bir suçlamada bulundu.
Yaşar Nuri Öztürk, İhsanoğlu'nu Hırsızlıkla Suçladı
16:43
Didim Altınkum Yazarlar Festivali, 1 Ağustos'ta Didim'de bu yıl 10. kez düzenlenecek Altınkum Yazarlar Festivali, 1 Ağustos'ta başlayacak.
08:51
Tümer: Show TV'nin "Verdik" Dediği 3.7 Milyon TL'yi Almadım Ciner'e satılan Show TV'den 3.7 milyon aldığı kayıtlarda görünen Saba Tümer, "Parayı ben almadım" dedi. Kimin aldığı ise belirsiz...
Tümer: Show TV'nin 'Verdik' Dediği 3.7 Milyon TL'yi Almadım
12:50
Bülent Arınç'tan Saba Tümer Açıklaması Soru önergesini yanıtlayan Arınç, Saba Tümer'in Show TV'de yayınlanan programının kaldırılmasının kanal yönetiminin insiyatifinde olduğunu söyledi.
Bülent Arınç'tan Saba Tümer Açıklaması
00:22
CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Onların Bütün Arzusu O Fezlekelerin İçeriğini Seçimlere Kadar Halk... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis'in olağanüstü toplanarak fezlekeleri görüşmek üzere toplandığının fakat fezlekelerin üst yazısının detaylarının okunmamasını ve genel görüşme açılamamasını eleştirerek, "Şimdi sanıyorlar ki fezlekeler orada okunmayınca halk bunları öğrenmeyecek.
CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Onların Bütün Arzusu O Fezlekelerin İçeriğini Seçimlere Kadar Halk...
00:06
Kılıçdaroğlu: Başbakan Yeter ki Aklansın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bir ülkenin başbakanı şaibeyle yola devam edemez, aklanması lazım." dedi.
Kılıçdaroğlu: Başbakan Yeter ki Aklansın
22:01
Kılıçdaroğlu: "Hiç kimsenin karşısında olmayacağız" - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bir başbakanın işi, devleti yönetmek değil mi, işsizliği önlemek değil mi, herkesin aşı, işi olsun, bunu savunmak değil mi, yargı bağımsızlığını ve tarafsızlığını savunmak değil mi, çiftçinin ürettiği ürünün karşılığını alması demek değil mi? Ama o başka işlerle uğraşıyor.
Kılıçdaroğlu: 'Hiç kimsenin karşısında olmayacağız' -
22:01
Kılıçdaroğlu: Ayın 30'unda Ona Dersini Vereceğiz CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bir başbakanın işi, devleti yönetmek değil mi, işsizliği önlemek değil mi, herkesin aşı, işi olsun." dedi.
Kılıçdaroğlu: Ayın 30'unda Ona Dersini Vereceğiz
21:44
CHP'nin Malatya Mitingi Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (2) "Bir başbakanın işi, devleti yönetmek değil mi, işsizliği önlemek değil mi, herkesin aşı, işi olsun, bunu savunmak değil mi, yargı bağımsızlığını ve tarafsızlığını savunmak değil mi, çiftçinin ürettiği ürünün karşılığını alması demek değil mi? Ama o başka işlerle uğraşıyor.
CHP'nin Malatya Mitingi
23:05
Başbakan'ın Ses Kaydı: Yaşar Nuri'nin Programını Bitirin Başbakan'la Fatih Saraç'ın konuşması olduğu iddia edilen ses kaydında Başbakan, 'Saba Tümer'le Bugün' programının bitirilmesini istiyor.
Başbakan'ın Ses Kaydı: Yaşar Nuri'nin Programını Bitirin
00:00
Halk Tv Dayanışma Gecesi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Özel Yetkili Mahkemelerin verdiği kararların mutlaka yeniden gündeme getirilmesi gerekiyor.
Halk Tv Dayanışma Gecesi
15:32
Yaşar Nuri Öztürk, Canlı Yayında Golf Oynadı Hastalığı dolayısıyla uzun süredir ortalarda görünmeyen Yaşar Nuri Öztürk, konuk olduğu televizyon programında canlı yayında golf oynadı.
Yaşar Nuri Öztürk, Canlı Yayında Golf Oynadı
16:03
Kılıçdaroğlu: Bunlar Topal Ördek Hükümeti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bu hükümetin meşruiyeti yoktur.
Kılıçdaroğlu: Bunlar Topal Ördek Hükümeti
12:22
"Google"A En Çok Gündemdeki Konular Soruldu Google'ın "trendler küresi" uygulaması kapsamında ülkelere göre en çok aranan kelimeler sıralandı Türkiye'de ise Google'a, en çok sosyal yaşamda konuşulan ve gündemde olan konular soruldu.
'Google'A En Çok Gündemdeki Konular Soruldu
09:08
Yaşar Nuri Öztürk, Kilo Kaybına Uğradı Hastalığı nedeniyle uzun süredir ortalarda görünmeyen Yaşar Nuri Öztürk, zayıf haliyle izleyenleri şaşırttı.
Yaşar Nuri Öztürk, Kilo Kaybına Uğradı
16:20
Ak Parti'li Çelik'ten Eş Başkanlık Açıklaması. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, AK Parti'nin eş başkanlığına geçme gibi derdinin olmadığının altını çizerken, "Bize eş başkanlık falan lazım değil."
Ak Parti'li Çelik'ten Eş Başkanlık Açıklaması.
22:39
Yaşar Nuri ve Cübbeli Ahmet Hoca Birbirine Girdi Yaşar Nuri Öztürk, katıldığı bir televizyon programında kendisi için "Namaz kılıp kılmadığını bilmiyoruz." diyen Cübbeli Ahmet Hoca hakkında öyle sözler söuyledi ki...
Yaşar Nuri ve Cübbeli Ahmet Hoca Birbirine Girdi
11:34
Didim 9. Yazarlar Festivali Programı Belli Oldu Didim Belediyesi 9.Altınkum Yazarlar Festivali 1-15 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek.
Didim 9. Yazarlar Festivali Programı Belli Oldu
13:15
Saba Tümer'in Yerine Gelecek İsim Belli Oldu! Show TV'de Saba Tümer'in yerine Simge Fıstıkoğlu geliyor.
Saba Tümer'in Yerine Gelecek İsim Belli Oldu!
17:19
"Yaşar Nuri Öztürk Hasta Değil" Yeditepe Üniversitesi Hastanesi "Öztürk'ün midesindeki rahatsızlıktan dolayı hastanede ameliyata alındığı ve yoğun bakım ünitesinde olduğu doğru değildir."
17:38
Yaşar Nuri Konuştu Saba Tümer Bitti! Saba Tümer'in konuğu Yaşar Nuri Öztürk'ün hükümeti eleştiren sözleri üzerine resmen yayından kaldırıldı.
Yaşar Nuri Konuştu Saba Tümer Bitti!
09:07
Saba Tümer Yaşar Nuri Oldu Ünlü sunucu Saba Tümer, bu sefer boyundan büyük işe kalkıştı.
Saba Tümer Yaşar Nuri Oldu
15:48
Sarıgül Rusya'da Coştu Rusya'nın Sesi Radyosu'na konuşan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, dev parti projesini anlattı.
Sarıgül Rusya'da Coştu
09:22
Nuri Öztürk Sabah Tümer'i Gülme Krizine Soktu Yaşar Nuri Öztürk, Saba Tümer'in sunduğu programda spor yaparken çıkardığı seslerden örnek verince stüdyoda kahkaha tufanı koptu.
Nuri Öztürk Sabah Tümer'i Gülme Krizine Soktu
21:46
Yaşar Nuri Öztürk Nişanlandı Yaşar Nuri Öztürk, Saba Tümer'in programında Nazlı Kanaat ile nişanlandığını açıkladı.
Yaşar Nuri Öztürk Nişanlandı
16:02
Yaşar Nuri Öztürk Nişanlandı Yaşar Nuri Öztürk, 14 Şubat'ta kendisinden 22 yaş küçük Türk Sanat Müziği Sanatçısı Nazlı Kanaat ile nişanlandı..
Yaşar Nuri Öztürk Nişanlandı
14:49
Yaşar Nuri Öztürk Nişanlandı Yaşar Nuri Öztürk, Sevgililer Gününde nişanladığını açıkladı, Saba Tümer küçük dilini yutacak gibi oldu.
Yaşar Nuri Öztürk Nişanlandı
13:54
Balyoz Sanığından Mektupla Kendini Aklama Girişimi Balyoz darbe planı davasında 16 yıl hapis cezasına çarptırılan emekli Albay Ahmet Küçükşahin, memleketi Malatya'daki yerel yayın yapan gazetelere mektup göndererek suçsuzluğunu kanıtlama girişimi başlattı.
15:42
Balyoz Sanığı Emekli Albay Küçükşahin'den Yerel Gazetelere Mektup Balyoz Davası'nda 16 yıl hapis cezası alan, 23 aydan bu yana Silivri Cezaevi'nde tutuklu Emekli Piyade Kurmay Albay Ahmet Küçükşahin, memleketi olan Malatya'daki 8 yerel gazeteye mektup gönderdi.
17:51
Sarıgül'den Yeni Parti Hamlesi Mustafa Sarıgül, Halkın Yükselişi Partisi'ni devralarak örgütlenme kararı aldı.
Sarıgül'den Yeni Parti Hamlesi
15:03
Mustafa Sarıgül Yeniden Örgütleniyor Halen Şişli Belediye Başkanı olarak görev yapan Mustafa Sarıgül, daha önce Yaşar Nuri Öztürk'ün kurduğu Halkın Yükselişi Partisi (HYP)'ni devralarak örgütlenme kararı aldı.77 ilde örgütlenerek hızlı bir çıkış yapan, ancak geçtiğimiz seçimlerde...
Mustafa Sarıgül Yeniden Örgütleniyor
15:10
Şirince ile İlgili Asparagas Haberler Sınır Tanımadı İzmir'in Selçuk ilçesine bağlı Şirince köyüyle ilgili kıyamet haberlerinde, bazı gazete ve televizyonlar asparagasta sınır tanımadı.
Şirince ile İlgili Asparagas Haberler Sınır Tanımadı
10:35
"Kuran'da Erkek Öküz Diye Geçiyor" Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, Saba Tümer'in programında yine çok konuşulacak ifadeler kullandı.
'Kuran'da Erkek Öküz Diye Geçiyor'
12:31
"Ezanlar Yanlış Okunuyor" Yaşar Nuri Öztürk, şimdi de ezanla ilgili ilginç bir iddiada bulundu.
'Ezanlar Yanlış Okunuyor'
15:34
Sarıgül'ün Parti Kurma Niyeti Yok Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, parti kurma çalışması olmadığını açıkladı.
Sarıgül'ün Parti Kurma Niyeti Yok
12:14
Aman! Sakın Tayyip Bey Duymasın! Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Başbakan Erdoğan'ın 'dindar nesil' sözleriyle ilgili bakın neler söyledi!
Aman! Sakın Tayyip Bey Duymasın!
09:33
Ekranda Bir Yıl Böyle Geçti Ticari kuruluşlar yıl sonunda 'stok sayımı' yaparlar.
Ekranda Bir Yıl Böyle Geçti
12:22
Öztürk, Yoğun Bakımdan Çıkarıldı Özel Yeditepe Üniversitesi Hastanesinde ameliyat olan Prof.Dr.Yaşar Nuri Öztürk, yoğun bakım servisinden çıkarılarak normal servise alındı.
15:19
Yaşar Nuri Öztürk Hastaneye Kaldırıldı Midesinden rahatsızlanınca hastaneye kaldırılan Yaşar Nuri Öztürk ameliyat oldu.
Yaşar Nuri Öztürk Hastaneye Kaldırıldı
13:56
Yaşar Nuri Öztürk Hastaneye Kaldırıldı... *midesinden rahatsızlanınca hastaneye kaldırılan Yaşar Nuri Öztürk ameliyat oldu.
Yaşar Nuri Öztürk Hastaneye Kaldırıldı...
13:56
Yaşar Nuri Öztürk Yoğun Bakımda İlahiyatçı profesör Yaşar Nuri Öztürk Bostancı'daki Yeditepe Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı.
Yaşar Nuri Öztürk Yoğun Bakımda
11:52
"Müslümanlardan Özür Dilesin" Hakkı Devrim'in Hz. Peygamber'e yönelik sarf ettiği "kabile şefi" sözü tepki çekmeye devam ediyor.
'Müslümanlardan Özür Dilesin'
11:08
Türk Diyanet Vakıf Sen: Hakkı Devrim Müslümanlardan Özür Dilesin Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, köşe yazarı Hakkı Devrim'in bir televizyon programında Hz.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 23:01:04. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YAŞAR NURİ ÖZTÜRK HABERLERİ
[Hata Bildir]