SON DAKİKA YAŞAR NURİ ÖZTÜRK HABERLERİ

Son Dakika Yaşar Nuri Öztürk Haberleri

 • 16:41Yaşar Nuri Öztürk İfade Verdiİlahiyatçı yazar Yaşar Nuri Öztürk, bir televizyon programında kullandığı ifadelerle "halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçunu işlediği iddiasıyla hakkında açılan soruşturma kapsamında, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na ifade verdi.
 • 15:22Ünlü İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk İfade VerdiÜnlü İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk İfade VerdiHaber-Kamera: Ümit TÜRK İSTANBUL/ DHA İlahiyatçı Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, 14 Haziran 2015 tarihinde katıldığı bir televizyon programında, yaptığı konuşmada sonrası yapılan suç duyurusu üzerine, hakkında "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan açılan soruşturma kapsamında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Bürosu Savcısı Umut Tepe'ye ifade verdi.
 • 14:52Ünlü İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk İfade VerdiÜnlü İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk İfade Verdiİlahiyatçı Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, 14 Haziran 2015 tarihinde katıldığı bir televizyon programında, yaptığı konuşmada sonrası yapılan suç duyurusu üzerine, hakkında "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan açılan soruşturma kapsamında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Bürosu Savcısı Umut Tepe'ye ifade verdi.
 • 14:32İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrikten İfade VerdiProfesör doktor Yaşar Nuri Öztürk, bir televizyon programında Müslümanlar için sürü anlamına gelen “raiyye” kelimesini kullanması nedeniyle “halkı kin ve düşmanlığa tahrik” suçundan ifade verdi.
 • 14:08Yaşar Nuri Öztürk İfade VerdiYaşar Nuri Öztürk İfade Verdiİlahiyatçı Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, katıldığı bir programda halka ‘raiye’ dediği gerekçesiyle hakkında kin ve düşmanlığı tahrik etmek suçlamasıyla ifade verdi.
 • 13:46Uğur Dündar, Halk TV'deki Programını DurdurduUğur Dündar, Halk TV'deki Programını DurdurduGazeteci Uğur Dündar, Halk Arenası programını durdurma kararı aldı. Dündar, "Umut verici bir değişim ve gelişme olmadığı sürece" programı ekrana getirmeyecek.
 • 00:32Yaşar Nuri Öztürk, Kılıçdaroğlu'na Sert Çıktı: Angut Deyince KızıyorYaşar Nuri Öztürk, Kılıçdaroğlu'na Sert Çıktı: Angut Deyince KızıyorUlusal Kanal ekranlarında seçim sonuçlarını yorumlayan Öztürk, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştirerek "Nedir bu hal ya? Angut deyince de kızıyorlar" dedi.
 • 16:58İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, Sanatçı Müjdet Gezen ve Levent Üzümcü Hakkında Suç Duyurusunda Bulunduİlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, Sanatçı Müjdet Gezen ve Levent Üzümcü Hakkında Suç Duyurusunda BulunduKonya'da Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Yalçın Kaya, sunuculuğunu Gazeteci-Yazar Uğur Dündar'ın yaptığı ve özel bir televizyon kanalında yayınlanan programda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a küfür ve hakaret ettikleri iddiasıyla İlahiyatçı Prof.Dr. Yaşar Nuri Öztürk, sanatçılar Müjdat Gezen, Levent Üzümcü ile programın sunucusu hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
 • 16:42Televizyon Programında Televizyon Programında "Küfür ve Hakaret " Edildiği İddiasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kaya'nın açıklamaları Televizyon programında "küfür ve hakaret" edildiği iddiası- Konya'da bir öğretim üyesi, programın sunucusu Uğur Dündar, konukları ve kanalın sorumluları hakkında suç duyurusunda bulundu- Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kaya: - "Baktık ki programdaki ifadeler, çocuklarımızın bilinçaltını kirletiyor ve toplumun seviyesini aşağılara çekiyor, ben de eğitimci olarak tepki göstermem gerektiğini düşündüm" Konya'da bir öğretim üyesi, ulusal televizyon kanalında yayınlanan programa konuk olan oyuncular Müjdat Gezen, Levent Üzümcü ile Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, programın sunucusu Uğur Dündar ve kanalın sorumluları hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 15:41İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, Sanatçı Müjdet Gezen ve Levent Üzümcü Hakkında Suç Duyurusunda Bulunduİlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, Sanatçı Müjdet Gezen ve Levent Üzümcü Hakkında Suç Duyurusunda BulunduKonya'da Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Yalçın Kaya, sunuculuğunu Gazeteci-Yazar Uğur Dündar'ın yaptığı ve özel bir televizyon kanalında yayınlanan programda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a küfür ve hakaret ettikleri iddiasıyla İlahiyatçı Prof.Dr. Yaşar Nuri Öztürk, sanatçılar Müjdat Gezen, Levent Üzümcü ile programın sunucusu hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
 • 14:26Canlı Yayında Küfre Suç DuyurusuCanlı Yayında Küfre Suç DuyurusuHalk TV’de yayınlanan Halk Arenası programında Yaşar Nuri Öztürk ve Müjdat Gezen’in canlı yayına damga vuran küfürlü konuşmalarına Konya’dan suç duyurusu geldi.
 • 14:21Televizyon Programında "Küfür ve Hakaret" Edildiği İddiasıKonya'da bir öğretim üyesi, ulusal televizyon kanalında yayınlanan programa konuk olan oyuncular Müjdat Gezen, Levent Üzümcü ile Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, programın sunucusu Uğur Dündar ve kanalın sorumluları hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 09:12Uğur Dündar'ın Programında Küfürler Havada UçuştuUğur Dündar'ın Programında Küfürler Havada UçuştuYaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'nün konuk olduğu programda ağıza alınmayacak küfürler sarfedildi.
 • 20:58HYP Eski Lideri Öztürk: Türkiye'yi ya Bölecekler ya da İç Harbe GötüreceklerHYP Eski Lideri Öztürk: Türkiye'yi ya Bölecekler ya da İç Harbe GötüreceklerHalkın Yükselişi Partisi(HYP) eski genel başkanı Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, emperyalizmin kararını verdiğini, Türkiye'yi ya böleceklerini ya da iç harbe götüreceklerini söyledi.
 • 12:34Yaşar Nuri Neden Şapka Takıyor?Yaşar Nuri Neden Şapka Takıyor?Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, Ulusal Kanal'da kendisine gelen soruları yanıtladığı Söz ve Işık adlı programda, neden şapka taktığını açıkladı.
 • 00:09Yaşar Nuri Öztürk, Şapkası ile Dikkat ÇektiYaşar Nuri Öztürk, Şapkası ile Dikkat Çektiİlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, Ulusal Kanal'da katıldığı programda giydiği şapkayla dikkat çekti.
 • 12:01Haftanın Tarihine Bakış1994'te İstanbul Tuzla'da tren istasyonundaki çöp kutusuna teröristlerce yerleştirilen zaman ayarlı saatli bombanın patlaması sonucu Beşi yedek subay, biri sivil altı kişi öldü; aralarında sivillerin de bulunduğu yirmi dokuz kişi yaralandı Kıbrıs Cumhuriyeti'nin kurulmasıyla ilgili Zürih Anlaşması, 1959'da Türkiye ile Yunanistan arasında imzalandı Kıbrıs Türk Federe Devleti 1975'te ilan edildi.
 • 07:55Sarıgül, Türkiye Değişim Hareketi'ne Geri DönüyorSarıgül, Türkiye Değişim Hareketi'ne Geri DönüyorŞişli'de Hayri İnönü ile ters düşen Mustafa Sarıgül, Türkiye Değişim Partisi'yle 2015 seçimlerine gireceği iddiası gündeme bomba gibi düştü.
 • 19:24Sultan 1. Ahmet'e Hakaret EttiSultan 1. Ahmet'e Hakaret EttiNamaz kılacak cami bulamadığını söyleyen Yaşar Nuri Öztürk, “Sultan 1. Ahmed için, “Sultanahmet Camii’ni pisliklerini örtmek için yaptırmış” dedi.
 • 09:05Emekli Orgeneral Başer: Büyük Kürdistan'a Doğru GidiyoruzEmekli Orgeneral Başer: Büyük Kürdistan'a Doğru GidiyoruzBir dönem PKK ile mücadele için Amerika ile pazarlık yürüten Emekli Org. Edip Başer, Büyük Kürdistan'ın kurulmasına doğru gidildiğini söyledi.
 • 16:35Ekmeleddin İhsanoğlu: Ekmeleddin İhsanoğlu: "18 Milyon Seçim Pusulası Fazla Basılmış"Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Eskişehir’de büyük bir coşkuyla karşılandığı için memnun olduğunu belirterek, “Beklediğimizin fevkinde bir ilgi gördük. Bu da seçime yaklaşırken halkın büyük bir yüzdesinin demokrasiden yana, insan hak ve hürriyetlerinden yana, hukukun üstünlüğünden yana olduğunu gösteriyor” dedi.
 • 16:09İhsanoğlu: Sessiz Yığınların Büyük Kararlılığını GörüyorumEkmeleddin İhsanoğlu, "Sessiz yığınların büyük kararlılığını görüyorum. Türkiye 10 Ağustos'ta rahat bir nefes alacak. Huzura doğru büyük bir adım atmış olacak." dedi.
 • 09:06Yaşar Nuri Öztürk Öldü İddiası Sosyal Medyayı KarıştırdıYaşar Nuri Öztürk Öldü İddiası Sosyal Medyayı KarıştırdıProf. Dr. Yaşar Nuri Öztürk'ün öldüğü iddiaları ortalığı karıştırdı. İddia kısa bir süre sonra yalanlandı.
 • 19:32"Cumhurbaşkanı Tamamen Millete Ait Bir Kurum Haline Gelecektir"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, "Cumhurbaşkanı milletin oylarıyla belirlenen, tamamen millete ait bir kurum haline gelecektir." dedi.
 • 07:48Yaşar Nuri Öztürk, İhsanoğlu'nu Hırsızlıkla SuçladıYaşar Nuri Öztürk, İhsanoğlu'nu Hırsızlıkla Suçladıİlahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na çok konuşulacak bir suçlamada bulundu.
 • 16:43Didim Altınkum Yazarlar Festivali, 1 Ağustos'taDidim'de bu yıl 10. kez düzenlenecek Altınkum Yazarlar Festivali, 1 Ağustos'ta başlayacak.
 • 08:51Tümer: Show TV'nin Tümer: Show TV'nin "Verdik" Dediği 3.7 Milyon TL'yi AlmadımCiner'e satılan Show TV'den 3.7 milyon aldığı kayıtlarda görünen Saba Tümer, "Parayı ben almadım" dedi. Kimin aldığı ise belirsiz...
 • 12:50Bülent Arınç'tan Saba Tümer AçıklamasıBülent Arınç'tan Saba Tümer AçıklamasıSoru önergesini yanıtlayan Arınç, Saba Tümer'in Show TV'de yayınlanan programının kaldırılmasının kanal yönetiminin insiyatifinde olduğunu söyledi.
 • 00:22CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Onların Bütün Arzusu O Fezlekelerin İçeriğini Seçimlere Kadar Halk...CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Onların Bütün Arzusu O Fezlekelerin İçeriğini Seçimlere Kadar Halk...CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis'in olağanüstü toplanarak fezlekeleri görüşmek üzere toplandığının fakat fezlekelerin üst yazısının detaylarının okunmamasını ve genel görüşme açılamamasını eleştirerek, "Şimdi sanıyorlar ki fezlekeler orada okunmayınca halk bunları öğrenmeyecek.
 • 00:06Kılıçdaroğlu: Başbakan Yeter ki AklansınKılıçdaroğlu: Başbakan Yeter ki AklansınCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bir ülkenin başbakanı şaibeyle yola devam edemez, aklanması lazım." dedi.
 • 22:01Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Hiç kimsenin karşısında olmayacağız" -CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bir başbakanın işi, devleti yönetmek değil mi, işsizliği önlemek değil mi, herkesin aşı, işi olsun, bunu savunmak değil mi, yargı bağımsızlığını ve tarafsızlığını savunmak değil mi, çiftçinin ürettiği ürünün karşılığını alması demek değil mi? Ama o başka işlerle uğraşıyor.
 • 22:01Kılıçdaroğlu: Ayın 30'unda Ona Dersini VereceğizKılıçdaroğlu: Ayın 30'unda Ona Dersini VereceğizCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bir başbakanın işi, devleti yönetmek değil mi, işsizliği önlemek değil mi, herkesin aşı, işi olsun." dedi.
 • 21:44CHP'nin Malatya MitingiCHP'nin Malatya MitingiGenel Başkan Kılıçdaroğlu: (2) "Bir başbakanın işi, devleti yönetmek değil mi, işsizliği önlemek değil mi, herkesin aşı, işi olsun, bunu savunmak değil mi, yargı bağımsızlığını ve tarafsızlığını savunmak değil mi, çiftçinin ürettiği ürünün karşılığını alması demek değil mi? Ama o başka işlerle uğraşıyor.
 • 23:05Başbakan'ın Ses Kaydı: Yaşar Nuri'nin Programını BitirinBaşbakan'ın Ses Kaydı: Yaşar Nuri'nin Programını BitirinBaşbakan'la Fatih Saraç'ın konuşması olduğu iddia edilen ses kaydında Başbakan, 'Saba Tümer'le Bugün' programının bitirilmesini istiyor.
 • 00:00Halk Tv Dayanışma GecesiHalk Tv Dayanışma GecesiCHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Özel Yetkili Mahkemelerin verdiği kararların mutlaka yeniden gündeme getirilmesi gerekiyor.
 • 15:32Yaşar Nuri Öztürk, Canlı Yayında Golf OynadıYaşar Nuri Öztürk, Canlı Yayında Golf OynadıHastalığı dolayısıyla uzun süredir ortalarda görünmeyen Yaşar Nuri Öztürk, konuk olduğu televizyon programında canlı yayında golf oynadı.
 • 16:03Kılıçdaroğlu: Bunlar Topal Ördek HükümetiKılıçdaroğlu: Bunlar Topal Ördek HükümetiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bu hükümetin meşruiyeti yoktur.
 • 12:22"Google"A En Çok Gündemdeki Konular SorulduGoogle'ın "trendler küresi" uygulaması kapsamında ülkelere göre en çok aranan kelimeler sıralandı Türkiye'de ise Google'a, en çok sosyal yaşamda konuşulan ve gündemde olan konular soruldu.
 • 09:08Yaşar Nuri Öztürk, Kilo Kaybına UğradıYaşar Nuri Öztürk, Kilo Kaybına UğradıHastalığı nedeniyle uzun süredir ortalarda görünmeyen Yaşar Nuri Öztürk, zayıf haliyle izleyenleri şaşırttı.
 • 16:20Ak Parti'li Çelik'ten Eş Başkanlık Açıklaması.Ak Parti'li Çelik'ten Eş Başkanlık Açıklaması.AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, AK Parti'nin eş başkanlığına geçme gibi derdinin olmadığının altını çizerken, "Bize eş başkanlık falan lazım değil."
 • 22:39Yaşar Nuri ve Cübbeli Ahmet Hoca Birbirine GirdiYaşar Nuri ve Cübbeli Ahmet Hoca Birbirine GirdiYaşar Nuri Öztürk, katıldığı bir televizyon programında kendisi için "Namaz kılıp kılmadığını bilmiyoruz." diyen Cübbeli Ahmet Hoca hakkında öyle sözler söuyledi ki...
 • 11:34Didim 9. Yazarlar Festivali Programı Belli OlduDidim 9. Yazarlar Festivali Programı Belli OlduDidim Belediyesi 9.Altınkum Yazarlar Festivali 1-15 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek.
 • 13:15Saba Tümer'in Yerine Gelecek İsim Belli Oldu!Saba Tümer'in Yerine Gelecek İsim Belli Oldu!Show TV'de Saba Tümer'in yerine Simge Fıstıkoğlu geliyor.
 • 17:19"Yaşar Nuri Öztürk Hasta Değil"Yeditepe Üniversitesi Hastanesi "Öztürk'ün midesindeki rahatsızlıktan dolayı hastanede ameliyata alındığı ve yoğun bakım ünitesinde olduğu doğru değildir."
 • 17:38Yaşar Nuri Konuştu Saba Tümer Bitti!Yaşar Nuri Konuştu Saba Tümer Bitti!Saba Tümer'in konuğu Yaşar Nuri Öztürk'ün hükümeti eleştiren sözleri üzerine resmen yayından kaldırıldı.
 • 09:07Saba Tümer Yaşar Nuri OlduSaba Tümer Yaşar Nuri OlduÜnlü sunucu Saba Tümer, bu sefer boyundan büyük işe kalkıştı.
 • 15:48Sarıgül Rusya'da CoştuSarıgül Rusya'da CoştuRusya'nın Sesi Radyosu'na konuşan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, dev parti projesini anlattı.
 • 09:22Nuri Öztürk Sabah Tümer'i Gülme Krizine SoktuNuri Öztürk Sabah Tümer'i Gülme Krizine SoktuYaşar Nuri Öztürk, Saba Tümer'in sunduğu programda spor yaparken çıkardığı seslerden örnek verince stüdyoda kahkaha tufanı koptu.
 • 21:46Yaşar Nuri Öztürk NişanlandıYaşar Nuri Öztürk NişanlandıYaşar Nuri Öztürk, Saba Tümer'in programında Nazlı Kanaat ile nişanlandığını açıkladı.
 • 16:02Yaşar Nuri Öztürk NişanlandıYaşar Nuri Öztürk NişanlandıYaşar Nuri Öztürk, 14 Şubat'ta kendisinden 22 yaş küçük Türk Sanat Müziği Sanatçısı Nazlı Kanaat ile nişanlandı..