SON DAKİKA YOK 6652 HABERLERİ

Son Dakika Yok 6652 Haberleri

12:53
Gyv Genel Sekreteri Atlığ: Birlikte Yaşayamamanın Problemini Yaşıyoruz Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı (GYV) Genel Sekreteri Ahmet Muharrem Atlığ, çok renkli bir toplum olan Türkiye'de birlikte yaşayamama problemi yaşandığını belirtti.
12:51
Bozbey Nilüferli Muhtarlarla Buluştu Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Muhtarlar Derneği üyelerini ağırladı.
Bozbey Nilüferli Muhtarlarla Buluştu
12:49
Muhtemel Kadrolar Kardemir KARABÜKSPOR Waterman- Erdem, Emre Güngör, Mabiala, Tanju, Traore, Musa, Furkan, Erkan, Kumbela, Akpala SAKAT: Yok CEZALI: Yok BİLET FİYATLARI: Kapalı: 25 TL, Misafir: 15 TL, Kale arkaları: 15 TL, Maraton: 10 TL -------------------------------------------------- SİVASSPOR Ertuğrul- Cicinho, Ümit,
12:48
Iraklı Türkmenlere Yardım, Suriyelilere Yapılanın Yüzde 2'si Bile Değil' Irak'taki iç savaştan kaçıp yeni umut için Türkiye’ye sığınan çok sayıda Türkmen aile, çözümsüzlük nedeniyle yaşadıkları sıkıntıların devam etmesine tepki gösteriyor.
Iraklı Türkmenlere Yardım, Suriyelilere Yapılanın Yüzde 2'si Bile Değil'
12:47
Levent Gök: İç Güvenlik Yasası Bir Atom Bombasıdır CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, "İç güvenlik yasası bir atom bombasıdır.
12:42
Uludağ İkinci Yerleşim Bölgesi'nin İmar Planı İptal Edildi Tmmob Şehir Plancıları ve Mimarlar Odası Bursa Şubesi'nin başvurusu üzerine, Bursa 3'üncü İdare Mahkemesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Uludağ Milli Parkı İkinci Gelişim Bölgesi 1/5000 Ölçekli Koruma Amaçlı Nazım İmar Planı ile 1/1000 ölçekli Koruma Amaçlı Uygulama İmar Planlarını 'Hukuka uyarlı' bulmadığı gerekçesiyle iptal etti.
Uludağ İkinci Yerleşim Bölgesi'nin İmar Planı İptal Edildi
12:40
Skıbbe, Transfer İstemiyor Düzenlediği ilk toplantıda kentin ulusal ve yerel kurumlarında çalışan basın mensuplarıyla bir araya gelen Eskişehirspor Teknik Direktörü Michael Skibbe, bu dönem için oyuncu transferi düşünmediğini söyledi.
12:37
Fikret Otyam'ın Sağlık Durumu Mide kanaması nedeniyle yoğun bakıma alınan ressam, gazeteci yazar Otyam'ın tedavisi sürüyor.
12:32
Wolfsburg Chelseali Yıldızı Kapıyor Bundesliga'da zirve mücadelesi veren Wolfsburg, Alman Milli futbolcuyu renklerine bağlamak üzere...
Wolfsburg Chelseali Yıldızı Kapıyor
12:23
Romanyalı Kablo Hırsızları, Tren Seferlerini Felç Etti Danimarka'da kablo hırsızları yüzünden tren seferleri iptal edildi.
12:21
Suriyeli Çocuklar İçin Yeni Eğitim Sistemi Ülkelerindeki iç savaş nedeniyle geride hem okullarını hem de hayallerin bırakmak zorunda kalan ve Türkiye'ye sığınan 500 binin üzerinde Suriyeli çocuk, Yabancı Öğrenci Bilgi İşletim Sistemi sayesinde, eğitim ve öğretimlerini sürdürebilecek AFAD Başkanı Oktay: "Yabancı Öğrenci Bilgi İşletim Sistemi diye.
12:21
Demokratik Kongo Cumhuriyeti'ndeki Olaylar BM ve Demokratik Kongo Cumhuriyeti ordusu Ruandalı ayrılıkçılara karşı operasyon başlattı.
12:19
Yok Böyle Yolculuk Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde yükü yola taşan TIR sürücüsü adeta faciaya davetiye çıkardı.
Yok Böyle Yolculuk
12:16
Kazan Vadisi'nde Kaçak Avcı İzi Sürdüler Hakkari Orman Su İşleri Müdürlüğü ile Cilo Doğa Derneği ekipleri, Irak sınırında bulunan Çukurca İlçesi'nin Kazan Vadisi'nde kaçak avcılarla mücadele için çalışma yaptı.
Kazan Vadisi'nde Kaçak Avcı İzi Sürdüler
12:16
CHP'li Gök: "Bu Yasa Bir Atom Bombasıdır" CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, İç Güvenlik Yasası’nın Türkiye’de çatışmaları artıracağını belirterek, yasanın geri çekilmesini istedi.
CHP'li Gök: 'Bu Yasa Bir Atom Bombasıdır'
12:15
Milli Karateci Çiçek, İlk Şampiyonluğunu Almayı Hedefliyor Yaşadığı talihsizlikler nedeniyle 2012 Avrupa Karate Şampiyonası'nda finalde rakibine elenerek 2'nci olan milli karateci Nurcan Çiçek, bu yıl Avrupa Şampiyonası'nda şanssızlığını yenip ilk şampiyonluğuna ulaşmayı hedefliyor Milli karateci Çiçek: "Şimdi bu şampiyonaya çok iyi çalışıyorum, kürsü değil, şampiyonlukta olmak istiyorum, 2'ncilik, 3'üncülük artık yetmiyor.
12:13
Emo: Elektrikte Geri Alınan Kayıp-kaçak Bedelleri Yeniden Alınacak Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülmeye başlanan "Elektrik Piyasası" taslağı ile geriye ödenen kayıp-kaçak bedellerinin abonelerden geri alınmasının yolunu açacağı uyarısında bulundu.
Emo: Elektrikte Geri Alınan Kayıp-kaçak Bedelleri Yeniden Alınacak
12:12
Tezgahlar, Gürcistan'da Avlanan Hamsilere Kaldı Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Karakaş: "Aşırı av baskısı, küresel ısınma, bu yıl Karadeniz'de palamut ve çinekobun çok bulunması, hamsinin bölgeyi terk etmesine sebep oldu" "Şu anda tezgahlarda satılan hamsinin bir kısmı şoklanmış, büyük kısmı ise Gürcistan'dan gelen hamsidir.
12:06
Ay Işığım İyiliği Kurumsallaştırmayı Başardı Şanlıurfa'da faaliyet gösteren Ay Işığım Yardımlaşma Derneği, kurumsallaşan yapısıyla her geçen gün daha da büyüyor.
Ay Işığım İyiliği Kurumsallaştırmayı Başardı
12:05
Arınç: "Türkiye İnsan Hakları Karnesini Pekiyi ile Sonuçlandırdı" "Türkiye insan hakları karnesini pekiyi ile sonuçlandırdı"- Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, BM'de insan hakları konusunda Türkiye hakkındaki oturumunu değerlendirdi: - "110 ülkeden 278 soru ve tavsiye alınmış.
Arınç: 'Türkiye İnsan Hakları Karnesini Pekiyi ile Sonuçlandırdı'
11:54
Güneşi Önce Onlar Görüyor O tabur kapılarını açtı
Güneşi Önce Onlar Görüyor
11:54
Balonla Rekor Üzerine Rekor Kırdılar Troy Bradley ve Leonid Tiukhtyaev isimli iki pilot, helyum balonla 8 bin 467 kilometre yol kat ederek rekor kırdı.
Balonla Rekor Üzerine Rekor Kırdılar
11:50
Ermenek'in Pekmez Helvası Zamana Direniyor Karaman'ın Ermenek ilçesinde yüzlerce yıldır Torosların üzümlerinden yapılan "pekmez helvası", ağızları tatlandırmaya devam ediyor Maden kazasıyla gündeme gelen ilçede, 25 sene öncesine kadar birçok usta tarafından şeker kullanılmadan üretilen geleneksel lezzetin imalatı, günümüzde iki kardeş tarafından sürdürülüyor Pekmez ustası Aydoğmuş: "Helva yapımında kullandığımız pekmezi başka yerden almayız. Mutlaka bu bölgenin, Toroslar'ın pekmezi olacak" "İlçede 20 25 yıl önce 17 18 helvacı vardı.
11:50
Tarihi Çeşmeler Yeniden Hayat Buluyor Kırklareli'nde, "Bin Günde Bin Eser Projesi" kapsamında Osmanlı'dan kalan tarihi çeşmeler, restore ediliyor Belediye Başkanı Kesimoğlu: "Kentimizdeki 22 tarihi çeşme restore edilerek hizmete sunulacak"
11:49
Eskişehirspor Teknik Direktörü Skibbe Açıklaması "Takımımda futbol kalitesi yüksek. Eminim ki ikinci devrede iyi bir futbol oynayacağız ve stabil şekilde ligdeki yerimizi alacağız" "Taraftarımız zor zamanlarda takımın yanında olsun"
11:47
THY Uçak Seferlerini İptal Etti, Peki Hangi Seferler İptal ? Meteoroloji'den gelen uyarı nedeniyle bazı uçak seferleri iptal edildi. Fırtına nedeniyle THY bazı uçak seferlerini iptal etti. THY hangi uçak seferlerini iptal etti ? Detaylar haberimizde.
THY Uçak Seferlerini İptal Etti, Peki Hangi Seferler İptal ?
11:45
Hangi Uçak Seferleri İptal Oldu ? Lodos Nedeniyle Uçak Seferleri İptal THY hangi uçak seferlerini iptal etti ? Hangi uçak seferleri iptal ? Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün kuvvetli lodos uyarısı üzerine Türk Hava Yolları 103 seferini iptal etti.
Hangi Uçak Seferleri İptal Oldu ? Lodos Nedeniyle Uçak Seferleri İptal
11:45
Bozdağ - Cezaevlerinde Hasta ve Tutuklu Hükümlülerin Durumu Adalet Bakanı Bozdağ: -"(Hasta tutuklu ve hükümlülerin infazının ertelenmesi) Toplum güvenliği bakımından tehlike kriterini tekrar gözden geçireceğiz.
Bozdağ - Cezaevlerinde Hasta ve Tutuklu Hükümlülerin Durumu
11:44
Kalbi Duran Hasta 85 Dakika Sonra Hayata Döndü Iğdır'da kalp krizi geçiren ve kalbi duran bir kişi, doktorların 85 dakika süren kalp masajı ve pıhtı eritici tedavi sayesinde yeniden hayata döndü.
Kalbi Duran Hasta 85 Dakika Sonra Hayata Döndü
11:44
İzciliğe İlgi, 11 Yılda 114 Kat Arttı TİF tarafından yapılan çalışmalar ve Gençlik ve Spor Bakanlığının sağladığı imkanlar sayesinde, 2004 yılında bin olan izci sayısı son 11 yılda 114 bine ulaştı.
11:42
Bozdağ - Ali İsmail Korkmaz Davasında Karar Adalet Bakanı Bozdağ: -"(Hasta tutuklu ve hükümlülerin infazının ertelenmesi) Toplum güvenliği bakımından tehlike kriterini tekrar gözden geçireceğiz.
Bozdağ - Ali İsmail Korkmaz Davasında Karar
11:41
Bozdağ - Hakim ve Savcıların Özlük Hakları Adalet Bakanı Bozdağ: -"(Hasta tutuklu ve hükümlülerin infazının ertelenmesi) Toplum güvenliği bakımından tehlike kriterini tekrar gözden geçireceğiz.
Bozdağ - Hakim ve Savcıların Özlük Hakları
11:41
Düğün Salonu Cinayetinde Üçüncü Tutuklama Bursa’nın İnegöl ilçesinde, düğün salonu önündeki ölümlü kavgaya karıştıkları iddiasıyla yargılanan sanıklardan bir kişi daha tutuklandı.
Düğün Salonu Cinayetinde Üçüncü Tutuklama
11:40
Düğün Sabahı Kaçtığı İddia Edilen Gelin İha'ya Konuştu Adana’nın Kozan ilçesinde düğün sabahı düğünde toplanan altın ve paraları alıp kaçtığı iddia edilen gelin Ayşenur M. Çakır, kaçmadığını, eşinin kendisini otogara götürüp annesine yolladığını söyledi.
Düğün Sabahı Kaçtığı İddia Edilen Gelin İha'ya Konuştu
11:39
Sarp Sınır Kapısı'nda Kaçakçılara Geçit Yok Türkiye'nin Kafkaslar'a açılan kapısı olan Gürcistan sınırındaki Sarp Sınır Kapısı'nda, geçen yıl, gümrük muhafaza görevlilerince yapılan denetimlerde, piyasa değeri yaklaşık 22 milyon 682 bin lirayı bulan 198 ayrı kaçakçılık ve hayali ihracat olayını aydınlatıldı Artvin Valisi Cirit: "Sarp'ta ele geçirilen.
11:38
Denizdeki Hayalet Ağlar Balonla Temizliyorlar Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Denız Bilimleri ve Teknoloji Fakültesi ile Denizcilik Meslek Yüksek Okulu'nun öğretim üyeleri ve öğrencileri, geliştirdikleri 'balon' yöntemiyle, İskenderun Körfezi'ndeki 'hayalet ağ' olarak adlandırılan atık ağları temizliyor.
Denizdeki Hayalet Ağlar Balonla Temizliyorlar
11:36
Bozdağ - Sulh Ceza Hakimliği Kurulmasına İlişkin Eleştiriler Adalet Bakanı Bozdağ: -"(Hasta tutuklu ve hükümlülerin infazının ertelenmesi) Toplum güvenliği bakımından tehlike kriterini tekrar gözden geçireceğiz.
Bozdağ - Sulh Ceza Hakimliği Kurulmasına İlişkin Eleştiriler
11:36
Perakende Kanunu Esnafı Memnun Etmedi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanarak yürürlüğe giren "Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanunun"u değerlendiren İnegöl Bakkallar Odası Başkanı Hakan İnkaya, şu anki haliyle esnaf ve sanatkara çok faydalı bir kanun olmadığını, ancak ilerde içinin doldurulacağını ümit ettiklerini söyledi.
Perakende Kanunu Esnafı Memnun Etmedi
11:27
Beşiktaş'ta Armstrong Bir Hafta Yok Siyah beyazlı takımın ABD'li basketbolcusu Hilton Armstrong, sol ayağındaki sakatlık nedeniyle bir hafta oynayamayacak.
11:19
Karakoyun: Eğirdir Gölü Mutlaka Korunmalı Isparta Su Ürünleri Enstitüsü eski Müdürü Biyolog Sedat Karakoyun, Eğirdir Gölünün atalarımızdan miras değil, evlatlarımıza bir emanet olduğunu söyledi.
Karakoyun: Eğirdir Gölü Mutlaka Korunmalı
11:18
Paralarla Beraber Kaçtı Denilen Gelin, Olayı Anlattı Adana'da düğün sabahı altın ve paraları alıp kaçtığı söylenen gelin, kaçmadığını eşinin gerdek gecesi boğazına bıçak dayadığını sonrada annesine yolladığını söyledi.
Paralarla Beraber Kaçtı Denilen Gelin, Olayı Anlattı
11:18
İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu" Hedefin Önünde Gidiyor Bursa Valisi Karaloğlu: "Otoyolda herhangi bir aksama yok, hatta planlananın önündeyiz.
11:16
Türkiye Bakliyatta Nasıl İthalatçı Konuma Geldi? Türkiye'nin son yıllarda baklagil ekim alanında ve üretim miktarındaki düşüş yapısal sorun haline dönüştü.
Türkiye Bakliyatta Nasıl İthalatçı Konuma Geldi?
11:08
Asus Gx-1024x V4 24 Port 10/100 Switch Asus Gx-1024x V4 24 Port 10/100 Switch Özellikleri.
Asus Gx-1024x V4 24 Port 10/100 Switch
11:04
TUBİTAK Skandalından Sonra YÖK Diploma Sorgulanma Sistemi Kuruyor TUBİTAK'ta yaşanan ve eski Bakan Nihat Ergün'e zora sokan sahte diploma olayından sonra YÖK Diploma Sorgulama Sistemi oluşturma çalışmalarına başlattı.
TUBİTAK Skandalından Sonra YÖK Diploma Sorgulanma Sistemi Kuruyor
10:58
Türkiye'den Ermenistan'a Açılan İlk Bireysel Dava Ermenistan diasporasının Çankaya Köşkü ve Atatürk Havalimanı'nın yer aldığı alanlar için ülkemiz aleyhine dava açacakları yönündeki haberlerden sonra, Erzurumlu Coşkun Işık da misilleme olarak Ermenistan aleyhine ilk bireysel dava açmaya hazırlanıyor.
Türkiye'den Ermenistan'a Açılan İlk Bireysel Dava
10:57
'Anne Okulu' Mezunları Sertifikalarını Aldı Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin hizmete açtığı "13 Bilgi Evinde "Değerler Eğitimi" kapsamında oluşturulan "Anne Okulu"na katılan veliler sertifikalarını törenle aldı.
'Anne Okulu' Mezunları Sertifikalarını Aldı
10:55
Arü'lü Akademisyen Ayvazoğlu, Hayvancılık Konusunda Halkı Bilinçlendi Ardahan Üniversitesi Göle Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Cemalettin Ayvazoğlu, Ardahan’ın ilçelerinde "Ardahan’da Hayvancılık” konferansı düzenleyerek halkı bilinçlendirdi.
Arü'lü Akademisyen Ayvazoğlu, Hayvancılık Konusunda Halkı Bilinçlendi
10:53
TBMM Başkanı Çiçek: 'Terör Örgütü Denilince Akla Yalnızca Deaş Gelmemeli' Resmi temaslarda bulunmak üzere Fransa’ya gelen TBMM Başkanı Cemil Çiçek düzenlediği basın toplantısında, “Terör örgütü denilince akla yalnızca DEAŞ gelmemeli” dedi.
TBMM Başkanı Çiçek: 'Terör Örgütü Denilince Akla Yalnızca Deaş Gelmemeli'
10:44
Bitlis Belediyesi, Resim ve Judo Kursları Açıyor Bitlis Belediyesi, kentin daha güzel ve yaşanılabilir bir şehir olması için yürüttüğü çalışmaların yanı sıra çocuklar için de judo ve resim kursu açacak.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 12:57:16. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YOK 6652 HABERLERİ
[Hata Bildir]