SON DAKİKA ZEYNEP ILICALI HABERLERİ

Son Dakika Zeynep Ilıcalı Haberleri

15:54
Kanserle Mücadele Eden Minikler Oyunla Moral Bulacak Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkoloji ve Tranfüzyon Servisine çocukların moral bulması için oyun odası yapıldı.
16:20
Forum İstanbul'un Çevreci Projesine Ünlülerden Destek Forum İstanbul, "Katla katla uçak olsun, mesajın hedefi vursun" sosyal sorumluluk projesinin tanıtım toplantısında, ünlü isimleri ağırladı.
15:53
Ünlülerden Anlamlı Destek 'Katla katla uçak olsun, mesajın hedefi vursun!' adlı sosyal sorumluluk projesinin lansmanı, Cemiyet dünyasından ünlülerin katılımıyla gerçekleştirildi.
13:40
Sezen Aksu, Sokaktan Kurtarılan Çocuklar İçin Sahne Aldı Sezen Aksu, Florya Çocuk ve Gençlik Merkezi Kampüsünün inşaatı için düzenlenen yardım gecesinde, 3 Adam ile birlikte sahne aldı.
14:57
Demet'ten, Acun-Adriana Aşkıyla İlgili Bomba Tweet Ünlü şarkıcı, sosyal medyada yapılan yorumları görünce "Ay yeter siştim. Bu Adriana'lı esprilerinizden… Adam evlenince hatunla bakalım, ne olacak buralar" tweet'ini attı.
Demet'ten, Acun-Adriana Aşkıyla İlgili Bomba Tweet
08:50
Gala Da Ünlüler Geçidi Songül Öden ve Levent Ülgen'in başrollerini paylaştığı "Kafkas Tebeşir Dairesi" adlı oyun Vario 20. Yılını kutlaması nedeniyle Zorlu Center PSM de düzenlenen bir gala ile sahnelendi.
Gala Da Ünlüler Geçidi
10:32
Çağla Şikel: Emre de İyi ama Tarkan Türkiye'de Bir Başka Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava'da sahne alan Tarkan'ı izlemeye giden Çağla Şıkel, Megastar'a hayran kaldı.
Çağla Şikel: Emre de İyi ama Tarkan Türkiye'de Bir Başka
09:49
Acun Ilıcalı'dan 'Bebek Düşürme' Haberlerine Yanıt Eşi Zeynep Ilıcalı'nın geçen hafta Bodrum'da iki aylık bebeğini düşürdüğü yönündeki haberlere isyan eden ünlü yapımcı, "Bu haberi yapan zihniyeti kınıyorum." dedi.
Acun Ilıcalı'dan 'Bebek Düşürme' Haberlerine Yanıt
15:36
Grafi2000 Karakterleri 23 Nisan'da Çocuklarla Buluştu Televizyon dünyasının ve cemiyet hayatının ünlü isimleri grafi2000 karakterlerinin yer aldığı 23 Nisan etkinliğinde bir araya geldi.
Grafi2000 Karakterleri  23 Nisan'da Çocuklarla Buluştu
12:25
Evinizin 'Kalbi' Burada Atacak Tasarım, dekorasyon ve mimarlık sektörlerini aynı çatı altında birleştiren ZEYNEP ILICALI'nın yeni projesi 'Dekorazon.com' ile evinizin kalbi burada atacak.
Evinizin 'Kalbi' Burada Atacak
11:21
Kâmil Koç'un 'Hayata İz Bırak' Projesine Cemiyet Dünyası Destek Verdi Kâmil Koç, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı ile ortak bir proje hayata geçiriyor.
Kâmil Koç'un 'Hayata İz Bırak' Projesine Cemiyet Dünyası Destek Verdi
12:29
Kâmil Koç'un 'Hayata İz Bırak' Projesine Cemiyet Dünyası Destek Verdi Kâmil Koç, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk) ile ortak bir proje hayata geçiriyor.
Kâmil Koç'un 'Hayata İz Bırak' Projesine Cemiyet Dünyası Destek Verdi
17:08
KANSERSİZ YAŞAM DERNEĞİ'NDEN ANLAMLI ORGANİZASYON ALIŞVERİŞ YAŞA-TR ŞENLİĞİ "YAŞAMAK VE YAŞATMAK İÇİN" Kanser hastalarına verdiği desteğin yanında, kanserin erken teşhisi ve tedavisi konusunda topluma yardımcı olmayı amaçlayan Kansersiz Yaşam Derneği bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atıyor.
KANSERSİZ YAŞAM DERNEĞİ'NDEN ANLAMLI ORGANİZASYON ALIŞVERİŞ YAŞA-TR ŞENLİĞİ   'YAŞAMAK VE YAŞATMAK İÇİN'
10:14
Şeyma Subaşı'ndan İkinci Bebek Sinyali Acun Ilıcalı'yla ilişkisinden 4.5 aylık kızı olan Şeyma Subaşı, Instagram'da bir takipçisinin sorusu üzerine ikinci bebek sinyali verdi.
Şeyma Subaşı'ndan İkinci Bebek Sinyali
21:02
Atlas 7'nci Yaşını Kutladı Gülben Ergen, büyük oğlu Atlas'ın 7'nci yaşgünü için önceki gün bir parti düzenledi.
13:03
Hülya Avşar'ın Kasa Kavgası Geçtiğimiz aylarda Ayvalık'a giderken uğradığı bir benzin istasyonundaki tuvaletin önünde 'sıra kavgası' eden Hülya Avşar, önceki gün yine öfkelendi.
Hülya Avşar'ın Kasa Kavgası
11:17
Kansersiz Yaşam Derneği 'Yaşa-tır'ın Kontağını Çevirdi Nilüfer, ''Kanserde Erken Teşhis Yaşa-TIR'' Projesi'nin lansman gecesinde dernek yararına sahne aldı.
11:26
"Kanserde Erken Teşhis Yaşa-TIR" Projesi' Gecesinde Sahnede Nilüfer Kanseri büyük bir azimle yenmeyi başarmış gençlerle sahneyi paylaşacak sürpriz isimler olacak.
'Kanserde Erken Teşhis Yaşa-TIR' Projesi' Gecesinde Sahnede Nilüfer
14:02
Forum İstanbul Oyuncak Topluyor Çocuklara Mutluluk Dağıtıyor Forum İstanbul ve Toplum Gönüllüleri'nden yüzleri güldürecek kampanya.
Forum İstanbul Oyuncak Topluyor Çocuklara Mutluluk Dağıtıyor
12:15
Zeynep Ilıcalı, Acun'un Özel Fotoğraflarını Instagram'da Paylaşıyor Zeynep Ilıcalı, bugün sabahın erken saatlerinde eşi Acun Ilıcalı ile çekilmiş eski ve yeni olmak üzare 10'u geçkin fotoğraf paylaştı.
Zeynep Ilıcalı, Acun'un Özel Fotoğraflarını Instagram'da Paylaşıyor
10:39
Proje Lansman Gecesi'nde ''Nilüfer'' Sahnede Nilüfer, 16 Aralık gecesi gerçekleştirilecek olan ''Kanserde Erken Teşhis Yaşa-TIR'' Projesi'nin lansman ve yardım gecesinde sahne alıyor.
Proje Lansman Gecesi'nde ''Nilüfer'' Sahnede
13:44
Nilüfer, Kanserde Erken Teşhise Dikkat Çekmek İçin Sahne Alacak Kansersiz Yaşam Derneği tarafından, kanserde erken teşhise dikkat çekilmesi için hayata geçirilecek "Kanserde Erken Teşhis Yaşa TIR" projesinin tanıtım ve yardım gecesinde, kısa süre önce göğüs kanserini erken teşhis sayesinde yenmeyi başaran sanatçı Nilüfer sahne alacak.
Nilüfer, Kanserde Erken Teşhise Dikkat Çekmek İçin Sahne Alacak
19:03
Acun Ilıcalı Dördüncü Kez Baba Oldu İki evliliğinden üç kızı bulunan Acun Ilıcalı'nın, sevgilisi Şeyma Subaşı'ndan olan dördüncü çocuğu da kız oldu.
Acun Ilıcalı Dördüncü Kez Baba Oldu
13:55
Acun Ilıcalı'nın Kızı Oldu Zeynep Ilıcalı ile evliliği devam eden ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı'ndan bir kız çocuğu dünyaya geldi.
Acun Ilıcalı'nın Kızı Oldu
11:00
Ünlüler ve Kızları Periler Diyarına Yolculuk Yaptılar Mattel, Barbie'nin yeni filmi " Mariposa ve Peri Prenses " in tanıtımını 5 Ekim'te Kanyon'da gerçekleştirdi.
Ünlüler ve Kızları Periler Diyarına Yolculuk Yaptılar
11:02
Moda & Sosyete Bugünkü Yazıma, Öncelikle Bitmek Bilmeyen Birbirinden Güzel Mesaj ve Dilekleriyle Mail Kutumu...
Moda & Sosyete
12:02
Zeynep Ilıcalı Gidince Miami'deki Eve Şeyma Subaşı Yerleşti Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı Miami'deki tatilini noktalayıp Bodrum'a dönünce, aynı eve ünlü yapımcının hamile aşkı Şeyma Subaşı yerleşti.
Zeynep Ilıcalı Gidince Miami'deki Eve Şeyma Subaşı Yerleşti
16:06
Pril'den Yıldız Dolu Tanıtım Daveti Pril, sadece tertemiz bulaşıklar için değil, yiyecek hazırlarken de hanımların yanında olduğunu göstermek üzere başarılı iş kadını Ayşe Kucuroğlu ile birlikte lezzet dolu bir kek kitabı hazırladı.
Pril'den Yıldız Dolu Tanıtım Daveti
06:02
Ünlü Annelerin Gözünden Çocukları Zeynep Ilıcalı, Ayşe Kucuroğlu ve Bennu Yıldırımlar; Altınbaş Life dergisine, çocuklarını ve anne olmanın yaşattığı mutluluğu anlattı.
Ünlü Annelerin Gözünden Çocukları
11:03
Abdurrahim Albayrak da Yasak Aşk Yaşıyormuş Abdurrahim Albayrak; Kuzey adını verdiği oğlunu dünyaya getiren Şükran Hanım'la evli olmadığı ortaya çıktı.
Abdurrahim Albayrak da Yasak Aşk Yaşıyormuş
07:57
Acun'un Sevgilisi 3 Aylık Hamile! Televizyonun dahi çocuğu Acun Ilıcalı, dördüncü kez baba olmaya hazırlanıyor.
Acun'un Sevgilisi 3 Aylık Hamile!
10:35
Henkel, Pril Multı-Perfect Jel'i Tanıttı Etkinliğe ünlü anneler çocuklarıyla katıldı.
Henkel, Pril Multı-Perfect Jel'i Tanıttı
10:19
Acun Ilıcalı'nın Yeni İşi Ünlü televizyoncu farklı bir projeyi hayata geçirmek için kolları sıvadı.
Acun Ilıcalı'nın Yeni İşi
16:02
Bütün Aile Bir Arada Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan'ın ilk çocukları olan Atlas, 6. yaşgününü kutladı.
Bütün Aile Bir Arada
12:37
Sanatseverlerin Yeni Yıl Hediyesi Buryos.com'da Bu sene sevdiklerinize çok özel ve anlamlı bir yeni yıl hediyesi vermek istiyorsanız, Buryos.com'da aradığınızı bulacaksınız!
Sanatseverlerin Yeni Yıl Hediyesi Buryos.com'da
08:01
Art Attack Can Sipahi'nin Sunumuyla Dısney Channel'da Can Sipahi'nin sunduğu Art Attack 2'nci sezonuyla 15 Aralık Cumartesi saat 09.00'da Disney Channel'da başlıyor.
17:22
Disney'in Art Attack Partisine Ünlü Yağdı Art Attack'in 2. sezonunda Disney Channel'da ilk defa bir Türk sunucuyla yayınlanmaya başlayacağını oyun, eğlence ve yaratıcılık dolu bir partiyle duyurdu.
09:21
Tom Ford Kozmetik Ürünlerini Tanıttı Tom Ford'un Türkiye'de Harvey Nichols Kanyon Mağazası'nda satışa sunulan makyaj, cilt bakımı ve parfüm koleksiyonu, düzenlenen özel bir davette görücüye çıktı.
Tom Ford Kozmetik Ürünlerini Tanıttı
13:24
Genç Sanatçılar Sanatseverlerle Buluşuyor Yosun Güreli ve Burcu Kılıç Buryos.com'da genç sanatçıları sanatseverlerle buluşturuyor
Genç Sanatçılar Sanatseverlerle Buluşuyor
09:02
Çocuk Modasının Defile Açılışı Tanınmış ailelerin çocukları Forum İstanbul'da podyuma çıktı.
Çocuk Modasının Defile Açılışı
21:27
E-ticaret Sitesi "Avmmall.com" Açılış Lansmanı Yapıldı Türkiye'nin ilk sanal alışveriş mağazası sitelerinden olan avmmall.com'un açılış lansmanı yapıldı.
08:03
Ahmet Bayer'den 'Boutique' Davet Ahmet Bayer'in yeni emlak projesi 'Vita Nova Boutique Yalı Daireleri', davetle tanıtıldı.
Ahmet Bayer'den 'Boutique' Davet
20:01
Çatal Bulunamayınca Kaşıkla Pasta Yediler İş adamı Dr.Ahmet Bayer'in yeni yatırımı 'Boutique Yalı Daireleri', Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı Yalıkavak'ta gerçekleştirilen bir davetle tanıtıldı.
Çatal Bulunamayınca Kaşıkla Pasta Yediler
23:48
Deniz Akkaya Ve Zeynep Ilıcalı İkinci Mağazalarını 'Avmmall.Com'da Açtı! Türkiye'nin ilk sanal AVM'si avmmall.com birbirinden seçkin markaları tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor.
11:57
İbrahim Tatlıses Yeniden Zirvede MTM tarafından her ay hazırlanan magazin gündeminin sonuçları belli oldu.
15:56
Buz Devri 4, Trump Towers Mall'da Sinemaseverlerle Buluştu! Trump Towers Mall, 27 Haziran Çarşamba günü küçüklerin olduğu kadar büyüklerin de beğeniyle izlediği "Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor" filminin galasına ev sahipliği yaptı.
16:03
Acun'un Eşi Dolandırıldı! Bodrum'da dekorasyonunu yaptığı lüks villaların işleri için anlaştığı şirket tarafından dolandırıldığını iddia eden Zeynep Ilıcalı, savcılığa başvurdu.
Acun'un Eşi Dolandırıldı!
07:04
Acun'un Eşine Bodrum'da Büyük Şok! Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı, Bodrum'da dolandırıldığını iddia edip savcılığa başvurdu.
Acun'un Eşine Bodrum'da Büyük Şok!
15:40
Zeynep Ilıcalı, İlk Defa Westwıng Home&Living'de Zeynep Ilıcalı'nın ThanxCo'dan seçtiği tasarım ürünleri ilk defa online'da Westwing Home & Living Türkiye'de yer alıyor
Zeynep Ilıcalı, İlk Defa Westwıng Home&Living'de
16:17
"Tasarım Sofraları" Etkinlikleri Ilıcalı'nın Tasarım Sofrası daveti, Thanx Co. tarafından tasarlanan rengarenk bir masada gerçekleşti.
'Tasarım Sofraları' Etkinlikleri
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:15:45. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ZEYNEP ILICALI HABERLERİ
[Hata Bildir]