11:4400
SON DAKİKA 23 NİSAN HABERLERİ

Son Dakika 23 Nisan Haberleri

  Saç Bakımını İlkokulda Öğrenecekler

  Kişiye özel şampuanlar üreten LTS Teknoloji Grup, bünyesindeki GeoMass Trikoloji AR-GE Laboratuvarı'nın kapılarını "Küçük Trikologlar Sosyal Sorumluluk Projesi"ile çocuklara açtı. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Vural'dan Fişleme Yorumu: Milletini Sevenler Hükümetin Hedefinde

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Oktay Vural, İçişleri Bakanlığı’nda aralarında ülkücülerin de olduğu memur adaylarının üçüncü dereceden akrabalarına varıncaya kadar fişlenmesine dair ortaya çıkan belgeleri, "Maalesef işadamlarımız fişleniyor, zaten zulme uğruyor, ülkücüler, milliyetçiler, milletini sevenler, dürüst olanlar hepsi hükümetin hedefindedir. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Gazze'de Hükümet Çalışanları Yürüyüş Düzenledi

  Gazze'de eski hükümete bağlı çalışan işçi ve memurlar, maaşlarının ödenmesi talebiyle yürüyüş düzenledi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Eski Vekilin Araştırması Kapanan Köy Okullarının Durumunu Gözler Önüne Serdi

  Eski Vekilin Araştırması Kapanan Köy Okullarının Durumunu Gözler Önüne Serdi

  Taşımalı eğitimle kapanan köy okullarının çoğunun ahır olarak kullanıldığını belirten CHP Bursa eski Milletvekili Kemal Demirel, çektiği fotoğraflarla açtığı sergiyle konuya dikkat çekti. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Yahya Kaptan'da Sokak Köpekleri Korkutuyor

  Yahya Kaptan'da Sokak Köpekleri Korkutuyor

  İzmit'in Yahya Kaptan Semti'nde oturan vatandaşlar başı boş bırakılan sokak köpeklerinin kendilerine saldırması nedeniyle sopa ve köpeksavar cihazlarıyla geziyor. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Avrupa'dan Filistin Yönetimine Yardım

  Avrupa'dan Filistin Yönetimine Yardım

  AB, İrlanda ve Hollanda, memur ve emeklilerin maaşlarının ödenmesi için Filistin yönetimine 17,5 milyon avro yardımda bulundu. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Bizim Yeni Türkiye Özlemimiz, Gazi Mustafa Kemal'in Kastettiği Gibi, 23 Nisan 1920 Türkiye'sinin...

  Bizim Yeni Türkiye Özlemimiz, Gazi Mustafa Kemal'in Kastettiği Gibi, 23 Nisan 1920 Türkiye'sinin...

  Atatürk'ün ebediyete intikalinin 76. yıl dönümü münasebetiyle Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu'nda düzenlenen anma töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Atatürk'ün 23 Nisan 1920'deki ideal ve fikirleri, şahsiyeti, bir Osmanlı Zabiti olarak asil duruşu ve milli irade vurgusu hep geri plana atıldı. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz

  Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz

  Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 76. yılı dolayısıyla, Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu tarafından ilk kez ATO Congresium'da tören düzenlendi Cumhurbaşkanı Erdoğan: "1938'de vefatının ardından üretilen bir Atatürk değil, 1881'de doğan, ailesiyle, eğitimiyle, askeri. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Atatürk'ü Anma Programı

  Atatürk'ü Anma Programı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “1938 öncesine ve sonrasına ait en az iki Atatürk figürü inşa etmek Gazi Mustafa Kemal’in gerçek manada anlaşılmasının en büyük, en bariz engeli olmuş, manevi şahsına karşıda açık bir hürmetsizlik teşkil etmiştir” dedi. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Yenimahalle, Ata'sını Andı

  Yenimahalle, Ata'sını Andı

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 76’ncı yıl dönümünde Yenimahalle Belediyesi’nde düzenlenen törenle anıldı. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Erdoğan: Yeni Türkiye Kavramını İlk Kez Atatürk Kullandı

  Erdoğan: Yeni Türkiye Kavramını İlk Kez Atatürk Kullandı

  Atatürk Dil ve Tarih Kurumu'nda konuşan Erdoğan, "Yeni Türkiye vurgusu ilk kez Gazi Mustafa Kemal tarafından Nutuk adlı eserinde defalarca zikredilmiştir." dedi. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Anadolujet'le Tarihe Yolculuk Zamanı

  Anadolujet'le Tarihe Yolculuk Zamanı

  Anadolu'nun tarihsel değerlerine sahip çıkan, kültürel mirasımızı gelecek nesillere aktarma hedefiyle çalışmalarını yürüten AnadoluJet, bu amaçla projelendirdiği "AnadoluJet'le Tarihe Yolculuk" turlarına Edirne ve Ankara ile devam ediyor. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Ahmet Davutoğlu Açıklaması

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Kim devlet gücünü kullanarak, bu topraklarda herhangi bir vatandaşa, insana zulüm ederse, biz onun karşısındayız, ondan beriyiz, uzağız” dedi. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

 

  Başbakan Davutoğlu, AK Parti Altındağ İlçe Kongresi'ne Katıldı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Diğer partiler kış uykusuna yatmışken, kendi aralarında ihtilaflarla uğraşırken, ‘kim istifa etti, niçin istifa etti’ tartışmaları yaşarken, ‘acaba başka kimler istifa edecek’ diye, neredeyse istifa toto oynarken, AK Parti kadroları coşku içinde şölen gibi kongreler yapıyor" dedi. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Altındağ İlçe Kongresi

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Kim, devlet gücünü kullanarak bu topraklarda herhangi bir vatandaşa, herhangi bir insana zulüm ederse biz onun karşısındayız, ondan beriyiz, ondan uzağız" "Birinci Meclis nasıl bu ülkenin her bir ferdini temsil eden bir kompozisyonla kurulmuşsa yani Sünnisi ve Alevisiyle Türküyle Kürdüyle Çerkeziyle Tatarıyla Balkanlardan, Kafkaslardan gelen muhaciriyle Anadolusuyla hep birlikte kurulmuşsa Türkiye'de de bundan sonra bu millet arasında hiçbir fitneye (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Altındağ İlçe Kongresi

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1) "AK Parti kadroları dimdik ayakta ve 2015'e hazırlanıyor. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Oyuncak Müzesi Yalovalılarla Buluştu

  Oyuncak Müzesi Yalovalılarla Buluştu

  Aksa Akrilik, 1900'lü yıllardan günümüze oyuncak tarihinin en gözde örneklerinin sergilendiği İstanbul Oyuncak Müzesi Sergisi'ni Yalova'ya taşıdı. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Aliağa Sadece Sanayi Merkezi Olmayacak

  Aliağa Sadece Sanayi Merkezi Olmayacak

  Aliağa Belediyesi Kültür Ve Sanat Danışmanı Volkan Severcan, "ALİAĞA Türkiye'nin Örnek İlçelerinden Biri Olacak" (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  İstanbul Oyuncak Müzesi Sergisi'ni Yalova'ya Taşıyor

  8-17 Kasım tarihleri arasında 10 gün boyunca Raif Dinçkök Kültür Merkezi'nde ziyaret edilebilecek. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Gazze'de Grev

  Bakanlıklar ve kamu kurumlarında grev başladı. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Sermaye Piyasasında Gündem Kasım 2014 Sayısı Yayınlandı

  İlhami Koç: "Vergi politikalarına ilişkin önerilerimizi yılsonuna kadar sonuçlandırmayı hedefliyoruz" (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Küçükler Kadar Büyüklerin de İlgisini Çekiyor

  Gaziantep'te restore edilen tarihi Antep evinde geçen yıl açılan oyuncak müzesinde sergilenen 600 civarındaki esere küçükler kadar büyükler de ilgi gösteriyor Müzede rehberlik yapan Mutlu: "Büyükler, oyuncaklarda geçmişe ve anılarına dair izler buluyor" (02 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başbakan Davutoğlu: "Muhtıra Dönemi Bitmiştir" (5)

  Muhtıra dönemi bitmiştir-Başbakan Davutoğlu, "2007'de e-muhtıra verildi ki muhtıraların sonuncusuydu. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Gazze'de Sağlık Sektöründe Kriz

  Ücretlerini alamayan özel şirketlerin hastanelere yemek dağıtımını durdurduğu belirtildi. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  'Biz EXPO'yu Ciddi Bir Gündem Maddesi Olarak O Toplantıda Anlatacağız'

  "Biz EXPO'yu Ciddi Bir Gündem Maddesi Olarak O Toplantıda Anlatacağız"

  Antalya Valisi Türker, "Kurumların kendi öncelikleri şüphesiz önemlidir ancak EXPO'nun da Türkiye'nin önceliği olduğunu dikkate alarak çalışma yapmamız gerekiyor." dedi. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İzmir Cumhuriyet Meşalesi ile Aydınlandı

  İzmir Cumhuriyet Meşalesi ile Aydınlandı

  İzmirliler, Ermenek'te yaşanan maden kazasının burukluğu içinde geçen Cumhuriyet Bayramını, akşamki fener alayına buluşarak kutladı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İzmir'de Cumhuriyet Kutlamaları Fener Alayı ile Taçlandı

  İzmir'de Cumhuriyet Kutlamaları Fener Alayı ile Taçlandı

  İzmirliler, Ermenek’te yaşanan maden kazasının burukluğu içinde geçen Cumhuriyet Bayramı’nı akşamki fener alayına buluşarak kutladı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Soma ve Ermenek Maden Kazaları Nedeniyle Şenlik, İki Kez İptal Edildi

  Soma ve Ermenek Maden Kazaları Nedeniyle Şenlik, İki Kez İptal Edildi

  Balıkesir'de bir ilkokul, mayısta düzenlemeyi planladığı ancak Soma'daki maden kazası nedeniyle bugüne ertelediği halk oyunları şenliğini, bu kez de Ermenek'teki kaza sebebiyle iptal etti. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İzmir, Cumhuriyet'i 'Fener Alayı' ile Kutladı

  İzmirliler, Ermenek'te yaşanan maden kazasının burukluğu içinde geçen Cumhuriyet Bayramını akşamki fener alayına katılarak kutladı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İzmir "Cumhuriyet Meşalesi" İle Aydınlandı

  İzmirliler, Ermenek'te yaşanan maden kazasının burukluğu içinde geçen Cumhuriyet Bayramı'nı akşamki fener alayına buluşarak kutladı Gündoğdu Meydanı'nda yapılan su ve ışık gösterisi de büyük beğeni topladı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

  İzmir'de fener alayı düzenlendi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

  Sivas, İzmir, Muğla, Eskişehir ve Karabük'te bayram dolayısıyla etkinlikler düzenlendi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Soma'da Cumhuriyet Coşkusu

  Soma'da Cumhuriyet Coşkusu

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin 91. kuruluş yıldönümü coşkusu tüm Türkiye ile birlikte Soma’da da yaşandı. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Gazze'deki Sınır Kapıları Sorunu

  Hamas, "sınır kapılarında yaşanan aksaklıkların sorumluluğunun Başbakan Hamdallah'a ait olduğunu" öne sürdü. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Kılıçdaroğlu'ndan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

  Kılıçdaroğlu, "Cumhuriyete sahip çıkmanın demokrasiye, özgürlüğe, eşitliğe, kardeşliğe, akıla, bilime sahip çıkmak anlamına geldiğini herkese göstereceğiz." dedi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Kılıçdaroğlu: Cumhuriyeti En Büyük Coşkuyla Kutlayacağız

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "En büyük bayramımız olan Cumhuriyeti, en büyük coşkuyla kutlayacağız." dedi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Gazze'deki "Maaş Krizi"

  Filistin Başbakanı Hamdallah "Hükümet, Gazze Şeridindeki 24 bin memura bin ikiyüzer dolar ödeme yapacak." dedi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Mersin'deki Bölgesel Kros Yarışmaları Sona Erdi

  Mersin'deki Bölgesel Kros Yarışmaları Sona Erdi

  Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından, yeni yeteneklerin Türk atletizmine kazandırılması amacıyla Silifke ilçesinde,düzenlenen "Küçükler Yıldızlar Bölgesel Kros Ligi 2. Kademeleri" sona erdi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.11.2014 11:44:44. #1.12#