18:4100
SON DAKİKA 23 NİSAN HABERLERİ

Son Dakika 23 Nisan Haberleri

  Rockçı İmam, İkinci Kez New York Yolcusu

  Rockçı İmam, İkinci Kez New York Yolcusu

  Antalya'nın Kaş İlçesi'nde, kurduğu grupla konserler veren ve 'Rockçı İmam' olarak tanınan Pınarbaşı Camisi İmamı Ahmet Muhsin Tüzer, konser vermek üzere bu yıl ikinci kez Amerika'nın New York kentine gidecek. (Dün 13:38)

   

  Gazze'de Temizlik İşçileri Grevde

  Gazze'deki hastanelerde çalışan temizlik işçileri, maaşları ödenmediği gerekçesiyle greve gitti. (Dün 12:03)

   

  Bakan Avcı, Alaaddin Camisi'nin açılışını yaptı -

  Bakan Avcı, Alaaddin Camisi'nin açılışını yaptı -

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti Kalıcı Eserler Projesi kapsamında restorasyonu yapılan Alaaddin Camisi'nin açılışını yaptı. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Bakan Avcı'nın Eskişehir Ziyareti

  Bakan Avcı'nın Eskişehir Ziyareti

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, çeşitli programlara katılmak üzere geldiği Eskişehir’de ziyaretlerde bulundu. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Diyarbakırlı Anneler Başkent'te

  Diyarbakırlı Anneler Başkent'te

  Çocuklarının PKK tarafından kaçırıldığı gerekçesiyle Diyarbakır'da eylem yapan aileler, 4 ay aradan sonra bugün seslerini duyurmak için tekrar Ankara'ya gitti. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Filistin'de Milli Mutabakat Süreci

  Hamas Siyasi Büro Üyesi Musa Ebu Merzuk, Filistin Kurtuluş Örgütü geçici liderlik kadrosunun, milli mutabakatla ilgili konuları görüşmek üzere toplantıya çağırdı. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Torba Tasarı' TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edildi

  Torba Tasarı" TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edildi

  Bazı kamu alacaklarında faiz, cezai faiz, gecikme faizi, gecikme zammı Yİ ÜFE oranları esas alınarak yeniden hesaplanacak. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Hamas'tan Filistin Devlet Başkanı Abbas'a Cevap

  Hamas Sözcüsü Berhum: " Abbas'ın Hamas ile ortaklığı bitirme yönündeki beyanatları hayal kırıklığı yaratan ve uzlaşıya zarar veren açıklamalardır" (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  CHP'nin Kuruluşunun 91. Yıl Dönümü

  CHP'nin Kuruluşunun 91. Yıl Dönümü

  CHP Antalya İl Başkanı Devrim Kök, partisinin kuruluşunun 91'inci yıl dönümü kutlama programına tüm vatandaşları davet etti. (07 Eylül 2014 Pazar )

   

  '8. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu' -

  "8. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu" -

  Bu yıl Soma'daki faciada hayatını kaybeden 301 madenci anısına düzenlenen "8. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu" kapsamında sanatçılar, sergilenecek eserlerin yapımına başladı. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  8. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu'

  8. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu"

  Sanatçılar, bu yıl Soma'daki faciada hayatını kaybeden 301 madenci anısına düzenlenen sempozyum sonunda sergilenecek eserlerin yapımına başladı. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Güçlü Yarınlar'In Temellerini Kampta Atıyorlar

  Güçlü Yarınlar"In Temellerini Kampta Atıyorlar

  Gençlik ve Spor Bakanlığı'nca her yaz düzenlenen gençlik kampları sayesinde, ülkenin doğusundan batısına kuzeyinden güneyine kadar her yıl yüzlerce genç, birbiriyle tanışma fırsatı yakalıyor Mersin'deki gençlik kampında da ücretsiz olarak birer haftalık tatil yapan gençler, sosyal aktiviteler sayesinde keyifli vakit geçirip, Akdeniz'in sularında serinliyor. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Filistin'deki Uzlaşı Hükümeti

  Filistin'deki Uzlaşı Hükümeti

  Hamas Sözcüsü Ebu Zuhri: "Gazze halkına hakkaniyetli davranması ve onlara karşı görevini yerine getirmesi durumunda milli mutabakat hükümetinin önünde hala bir fırsat var" (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  'Uluslararası Pişmiş Toprak Sempozyumu' başladı -

  "Uluslararası Pişmiş Toprak Sempozyumu" başladı -

  Tepebaşı Belediyesi tarafından 8'incisi düzenlenen, "Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu" başladı. (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  8. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu Başladı

  8. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu Başladı

  Tepebaşı Belediyesinin 8. sini düzenlediği Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu başladı. (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  Hamas'ın Halk Desteği Arttı

  El Yevm gazetesi yazarı Habib: "Gösterdiği yüksek askeri performans nedeniyle Hamas'a olan askeri desteğin artması çok doğal" Filistinli Gazeteci Yazar Okel: "Direniş örgütlerinin savaştaki başarısı yerel ve Arap ülkeleri nezdinde karizmasını arttırdı" "Direniş örgütlerinin askeri, istihbari başarısı halka gurur kaynağı oldu. (05 Eylül 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.09.2014 18:41:57. #1.12#