01:2000
SON DAKİKA 23 NİSAN HABERLERİ

Son Dakika 23 Nisan Haberleri

   

  Erdoğan, Cumhurbaşkanı Olarak İlk Kez Meclise Hitap Etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi 24. dönem 5. yasama yılı açılışında Cumhurbaşkanı olarak ilk kez Meclise hitap etti. (Dün 19:02)

   

  Erdoğan: "Türkiye Bu Krizlerden Kazançlı Çıkacak Tecrübeye Sahiptir"

  Yeni yasama yılı başladı-Cumhurbaşkanı Erdoğan (1) : -"Siyasi partilerimiz, şiddetle aralarına mesafe koymalı, peşin hükümlü ve önyargılı olmaktan kurtulmalı, kararsızlığı bir kenara bırakarak, çözümün tarafında, çözüme katkı sunmanın mücadelesi içinde olmalıdır"-"Türkiye'nin, çözüm yolundaki bu kararlı ilerleyişinin karşısında durmak, akıntıya kürek çekmektir"-"TBMM'ye istikamet çizmek, Türkiye Cumhuriyeti hükümetlerini tayin etmek, tenzil etmek için sandık dışındaki her yol, her yöntem (Dün 18:15)

   

  Erdoğan: "Şiddetin Her Türlüsüne Karşı Mücadele Veriyoruz"

  Yeni yasama yılı başladı-Cumhurbaşkanı Erdoğan (1) : -"Siyasi partilerimiz, şiddetle aralarına mesafe koymalı, peşin hükümlü ve önyargılı olmaktan kurtulmalı, kararsızlığı bir kenara bırakarak, çözümün tarafında, çözüme katkı sunmanın mücadelesi içinde olmalıdır"-"Türkiye'nin, çözüm yolundaki bu kararlı ilerleyişinin karşısında durmak, akıntıya kürek çekmektir"-"TBMM'ye istikamet çizmek, Türkiye Cumhuriyeti hükümetlerini tayin etmek, tenzil etmek için sandık dışındaki her yol, her yöntem (Dün 18:00)

   

  Erdoğan: "Türkiye Geçici Çözüm Arayışlarında Kendisini Kullandıracak Bir Ülke Değildir"

  Yeni yasama yılı başladı-Cumhurbaşkanı Erdoğan (1) : -"Siyasi partilerimiz, şiddetle aralarına mesafe koymalı, peşin hükümlü ve önyargılı olmaktan kurtulmalı, kararsızlığı bir kenara bırakarak, çözümün tarafında, çözüme katkı sunmanın mücadelesi içinde olmalıdır"-"Türkiye'nin, çözüm yolundaki bu kararlı ilerleyişinin karşısında durmak, akıntıya kürek çekmektir"-"TBMM'ye istikamet çizmek, Türkiye Cumhuriyeti hükümetlerini tayin etmek, tenzil etmek için sandık dışındaki her yol, her yöntem (Dün 17:59)

   

  Erdoğan: "Bundan Sonra Türkiye Ancak Çoğulculukta Uzlaşabilir"

  Yeni yasama yılı başladı-Cumhurbaşkanı Erdoğan (1) : -"Siyasi partilerimiz, şiddetle aralarına mesafe koymalı, peşin hükümlü ve önyargılı olmaktan kurtulmalı, kararsızlığı bir kenara bırakarak, çözümün tarafında, çözüme katkı sunmanın mücadelesi içinde olmalıdır"-"Türkiye'nin, çözüm yolundaki bu kararlı ilerleyişinin karşısında durmak, akıntıya kürek çekmektir"-"TBMM'ye istikamet çizmek, Türkiye Cumhuriyeti hükümetlerini tayin etmek, tenzil etmek için sandık dışındaki her yol, her yöntem (Dün 17:38)

   

  Erdoğan: 'Bu Güzel Süreçten Rahatsız Olanlar da Var'

  Erdoğan: "Bu Güzel Süreçten Rahatsız Olanlar da Var"

  Yeni yasama yılı başladı-Cumhurbaşkanı Erdoğan (1) : -"Siyasi partilerimiz, şiddetle aralarına mesafe koymalı, peşin hükümlü ve önyargılı olmaktan kurtulmalı, kararsızlığı bir kenara bırakarak, çözümün tarafında, çözüme katkı sunmanın mücadelesi içinde olmalıdır"-"Türkiye'nin, çözüm yolundaki bu kararlı ilerleyişinin karşısında durmak, akıntıya kürek çekmektir"-"TBMM'ye istikamet çizmek, Türkiye Cumhuriyeti hükümetlerini tayin etmek, tenzil etmek için sandık dışındaki her yol, her yöntem (Dün 17:22)

   

  Hamas ve Fetih Arasındaki Anlaşma

  Hamas ve Fetih Arasındaki Anlaşma

  Filistinli siyasi uzmanlar, Fetih ve Hamas hareketleri arasında varılan anlaşmayı olumlu karşıladı Ramallah'taki Stratejik ve Politik Araştırmalar Merkezi Genel Direktörü Mısri: "Anlaşmanın dışında bir çıkış yolu olmayan Fetih ve Hamas, İsrail planlarına karşı koyma ve Gazze'nin imarı için güçlerini birleştirerek anlaşmanın uygulamasına geçmeliler" İslam Üniversitesi Siyasi Bilimler Öğretim Üyesi Besus: "Filistin halkının, Fetih ve Hamas arasındaki anlaşmanın ciddiyetini görebilmesi için (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Hamas ve Fetih Arasındaki Anlaşma

  Hamas ve Fetih Arasındaki Anlaşma

  Filistin ulusal uzlaşı hükümetinin Gazze'de görevi devralması ön görülen anlaşmada, İsrail ablukasının kaldırılması ve Gazze'nin yeniden imarı öncelikler arasında yer aldı. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Hamas ve Fetih Milli Mutabakat Çerçevesinde Anlaştı

  Hamas ve Fetih arasında yürütülen milli mutabakat süreci kapsamında tüm konularda anlaşmaya varıldığı bildirildi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Gazze'de Temizlik İşçilerinin Grevi

  Hastanelerde çalışan temizlik görevlileri, maaşlarının ödenmemesini protesto etti. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  DP İl Başkanı Alper: Büyükşehir Yasası CHP'nin Elinde Despotlaştı

  DP Muğla İl Başkanı Zekai Alper, Büyükşehir Yasası'yla gelir kaybı yaşayan ilçe belediyelerine ve belediye başkanlarına sahip çıktı. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Gazze'de Temizlik İşçilerinin Grevi

  Gazze'de maaşlarını alamayan temizlik işçileri 3 gün sürecek grev kararı aldı. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Gazze'de Sağlık Sektöründe Yaşanan Kriz

  Gazze'de ilaç ve tıbbi malzeme eksikliği sebebiyle sağlık hizmetlerinin durma noktasına geldiği bildirildi Sağlık Bakanlığı Müsteşar Ebu'r Rıyş: "Bakanlığımız bugünlerde kendisine sahip çıkacak hükümetin eksikliğini yaşıyor. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Türkiye'nin İlk 'Şarkı Sergisi' Büyük İlgi Gördü!

  Türkiye'nin İlk 'Şarkı Sergisi' Büyük İlgi Gördü!

  Y.Ö.K.Ş ŞARKI SERGİSİ "Albüm Lansmanı" 19-21 Eylül Karaköy Külah'ta Gerçekleşti! (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Eskişehir'de 7. Mahalle Meclisi Toplantısı

  Eskişehir'de 7. Mahalle Meclisi Toplantısı

  Eskişehir'de Bahçelievler Mahallesi tarafından düzenlenen Mahalle Meclisinin 7. toplantısı yapıldı. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Filistin'de Maaş Gerilimi

  Hamas, Filistin Başbakanı Hamdallah'tan iddialarını belgelemesini istedi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin '30. Onur Yılı ve Ödül Töreni'

  Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin "30. Onur Yılı ve Ödül Töreni"

  Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) tarafından düzenlenen 30. Onur Yılı ve Ödül Töreni'nde, Anadolu Ajansı muhabirlerine 21. Hasan Özkay Fotoğraf Yarışması kapsamında yılın haber, spor ve çevre fotoğrafı ödülleri verildi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin "30. Onur Yılı ve Ödül Töreni"

  Anadolu Ajansı muhabirleri, Hasan Özkay Fotoğraf Yarışması'nda 2013 yılının haber, spor ve çevre fotoğrafı dallarında ödüle layık görüldü. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Turmepa "Mavi Kuşak Hareketi" Bir Yaşında

  Mitsui Co.Ltd'nin, Deniz Temiz Derneği'nin (TURMEPA) dernek faaliyetlerini desteklemek için üç yıllık protokol kapsamında fon ayırdığı "Mavi Kuşak Hareketi İstanbul Boğazı Projesi" birinci yılını dolduruyor. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

 

  Filistin'de Milli Mutabakat Süreci

  Filistin'de Milli Mutabakat Süreci

  Hamas, Filistin uzlaşı hükümetini "Fetih hareketinin kararlarını yerine getirmek ve Gazze'deki insani duruma duyarsız kalmakla" suçladı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Filistin Milli Mutabakatı

  Hamas Siyasi Büro üyesi Zehhar: "Uzlaşı hükümeti, görevlerini yerine getiremeyerek büyük bir başarısızlığa uğradı. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Gazze'de Temizlik İşçilerinin Grevi

  Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Kudra: "Temizlik işçilerinin grevi nedeniyle Sağlık Bakanlığı, Gazze hastanelerinde planlanmış bütün ameliyatların ertelenmesine karar verdi" (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Nevşehir'de 26 Okul İçin Müdür Ataması Yapıldı

  Nevşehir'de 26 Okul İçin Müdür Ataması Yapıldı

  Nevşehir il genelindeki 26 okul için müdür atamaları yapıldı. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Rockçı İmam, İkinci Kez New York Yolcusu

  Rockçı İmam, İkinci Kez New York Yolcusu

  Antalya'nın Kaş İlçesi'nde, kurduğu grupla konserler veren ve 'Rockçı İmam' olarak tanınan Pınarbaşı Camisi İmamı Ahmet Muhsin Tüzer, konser vermek üzere bu yıl ikinci kez Amerika'nın New York kentine gidecek. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Gazze'de Temizlik İşçileri Grevde

  Gazze'deki hastanelerde çalışan temizlik işçileri, maaşları ödenmediği gerekçesiyle greve gitti. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Avcı, Alaaddin Camisi'nin açılışını yaptı -

  Bakan Avcı, Alaaddin Camisi'nin açılışını yaptı -

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti Kalıcı Eserler Projesi kapsamında restorasyonu yapılan Alaaddin Camisi'nin açılışını yaptı. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Bakan Avcı Eskişehir'de Cami Açılışına Katıldı

  Bakan Avcı Eskişehir'de Cami Açılışına Katıldı

  ESKİŞEHİR (İHA) – 2013 Türk Dünyası Kültür Başkentliği Ajansı tarafından restore edilen tarihi Alaaddin Camii’nin açılış törenine katılan Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, 23 Nisan 2015 tarihinden Bilim Sanat ve Kültür Merkezinin açılışının yapılacağını söyledi. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Milli Eğitim Bakanı Avcı, Eskişehir'de

  Bakan Avcı, Eskişehir 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti Kalıcı Eserler Projesi kapsamında restorasyonu yapılan Alaaddin Camisi'nin açılışını yaptı. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Filistin'de Milli Mutabakat Süreci

  Filistin'de Milli Mutabakat Süreci

  Hamas, Filistin Uzlaşı Hükümeti'nin Gazze'deki insani durumu ihmal ettiğini iddia etti. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Hamas Siyasi Büro Şefi Yardımcısı Heniye Açıklaması

  "Hamas, direnişin silahsızlandırılması karşılığında Gazze'nin yeniden imarını kabul etmeyecek" (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Hamas Siyasi Büro Başkanı: Filistinlilerin Aracıya İhtiyaçları Yok

  Hamas Siyasi Büro Başkanı: Filistinlilerin Aracıya İhtiyaçları Yok

  Hamas Siyasi Büro Başkanı Meşal, "Filistinlilerin mutabakatı gerçekleştirmek için aracıya ihtiyacı yok." dedi. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Hamas-El-Fetih Uzlaşı Hükümeti

  Hamas Siyasi Büro Üyesi Hayye: "Hamas El Fetih Uzlaşı Hükümetin'den vazgeçmeyeceğiz. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Bakan Avcı'nın Eskişehir Ziyareti

  Bakan Avcı'nın Eskişehir Ziyareti

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, çeşitli programlara katılmak üzere geldiği Eskişehir’de ziyaretlerde bulundu. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Diyarbakırlı Anneler Başkent'te

  Diyarbakırlı Anneler Başkent'te

  Çocuklarının PKK tarafından kaçırıldığı gerekçesiyle Diyarbakır'da eylem yapan aileler, 4 ay aradan sonra bugün seslerini duyurmak için tekrar Ankara'ya gitti. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Filistin'de Milli Mutabakat Süreci

  Hamas Siyasi Büro Üyesi Musa Ebu Merzuk, Filistin Kurtuluş Örgütü geçici liderlik kadrosunun, milli mutabakatla ilgili konuları görüşmek üzere toplantıya çağırdı. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Torba Tasarı' TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edildi

  Torba Tasarı" TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edildi

  Bazı kamu alacaklarında faiz, cezai faiz, gecikme faizi, gecikme zammı Yİ ÜFE oranları esas alınarak yeniden hesaplanacak. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Hamas'tan Filistin Devlet Başkanı Abbas'a Cevap

  Hamas Sözcüsü Berhum: " Abbas'ın Hamas ile ortaklığı bitirme yönündeki beyanatları hayal kırıklığı yaratan ve uzlaşıya zarar veren açıklamalardır" (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  CHP'nin Kuruluşunun 91. Yıl Dönümü

  CHP'nin Kuruluşunun 91. Yıl Dönümü

  CHP Antalya İl Başkanı Devrim Kök, partisinin kuruluşunun 91'inci yıl dönümü kutlama programına tüm vatandaşları davet etti. (07 Eylül 2014 Pazar )

   

  '8. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu' -

  "8. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu" -

  Bu yıl Soma'daki faciada hayatını kaybeden 301 madenci anısına düzenlenen "8. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu" kapsamında sanatçılar, sergilenecek eserlerin yapımına başladı. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  8. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu'

  8. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu"

  Sanatçılar, bu yıl Soma'daki faciada hayatını kaybeden 301 madenci anısına düzenlenen sempozyum sonunda sergilenecek eserlerin yapımına başladı. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Güçlü Yarınlar'In Temellerini Kampta Atıyorlar

  Güçlü Yarınlar"In Temellerini Kampta Atıyorlar

  Gençlik ve Spor Bakanlığı'nca her yaz düzenlenen gençlik kampları sayesinde, ülkenin doğusundan batısına kuzeyinden güneyine kadar her yıl yüzlerce genç, birbiriyle tanışma fırsatı yakalıyor Mersin'deki gençlik kampında da ücretsiz olarak birer haftalık tatil yapan gençler, sosyal aktiviteler sayesinde keyifli vakit geçirip, Akdeniz'in sularında serinliyor. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Filistin'deki Uzlaşı Hükümeti

  Filistin'deki Uzlaşı Hükümeti

  Hamas Sözcüsü Ebu Zuhri: "Gazze halkına hakkaniyetli davranması ve onlara karşı görevini yerine getirmesi durumunda milli mutabakat hükümetinin önünde hala bir fırsat var" (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  'Uluslararası Pişmiş Toprak Sempozyumu' başladı -

  "Uluslararası Pişmiş Toprak Sempozyumu" başladı -

  Tepebaşı Belediyesi tarafından 8'incisi düzenlenen, "Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu" başladı. (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  8. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu Başladı

  8. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu Başladı

  Tepebaşı Belediyesinin 8. sini düzenlediği Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu başladı. (05 Eylül 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.10.2014 01:20:51. #1.11#