SON DAKİKA 23 NİSAN HABERLERİ

Son Dakika 23 Nisan Haberleri

  İsipab 10. Konferansı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1) "İslam dünyasının üzerinde ciddi operasyonlar yapılmaktadır. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Teröristlerin Eylemleri Kesinlikle Müslümanları Bağlamaz'

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Teröristlerin Eylemleri Kesinlikle Müslümanları Bağlamaz"

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, teröristler ve terör örgütlerinin İslam coğrafyasının temsilcisi olmadığını belirterek, "Kim oldukları, kime hizmet ettikleri bilinmeyen teröristlerin yaptığı eylemler kesinlikle Müslümanları ve İslam ülkelerini bağlamaz. Terör ile İslam ve terörist ile Müslüman kavramlarını kasıtlı bir şekilde yan yana kullanmak, İslam dinine yapılan en büyük hakarettir. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Hrant Dink'in Ölüm Yıl Dönümüyle İlgili 5 Dilde Açıklama

  Hrant Dink'in Ölüm Yıl Dönümüyle İlgili 5 Dilde Açıklama

  Başbakanlığın resmi internet sitesinde Hrant Dink’in ölüm yıl dönümü dolayısıyla 5 dilde mesaj yayınlandı. (20 Ocak 2015 Salı )

   

  Davutoğlu: Hrant Dink Bizim Vatandaşımızdır ve Katledilmiştir

  Davutoğlu: Hrant Dink Bizim Vatandaşımızdır ve Katledilmiştir

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Hrant Dink ile ilgili olarak, "Hrant Dink bizim vatandaşımızdır, bir aydınımızdır, saygın bir kanaat önderidir ve katledilmiştir." dedi. (20 Ocak 2015 Salı )

   

  "Hrant Dink Bizim Vatandaşımızdır ve Katledilmiştir"

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Hrant Dink ile ilgili olarak, "Hrant Dink bizim vatandaşımızdır, bir aydınımızdır, saygın bir kanaat önderidir ve katledilmiştir." dedi. (20 Ocak 2015 Salı )

   

  Hrant Dink'in Öldürülmesinin 8. Yılı

  Başbakan Davutoğlu: "Türk Ermeni dostluğunu özünde birleştiren, köklü acıların aşılması, tarihi birlikteliğin hatırlanması için yüreğini ve aklını ortaya koyan Dink'in dostluk yoluna tuttuğu meşalenin ışığında zihinlerde ve gönüllerde kapılar açmak istiyoruz" "Karşılıklı güven ve işbirliği anlayışını geliştirmemiz, 800 yıllık ortak tarihimizin ışığında birbirimizi yeniden tanımamız, insani ilişkiler içinde olmamız elzemdir. (20 Ocak 2015 Salı )

   

  Yüzlerce Bilim Adamı Muğla Dalaman Bir Araya Geliyor

  Caretta Carettalar için 80 ülkeden yüzlerce bilim adamı Muğla Dalaman'a geliyor. (20 Ocak 2015 Salı )

   

  Başbakan Davutoğlu, Hrant Dink'in Ölüm Yıldönümü Nedeni ile Açıklama Yaptı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, AGOS Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink’in ölümünün 8'inci yılı nedeni ile bir açıklama yaptı. (20 Ocak 2015 Salı )

   

  Hrant Dink'in Ölüm Yıldönümü

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Hrant Dink’in ölüm yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, "Türk-Ermeni dostluğunu özünde birleştiren, köklü acıların aşılması, tarihi birlikteliğin hatırlanması için yüreğini ve aklını ortaya koyan Dink’in dostluk yoluna tuttuğu meşalenin ışığında zihinlerde ve gönüllerde kapılar açmak istiyoruz" dedi. (20 Ocak 2015 Salı )

   

  Başbakan Davutoğlu: Dink'in Dostluk Yoluna Tuttuğu Meşalenin Işığında Zihinlerde Kapılar Açmak...

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, gazeteci Hrant Dink'in ölüm yıldönümü dolayısı ile bir açıklama yaptı. (20 Ocak 2015 Salı )

   

  Senede Bir Gün 'Şalvar' Giyiyorlar

  Senede Bir Gün "Şalvar" Giyiyorlar

  Düzce'de tamamına yakını Bulgaristan göçmenlerinden oluşan Yeni Taşköprü köyünde anaokulu öğrencileri, yılda bir gün düzenlenen etkinlikte şalvar giyiyor Anaokulu Öğretmeni Çelik: "Çocukların sokaklarda şalvarla dolaşması çok hoşumuza gitti. (20 Ocak 2015 Salı )

   

  Gladyatör Ödülleri Sahibini Buldu

  Gladyatör Ödülleri Sahibini Buldu

  CARMEDYA.COM - Otomotiv sektörünün en kapsamlı ve prestijli organizasyonu olan “ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2014 Gladyatörleri” heyecanlı ve görkemli bir ödül töreniyle seçildi. (19 Ocak 2015 Pazartesi )

   

  Gazze'de Kısmi Grev

  Gazze Şeridi'nde 4 bakanlıkta görev yapan çalışanlar, "uzlaşı hükümetinin kararlarını protesto" için 2 günlük kısmi grev başlattı. (18 Ocak 2015 Pazar )

   

 

  Çöpleri Sanata Dönüştüren Minik Eller

  Çöpleri Sanata Dönüştüren Minik Eller

  Bodrum'daki Marmara Koleji bünyesinde oluşturulan Yaratıcı Eller Kulübü'nün minik öğrencileri, geri dönüşümlü malzemeleri çöpten sanata dönüştürüyor. (17 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Engelli ve Muhtaç Çocuklara Oyuncak

  Engelli ve Muhtaç Çocuklara Oyuncak

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi engelli ve muhtaç ailelerin çocukları için yeni bir kampanya başlattı. (16 Ocak 2015 Cuma )

   

  Erdoğan'dan Obama ve Sarkisyan'a 'Çanakkale' Daveti

  Erdoğan'dan Obama ve Sarkisyan'a 'Çanakkale' Daveti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çanakkale Savaşları anma törenlerine, Ermenistan Cumhurbaşkanı Serj Sarkisyan ve ABD Başkanı Obama'yı da davet etti. (16 Ocak 2015 Cuma )

   

  Bu Linux'lara Dikkat!

  Final sürümleri 2015'te yayınlanacak bu Linux dağıtımları, yakından izlenmeye fazlasıyla değer! (15 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Filistinli Milletvekillerinden "Gazze" Çağrısı

  Parlamento Başkanvekili Bahr: "Uluslararası toplum harekete geçmediği takdirde, Gazze'de yaşanan insani kriz nedeniyle büyük bir patlama kapıda" (14 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Tysd Didim Şubesi Şırnak ve Ağrı'daki Öğrencilere Ulaştı

  Tysd Didim Şubesi Şırnak ve Ağrı'daki Öğrencilere Ulaştı

  Türkiye Yardım Sevenler Derneği (TYSD) Didim Şubesi üyeleri, 2015 yılının ilk etkinliğini Nurullah Kocabıyık İlköğretim Okulu Anasınfı düzenlemesi için gerçekleştirdi. (14 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Gazze'de Maaş Krizi

  Eski hükümet çalışanları, maaşlarının ödeneceği sözü üzerine Bakanlar Kurulu binasındaki eylemlerini sona erdirdi. (13 Ocak 2015 Salı )

   

  Gazze'deki 'Maaş Krizi'

  Gazze'deki "Maaş Krizi"

  Gazze'de eski hükümete bağlı çalışan memurlar, maaşlarının ödenmemesini protesto etmek için Bakanlar Kurulu binasını işgal etti Memurlar birliği başkanı Sıyam: "Protestocu memurlar, maaş alacakları ödeninceye ve gelecekte bu sıkıntıların yaşanmaması için kanuni düzenleme yapılıncaya kadar Bakanlar Kurulu. (13 Ocak 2015 Salı )

   

  Antalya'da Çocuklar İçin Yeşil Bir Dünya Kuruluyor

  Antalya'da Çocuklar İçin Yeşil Bir Dünya Kuruluyor

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, 'Expo 2016' Antalya projesi kapsamında bin 121 dekarlık alanda, çocuklar için yeşil bir dünya kurulduğunu söyledi. (13 Ocak 2015 Salı )

   

  Agc Başkanı Deniz: Günümüzü 23 Nisan Gibi Kutlamak İstiyoruz

  Agc Başkanı Deniz: Günümüzü 23 Nisan Gibi Kutlamak İstiyoruz

  Aydın’da görev yapan ulusal ve yerel medya kuruluşu temsilcileri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. (10 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Filistin Hükümeti Sözcüsü Besisu'nun Gazze'deki Evine Saldırı

  Filistin Ulusal Uzlaşı Hükümeti Sözcüsü İhab Besisu'nun Gazze'deki evine saldırı düzenlendiği belirtildi. (10 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Şehitkamil'de Sportif Etkinlikler 5 Bini Aşkın Katılımcı ile Gerçekleşti

  Şehitkamil'de Sportif Etkinlikler 5 Bini Aşkın Katılımcı ile Gerçekleşti

  Şehitkamil Belediye Başkanlığınca, 2014 Yılı içerisinde resmi gün ve bayram etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen 12 dev sportif organizasyon, 5 bini aşkın sporcu, antrenör ve hakemin katılımı ile gerçekleşti. (08 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Otomotiv Sektörünün 'Gladyatörleri' Belli Oldu

  Otomotiv Sektörünün "Gladyatörleri" Belli Oldu

  "ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2014 Gladyatörleri" töreninde, otomotiv dünyasının başarılı markaları ödüllendirildi En çok satılan otomobil ve hafif ticari araç markası "Volkswagen", en çok satılan otomobil markası "Renault" oldu ODD Yönetim Kurulu Başkanı Bayraktar: "2014'te birçok zorlukla mücadele. (08 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Hamas'tan Uzlaşı Hükümetine Eleştiri

  Hamas Sözcüsü Zuhri: "Hamas bu hükümete çok sabretti, sabrı daha fazla sınanmamalıdır" (07 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  100. Yılda Tekirdağ'da Çanakkale Günleri

  Çanakkale Savaşlarının 100. yılı anısına, "Çanakkale Savaşlarında Tekirdağ" sempozyumu düzenlenecek. (06 Ocak 2015 Salı )

   

  Gazze'de Sağlık Çalışanlarından 1 Günlüm Grev

  Hamas Sözcüsü Ebu Zuhri: "Uzlaşı hükümeti Gazze'yi boğuyor. (04 Ocak 2015 Pazar )

   

  İstanbul'un Göbeğinde Bir Cennet

  İstanbul'un Göbeğinde Bir Cennet

  Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi, dünyada otoyol kavşağında kurulmuş olan, ilk ve tek botanik bahçesi olma özelliği taşıyor. (02 Ocak 2015 Cuma )

   

  Milletvekili Hüseyin Şahin 2014 Yılı Değerlendirdi Açıklaması

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi ve AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, 2 önemli seçim yaşanan 2014’ün Türk demokrasisi açısından önemli bir dönüm yılı olduğunu söyledi. (01 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Milletvekili Hüseyin Şahin 2014 Yılı Değerlendirdi Açıklaması

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi ve AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, 2 önemli seçim yaşanan 2014’ün Türk demokrasisi açısından önemli bir dönüm yılı olduğunu söyledi. (31 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Okul Aile Birliğinden Öğretmenlere Yeni Yıl Jesti

  Okul Aile Birliğinden Öğretmenlere Yeni Yıl Jesti

  Hakkari'deki 23 Nisan İlk ve Ortaokulu'nun Okul Aile Birliği Başkan ve üyeleri, yeni yıllarını kutladıkları okulun idareci ve öğretmenlerine çeşitli hediyeler verdi. (31 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Davutoğlu: 'Çözüm Süreci Yönündeki Çalışmalarımızı Artıracağız'

  Davutoğlu: "Çözüm Süreci Yönündeki Çalışmalarımızı Artıracağız"

  "Yeni Türkiye Yolunda"-Başbakan Davutoğlu: (2)-"Milletten almadığı meşruiyetle egemenlik kurmaya kalkanlar, bürokraside örgütlenerek millete hesap vermeden devleti yönetmeye kalkacak, kalkmayı planlayanlar yani paralel devlet yapılanması şeklindeki örgütlenmeler bu ülkede bir daha zemin bulamayacaklar, nefes alamayacaklar"-"Uyuşturucuyla mücadeleyi, terörle mücadeleye denk görüyoruz çünkü uyuşturucuyla mücadele de terör gibi gençlerimizin hayatını karartıyor, bir nesli değil, nesilleri (30 Aralık 2014 Salı )

   

  Davutoğlu: 'Büyük Gücümüz Demokrasimiz ve Milli İrademizdir'

  Davutoğlu: "Büyük Gücümüz Demokrasimiz ve Milli İrademizdir"

  "Yeni Türkiye Yolunda"-Başbakan Davutoğlu: (2)-"Milletten almadığı meşruiyetle egemenlik kurmaya kalkanlar, bürokraside örgütlenerek millete hesap vermeden devleti yönetmeye kalkacak, kalkmayı planlayanlar yani paralel devlet yapılanması şeklindeki örgütlenmeler bu ülkede bir daha zemin bulamayacaklar, nefes alamayacaklar"-"Uyuşturucuyla mücadeleyi, terörle mücadeleye denk görüyoruz çünkü uyuşturucuyla mücadele de terör gibi gençlerimizin hayatını karartıyor, bir nesli değil, nesilleri (30 Aralık 2014 Salı )

   

  Başbakan Davutoğlu: 2014 Demokrasimiz İçin Başarı Yılı Oldu

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "2014 bizim için, demokrasimiz için bir sınav ama bir başarı yılı oldu." dedi. (30 Aralık 2014 Salı )

   

  Davutoğlu: 'Bize Slogan Üreten Değil, Fikir Üreten Gençler Lazım'

  Davutoğlu: "Bize Slogan Üreten Değil, Fikir Üreten Gençler Lazım"

  "Yeni Türkiye Yolunda"-Başbakan Davutoğlu: (2)-"Milletten almadığı meşruiyetle egemenlik kurmaya kalkanlar, bürokraside örgütlenerek millete hesap vermeden devleti yönetmeye kalkacak, kalkmayı planlayanlar yani paralel devlet yapılanması şeklindeki örgütlenmeler bu ülkede bir daha zemin bulamayacaklar, nefes alamayacaklar"-"Uyuşturucuyla mücadeleyi, terörle mücadeleye denk görüyoruz çünkü uyuşturucuyla mücadele de terör gibi gençlerimizin hayatını karartıyor, bir nesli değil, nesilleri (30 Aralık 2014 Salı )

   

  'Çözüm Süreci Konusunda Hiçbir Zaman Taviz Vermedik, Vermeyeceğiz'

  "Çözüm Süreci Konusunda Hiçbir Zaman Taviz Vermedik, Vermeyeceğiz"

  Başbakan Davutoğlu, "Her ne surette olursa olsun çözüm süreci konusunda hiçbir zaman taviz vermedik, vermeyeceğiz." dedi. (30 Aralık 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 16:28:06. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA 23 NİSAN HABERLERİ
[Hata Bildir]