03:2900
SON DAKİKA 23 NİSAN HABERLERİ

Son Dakika 23 Nisan Haberleri

  23 Nisan Kosova Türkleri Milli Bayramı

  Başbakan Yardımcısı İşler: "Kosova ile ilişkilerimiz, her türlü siyasi yaklaşımın ötesinde, gücünü ortak tarih ve kültürel geçmişimizden alan köklü kardeşlik ve dostluk bağlarına dayanmaktadır" (Dün 23:02)

   

  Milli Piyango Özel Çekişinde Büyük İkramiye Balıkesir'e

  Milli Piyango Özel Çekişinde Büyük İkramiye Balıkesir'e

  Milli Piyango’nun 23 Nisan özel çekilişi Bursa’nın İnegöl ilçesinde yapıldı. (Dün 22:58)

   

  MHP Liderinden Selfie Pozu

  Tbmm'nin 94'nci yıl kutlamaları çerçevesinde TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Meclis Fuaye Salonu'nda verdiği 23 Nisan Resepsiyonunda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yanı sıra partinin üst düzey yöneticilerde katıldı. (Dün 22:47)

   

  Meclis'te Işıklı 23 Nisan Gösterisi

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Meclis'in 94. açılış yıl dönümü kutlamaları kapsamında, Kurtuluş Savaşı'nı anlatan ışık, ses gösterisi yapıldı. (Dün 22:47)

   

 

  TBMM'nin 94. Açılış Yıl Dönümü Resepsiyonu

  TBMM Başkanı Çiçek eşiyle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Meclis'in 94. açılış yıldönümü dolayısıyla resepsiyon verdi Resepsiyona, Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Bahçeli, HDP Eşbaşkanı Kürkçü, bazı yüksek yargı organları temsilcileri, kuvvet komutanları ve çok sayıda davetli katıldı TBMM ana binasında, Kurtuluş Savaşı'ndan Meclis'in açılışına giden süreci anlatan üç boyutlu ışık ve ses gösterisi ile havai fişek gösterisi (Dün 22:32)

   

  Değişen Salonda Basın Mensupları Köşe Kapmaca Oynadı

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 94. yıldönümü dolayısıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) düzenlenen resepsiyonda basın mensupları adeta birbirleriyle köşe kapmaca oynadı. (Dün 22:28)

   

  Başbakan Erdoğan: 1 Mayıs'ta Geri Adım Yok (2/son)

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili olarak "Ülkemizi herhangi bir sıkıntıya sokmayacak nihai kararımızı veririz, adımı atarız. Sabır gerekir, her şeyi bir anda söylersek olmaz" dedi. (Dün 22:24)

   

  İnce: Altınları Oğlanın Düğününe Saklıyoruz

  İnce: Altınları Oğlanın Düğününe Saklıyoruz

  CHP'li İnce "CHP'liler altın dağıttı" gibi söylemleri, "Evde üç beş tane var da onları da oğlanın düğününe saklıyoruz" diye yalanladı. (Dün 22:22)

   

  İlk Kez Şeref Salonu'nda Verilen Resepsiyondan Notlar

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde TBMM Başkanı Cemil Çiçek ilk defa Meclis Tören Salonu yerine Şeref Salonu'nda bir resepsiyon verdi. (Dün 22:21)

   

  Bakan Yıldız: İthal Elektrik Fiyatlara Yansımaz

  Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Türkiye'deki kuraklık nedeniyle enerji ithalatına ilişkin sözlerine açıklık getirdi. (Dün 22:21)

   

  CHP Lideri: Başbakan Erdoğan Ne Söylediğini Bilmiyor

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde "Ters köşe yapabiliriz" açıklamasını, "Ne söylediğini bilmiyor ki bir açıklama yapalım. Önce ne söylediğini bir anlatması lazım, onu bilemem. Kendisine soracaksınız. Sağının solunun olmadığını söylediğine göre kafasında bir şey yok henüz. Öyle anlaşılıyor" ifadeleriyle değerlendirdi. (Dün 22:21)

   

  Giresun'da 23 Nisan Bayramı İçin Fener Alayı Düzenlendi

  Giresun'da 23 Nisan Bayramı İçin Fener Alayı Düzenlendi

  Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Giresun Şubesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla fener alayı düzenledi. (Dün 22:20)

   

  Kangal'da 23 Nisan Töreninde Gerginlik

  Kangal'da 23 Nisan Töreninde Gerginlik

  Sivas’ın Kangal ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenleri sırasında ilçe emniyet müdürü ile beden eğitimi öğretmeni arasında gerginlik yaşandı. (Dün 22:15)

   

  Erdoğan: Dağlık Karabağ Bizim İçin Öncelikli Mesele

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün 1915 yılı olaylarına ilişkin yayınladığı mesajın ardından Ermenistan ile diplomatik ilişki kurulmasının Dağlık Karabağ meselesine bağlı olduğunu söyledi. (Dün 22:14)

   

  Düzeltme - Demirel: Erdoğan'ın Taziyesi Kişisel Hakkıdır

  Sayın Abonemiz,Bugün servis ettiğimiz 'Demirel: Erdoğan’ın taziyesi kişisel hakkıdır' başlıklı haberde "Süleyman Demirel, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 23 Nisan özel oturumunda Meclis kürsüsünden 1915'te ölen Ermenilerin torunlarına taziyelerini iletmesi hakkında değerlendirmede bulundu. (Dün 22:10)

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  ANTDOB Çocuk Balesi, Orkestrası, Korosu ve Yaratıcı Drama Topluluğu sahne aldı. (Dün 22:05)

   

  Fantorya Card ile Atamızın İmzasını Saracoğlu'na Attık

  Fantorya Card ile Atamızın İmzasını Saracoğlu'na Attık

  Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında tarihi bir ana ev sahipliği yaptı. (Dün 22:03)

   

  TBMM'nin 94. Açılış Yıl Dönümü Resepsiyonu

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Elektrik ithalatı, kullandığımız toplam elektriğin yüzde 3'ü dür. (Dün 22:01)

   

  Valiyle 23 Nisan Selfıe'si (2)

  Çadır KENTTE 23 NİSAN KUTLAMASI Hatay'ın Yayladağı İlçesi'nde bulunan çadır kentte yaşayan Suriyeli Türkmenler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladılar. (Dün 22:01)

   

  Atların Efendisi Gösterisi, Gaziosmanpaşalı Çocukları Büyüledi

  Atların Efendisi Gösterisi, Gaziosmanpaşalı Çocukları Büyüledi

  Gaziosmanpaşalı çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Atların Efendisi gösterisini izledi. (Dün 22:00)

   

  Turgutlu'da Fener Alayı Kana Bulandı

  Turgutlu'da Fener Alayı Kana Bulandı

  Manisa'nın Turgutlu ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen fener alayında bir lise öğrencisi bıçaklanarak yaralandı. (Dün 21:59)

   

  Cumhurbaşkanı Gül: Bir Kişi Cumhurbaşkanı Olunca Cumhurbaşkanı Olmayan Ne Yapacak?

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Bakan Yardımcısı Orhan Erdem ile Ankara'nın ilçelerindeki okullardan gelen öğrenci ve öğretmenleri Çankaya Köşkü'nde kabul etti. (Dün 21:57)

   

  İslahiye Çadır Kentte 23 Nisan Kutlaması

  İslahiye Çadır Kentte 23 Nisan Kutlaması

  İslahiye'ye 4 kilometre uzaklıktaki 10 bin Suriyelinin barındığı çadır kentte öğleden sonra düzenlenen 23 Nisan etkinliklerine; Belediye Başkanı Kemal Vural, İlçe Emniyet Müdürü Enver Soylu, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ömüral Beşikçi, Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Demirtaş, Kamp Müdürü Mehmet Polat, AFAD ve Kızılay yetkilileri ile Suriyeli öğretmen ve öğrenciler katıldı. (Dün 21:53)

   

  Bakan Işık: Devletin Zirvesi Artık Kriptolu Telefon Kullanmıyor

  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, yasa dışı dinlemelere karşı Sertifikayı üreten kurumun mutlaka kriptoyu üreten kurumdan farklı olması gerektiğini söyledi. (Dün 21:53)

   

  Şöhretler Karması Yeniden Sahada

  Şöhretler Karması Yeniden Sahada

  Bilecik Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASFK) Başkanlığının düzenlediği organizasyonda Bilecik’te Profesyonel ve Amatör futbol oynamış sporcular futbol müsabakası yaptılar. (Dün 21:48)

   

  Kırşehir Belediyesinden Şenlik Tadında 23 Nisan

  Kırşehir Belediyesinden Şenlik Tadında 23 Nisan

  Kırşehir Belediyesi’nin organizasyonu ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kent Parkta şenlik havasında kutlandı. (Dün 21:43)

   

Manşet Haberleri