08:4800
SON DAKİKA ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Son Dakika Abant İzzet Baysal Üniversitesi Haberleri

   

  Üniversite Öğrencisinin Öldürülmesine İlişkin Dava

  Bolu'da üniversite öğrencisini bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen sanığın yargılanmasına başlandı. (Dün 15:09)

   

  Bolu'da Üniversiteli Bigem'in Katiline Baba Tepkisi

  Bolu'da Üniversiteli Bigem'in Katiline Baba Tepkisi

  Bolu'da, Bigem Çubukçuoğlu'nu bıçaklayarak öldüren şizofreni hastası Ayşe Kalkan'ın, mahkemede karıncayı bile incitemeyeceğini söylemesine Bigem'in babası tepki gösterdi. (Dün 14:45)

   

  Bigem Çubukçuoğlu Davasında Şok İfadeler

  Bolu’da 4 Haziran akşamı sokakta arkadaşlarıyla yürürken Ayşe K. (38) isimli kadın tarafından bıçaklanarak öldürülen üniversitesi öğrencisi Bigem Çubukçuoğlu davası, Adli Tıp Kurumu raporlarının beklenmesi kararıyla 27 Kasım 2014 tarihine ertelendi. (Dün 14:41)

   

  Kampüste Ağaç Kesimine Tepki

  Kampüste Ağaç Kesimine Tepki

  Bolu'da ormanlık alan içinde yer alan Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Kampüsü'nde yol açmak için çok sayıda ağacın kesilmesi tepki çekti. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  AİBÜ'de Yol Yapımı İçin Ağaçlar Kesildi

  Abant İzzet Baysal Üniversitesinde yapılması düşünülen yaklaşık 300 metrelik yol güzergahındaki ağaçlık alanda, yol çalışması başlatıldı. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Bolu Üniversite Kampusünde Yol İçin Ağaç Kesimi

  Bolu Üniversite Kampusünde Yol İçin Ağaç Kesimi

  Bolu'da ormanlık alan içinde yer alan Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Kampüsü'nde yol açmak için çok sayıda ağacın kesilmesine tepki gösterildi. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Polislerden Öğrencilere Broşürle Terör ve Uyuşturucu Uyarısı

  Polislerden Öğrencilere Broşürle Terör ve Uyuşturucu Uyarısı

  Bolu İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Abant İzzet Baysal Üniversitesi'ne kayıt için gelen öğrencilere terör ve uyuşturucu tehlikesinin anlatıldığı broşürler verip, kek ve meyve suyu ikramında bulundu. (02 Eylül 2014 Salı )

   

  Engellilere Mesleki Uygunluk Toplantısı Keçiören'de Yapıldı

  Engellilere Mesleki Uygunluk Toplantısı Keçiören'de Yapıldı

  Avrupa Birliği (AB) Leonardo Da Vinci programı kapsamında sürdürülen Keçiören Belediyesi’nin de ortağı olduğu “Engelli Yetişkinler için Mesleki Uygunluk Modeli Geliştirilmesi’ (DEVOMDA) isimli AB projesinin son toplantısı Keçiören’de yapıldı. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Bayrak Temalı Filografi Sergisi Açıldı

  30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 92'nci yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Bayrak Temalı Filografi Sergisi açıldı. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Türkiye Su Azlığıyla Asıl 2025 Yılında Yüzleşecek'

  Türkiye Su Azlığıyla Asıl 2025 Yılında Yüzleşecek'

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Hidrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Okan Külköylüoğlu, dünyadaki toplam kullanılabilir tatlı su miktarının yüzde 50’sinin tüketildiğini belirterek, bu oranın 2025 yılında yüzde 75’e çıkabileceğine dikkat çekti. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Bolu Dağı'nda '10 Numara Yağ' Bolu'yu Yakıyor

  Bolu Dağı'nda "10 Numara Yağ" Bolu'yu Yakıyor

  Bolu Dağı Tüneli rampasında hararet yaptıkları sırada uygunsuz yakıt yüklü araçlardan sızan 10 numara yağın tünelde araç yangınlarına neden olduğu uyarısı geldi. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Aibü'de Özel Yetenek Sınavları Başladı

  Aibü'de Özel Yetenek Sınavları Başladı

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde (AİBÜ), özel yetenek sınavlarının başladığı bildirildi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Üniversitenin Bayıltan Koşu Sınavına Son

  Üniversitenin Bayıltan Koşu Sınavına Son

  Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) öğrencilerin bayılmasına neden olan koşu parkuru kaldırıldı. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Bolu Valiliği'nde Tömer Kursiyerlerine Yemek

  Bolu Valiliği'nde Tömer Kursiyerlerine Yemek

  Bolu Valiliği tarafından Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı ile Yunus Emre Enstitüsü’nün birlikte yürüttüğü 2014 Türkçe Yaz Okulu programı kapsamında ülkemize gelen ve AİBÜ TÖMER tarafından misafir edilen 25 yabancı öğrenciye yemek verildi. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Valilikten Tömer Kursiyerlerine Yemek

  AİBÜ TÖMER tarafından misafir edilerek 21 Temmuz – 24 Ağustos tarihleri arasında kurslara katılan 25 yabancı öğrenciye Valilik tarafından Küçük Kaplıca Termal Tesisleri'nde bir yemek programı düzenlendi. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Huzurevi Köyleri ve Kırsal Alanda Yaşlılık Projesi'

  Huzurevi Köyleri ve Kırsal Alanda Yaşlılık Projesi"

  Sivas’ın Zara ilçesine bağlı 20 köyde "Huzurevi Köyleri ve Kırsal Alanda Yaşlılık Projesi" kapsamında sağlık taraması yapıldı. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Mutluluğa Sanat Dolu "Evet"

  Yenimahalle Belediyesi'nin Türkiye'ye kazandırdığı Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi bir ilke sahne oldu. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Genç Ressam Bir İlke İmza Attı

  Genç Ressam Bir İlke İmza Attı

  Ankara Yenimahalle Belediyesi’nin Türkiye’ye kazandırdığı Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi bir ilke sahne oldu. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Mutluluğa Sanat Dolu 'Evet'

  Mutluluğa Sanat Dolu "Evet"

  Yenimahalle Belediyesi’nin Türkiye’ye kazandırdığı Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi bir ilke sahne oldu. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.09.2014 08:48:58. #1.13#