SON DAKİKA ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Son Dakika Abant İzzet Baysal Üniversitesi Haberleri

17:52
Emıtt Fuarı Renkli Görüntülerle Başladı Bu yıl 19'uncusu düzenlenen Doğu Akdeniz, Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), TÜYAP Beylikdüzü Fuar Merkezi'nde renkli görüntülerle başladı.
Emıtt Fuarı Renkli Görüntülerle Başladı
17:43
Emıtt Fuarı Renkli Görüntülerle Başladı * Fuarda, başta Türkiye'nin kültür ve turizmde öne çıkan çeşitli şehirleri ile 71 ülkeden katılımcılar, tanıtımları, çeşitli etkinlikler ve şovlarla gerçekleştirdi.
Emıtt Fuarı Renkli Görüntülerle Başladı
17:12
Bigem Çubukçuoğlu" Davası Devam Ediyor Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Resim Bölümü öğrencisi 21 yaşındaki Bigem Çubukçuoğlu’nu sokak ortasında öldüren Ayşe Kalkan, “Bigem’in ailesinden özür diliyorum, tanımadığım bir kişiyi öldürdüm. Ailemden şikayetçiyim" dedi.
09:40
Bireyin Mutluluğu Toplumun Huzuruna Vesile Olur Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, teknolojiyi hizmet sektöründe en hızlı ve verimli kullanabilmek amacıyla "e-belediye" sistemini kurduklarını belirtti.
Bireyin Mutluluğu Toplumun Huzuruna Vesile Olur
17:54
Bolu Valisi, "Kartopu Oynayalım" Tweeti Atan Öğrencileri Ağırladı Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, Bolu Valiliği binasının önünde fotoğraf çekip kendisine Twitter’den mesaj atarak kartopu oynamaya davet eden Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğrencilerini makamına davet ederek çay ikramında bulundu.
Bolu Valisi, 'Kartopu Oynayalım' Tweeti Atan Öğrencileri Ağırladı
16:33
Agd'den "Mekke'nin Fethi Gecesi" Programı Anadolu Gençlik Derneği Zonguldak Şube Başkanı Enes Şenol, “Mekke’nin Fethi Gecesi” programı hakkında açıklamada bulundu.
Agd'den 'Mekke'nin Fethi Gecesi' Programı
15:01
Bolu'da Üniversite Öğrencilerinden 'Uludere' Protestosu Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde yaklaşık 100 öğrenci Uludere olayını protesto ederek, yürüyüş yaptı.
Bolu'da Üniversite Öğrencilerinden 'Uludere' Protestosu
00:02
Abant'ta 24 Odalı Otel Açıldı Bolu Abant Tabiat Parkı yolu üzerinde bulunan Abant Aden Otel törenle açıldı.
Abant'ta 24 Odalı Otel Açıldı
19:48
Abant'ta 24 Odalı Otel Açıldı Bolu Abant Tabiat Parkı yolu üzerinde bulunan Abant Aden Otel törenle açıldı.
Abant'ta 24 Odalı Otel Açıldı
21:26
"Çözüm Sürecinde Daha Dinamik Sürece Girildiğini Söyleyebiliriz" HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, "Karşılıklı adımların atılması şeklinde daha senkronize, daha uyumlu, daha dinamik sürece girildiğini söyleyebiliriz." dedi.
'Çözüm Sürecinde Daha Dinamik Sürece Girildiğini Söyleyebiliriz'
19:30
Yüksekdağ: Öcalan'ın Serbest Bırakılma Eksenli Bir Talebi Olmamıştır HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, "Öcalan'ın hiçbir zaman serbest bırakılması eksenli bir talebi olmamıştır." dedi.
Yüksekdağ: Öcalan'ın Serbest Bırakılma Eksenli Bir Talebi Olmamıştır
19:00
Çözüm Süreci HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: "(Çözüm süreci) Karşılıklı adımların atılması şeklinde daha senkronize, daha uyumlu, daha dinamik sürece girildiğini söyleyebiliriz"
18:31
Bolu Yüksekdağ: Öcalan'ın Serbest Bırakılma Eksenli Bir Talebi Olmamıştır Hdp Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ çözüm sürecinde Abdullah Öcalan'ın kendi pozisyonuyla ilgili bir talebi olmadığını belirterek, "Öcalan'ın hiçbir zaman, çözüm sürecinin başladığı günden bu yana kendisi ve kendi pozisyonuyla ilgili serbest bırakılma eksenli bir talebi olmamıştır.
Bolu Yüksekdağ: Öcalan'ın Serbest Bırakılma Eksenli Bir Talebi Olmamıştır
18:18
Yüksekdağ: Öcalan'ın Serbest Bırakılma Eksenli Bir Talebi Olmamıştır HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ çözüm sürecinde Abdullah Öcalan'ın kendi pozisyonuyla ilgili bir talebi olmadığını söyledi.
Yüksekdağ: Öcalan'ın Serbest Bırakılma Eksenli Bir Talebi Olmamıştır
18:51
Bolu'da 'Gülen Gözler Projesi' Hayata Geçti Abant İzzet Baysal Üniversitesi Okul Öncesi Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından 0-18 yaş arası onkoloji kliniğinde tedavi ve bakım alan öğrencilerin gelişimlerinin ve eğitimlerinin desteklenmesi amacıyla ‘Gülen Gözler Projesi’ adında bir proje başlatıldı.
Bolu'da 'Gülen Gözler Projesi' Hayata Geçti
14:13
"SİZİN Bolu'da Olmanız Bizim İçin Bir Şans" Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, Vali Yardımcısı Necdet Özeroğlu ile birlikte Bolu'da bulunan ressamlara ziyaretlerini sürdürüyor.
11:36
Diş Eti Rahatsızlıkları, Gebeliği Olumsuz Etkiliyor Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Duran, gebelikteki diş eti rahatsızlıklarının erken doğum ve düşüğe neden olabildiğini söyledi.
17:44
Aibü'de, "Stres, Kaygı ve Öfke Yönetimi" Semineri Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Mengen Meslek Yüksek Okulu'nda "stres, kaygı ve öfke yönetimi" semineri verildi.
18:53
"Örgütle Mücadele Etmediler, Örgüt Üzerinden Siyaset Yaptılar" Emekli Albay ve Yazar Erdal Sarızeybek, PKK'nın 2002 yılında bitme noktasına geldiğini, ancak örgütle mücadele edilmediğini söyledi.
'Örgütle Mücadele Etmediler, Örgüt Üzerinden Siyaset Yaptılar'
17:23
Erdal Sarızeybek: Örgüt Üzerinden Siyaset Yaptılar Emekli Albay ve Yazar Erdal Sarızeybek, PKK'nın 2002 yılında bitme noktasına geldiğini, ancak örgütle mücadele edilmediğini söyledi.
Erdal Sarızeybek: Örgüt Üzerinden Siyaset Yaptılar
17:28
Aibü Türk Dünyası Topluluğu Nihal Atsız'ı Andı Yazar, şair, tarihçi ve fikir adamı Nihal Atsız ölümünün 39. yıldönümünde Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Türk Dünyası Topluluğu tarafından kitap okuma etkinliği ile anıldı.
Aibü Türk Dünyası Topluluğu Nihal Atsız'ı Andı
17:45
Aibü Öğrenciler Belediye Projelerini İnceledi Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Ortadoğu Öğrenci Topluluğu öğrencileri, Bolu Belediyesi tarafından hayata geçirilen projeleri gezerek incelemelerde bulundu.
Aibü Öğrenciler Belediye Projelerini İnceledi
17:15
Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde Gerginlik Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde (AİBÜ) karşıt görüşlü öğrenciler arasında tartışma sonrası başlayan kavga, polis ve güvenlik güçlerinin devreye girmesiyle sona erdirildi.
16:08
Bolu'da Üniversite Öğrencileri Kavga Etti Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde karşıt görüşlü öğrenciler arasındaki tartışma kavgaya dönüştü.
Bolu'da Üniversite Öğrencileri Kavga Etti
15:00
Bolu Valisi Zahteroğulları, TRT Haber Program Konuğu Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, TRT HABER kanalında 5 bölüm halinde yayınlanacak olan "Eğitimde Son Nokta" program ekibini makamında ağırladı.
Bolu Valisi Zahteroğulları, TRT Haber Program Konuğu
21:02
Engelleri Aşarak, Mutluluğa "Evet" Dediler Bolu'da 9 yıl önce geçirdiği trafik kazasında bedensel engelli olan Selçuk Sezer, Özlem Karağöz ile dünya evine girdi.
Engelleri Aşarak, Mutluluğa 'Evet' Dediler
18:31
Engelli Genç Tekerlekli Sandalyeyle Dünya Evine Girdi Bolu’da 21 yaşındaki genç kız, ailesinin engelli olduğu için karşı çıkmasına rağmen 11 yıl önce geçirdiği trafik kazasından sonra tekerlekli sandalyeye mahkum olan genç adamla dünya evine girdi.
Engelli Genç Tekerlekli Sandalyeyle Dünya Evine Girdi
18:20
Arkadaşlarının Dövüldüğü İddiasıyla Yürüyüş Yaptılar Bolu’da arkadaşlarının karşıt görüşlü grup tarafından darp edildiğini iddia eden öğrenciler yürüyüş yaptı.
Arkadaşlarının Dövüldüğü İddiasıyla Yürüyüş Yaptılar
17:52
Bolu'da Engelli Genç Tekerlekli Sandalyeyle Dünya Evine Girdi Bolu'da 21 yaşındaki genç kız, ailesinin engelli olduğu için karşı çıkmasına rağmen geçirdiği trafik kazasından sonra tekerlekli sandalyeye mahkum olan gençle evlendi.
Bolu'da Engelli Genç Tekerlekli Sandalyeyle Dünya Evine Girdi
16:08
Bolu'da Aşk Engel Tanımadı Bolu'da 21 yaşındaki Özlem Karaöz ailesinin engelli olduğu için karşı çıkmasına rağmen dokuz yıl önce geçirdiği trafik kazasının ardından tekerlekli sandalyeye mahkum olan kendisinden 11 yaş büyük Selçuk Sezer ile hayatını birleştirdi.
Bolu'da Aşk Engel Tanımadı
15:40
Üniversitelilerin Dövülmesini Protesto Ettiler Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde bir grup öğrenci arkadaşlarının kent merkezinde dövüldüğünü iddia ederek kampüste yürüyüş yaptı.
Üniversitelilerin Dövülmesini Protesto Ettiler
15:20
Bolu'da 2 Üniversite Öğrencisinin Darp Edildiği İddiası Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde (AİBÜ) bir grup öğrenci, kent merkezinde darp edilen arkadaşları için eylem yaptı.
15:16
Aibü'de Görevli Yardımcı Doçent Ölümden Döndü Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde (AİBÜ) görevli bir öğretim üyesi trafik kazası geçirdi.
Aibü'de Görevli Yardımcı Doçent Ölümden Döndü
13:34
Enerji Verimliliği, Isı Yalıtımı ve Yapı Denetimi Semineri" Abant İzzet Baysal Üniversitesinde (AİBÜ) Avrupa Birliği (AB) Projeleri kapsamında "Enerji Verimliliği, Isı Yalıtımı ve Yapı Denetimi Semineri" düzenlendi.
09:53
Bolu'da Çiftçilere Ekipman Desteği Bolu'da Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında çiftçilere makine ve ekipman desteğinde bulunuldu.
Bolu'da Çiftçilere Ekipman Desteği
15:37
Bolu'da Kuş Gribi Tatbikatı Türkiye'nin en önemli beyaz et üretim yerlerinden olan Bolu'da kuş gribi hastalığına karşı tatbikat başlatıldı.
Bolu'da Kuş Gribi Tatbikatı
19:11
Hegem Vakfı'nın "Türkiye'nin Şiddet Haritası" Araştırması HEGEM Vakfı'nın "Türkiye'nin şiddet haritası" araştırması- HEGEM Vakfı'nca Türkiye'de 2 yılda 104 bin gencin yanı sıra cezaevindeki yaklaşık 5 bin 400 mahkuma ulaşılarak yapılan araştırmada, "Suç işlemekten sizi ne men eder?" sorusuna, katılımcıların yüzde 42'si "Allah korkusu", yüzde 25'i de "kanun korkusu" yanıtını verdi- Araştırmada, öğrencilerin birbirlerine şiddet uygulama sıklığının yüzde 81.5'e çıktığı, yüzde 83'ünün kızgın ve öfkeli olduğu, yüzde 85,5'inin de karamsar olduğu sonucuna
Hegem Vakfı'nın 'Türkiye'nin Şiddet Haritası' Araştırması
18:15
Hegem Vakfı'nın "Türkiye'nin Şiddet Haritası" Araştırması HEGEM Vakfı'nca Türkiye'de 2 yılda 104 bin gencin yanı sıra cezaevindeki yaklaşık 5 bin 400 mahkuma ulaşılarak yapılan araştırmada, "Suç işlemekten sizi ne men eder?" sorusuna, katılımcıların yüzde 42'si "Allah korkusu", yüzde 25'i de "kanun korkusu" yanıtını verdi Araştırmada, öğrencilerin birbirlerine şiddet uygulama sıklığının yüzde 81.5'e çıktığı, yüzde 83'ünün kızgın ve öfkeli olduğu, yüzde 85,5'inin de karamsar olduğu sonucuna varıldı.
15:15
Çocuklar Annelerinden Daha Çok Şiddet Görüyor Hayatboyu Eğitim ve Şiddetle Mücadele Derneği (HEGEM) tarafından yapılan cumhuriyet tarihinin en büyük şiddet araştırmasında, kız çocuklarının anneden yüzde 76, babadan yüzde 69 oranında sözlü şiddet gördüğü, erkek çocuklarının ise daha çok fiziksel şiddet gördüğü öğrenildi.
Çocuklar Annelerinden Daha Çok Şiddet Görüyor
12:39
Bolu'da Vitrinde Kitap Okudular Bolu'da, üniversite öğrencileri kitap okuma alışkanlığına dikkat çekmek için bir mağazanın vitrininde kitap okudu.
Bolu'da Vitrinde Kitap Okudular
13:39
Akademisyen Aşçılardan Tadımlık Tarifler Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin 'Akademisyen Şeflerden Tadımlık Kurslar' projesi kapsamında, bürokrat ve belediye başkanlarına kuzu tandır, baklava ve salatanın nasıl yapılacağı gösterildi.
Akademisyen Aşçılardan Tadımlık Tarifler
12:27
Dünyaya Erken Gelen Esma Bebek Destek Bekliyor Bartın'da, 6 aylık olarak dünyaya gelen Esma Nur Altun'un gelişimi için gereken özel ek gıdalar ve kalbindeki iki damardaki genişleme nedeniyle yapılan sağlık harcamaları, işsiz olan anne ve babasının belini büktü.
Dünyaya Erken Gelen Esma Bebek Destek Bekliyor
10:42
Vali Zahteroğulları'ndan Mudurnu Ziyareti Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, "Turizm, doğal güzellikler ve kaynakların yanı sıra, konaklama, sunulan yemekler ve verilen hizmetlerle oluyor" dedi.
Vali Zahteroğulları'ndan Mudurnu Ziyareti
10:13
Dünyaya Erken Gelen Esma Bebek Destek Bekliyor Bartın'da, 6 aylık olarak dünyaya gelen Esma Nur Altun'un gelişimi için gereken özel ek gıdalar ve kalbindeki iki damardaki genişleme nedeniyle yapılan sağlık harcamaları, işsiz olan anne ve babasının belini büktü.
Dünyaya Erken Gelen Esma Bebek Destek Bekliyor
15:35
Hakkari'de Üniversite Öğrencilerinden 'Baskı ve Gözaltı' Protestosu CÖDER üyesi bir grup üniversite öğrencisi, Türkiye'nin öğrenci ve akademisyenlere baskı uygulandığını öne sürerek basın açıklaması yaptı.
Hakkari'de Üniversite Öğrencilerinden 'Baskı ve Gözaltı' Protestosu
14:56
Hakkari'de Üniversite Öğrencilerinden 'Baskı ve Gözaltı' Protestosu Hakkari Üniversitesi'nde okuyan Cölemerg Öğrenci Derneği'ne (CÖDER) üye bir grup üniversite öğrencisi,gözaltı ve tutuklamalara karşı basın açıklaması yaptı.
Hakkari'de Üniversite Öğrencilerinden 'Baskı ve Gözaltı' Protestosu
18:49
Bolu'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Yeniçağa ilçesinde yolun karşısına geçmek isteyen üniversite öğrencisi, otomobilin çarpması sonucu yaralandı.
17:30
Erkan Oğur Aibü'de Konser Verdi Ünlü sanatçı Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde(AİBÜ) konser verdi.
Erkan Oğur Aibü'de Konser Verdi
19:45
Gözaltına Alınan Öğrenciler Yine Eylem Yaptı Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde (AİBÜ) dün yapılan izinsiz gösteride gözaltına alınan ve ardından serbest bırakılan öğrenciler bugün de eylem yaptı.
Gözaltına Alınan Öğrenciler Yine Eylem Yaptı
18:51
Aibü'de Oturma Eylemi Yapan Öğrencilerin Gözaltına Alınması AİBÜ'de oturma eylemi yapan öğrencilerin gözaltına alınması- Üniversiteden uzaklaştırılan arkadaşlarına destek amacıyla oturma eylemi yaptıkları sırada gözaltına alınan ve emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakılan öğrencilerin de aralarında bulunduğu bir grup yeniden eylem yaptı- Eylem, öğrenci temsilcilerinin Rektör Prof. Dr. Coşkun'la görüşmelerinin ardından sona erdiBOLU (AA) - Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde (AİBÜ) uzaklaştırılan arkadaşlarına destek vermek amacıyla kampüste
Aibü'de Oturma Eylemi Yapan Öğrencilerin Gözaltına Alınması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 10:24:22. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]