13:1800
SON DAKİKA ABD HABERLERİ

Son Dakika ABD Haberleri

  Dünya Deri Sektörü İstanbul'da Buluşuyor

  Dünya Deri Sektörü İstanbul'da Buluşuyor

  18 Kasım’da başlayacak İstanbul Deri Fuarı’nın bu yılki konukları arasında Rusya’nın deri sektöründeki en büyük perakende zinciri Snow Queen’in sahibi Vugar Isaev de bulunuyor. (Bugün 12:54)

   

  Lg G Watch R, Avrupa'ya Açılıyor

  Lg G Watch R, Avrupa'ya Açılıyor

  LG'nin ikinci nesil akıllı saati çok yakında birçok ülkede tüketicilerin beğenisine sunulmuş olacak. (Bugün 12:44)

   

  TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Tunç Açıklaması

  TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Tunç Açıklaması

  "İç güvenlik reformu, toplantı ve gösteri yürüyüşleri hakkında temel hak ve özgürlükleri mevcut durumdan daha geriye götürecek bir düzenleme değil, tam tersi genişleten düzenlemedir" "Bu paket, polis devletine yol açan bir uygulama değil, temel hak ve özgürlüklerin güvenceye alınması anlamında özgürlük paketidir. (Bugün 12:39)

   

  İlik Naklinde Hekim ve Merkez Olarak Sorun Kalmadı'

  İlik Naklinde Hekim ve Merkez Olarak Sorun Kalmadı"

  Türk Hematoloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Teoman Soysal: "Türkiye'de 60'ın üzerinde ilik nakli merkezi var. Hem hekim hem de yatak sayısı olarak ilik nakli yapma konusunda artık Türkiye'nin bir sorunu yok" "Akrabalarında doku uyumu olmayanlarda, akraba dışı verici bulmakta sorunlar çıkabiliyor. (Bugün 12:37)

   

  MHP'li Yalçın: Pkk, 12 Yıllık AK Parti İktidarında Hayli Mesafe Aldı

  MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili E. Semih Yalçın, terör örgütü PKK’nın, 12 yıllık AK Parti iktidarında hayli mesafe aldığını, sayısız taviz kopardığını belirterek, "İktidarının verdiği tavizler bu katiller güruhunu yumuşatmak şöyle dursun, daha çok azdırmıştır. (Bugün 12:36)

   

  IŞİD'in Petrol Bakanı 'Ebu Lukman'!

  IŞİD'in Petrol Bakanı 'Ebu Lukman'!

  Suriyeli işadamı Dada, petrolün kime satılacağına IŞİD'in ''Petrol Bakanı' olarak lanse edilen "Ebu Lukman"ın karar verdiğini söyledi. (Bugün 12:22)

   

  İstanbul ve Ankara'da Döviz Kurları

  İstanbul ve Ankara'da Döviz Kurları

  İstanbul ve Ankara'da dolar, avro ve sterlinin alış satış fiyatları belli oldu. (Bugün 12:17)

   

  "Ankara'da Şehir Dışına Göç Arttı"

  ABD'nin en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams'ın Ankara (Angora) Yönetici Ortağı Cem Demirci, başkentin emlak haritasını çıkardı. (Bugün 12:05)

   

  Teknolojiseverler 'Dijital Dünya'da Buluştu

  Teknolojiseverler "Dijital Dünya"da Buluştu

  İstanbul'da gerçekleşen 6. Global Webit Kongresi yaklaşık 110 ülkeden gelen ve büyük çoğunluğu üst düzey yöneticilerden oluşan katılımcı profiliyle rekor kırdı. (Bugün 12:00)

   

 

Manşet Haberleri

 • Terk Edilince Penisini Kesti

  Terk Edilince Penisini Kesti Sevgilisi tarafından terk edilen 22 yaşındaki çılgın aşık Oliver Ilic, sevgilisinin yatakta çok kötü olduğunu söylemesi üzerine penisini kesti.

 • Türkiye, 13 Kabusundan Uyandı

  Türkiye, 13 Kabusundan Uyandı Galatasaray yenilip, Olympiakos kazanınca Yunanistan Türkiye'ye geçilmişti. Beşiktaş ve Trabzonspor kazanıp üç Yunan takımı bir puan alınca 12'nci sıraya geri döndük.

 • Dev Örümcek Kertenkeleyi Canlı Canlı Yedi

  Dev Örümcek Kertenkeleyi Canlı Canlı Yedi Tuzağa düşürdüğü kertenkeleyi, ölmesini beklemeden yiyen örümcek amatör bir kamera tarafından görüntülendi.

[Hata Bildir]
24.10.2014 13:18:53. #1.11#