17:0500
SON DAKİKA ABD HABERLERİ

Son Dakika ABD Haberleri

  Afyonkarahisar'da Ağustos Ayı İhracat Rakamları

  Afyonkarahisar'da Ağustos Ayı İhracat Rakamları

  Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odasından (ATSO) yapılan açıklamada, kentin Ağustos ayı ihracatı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 5,2 artışla 27 milyon 879 bin dolar olduğu kaydedilirken, en çok ihracatın ise kentin lokomotif sektörü olan ‘doğaltaş sektöründe’ yapıldığı belirtildi. (Bugün 16:52)

   

  İstanbullular'a İnternet Müjdesi

  İstanbullular'a İnternet Müjdesi

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile ICANN CEO’su Fadi Chehade arasında “.ist “ve “.istanbul” uzantıları ile ilgili anlaşma imzalandı. (Bugün 16:43)

   

  ABD'li Gazeteciden İnternet Forumu'nda Türkiye Sorusu

  Bu yıl 9'uncusu İstanbul'da düzenlenen İnternet Yönetişimi Forumu bugün Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi'nde başladı. (Bugün 16:43)

   

  Yatırım Fonlarında Son Durum

  Bankalar ve bazı aracı kurumlar tarafından oluşturulan yatırım fonlarına katılma belgeleri içinde en fazla değer kazanan 10 katılma belgesi ile değişim oranları... (Bugün 15:28)

   

  İsrail'in Batı Şeria'da Filistinlilere Yönelik İhlalleri

  İsrail'in Batı Şeria'da Filistinlilere Yönelik İhlalleri

  İsrail Maliye Bakanı Lapid: “Bu zamanda (böyle bir kararın) amacı ne? Hükümetten böyle bir şey istenilmedi, dolaysıyla İsrail’e sadece zarar verecek” (Bugün 15:26)

   

  'Davutoğlu Başbakan Olunca Sözlerini Unutmasın'

  "Davutoğlu Başbakan Olunca Sözlerini Unutmasın"

  Demirtaş "Başbakan Davutoğlu, pasaportları olmayan Ezidilerin Türkiye'ye girişi konusunda yaşanan aksaklığı gidereceğini söyledi. Başbakan olunca sözünü unutmamalı" dedi. (Bugün 15:15)

   

  Lavrov: Ukrayna'nın NATO Adımı, Krizin Barış Yolu ile Çözümünü Baltalıyor

  Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Ukrayna’nın herhangi bir askeri blok içinde yer almama statüsünü değiştirmesi ve NATO’ya üyelik için girişimlerde bulunmasının, Ukrayna krizinin barış yolu ile çözümünü baltaladığını söyledi. (Bugün 15:12)

   

  Silah Yardımında Sabıkalı Avrupa'ya Dikkat'

  Silah Yardımında Sabıkalı Avrupa'ya Dikkat'

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Avrupa ülkelerinin, peşmerge güçlerine gönderecekleri silahların yakinen takip edilmesi gerektiğini söyledi. (Bugün 15:10)

   

  DTK, HDP, DBP'den Sincar Raporu

  DTK, HDP, DBP'den Sincar Raporu

  HDP, DBP ve Demokratik Toplum Kongresi tarafından kurulan heyetin, Sincar ve Mahmur'da yaşananlara ilişkin hazırladıkları rapor tamamlandı. (Bugün 15:09)

   

  Borsa, 2. Seansa Düşüşle Başladı

  Borsa İstanbul 100 endeksi ikinci seansa, ilk seans kapanışına göre 152,39 puanlık düşüşle 80.669,09 puandan başladı. (Bugün 15:07)

   

  IŞİD'e Büyük Darbe, Hedef Kerkük

  Salahaddin vilayetinin Tuzhurmatu ilçesiyle Amirli ve Süleymanbeg nahiyelerinin IŞİD'den "temizlendiği" belirtildi. Ordu birliklerinin bir sonraki hedefi Kerkük. (Bugün 15:06)

   

  Taksitte Yeni Dönem İçin İlk Adım Atılıyor

  Taksitte Yeni Dönem İçin İlk Adım Atılıyor

  Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, borçlanmanın kontrollü olması içinh gelirle aylık taksit arasında bağ kuracak bir çalışma başlattıklarını söyledi. (Bugün 14:54)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.09.2014 17:05:33. #1.13#