12:5200
SON DAKİKA ABDİ İBRAHİM HABERLERİ

Son Dakika Abdi İbrahim Haberleri

   

  Abdi İbrahim Almanya'daki "Aok" Sağlık Kurumuyla Anlaşma İmzaladı

  Abdi İbrahim, Almanya’nın yüzde 52’sinin hizmet aldığı "Allgemeine Ortskrankenkasse/AOK" sağlık kurumu ile 2 yıllık münhasır anlaşma imzaladı. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  CRT Group'a Dünyanın En Büyük Kalite Ödülü!

  CRT Group'a Dünyanın En Büyük Kalite Ödülü!

  New York Marriott Marquis Hotel'de düzenlenen ve bu yıl 28'inci kez verilen ödül töreni, farklı iş alanlarından liderler, profesyoneller, firma yetkilileri, ekonomi, sanat ve diplomatik misyon temsilcilerini bir araya getirdi. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  Uluslararası Biyoteknoloji Konferansı - SAN

  Uluslararası Biyoteknoloji Konferansı - SAN

  ''Abdi İbrahim, Atabay, Bionorm, Deva, Genkord, İlko, İontek, Keymen, Matriks, Neutec, Nobel'' gibi Türkiye'den çeşitli firmalarının temsil edildiği standları gezen Yılmaz, daha sonra fuar alanında Kore ve Massachusetts'in de aralarında bulunduğu yabancı stantları ziyaret ederek, bilgi aldı. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Uluslararası Biyoteknoloji Konferansı

  Uluslararası Biyoteknoloji Konferansı

  Kalkınma Bakanı Yılmaz: “Sağlık reformuyla elde ettiğimiz başarıyı ilaç sektörüne de taşımak istiyoruz. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Crt Group'a Dünyanın En Büyük Kalite Ödülü!

  Crt Group'a Dünyanın En Büyük Kalite Ödülü!

  New York Marriott Marquis Hotel'de düzenlenen ve bu yıl 28'inci kez verilen ödül töreni, farklı iş alanlarından liderler, profesyoneller, firma yetkilileri, ekonomi, sanat ve diplomatik misyon temsilcilerini bir araya getirdi. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Abdi İbrahim'in Youplus Kids Ürününe "Üstün Lezzet Ödülü"

  Abdi İbrahim'in vitamin, mineral ve gıda takviyeleri pazarındaki yeni ürünü YouPlus Kids, "The International Taste&Quality Institute"dan (iTQi) onay aldı. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.08.2014 12:52:27. #1.11#