SON DAKİKA ABDİ İBRAHİM HABERLERİ

Son Dakika Abdi İbrahim Haberleri

11:13
Berko İlaç, OTC Grubunu Kurdu Toplum sağlığına katkıyı amaç edinmiş, hızlı büyüme grafiği ve inovatif ürünleriyle dikkat çeken Berko İlaç, OTC Grubunu kurdu.
Berko İlaç, OTC Grubunu Kurdu
14:39
Abdi İbrahim, Cezayirli Remede Pharma ile Ortaklık Anlaşması İmzaladı Abdi İbrahim, Cezayirli ilaç firması Remede Pharma ile ortaklık anlaşması imzaladı.
10:07
Abdi İbrahim İnovalig'de Ödül Aldı Abdi İbrahim, İnovaLİG'de ödüle layık görüldü.
11:25
İlaç Sanayisi İhracat Yapar Duruma Gelmeli" TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Mazıcıoğlu: "İlaç sanayimizin yurtiçi talebi karşılamanın ötesine geçerek ihracat yapan bir duruma gelmesi gerekli"
İlaç Sanayisi İhracat Yapar Duruma Gelmeli'
10:59
Abdi İbrahim'in "Akılcı İlaç Kullanımı" Kampanyasına Teşekkür Plaketi Abdi İbrahim'e, "Akılcı İlaç Kullanımı" kampanyası çerçevesinde İlaç Bilincini Geliştirme ve Akılcı İlaç Derneği tarafından teşekkür plaketi verildi.
17:51
Abdi İbrahim'den Gripten Korunma Tavsiyeleri Abdi İbrahim, Türkiye'yi yakın zamanda etkileyen grip salgınına karşı farkındalık yaratmak amacıyla kamuoyunu bilinçlendiriyor.
12:08
Gribe Karşı Ani Isı Değişimlerine Dikkat Abdi İbrahim Medikal Direktörlüğü, gribe yakalanmamak için ani ısı değişimleriyle vücudu yıpratmamak ve açık havadayken yeterince iyi giyinmek gerektiğini belirtti.
Gribe Karşı Ani Isı Değişimlerine Dikkat
13:41
Rekabet Kurulu Kararları Kurul, Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım AŞ ve Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret AŞ tarafından Land Rover, MINI ve BMW markaları ile ilgili bazı raporların paylaşılması konusunda menfi tespit belgesi verilmesini kararlaştırdı.
Rekabet Kurulu Kararları
10:37
Abdi İbrahim, Suudi Arabistan İlaç Pazarında Abdi İbrahim, Suudi Arabistanlı ilaç dağıtım şirketi Banaja Holding'in üretim ve pazarlama firması Deef ile stratejik lisans anlaşması imzaladı.
Abdi İbrahim, Suudi Arabistan İlaç Pazarında
17:44
Yedaş'ın İş Süreçleri Sap ile 'Mükemmel' SAP Forum 2014’te YEDAŞ’ın teknolojik dönüşümdeki başarı hikayesini anlatan YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, SAP’in üst düzey yöneticilerinin katılımıyla ‘kurumsal iş süreçlerini mükemmelleştirmek’ amacıyla protokol imzaladı.
Yedaş'ın İş Süreçleri Sap ile 'Mükemmel'
16:52
Uğur Soğutma, Türkiye'den Küresel Marka Çıkarmayı Hedefleyen Turquality Programına Dahil Oldu Türkiye'den dünya markaları çıkarmak için başlatılan Turquality programı kapsamına alınan firma sayısı 100'ü geçti.
Uğur Soğutma, Türkiye'den Küresel Marka Çıkarmayı Hedefleyen Turquality Programına Dahil Oldu
10:19
Bristol-Myers Squibb Türkiye'de Atama Dr. Anıl Akşit, 15 Ekim günü Bristol-Myers Squibb Medikal departmanına Kıdemli Medikal Müdür olarak atandı.
11:02
Abdi İbrahim Otsuka, "Görmezden Gelmeyelim" Kampanyasını Başlattı Abdi İbrahim Otsuka, şizofreni hastalarına farkındalık yaratmayı amaçladığı "Görmezden Gelmeyelim" kampanyasını hayata geçirdi.
Abdi İbrahim Otsuka, 'Görmezden Gelmeyelim' Kampanyasını Başlattı
15:46
Genzyme'a MS İş Birimi Direktörü Özcan Özgül, 24 Eylül 2014 tarihi itibariyle Genyzme Multipl Skleroz İş Birimi Direktörü olarak atandı.
15:13
SAP Forum İstanbul 31 Ekim'de! Türkiye'nin en geniş katılımlı bilgi teknolojileri etkinliğine geri sayım başladı
SAP Forum İstanbul 31 Ekim'de!
12:04
Abdi İbrahim Cphıworldwide İlaç Fuarına Katıldı Abdi İbrahim, bu yıl 7 9 Ekim tarihlerinde Paris’te gerçekleşen CPhIWorldwide ilaç fuarına katılarak, dünyanın önde gelen ilaç şirketleriyle bir araya geldi.
16:44
Abdi İbrahim Otsuka'dan Görmezden Gelmeyelim Kampanyası Abdi İbrahim Otsuka, Dünya Akıl Sağlığı Günü kapsamında Görmezden Gelmeyelim kampanyasını hayata geçirdi.
15:58
"Görmezden Gelmeyelim" Kampanyasını Hayata Geçiriyor Abdi İbrahim Otsuka Dünya Akıl Sağlığı günü kapsamında dünyaca ünlü vücut boyama sanatçısı TrinaMERRY'i ağırlayarak "Görmezden Gelmeyelim" kampanyasını başlatıyor.
11:48
Abdi İbrahim Otsuka'dan "Görmezden Gelmeyelim" Kampanyası Abdi İbrahim Otsuka, Dünya Akıl Sağlığı Günü kapsamında "Görmezden Gelmeyelim" kampanyası başlatıyor.
10:47
Edirne'den Kısa Kısa Edirne zabıtasının dilenci denetimleri sürüyor.
16:58
Abdi İbrahim'in Patronu Nezih Barut'tan Edirne Belediye Başkanı Gürkan'a Ziyaret Abdi İbrahim’in sahibi Nezih Barut, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret etti.
Abdi İbrahim'in Patronu Nezih Barut'tan Edirne Belediye Başkanı Gürkan'a Ziyaret
13:28
Abdi İbrahim Akademi "Pharma Mini Mba" Programı Mezunlarını Verdi Abdi İbrahim, kurumsal akademi programlarından "Pharma Mini MBA" mezunları için diploma töreni düzenledi.
12:12
Abdi İbrahim BM Küresel İlkeler Sözleşmesi 4. İlerleme Raporu'nu Yayımladı Abdi İbrahim Üst Yöneticisi Süha Taşpolatoğlu: "Yaşadığımız dünyanın gelecek nesillerden ödünç alındığı düşüncesiyle hareket ediyoruz"
Abdi İbrahim BM Küresel İlkeler Sözleşmesi 4. İlerleme Raporu'nu Yayımladı
17:26
Bookinturkey.com, Sunduğu Kurumsal Hizmetler ile Şirketlerin Çözüm Ortağı Oluyor Şirketlere kurumsal hizmetler ve online seyahat çözümleri sunan,geniş içeriği ile bir turizm rehberi niteliği taşıyan BookinTurkey.com, kurumsal seyahat pazarında lider ve öncü konumuyla yaklaşık 2.300 şirketin iş seyahatlerini düzenliyor.
Bookinturkey.com, Sunduğu Kurumsal Hizmetler ile Şirketlerin Çözüm Ortağı Oluyor
11:35
Türk Ekonomisinin Tarihi Markaları Türk ekonomisinde sayısı az da olsa Osmanlı İmparatorluğu döneminde kurulmuş ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşuna tanıklık etmiş şirketler bulunuyor Türkiye'nin en eski markalarının önemli bölümü gıda sektöründe faaliyet gösteriyor 237 yıllık Hacı Bekir Lokumları Türkiye'nin en eski markası.
13:03
Abdi İbrahim Almanya'daki "Aok" Sağlık Kurumuyla Anlaşma İmzaladı Abdi İbrahim, Almanya’nın yüzde 52’sinin hizmet aldığı "Allgemeine Ortskrankenkasse/AOK" sağlık kurumu ile 2 yıllık münhasır anlaşma imzaladı.
09:56
CRT Group'a Dünyanın En Büyük Kalite Ödülü! New York Marriott Marquis Hotel'de düzenlenen ve bu yıl 28'inci kez verilen ödül töreni, farklı iş alanlarından liderler, profesyoneller, firma yetkilileri, ekonomi, sanat ve diplomatik misyon temsilcilerini bir araya getirdi.
CRT Group'a Dünyanın En Büyük Kalite Ödülü!
07:00
Uluslararası Biyoteknoloji Konferansı - SAN ''Abdi İbrahim, Atabay, Bionorm, Deva, Genkord, İlko, İontek, Keymen, Matriks, Neutec, Nobel'' gibi Türkiye'den çeşitli firmalarının temsil edildiği standları gezen Yılmaz, daha sonra fuar alanında Kore ve Massachusetts'in de aralarında bulunduğu yabancı stantları ziyaret ederek, bilgi aldı.
Uluslararası Biyoteknoloji Konferansı -  SAN
06:46
Uluslararası Biyoteknoloji Konferansı Kalkınma Bakanı Yılmaz: “Sağlık reformuyla elde ettiğimiz başarıyı ilaç sektörüne de taşımak istiyoruz.
Uluslararası Biyoteknoloji Konferansı
10:19
Crt Group'a Dünyanın En Büyük Kalite Ödülü! New York Marriott Marquis Hotel'de düzenlenen ve bu yıl 28'inci kez verilen ödül töreni, farklı iş alanlarından liderler, profesyoneller, firma yetkilileri, ekonomi, sanat ve diplomatik misyon temsilcilerini bir araya getirdi.
Crt Group'a Dünyanın En Büyük Kalite Ödülü!
16:30
Abdi İbrahim'in Youplus Kids Ürününe "Üstün Lezzet Ödülü" Abdi İbrahim'in vitamin, mineral ve gıda takviyeleri pazarındaki yeni ürünü YouPlus Kids, "The International Taste&Quality Institute"dan (iTQi) onay aldı.
11:13
Abdi İbrahim'de Atama Abdi İbrahim'in Global Satınalma ve Tedarik Yönetimi Direktörlüğü görevine Güven Karataşlı getirildi.
11:23
Youplus Santranç Turnuvası" Abdi İbrahim'in düzenlediği turnuvada 7 ayrı kategoride 553 çocuk yarıştı.
Youplus Santranç Turnuvası'
16:06
Gkv'liler Youplus Kıds Satranç Turnuvasında Şampiyon Oldu Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları öğrencileri Youplus Kids Satranç Turnuvası’nda üç birincilikle turnuva şampiyonu olarak satranç sporundaki üstünlüklerini bir kez daha gösterdi.
Gkv'liler Youplus Kıds Satranç Turnuvasında Şampiyon Oldu
12:28
Cphı İstanbul'un Zengin Konferans Programında Önemli İsimler Var Üç gün boyunca devam edecek fuarın ilk iki gününde(4-5 Haziran) gerçekleşecek olan konferans programı 19 panelden oluşacak.
Cphı İstanbul'un Zengin Konferans Programında Önemli İsimler Var
09:56
Cphı İstanbul'un Zengin Konferans Programında Önemli İsimler Var Avrasya'nın en büyük ve en kapsamlı ilaç ve ilaç bileşenleri fuarı Uluslararası CPhI İstanbul 2014 Fuarı 4-5 Haziran 2014 tarihlerinde Lütfi Kırdar İstanbul Kongre & Sergi Sarayı'nda ziyaretçilerini ağırlayacak.
Cphı İstanbul'un Zengin Konferans Programında Önemli İsimler Var
16:53
Edirne Gönüllüleri Derneği 7. Olağan Kurulu Edirne Gönüllüleri Derneği 7. olağan kurul toplantısını Edirne Belediyesi'nde gerçekleştirdi.
Edirne Gönüllüleri Derneği 7. Olağan Kurulu
16:27
Edirne Gönüllüleri 7. Olağan Toplantısını Gerçekleştirdi Şehrin kanaat önderlerinden oluşan Edirne Gönüllüleri Yönetim Kurulu, 7. Olağan Kurul toplantısını gerçekleştirdi.
Edirne Gönüllüleri 7. Olağan Toplantısını Gerçekleştirdi
13:53
Kimya İhracatçıları Yeni Birlik Yönetimini Belirledi İKMİB Yönetim Kurulu Başkanlığını Murat Akyüz bir dönem daha yapacak.
Kimya İhracatçıları Yeni Birlik Yönetimini Belirledi
11:42
İeis Olağan Genel Kurulu Nezih Barut, yeniden Yönetim Kurulu başkanlığına seçildi.
16:18
Abdi İbrahim Bdt Ülkeleri Direktörlüğü'ne Tayfun Meriç Getirildi Abdi İbrahim’in Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) Ülkeleri Direktörü Tayfun Meriç oldu.
16:12
Abdi İbrahim'in Yeni Türkiye Pazarlama ve Satış Genel Müdürü Emre Kaan Oldu Abdi İbrahim’in Türkiye Pazarlama ve Satış Genel Müdürlüğü görevine Emre Kaan getirildi.
16:12
Abdi İbrahim Yurtiçi Teknik Operasyonlar Genel Müdür Yardımcılığı'na Gündüz Atandı Abdi İbrahim’in Yurtiçi Teknik Operasyonlar Genel Müdür Yardımcılığı görevine Halit Gündüz getirildi.
10:18
Abdi İbrahim ve Rus Nanolek İle Ortaklık Kurdu Abdi İbrahim ve Rus ilaç firması Nanolek "Stratejik Ortaklık Antlaşması" imzaladı.
Abdi İbrahim ve Rus Nanolek İle Ortaklık Kurdu
16:03
Türkiye'nin En İtibarlı Üç Firması Koç, Sabancı ve Arçelik Türkiye İtibar Endeksi'nin 2011, 2012 ve 2013 yılı araştırmalarında, üç yıl üst üste araştırmanın radarına giren kurum ve markalara da TİE Başarı Belgeleri verildi.
14:15
Türkiye'nin En İtibarlı Markaları Belirlendi Türkiye'nin en itibarlı üç firması Koç Holding, Sabancı Holding ve Arçelik oldu.
Türkiye'nin En İtibarlı Markaları Belirlendi
15:01
Abdi İbrahim YOUPLUS Kids Omega-3 Şurup İle Çocuklara Destek Oluyor Türk ilaç sektörünün köklü şirketi Abdi İbrahim'in vitamin, mineral ve gıda takviyeleri pazarında yetişkin ürünleriyle yer alan YOUPLUS ailesine, şimdi de YOUPLUS Kids ürünleri ekleniyor.
10:55
Abdi İbrahim İlk Sürdürülebilirlik Raporunu Yayımladı Bir asırlık geçmişi ile tıbba ve insanlığa hizmet eden Abdi İbrahim, ilkini yayınladığı A seviye Sürdürülebilirlik Raporu'nu paydaşlarının bilgisine sundu.
11:45
İlaç ve Sağlık Dünyası 8. Pharma Power Conference'ta Buluştu 8. Pharma Power Conference 20 Şubat'ta ilaç ve sağlık dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi.
İlaç ve Sağlık Dünyası 8. Pharma Power Conference'ta Buluştu
11:55
Abdi İbrahim İlk "Sürdürülebilirlik Raporu"Nu Yayımladı Şirket, 2012 yılında 1125 evin bir aylık, 93 evin ise bir yıllık su ihtiyacına karşılık gelen 16 bin 880 metreküp değerinde su ve elektrik tüketiminde 100 konutluk bir yerleşkenin bir yıllık enerji ihtiyacını karşılayacak eş değerde tasarruf sağladı.
Abdi İbrahim İlk 'Sürdürülebilirlik Raporu'Nu Yayımladı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 10:36:12. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ABDİ İBRAHİM HABERLERİ
[Hata Bildir]