04:5600
SON DAKİKA ABDULHALİK TAŞKIN HABERLERİ

Son Dakika Abdulhalik Taşkın Haberleri


... Devamı

  Ağrı'daki Zehirlenme Olayı

  Ağrı'nın Patnos İlçesinde, 189 Kişinin Zehirlendiği Olayın Ardından Köyde İncelemeler Sürüyor. Patnos Belediyesi Köye Pet Su Dağıtımı Yaparken, Köylüler Yaşadıkları Şoku Atlatmaya Çalışıyor. (11 Nisan 2007 Çarşamba )

   

  Patnos'ta Polis Günü kutlandı

  Emniyet Teşkilatı'nın 162. kuruluş yıl dönümü Patnos'ta çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. (10 Nisan 2007 Salı )

   

  Patnoslu öğrenciler, temiz çevre için yürüdü

  Patnoslu öğrenciler, temiz çevre için yürüdü

  Ağrı'nın Patnos ilçesi Cengiz Topel İlköğretim Okulu'nun 1. kademesinde okuyan öğrenciler temiz çevre için yürüdü. (06 Nisan 2007 Cuma )

   

  Patnos'ta Kasaplar Yeni Çarşılarını Beğenmedi

  Ağrı'nın Patnos İlçe Belediye Başkanlığı Tarafından Kasaplar İçin Yaptırılan 32 İş Yerinin Bulunduğu Çarşı, Kasapları Memnun Etmedi. (03 Şubat 2007 Cumartesi )

   

 

  Patnos'ta 24 Saat Süren Rehine Kurtarma Operasyonu

  Patnos'ta 24 Saat Süren Rehine Kurtarma Operasyonu

  Ağrı'nın Patnos İlçesi'nde Şizofreni Hastası Olduğu İddia Edilen Baba, Evinde 2 Çocuğunu Baltayla Rehin Aldı. (02 Şubat 2007 Cuma )

   

  Ağrı: Patnos'ta Mehmetçik Dershanesi Açılışı

  Ağrı: Patnos'ta Mehmetçik Dershanesi Açılışı

  Ağrı'nın Patnos İlçesi'nde, 34. Motorlu Tugay Komutanlığı Tarafından Düzenlenen Törenle Mehmetçik Dershanesi'nin Açılışı Gerçekleştirildi. (05 Ekim 2006 Perşembe )

   

  Ağrı: Bakan Güler Ağrı'da

  Ağrı: Bakan Güler Ağrı'da

  Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, AK Parti Ağrı Milletvekili Halil Özyolucu'nun Davetlisi Olarak Ağrı'nın Patnos İlçesi'nde, Masrafları Milletvekili Halil Özyolcu Tarafından Karşılanan 500 Kimsesiz ve Yardıma Muhtaç Çocuğun Toplu Sünnet Törenine Katıldı. Kirvelik de Yapan Bakan Güler, Sanatcı Nurettin Rençber ile Servet Kocakaya'nın Konserini de Bir Süre İzledi. (14 Eylül 2006 Perşembe )

   

  Ağrı: Patnos'taki Ev Yangını

  Ağrı: Patnos'taki Ev Yangını

  Ağrı'ın Patnos İlçesi'nde tek katlı ahşap evde bugün çıkan yangınla ilgili soruşturma sürdürülürken, ölen 4 kişi gözyaşları arasında toprağa verildi. (26 Temmuz 2006 Çarşamba )

   

  Ağrı: Yol Genişletildi, Telefon Ve Elektrik Direkleri Ortada Kaldı

  Ağrı: Yol Genişletildi, Telefon Ve Elektrik Direkleri Ortada Kaldı

  Ağrı'nın Patnos İlçe Belediyesi tarafından cadde ve sokaklarda başlatılan çalışmalar sebebiyle TEDAŞ ve Türk Telekom'a ait direkler yol ortasında kalınca ilginç bir görüntü oluştu. (26 Temmuz 2006 Çarşamba )

   

  Ağrı: Patnos Anadolu Lisesi İlk Mezunlarını Verdi

  Ağrı'nın Patnos İlçe Anadolu Lisesi yönetimi tarafından düzenlenen mezuniyet töreninde öğrenciler, hüzün ve heyecanı birarada yaşandı. (16 Haziran 2006 Cuma )

   

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
02.09.2014 04:56:53. #1.13#