SON DAKİKA ABDULHALİK TAŞKIN HABERLERİ

Son Dakika Abdulhalik Taşkın Haberleri


... Devamı

12:36
Belediye Başkan Adayları Yemekte Buluştu AĞRI (İHA) – Ağrı’nın Patnos Kaymakamlığı, seçimler öncesi verdiği yemekte belediye başkan adaylarını bir araya getirdi.
Belediye Başkan Adayları Yemekte Buluştu
15:51
Milletvekili Aday Adayı Taşkın, Muhtarlarla Bir Araya Geldi AK Parti'den Milletvekili Aday Adaylığını Açıklayan Patnos Eski Belediye Başkanı Abdulhalik Taşkın, Muhtarlarla Yemekte Bir Araya Geldi.
Milletvekili Aday Adayı Taşkın, Muhtarlarla Bir Araya Geldi
16:45
Ağr'ı Halkı Memlekette Oturmayan Vekil İstemiyor AK Parti'den Milletvekili Aday Adaylığını Açıklayan Ağrı'nın Patnos İlçesi Eski Belediye Başkanı Abdulhalik Taşkın, Esnafla Yemekte Biraraya Geldi.
Ağr'ı Halkı Memlekette Oturmayan Vekil İstemiyor
14:01
Patnos Belediye Başkanı Yılmaz: Çizgimizden Taviz Vermeyeceğiz, Sorunları Diyalogla Çözeceğiz Ağrı'nın Patnos İlçesinin DTP'li Yeni Belediye Başkanı Yusuf Yılmaz, İlçenin Sorunlarını İkna ve Diyalogla Çözeceklerini, Çizgilerinden de Taviz Vermeyeceklerini Söyledi.
Patnos Belediye Başkanı Yılmaz: Çizgimizden Taviz Vermeyeceğiz, Sorunları Diyalogla Çözeceğiz
17:01
Patnos Belediyesi Artık DTP'li Ağrı'nın Patnos İlçesinde Belediye Başkanlığını Demokratik Toplum Partisi (DTP) Adayı Yusuf Yılmaz Kazandı.
Patnos Belediyesi Artık DTP'li
17:02
Yolun Ortasında Kalan Direkler Kazaya Davetiye Çıkarıyor Iüüıüüağrı'nın Patnos İlçesinde Belediye Tarafından Yürütülen Yol Yapım Çalışmaları İlginç Görüntüleri de Beraberinde Getirdi. Çalışmalar Sonrası Yollar Genişletilirken, Yol Kenarında Bulunan Elektrik Direkleri de Yol Ortasında Kaldı.
Yolun Ortasında Kalan Direkler Kazaya Davetiye Çıkarıyor
19:01
Gönüllüler Patnos'ta 750 Ailenin Yüzünü Güldürdü Iüüdoğu-batı Kardeşliğini Pekiştirmek, Karşılıklı Önyargıları Kırmak ve İhtiyaç Sahibi İnsanlara El Uzatmak İçin Geçen Yıl Olduğu Gibi Bu Yıl da Batı İllerinden Çok Sayıda Hayırsever Kurban Bayramı'nda Doğu ve Güneydoğu'ya Geldi.
Gönüllüler Patnos'ta 750 Ailenin Yüzünü Güldürdü
17:52
1. Patnos Süphandağı Şiir Şöleni Şairleri Buluşturdu Iüüağrı Patnos Milli Eğitim Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi Tarafından İlk Defa Düzenlenen 1. Süphandağı Şiir Şöleni, Birçok Ünlü Şairi Bir Araya Getirdi.
1. Patnos Süphandağı Şiir Şöleni Şairleri Buluşturdu
18:18
Patnos Yeni Otogarına Kavuştu Ağrı'nın Patnos İlçesinde Belediye Tarafından Yaptırılan Yeni Otogar Hizmete Açıldı.
Patnos Yeni Otogarına Kavuştu
12:42
Patnos Anadolu Lisesi, Mezunlarını Uğurladı Ağrı Patnos Anadolu Lisesi, Düzenlenen Mezuniyet Töreni ile Mezunlarını Uğurladı.
Patnos Anadolu Lisesi, Mezunlarını Uğurladı
20:51
Patnos Anadolu Lisesi Öğrencileri İçin Mezuniyet Töreni Ağrı'nın Patnos İlçesinde Bulunan Anadolu Lisesi Öğrencileri İçin Mezuniyet Töreni Düzenlendi.
Patnos Anadolu Lisesi Öğrencileri İçin Mezuniyet Töreni
12:07
Asker Adaylarına Düğün Gibi Uğurlama Töreni Ağrı'nın Patnos İlçesinde 88/2 Tertip Olarak Vatani Görevini Yerine Getirecek Olan Asker Adaylarına Düğün Gibi Bir Uğurlama Töreni Düzenlendi.
Asker Adaylarına Düğün Gibi Uğurlama Töreni
15:03
Patnos'ta Düzenlenen Futbol Turnuvası Sona Erdi Ağrı'nın Patnos İlçesinde Düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvası Yapılan Final Maçı ile Sona Erdi.
Patnos'ta Düzenlenen Futbol Turnuvası Sona Erdi
13:10
Patnos Belediyesi yaz temizlik çalışmalarına yeniden başladı Ağrı Patnos Belediyesi, havaların ısınmasıyla beraber ilçede temizlik çalışmalarına hız verdi.
Patnos Belediyesi yaz temizlik çalışmalarına yeniden başladı
16:01
Patnos Belediye Başkanı, icraatlarını Ağrı'da düzenlediği basın toplantısında anlattı Ağrı'nın Patnos Belediye Başkanı Abdulhalik Taşkın, bir ilke imza atarak bu güne kadar Patnos'ta yaptığı çalışmaları Ağrı'da anlattı.
Patnos Belediye Başkanı, icraatlarını Ağrı'da düzenlediği basın toplantısında anlattı
17:22
Patnos Belediyesi, 600 fakir aileye gıda malzemesi dağıtacak Patnos Belediyesi, ramazanda 600 fakir aileye gıda malzemesi dağıtacak. Belediye, son iki yıldır ramazan ayı boyunca hergün 500 kişiye sıcak yemek veriyor.
15:21
Keht görüntüleme sistemi ile Patnos dünyaya tanıtılıyor Ağrı Patnos Belediyesi, ıÜüilçe merkezinde 5 ayrı yere yerleştirdiği kameralar sayesinde vatandaşlara internet üzerinden Patnos'u canlı izleme imkanı sağlıyor.
Keht görüntüleme sistemi ile Patnos dünyaya tanıtılıyor
16:22
Patnos'ta açılan rehabilitasyon merkezi engellilere umut olacak Ağrı'nın Patnos ilçesindeki ilk özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi hizmete açıldı.
Patnos'ta açılan rehabilitasyon merkezi engellilere umut olacak
12:23
Abdulkadir Taşkın AK Parti'den Aday Adayı Oldu Ağrı'nın Tanınmış Simalarından Abdulkadir Taşkın, 22 Temmuz'da Yapılacak Olan Milletvekilliği Seçimlerinde AK Parti'den Aday Adayı Olduğunu Açıkladı.
18:41
Patnoslular işgalden kurtuluş heyecanını 89. kez yaşadı Ağrı'nın Patnos ilçesinin düşman işgalinden kurtalışının 89. yıldönümü coşkuyla kutlandı. Kaymakamlık önünde Atatürk anıtına çelenklerin bırakılmasıyla başlayan tören, daha sonra saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından protokolun halkın kurtuluş gününü kutlamasıyla devam etti.
Patnoslular işgalden kurtuluş heyecanını 89. kez yaşadı
20:54
Ağrı'daki Toplu Zehirlenme Ağrı Valisi Halil İbrahim Akpınar ve AK Parti Ağrı Milletvekili Naci Aslan, Ağrı'nın Patnos İlçesinde 220 Kişinin Zehirlendiği Gencali Köyünü Ziyaret Ederek, Evlatlarını Kaybeden Ağlamaz Ailesine Taziyede Bulundu.
18:42
Ağrı'daki Zehirlenme Olayı Ağrı'nın Patnos İlçesinde, 189 Kişinin Zehirlendiği Olayın Ardından Köyde İncelemeler Sürüyor. Patnos Belediyesi Köye Pet Su Dağıtımı Yaparken, Köylüler Yaşadıkları Şoku Atlatmaya Çalışıyor.
18:22
Patnos'ta Polis Günü kutlandı Emniyet Teşkilatı'nın 162. kuruluş yıl dönümü Patnos'ta çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.
16:41
Patnoslu öğrenciler, temiz çevre için yürüdü Ağrı'nın Patnos ilçesi Cengiz Topel İlköğretim Okulu'nun 1. kademesinde okuyan öğrenciler temiz çevre için yürüdü.
Patnoslu öğrenciler, temiz çevre için yürüdü
13:12
Patnos'ta Kasaplar Yeni Çarşılarını Beğenmedi Ağrı'nın Patnos İlçe Belediye Başkanlığı Tarafından Kasaplar İçin Yaptırılan 32 İş Yerinin Bulunduğu Çarşı, Kasapları Memnun Etmedi.
14:52
Patnos'ta 24 Saat Süren Rehine Kurtarma Operasyonu Ağrı'nın Patnos İlçesi'nde Şizofreni Hastası Olduğu İddia Edilen Baba, Evinde 2 Çocuğunu Baltayla Rehin Aldı.
Patnos'ta 24 Saat Süren Rehine Kurtarma Operasyonu
20:43
Ağrı: Patnos'ta Mehmetçik Dershanesi Açılışı Ağrı'nın Patnos İlçesi'nde, 34. Motorlu Tugay Komutanlığı Tarafından Düzenlenen Törenle Mehmetçik Dershanesi'nin Açılışı Gerçekleştirildi.
Ağrı: Patnos'ta Mehmetçik Dershanesi Açılışı
17:03
Ağrı: Bakan Güler Ağrı'da Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, AK Parti Ağrı Milletvekili Halil Özyolucu'nun Davetlisi Olarak Ağrı'nın Patnos İlçesi'nde, Masrafları Milletvekili Halil Özyolcu Tarafından Karşılanan 500 Kimsesiz ve Yardıma Muhtaç Çocuğun Toplu Sünnet Törenine Katıldı. Kirvelik de Yapan Bakan Güler, Sanatcı Nurettin Rençber ile Servet Kocakaya'nın Konserini de Bir Süre İzledi.
Ağrı: Bakan Güler Ağrı'da
19:01
Ağrı: Patnos'taki Ev Yangını Ağrı'ın Patnos İlçesi'nde tek katlı ahşap evde bugün çıkan yangınla ilgili soruşturma sürdürülürken, ölen 4 kişi gözyaşları arasında toprağa verildi.
Ağrı: Patnos'taki Ev Yangını
12:14
Ağrı: Yol Genişletildi, Telefon Ve Elektrik Direkleri Ortada Kaldı Ağrı'nın Patnos İlçe Belediyesi tarafından cadde ve sokaklarda başlatılan çalışmalar sebebiyle TEDAŞ ve Türk Telekom'a ait direkler yol ortasında kalınca ilginç bir görüntü oluştu.
Ağrı: Yol Genişletildi, Telefon Ve Elektrik Direkleri Ortada Kaldı
20:04
Ağrı: Patnos Anadolu Lisesi İlk Mezunlarını Verdi Ağrı'nın Patnos İlçe Anadolu Lisesi yönetimi tarafından düzenlenen mezuniyet töreninde öğrenciler, hüzün ve heyecanı birarada yaşandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 05:23:15. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ABDULHALİK TAŞKIN HABERLERİ
[Hata Bildir]