03:3400
SON DAKİKA ABDULKADİR KART HABERLERİ

Son Dakika Abdulkadir Kart Haberleri


... Devamı

   

  Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder Açıklaması

  Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder Açıklaması

  Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, kendisi için düzenlenen veda programında yaptığı konuşmada, ana muhalefet partisi CHP’nin Türkiye’yi yıkmaya çalışan bir parti olduğunu öne sürerek, “Onlara parti denemez, onlar bir örgüttür” ifadelerini kullandı. (29 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Eski Rize Milletvekili ve Başbakan Erdoğan'ın Komşusu Abdulkadir Kart Açıklaması

  Eski Rize Milletvekili ve Başbakan Erdoğan'ın Komşusu Abdulkadir Kart Açıklaması

  Eski Rize Milletvekili Abdulkadir Kart, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile aynı çatı altında yaşadıklarını belirterek, “Başbakanımızın çalışma temposunu en yakın takip edenlerden biriyim. Seçim çalışmaları dolayısıyla her gün iki-üç miting yaparak yoğun bir enerji harcadı. (29 Mart 2014 Cumartesi )

   

  İçişleri Bakanı Güler Mardin'de Kampüs İnşasını İnceleyecek

  İçişleri Bakanı Güler Mardin'de Kampüs İnşasını İnceleyecek

  İçişleri Bakanı Güler, Türkerler Holding ile TÜRGEV tarafından yaptırılacak olan eğitim kampüsünün inşaat alanını incelemek üzere Mardin'e gitti. (31 Ekim 2013 Perşembe )

   

  Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Kuruldu

  Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Kuruldu

  Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'ni geliştirmek ve "hayırlı çalışmalarda bulunmak için" Türkiye'nin önde gelen iş adamları ve siyasetçileri Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı'nı kurdu Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'ni... (14 Şubat 2013 Perşembe )

   

  Cenazedeki Bağış

  Cenazedeki Bağış

  Rize'de dün bakanlar Hayati Yazıcı ve Binali Yıldırım'ın da katıldığı cenaze namazında tabutun yanındaki üzerinde "Geliri vakfa aittir" yazan para kasası dikkat çekti. (24 Mart 2012 Cumartesi )

   

  Başbakan Erdoğan'a Rize'den Geçmiş Olsun Ziyareti

  Başbakan Erdoğan'a Rize'den Geçmiş Olsun Ziyareti

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Başbakanlık Merkez Binada Rize'den gelen heyeti kabul ederek 2 saat'e yakın görüşme yaptı. (04 Ocak 2012 Çarşamba )

   

  Rizeliler'den Başbakan Erdoğan'a "Geçmiş Olsun" Ziyareti

  Rize heyeti, bir süre önce rahatsızlığı nedeniyle ameliyat olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret ederek, "geçmiş olsun" dileğini iletti. (04 Ocak 2012 Çarşamba )

   

  Anka, 9 Temmuz 2010 Cuma Gündemi

  Anka, Ankara Haber Ajansı A.ş. (09 Temmuz 2010 Cuma )

   

  Genel Kurul'da 259 Delege Oy Kullanacak

  Genel Kurul'da 259 Delege Oy Kullanacak

  Kayyum Heyetinin Aldığı Karar Gereği 17-18 Ocak Tarihlerinde Yapılacak Olan Futbol Federasyonu Genel Kurul Toplantısı'nda Oy Kullanacak Delege Listesi Belli Oldu. (16 Ocak 2008 Çarşamba )

   

  Başbakan Erdoğan, Cep Telefonundan Hemşehrilerine Seslendi

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Rize Teşkilatı'nın Aday Tanıtımı Sırasında Rize Milletvekili Adayı Ali Bayramoğlu'nun Cep Telefonundan Rizeli Hemşehrilerine Seslendi. (07 Haziran 2007 Perşembe )

   

  AKP'li Hemşerisi Mesut Yılmaz'a Şans Tanımadı

  AKP Rize Milletvekili Abdulkadir Kart, Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Rize'den Adaylığına Dair, '20 Yıldır Siyaset Yapıyor. Başbakanlık Yaptı. Ama Bağımsız Aday Olup Seçimi Kazanmak Kolay Değil' Dedi. (20 Mart 2007 Salı )

   

  Rize'de Mesut Yılmaz Rüzgarı

  Memleketi Rize'den Bağımsız Milletvekili Adaylığı Gündemde Olan Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ı Hemşehrileri de Meclis'te Görmek İstiyor. Rize Kamuoyu, Bağımsız Adaylığı Halinde Yılmaz'ın Milletvekilliğine Kesin Gözüyle Bakıyor. (15 Mart 2007 Perşembe )

   

  Milletvekili Abdulkadir Kart'ın İncelemeleri

  Milletvekili Abdulkadir Kart'ın İncelemeleri

  AK Parti Rize Milletvekili Abdulkadir Kart, İktidarları Döneminde Rize'nin Bir Şantiye Haline Geldiğini Söyledi. (12 Mart 2007 Pazartesi )

   

  Rize: 1. Rize Sempozyumu

  Rize: 1. Rize Sempozyumu

  Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Bugüne Kadar Rize'nin 2 Başbakan Çıkartmasına Rağmen İstediği Yatırımları Alamadığını Öne Sürerek, "Bu Başbakanlarımız Rize Orijinli Olmalarına Rağmen Dışarıda Büyüdüler. Bu Başbakanlarımızdan Gerektiği Gibi Faydalanamadık. Rize'ye Hak Ettiği Yatırımları Getiremedik" Dedi. (16 Kasım 2006 Perşembe )

   

  Rize: Milletvekilinin Evi Soyuldu

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Rize Milletvekili Abdulkadir Kart'ın evi soyuldu. (10 Ağustos 2006 Perşembe )

   

  Rize: 12. Ayder Kültür Ve Doğa Festivali

  Rize'nin Çamlıhemşin İlçesi'ndeki Ayder Yaylası'nda, bu yıl 12.'si düzenlenen Ayder Kültür ve Doğa Festivali bugün başladı. (10 Haziran 2006 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 03:34:28. #1.11#