SON DAKİKA ABDULKADİR KART HABERLERİ

Son Dakika Abdulkadir Kart Haberleri

 • 14:29Rteü Geliştirme Vakfı Olağan Genel Kurulu YapıldıRize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Geliştirme Vakfı Olağan Genel Kurulu yapıldı.
 • 22:56Ovit Tüneli'nde 17 Bin 662 Metre Yol AlındıOvit Tüneli'nde 17 Bin 662 Metre Yol AlındıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ovit Tüneli'nin dışından genel görüntüler-İnşaat alanından görüntüve içinden görüntüler- Rize Valisi Ersin Yazıcı'nın inşaat alanında- Rize Valisi Ersin Yazıcı Ovit Tüneli içinde bilgi alırken Ovit Tüneli'nde 17 bin 662 metre yol alındı- Dünyanın en uzun ikinci tüneli olma özelliğini taşıyan Rize'yi Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine bağlayacak Ovit Tüneli'nin 17 bin 662 metrelik bölümü tamamlandı- Rize Valisi Yazıcı: - "İki tüpte toplamda 17 bin 662 metre kazı işlemi tamamlandı.
 • 21:45Ovit Tüneli'nde 17 Bin 662 Metre Yol AlındıDünyanın en uzun ikinci tüneli olma özelliğini taşıyan, Rize-Erzurum karayolu güzergahındaki 2 bin 640 rakımlı Ovit Dağı'nda yapımı süren Ovit Tüneli'nin 17 bin 662 metrelik bölümü tamamlandı.
 • 12:21Türkiye'yi Sarsan Dinleme Skandalında Adı Geçmeyen Tek BakanTürkiye'yi Sarsan Dinleme Skandalında Adı Geçmeyen Tek BakanCumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu ve tüm bakanların dinlendiğini gösteren listede bir tek eski Bakan İdris Naim Şahin'in olmaması dikkat çekti.
 • 09:06Tüm Bakanların Telefonları DinlenmişTüm Bakanların Telefonları DinlenmişCumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu başta olmak üzere tüm bakanların dinlenen telefonlarından elde edilen ses kayıtları ele geçirildi.
 • 16:12Rteü'den 777 Öğrenciye BursRteü'den 777 Öğrenciye BursRTEÜ Geliştirme Vakfı, RTEÜ'yü seçen 27 öğrenciye aylık 1000 ile 1500 lira arasında teşvik, 750 öğrenciye de aylık 300 lira ihtiyaç bursu verme kararı aldı.
 • 11:38Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder AçıklamasıGüneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder AçıklamasıGüneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, kendisi için düzenlenen veda programında yaptığı konuşmada, ana muhalefet partisi CHP’nin Türkiye’yi yıkmaya çalışan bir parti olduğunu öne sürerek, “Onlara parti denemez, onlar bir örgüttür” ifadelerini kullandı.
 • 09:33Eski Rize Milletvekili ve Başbakan Erdoğan'ın Komşusu Abdulkadir Kart AçıklamasıEski Rize Milletvekili ve Başbakan Erdoğan'ın Komşusu Abdulkadir Kart AçıklamasıEski Rize Milletvekili Abdulkadir Kart, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile aynı çatı altında yaşadıklarını belirterek, “Başbakanımızın çalışma temposunu en yakın takip edenlerden biriyim. Seçim çalışmaları dolayısıyla her gün iki-üç miting yaparak yoğun bir enerji harcadı.
 • 17:27İçişleri Bakanı Güler Mardin'de Kampüs İnşasını İnceleyecekİçişleri Bakanı Güler Mardin'de Kampüs İnşasını İnceleyecekİçişleri Bakanı Güler, Türkerler Holding ile TÜRGEV tarafından yaptırılacak olan eğitim kampüsünün inşaat alanını incelemek üzere Mardin'e gitti.
 • 17:53Bakan Güler BDP'lilerin Çözüm Sürecine Desteği Yüzde 95Bakan Güler BDP'lilerin Çözüm Sürecine Desteği Yüzde 95İçişleri Bakanı Muammer Güler, PKK'lı Cemil Bayık ile BDP Genel Başkan Yardımcısı Gültan Kışanık'ın çözüm sürecini yönelik açıklamalarını değerlendirip, Ben Sayın Kışanak'ı muhatap olarak bu konuda kabul ederim.
 • 17:26"Suriye Sınırına Örülecek Duvar Önlem Duvarıdır"İçişleri Bakanı Güler, Suriye sınırına örülecek istinat duvarına ilişkin "Suriye'den gelenlerin can güvenliğini korumaya yönelik bir duvardır." dedi.
 • 16:29Bakan Güler: Suriye Sınırı Boyunca Duvar ÇekilmeyecekBakan Güler: Suriye Sınırı Boyunca Duvar Çekilmeyecekİçişleri Bakanı Muammer Güler, Suriye sınırında tümüyle duvar çekmek gibi bir yaklaşımları bulunmadığını, Nusaybin'deki yerel yöneticilerin askeri bölgedeki duvarı yıkma yetkisi bulunmadığını söyledi.
 • 14:38İçişleri Bakanı Güler Mardin'deİçişleri Bakanı Güler Mardin'de"(Suriye sınırına istinat duvarı örüleceği iddiası) Suriye'den gelebilecek insani anlamda kişilerin can güvenliğini korumaya yönelik bir duvardır. Ceylanpınar'da, Akçakale'de şimdiye kadar yaş...
 • 10:37Türk Büro-Sen: TOKİ Türk Büro-Sen: TOKİ "Toplu Kardolaşma İdaresi" Oldu, Milletvekili Yakınları YerleştirildiTürk Büro-Sen, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, "TOKİ ve iştiraklerine 800 civarında temiz ve torpilsiz anadolu gençlerini almaya çalıştım" sözlerine "Biz kendisine sormadan edemiyoruz Türk Büro-Sen, Toplu Konut İdaresi'ne (TOKİ)"...
 • 09:41Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı KurulduRecep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı KurulduRecep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'ni geliştirmek ve "hayırlı çalışmalarda bulunmak için" Türkiye'nin önde gelen iş adamları ve siyasetçileri Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı'nı kurdu Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'ni...
 • 09:54Cenazedeki BağışCenazedeki BağışRize'de dün bakanlar Hayati Yazıcı ve Binali Yıldırım'ın da katıldığı cenaze namazında tabutun yanındaki üzerinde "Geliri vakfa aittir" yazan para kasası dikkat çekti.
 • 21:50Başbakan Erdoğan'a Rize'den Geçmiş Olsun ZiyaretiBaşbakan Erdoğan'a Rize'den Geçmiş Olsun ZiyaretiBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan Başbakanlık Merkez Binada Rize'den gelen heyeti kabul ederek 2 saat'e yakın görüşme yaptı.
 • 18:00Rizeliler'den Başbakan Erdoğan'a "Geçmiş Olsun" ZiyaretiRize heyeti, bir süre önce rahatsızlığı nedeniyle ameliyat olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret ederek, "geçmiş olsun" dileğini iletti.
 • 17:38İbb Başkanı Topbaş, Çaykur'u Ziyaret Ettiİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu, AK Parti Rize İl Başkanı Hasan Karal ve AK Parti Rize Eski Milletvekili Abdulkadir Kart ile Birlikte Çaykur Araştırma Müdürlüğünü Ziyaret Etti.
 • 08:08Anka, 9 Temmuz 2010 Cuma GündemiAnka, Ankara Haber Ajansı A.ş.
 • 17:29Genel Kurul'da 259 Delege Oy KullanacakGenel Kurul'da 259 Delege Oy KullanacakKayyum Heyetinin Aldığı Karar Gereği 17-18 Ocak Tarihlerinde Yapılacak Olan Futbol Federasyonu Genel Kurul Toplantısı'nda Oy Kullanacak Delege Listesi Belli Oldu.
 • 17:42Güneysu'da toplu sünnet şöleniGüneysu'da toplu sünnet şöleniRize'nin Geneysu İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen 'Temel Atma ve Toplu Sünnet Şöleni' ile 60 çocuk sünnet ettirildi. Keçiören Belediyesi tarafından Güneysu Cumhuriyet Meydanı ve rekreasyon düzenlemesinin temeli düzenlenen törenle atıldı.
 • 19:57Başbakan Erdoğan, Cep Telefonundan Hemşehrilerine SeslendiBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Rize Teşkilatı'nın Aday Tanıtımı Sırasında Rize Milletvekili Adayı Ali Bayramoğlu'nun Cep Telefonundan Rizeli Hemşehrilerine Seslendi.
 • 08:49AKP'li Hemşerisi Mesut Yılmaz'a Şans TanımadıAKP Rize Milletvekili Abdulkadir Kart, Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Rize'den Adaylığına Dair, '20 Yıldır Siyaset Yapıyor. Başbakanlık Yaptı. Ama Bağımsız Aday Olup Seçimi Kazanmak Kolay Değil' Dedi.
 • 14:43Rize'de Mesut Yılmaz RüzgarıMemleketi Rize'den Bağımsız Milletvekili Adaylığı Gündemde Olan Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ı Hemşehrileri de Meclis'te Görmek İstiyor. Rize Kamuoyu, Bağımsız Adaylığı Halinde Yılmaz'ın Milletvekilliğine Kesin Gözüyle Bakıyor.
 • 20:49Milletvekili Abdulkadir Kart'ın İncelemeleriMilletvekili Abdulkadir Kart'ın İncelemeleriAK Parti Rize Milletvekili Abdulkadir Kart, İktidarları Döneminde Rize'nin Bir Şantiye Haline Geldiğini Söyledi.
 • 15:05Rize: 1. Rize SempozyumuRize: 1. Rize SempozyumuRize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Bugüne Kadar Rize'nin 2 Başbakan Çıkartmasına Rağmen İstediği Yatırımları Alamadığını Öne Sürerek, "Bu Başbakanlarımız Rize Orijinli Olmalarına Rağmen Dışarıda Büyüdüler. Bu Başbakanlarımızdan Gerektiği Gibi Faydalanamadık. Rize'ye Hak Ettiği Yatırımları Getiremedik" Dedi.
 • 14:41Rize: Milletvekilinin Evi SoyulduAdalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Rize Milletvekili Abdulkadir Kart'ın evi soyuldu.
 • 15:42Rize: 12. Ayder Kültür Ve Doğa FestivaliRize'nin Çamlıhemşin İlçesi'ndeki Ayder Yaylası'nda, bu yıl 12.'si düzenlenen Ayder Kültür ve Doğa Festivali bugün başladı.