20:3800
SON DAKİKA ABDULLAH GÜL HABERLERİ

Son Dakika Abdullah Gül Haberleri


ABDULLAH GÜL

29 Ekim 1950'de Kayseri'de doğdu. Öğrenimini Kayseri Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde yaptı. Aynı fakültede başladığı doktora çalışmaları için iki yıl İngiltere'de kaldı ve 1983'te İstanbul Üniversitesi'nden Doktor unvanı aldı. Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği... Devamı

  Gözler Ankara'daki MGK Toplantısında! Kulislerde Merak Artıyor

  Gözler Ankara'daki MGK Toplantısında! Kulislerde Merak Artıyor

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk kez başkanlık ettiği Milli Güvenlik Kurulu toplantısının uzaması, Ankara kulislerini hem hareketlendirdi hem de hareketlendirdi. (Dün 22:29)

   

  Gül'ün İzmir'den Milletvekili Adayı Olacağı Konuşuluyor

  Gül'ün İzmir'den Milletvekili Adayı Olacağı Konuşuluyor

  11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, AK Parti kulislerinde halen en çok konuşulan isim... Parti kulislerindeki iddialara göre Gül, CHP'nin kalesi İzmir'den aday olacak. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Türkmenistan'ın Bağımsızlığının 23. Yıl Dönümü

  11. Cumhurbaşkanı Gül, Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov'u kutladı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Berdimuhammedov'dan Gül'e Ortak Cami Açılışı Teklifi

  Türkmenistan Cumhurbaşkanı Kurbankulu Berdimuhammedov, bağımsızlık günü kutlaması için kendisini arayan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e, ülkesinde Türk müteahhitler tarafından yaptırılan caminin açılışını birlikte yapmayı teklif etti. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  AYM'den 6 Buçuk Milyon Çalışana Müjde

  AYM'den 6 Buçuk Milyon Çalışana Müjde

  Anayasa Mahkemesi'nin Sendikalar Yasası'nın bazı maddelerini iptal etmesiyle 6.5 milyon işçiye 'sendika tazminatı' geri geldi. 200 bin bankacıya ise 'grev hakkı' tanındı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açıldı

  Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldı (1)- Atabey ilçesine bağlı İslamköy Mahallesi'nde Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in memurluktan cumhurbaşkanlığının sona erdiği döneme kadar geçen sürede okuduğu kitaplar, fotoğrafları ve kullandığı eşyaların sergilendiği müzenin açılışı gerçekleştirildi- Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Demirel: -"Ülkenin yönetimini yapacak iktidarlar seçimle gelip seçimle gitmelidir. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 20:38:10. #1.11#