22:5600
SON DAKİKA ABDULLAH GÜL HABERLERİ

Son Dakika Abdullah Gül Haberleri


ABDULLAH GÜL

29 Ekim 1950'de Kayseri'de doğdu. Öğrenimini Kayseri Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde yaptı. Aynı fakültede başladığı doktora çalışmaları için iki yıl İngiltere'de kaldı ve 1983'te İstanbul Üniversitesi'nden Doktor unvanı aldı. Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği... Devamı

   

  Hatay'ın Anavatana Katılmasının Yıl Dönümü

  Cumhurbaşkanı Gül: "Atatürk'ün üzerinde hassasiyetle durduğu Hatay sorununun barışçı yollarla çözülmesi, siyasi ve diplomatik bir başarı olarak ülkemizin uluslararası alandaki konumunu güçlendirmiştir" "Barış, kardeşlik, hoşgörü ve medeniyet kenti Hatay'ın, sahip olduğu değerler ve zenginlikleriyle geleceğe. (Bugün 12:06)

   

  Cumhurbaşkanı Gül'den Erzurum Kongresi Yıl Dönümü Mesajı

  Cumhurbaşkanı Gül'den Erzurum Kongresi Yıl Dönümü Mesajı

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, “Erzurum Kongresi’nde milli hudutlar içinde vatanın bölünmez bir bütün olduğu, manda ve himaye altına girmenin kabul edilmeyeceği, milletimizin vatanına ve bağımsızlığına her koşulda sahip çıkacağı tüm dünyaya duyurulmuştur” dedi. (Bugün 11:27)

   

  Erzurum Kongresi'nin Yıl Dönümü

  Cumhurbaşkanı Gül: "Kurtuluş Savaşı'nın büyük bir zaferle sonuçlanması ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşu, zorluklar karşısında birbirine kenetlenen aziz milletimizin, vatan sevgisi ve özgürlük inancının eseridir" "Böylesine güçlü ve sağlam temeller üzerine, büyük bedeller ödenerek inşa edilen Cumhuriyetimizi, (Bugün 11:24)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 22:56:19. #1.11#