SON DAKİKA ADABANK HABERLERİ

Son Dakika Adabank Haberleri

11:37
500 Milyonluk Dövmeyi Kim Yaptırdı? Maliye Bakanı Mehmet Şimşek geçtiğimiz cumartesi vergi yüzsüzlerini açıkladı. Gelir İdaresi Başkanlığının sitesinde yayınlanan listede çok ilginç bir isim var.
500 Milyonluk Dövmeyi Kim Yaptırdı?
10:34
Tmsf, Adabank'ı Satışa Çıkardı TMSF, "Adabank Ticari ve İktisadi Bütünlüğü"nü 77,5 milyon dolar muhammen bedelle satışa çıkardı.
Tmsf, Adabank'ı Satışa Çıkardı
16:04
Uzanların 'Back-up' Davası Zaman Aşımına Uğradı Adabank'a ait bilgilerin yer aldığı ana bilgisayar back-uplarının kaybolmasına ilişkin açılan dava, zaman aşımına uğradı.
Uzanların 'Back-up' Davası Zaman Aşımına Uğradı
16:00
Uzanlar'ın 9 Yılla Yargılandığı Dava Zamanaşımından Ortadan Kaldırıldı Bddk tarafından el konulan Adabank'a ait bilgisayar backuplarının kaybolması ile ilgili olarak Kemal Uzan ve Hakan Uzan'ın da aralarında bulunduğu 7 kişi hakkında açılan dava zamanaşımı gerekçesi ile ortadan kaldırıldı.
14:05
Uzanların "Back-Up" Davası Zamanaşımına Uğradı Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından el konulan Adabank'a ait bilgilerin yer aldığı ana bilgisayar back uplarının kaybolmasına ilişkin aralarında Kemal Uzan, Hakan Uzan, Bahattin Uzan'ın da bulunduğu 7 sanık hakkında açılan dava, zamanaşımına uğradı.
13:17
Uzan'ların Davasına Zaman Aşımı Kararı Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) tarafından el konulan Adabank'a ait bilgilerin yer aldığı ana bilgisayar ve yedek dijital dosyaların kaybolması ile ilgili davanın zaman aşımı süresi dolduğu için kaldırılmasına karar verildi.
13:41
Babacan: 49 Bankanın 35'inde Yabancı Hissesi Var Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Türkiye'deki 49 bankanın 35'inde yabancı hissesi olduğunu açıkladı.
Babacan: 49 Bankanın 35'inde Yabancı Hissesi Var
12:47
Adabank İhalesi Ertelendi Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) 21 Mayıs'ta yapılması planlanan Adabank ihalesini 2 Temmuz'a erteledi.
Adabank İhalesi Ertelendi
12:34
Lehman'ın Gözünü Para Hırsı Bürüdü Lehman Brothers'ın açıklarını kapatmak için kar amacı gütmeyen kurumlardan para toplamaya çalıştığı bildirildi.
Lehman'ın Gözünü Para Hırsı Bürüdü
12:34
Adabank İhalesi Yine Ertelendi TMSF 21 Mayıs 2013 Tarihinde yapılmasını planladığı Adabank İhalesi'ni 02 Temmuz tarihine erteledi.
Adabank İhalesi Yine Ertelendi
12:31
Adabank İhalesi Ertelendi Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, ihaleye katılımın en üst seviyede sağlanmasını teminen Adabank ihalesini 2 Temmuz tarihine erteledi.
Adabank İhalesi Ertelendi
10:00
Ziraat Bankasının 700 Milyon Dolarlık Sendikasyon Kredisi Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, aldıkları 700 milyon dolarlık sendikasyon kredisine ilişkin, "Bu kaynağı dış ticaretin finansmanı için müşterilerimize uygun koşullarla sunacağız" dedi.
Ziraat Bankasının 700 Milyon Dolarlık Sendikasyon Kredisi
10:28
Adabank Satışa Çıkarıldı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Adabank ile Show Radyo Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü yeniden satışa çıkardı.
Adabank Satışa Çıkarıldı
07:44
Çin'de Mart Enflasyonu Beklentilerin Altında Çin'de tüketici fiyatları Mart ayında, piyasa beklentilerinin altında artış gösterdi.
Çin'de Mart Enflasyonu Beklentilerin Altında
07:44
Adabank Bir Kez Daha Satışta Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu(TMSF) Adabank Ticari ve İktisadi Bütünlüğünü bir kez daha satışa çıkardı.
Adabank Bir Kez Daha Satışta
16:05
Türk Ticaret Bankası 100. Yıl Sempozyumu Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Finansman Daire Başkanı Abdullah Güzeldülger, uygun talipler buldukları takdirde ellerindeki Türk Ticaret Bankası ile Adabank'ı yeniden ekonomiye kazandırmak istediklerini söyledi.
15:34
Adabank'a Yine Teklif Yok TMSF'ye devredilen Adabank'ın satışına ilişkin bugün yapılması gereken ihaleye teklif gelmedi.
Adabank'a Yine Teklif Yok
10:11
Adabank İhalesi 5 Mart 2013'e Ertelendi Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Adabank Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün ihale tarihini 26 Şubat'tan 5 Mart tarihine erteledi.
Adabank İhalesi 5 Mart 2013'e Ertelendi
11:44
Adabank İhalesi 5 Mart'a Uzadı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Adabank ihalesini bir kez daha uzattı.
Adabank İhalesi 5 Mart'a Uzadı
15:34
Medyanın En Tartışmalı Dönemi 90'lar Aksiyon'un Merceğinde Medya-siyaset ve ticaret bağlarında çürümenin tavan yaptığı; basın patronlarının toplam 10 banka batırdığı İkitelli dönemi, Hürriyet Medya Towers'ın yıkılması ile sona erdi.
Medyanın En Tartışmalı Dönemi 90'lar Aksiyon'un Merceğinde
10:40
Adabank İhalesi 26 Şubat'a Ertelendi TMSF, 22 Ocak 2013 tarihinde yapılmasını planladığı Adabank İhalesi'ni 26 Şubat tarihine erteledi.
Adabank İhalesi 26 Şubat'a Ertelendi
10:23
Adabank'ın Satışı İkinci Kez Uzatıldı Adabank'ın satışına ilişkin düzenlenecek ihalede, ön yeterlilik için son başvuru tarihi ikinci kez uzatıldı.
Adabank'ın Satışı İkinci Kez Uzatıldı
10:29
Tmsf, Adabank'ın İhale Takviminde Süre Uzatımına Gitti Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Adabank'ın ihale takviminde süre uzatımına gitti.
Tmsf, Adabank'ın İhale Takviminde Süre Uzatımına Gitti
09:39
Adabank'ın Satışı İhalesinde Süre Uzatımı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na (TMSF) devredilen Adabank'ın satışına ilişkin düzenlenecek ihalede ön yeterlilik için son başvuru tarihi 15 Ocak 2013 tarihine uzatıldı.
Adabank'ın Satışı İhalesinde Süre Uzatımı
08:57
TMSF Adabank'ı Satışa Çıkardı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Adabank'ın yüzde 94,4 oranında hissesine karşılık gelen ticari ve iktisadi bütünlüğünü 75 milyon dolar muhammen bedelle satışa çıkardı.
TMSF Adabank'ı Satışa Çıkardı
08:55
TMSF, Adabank Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü Satışa Çıkardı TMSF, yüzde 94,4 oranında hisseye karşılık gelen Adabank Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü 75 milyon Dolar muhammen bedelle satışa çıkardı.
TMSF, Adabank Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü Satışa Çıkardı
07:24
TMSF Adabank'ı Yeniden Satışa Çıkartıyor Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu(TMSF) "Adabank Ticari ve İktisadi Bütünlüğü"nü yeniden satışa çıkardı.
TMSF Adabank'ı Yeniden Satışa Çıkartıyor
14:49
BDDK Başkanı Öztekin, Soruları Yanıtladı BDDK Başkanı Mukim Öztekin, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin Kentbank hakkındaki kararına ilişkin, "Dava süreci tarafımızca izleniyor." dedi.
BDDK Başkanı Öztekin, Soruları Yanıtladı
14:33
BDDK: Taraflar Uzlaşmadan Yana BDDK Başkanı Mukim Öztekin, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin Kentbank kararı ile ilgili, "Dava süreci tarafımızca izleniyor" dedi.
BDDK: Taraflar Uzlaşmadan Yana
09:14
Gür'ün Bahreynli Ortağı Batık Çıktı BDDK'nın Adabank'ın Remzi Gür ve Gulf Finance House'a satışını neden onaylamadığı belli oldu.
Gür'ün Bahreynli Ortağı Batık Çıktı
09:15
"Başka Banka mı Yok!" BDDK Adabank'ın, Başbakan Erdoğan'ın yakın arkadaşı Remzi Gür ve Gür'ün Bahreynli ortağına satılmasına onay vermedi.
'Başka Banka mı Yok!'
08:24
BDDK'dan Remzi Gür'e Onay Çıkmadı BDDK'dan Adabank'ın Ramsey'in sahibi Remzi Gür ve Körfezli ortağı G Capital'e satışına onay çıkmadı.
BDDK'dan Remzi Gür'e Onay Çıkmadı
08:54
Hayat Ona Güzel! Çukurova, Kepez, Telsim, Adabank ve İnterbank'ı kullanarak yurtdışına milyarlarca dolar kaçırdığı gerekçesiyle hakkında dava açılan Uzan ailesinin ferdi Cem Uzan, Paris'te gözler önünde bir hayat yaşıyor. Uzan'ın yeni tutkuları Paris, dövmesi ve Galatasaray.
Hayat Ona Güzel!
14:49
Para İlave Tahsilat ile Ödenebilir TMSF Başkanı Şakir Ercan Gül, offshorezedelerin paralarının devlet kaynaklarından ödenmesine karşı olduğunu söyledi.
Para İlave Tahsilat ile Ödenebilir
11:46
Yedioth: Türkiye-İsrail Krizi Bankacılığa da Sıçrar Yedioth Ahronoth, Türkiye ile İsrail arasında tırmanan krizin, bankacılık sistemini de etkileyebileceğini savunurken, en büyük ortağı İsrailli Hapoalim Bankası'nın olduğu BankPozitif'e mevduat toplama iznini vermeyi reddeden BDDK'nın tavrının sertleşmesi beklendiğini yazdı Türkiye ile İsrail arasında tırmanan krizin, bankacılık sistemini de etkileyebileceği savunulurken bunalımın, en büyük ortağı İsrailli Hapoalim Bankası'nın olduğu BankPozitif'e "mevduat toplama iznini vermeyi reddeden
Yedioth: Türkiye-İsrail Krizi Bankacılığa da Sıçrar
11:18
Her 4 Bankacıdan Biri Kamu Bankasında Çalışıyor Bankacılık sektöründe neredeyse her 4 bankacıdan biri kamu bankasında (Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıfbank) çalışıyor.
Her 4 Bankacıdan Biri Kamu Bankasında Çalışıyor
14:34
Gür, Adabank İhalesini Değerlendirdi Adabank için teklif veren G Capital A.Ş. Ortağı Gür, hem uluslararası açılım sağlamak, hem de Körfez sermayesinin ilgisini dikkate aldıklarında ihaleye girmek için kendilerine gelen teklifi olumlu bulduklarını söyledi.
13:06
Adabank İhalesi Remzi Gür'ün "Adabank Ticari ve İktisadi Bütünlüğü"nü satış ihalesinde, Remzi Gür'ün de ortak olduğu G Capital Danışmanlık A. Ş. teklifini 75 milyon dolara çıkardı.
09:40
Adabank İhalesi 2 Kasım'a Ertelendi TMSF, Adabank'ın İhalesini 19 Ekim'den 2 Kasım'a Erteledi. 40 Milyon Dolar Muhammen Bedelle Satışa Çıkarılacak Olan Cine 5 Tv'nin İhale Tarihini İse 29 Kasım Olarak Belirledi.
10:08
Adabank 19 Ekim'de Satışa Çıkarılacak Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (tmsf), Adabank Ticari ve İktisadi Bütünlüğünü 19 Ekim 2010'da Satışa Çıkaracak
09:27
Adabank İhalesi Bir Ay Ertelendi Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu(TMSF), Adabank Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün ihale takvimini bir ay erteledi.
02:25
Adabank Davasında Bahattin Uzan'a 5 Yıl 10 Ay Hapis Adabank'ı Teminat Mektupları ve Zimmet Yoluyla 15 Milyon YTL Zarara Uğratmakla Suçlanan Yöneticiler Hakkındaki Yargılama Tamamlandı. İddianamede 12 Yıla Kadar Hapsi İstenen 14 Sanıktan Bahattin Uzan 5 Yıl 10 Ay Hapisle Kurtuldu.
01:34
Adabank Davasında, Bahattin Uzan'a 5 Yıl 10 Ay Hapis Petkim'in Özelleştirilmesi İhalesinde Standart Kimya ve Doğalgaz A.ş. Lehine Verilen Teminat Mektubu ve Atasu Emlak Ticaret A.ş.'ye Teminat Alınmadan Kredi Kullandırılması Nedeniyle Adabank'ı 15 Milyon 93 Bin 817 YTL Zarara Uğrattıkları İddiasıyla Yargılanan 9 Sanık Ceza Aldı.
11:24
CHP'li Hamzaçebi Adabank İhalelerini Sordu CHP Trabzon Milletvekili Akif Hamzaçebi, Adabank İhalelerini, Soru Önergesiyle TBMM Gündemine Getirdi.
17:07
Adabank, 57.1 Milyon Dolarla Kök Menkul'ün Adabank Ticari ve İktisadi Bütünlüğü İhalesinde En Yüksek Teklifi 57 Milyon 100 Bin Dolar ile Kök Menkul ve Gayrimenkul Yatırım Tic. A.ş. Verdi.
14:41
Adabank İhalesinde En Yüksek Teklifi 57 Milyon 100 Bin Dolar ile Kök Menkul ve Gayrimenkul Yatırım Ticaret A.ş Verdi Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun (TMSF) Satışa Çıkardığı Adabank Ticari ve İktisadi Bütünlüğü İçin En Yüksek Teklifi,
17:46
TMSF'nin Adabank Satış İhalesine 2 Teklif Uzan Grubu'nun Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na (TMSF) Olan Borcu Nedeniyle Hisseleri Satışa Çıkarılan Adabank Ticari ve İktisadi Bütünlüğü Satışı İçin İki Teklif Alındı. Teklifler Torunlar Gıda ve Kök Menkul ve Gayrimenkul Yatırım'dan Geldi.
01:59
Adabank, Yeniden Satışa Çıkarılıyor Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Uzan Grubu'nun Borçları Karşılığında Devraldığı Adabank'ı 55 Milyon Dolar Muhammen Bedel Üzerinden Yeniden Satışa Çıkardı.
02:26
Küçük Kalmasın Diye Adabank Yeniden Satışta Satışı Bir Kez BDDK'dan Geri Dönen Adabank İçin TMSF, Yeni Takvimini İlan Etmeye Hazırlanıyor. Tmfs Başkanı Ahmet Ertürk, Önümüzdeki Hafta İçinde Adabank'ın Satış Şartlarını, Fiyatı ve Takvimi İlan Edebileceklerini Açıkladı.
Küçük Kalmasın Diye Adabank Yeniden Satışta
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 00:22:56. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ADABANK HABERLERİ
[Hata Bildir]