SON DAKİKA ADNAN ÖZDEMİR HABERLERİ

Son Dakika Adnan Özdemir Haberleri

 • 27 Aralık 2016 11:52 Iğdır'da Iğdır'da "Madde Bağımlılığı ile Mücadelede Stratejik İletişim" Çalıştayı Iğdır Üniversitesinin ev sahipliğinde; Başbakanlık Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığının (TİKA) finanse ettiği, koordinatörlüğünü Iğdır Üniversitesinden Yrd. Doç. Dr.
 • 16 Aralık 2016 11:19 Dikili'de ocakları ısıtan hizmet Dikili'de ocakları ısıtan hizmet Dikili Belediyesi, kent sınırlarında yaşayan yaşlı ve engelliler başta olmak üzere ihtiyaç sahibi dezavantajlı ailelere yönelik hayata geçirdiği sosyal projelerine kesintisiz olarak devam ediyor.
 • 06 Aralık 2016 17:43 Esnaf Türk Lirasına Sahip Çıkıyor - Giresun/mersin/ Esnaf Türk Lirasına Sahip Çıkıyor - Giresun/mersin/ GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : GİRESUN Çay ocağından görüntü Haşim Gökhan Öner'in konuşması Adnan Özdemir'in konuşması MERSİN Ellerinde "Salonumuzda dolara Hayır" yazısı ile düğün salonu sahiplerinin görüntüleri Düğün Salonu sahiplerinden Murat Ergenç'in konuşması Salon içinde doların yakılması Yanan dolarlar...
 • 06 Aralık 2016 15:04 Karadeniz'de Esnaf Türk Lirasına Sahip Çıkıyor Karadeniz'de Esnaf Türk Lirasına Sahip Çıkıyor Giresun, Rize ve Artvin'de bazı esnaf, döviz karşısında değer kaybeden Türk lirasına sahip çıkmak amacıyla çeşitli kampanyalar başlattı.
 • 06 Aralık 2016 13:00 Karadeniz'de Esnaf Türk Lirasına Sahip Çıkıyor Giresun, Rize ve Artvin'de bazı esnaf, döviz karşısında değer kaybeden Türk lirasına sahip çıkmak amacıyla çeşitli kampanyalar başlattı.
 • 21 Ekim 2016 08:25 Dikili'de örnek güç birliği Dikili'de örnek güç birliği Dikili'de kente ve kentliye hizmet üretilmesi hedefi ile kurumlar arası gerçekleştirilen işbirliği örnek olmaya devam ediyor.
 • 05 Ekim 2016 14:50 Yeni Sosyal Yaşam Alanları Dikili'ye Çok Yakıştı Yeni Sosyal Yaşam Alanları Dikili'ye Çok Yakıştı Dikili Belediyesi, daha yaşanabilir bir kent yaratma hedefiyle yaz-kış, gece-gündüz demeden adeta arı gibi çalışıyor.
 • 30 Eylül 2016 08:33 Dikili parklarında muhteşem değişim Dikili parklarında muhteşem değişim Dikili Belediyesi yoğun geçen yaz sezonunun ardından ilçe genelinde başlattığı revizyon çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
 • 04 Eylül 2016 11:49 Başpolis, Mesleğe Dönmek İçin Danıştay'a Başvurdu Başpolis, Mesleğe Dönmek İçin Danıştay'a Başvurdu İZMİR'de, Olağanüstü Hal uygulaması kapsamında çıkarılan Kanun Hükmünde Kararname ile meslekten ihraç edilen başpolis Kemal K., bu kararın mevzuata ve hukuka aykırı olduğunu belirterek, iptali için avukatı aracılığıyla Danıştay'a başvurdu.
 • 08 Ağustos 2016 16:40 Dünyaya Birlik ve Beraberlik Mesajı Verdik Dünyaya Birlik ve Beraberlik Mesajı Verdik" Cumhurbaşkanlığı himayesinde, İstanbul Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi desteğiyle Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlenen "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ni vatandaşlar, birlik ve beraberlik adına önemli bir gelişme olarak değerlendirdi.
 • 01 Temmuz 2016 12:38 Meram Tıp Öğrencilerinin Mezuniyet Sevinci Meram Tıp Öğrencilerinin Mezuniyet Sevinci Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Meram Tıp Fakültesi (MTF) 29. dönem mezunlarını törenle uğurladı.
 • 01 Temmuz 2016 12:08 Neü Meram Tıp Fakültesi Öğrencilerinin Mezuniyet Sevinci Neü Meram Tıp Fakültesi Öğrencilerinin Mezuniyet Sevinci Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Meram Tıp Fakültesi (MTF) 29. dönem mezunlarını törenle uğurladı.
 • 18 Haziran 2016 09:45 Neü Öğrencileri Konya Sanayisinin Personel İhtiyacını Karşılayacak Neü Öğrencileri Konya Sanayisinin Personel İhtiyacını Karşılayacak Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) öğrencilerinin, Konya Sanayi Odasına kayıtlı üye işyerlerinde, İŞKUR tarafından, İşbaşı Eğitim Programı kapsamında eğitim ve istihdam edilmesine yönelik hazırlanan protokol imzalandı.
 • 26 Mayıs 2016 12:17 Konyaaltılı Kursiyerlerden Yılsonu Sergisi Konyaaltılı Kursiyerlerden Yılsonu Sergisi Konyaaltı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü kursiyerleri yılsonu sergisi açtı.
 • 17 Mayıs 2016 17:16 Neü Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İlk Mezunlarını Verdi Neü Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İlk Mezunlarını Verdi Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği ve Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü ilk mezunlarını törenle uğurladı.
 • 16 Mayıs 2016 16:53 Yaralı Bulduğu Köpeği Sahiplendi Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde bir kişi, sokakta bulduğu yaralı haldeki köpeğin tedavisini yaptırarak sahiplendi.
 • 17 Nisan 2016 10:08 Neü'de İnternet Kullanımı ve Güvenliği Anlatıldı Neü'de İnternet Kullanımı ve Güvenliği Anlatıldı İnternet Haftası kapsamında Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından tüm personel ile öğrencilere yönelik düzenlenen “İnternet Kullanımı ve Güvenliği” konulu seminer gerçekleştirildi.
 • 04 Şubat 2016 10:02 Dikili'ye Bahar Erken Geldi Dikili için çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Dikili Belediyesi, gerçekleştirdiği peyzaj çalışmaları ile vatandaşların büyük bir takdirini topluyor.
 • 13 Ocak 2016 15:54 Neü İnnopark'a Değer Katacak Neü İnnopark'a Değer Katacak Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) ile İnnopark arasında işbirliğinin geliştirilmesi için program düzenlendi.
 • 12 Aralık 2015 12:46 Mersin'de Medyada Şeffaflık ve Etik Masaya Yatırıldı Mersin'de Medyada Şeffaflık ve Etik Masaya Yatırıldı Mersin’de düzenlenen ‘Medya-Şeffaflık ve Etik’ paneline basın özgürlüğü ve tutuklu gazeteciler damga vurdu.
 • 24 Kasım 2015 14:57 'Daha Yaşanılabilir Bir Dikili Sevdamızdır' 'Daha Yaşanılabilir Bir Dikili Sevdamızdır' Dikili Belediyesi, kentte mevsimsel düzenlemeler ve estetik dokunuşlar gerçekleştirerek Dikili'ye adeta yeni bir soluk getirdi.
 • 18 Kasım 2015 17:16 Dünya Coğrafi Bilgi Sistemleri Günü Coğrafi Bilgi Sistemleri Günü (CBS) Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Harita Mühendisliği bölümünde yapılan etkinlikle kutlandı.
 • 18 Kasım 2015 15:35 Cbs Günü Neü'de İkinci Defa Kutlandı Cbs Günü Neü'de İkinci Defa Kutlandı Her yıl Kasım ayının 3. Çarşamba gününde tüm dünyada kutlanan Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Günü ikinci defa Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Harita Mühendisliği Bölümünde yapılan etkinlikle kutlandı.
 • 13 Kasım 2015 19:34 YÖK Genel Kurulu Toplantısı Yükseköğretim Kurulunun (YÖK), 3 vakıf üniversitesine rektör atanması için olumlu görüş bildirdiği, 41 fakülteye de dekan ataması yaptığı bildirildi.
 • 19 Ekim 2015 08:16 Dikili'de Parklar Kışa Hazır Dikili'de Parklar Kışa Hazır Dikili Belediyesi, ilçe genelinde bulunan park, bahçe ve yeşil alanlarda kış bakımı çalışmaları başlattı.