04:3000
SON DAKİKA ADNAN YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Adnan Yılmaz Haberleri


ADNAN YILMAZ

ADAY-AKP-İZMİR-ÇİĞLİ

1953 yılında Erzurum'da doğdu. Bürokrat; Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü bitirdi. Türkiye Zirai Donatım Kurulu Erzurum Bölge Müdürlüğü yaptı. Aynı iş yerinde Personel Şef Yardımcısı, Personel Şefi, Bölge Müdür Yardımcısı ve Bölge... Devamı

   

  Sekmen: 'Kent Dokusu ve Kültürel Mirası Koruyacağım'

  Sekmen: "Kent Dokusu ve Kültürel Mirası Koruyacağım"

  Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, kurumun ev sahipliğinde düzenlenen Tarihi Kentler Birliği Doğu Anadolu Bölge Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, şehirde gerçekleştirilecek olan kentsel dönüşüm projelerinde şehir dokusu ve kültürel mirası koruyacağını ifade etti. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Tarihi Kentler Birliği Doğu Anadolu Bölge Toplantısı - Ala

  Tarihi Kentler Birliği Doğu Anadolu Bölge Toplantısı- İçişleri Bakanı Ala: "Bize ait olmayan bir şeyi, bütün insanlığa ait olan tarihi değerleri bütün birikimimizi ortaya koyarak korumak zorundayız"- "Öyle şehirler vardır ki, kendisinden bahsetmeden o coğrafyadan bahsedemezsiniz. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  İçişleri Bakanı Ala: Ahlak, Ruhumuzun, Nefsimizin Şiiridir

  İçişleri Bakanı Ala: Ahlak, Ruhumuzun, Nefsimizin Şiiridir

  İçişleri Bakanı Efkan Ala, mülki idare amirleri ve belediye başkanlarına yönelik seminerde etik yerine ahlak kurallarının kullanılmasını önerdi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 04:30:24. #1.11#