SON DAKİKA AĞCAGÜNEY HABERLERİ

Son Dakika Ağcagüney Haberleri

18:31
Samsun'da Eğitime Kar Engeli Samsun'da kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime yarın ara verilecek.
18:36
Samsun'da Beyaz Esaret Samsun’da etkisini sürdüren kar nedeniyle 418 mahalle yolu ulaşıma kapanırken, bazı okullarda ise 08-09 Ocak günleri eğitime ara verildi.
Samsun'da Beyaz Esaret
17:43
Samsun'da Eğitime Kar Engeli Kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime iki gün ara verilecek.
11:22
Jandarma Öğrencilere YGS ve LYS'ye Hazırlık Kitabı Hediye Etti Samsun İl Jandarma Komutanlığı personeli, Çarşamba Ağcagüney Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğrencilere sınava hazırlık kitapları hediye etti.
Jandarma Öğrencilere YGS ve LYS'ye Hazırlık Kitabı Hediye Etti
15:33
ÇABED Başkan Yardımcısı Uçar: Engelliler İçin Fındık Toplamıyoruz ÇABED Başkan Yardımcısı Uçar, Çarşamba çevresinde engellilere yardım için fındık toplayanlar olduğunu, dernek olarak böyle bir kampanya düzenlemediklerini söyledi.
ÇABED Başkan Yardımcısı Uçar: Engelliler İçin Fındık Toplamıyoruz
13:13
Heyelan Mağdurlarının Evleri Yapılıyor Samsun'un Çarşamba ilçesinde heyelan mağdurlarına konut yapımı başladı.
Heyelan Mağdurlarının Evleri Yapılıyor
15:55
Köylüler Toz Yüzünden Yol Kesti Samsun’un Çarşamba ilçesi Ağcagüney Mahallesi sakinleri toz yüzünden yol kesti.
Köylüler Toz Yüzünden Yol Kesti
11:50
AK Parti Irmaksırtı Köyü Mitingi AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, partisinin Irmaksırtı köyünde düzenlenen mitinginde yaptığı konuşmada, “AK Parti lafla seçime girmiyor, projeleriyle seçime giriyor” dedi.
AK Parti Irmaksırtı Köyü Mitingi
17:10
Yerel Seçimlere Doğru Çarşamba Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Hüseyin Dündar, Ağcagüney ve Hürriyet beldeleri ile köylerini ziyaret etti.
Yerel Seçimlere Doğru
17:15
Çarşamba'da Trafik Kazası: 2 Yaralı Çarşamba'da trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Çarşamba'da Trafik Kazası: 2 Yaralı
14:25
Yıldız, Heyelan Bölgesinde Samsun’un Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, 4 yıldan bu yana çökme ve toprak kayması yaşanan Ağcagüney beldesinde vatandaşlar ile bir araya geldi.
Yıldız, Heyelan Bölgesinde
19:03
Çarşamba'da Doğalgaz Borusu Patladı Çarşamba'da Doğalgaz Çevrim ve Ölçme Santralinde çalışmalar sırasında kepçenin çarptığı ana boru yerinden çıkarken, korku dolu anlar yaşandı.
Çarşamba'da Doğalgaz Borusu Patladı
13:09
Ağcagüney'de 49 Eve Tahliye Yazısı Samsun’un Çarşamba ilçesine bağlı Ağcagüney beldesindeki toprak kayması nedeniyle İlçe Kaymakamlığı 49 aileye yeniden boşaltma talimatı gönderdi.
Ağcagüney'de 49 Eve Tahliye Yazısı
17:00
Ağcagüney'de 'Meme Muayenesi' Eğitimi Samsun'da "Kadın Sağlığı Eğitim Projesi" kapsamında Toplum Sağlığı Merkezi eğitim ekipleri tarafından Çarşamba ilçesi Ağcagüney beldesinde toplam 135 kadına "Kendi Kendine Meme Muayenesi Eğitimi" verildi.
Ağcagüney'de 'Meme Muayenesi' Eğitimi
18:05
Milletvekili Bakır'dan Ağcagüney Belediyesi'ne Ziyaret AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, Çarşamba ilçesine bağlı Ağcagüney Belediyesi'ni ziyaret etti.
Milletvekili Bakır'dan Ağcagüney Belediyesi'ne Ziyaret
14:43
AK Parti Samsun Milletvekili Bakır'ın Ziyaretleri AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır,  Çarşamba ilçesine bağlı  Ağcagüney Beledesini ziyaret etti.
16:52
50 Yıllık Özlem Sona Eriyor Samsun İl Özel İdaresi tarafından yatırım programına alındıktan sonra bu yıl yapımına başlanan ve Çarşamba'nın Dikbıyık beldesini 15 köye bağlayan köprünün inşaatı devam ediyor.
50 Yıllık Özlem Sona Eriyor
18:54
13 Dekar Arazisini Hayvan Barınağı İçin Bağışladı Samsun'da bir çiftçi, 13 dekar arazisini hayvan barınağı yapılması için bağışladı.
13 Dekar Arazisini Hayvan Barınağı İçin Bağışladı
17:44
Ağcagüney'de Çatak Projesi Tanıtım Toplantısı Yapıldı Çarşamba ilçesine bağlı Ağcagüney beldesinde ÇATAK Projesi tanıtım toplantısı düzenlendi.
Ağcagüney'de Çatak Projesi Tanıtım Toplantısı Yapıldı
18:59
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, Çarşamba İlçesini Ziyaret Etti. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
17:56
Başkan Yılmaz, Belde Başkanlarıyla Bir Araya Geldi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, yeni yasa ile kapatılacak olan belde belediyelerinin başkanları ile bir araya geldi.
Başkan Yılmaz, Belde Başkanlarıyla Bir Araya Geldi
15:00
Ağcagüney İlköğretim Okulu'ndan Kaymakam Yıldız'a Ziyaret Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen masa tenisi turnuvasında yıldızlarda birinci olan Ağcagüney İlköğretim Okulu öğrencileri Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız'ı ziyaret etti.
11:55
Samsun'da Masa Tenisi Turnuvası Samsun'da masa tenisi turnuvasında gençler kategorisinde kızlarda Çarşamba Ali Fuat Başgil Anadolu Lisesi şampiyon oldu.
Samsun'da Masa Tenisi Turnuvası
16:01
Samsun'da Ev Yangını: 1 Ölü Çarşamba ilçesinde evde çıkan yangında, 3 yaşındaki çocuk dumandan zehirlenerek yaşamını yitirdi.
17:20
AK Parti Samsun Milletvekili Demir Açıklaması "Başı örtülü, başı açık herkes aynı sınava girip aynı katsayıya tabi tutuluyor, bunlar AK Parti iktidarıyla gerçekleşti" dedi.
14:28
Bir Tuğla da Siz Koyun Cemal Yılmaz Demir, Ağcagüney Erkek Talebe Yurdu'nun yapımı için hayırseverlere 'Bir tuğla da siz koyun' çağrısında bulundu.
Bir Tuğla da Siz Koyun
14:30
Arabadan Geriye İskelet Kaldı Bu defaki soygun, öyle böyle değil! Geriye sadece iskeleti kalan araç, polisi bile şaşkına çevirdi.
Arabadan Geriye İskelet Kaldı
19:37
Çarşamba'da Kaza: 3 Yaralı Samsun'un Çarşamba ilçesinde meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı.
Çarşamba'da Kaza: 3 Yaralı
10:20
Müftü Öztürk'ten Bayramda Silah Kullanılmaması Uyarısı Samsun İl Müftüsü Yrd.Doç.Dr.Hayrettin Öztürk, bayram sabahları havaya ateş açılması geleneğinden vazgeçilmesini isteyerek, " Dinimizde böyle bir şey yok" dedi.
12:48
Demir'den Çarşamba Çıkarması AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Çarşamba İlçesi'nde bazı temaslarda bulunarak, ilçeyle ilgili sorunları dinledi
Demir'den Çarşamba Çıkarması
15:26
Kitap Toplama Kampanyası Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Sosyal Bilimler ve Kültür Kulübü tarafından "Kitap Toplama Kampanyası" düzenlendi.
Kitap Toplama Kampanyası
15:00
Omü'den Kitap Toplama Kampanyası Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Sosyal Bilimler ve Kültür Kulübü tarafından, "Kitap Toplama Kampanyası" düzenlendi.
11:02
Yerel Yönetimlerin Gözü Kulağı Meclis'te Görüşülecek Belediye Tasarısında (Özel) Büyükşehir belediyeleri, hizmet alanlarını genişletecek olan 'Nüfusu 750 Bini Aşan İllerin Büyükşehir Yapılmasına İlişkin Kanun Tasarısı'nın onaylanmasını bekliyor.
Yerel Yönetimlerin Gözü Kulağı Meclis'te Görüşülecek Belediye Tasarısında (Özel)
17:40
AK Parti Samsun Milletvekili Kılıç, Çarşamba İlçesini Ziyaret Etti AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Çarşamba ilçesine bağlı köylerde çeşitli incelemelerde bulundu.
11:29
Heyelan Tehlikesine Rağmen Evlerini Terketmiyorlar Samsun'un Çarşamba ilçesinde heyelan nedeniyle bazı evlerin bir kısmı çökerken bazılarının içinde ve dışında çatlakların oluşmasına rağmen vatandaşlar evlerini terk etmiyor.
15:36
AK Parti Milletvekili Demir: Eğitim Yatırımları, İhtiyaca Göre Planlanmalı AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Samsun'un Salıpazarı, Ayvacık ve Çarşamba ilçelerinde çeşitli incelemelerde bulundu.
AK Parti Milletvekili Demir: Eğitim Yatırımları, İhtiyaca Göre Planlanmalı
11:58
Samsun İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Afetzedeleri Bilgilendirdi Samsun İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Çarşamba ilçesi Ağcagüney beldesinde meydana gelen heyelandan zarar gören afetzedeleri bilgilendirdi.
Samsun İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Afetzedeleri Bilgilendirdi
16:55
Omü'de Neşeli Renkli Çocuklar Projesi Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Karikatür Kulübü tarafından organize edilen, 'Neşeli Renkli Çocuklar' projesi kapsamında, ulusal çizgi film karakterleri okulların duvarlarında yeniden hayat buluyor.
10:18
Toprak Çöküntüsü Evinden Etti Samsun'un Çarşamba ilçesine bağlı Ağcagüney Beldesi'nde, bir yıldır aralıklı olarak devam eden toprak çöküntüsünden dolayı bazı evlerin zarar gördüğü belirtildi.
19:02
Çarşamba'da Çiftçilere Çatak Projesi Anlatıldı Çarşamba'da Çiftçilere Samsun'un İçme Suyunun Karşılandığı Barajla İlgili 'Çatak Projesi' Tanıtıldı
18:10
Samsun'da Okul Açılışı Yapımı Tamamlanan Ağcagüney İlköğretim Okulu Ek Binası ve Ağcagüney Çok Programlı Lisesi İçin Açılış Töreni Düzenlendi.
17:28
Ortaöğretimde Okullaşma Oranı Yüzde 65'lerden Yüzde 100'e Çıkarılacak Samsun'un Çarşamba İlçesine Bağlı Ağcagüney Beldesinde Yaptırılan İlköğretim Okulu Ek Binası ile Çok Programlı Lise Hizmete Açıldı.
16:07
AK Parti Samsun Milletvekili Demir: Bütçeden En Büyük Payı Eğitime Ayırdık AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, 2002 Yılından İtibaren Bugüne Kadar En Büyük Yatırımların Eğitim Alanında Gerçekleştiğini Belirterek, "Cumhuriyet Tarihinde İlk Kez En Fazla Bütçe İktidarımız Zamanında Eğitime Ayrılmıştır." Dedi.
11:44
Samsunlu Organikçiler İzmir'de İzmir Kültürpark'taki Uluslararası İzmir Fuar Alanı'nda 6-9 Mayıs'ta Yapılacak Ekoloji İzmir'e Samsun'daki Organik Üreticileri Deki Katılacak
15:47
Ağcagüney'de Yaptırılacak Lisenin Protokolü İmzalandı Samsun'un Çarşamba İlçesine Bağlı Ağcagüney Belde Belediyesince Yaptırılacak 10 Derslikli Lisenin Protokolü İmzalandı
17:12
Samsun'da 27 Milyar Tl Tutarında Yatırım Yapılacak Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Yıl Sonuna Kadar Eğitime 27 Milyar Tl Tutarında Yatırım Yapmış Olacaklarını Söyledi.
Samsun'da 27 Milyar Tl Tutarında Yatırım Yapılacak
17:35
Ağcagüneyliler, Demir'den Lise İstedi Samsun'un Çarşamba İlçesi Ağcagüney Beldesi Sakinleri, Kendilerini Ziyaret Eden AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir'den Beldelerine Lise Yapılmasını İstedi.
Ağcagüneyliler, Demir'den Lise İstedi
15:10
AK Parti'nin Samsun'da Belde Belediye Başkan Adayları Açıklandı Samsun'da 23 Beldede Seçime Girecek Olan Belediye Başkan Adayları, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında Yapılan Merkez Karar Yürütme Kurulu (Mkyk) Toplantısında Belirlendi.
19:14
Maliye Bakanlığı'ndan İlçe ve Belde Belediyelerine Para Yardımı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Suat Kılıç, Maliye Bakanlığı'nın Samsun'da İlçe ve Belde Belediyelerine Ayrım Yapmaksızın 735 Bin YTL Yardım Aktardığını Belirterek, İktidar Tarafından Belediyelere Sağlanan Yardımlarda Bugüne Kadar Herhangi Bir Adaletsizlik Yapılmadığını ve Bundan Sonra da Kaynakların Adil Bir Şekilde Dağ...
Maliye Bakanlığı'ndan İlçe ve Belde Belediyelerine Para Yardımı
16:37
Tütev, Samsun'un Köylerinde Keneden Korunma Semineri Verdi Son Günlerde Artan Kene Olayları, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'nın Ardından Sivil Toplum Örgütlerini de Harekete Geçirdi. Türkiye Teknik Elemanlar Vakfı (Tütev) Samsun Şubesi, Çarşamba Organik Fındık Üreticileri Birliği ve Köy Ziraat ve Eğitim Derneği (Köyez -Der) ile Birlikte Keneyle Mücadele, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığından Korunma Yolları Hakkında Köylerde Eğitim Semineri Ver...
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 20:14:28. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AĞCAGÜNEY HABERLERİ
[Hata Bildir]