19:5000
SON DAKİKA AĞCAGÜNEY HABERLERİ

Son Dakika Ağcagüney Haberleri

  Köylüler Toz Yüzünden Yol Kesti

  Köylüler Toz Yüzünden Yol Kesti

  Samsun’un Çarşamba ilçesi Ağcagüney Mahallesi sakinleri toz yüzünden yol kesti. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  AK Parti Irmaksırtı Köyü Mitingi

  AK Parti Irmaksırtı Köyü Mitingi

  AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, partisinin Irmaksırtı köyünde düzenlenen mitinginde yaptığı konuşmada, “AK Parti lafla seçime girmiyor, projeleriyle seçime giriyor” dedi. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Yerel Seçimlere Doğru

  Yerel Seçimlere Doğru

  Çarşamba Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Hüseyin Dündar, Ağcagüney ve Hürriyet beldeleri ile köylerini ziyaret etti. (04 Mart 2014 Salı )

   

  Çarşamba'da Trafik Kazası: 2 Yaralı

  Çarşamba'da Trafik Kazası: 2 Yaralı

  Çarşamba'da trafik kazasında 2 kişi yaralandı. (14 Şubat 2014 Cuma )

   

  Yıldız, Heyelan Bölgesinde

  Yıldız, Heyelan Bölgesinde

  Samsun’un Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, 4 yıldan bu yana çökme ve toprak kayması yaşanan Ağcagüney beldesinde vatandaşlar ile bir araya geldi. (06 Ocak 2014 Pazartesi )

   

  Çarşamba'da Doğalgaz Borusu Patladı

  Çarşamba'da Doğalgaz Borusu Patladı

  Çarşamba'da Doğalgaz Çevrim ve Ölçme Santralinde çalışmalar sırasında kepçenin çarptığı ana boru yerinden çıkarken, korku dolu anlar yaşandı. (04 Ocak 2014 Cumartesi )

   

  Ağcagüney'de 49 Eve Tahliye Yazısı

  Ağcagüney'de 49 Eve Tahliye Yazısı

  Samsun’un Çarşamba ilçesine bağlı Ağcagüney beldesindeki toprak kayması nedeniyle İlçe Kaymakamlığı 49 aileye yeniden boşaltma talimatı gönderdi. (26 Aralık 2013 Perşembe )

   

  Ağcagüney'de 'Meme Muayenesi' Eğitimi

  Ağcagüney'de 'Meme Muayenesi' Eğitimi

  Samsun'da "Kadın Sağlığı Eğitim Projesi" kapsamında Toplum Sağlığı Merkezi eğitim ekipleri tarafından Çarşamba ilçesi Ağcagüney beldesinde toplam 135 kadına "Kendi Kendine Meme Muayenesi Eğitimi" verildi. (11 Ekim 2013 Cuma )

   

  Milletvekili Bakır'dan Ağcagüney Belediyesi'ne Ziyaret

  Milletvekili Bakır'dan Ağcagüney Belediyesi'ne Ziyaret

  AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır, Çarşamba ilçesine bağlı Ağcagüney Belediyesi'ni ziyaret etti. (02 Eylül 2013 Pazartesi )

   

 

  Müftü Öztürk'ten Bayramda Silah Kullanılmaması Uyarısı

  Samsun İl Müftüsü Yrd.Doç.Dr.Hayrettin Öztürk, bayram sabahları havaya ateş açılması geleneğinden vazgeçilmesini isteyerek, " Dinimizde böyle bir şey yok" dedi. (16 Ağustos 2012 Perşembe )

   

  Demir'den Çarşamba Çıkarması

  Demir'den Çarşamba Çıkarması

  AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Çarşamba İlçesi'nde bazı temaslarda bulunarak, ilçeyle ilgili sorunları dinledi (26 Mayıs 2012 Cumartesi )

   

  Kitap Toplama Kampanyası

  Kitap Toplama Kampanyası

  Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Sosyal Bilimler ve Kültür Kulübü tarafından "Kitap Toplama Kampanyası" düzenlendi. (04 Nisan 2012 Çarşamba )

   

  Omü'den Kitap Toplama Kampanyası

  Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Sosyal Bilimler ve Kültür Kulübü tarafından, "Kitap Toplama Kampanyası" düzenlendi. (04 Nisan 2012 Çarşamba )

   

  Yerel Yönetimlerin Gözü Kulağı Meclis'te Görüşülecek Belediye Tasarısında (Özel)

  Yerel Yönetimlerin Gözü Kulağı Meclis'te Görüşülecek Belediye Tasarısında (Özel)

  Büyükşehir belediyeleri, hizmet alanlarını genişletecek olan 'Nüfusu 750 Bini Aşan İllerin Büyükşehir Yapılmasına İlişkin Kanun Tasarısı'nın onaylanmasını bekliyor. (14 Şubat 2012 Salı )

   

  AK Parti Samsun Milletvekili Kılıç, Çarşamba İlçesini Ziyaret Etti

  AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Çarşamba ilçesine bağlı köylerde çeşitli incelemelerde bulundu. (29 Aralık 2011 Perşembe )

   

  Heyelan Tehlikesine Rağmen Evlerini Terketmiyorlar

  Samsun'un Çarşamba ilçesinde heyelan nedeniyle bazı evlerin bir kısmı çökerken bazılarının içinde ve dışında çatlakların oluşmasına rağmen vatandaşlar evlerini terk etmiyor. (01 Aralık 2011 Perşembe )

   

  AK Parti Milletvekili Demir: Eğitim Yatırımları, İhtiyaca Göre Planlanmalı

  AK Parti Milletvekili Demir: Eğitim Yatırımları, İhtiyaca Göre Planlanmalı

  AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Samsun'un Salıpazarı, Ayvacık ve Çarşamba ilçelerinde çeşitli incelemelerde bulundu. (06 Ekim 2011 Perşembe )

   

  Samsun İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Afetzedeleri Bilgilendirdi

  Samsun İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Afetzedeleri Bilgilendirdi

  Samsun İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Çarşamba ilçesi Ağcagüney beldesinde meydana gelen heyelandan zarar gören afetzedeleri bilgilendirdi. (27 Ağustos 2011 Cumartesi )

   

  Omü'de Neşeli Renkli Çocuklar Projesi

  Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Karikatür Kulübü tarafından organize edilen, 'Neşeli Renkli Çocuklar' projesi kapsamında, ulusal çizgi film karakterleri okulların duvarlarında yeniden hayat buluyor. (10 Mayıs 2011 Salı )

   

  Toprak Çöküntüsü Evinden Etti

  Samsun'un Çarşamba ilçesine bağlı Ağcagüney Beldesi'nde, bir yıldır aralıklı olarak devam eden toprak çöküntüsünden dolayı bazı evlerin zarar gördüğü belirtildi. (05 Nisan 2011 Salı )

   

  Çarşamba'da Çiftçilere Çatak Projesi Anlatıldı

  Çarşamba'da Çiftçilere Samsun'un İçme Suyunun Karşılandığı Barajla İlgili 'Çatak Projesi' Tanıtıldı (28 Ocak 2011 Cuma )

   

  Samsun'da Okul Açılışı

  Yapımı Tamamlanan Ağcagüney İlköğretim Okulu Ek Binası ve Ağcagüney Çok Programlı Lisesi İçin Açılış Töreni Düzenlendi. (06 Aralık 2010 Pazartesi )

   

  Ortaöğretimde Okullaşma Oranı Yüzde 65'lerden Yüzde 100'e Çıkarılacak

  Samsun'un Çarşamba İlçesine Bağlı Ağcagüney Beldesinde Yaptırılan İlköğretim Okulu Ek Binası ile Çok Programlı Lise Hizmete Açıldı. (06 Aralık 2010 Pazartesi )

   

  AK Parti Samsun Milletvekili Demir: Bütçeden En Büyük Payı Eğitime Ayırdık

  AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, 2002 Yılından İtibaren Bugüne Kadar En Büyük Yatırımların Eğitim Alanında Gerçekleştiğini Belirterek, "Cumhuriyet Tarihinde İlk Kez En Fazla Bütçe İktidarımız Zamanında Eğitime Ayrılmıştır." Dedi. (08 Temmuz 2010 Perşembe )

   

  Samsunlu Organikçiler İzmir'de

  İzmir Kültürpark'taki Uluslararası İzmir Fuar Alanı'nda 6-9 Mayıs'ta Yapılacak Ekoloji İzmir'e Samsun'daki Organik Üreticileri Deki Katılacak (01 Mayıs 2010 Cumartesi )

   

  Ağcagüney'de Yaptırılacak Lisenin Protokolü İmzalandı

  Samsun'un Çarşamba İlçesine Bağlı Ağcagüney Belde Belediyesince Yaptırılacak 10 Derslikli Lisenin Protokolü İmzalandı (08 Nisan 2010 Perşembe )

   

  Samsun'da 27 Milyar Tl Tutarında Yatırım Yapılacak

  Samsun'da 27 Milyar Tl Tutarında Yatırım Yapılacak

  Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Yıl Sonuna Kadar Eğitime 27 Milyar Tl Tutarında Yatırım Yapmış Olacaklarını Söyledi. (07 Nisan 2010 Çarşamba )

   

  Ağcagüneyliler, Demir'den Lise İstedi

  Ağcagüneyliler, Demir'den Lise İstedi

  Samsun'un Çarşamba İlçesi Ağcagüney Beldesi Sakinleri, Kendilerini Ziyaret Eden AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir'den Beldelerine Lise Yapılmasını İstedi. (23 Ekim 2009 Cuma )

   

  AK Parti'nin Samsun'da Belde Belediye Başkan Adayları Açıklandı

  Samsun'da 23 Beldede Seçime Girecek Olan Belediye Başkan Adayları, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında Yapılan Merkez Karar Yürütme Kurulu (Mkyk) Toplantısında Belirlendi. (05 Şubat 2009 Perşembe )

   

  Maliye Bakanlığı'ndan İlçe ve Belde Belediyelerine Para Yardımı

  Maliye Bakanlığı'ndan İlçe ve Belde Belediyelerine Para Yardımı

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Suat Kılıç, Maliye Bakanlığı'nın Samsun'da İlçe ve Belde Belediyelerine Ayrım Yapmaksızın 735 Bin YTL Yardım Aktardığını Belirterek, İktidar Tarafından Belediyelere Sağlanan Yardımlarda Bugüne Kadar Herhangi Bir Adaletsizlik Yapılmadığını ve Bundan Sonra da Kaynakların Adil Bir Şekilde Dağ... (29 Mayıs 2008 Perşembe )

   

  Tütev, Samsun'un Köylerinde Keneden Korunma Semineri Verdi

  Son Günlerde Artan Kene Olayları, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'nın Ardından Sivil Toplum Örgütlerini de Harekete Geçirdi. Türkiye Teknik Elemanlar Vakfı (Tütev) Samsun Şubesi, Çarşamba Organik Fındık Üreticileri Birliği ve Köy Ziraat ve Eğitim Derneği (Köyez -Der) ile Birlikte Keneyle Mücadele, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığından Korunma Yolları Hakkında Köylerde Eğitim Semineri Ver... (26 Mayıs 2008 Pazartesi )

   

  50 özürlü öğrenciye giyecek dağıtıldı

  50 özürlü öğrenciye giyecek dağıtıldı

  Samsun Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı ve Çarşambalı işadamı Mithat Yılmaz, Özel Yılmazlar İlkumut Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde eğitim ve öğretim gören maddi durumu iyi olmayan 50 özürlü öğrenciye giyecek dağıttı. (12 Kasım 2007 Pazartesi )

   

  Bozulan Yolların Yapılması İstendi

  Samsun'un Çarşamba İlçe Kaymakamı Nurettin Yücel, Çakmak Barajı'yla İlgili Kanal Çalışması Yapan Müteahhit Firmanın 7 Kilometre Uzunluğundaki Yolu Bozduğunu ve Bu Yolun Yapılması Gerektiğini Söyledi. (09 Ağustos 2007 Perşembe )

   

  Çakmak Barajı’nda yapılacak organik tarımla, Samsun’un içme suyu temizlenecek

  Çakmak Barajı’nda yapılacak organik tarımla, Samsun’un içme suyu temizlenecek

  Türkiye Teknik Elemanlar Vakfı (TÜTEV) Samsun Şubesi’nin yürüttüğü AB Projesi çerçevesinde, Samsun'un içme suyunun sağlandığı Çakmak Barajı havzasında, organik tarım yapılarak hem suyun temizlenmesi hem de yeni neslin organik ürünlerle beslenmesi sağlanacak. (29 Nisan 2007 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 19:50:01. #1.13#