09:2900
SON DAKİKA AĞRI HABERLERİ

Son Dakika Ağrı Haberleri

   

  Sıcaklık Mevsim Normalleri Civarında Olacak

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirmelere göre, hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacak. (Bugün 09:28)

   

  Yurtta Hava Durumu

  Yurtta Hava Durumu

  Yapılan son değerlendirmelere göre; yurdun kuzey kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Sinop, Artvin, Kars, Ağrı, Iğdır ve Ardahan çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. (Bugün 09:21)

   

  'Cumhurbaşkanımız Ağrı ve Patnos'a Gelecek'

  "Cumhurbaşkanımız Ağrı ve Patnos'a Gelecek"

  AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun bugün köşke sunduğu yeni kabinedeki isimler ile barış sürecinin hızlanacağını söyledi. (Dün 20:52)

   

  Ağrı İzcileri Oltu Mahalli Kampını Tamamladı

  Ağrı İzcileri Oltu Mahalli Kampını Tamamladı

  AĞÇED izcileri, 20-25 Ağustos 2014 tarihleri arasında Erzurum Oltu ilçesinin Çanakpınar köyü yaylasında gerçekleştirilen mahalli kampı başarıyla tamamladı. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Ağrı Tarım Müdürlüğünden Sigara Bırakma Kampanyası

  Ağrı Tarım Müdürlüğünden Sigara Bırakma Kampanyası

  Ağrı İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün desteklediği 'Dumansız hava sahası' kampanyası kapsamında sigarayı bırakan personel çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Yurtta Hava Durumu

  Yurtta Hava Durumu

  Yapılan son değerlendirmelere göre; ülkemizin kuzey ve iç kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz Kıyıları, Artvin, Kars, Ardahan, Ağrı çevreleri ile öğle saatlerinde Toroslar mevkii, akşam saatlerinde Ankara, Çankırı ve Kastamonu’nun güney ilçeleri, gece saatlerinden itibaren Batı Karadeniz kıyıları, Kocaeli, Sakarya, Bilecik ve İstanbul’un Anadolu yakası kıyılarının sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Kalp Çarpıntısı Ciddi Hastalıkların Belirtisi Olabilir

  Kardiyoloji Bölümü Uz. Dr. Erol Sağatlı, aritmi ve tedavisi hakkında bilgi verdi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.08.2014 09:29:29. #1.11#