SON DAKİKA AHMET GÜRHAN HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Gürhan Haberleri

 • 28 Mayıs 2016 21:16Almanya'daki Ermeni İddiaları OylamasıAlmanya'nın başkenti Berlin'de, Federal Meclis tarafından 1915 olaylarıyla ilgili Ermeni iddialarını gündeme alınması, bu ülkede yaşayan Türkler tarafından protesto edildi.
 • 30 Ekim 2015 16:11Gürhan: Milletimizden Safını Belirleyerek Oyunu BBP'ye Vermelerini İstiyoruzGürhan: Milletimizden Safını Belirleyerek Oyunu BBP'ye Vermelerini İstiyoruzSeçim çalışmalarına devam eden BBP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir milletvekili adayı Ahmet Gürhan, Bayraklı çarşısını gezerek esnafın sıkıntılarını dinledi.
 • 27 Ekim 2015 15:40Bbp: Bu Haksızlık 3. Dünya Ülkelerinde Dahi OlmuyorBbp: Bu Haksızlık 3. Dünya Ülkelerinde Dahi OlmuyorBBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan, Koza İpek Holding’e kayyum atanmasına tepki gösterdi.
 • 27 Ekim 2015 14:53Gürhan: BBP'nin Çöpünü Karıştırırsanız Mutlaka Elinizi Ayağınızı KeserBBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan, son dönemde partisiyle ilgili yapılan spekülasyonların gerçeği yansıtmadığını ifade ederek, ''Eğer bizim partimizden, bahsedilen sayıda insan bir diğer partiye geçmediyse ve bunu ispatlamıyorsa ahlâksızdır, şerefsizdir.
 • 17 Ekim 2015 12:12Bbp'lilerden Selvitopu'na Nezaket Ziyareti Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir milletvekili adayı Ahmet Gürhan, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu'na nezaket ziyaretinde bulundu.
 • 15 Ekim 2015 16:38BBP'li Gürhan: Meclis'teki Siyasi Partiler Birinci Derece SorumludurBBP'li Gürhan: Meclis'teki Siyasi Partiler Birinci Derece SorumludurBBP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir 1. bölge milletvekili adayı Ahmet Gürhan, son dönemde yaşanan gelişmelerin cumhuriyet tarihinin en acı tablosu olduğunu söyledi.
 • 14 Ekim 2015 11:24BBP Heyeti Başkan Kocaoğlu'nu Ziyaret EttiBBP Heyeti Başkan Kocaoğlu'nu Ziyaret EttiBBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan ve milletvekili adayları, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu makamında ziyaret etti.
 • 14 Ekim 2015 09:08BBP'liler Kocaoğlu'nun Konuğu OlduBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan ve milletvekili adayları İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu makamında ziyaret etti.
 • 13 Ekim 2015 13:56BBP Genel Başkan Yardımcısı Gürhan: Gar Müdürü mü Sorumlu?BBP, İzmir’de yapacağı milletvekili aday tanıtım törenini, Ankara’daki bombalı terör saldırısı sebebiyle iptal etti.
 • 13 Ekim 2015 12:00Ankara'daki Terör SaldırısıBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan, Ankara'da 97 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısına ilişkin, "Terör kimden gelirse gelsin ve kime karşı yapılırsa yapılsın tüm toplum tarafından kınanmalı ve lanetlenmelidir" dedi.
 • 27 Eylül 2015 15:31Balıkesir BBP'li Gürhan, Seçim Sistemini EleştirdiBalıkesir BBP'li Gürhan, Seçim Sistemini EleştirdiBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir milletvekili adayı Ahmet Gürhan, 1 Kasım'daki erken genel seçim öncesi oy sayım sisteminde 'kurda kuzu teslim edilmiş' bir görüntü ortaya çıktığını öne sürdü.
 • 27 Eylül 2015 14:52BBP'li Gürhan, Seçim Sistemini EleştirdiBBP'li Gürhan, Seçim Sistemini EleştirdiBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir milletvekili adayı Ahmet Gürhan, 1 Kasım'daki erken genel seçim öncesi oy sayım sisteminde 'kurda kuzu teslim edilmiş' bir görüntü ortaya çıktığını öne sürdü.
 • 26 Eylül 2015 19:13BBP Genel Başkan Yardımcısı Gürhan AçıklamasıBBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan, her fikrin Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) temsil edilmesi gerektiğini söyledi.
 • 11 Eylül 2015 13:00Savaş Karşıtı Aday Corbyn'den İngiliz Hükümetine ÇağrıSavaş Karşıtı Aday Corbyn'den İngiliz Hükümetine ÇağrıJeremy Corbyn'in açıklamaları Savaş karşıtı aday Corbyn'den İngiliz hükümetine çağrı- İngiltere'de İşçi Partisi'nin en güçlü genel başkan adayı olarak görülen Jeremy Corbyn: - "İngiliz hükümetini sadece Suriyeli sığınmacılar için değil, Calais'te ve başka yerlerde takılıp kalmış göçmen ve sığınmacılar için de daha çok şey yapmaya çağırıyorum"- "İngiliz hükümetinin Suriye'de bireyleri vurmasını kaygı verici buluyorum.
 • 21 Ağustos 2015 13:10Sağlık Ocağında Unutulan Kadın ve 3 Aylık Bebeği Mahsur KaldıSağlık Ocağında Unutulan Kadın ve 3 Aylık Bebeği Mahsur KaldıBalıkesir’in Ayvalık ilçesi, Aliçetinkaya Mahallesi'ndeki 2 No'lu Aile Hekimliği Merkezi'nde bir kadın, 3 aylık bebeğiyle mahsur kaldı.
 • 20 Ağustos 2015 20:42Bebeğiyle Sağlık Ocağında Mahsur KaldıBebeğiyle Sağlık Ocağında Mahsur KaldıBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde, sağlık ocağında unutulan Kübra Gürhan ve 3 aylık bebeği, öğle tatili nedeniyle klimaların da kapatılmış olması nedeniyle sıcaktan fenalaşmak üzereyken itfaiye tarafından kurtarıldı.
 • 20 Ağustos 2015 18:403 Aylık Bebek Annesiyle Sağlık Ocağında Mahsur Kaldı3 Aylık Bebek Annesiyle Sağlık Ocağında Mahsur KaldıBalıkesir’in Ayvalık ilçesinde, personelin öğle yemeğine çıkması üzerine 3 aylık bir bebeğin annesiyle birlikte sağlık ocağında mahsur kaldı.
 • 05 Ağustos 2015 00:21Büyük Birlik Partisi'nde Görev Dağılımı GerçekleştiBBP Genel Başkanı Mustafa Destici başkanlığında düzenlenen ilk Merkez Karar Yürütüme Kurulu (MKYK) toplantısı sonrasında Genel Sekreterliğe tekrar Üzeyir Tunç getirildi.
 • 05 Ağustos 2015 00:03BBP'de Görev DağılımıBüyük Birlik Partisi'nde (BBP) 6. olağanüstü kurultay sonrası görev dağılımı belirlendi.
 • 26 Temmuz 2015 13:14BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan AçıklamasıBBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan AçıklamasıBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan, "Türkiye’nin en çok güvendiği sınır güvenliği, adeta ’yol geçen hanı’ gibi olmuş ve kim isterse sınırlarımızdan girip eylem yapıyor" diye konuştu.
 • 04 Haziran 2015 11:06Gürhan: Milli İttifak İsmini Milletimiz Verdi, Oyunuzu Saadet'e AtınGürhan: Milli İttifak İsmini Milletimiz Verdi, Oyunuzu Saadet'e Atınİzmir'de yerel bir televizyon programına katılan BBP Genel Başkan Yardımcısı ve Milli İttifak İzmir 1. bölge milletvekili adayı Ahmet Gürhan, şehre yatırım gelmeyişinin sıkıntılarını bütün İzmirlilerin yaşadığını söyledi.
 • 03 Haziran 2015 14:47Milli İttifak Adayları: Bu Son Fırsat, Bir Daha Demokratik Seçim OlmazMilli İttifak Adayları: Bu Son Fırsat, Bir Daha Demokratik Seçim OlmazSP ve BBP'nin oluşturduğu Milli İttifak'ın, SP çatısı altında seçime girecek milletvekili adayları İzmir’de biraraya geldi.
 • 01 Haziran 2015 15:42BBP Genel Başkan Yardımcısı Gürhan: Fikirler Üzerine Baskı YapılmamalıBBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan, baskıcı uygulamalarla demokrasinin dışına çıkıldığını belirterek, “Fikirler üzerine baskı yapılmamalı. Siz basın özgürlüğünü kısıtlayarak, insanların fikirlerini değiştiremezsiniz.
 • 01 Haziran 2015 11:47Milli İttifak İzmir'de Yürüyüş DüzenlediMilli İttifak İzmir'de Yürüyüş DüzenlediBBP ile SP'nin oluşturduğu Milli İttifak, önceki gün İzmir'in Bayraklı ilçesinde yürüyüş düzenledi.
 • 30 Mayıs 2015 11:53Bornova'da Milli İttifak Heyecanı Milli İttifak'ın İzmir milletvekili adayları Bornova'da düzenlenen etkinlikte ilgi odağı oldu.
 • 30 Mayıs 2015 09:49Milli Görüş, Lüzumsuz Harcama Kalemlerini KaldıracakMilli Görüş, Lüzumsuz Harcama Kalemlerini Kaldıracak"Saadet Partisi düzenlediği geniş katılımlı toplantılar ve eğitim programları ile seçimlere en iyi şekilde hazırlanmayı hedefliyor.
 • 29 Mayıs 2015 15:01Milli İttifak Adayı Gürhan: Biz Doğrunun YanındayızMilli İttifak Adayı Gürhan: Biz Doğrunun YanındayızBBP Genel Başkan Yardımcısı ve Milli İttifak’ın İzmir 1. bölge milletvekili adayı Ahmet Gürhan, ülkenin bugün gelip dayandığı sıkıntıların önemine dikkat çekti.
 • 28 Mayıs 2015 14:38Milli İttifak Adayı Gürhan: Staj Mağdurlarının Sorunları ÇözülmeliMilli İttifak Adayı Gürhan: Staj Mağdurlarının Sorunları ÇözülmeliMilli İttifak'tan seçime giren SP İzmir 1. bölge adayı Ahmet Gürhan, staj sigortası mağduriyetinin meslek lisesi çıkışlı vatandaş için ciddi bir sıkıntı olduğunu söyledi.
 • 28 Mayıs 2015 09:39Milli İttifak Adayı Sakartepe: İşçi ve Memur Maaşları Her Ay GüncellenecekMilli İttifak Adayı Sakartepe: İşçi ve Memur Maaşları Her Ay GüncellenecekMilli İttifak İzmir 2. bölge 1. sıra milletvekili adayı Bayram Sakartepe, “Tabanda, aynı bir annenin iki evladı gibi olan Saadet Partimiz ve Büyük Birlik Partimiz biraraya geldi.
 • 26 Mayıs 2015 10:18Milli İttifak Adayı Gürhan: Yazıcıoğlu'nun Kader ArkadaşıyımMilli İttifak Adayı Gürhan: Yazıcıoğlu'nun Kader ArkadaşıyımEge Bölgesi Bayburt Dernekleri'nin düzenlediği 23. Geleneksel Herfene Şöleni'ne katılan Milli İttifak İzmir 1. bölge milletvekili adayı SP'li Ahmet Gürhan, rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun kader arkadaşı olduğunu, seçim çalışmalarında bu konuya İzmirlilerin hassasiyetle ve yakınlıkla yaklaştığını söyledi.
 • 25 Mayıs 2015 17:40Sp Adayı Gürhan: İzmirliler Özgürlük ve Adalet İstiyorSp Adayı Gürhan: İzmirliler Özgürlük ve Adalet İstiyorSP İzmir 1. bölge milletvekili adayı Ahmet Gürhan, dün Gündoğdu Meydanı'nda Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun mitingi için taşeron işçilerin zorlama ve dayatmayla İzmir'e getirilmesinin yanlış olduğunu söyledi.
 • 24 Mayıs 2015 16:08Genel Seçime Doğru"Milli İttifak"ın İzmir milletvekili adayları Bayram Sakartepe, Cenk Kılıç, Vedat Kolukısa, Ali Koyugölge, Menderes Bozkurt, Orhan Yıldırım ve Sedat Fidan, seçim çalışmaları kapsamında Çiğli'de Saadet Partisi İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti.
 • 23 Mayıs 2015 17:12Genel Seçime Doğru"Milli İttifak"ın İzmir milletvekili adaylarından Ahmet Gürhan, Emin Göktaş, Cavit Babur ve Zemzem Yıldız, Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği'ni ziyaret etti.
 • 22 Mayıs 2015 19:00Bakan Eroğlu, Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nı Ziyaret Etti, Tavuk Döner KestiBakan Eroğlu, Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nı Ziyaret Etti, Tavuk Döner KestiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Eroğlu'nun esnaf ve vatandaşlarla sohbet etmesi - Bakan Eroğlu'nun biriken yağmur suyunun boşalması sonucu ıslanma tehlikesi atlatması- Kemeraltı esnafının, Bakan Eroğlu'na börek ve portakal suyu ikramı etmesi - Bakan Eroğlu'nun bir kadını dinleyin kendisine Atatürk rozeti hediye etmesi- Bakan Eroğlu'nun seçim çalışması yapan Saadet Partisi İzmir 1. bölge 1. sıra adayı Ahmet Gürhan ile sohbet etmesi- Bakan Eroğlu'nun Tarihi Kemeraltı Esnaf Derneği'ni de ziyaretinde konuşma yapması- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Burayı hep birlikte, büyük bir dönüşüme, gelişime tabi tutalım. Bu konuda ben de sizlerle beraberim" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nın sorunlarını çözeceklerini ifade ederek, "Burayı hep birlikte büyük bir dönüşüme, gelişime tabi tutalım. Bu konuda ben de sizlerle beraberim" dedi.
 • 22 Mayıs 2015 17:51Bakan Eroğlu, Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nı Ziyaret EttiOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nın sorunlarını çözeceklerini ifade ederek, "Burayı hep birlikte büyük bir dönüşüme, gelişime tabi tutalım. Bu konuda ben de sizlerle beraberim" dedi.
 • 20 Mayıs 2015 17:20Genel Seçime DoğruBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan, İzmir'e 35 proje sözü verenlerin seçim pazarlığı yaptığını belirterek, "Bu projeler hep oy ve pazarlık projeleri" dedi.
 • 20 Mayıs 2015 09:58Sp-Bbp İttifakı Saadet Çatısı Altında İzmir'de Hızını ArttırdıSp-Bbp İttifakı Saadet Çatısı Altında İzmir'de Hızını ArttırdıGenel seçime ittifak yaparak girmeye hazırlanan SP ile BBP İzmir milletvekili adayları, çalışmalarını sürdürüyor.
 • 18 Mayıs 2015 10:07Sp Adayı Gürhan: Gösterilen Tablo Gerçeği YansıtmıyorSp Adayı Gürhan: Gösterilen Tablo Gerçeği YansıtmıyorSP ile BBP tarafından oluşturulan Milli İttifak, genel seçime SP çatısı altında girme kararı almıştı.
 • 17 Mayıs 2015 11:45Saadet Partisi Adayları: Saadet Partisi Adayları: "Akp, Hizmet Değil Şov Peşinde"7 Haziran seçimlerine Saadet Partisi çatısı altında girecek olan Milli İttfak adayları İzmir’de seçim çalışmalarını sürdürüyor.
 • 15 Mayıs 2015 16:37Milli İttifak İzmir Adayları Eski Bakan Saygın'ı Ziyaret EttiMilli İttifak İzmir Adayları Eski Bakan Saygın'ı Ziyaret EttiSP ile BBP, genel seçime Milli İttifak adıyla ortak girme kararı almıştı.
 • 15 Mayıs 2015 16:08Genel Seçime DoğruSaadet Partisi İzmir 1. Bölge milletvekili adayı Ahmet Gürhan, öncelikle taşeron işçiliği kaldırmayı hedeflediklerini kaydetti.
 • 15 Mayıs 2015 12:13Sp-Bbp Adayı Gürhan: Taşeron İşçiliği KaldıracağızSp-Bbp Adayı Gürhan: Taşeron İşçiliği KaldıracağızSP ile BBP, genel seçime Milli İttifak adıyla ortak girme kararı almıştı.
 • 13 Mayıs 2015 18:04Genel Seçimlere DoğruBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir 1. Bölge Milletvekili adayı Ahmet Gürhan, basının yaşadığı sorunları ve üzerindeki baskıyı bildiklerini, sorunları çözmek için kadrolarının hazır olduğunu söyledi.
 • 13 Mayıs 2015 10:18Özfatura'dan Milli İttifak'a Tam DestekÖzfatura'dan Milli İttifak'a Tam Destekİzmir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Dr. Burhan Özfatura, yaptığı açıklamayla Milli İttifak’a tam destek verdi.
 • 13 Mayıs 2015 09:20BBP'li Gürhan: Türkiye'de Basın Özgürlüğünden Bahsetmek Mümkün DeğilBBP'li Gürhan: Türkiye'de Basın Özgürlüğünden Bahsetmek Mümkün DeğilBBP Milli İttifak İzmir 1. bölge milletvekili adayı Ahmet Gürhan, basının yaşadığı sıkıntıları ve üzerindeki baskıyı çok iyi bildiklerini, söyledi.
 • 12 Mayıs 2015 11:37BBP'li Gürhan: Türkiye'de Demokrasi Sekteye UğradıBBP'li Gürhan: Türkiye'de Demokrasi Sekteye UğradıBBP eski Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan, “Bugün ülkemize baktığımızda adalet her konuda zedelenmiştir.
 • 02 Mayıs 2015 02:40Milli İttifak İzmir Adaylarını TanıttıMilli İttifak İzmir Adaylarını TanıttıMilli İttifak İzmir adaylarının tanıtıldığı toplantıda konuşan BBP eski Genel Başkanı Mustafa Destici, "1 milyon 700 bin kamuda çalışan taşeron işçimizi aynı yıl kadroya alacağız" derken, SP Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak ise "İşçilerimize zehir edilen 1 Mayıs Bayramı 'matem' olarak kutlansa herhalde daha uygun düşer" ifadelerini kullandı.
 • 02 Mayıs 2015 01:27İzmir Milli İttifak İzmir Adaylarını Tanıttıİzmir Milli İttifak İzmir Adaylarını TanıttıMilli İttifak (Saadet Partisi - Büyük Birlik Partisi) İzmir'de genel başkanların katılımıyla 1'inci bölge ve 2'nci bölge milletvekili adaylarını düzenlenen aday tanıtım toplantısında tanıttı.
 • 11 Nisan 2015 18:49Milletvekili Genel Seçimine DoğruBBP ile seçim ittifakı yapan Saadet Partisi, eksiklerini tamamlayarak milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) sundu.
 • 11 Nisan 2015 16:02Sp-Bbp İttifakı Tamamladıkları Aday Listelerini Teslim EttiSp-Bbp İttifakı Tamamladıkları Aday Listelerini Teslim EttiGenel seçimde işbirliği kararı alan Saadet Partisi (SP) ile Büyük Birlik Partisi (BBP), eksiklerini tamamladıkları milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti.