04:4300
SON DAKİKA AHMET HAMDİ ÇAMLI HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Hamdi Çamlı Haberleri


AHMET HAMDİ ÇAMLI

1965'te İstanbul'da doğdu. Newport Oniversitesi'nden mezun oldu. Ticaret ile uğraşmaktadır. Birçok sivil toplum örgütünde çeşitli kademelerde görevler yaptı. Türkiye Atletizm Federasyonu, Türkiye İzcilik Federasyonu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü'nde Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır.... Devamı

   

  6 Madalya ile Dönen İBB'nin Güreşçilerini Başkan Kubul Etti

  Özbekistan'da 8-14 Eylül tarihlerinde düzenlenen Dünya Büyükler Güreş Şampiyonasında kazanılan 9 madalyanın 6'sına sahip İstanbul güreşçileri basınla buluştu. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  İstanbul Büyükşehir'in 6 Madalya Gururu

  İstanbul Büyükşehir'in 6 Madalya Gururu

  Bu gururu yaşatan sporcular ile bugün Sultangazi Cebeci Spor Kompleksi'nde bulunan kulüp binasında İBB Kulübü Başkanı Ahmet Hamdi Çamlı ile bir araya gelen sporcular tebrikleri kabul etti. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  İbb'nin Madalyalı Güreşçileri Basınla Buluştu

  İbb'nin Madalyalı Güreşçileri Basınla Buluştu

  İstanbul Büyükşehir Belediyespor (İBB), Özbekistan’da düzenlenen Dünya Büyükler Güreş Şampiyonası’na katılan ve Türekiye’ye madalya ile dönen güreşçilerini basın mensuplarıyla buluşturdu. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  İstanbul Büyükşehir'in 6 Madalya Gururu

  İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Özbekistan'da yapılan Dünya Büyükler Serbest ve Greko-Romen Güreş Şampiyonası'nda, Dünya 3.'sü olan Milli takımda kazanılan 8 madalyanın 6'sını sporcularının almasının gururunu yaşıyor. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  İstanbul Belediyespor Sporcuları, Kulüp Başkanı Çamlı'yı Ziyaret Etti

  Özbekistan'da düzenlenen şampiyonada 6 madalya kazanan İstanbul Büyükşehir Belediyespor sporcuları, kulüp başkanı Çamlı'yı ziyaret etti. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Güreşte Milli Gurur

  Özbekistan'daki Dünya Güreş Şampiyonası'nda toplamda 9 madalya kazanan milli sporcuların 6'sı İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü bünyesinde yer alıyor Kulüp başkanı Çamlı: "Güreş Milli Takımı'na 11 sporcu verdik ve sporcularımız 6 madalya alarak ülkemize ve camiamıza büyük mutluluk yaşattı" (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 04:43:10. #1.13#