03:1700
SON DAKİKA AHMET HAMDİ ÇAMLI HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Hamdi Çamlı Haberleri


AHMET HAMDİ ÇAMLI

1965'te İstanbul'da doğdu. Newport Oniversitesi'nden mezun oldu. Ticaret ile uğraşmaktadır. Birçok sivil toplum örgütünde çeşitli kademelerde görevler yaptı. Türkiye Atletizm Federasyonu, Türkiye İzcilik Federasyonu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü'nde Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır.... Devamı

  AK Parti Milletvekili Aday Listesi

  AK Parti Milletvekili Aday Listesi

  Milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na teslim ettikten sonra internet sitesinde yayınladı. (11 Nisan 2011 Pazartesi )

   

  AK Parti'nin Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu

  AK Parti'nin, Yüksek Seçim Kurulu (YSK)'na sunduğu, 12 Haziran'da yapılacak genel seçimde göstereceği aday listesi belli oldu. (11 Nisan 2011 Pazartesi )

   

  İşte AK Parti'nin Aday Listesi

  İşte AK Parti'nin Aday Listesi

  AK Parti'nin milletvekili aday listesi açıklandı... Listede sürpriz değişiklikler var... (11 Nisan 2011 Pazartesi )

   

  İSKİ ve İzsu Genel Müdürleri Kuraklıktan Yakındı

  İSKİ ve İzsu Genel Müdürleri Kuraklıktan Yakındı

  İzmir'de Su Zirvesi Başladı. İstanbul ve İzmir'in Su İdarecileri, Kuraklıktan Yakınarak Tasarrufa Vurgu Yaptı. Su ve Kanalizasyon İdarelerinin Problemlerine Ortak Çözüm Aradığı 4. Türkiye Su ve Kanalizasyon İdareleri İstişare Toplantısı, İzmir Büyükşehir Belediyesi İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi (İzsu) Genel Müdürlüğü'nün Ev Sahipliğinde Başladı. 8 Haziran'da Bitecek Toplantıya Türkiye Geneli... (05 Haziran 2008 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
25.07.2014 03:17:53. #1.11#