SON DAKİKA AHMETLİ HABERLERİ

Son Dakika Ahmetli Haberleri

15:27
Trabzon'dan Başkan Ergün'e Övgü MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Trabzon Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız'ı makamında konuk etti.
Trabzon'dan Başkan Ergün'e Övgü
21:19
Simav'da Çöken Çatının Altında Kalan Adam Öldü Kütahya'nın Simav ilçesine bağlı Ahmetli Köyündeki ahşap evde yalnız yaşayan 80 yaşındaki Gülistan Bedir, kar yağışı nedeniyle çöken çatının altında kalıp can verdi.
20:34
Simav'da Ev Çöktü: 1 Ölü Kütahya’nın Simav ilçesine bağlı Ahmetli köyünde, üzerinde biriken karın ağırlığını taşımayan ahşap evin çökmesi sonucu 1 kişi hayatını kaybetti.
18:59
Simav'da Çöken Çatının Altında Kalan Adam Öldü Kütahya'nın Simav ilçesinde, üzerinde biriken karın ağırlığını taşımayan ahşap evin çökmesi sonucu bir kişi hayatını kaybetti.
Simav'da Çöken Çatının Altında Kalan Adam Öldü
18:51
Kütahya'da Ev Çöktü, Bir Kişi Öldü Simav ilçesinde, üzerinde biriken karın ağırlığını taşımayan ahşap evin çökmesi sonucu bir kişi hayatını kaybetti.
10:00
Arsuz'a Yeni İçmesuyu Hattı HATSU, Arsuz ilçesinde yaşanan sel felaketinin yaralarını sarma çalışmalarının hızla devam ettiğini duyurdu.
Arsuz'a Yeni İçmesuyu Hattı
17:10
Diker, Teröre Karşı Kalem Dağıttı Doğru Yol Partisi (DYP) Manisa eski milletvekili Tevfik Diker, Fransa’da ve Türkiye’de yaşanan terör saldırıları karşında “Kalem silahtan etkilidir” diyerek Manisa, Alaşehir, Akhisar, Turgutlu, Ahmetli, Salihli, Gölmarmara, Sarıgöl, Kula’da 10 bin kalem dağıttığını söyledi.
Diker, Teröre Karşı Kalem Dağıttı
10:10
Bakü'de Gelin ve Damat Düğüne Metro ile Gitti Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de yoğun trafik yüzünden düğünlerine geç kalacaklarını düşünün gelin ve damat düğün salonuna metro ile gitti.
17:53
Kar Yağışı ve Su Taşkınlarının Ardından Hasar Tespit Çalışmaları Manisa'da hasar tespit çalışmaları- Manisa'da kar yağışı ve su taşkınlarının zirai alan ve besiciliğe verdiği zararın tespiti için çalışmalar sürüyor- Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Çebi: "50 bin 550 dekar zeytinlik, 860 dekar sera ve örtü altı alan, broyler ve yumurta tavukçuluğu yetiştiriciliği yapılan kümes ve barınaklarda 4 bin yumurta tavuğu, 233 bin 840 etlik piliç zarar görmüştür.
Kar Yağışı ve Su Taşkınlarının Ardından Hasar Tespit Çalışmaları
16:59
Manisa'da Karın Bilançosu Ağır Oldu Manisa il genelinde 30- 31 Aralık tarihlerinde meydana gelen yoğun kar yağışı nedeniyle 50 bin 550 dekarlık zeytinlik, 860 dekarlık sera, 4 bin yumurta tavuğu ile 233 bin 840 etlik tavuğun zarar gördüğü açıklandı.
Manisa'da Karın Bilançosu Ağır Oldu
16:47
Manisa'da Hasar Tespit Çalışmaları Manisa'da kar yağışı ve su taşkınlarının zirai alan ve besiciliğe verdiği zararın tespiti için çalışmalar sürüyor Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Çebi: "50 bin 550 dekar zeytinlik, 860 dekar sera ve örtü altı alan, broyler ve yumurta tavukçuluğu yetiştiriciliği yapılan kümes ve barınaklarda 4 bin yumurta tavuğu, 233 bin 840 etlik piliç zarar görmüştür.
16:05
Kar Yağışının Çiftçilere Verdiği Zarar Belli Oldu Manisa merkez ve ilçelerinde 30-31 Aralık 2014 tarihleri arasında meydana gelen yoğun kar yağışı nedeni ile zarara uğrayan çiftçilerin hasar tespit çalışmaları tamamlandı.
Kar Yağışının Çiftçilere Verdiği Zarar Belli Oldu
14:03
Başkan Ergün, "2015 Yatırımların Yılı Olacak" MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı, 2014 yılını değerlendirdi, 2015 yılında yapılacak çalışmalar ve projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
15:53
Bakü'de Damat ve Gelin Geç Kaldıkları Düğünlerine Metroyla Gitti Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gelin ve damat geç kaldıkları düğün törenine yetişebilmek için metroyu tercih ettiği o anlar bir amatör kamera tarafından kaydedildi.
15:30
Düğünlerine Metroyla Gittiler! Bakü'de gelin ve damat düğün törenlerine yetişebilmek için metroya bindi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği o anlar amatör bir kamera tarafından kaydedildi.
Düğünlerine Metroyla Gittiler!
14:31
Ankara-İzmir Otoyolunun ÇED Süreci Başladı Karayolları Genel Müdürlüğünün 2023 hedefleri arasında yer alan Ankara - İzmir Otoyolu Projesinin tüm detayları belli oldu.
Ankara-İzmir Otoyolunun ÇED Süreci Başladı
12:42
Milletvekili Yurttaş'tan Sulama Göletleri Müjdesi Manisa AK Parti Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Manisa bölgesindeki 25 gölet projesinin yıl sonuna kadar tamamlanacağını ifade ederek, "Çiftçimiz yıllardır hasretini çektiği sulama suyuna kavuşacaktır.
Milletvekili Yurttaş'tan Sulama Göletleri Müjdesi
15:34
Başkan Ergün'den Önemli Açıklamalar MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı, Kanal 35 Televizyonunda Özgür Hancıoğlu'nun hazırlayıp sunduğu 'Gündem Özel Siyaset' programının konuğu oldu.
Başkan Ergün'den Önemli Açıklamalar
18:35
"Spil Dağına Bu Zamana Kadar Hiçbir Yatırım Yapılmadı" AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, 1968 yılında milli park ilan edilen Spil Dağına bu zamana kadar hiçbir yatırım yapılmadığını söyledi.
'Spil Dağına Bu Zamana Kadar Hiçbir Yatırım Yapılmadı'
13:11
Bakanlık Gediz Nehri'nin Kirliliği İçin Belediyeleri Suçladı CHP İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu'nun, Gediz Nehri'nin bir türlü temizlenememesiyle alakalı basın açıklamalarına, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu adına cevap geldi.
Bakanlık Gediz Nehri'nin Kirliliği İçin Belediyeleri Suçladı
12:43
Gediz Havzası Koruma Eylem Planı Orman ve Su İşleri Bakanlığı: "İlgili kanunlar ve mevzuatlar çerçevesinde atıksu arıtma tesislerinin yapılması ve işletilmesi belediyelerin vazifesi olduğu halde, Bakanlığımız Gediz Havzası’nın kurtarılması maksadıyla gerekli bütün adımları atmış ve tedbirleri almıştır" "Gediz Havzası'nda yer alan İzmir,
17:04
Büyükşehir Başbakan Yardımcısı Arınç'ı Ağırladı MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ı makamında ağırladı.
Büyükşehir Başbakan Yardımcısı Arınç'ı Ağırladı
21:36
Torunlarını Göremeden Canından Oldu Manisa'da 87 yaşındaki Mustafa Bacak, tren garına 200 metre mesafedeki bir su tahliye kanalında ölü bulundu.
Torunlarını Göremeden Canından Oldu
21:00
Arınç: Yeni Komplolarla Karşı Karşıyayız Başbakan Yardımcısı Arınç, İç ve dış güçlerin tek dertlerinin AK Parti'nin iktidardan gitmesi olduğunu ve bunun için bin bir türlü şeytanlıklar düşünüldüğünü söyledi.
Arınç: Yeni Komplolarla Karşı Karşıyayız
20:26
Torunlarını Görmeye Giden Adamın Cesedi Su Tahliye Kanalında Bulundu Manisa'da 87 yaşındaki Mustafa Bacak, tren garına 200 metre mesafedeki su tahliye kanalında ölü bulundu.
Torunlarını Görmeye Giden Adamın Cesedi Su Tahliye Kanalında Bulundu
19:06
Arınç: "Yeni Komplolarla Karşı Karşıyayız" İç ve dış güçlerin tek dertlerinin AK Parti’nin iktidardan gitmesi olduğunu ve bunun için bin bir türlü şeytanlıklar düşünüldüğünü söyleyen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Onlar gitsin de Türkiye ne olursa olsun diyorlar.
Arınç: 'Yeni Komplolarla Karşı Karşıyayız'
15:32
Dere Taşkınlarıyla Yılda 100 Milyon Dolar Kaybediliyor DSİ İzmir 2. Bölge Müdürlüğü İşletme Şube Müdürü Mustafa Taşkın, Türkiye’nin nehir ve derelerde yaşanan taşkın olayları nedeniyle her yıl 100 milyon dolar civarında ekonomik kayıp yaşadığını belirtti.
Dere Taşkınlarıyla Yılda 100 Milyon Dolar Kaybediliyor
11:19
Simav'da Sobadan Yangın Çıktı: 1 Ölü, 1 Yaralı Kütahya’nın Simav ilçesine bağlı Ahmetli köyünde sobadan çıkan yangında 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi ağır yaralandı.
10:41
Simav'da Yangın: 1 Ölü, 1 Yaralı Kütahya'nın Simav İlçesi'nde, ahşap evde sobadan çıkan yangında 3 kişiden 1'i öldü, 1'i yaralandı.
Simav'da Yangın: 1 Ölü, 1 Yaralı
06:50
Simav'da Soba Faciası: 1 Ölü Kütahya’nın Simav ilçesine bağlı Ahmetli köyünde sobadan çıkan yangında 1 kişi öldü 1 kişi de ağır yaralandı.
Simav'da Soba Faciası: 1 Ölü
04:19
Kütahya'da Ev Yangını: 1 Ölü KÜTAHYA (AA) – Kütahya'nın Simav ilçesinde evde çıkan yangında bir kişi öldü, birisi ağır 2 kişi dumandan etkilendi.
Kütahya'da Ev Yangını: 1 Ölü
02:55
Kütahya'da Ev Yangını: 1 Öldü Kütahya'nın Simav ilçesinde evde çıkan yangında bir kişi öldü, birisi ağır 2 kişi dumandan etkilendi.
17:03
Beyoğlu, İstanbul'un İstihdam Merkezi Beyoğlu'nu 15 bölgeye ayıran Beyoğlu Belediye Başkanı, meclis üyeleri ve mahalle muhtarlarının da katılımıyla, Beyoğlu'nun her mahallesinde haftada 16 halk meclisi toplantısı gerçekleştirerek halkla iç içe oluyor.
17:45
Bakan İslam: "Aktörler Değişiyor Ama Senarist Hiç Değişmiyor" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Biliyorsunuz başımızda, köşegen, dörtgen, üçgen paralel çeşitli belalar var. Aktörler değişiyor ama senarist hiç değişmiyor.
Bakan İslam: 'Aktörler Değişiyor Ama Senarist Hiç Değişmiyor'
13:34
Yurttaş'tan Kelebek Barajı'da İnceleme AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Manisa’nın Ahmetli ilçesinde yapımı devam eden Kelebek Barajı inşaat sahasında incelemelerde bulunup yetkililerden bilgi aldı.
Yurttaş'tan Kelebek Barajı'da İnceleme
11:29
Ahmetli'de "İkisi Bir Arada" Heyecanı MANİSA Büyükşehir Belediyesi, aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında "İkisi Bir Arada" adlı tiyatro oyununu Ahmetlili vatandaşlarla buluşturdu.
Ahmetli'de 'İkisi Bir Arada' Heyecanı
16:41
Önder Baydar Anısına Futbol Turnuvası Düzenlendi Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, "Ahmetli Çayı etrafında gerekli kamulaştırılmaların yapılmasının ardından, peyzaj ve rekreasyon alanlarıyla Ahmetli cazibe merkezine dönüşecek" dedi.
12:15
Büyükşehir 17 İlçeyi Fuarda Tanıtıyor İZMİR, ikinci kez gerçekleştirilen 'Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı'na' ev sahipliği yapıyor.
Büyükşehir 17 İlçeyi Fuarda Tanıtıyor
10:24
İstanbul'da Planlı Elektrik Kesintisi Olacak İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre; Kartal, Şile, Ümraniye, Beykoz, Sultanbeyli ve Üsküdar ilçelerinde 'planlı elektrik kesintisi programı' uygulanacak.
İstanbul'da Planlı Elektrik Kesintisi Olacak
13:13
Başkan Ergün'den Net Mesaj Manisa Büyükşehir Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başkanlığında toplandı.
Başkan Ergün'den Net Mesaj
13:13
Başkan Ergün'den Net Mesaj Manisa Büyükşehir Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başkanlığında toplandı.
17:57
Manisa Spor Tesisi Zengini Oluyor Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Savaş Duman, kentteki 19 spor tesisi için toplam 115 milyon 650 bin TL yatırım yapıldığını açıkladı.
Manisa Spor Tesisi Zengini Oluyor
14:36
Fiyat 2,5 Liraya Düştü, Kuru Üzüm Üreticinin Elinde Kaldı CHP Manisa Milletvekili Hasan Ören, fiyatının 2,50 TL’ye düşmesi sebebiyle çekirdeksiz kuru üzümün üreticinin elinde kaldığını, bu yüzden üreticinin borcunu ödeyemediğini bildirdi.
09:20
Polisten Kaçan Araçtan Uyuşturucu Çıktı Turgutlu'da, polisin 'dur' ihtarına uymayarak kaçmaya başlayan bir araç kovalamaca sonrası Ahmetli'de yol kesilerek yakalandı.
Polisten Kaçan Araçtan Uyuşturucu Çıktı
09:06
Turgutlu'da Nefes Kesen Kovalamaca Turgutlu’da, polisin ’dur’ ihtarına uymayarak kaçmaya başlayan bir araç kovalamaca sonrası Ahmetli’de yol kesilerek yakalandı.
Turgutlu'da Nefes Kesen Kovalamaca
02:32
Turgutlu'da Polisten Kaçan Otomobilden Silah ve Uyuşturucu Çıktı Turgutlu'da polis, kovalamaca sonucu durdurduğu otomobilde 15 kilogram esrar ile ruhsatsız silah ele geçirdi.
Turgutlu'da Polisten Kaçan Otomobilden Silah ve Uyuşturucu Çıktı
02:14
Turgutlu'da Polisten Kaçan Otomobilden Silah ve Uyuşturucu Çıktı Turgutlu'da polis, kovalamaca sonucu durdurduğu otomobilde 15 kilogram esrar ile ruhsatsız silah ele geçirdi.
Turgutlu'da Polisten Kaçan Otomobilden Silah ve Uyuşturucu Çıktı
17:41
Manisa'dan Kısa Kısa Manisa'da geleneksel "Hemşeri Dernekleri Festivali" 13 17 Ekim'de yapılacak.
13:43
Ahmetli'nin Arıtması Hizmete Giriyor MANİSA Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, ilçelerde gerçekleştirdiği tanıtım toplantılarına Ahmetli ile devam etti.
Ahmetli'nin Arıtması Hizmete Giriyor
12:33
Salihli'de Başkanlar Buluşması Manisalı belediye başkanları, Salihli’de toplanarak durum değerlendirmesi yaptı.
Salihli'de Başkanlar Buluşması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 05:22:33. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AHMETLİ HABERLERİ
[Hata Bildir]