19:1200
SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ

Son Dakika AK Parti Haberleri

   

  MHP Genel Başkanı Bahçeli Açıklaması

  "Yabancı ülke güçleri ile Peşmergeyi bir tutmak, bugünden Kuzey Kürdistan'da bağımsızlığı ilan edilmiş bir Kürdistan'ı kabullenmek demektir. (Bugün 19:00)

   

  1966-2014 Sanayi Fotoğrafları Sergisi Açıldı

  Fotoğraf sanatçısı Ersin Alok'un "1966-2014 Sanayi Fotoğrafları" adlı sergisi Eskişehir'de açıldı. (Bugün 18:55)

   

  Fahri Memur, Tahliye Edildi

  Fahri Memur, Tahliye Edildi

  Fahri Memur, tahliye edildi- 28 Şubat sürecinde yargılandığı davada mahkum olan ve denetimli serbestlik kapsamında tahliye edilen Fahri Memur'u, Malatya E Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu'ndan çıkışında, kalabalık bir grup karşıladı- Fahri Memur: "Kimseye karşı da bir kinimiz, öfkemiz yok ama bu Müslümanlara, insanlarımıza bu zulmü reva görenlere de hakkımızı helal etmiyoruz"MALATYA (AA) - 28 Şubat sürecinde yargılandığı davada hüküm giyen Fahri Memur, 8 yıl hapis yattıktan sonra Malatya E (Bugün 18:54)

   

  DSP'li Çakmak: Manavgat Doğal Afet Kapsamına Alınmalı

  DSP'li Çakmak: Manavgat Doğal Afet Kapsamına Alınmalı

  Demokratik Sol Parti(DSP) Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Çakmak, sağanak yağışa bağlı sel felaketinde mağdur olan hane, işyeri, işletme ve tarım arazisi sahiplerinin maddi hasarlarının giderilmesi için Bakanlar Kurulu Kararı ile afet kapsamına alınması gerektiğini söyledi. (Bugün 17:45)

   

  Trabzon'da, CHP Miting Komitesi Üyelerine Soruşturma

  Trabzon'da, CHP Miting Komitesi Üyelerine Soruşturma

  25 Aralık operasyonlarına ait olduğu iddia edilen ses kayıtları ve görüntülerinin dev ekranda yayınlanması nedeniyle AK Parti'nin şikayeti üzerine başlatılan soruşturma kapsamında 9 kişinin ifadesine başvuruldu. (Bugün 17:30)

   

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı' Afyonkarahisar'da Başladı

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı" Afyonkarahisar'da Başladı

  Afyonkarahisar’da bulunan AK Partili milletvekilleri, AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nın gerçekleştirileceği otele giriş yapmaya başladı. (Bugün 17:30)

   

  Merkez Parti Genel Başkanı Karslı: Bunlar Mafya

  Merkez Parti Genel Başkanı Karslı: Bunlar Mafya

  Merkez Parti Genel Başkanı Abdurrahim Karslı Eskişehir'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hükümet ve muhalefeti hedef aldı. (Bugün 17:15)

   

  Fahri Memur, Tahliye Edildi

  28 Şubat sürecinde yargılandığı davada mahkum olan ve denetimli serbestlik kapsamında tahliye edilen Fahri Memur'u, Malatya E Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu'ndan çıkışında, kalabalık bir grup karşıladı Fahri Memur: "Kimseye karşı da bir kinimiz, öfkemiz yok ama bu Müslümanlara, insanlarımıza bu zulmü. (Bugün 17:11)

   

  Kastamonu'daki Trafik Kazası

  Kazada hayatını kaybeden anaokulu öğrencisi 5 yaşındaki Ecrin Duru Çerkeşli ile kreşte servis görevlisi olarak çalışan Müfide Çağlar toprağa verildi. (Bugün 17:11)

   

  Başsavcı Vekilinden Passolig'e Destek

  Başsavcı Vekilinden Passolig'e Destek

  Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) Eskişehir Şubesi’nce düzenlenen söyleşide konuşan Eskişehir Başsavcı Vekili Celalettin Karanfil, elektronik bilet uygulamasının marka tanımı ile Passolig uygulamasının, 6222 sayılı sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesine dair kanunun 5. maddesi ile hayata geçirildiğini hatırlattı. (Bugün 17:07)

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül Hatay'da

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül Hatay'da

  AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, "Milletimizin geleceğine, istikbaline, hükümetimize ve devletimize kasteden paralel veya diğer illegal unsurlar bundan sonra devlet içerisinde barınamayacaktır" dedi. (Bugün 17:06)

   

  Ulema'dan Bornova'ya Kültür Merkezi Müjdesi

  Ulema'dan Bornova'ya Kültür Merkezi Müjdesi

  AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema’dan, Bornova’ya yapılması planlanan Kültür Merkezi ile ilgili müjdeli haber geldi. (Bugün 17:03)

   

  Yargıtay ve Danıştay'da Yeni Daireler Kuruluyor

  AK Parti, yüksek yargı organlarının önünde bekleyen dosyaların bir an önce sonuçlandırılması ve toplumda aşınan yargıya güven duygusunun yeniden tesisini amaçlayan teklifi TBMM Başkanlığı'na sundu Teklife göre, Yargıtay'ın daire sayısı 38'den 46'ya, Danıştay'ın daire sayısı 15'ten 17'ye çıkarılacak Danıştay'a 39, Yargıtay'a 128 yeni üye seçilecek Birden fazla ilk derece ceza mahkemesi olan yerlerde iş dağılımını HSYK belirleyecek. (Bugün 17:01)

   

  Osmangazi'den Türkmenlere Yardım

  Osmangazi'den Türkmenlere Yardım

  Osmangazi Belediyesi, Suriye'de yaşanan iç savaşta zarar gören Türkmenlere yönelik yardım elini uzattı. (Bugün 17:00)

   

  Mersin'deki 'Paralel Yapı' Operasyonu

  Mersin'deki "Paralel Yapı" Operasyonu

  Avukat Murat Altındere, müvekkili AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mert Hazar ve kendi adına, "adli kontrol şartıyla" serbest bırakılan 18 emniyet mensubundan 5'i için karara itiraz etti. (Bugün 16:56)

   

  AK Parti 81 İlde Stk'ları Dinleyecek

  AK Parti 81 İlde Stk'ları Dinleyecek

  AK Parti Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Yeni Türkiye’de Sivil Toplum Buluşmaları projesini Şırnak, Batman ve Siirt’ten başlattıklarını belirterek, "Güneydoğu’da ’Çözüm süreci, dağlarda çiçek açtığı dönem oldu. (Bugün 16:38)

   

  Ak Partinin Kongre Takvimi Belli Oldu

  Ak Partinin Kongre Takvimi Belli Oldu

  AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Fırat, ilçelerin ve il kongresinin tarihlerinin belli olduğunu ve belirlenen takvim doğrultusunda kongrelerin gerçekleştirileceğini söyledi. (Bugün 16:35)

   

  AK Parti 23. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı

  Afyonkarahisar'da 3 gün sürecek kampa, katılımcılar gelmeye başladı. (Bugün 16:18)

   

  SDP'li Vekilden AK Parti'ye Ziyaret

  SDP'li Vekilden AK Parti'ye Ziyaret

  Federal Almanya Sosyal Demokrat Partisi (SPD) Milletvekili Azize Tank, AK Parti Diyarbakır İl başkanlığını ziyaret etti. (Bugün 16:14)

   

  Isparta'daki Trafik Kazası

  Isparta'daki Trafik Kazası

  Kazada hayatını kaybedenlerin sayısı 17'ye yükseldi Konya Valisi Erol: "Özellikle bu araç, önden bir araç göndererek jandarmanın denetimini geçtikten sonra, yolda diğer midibüsteki yolcuları da tek bir midibüse toplayarak yoluna devam etmiş ve maalesef kaza olmuştur" Kazada hayatını kaybeden işçi yakını Aksoy: "İki gün önce bu otobüsün şoförüne 5 bin lira ceza yazılıyor ve tekrar yola çıkarılıyor. (Bugün 16:14)

   

  17 Kişinin Öldüğü Kazada Korkunç İddia

  17 Kişinin Öldüğü Kazada Korkunç İddia

  Konya’nın Akşehir ilçesinden elma toplamak üzere Isparta’nın Gelendost ilçesine işçi götüren Metin Aslanap’in yola üç araçla çıktıkları, ardından trafik denetim noktasını geçtikten sonra tüm işçileri tek midibüse toplayarak yoluna devam ettiği ortaya çıktı. (Bugün 16:13)

   

  AK Parti'nin Afyon Kampı Başlıyor

  AK Parti'nin Afyon Kampı Başlıyor

  Ak Parti'nin Afyonkarahisar'da Davutoğlu başkanlığında 23'üncü İstişare ve Değerlendirme Toplantısının yapılacağı otelde yoğun güvenlik önlemleri alındı. (Bugün 16:09)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 19:12:18. #1.13#