SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ

Son Dakika Ak Parti Haberleri

 • 17:50CHP'liler Billboardlard Fiyatlarını Protesto EttiCHP'liler Billboardlard Fiyatlarını Protesto EttiCHP'liler, 1 Kasım seçimlerinde billboard reklamları için uygulanan yüksek fiyatı canlı billboardlarla protesto etti.
 • 19:31PKK 'Eylemsizlik' Kararı Almaya HazırlanıyorPKK 'Eylemsizlik' Kararı Almaya HazırlanıyorGüneydoğu'da şiddet olayları sürerken PKK'nın 1 Kasım erken genel seçimleri öncesinde tek taraflı eylemsizlik kararı almaya hazırlandığı iddia edildi.
 • 00:04Cihan Haber Ajansı Ön GündemiCihan Haber Ajansı Ön GündemiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Manisa Cumhuriyet Meydanı’nında düzenlediği mitingde halka hitap edecek.
 • 00:03AK Parti Mkyk Üyesi Soylu AçıklamasıAK Parti Mkyk Üyesi Soylu AçıklamasıAK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, "Türkiye ilerlemesin, huzuru, istikrarı ortadan kalksın istediler ama buna rağmen millet AK Parti'yi yalnız bırakmadı.
 • 00:03AK Parti İl Başkanlığı'nda Stk BuluşmasıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bana sordular; 'Herkesin devleti var. Niye Kürtlerin yok?' Bunu diyenler tarih bilmez. Kürtlerin bir devleti var. O devletin adı Türkiye Cumhuriyeti Devleti.
 • 23:59Tekin Bingöl - Ysk'nın Sandık Taşıma Taleplerini Reddetmesi - AfyonkarahisTekin Bingöl - Ysk'nın Sandık Taşıma Taleplerini Reddetmesi - AfyonkarahisGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl'den detaylar-Bingöl'ün vatandaşlarla tokalaşması-CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl'ün konuşması-CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl'ün gazetecelerin sorularını yanıtlaması-CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl'ün esnaf ziyarti CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl: - "(YSK'nın sandık taşıma taleplerini reddetmesi) YSK'nın aldığı doğru bir karar. Çünkü o tür bir değişikliği yapmak, anayasa değişikliğiyle söz konusu. YSK'nın hangi işleri yapacağı zaten YSK Yasası ile tanımlanmış" CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, sandıkların taşınması konusunda Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) aldığı karara ilişkin, YSK'nın kararının doğru olduğunu belirterek, "Çünkü o tür bir değişikliği yapmak, anayasa değişikliğiyle söz konusu. YSK'nın hangi işleri yapacağı zaten YSK Yasası ile tanımlanmış" dedi.
 • 23:58Batman'da Yasin Börü ve Arkadaşları AnıldıBatman'da, Diyarbakır'da geçen yıl 6-7 Ekim'de Kobani (Ayn el Arap) bahanesiyle düzenlenen izinsiz gösterilerde ihtiyaç sahiplerine kurban eti dağıtırken işkence ile öldürülen Yasin Börü ve arkadaşları anıldı.
 • 23:43Bakan Avcı, Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği'ni Ziyaret EttiBakan Avcı, Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği'ni Ziyaret EttiMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın konuşması Milli Eğitim Bakanı Avcı: - "İnşallah 1 Kasım'dan sonra istikrarlı, dirayetli, uyumlu, önünü gören yeni bir AK Parti'nin güveniyle, tüm birikmiş olan sorunları da hep bareber aşarız"- "Bizim dirayetli, uyumlu, kararlı, önünü görebilen, güvenilir, öngörülebilir bir hükümete ihtiyacımız var. Dolayısıyla bu seçimde asla A partisini, B partisini seçmeyeceğiz.
 • 23:38AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan, Hayvan Barınağını GezdiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan, Hayvan Barınağını GezdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ın hayvan barınağını gezmesi- Karaaslan'ın kedileri sevmesi- Karaaslan'ın açıklamaları Karaaslan hayvan barınağını gezdi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan: "Hepimizin içinde bulunduğumuz çevre ve yaşadığımız şehre karşı sorumluğu olduğu kadar, bu yaşam alanını birlikte paylaştığımız bu dostlara karşı da sorumluluğumuz var" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Büyükşehir Belediyesinin sokak hayvanları için yaptırdığı barınağı gezdi.
 • 23:33Davutoğlu: Davutoğlu: "Gerekirse Canımız Pahasına Çıktığımız Yoldan Dönmedik, Dönmeyeceğiz"Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti İl Başkanlığında yapılan STK buluşmasına katılarak konuşma yaptı.
 • 23:30İşler'in Çubuk ZiyaretiAK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, seçim çalışmaları kapsamında Çubuk'u ziyaret etti.
 • 23:28Başbakan Davutoğlu: "Madem Çakallar Puslu Havayı Sever Bizde O Çakallara Puslu Havanın Bedelini...Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Çakallar puslu havayı severlermiş.
 • 23:25Spor AŞ'nin "Farkın Olsun" Yarışmasıİstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor AŞ tarafından düzenlenen ve kurum içindeki çalışanların katıldığı "2. Farkın Olsun" proje yarışmasının ödül gecesi yapıldı.
 • 23:24Davutoğlu: Davutoğlu: "Bu Topraklara Sığınıldığında Kucak Açılır"Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti İl Başkanlığında yapılan STK buluşmasına katılarak konuşma yaptı.
 • 23:21Başbakan Davutoğlu, Canlı Yayında: (4)AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, asgari ücret vaadini bin 300 lira olarak belirlerken optimum noktasını yakalamaya çalıştıklarını kaydederek, "Hem asgari ücretle çalışan vatandaşlarımızın hakkını verelim hem de o işyerlerinin kapanmasına, işsizliğe yol açabilecek bir sonuç da doğmasın" dedi.
 • 23:16AK Parti İl Başkanlığı'nda Stk BuluşmasıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'ye olağanüstü bir hal yaşatmayacaklarını belirterek, "Demokrasiden, insan hak ve özgürlüklerinden bir an dahi taviz vermeyiz.
 • 23:12AK Parti İl Başkanlığı'nda Stk BuluşmasıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Antepliler, Maraşlılar, Urfalılar, 'Türk mü Kürt mü?' diye yanlarına bakmadılar.
 • 23:10AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, partisinin seçim beyannamesini açıkladığını, kamuoyunda ciddi bir kabul gördüğünü ve beklentileri büyük ölçüde karşılayan bir beyanname olarak algılandığını, çarşı-piyasanın 1 Kasım'da ortaya çıkacak siyasi tabloyu satın aldığını dile getirerek, "Borsa yükselmeye başladı, döviz düşmeye başladı.
 • 23:10Davutoğlu: Davutoğlu: "Ülkeyi Hükümetsiz, Sınırlarımızı Sahipsiz Bırakmayız"Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti İl Başkanlığında yapılan STK buluşmasına katılarak konuşma yaptı.
 • 23:08Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Mersin'deEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan, "Farklı kesimlerin birbirleriyle etkileşim halinde olması son derece önemlidir.
 • 22:59Milli Eğitim Bakanı Avcı AçıklamasıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "İnşallah 1 Kasım'dan sonra istikrarlı, dirayetli, uyumlu, önünü gören yeni bir AK Parti'nin güveniyle tüm birikmiş olan sorunları da hep beraber aşarız" dedi.
 • 22:58Ak Partili Şahin: Ak Partili Şahin: "1 Kasım Seçim Akşamı Sandıktan Tek Başına AK Parti'nin İktidarı Çıkacak"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, yayınladıkları seçim beyannamelerinin kamuoyunda ciddi bir kabul gördüğünü söyleyerek, “Şimdi çarşı piyasa 1 Kasım’da ortaya çıkacak siyasi tabloyu satın aldı.
 • 22:53Turan Dardanelspor'a Tribünden Destek VerdiTuran Dardanelspor'a Tribünden Destek VerdiAK Parti Çanakkale Milletvekili ve Milletvekili adayı Bülent Turan, Çanakkale Dardanelspor-Niğde Belediyespor maçını, Dardanelspor taraftar grubu 17 Gençlikle birlikte tribünden izledi.
 • 22:52Kamallak: Siz Ancak Kanı Teşvik EdersinizKamallak: Siz Ancak Kanı Teşvik Edersiniz– SAADET Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, partisinin Kayseri milletvekili aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, Ak Parti'yi eleştirdi.
 • 22:49Kore-Çorum Dostluk ve Kültür Buluşması" ProjesiTürkiye'nin en önemli kültür değerlerinden biri olan ve başkenti Hattuşa'nın UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Hitit Medeniyeti'ni Korelilere tanıtılması için "Kore-Çorum Dostluk ve Kültür Buluşması" düzenlendi.
 • 22:47400 Yataklı Aksaray Devlet Hastanesi'nin Temeli Atıldı400 Yataklı Aksaray Devlet Hastanesi'nin Temeli AtıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun gelişi-Hastane temel atma töreninden detaylar -Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve Cenap Aşcı'nın konuşmaları-Temel atma töreni - 400 Yataklı Aksaray Devlet Hastanesi'nin temeli atıldı- Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "Türkiye Cumhuriyeti önümüzdeki 3 yılda 90 bin yatak kapasiteli hastanelerini bitirecek.
 • 22:47Kamalak: Milli Görüşü Sadece Sp Temsil EdiyorKamalak: Milli Görüşü Sadece Sp Temsil EdiyorKayseri’de konuşan Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak, milli görüşü sadece SP'nin temsil ettiğini vurgulayarak, "Ben de temsil ediyorum deyip de ‘ama oyumu başka partiye veriyorum’ diyenler Hocamızın tabiriyle ancak palyaçoluk yapar. SP'li oyunu bu partiye verir." dedi.
 • 22:45Şahin: Şahin: "Ak Parti Yeniden Tek Başına İktidara Doğru Hızla Koşuyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in dernek ziyareti-Şahin'in vatandaşlarla tokalaşması -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in konuşması -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in Ankara caddesindeki esnaf ziyareti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: - "Biz halkın nabzını iyi tutarız, sürekli kamuoyu anketleriyle. Şu anda AK Parti yeniden tek başına iktidara doğru hızla koşuyor" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Biz halkın nabzını iyi tutarız, sürekli kamuoyu anketleriyle. Şu anda AK Parti yeniden tek başına iktidara doğru hızla koşuyor" dedi.
 • 22:30Beşir Atalay - Kapıköy Sınır Kapısı'nın KapanmasıBeşir Atalay - Kapıköy Sınır Kapısı'nın KapanmasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantının yapıldığı salondan genel ve detay görüntüler- Beşir Atalay'ın açıklamaları Kapıköy Sınır Kapısı'nın kapanması- Eski Başbakan Yardımcısı Atalay: "Kapının açılması için çalışmalar yapıyoruz.
 • 22:29Eskişehir Kent Konseyi'nden 'Karma' SergiEskişehir Kent Konseyi'nden 'Karma' SergiEskişehir Kent Konseyi Kültür-Sanat Çalışma Grubu üyeleri karma sergi açtı.
 • 22:28Davutoğlu: Davutoğlu: "Ak Parti, Türkiye'nin Birliğinin Mayası, Geleceğinin Hamurudur"Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti İl Başkanlığında yapılan STK buluşmasına katılarak konuşma yaptı.
 • 22:26Başbakan Davutoğlu Canlı Yayında: (3)AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'yi hükümetsiz bırakmayıp, hiç bir sorumluluktan kaçmayacaklarını belirterek, "Bugün Türkiye'de terörle mücadele ederken, elini taşın altına koymayıp kaçanların yaptığı işi yapmayız. Küçük nefsi ve şahsi hesaplarla, o veya bu şey içine girmeyiz" dedi.
 • 22:24AK Parti Grup Başkanvekili Ünal - Koalisyon GörüşmeleriAK Parti Grup Başkanvekili Ünal - Koalisyon GörüşmeleriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal'ın Ticaret ve Sanayi Odası ziyareti- Şeker Fabrikası'nda işçileri ziyaret- Mevsimlik işçi olarak çalışan personel ile konuşması- Ünal'ın ziyaret sonunda değerlendirme AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: - "(Koalisyon görüşmeleri) Bahçeli önümüze 4 madde koydu.
 • 22:17Kurtulmuş: Kurtulmuş: "2 Binin Üzerinde Terörist Etkisiz Hale Getirildi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Çamaş ilçesinde AK Parti teşkilatı üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar ve esnaftan detaylar-Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un konuşması-Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un ilçede yaşayan bir çocukla yakından ilgilenmesi-Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Çatalpınar ilçesinde sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar ve esnafla buluştuğu toplantı Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "Teröre karşı elimizden gelen bütün mücadeleyi ortaya koyuyoruz.
 • 22:01Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, teröre karşı ellerinden gelen bütün mücadeleyi ortaya koyduklarını belirterek, "Sadece 20 Temmuz'dan bu yana güvenlik kuvvetlerimiz tarafından 2 binin üzerinde terörist etkisiz hale getirildi" dedi.
 • 21:51CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, sandıkların taşınması konusunda Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) aldığı karara ilişkin, YSK'nın kararının doğru olduğunu belirterek, "Çünkü o tür bir değişikliği yapmak, anayasa değişikliğiyle söz konusu. YSK'nın hangi işleri yapacağı zaten YSK Yasası ile tanımlanmış" dedi.
 • 21:39Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Güçlü Bir Hükümetin Olması Terörün Sona Ermesi İçin Şart"Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, “Türkiye’de güçlü bir hükümetin olması terörün sona ermesi için şarttır” dedi.
 • 21:38Hititler Korelilere TanıtılıyorHititler Korelilere TanıtılıyorHititler’in başkenti Hattuşa ile önemli merkezleri Alacahöyük, Şapinuva ve Eskiyapar’ın tanıtımı amacıyla düzenlenen “Kore-Çorum Dostluk ve Kültür Buluşması”nda Koreli konuklara Hitit yemekleri ikram edildi.
 • 21:23Mersin - 'Mafyatik Bir Devlete Dönüşme Çabası Var'Mersin - 'Mafyatik Bir Devlete Dönüşme Çabası Var'Mersin'de HDP'nin kadın milletvekili adayı gözaltına alındı (ek) 'MAFYATİK BİR DEVLETE DÖNÜŞME ÇABASI VAR' HDP Mersin Milletvekilleri Dengir Mir Mehmet Fırat, Çilem Küçükkeleş, İl Başkanı Selman Günbat ile milletvekili adayları ve partililer, parti binasında bir açıklama yaparak milletvekili adayı İkram Vural'ın da aralarında bulunduğu 7 kişinin terör örgütü propagandası yaptıkları suçlamasıyla gözaltına alınmasına tepki gösterdi.
 • 21:22Bayrampaşa'da Toplu Açılış TöreniAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Yeni bir seçime giderken yol haritamızı milletimize danışarak çizdik.
 • 21:20Kapıköy Sınır Kapısı'nın KapanmasıEski Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Kapıköy Sınır Kapısı'nın kapanmasına ilişkin, "Kapının açılması için çalışmalar yapıyoruz.
 • 21:17Başbakan Davutoğlu Canlı Yayında (2)Başbakan Ahmet Davutoğlu, yeni bir dünya savaşı olmaması için herkesin duyarlı olması gerektiğini belirterek, "Şu anda böyle bir endişemiz yok" dedi.
 • 21:16Taner Yıldız: Taner Yıldız: "Bizim Seçim Beyannamemiz Aynı Zamanda İktidar Partisinin İcraatıyla Alakalı...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Taner Yıldız'ın palas mahallesine gelişi protokolle selamlaşması- Palas mahallesindeki pazarcı esnafıyla ziyareti- Taner Yıldız'ın basın açıklaması- Taner Yıldız'ın yemek sırasında yemek alması Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "AK Parti'nin seçim beyannamesi diğer partilerin beyannamelerinden farklı, bizler bir taahhütname şeklinde veriyoruz.
 • 21:00Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ÇelikEski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ÇelikGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Faruk Çelik heyetle yürürken-Protokol tribününde otururken-Halkoyunları ekibinin gösterisi-Selahattin Eyyubi Parkı-Tören alanı-Faruk Çelik'in konuşması-Temel atma töreni ve işçi detayı Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: - "Halkımızın sorunlarının çözümü için ter akıtacağız, sorunlarınızı çözmek için söz veriyorum yeter ki siz bizi anlayın" Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayı Faruk Çelik, "Halkımızın sorunlarının çözümü için ter akıtacağız, sorunlarınızı çözmek için söz veriyorum yeter ki siz bizi anlayın" dedi.
 • 21:00AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Biz halkın nabzını iyi tutarız, sürekli kamuoyu anketleriyle. Şu anda AK Parti yeniden tek başına iktidara doğru hızla koşuyor" dedi.
 • 20:56Çankırı'da 144 Tesisin Açılışı YapılacakÇankırı'da, aralarında Türk-Japon işbirliği ile kurulan lastik fabrikasının da bulunduğu 144 tesis için, 14 Ekim'de toplu açılış töreni düzenlenecek.
 • 20:53Davutoğlu, Bayrampaşa'da Toplu Açılış Törenine KatıldıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, 7 Haziran’da milletin verdiği mesajı alıp, baş tacı ettiklerini söyledi.
 • 20:40Davutoğlu: Davutoğlu: "Kan Dökerek, Can Alarak Kargaşa Çıkaranlara Milletimiz Gerekli Dersi Verecek"Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması Davutoğlu: "Şimdi yeni bir seçime gidiyoruz, 1 Kasım'da bir kere daha milletin yani sizin dediğiniz olacak.
 • 20:39Şahin: Şahin: "Vergili'nin Aklına AK Parti'nin Burada 2-0 Yapacağı Yerleşmiş"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mehmet Ali Şahin'in açıklamaları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'nin aklına AK Parti'nin burada 2-0 yapacağı yerleşmiş" dedi.
 • 20:28Bayrampaşa'da Toplu Açılış TöreniAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'de artık hiçbir konuda dünyaya bağımlı olmayan yeni bir dönem başlattıklarını söyledi.