12:2800
SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ

Son Dakika AK Parti Haberleri

  Ünal'dan 'Muvafakatname' Çağrısı

  Ünal'dan 'Muvafakatname' Çağrısı

  AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, Altınordu-Ulubey-Gürgentepe ve Gölköy karayolunun tamamlanması için bu güzergahta bulunan arazi sahiplerinin muvafakat vermesi gerektiğini belirterek, “Muvafakatname ne kadar hızlı verilirse yol o kadar hızlı biter” dedi. (Bugün 11:33)

   

  Ak Partili Sait, 10 Ağustos İçin Çalışıyor

  Ak Partili Sait, 10 Ağustos İçin Çalışıyor

  Ramazan Bayramında da seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti İzmir milletvekili Rifat Sait ve parti teşkilatı 10 Ağustosu bekliyor. (Bugün 11:18)

   

  YSK Başkanı Güven -

  YSK Başkanı Güven -

  Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, yurt dışında yaşayıp cumhurbaşkanı seçimi için randevu alan Türk vatandaşı sayısının, seçmen kütüklerinde 2 milyon 798 bin 709 kişi bulunmasına rağmen 248 bin 287 olduğunu belirterek, "Bayramın ikinci günü itibarıyla gümrüklerde 42 bin 208 kişinin oy kullandığını öğrendim. Vatandaşlarımızın daha fazla itibar etmelerini, anayasal haklarını kullanarak sandığa gitmelerini istiyorum" dedi. (Bugün 11:16)

   

  İsrail'in Gazze'ye Yönelik Saldırıları

  İsrail'in Gazze'ye Yönelik Saldırıları

  Kayseri'de düzenlenen "4. Ebiç Buğday ve Su Festivali"nin eğlence programları, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları nedeniyle iptal edildi. (Bugün 11:14)

   

  Denizli'de Kahvehanede Fotoğraf Sergisi

  Denizli'de Kahvehanede Fotoğraf Sergisi

  Denizli'nin Serinhisar ilçesi Kocapınar mahallesindeki bir kahvehanede "Bir Yastıkta Kocayanlar" isimli fotoğraf sergisi açıldı. (Bugün 11:13)

   

  AK Parti Gaziantep Milletvekili Erdoğan, Araban'da

  AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Araban ilçesinde taziye ziyaretleri gerçekleştirdi. (Bugün 11:11)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.07.2014 12:28:03. #1.12#