SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ

Son Dakika AK Parti Haberleri

  Davutoğlu: Güzel Türkçemizle, Güzel Kürtçemizi Kardeş Yapmaya Geldik(2)

  Davutoğlu: Güzel Türkçemizle, Güzel Kürtçemizi Kardeş Yapmaya Geldik(2)

  Batman'da KONUŞTU Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır'ın ardından geçtiği Batman'da partisinin Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen il kongresine katıldı. (Bugün 19:28)

   

  Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak

  Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak

  Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: - "Türkiye, dünyadaki 7.5 milyar insana hiçbir şey yapmasa, sadece Türkçe öğretse bundan ülkemize bir zarar gelir mi? Tabii ki gelmez. Dolayısıyla yurt dışındaki okuların kapatılması için mücadele edilmesinin Türkiye'nin aleyhine olacağını düşünüyorum. (Bugün 19:24)

   

  Davutoğlu, Batman Valiliği'ni Ziyaret Etti

  Davutoğlu, Batman Valiliği'ni Ziyaret Etti

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Batman 5. Olağan İl Kongresi'nin ardından Batman Valiliğini ziyaret etti. (Bugün 19:19)

   

  MHP Bayburt İl Kongresi Yapıldı

  MHP Bayburt İl Kongresi yapıldı. (Bugün 19:07)

   

  Özkes: Allah'tan Korkmuyorlar CHP'den Korkuyorlar

  Özkes: Allah'tan Korkmuyorlar CHP'den Korkuyorlar

  CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, "İnanın, bunu samimiyetimle söylüyorum, sizler olmasanız bunlar Yüce İslam'ı tarumar ederler. (Bugün 19:06)

   

  Elvan: 'Haziran Ayı Seçimleri Türkiye'nin Önünü Açacak'

  Elvan: "Haziran Ayı Seçimleri Türkiye'nin Önünü Açacak"

  AK Parti Çorum İl Kongresi- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Haziran ayı seçimleri, Türkiye'nin önünü açacak bir seçim. Bu seçim, Türkiye'nin gerçek anlamda rotasını belirleyecek bir seçim" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "Haziran ayı seçimleri, Türkiye'nin önünü açacak bir seçim. Bu seçim, Türkiye'nin gerçek anlamda rotasını belirleyecek bir seçim" dedi. (Bugün 19:06)

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.01.2015 20:16:37. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ
[Hata Bildir]