SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ

Son Dakika Ak Parti Haberleri

 • 03:29Gönül SofrasıGönül Sofrası" Projesiyle 200 Bin Haneye UlaşacaklarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Yardımların araca taşınması AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş'ın açıklamaları - AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş: "Proje kapsamında hedefimiz 81 il ve 919 ilçede 200 bin hane ziyareti gerçekleştirmek" AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, "Gönül Sofrası" projesi kapsamında 81 il ve 919 ilçede 200 bin haneyi ziyaret etmeyi hedeflediklerini söyledi.
 • 03:14AK Parti İl Başkanlığından İftarAK Parti İl Başkanlığından İftarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İftardan görüntüler AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığından iftar AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı, iftar verdi AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından iftar programı düzenlendi.
 • 02:54Bakan Eroğlu, Kastamonu'da Toplu Temel Atma Törenine KatıldıBakan Eroğlu, Kastamonu'da Toplu Temel Atma Törenine KatıldıOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Kastamonu’da Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından inşa edilecek 12 tesis ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak 1 tesisin temelini attı ve 8 tesisin de açılışını gerçekleştirdi.
 • 01:50Teröre Karşı Ortak TepkiKırşehir’de Atatürk Havalimanında gerçekleşen terör saldırısı sonrası STK temsilcileri teröre karşı ortak tepki gösterdi.
 • 01:48Ak Partili Kadınlar, Terör Mağdurlarıyla İftarda Buluştu - DiyarbakırAk Partili Kadınlar, Terör Mağdurlarıyla İftarda Buluştu - DiyarbakırGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İftar yemeğinden detay AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu'un eşi Nermin Ensarioğlu'nun konuşması AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Mukaddes Evsen'in konuşması AK Partili kadınlar terör mağdurlarıyla iftarda buluştu AK Parti Kadın Kolları, Sur ilçesinde PKK'lı teröristlerin saldırıları nedeniyle evlerini terk etmek zorunda kalan ve devlet tarafından otellerde misafir edilen terör mağduru kadınlar ile iftarda bir araya geldi İl Kadın Kolları Başkanı Evsen: "Terör mağduru bu insanların evleri yıkıldı.
 • 01:11Kalkınma Bakanı Elvan, İstanbul'da Meydana Gelen Terör Saldırısını DeğerlendirdiKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, İstanbul Atatürk Havaalanı’nda meydana gelen terör saldırısı hakkında, “Bizim için terör terördür, terörist teröristtir.
 • 01:10Tarihi Cumhuriyet Caddesinde 12 Bin Kişilik İftarTarihi Cumhuriyet Caddesinde 12 Bin Kişilik İftarBüyükşehir Belediyesi tarafından tramvay hattı ile trafiğe kapatılan ve kentin vitrini haline gelen Cumhuriyet caddesinde 12 bin kişilik iftar yemeği gerçekleşti.
 • 00:48Hdp İstanbul İl Başkanlığı İftarıHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Senin komşunun evi yandığında onun dumanından, ateşinden, alevinden ille de etkilenirsin.
 • 00:43AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş AçıklamasıAK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, "Biz, çevremizde kim varsa, sokağımızda kim varsa mutlaka onlara 'ne gibi faydamız olabilir' diye düşünen bir gençliğiz. Hiçbir terör faaliyeti, hiçbir saldırı bu noktada bizi çalışmamızdan geri koyamaz." dedi.
 • 00:37Hüda Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu AçıklamasıHür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısına ilişkin, "Kim yapmış olursa olsun, hangi amaçla yapılmış olursa olsun böyle bir şeyi tasvip etmek, böyle bir şeyi meşru görmek mümkün değildir.
 • 00:35ATO Geleneksel İftar ProgramıEski TBMM Başkanı ve Ankara Milletvekilli Cemil Çiçek, "Akıl yoksa ahlak yoktur.
 • 00:16AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş, Kilis'teAK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş, Kilis'teGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İftardan görüntü AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş'ın konuşması AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş: "Türkiye bir ensar toplumu, dünyanın neresinde zulme uğramış bir insan varsa ona kucağını açıyor ve biz bundan gocunmuyoruz" AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, "Türkiye bir ensar toplumu, dünyanın neresinde zulme uğramış bir insan varsa ona kucağını açıyor ve biz bundan gocunmuyoruz.
 • 00:15Sakarya Bahçeli Terör Girdabı Ülkemizi İçine ÇekmektedirSakarya Bahçeli Terör Girdabı Ülkemizi İçine ÇekmektedirBahçeli Terör girdabı ülkemizi içine çekmektedirMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'nin kan revan içinde olduğunu belirterek, Genişleyen terör girdabı her gün biraz daha ülkemizi içine çekmektedir dedi.
 • 00:05Gönül Sofrası" Projesiyle 200 Bin Haneye UlaşacaklarAK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, "Gönül Sofrası" projesi kapsamında 81 il ve 919 ilçede 200 bin haneyi ziyaret etmeyi hedeflediklerini söyledi.
 • 23:5111. Geleneksel Konyalılar İftar BuluşmasıKonyalılar, Başkentte geleneksel olarak düzenlenen iftarda buluştu.
 • 23:44MHP Lideri Bahçeli: MHP Lideri Bahçeli: "İstanbul'da Yapılan Terör Saldırısı İnsanlık Suçudur"SAKARYA (İHA) – MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “İstanbul’da yapılan terör saldırısı insanlık suçudur.
 • 23:28AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığından İftarAK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından iftar programı düzenlendi.
 • 23:06AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş AçıklamasıAK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, "Türkiye bir ensar toplumu, dünyanın neresinde zulme uğramış bir insan varsa ona kucağını açıyor ve biz bundan gocunmuyoruz.
 • 22:56Ak Partili Kadınlar Terör Mağdurlarıyla İftarda BuluştuAK Parti Kadın Kolları, Diyarbakır'ın Sur ilçesinde PKK'lı teröristlerin saldırıları nedeniyle evlerini terk etmek zorunda kalan ve devlet tarafından otellerde misafir edilen terör mağduru kadınlar ile kaldıkları otelde iftarda bir araya geldi.
 • 22:48Atatürk Havalimanı'ndaki Terör Saldırısına TepkilerAtatürk Havalimanı'ndaki Terör Saldırısına TepkilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İhtiyaç sahibi insanlar gönderilecek olan yardım kolilerin araca taşınması AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş'ın açıklamaları Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısına tepkiler AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş: "Terörü gerçekleştiren her kimse Allah belalarını versin.
 • 22:27Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Kastamonu'daOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kastamonu'da Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından inşa edilecek 12 tesis ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak 1 tesisin temelini attı, 8 tesisin de açılışını gerçekleştirdi.
 • 22:21Midyat'ta Sokak İftarıMardin'in Midyat ilçesinde düzenlenen iftara vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
 • 22:20AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş Kilis'teAK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş Kilis'teAK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, “Terör kendisini bir kez daha gösterdi.
 • 22:14Basam'dan İftarBalkan Stratejik Araştırmalar Merkezi (BASAM), iftar düzenledi.
 • 21:55Atatürk Havalimanı'ndaki Terör SaldırısıAK Parti Siirt İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 21:36Cumhurbaşkanı Erdoğan: Paralel Yapı Belki de Cumhurbaşkanlığı'na da GirdiCumhurbaşkanı Erdoğan: Paralel Yapı Belki de Cumhurbaşkanlığı'na da GirdiCumhurbaşkanı Erdoğan, paralel devlet yapılanması üyelerinin Cumhurbaşkanlığı'na da girmiş olabileceklerini söyledi. İstifa edip gitmelerini istedi.
 • 21:21Atatürk Havalimanı'ndaki Terör Saldırısı - Muhammed Eymen Demirci'nin CenazesiAtatürk Havalimanı'ndaki Terör Saldırısı - Muhammed Eymen Demirci'nin CenazesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Cenazeden görüntüler - Terör saldırısında hayatını kaybeden yer hizmetleri şirketi çalışanı Muhammed Eymen Demirci, son yolculuğuna uğurlandı Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısında yaşamını yitiren yer hizmetleri şirketi Turkish Ground Services (TGS) çalışanı Muhammed Eymen Demirci'nin cenazesi toprağa verildi.
 • 20:39Karne Hediyeleri "Survivor" Finali OlduErzurum Anadolu Lisesi'nde 2015- 2016 eğitim öğretim yılında en başarılı 6 öğrenci ile başarısı en düşük 1 öğrenci, karne hediyesi olarak KKTC'de devam eden reality yarışma programı Survivor'ın finalini canlı izleme şansı buldu.
 • 20:14Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Tasarısı KomisyondaAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Çek konusunda mükemmeli aramamalıyız, iyi olanla yetinmeliyiz.
 • 20:10TBMM Genel KuruluCHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in, bazı AK Partili milletvekillerin Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısı sonrası sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile ilgili eleştiri getirmesi, TBMM Genel Kurulunda tartışma yaşanmasına yol açtı.
 • 20:10Atatürk Havalimanı'ndaki Terör Saldırısına TepkilerAK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, "Terörü gerçekleştiren her kimse Allah belalarını versin.
 • 19:42Saldırıda Ölen Havalimanı Çalışanı Son Yolculuğuna UğurlandıSaldırıda Ölen Havalimanı Çalışanı Son Yolculuğuna UğurlandıAtatürk Havalimanı’nda yaşanan bombalı saldırıda hayatını kaybeden Turkish Ground Services (TGS) personeli Muhammet Eymen Demirci son yolculuğuna uğurlandı.
 • 19:38Eroğlu: Eroğlu: "Terörün İyisi Kötüsü Yoktur, Terör Terördür. Tüm Batı Ülkeleri de Bunları Bilmelidir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu'nun açıklamaları Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Kastamonu'da Bakan Eroğlu: "Maalesef bugün bazı ülkelerin teröre destek olduğunu görüyoruz.
 • 19:36Türkmen Dağında Hayatını Kaybeden Zeki Aşkar Son Yolculuğuna UğurlandıTürkmen Dağında Hayatını Kaybeden Zeki Aşkar Son Yolculuğuna UğurlandıSakarya’dan Türkmen Dağı’na giderek Esad güçlerine karşı Türkmen birlikleriyle savaşırken hayatını kaybeden Zeki Aşkar son yolcuğuna uğurlandı.
 • 19:34Muhammed Eymen Demirci Son Yolculuğuna UğurlandıMuhammed Eymen Demirci Son Yolculuğuna Uğurlandıistanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden geçtiğimiz sene mezun olan Muhammed Eymen Demirci (25) iş bulamayınca, Beyza ve Betül isimli kardeşlerinin eğitimine destek olmak için bundan 1.5 ay önce Atatürk Havalimanı yer hizmetlerinde işe başladı.
 • 19:31Atatürk Havalimanı'ndaki Terör SaldırısıAtatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısında yaşamını yitiren yer hizmetleri şirketi çalışanı 25 yaşındaki Muhammed Eymen Demirci'nin cenazesi toprağa verildi.
 • 19:25TBMM Genel Kurul'da TartışmaTBMM Genel Kurulunda AK Parti ve CHP milletvekilleri arasında tartışma yaşandı.
 • 19:22Emek ve Demokrasi Platformu'ndan Teröre Lanet EylemiEmek ve Demokrasi Platformu'ndan Teröre Lanet EylemiMersin Emek ve Demokrasi Platformu, Atatürk Havalimanı'nda dün yaşanan, 41 kişinin öldüğü ve 239 kişinin yaralandığı saldırıyı kınadı.
 • 19:21Atatürk Havalimanı'ndaki Terör SaldırısıAK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, Türkiye üzerinde çirkin hesap peşinde olanların milletin engin iradesinde boğulmaya mahkum olacağını belirtti.
 • 19:15Muhammed Eymen Son Yolculuğuna UğurlandıMuhammed Eymen Son Yolculuğuna UğurlandıAtatürk Havalimanı'nda düzenlenen terör saldırısında hayatını kaybeden Muhammed Eymen Demirci(25) son yolculuğuna uğurlandı.
 • 19:12Saylar'dan KınamaSaylar'dan KınamaAK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, Atatürk Havalimanı’nda haince gerçekleştirilen terör saldırısı sebebi ile kınama mesajı yayınlayarak, haince saldırılardan medet bekleyenler, sonuç alacaklarını umanlar gaflet içerisinde olduklarını söyledi.
 • 19:06Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Kastamonu'daOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısını kınayarak, "Bugün bize yarın bir başka ülkeye olabilir.
 • 19:03Başkan Külcü, Park Çalışmalarını İncelediBaşkan Külcü, Park Çalışmalarını İncelediÇorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Akkent mahallesinde yapımı devam semt parkları ve semt sahasında incelemelerde bulundu.
 • 19:01TBMM Genel KuruluTBMM Genel Kurulunda, CHP ve AK Parti milletvekilleri arasında "DAEŞ tartışması" yaşandı.
 • 18:54AK Parti Genel Başkan Yardımcısı DişliAK Parti Genel Başkan Yardımcısı DişliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Dişli'den görüntüler AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli'nin röportajı - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dişli: "Müslümanlık adına Müslümanları gözünü kırpmadan katledenleri oturup düşünmemiz lazım. Ondan sonra da bu işin asıl amacının neler olduğunu çok daha rahat görebiliriz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısına ilişkin, "Müslümanlık adına Müslümanları gözünü kırpmadan katledenleri oturup düşünmemiz lazım. Ondan sonrada bu işin asıl amacının neler olduğunu çok daha rahat görebiliriz." dedi.
 • 17:56CHP'li Kaplan'dan Köprü Açılışına TepkiCHP'li Kaplan'dan Köprü Açılışına TepkiCHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Osman Gazi Köprüsü'nün açılışının ertelenmemesi için İstanbul'da terör saldırısıyla ilgili sadece 1 günlük milli yas ilan edildiğini söyledi.
 • 16:49CHP'li Özel'den AK Partili Vekillere YanıtCHP'li Özel'den AK Partili Vekillere YanıtCHP'li Özgür Özel, AK Partili Mehmet Metiner ve Şamil Tayyar'ın sözlerine cevap verdi, "Yapılacak iş, bir vidanjör çağırmaktır. Bu pisliği alıp bu Meclisten gidip müsait bir yere boşaltmak lazım" dedi.
 • 16:46Eski Milli Güreşçi Yaralılara Yardım Ederken Yaşamını YitirdiEski Milli Güreşçi Yaralılara Yardım Ederken Yaşamını YitirdiAtatürk Havalimanı'ndaki saldırıda hayatını kaybeden Serkan Türk'ün, ilk patlamadan sonra yaralılara yardım ederken ikinci patlamanın gerçekleşmesiyle vefat ettiği ortaya çıktı.
 • 16:38Havaalanına Saldırısı Sonrası HDP'li Vekil Meclis'te İsyan EttiHavaalanına Saldırısı Sonrası HDP'li Vekil Meclis'te İsyan Ettiİstanbul'da terör saldırısı olduğu sırada Meclis'te yargı düzenlenmesinin tartışılmasına isyan eden HDP'li Bilgen," İçime sinmiyor. Bu çatı bunu tartışmayacak da kim yapacak?" dedi.
 • 16:221 Temmuz'da Yürürlüğe Girecek İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Kabus Olabilir1 Temmuz'da Yürürlüğe Girecek İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Kabus OlabilirTürkiye'de binlerce iş yerini ilgilendiren İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında 1 Temmuz'da yürürlüğe girecek uygulamanın az tehlikeli işyeri sahiplerini kara kara düşündürmeye başladı.