SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ

Son Dakika Ak Parti Haberleri

 • 25 Ağustos 2016 01:44Başbakan Yıldırım, Canlı YayındaBaşbakan Yıldırım, Canlı YayındaBaşbakan Binali Yıldırım, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani'yi kabulüne ilişkin, "Barzani ile özellikle ikili ilişkilerin yanı sıra terörle mücadelede etkin iş birliği yapmamız gerektiği kanaatine vardık.
 • 25 Ağustos 2016 01:05AK Parti Grup Başkanvekili Turan AçıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan,"Eğer bu ülkede, 15 Temmuz başarılı olsaydı, sadece siyasi bedel değil, ekonomik bedel de ödeyecektik. Sadece siyasi çalışanlar cezalandırılmayacak ekonomik olarak da çok büyük bir kriz yaşanacaktı.
 • 25 Ağustos 2016 01:05Başbakan Yıldırım Canlı YayındaBaşbakan Yıldırım Canlı YayındaBaşbakan Binali Yıldırım, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik soruşturmalara ilişkin, "FETÖ soruşturmasındaki geldiğimiz nokta şu, bunun çok boyutlu bir iş olduğunu milletimizin bilmesi lazım. Bugünden yarına çözülecek bir konu olmadığını da bilmesi lazım. Çünkü örgüt kapalı kutu, saydam değil. Birtakım kendilerine göre teknolojik alt yapı kurmuşlar, özel haberleşme sistemleri var. Hiç tahmin etmediğimiz, akla hayale gelmeyen yöntemler kullanıyorlar.
 • 25 Ağustos 2016 00:18Başbakan Yıldırım, Canlı YayındaBaşbakan Binali Yıldırım, "Mısır'la ilgili düşüncemiz de çok net. Mısır halkı ile Türk halkı kardeş. Bizim inanç, kültür, bölge yönüyle ortak değerlerimiz çok fazla. Dolayısıyla biz Mısır ile ilişkilerimizi düzeltmek zorundayız. İlişkimiz böyle devam edemez. Mısır için de bizim için de böyle devam edemez ama siyasi bakımdan sıkıntımız var."Yıldırım, Habertürk, Show Tv ve Bloomberg HT televizyonlarında ortak canlı yayın programına katılarak, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu ve soruları yanıtladı.
 • 25 Ağustos 2016 00:14Türk Heyetinin Fas Ziyareti Basın Toplantısı (1)Türk Heyetinin Fas Ziyareti Basın Toplantısı (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun'un konuşması Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi ve sonrasındaki gelişmelerle ilgili bilgi vermek üzere Fas'a gelen TBMM heyeti, Rabat'ta temaslarını sürdürüyor.
 • 25 Ağustos 2016 00:02Yurtdışında Fetö ile Mücadele FaaliyetleriYurtdışında Fetö ile Mücadele FaaliyetleriFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi ve sonrasındaki gelişmelerle ilgili bilgi vermek üzere Fas'a gelen AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, AK Parti Aksaray Milletvekili Mustafa Serdengeçti ve HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, gerçekleştirdikleri resmi temaslarla ilgili basın toplantısı düzenledi.
 • 24 Ağustos 2016 23:50Denizli Dört Ay Önce Yaralandı, Bugün Şehit Haberi GeldiDenizli Dört Ay Önce Yaralandı, Bugün Şehit Haberi GeldiDört ay önce yaralandı, bugün şehit haberi geldiDiyarbakır Lice'de PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan 24 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Özkan Bilgiç'in acı haberi Denizli'nin Pamukkale İlçesi'ndeki ailesin ulaştı.
 • 24 Ağustos 2016 23:30Şehitler İçin Mevlit OkunduŞehitler İçin Mevlit OkunduFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'da gerçekleştirdiği darbe girişiminde şehit olanlar için Hatay'da mevlit okutuldu.
 • 24 Ağustos 2016 23:09Şehit Ailelerine Şehitlik Beraatı Takdim EdildiŞehit Ailelerine Şehitlik Beraatı Takdim EdildiFetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarının 15 Temmuz’da gerçekleştirdiği darbe girişimi sırasında şehit olan Kızılcahamamlı vatandaşların ailelerine şehitlik beraatı takdim edildi.
 • 24 Ağustos 2016 22:56Dört Ay Önce Yaralanan Asker, Tedavi Olup Görevine Döndü ve Şehit OlduDört Ay Önce Yaralanan Asker, Tedavi Olup Görevine Döndü ve Şehit OlduDiyarbakır'ın Lice ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarının silahlı saldırısında şehit olan Uzman Çavuş Özkan Bilgiç'in (24) Denizli'deki evinde hüzün var.Sağlık ekipleriyle şehit Bilgiç'in Pamukkale ilçesi Korucuk Mahallesi'ndeki evine giden askeri yetkililer, acı haberi aileye verdi.
 • 24 Ağustos 2016 22:55Hatay'da Demokrasi Şehitleri 40. Gününde AnıldıHatay'da Demokrasi Şehitleri 40. Gününde AnıldıHatay Valiliği öncülüğünde düzenlenen etkinlikte, 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan 246 kişi için hatmi şerif indirildi.
 • 24 Ağustos 2016 22:26Hatay'da Şehitler İçin Mevlit OkunduFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'da gerçekleştirdiği darbe girişiminde şehit olanlar için Hatay'da mevlit okutuldu.
 • 24 Ağustos 2016 22:21Kütahya'da '15 Temmuz Darbe Girişiminin İslam Coğrafyasında Yansımaları' KonferansıKütahya'da '15 Temmuz Darbe Girişiminin İslam Coğrafyasında Yansımaları' KonferansıKütahya’da 15 Temmuz’daki darbe girişiminin Türkiye ve İslam coğrafyasındaki etkilerini konu alan "15 Temmuz Darbe Girişiminin İslam Coğrafyasında Yansımalar" konulu konferans başladı.
 • 24 Ağustos 2016 22:19Başbakan Yıldırım: Operasyondan Başka Çare KalmamıştıBaşbakan Yıldırım: Operasyondan Başka Çare KalmamıştıBaşbakan Yıldırım, Suriye'de IŞİD'e yönelik operasyonun ardından canlı yayında soruları yanıtladı. Yıldırım, PYD ve YPG sınırımıza dayandığı için bu adımları atmaktan başka çaremiz kalmadı." dedi.
 • 24 Ağustos 2016 22:18Adıyaman AK Parti Adıyaman Teşkilatından 15 Temmuz Kampanyasına DestekAdıyaman AK Parti Adıyaman Teşkilatından 15 Temmuz Kampanyasına DestekAk Parti Adıyaman teşkilatından 15 Temmuz kampanyasına destekAK Parti Adıyaman İl Teşkilatı, 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası'na destek verdi.
 • 24 Ağustos 2016 21:29Türk Heyetinin Fas ZiyaretiTürk Heyetinin Fas ZiyaretiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun'ın konuşması HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan'ın konuşması Eski Dışişleri Bakanı ve PJD Muhammediye Milletvekili Saadettin el-Osmani ile röportaj Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi ve sonrasındaki gelişmelerle ilgili bilgi vermek üzere Fas'a gelen TBMM heyeti, Rabat'ta temaslarını sürdürüyor.
 • 24 Ağustos 2016 21:05Çatışmada Yaralandı, İyileşip Göreve Döndükten Sonra Şehit DüştüÇatışmada Yaralandı, İyileşip Göreve Döndükten Sonra Şehit DüştüDiyarbakır'ın Lice'de şehit olan jandarma uzman çavuş 24 yaşındaki Özkan Bilgiç'in 4 ay önce operasyonda yaralandığı, iyileştikten sonra görevine döndüğü ortaya çıktı.
 • 24 Ağustos 2016 20:59Gemlik Körfezi Terk Edilmiş Av Araçlarından TemizlendiGemlik Körfezi Terk Edilmiş Av Araçlarından TemizlendiGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın 2014 yılında başlattığı denizlerin ve iç suların terk edilmiş av araçlarından temizlenmesi projesi kapsamında Gemlik Körfezi temizlendi.
 • 24 Ağustos 2016 20:46Konyalı Şehit Onbaşı Kavalbacak, Son Yolculuğuna UğurlandıKonyalı Şehit Onbaşı Kavalbacak, Son Yolculuğuna UğurlandıKonyalı şehit onbaşı Kavalbacak, son yolculuğuna uğurlandıŞırnak'ın Uludere İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin saldırısında terhisine 1,5 ay kala şehit olan Piyade Onbaşı 21 yaşındaki Hüseyin Kavalbacak, memleketi Konya'nın Seydişehir ilçesi Ketenli Mahallesinde toprağa verildi.
 • 24 Ağustos 2016 20:46Dört Ay Önce Yaralanan Asker, Tedavi Olup Görevine Döndü ve Şehit OlduDiyarbakır'ın Lice ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarının silahlı saldırısında şehit olan Uzman Çavuş Özkan Bilgiç'in (24) Denizli'deki evinde hüzün var.Sağlık ekipleriyle şehit Bilgiç'in Pamukkale ilçesi Korucuk Mahallesi'ndeki evine giden askeri yetkililer, acı haberi aileye verdi.
 • 24 Ağustos 2016 20:29Denizlili Şehidin Baba Ocağına Ateş DüştüDenizlili Şehidin Baba Ocağına Ateş DüştüDiyarbakır’ın Lice ilçesinde teröristlerin saldırısı sonucu şehit düşen Uzman Çavuş Özkan Bilgiç’in Denizli’deki baba ocağına ateş düştü.
 • 24 Ağustos 2016 19:59AK Parti İlçe Başkanı Doğan'dan ZiyaretlerAK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Halil İbrahim Doğan, Vezirköprü Belediyespor Kulübü ve Vezirköprü Jandarma Merkez Karakolunu ziyaret etti.
 • 24 Ağustos 2016 19:54Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci Van'daGümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Tuşba Belediyesi tarafından yapılan Selahaddin Eyyubi Parkı'nın açılışını yaptı.
 • 24 Ağustos 2016 19:53Şehit Onbaşı Hüseyin Kavalbacak Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Onbaşı Hüseyin Kavalbacak Son Yolculuğuna UğurlandıŞırnak'ın Uludere ilçesinde, terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit düşen Onbaşı Hüseyin Kavalbacak'ın cenazesi memleketi Konya'nın Seydişehir ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 24 Ağustos 2016 19:52Aydın'da "15 Temmuz Fotoğraf Sergisi"AK Parti Aydın İl Başkanlığınca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi ve sonrasının yansıtıldığı "15 Temmuz Fotoğraf Sergisi" açıldı.
 • 24 Ağustos 2016 19:4615 Temmuz Dayanışma Kampanyası15 Temmuz Dayanışma Kampanyası"Na DestekAK Parti Adıyaman İl Teşkilatı, "15 Temmuz Dayanışma Kampanyası"na destek verdi.
 • 24 Ağustos 2016 19:34Türk Heyetinin Fas ZiyaretiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi ve sonrasındaki gelişmelerle ilgili bilgi vermek üzere Fas'a gelen TBMM heyeti, Rabat'ta temaslarını sürdürüyor.
 • 24 Ağustos 2016 19:3115 Temmuz Darbe Girişiminin İslam Coğrafyasına Yansımaları15 Temmuz Darbe Girişiminin İslam Coğrafyasına Yansımaları" KonferansıKütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, "Ümitsiz olmamız gereken bir durumun bulunmadığını, bu milletin öz evlatları o gece göstermiş oldu.
 • 24 Ağustos 2016 19:13Akdağ: Akdağ: "Her Türlü Tedbir Alındı"Sağlık Bakanı Recep Akdağ, DAEŞ'e yönelik "Fırat Kalkanı" operasyonu kapsamında, sahra hastaneleri, Ulusal Tıbbi Kurtarma Ekipleri (UMKE) ve ambulans sayısı itibariyle Gaziantep'te çok ciddi bir kapasite artışı gerçekleştirildiğini ve her türlü tedbirin alındığını bildirdi.
 • 24 Ağustos 2016 18:58Aktay: Aktay: "68 Doktor Atandı"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, kente 68 doktor atandığını söyledi.
 • 24 Ağustos 2016 18:50Van Kapıköy Gümrük Kapısı'nın Temeli AtıldıVan Kapıköy Gümrük Kapısı'nın Temeli AtıldıGümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Van Kapıköy Gümrük Kapısı'nın modernize edilmesinin Van halkı için tarihi bir adım olduğunu belirterek, "Bu kapı halkları da yakınlaştıracak, kardeş hale getirecek.
 • 24 Ağustos 2016 18:49Mastra Altın Madeni Ekonomiye KazandırılacakGümüşhane'de, kayyum atanan Koza Altın İşletmeleri Mastra altın madeninin yeniden işletilmesi için çalışma yürütülüyor.
 • 24 Ağustos 2016 18:42Seydişehir Şehidini Son Yolculuğuna UğurlandıSeydişehir Şehidini Son Yolculuğuna UğurlandıŞırnak’ın Uludere ilçesinde PKK’lı teröristlerin saldırısında terhisine bir buçuk ay kala şehit olan Piyade Onbaşı Hüseyin Kavalbacak, memleketi Konya’nın Seydişehir ilçesinde toprağa verildi.
 • 24 Ağustos 2016 18:41AK Parti Yalova İl Yönetim ve Yürütme Kurulu Üyesi Karagözlü Partisinden İstifa EttiAK Parti Yalova İl Yönetim ve Yürütme Kurulu Üyesi Karagözlü Partisinden İstifa EttiAK Parti Yalova İl Yönetim ve Yürütme Kurulu Üyesi Burhan Karagözlü, partisinden istifa ettiğini bildirdi.
 • 24 Ağustos 2016 18:38Simav Yağlı Güreş HeyecanıSimav Yağlı Güreş HeyecanıGeleneksel Simav Panayırı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen yağlı güreşler, binlerce vatandaşa heyecanlı anlar yaşattı.
 • 24 Ağustos 2016 18:30Van Kapıköy Gümrük Kapısı'nın Temeli AtıldıGümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Van Kapıköy Gümrük Kapısı'nın modernize edilmesinin Van halkı için tarihi bir adım olduğunu belirterek, "Bu kapı halkları da yakınlaştıracak, kardeş hale getirecek.
 • 24 Ağustos 2016 18:29İso/bahçıvan: Üretim Reformu Paketi Yeni Ekonomi Hikayemize Işık Olacakİso/bahçıvan: Üretim Reformu Paketi Yeni Ekonomi Hikayemize Işık Olacakİstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, "Üretimin önündeki engelleri kaldıracak olan Üretim Reform Paketi, yeni ekonomimize ışık tutacak" dedi ve yeni nesil organize sanayi bölgelerinin (OSB) altyapısı, lojistik ve enerji olanaklarının kamu tarafından karşılanmasını istedi.
 • 24 Ağustos 2016 18:29Şırnak'taki Terör SaldırısıŞırnak'taki Terör SaldırısıŞırnak'ın Uludere ilçesinde, terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit düşen Onbaşı Hüseyin Kavalbacak'ın cenazesi memleketi Konya'nın Seydişehir ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 24 Ağustos 2016 18:27AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş AçıklamasıAK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, FETÖ soruşturması kapsamında kapatılan Canik Başarı Üniversitesinin ikinci bir devlet üniversitesi olarak Samsun'a kazandırılması için çalışacağını söyledi.
 • 24 Ağustos 2016 18:25Milletin Meclisini Millet Yapar..."Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM), Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde zarar gören bölümlerinin onarımı amacıyla, "Milletin Meclisini Millet Yapar..." sloganıyla, TBMM ile Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYODER) arasında protokol imzalandı.
 • 24 Ağustos 2016 18:17Bülent Arınç'ın Eşinin Akrabası TutuklandıBülent Arınç'ın Eşinin Akrabası TutuklandıManisa Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan ve aynı zamanda eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın eşi Münevver Arınç’ın da akrabası olan Manisa Halk Sağlığı Müdürü Ziya Tay, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 • 24 Ağustos 2016 18:12Şehit Uzman Çavuş Kerim Üye İçin Tören DüzenlendiŞehit Uzman Çavuş Kerim Üye İçin Tören DüzenlendiBingöl'de, terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit düşen Uzman Çavuş Kerim Üye için Bingöl Havalimanı'nda tören düzenlendi.
 • 24 Ağustos 2016 18:11Şehit Onbaşı Kavalbacak, Konya'da Toprağa VerilldiŞehit Onbaşı Kavalbacak, Konya'da Toprağa VerilldiŞIRNAK'ın Uludere İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin saldırısında, terhisine 1.5 ay kala şehit olan Piyade Onbaşı 21 yaşındaki Hüseyin Kavalbacak'ın cenazesi, memleketi Konya'nın Seydişehir İlçesi'nde 3 bin kişinin katıldığı törenle toprağa verildi.
 • 24 Ağustos 2016 18:01AK Parti Kırıkkale Milletvekillerinden İlçe GezisiAK Parti Kırıkkale Milletvekillerinden İlçe GezisiTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’nin tatile girmesinin ardından AK Parti Kırıkkale Milletvekilleri, il teşkilatı ile birlikte ilçe gezilerine başladı.
 • 24 Ağustos 2016 18:01Kapıköy Gümrük Kapısı'nın Temeli AtıldıKapıköy Gümrük Kapısı'nın Temeli AtıldıVan’da Kapıköy Gümrük Kapısı’nın temel atma töreninde konuşan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “15 Temmuz darbe girişiminin bu ülkeye verdiği zarardan sonra PKK ve DEAŞ birbirine devrederek bu milletin başına musallat oldular” dedi.
 • 24 Ağustos 2016 18:01TSK'dan Daeş'e "Fırat Kalkanı" OperasyonuAK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, harekatın amacının bataklıktaki sivrisinekler değil, bataklığı kurutmak ve Türkiye'ye karşı oluşan tehditleri ortadan kaldırmak olduğunu bildirdi.
 • 24 Ağustos 2016 17:46Siirt'e 68 Doktor AtandıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, kente 68 doktor atandığını söyledi.
 • 24 Ağustos 2016 15:26HDP'den Operasyon Açıklaması: Hedef IŞİD Değil, KürtlerHDP'den Operasyon Açıklaması: Hedef IŞİD Değil, KürtlerHDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, TSK'nın IŞİD'e yönelik Fırat Kalkanı Operasyonu'nun IŞİD'e karşı değil Kürtlere karşı yapıldığını söyledi.
 • 24 Ağustos 2016 13:05Devlet Bahçeli Bulvarı'na Valilik İncelemesiDevlet Bahçeli Bulvarı'na Valilik İncelemesiAdana'da Kenan Evren Bulvarı isminin Devlet Bahçeli Bulvarı olarak değiştirilmesine yönelik AK Parti ve CHP'nin itirazı üzerine Adana Valiliği inceleme başlattı.
 • 24 Ağustos 2016 12:33Bülent Arınç'ın Akrabası Ziya Tay İçin Tutuklama Kararı ÇıkartıldıBülent Arınç'ın Akrabası Ziya Tay İçin Tutuklama Kararı ÇıkartıldıFETÖ soruşturması kapsamında adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Bülent Arınç'ın eşinin akrabası Manisa Halk Sağlığı Müdürü Ziya Tay hakkında tutuklama kararı çıkartıldı.