19:1300
SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ

Son Dakika AK Parti Haberleri

  Filyos Vadi" Projesi

  AK Parti Zonguldak Milletvekili Toptan: "Burada 30 40 bin kişilik bir şehir ortaya çıkacak" (Bugün 17:41)

   

  Niğde Heyeti Heyeti Deneyim İçin Kayseri'de

  Niğde Heyeti Heyeti Deneyim İçin Kayseri'de

  Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ve beraberindeki heyet Kayseri'yi ziyaret ederek Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ile görüştü. (Bugün 17:40)

   

  AK Parti Grup Başkanvekili Canikli Açıklaması

  "(Dört eski bakanla ilgili soruşturma komisyonu önergeleri) 5 Mayıs Pazartesi günü görüşeceğiz" "Teknik olarak tek komisyon tarafından birden fazla bakanla ilgili iddiaların soruşturulması mümkün. Farklı komisyon kurulmasının hiçbir mantığı yok. Tek komisyonun daha sağlıklı karar vereceğine inanıyoruz" "Dört komisyon kurulduğunu varsayın, herhalde özellikle CHP'liler yeteri kadar milletvekili veremezler buraya. Neden? Çünkü bu soruşturma önergelerinin altında imzası olan milletvekilleri (Bugün 17:37)

   

  AK Parti Niksar Başkanı Keleş'ten Tokat Belediyesine Ziyaret

  AK Parti Niksar İlçe Başkanı Hacı Murat Keleş ve Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu'nu ziyaret etti. (Bugün 17:33)

   

  TBMM Genel Kurulu

  AK Parti Grup Başkanvekili Aydın: "Biz hiçbir yolsuzluğun üzerini örtmedik bugüne kadar, bundan sonraki süreçte de hiçbir yolsuzluğun üzerinin örtülmemesi noktasında da arkadaşlarımız kesin kanaatlerini ortaya koydular. (Bugün 17:27)

   

  Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay Cumhurbaşkanlığı Konusu Önümüzde Rahat Bir Çalışma

  Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay Cumhurbaşkanlığı Konusu Önümüzde Rahat Bir Çalışma

  Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, "(Cumhurbaşkanlığı seçimleri) Cumhurbaşkanlığı konusu önümüzde rahat bir çalışma bizim için. (Bugün 17:20)

   

 

Manşet Haberleri