09:2400
SON DAKİKA AK PARTİ HABERLERİ

Son Dakika AK Parti Haberleri

  Gündem Özetine Ek

  Gündem Özetine Ek

  1 Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti milletvekilleri ile bölgesel istişare toplantısına ve AK Parti genel merkez kadın kolları MKYK toplantısı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının düzenleyeceği Şehit Yakınları İçin İş Kur'ası Törenine katılacak. (Bugün 00:58)

   

  Yeni Yasama Yılı Resepsiyonu

  Yeni Yasama Yılı Resepsiyonu

  Başbakan Davutoğlu: "Şimdiden uyararak söylüyorum eğer Cumhuriyet Halk Partisi, Kılıçdaroğlu'na özellikle söylüyorum, tezkereye 'hayır' derse tarihe IŞİD'in yanında yer almış biri olarak geçecektir" "Geçen sene, PYD, Suriye muhalefetine katılmış olsaydı, rejim ile işbirliği yapmak yerine, bugün IŞİD alanda böylesine bir güç bulamazdı" "Tutumların net olması lazım. Geçen seneki fırsatı PYD kaçırdı. (Dün 22:39)

   

  TBMM 24. Dönem 5. Yasama Yılı Açılış Resepsiyonu

  TBMM 24. Dönem 5. Yasama Yılı Açılış Resepsiyonu

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Meclis’e sevk edilen tezkereye ilişkin, "Yarın CHP, Kılıçdaroğlu’na özellikle söylüyorum ’Tezkereye hayır derse’ tarihe IŞİD’in yanında yer almış biri olarak geçecektir ve kendisiyle bu kadar çelişkili bir duruma düşecek ki biz bunu sürekli gündemde tutacağız. CHP için bir sınav günüdür" dedi. (Dün 21:56)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.10.2014 09:24:57. #1.13#