SON DAKİKA AKİF BEKİ HABERLERİ

Son Dakika Akif Beki Haberleri


AKİF BEKİ

... Devamı

00:55
Diyanet İşleri Başkanı: Alo Fetva Hattını Kapatabiliriz Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, gazetecilerin "Alo Fetva" hattına soru sorarak kurumu küçük düşürdüğünü belirterek, "Böyle devam ederse kapatırız" dedi.
Diyanet İşleri Başkanı: Alo Fetva Hattını Kapatabiliriz
01:58
Erdoğan: Gülen'in İadesinden Öte Sınır Dışı Edilmesi İsabetli Olur Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fethullah Gülen'in iadesiyle ilgili olarak, "Benim için iadesinden öte deport edilmesi çok daha isabetli olur." dedi.
Erdoğan: Gülen'in İadesinden Öte Sınır Dışı Edilmesi İsabetli Olur
01:08
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail Başbakanı Netanyahu’nun Lübnan ile ilgili açıklamalarına sert tepki göstererek, “Netanyahu denilen adam bu akşamki programdan sonra yine rahatsız olacak, bir defa devlet terörü estiren bir adamdır.
00:08
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Okyanusun ötesi deyip küfredenler aynı şekilde yine küfreden ana muhalefet şimdi bakıyorsunuz birbiriyle bambaşka... Artık böyle tamamen kardeş haline gelmişler, dayanışma haline gelmişler ve böyle bir çalışmayı şimdi rahatlıkla sürdürebiliyorlar” dedi.
23:58
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Çözüm Süreci' ve 'Paralel Yapı' Açıklamaları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Siyasi mücadelenin içerisinde olanlardan olduğu gibi siyasi mücadelenin dışında olanlardan da çözüm sürecine engel olmak isteyenler var. Birinci derecede paralel devlet yapılanması olarak benim sık sık ifade ettiğim örgüttür.
23:57
Bizde Başkanlık Sistemi Olsaydı...' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, başkanlık sistemi ile ilgili olarak, 'Bizde başkanlık sistemi olsaydı geldiğimiz noktanın çok daha ilerisinde olurduk. Bir çok kez bizim önümüz tıkanmıştır ve bunları aşana kadar çok mücadeleler verdik' dedi.
Bizde Başkanlık Sistemi Olsaydı...'
23:23
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz Arşivlerimizi Açtık. Bir Milyonun Üzerinde Belge Ortaya Çıkardık" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Birilerinin siparişi üzerine biz bir sözde Ermeni soykırımını da kabul etmek zorunda değiliz. Biz diyoruz yani bu konuda samimi iseniz gelin bunları bırakalım tarihçilere, tarihçiler bu konuda çalışsınlar.
23:03
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması TRT özel yayınına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Şu anda Amerika’da padişahlık sistemi mi var? ABD olunca padişahlık olmuyor, Brezilya, Güney Kore, Meksika olunca padişahlık olmuyor.
22:38
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Başkanlık Sistemi Olsaydı Geldiğimiz Noktanın Çok Daha İlerisinde Olurduk" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı kapılarını ilk kez TRT’ye açtı.
11:06
Bakan Kılıç'tan Spor ve Gençlik Faaliyetleri Hakkında Önemli Açıklama Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç konuk olarak katıldığı spor programında gençlik ve spor gündemiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
15:23
Tahşiyeciler'in Lideri: Bin Ladin'i Müslüman Olduğu İçin Severim Cemaat'e operasyona gerekçe gösterilen Tahşiyeciler grubunun lideri Mehmet Doğan, "Ladin'i terörist olarak görmüyor musunuz" sorusuna şoke eden bir yanıt verdi.
Tahşiyeciler'in Lideri: Bin Ladin'i Müslüman Olduğu İçin Severim
01:31
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Açıklaması "Mısır'a karşı ilkesel tutumumuzdan dolayı böyle bir izlenim görülüyor.
13:49
Ala: Anayasal Düzeni Değiştirmezsek Başka Paralel Yapılar Çıkar İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Biz bu anayasal düzeni değiştirmezsek, biz bu kapalı düzeni değiştirmezsek inanın başka paralel, teğet yapılar çıkar." dedi.
Ala: Anayasal Düzeni Değiştirmezsek Başka Paralel Yapılar Çıkar
20:12
Türkiye ile Fransa Birlikte Uçuşa Yasak Bölge Oluşturabilir mi? Paris ziyareti sonrası uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, "Fransa Cumhurbaşkanı uçuşa yasak bölge oluşturulması planımızı destekliyor." dedi.
Türkiye ile Fransa Birlikte Uçuşa Yasak Bölge Oluşturabilir mi?
15:46
Başdanışman'dan Çarpıcı PKK İtirafı Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından Başdanışmanlığa getirilen Etyen Mahçupyan'dan çarpıcı bir itiraf geldi: "Güneydoğu'da kamu düzeni PKK'nın elinde"
Başdanışman'dan Çarpıcı PKK İtirafı
13:15
ÖSO, YPG'ye Destek Veriyor, IŞİD Kobani'nin Yüzde 25'ni Aldı Kobani Kantonu Dış İlişkiler Sorumlusu İbrahim Kurdo, ÖSO'nun YPG ile birlikte savaştığını, kentin yüzde 25'inin IŞİD'in elinde olduğunu söyledi.
ÖSO, YPG'ye Destek Veriyor, IŞİD Kobani'nin Yüzde 25'ni Aldı
07:58
Akdoğan: Olaylar Hdp'nin Açıklamaları ile İvme Kazandı ve Kesildi Başbakan yardımcısı Yalçın Akdoğan, Kobani'ye IŞİD saldırılarını protesto eden grupların yurt genelinde başlattığı gösterilerle ilgil, olayların HDP'nin açıklamasıyla ivme kazandığını, partiden gelen ikinci bir açıklamayla tansiyonun düştüğünü savundu.
03:45
Akdoğan: Süreç Var Diye PKK Terör Örgütü Olmaktan Çıkarılacak mı Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, CNN Türk'te katıldığı programda "Çözüm süreci var diye PKK terör örgütü olmaktan çıkarılacak mı? Böyle bir şey var mı?" dedi.
Akdoğan: Süreç Var Diye PKK Terör Örgütü Olmaktan Çıkarılacak mı
01:52
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "AK Parti'nin temel felsefesi, var oluş sebebi baktığımızda IŞİD'in panzehiridir.
01:25
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "Gelinen noktada bir firene basma durumu yaşandığı görülüyor.
09:17
Davutoğlu'ndan Gündeme Dair Önemli Açıklamalar Başbakan Ahmet Davutoğlu, IŞİD’e karşı mücadele planıyla ilgili, “Biz herhangi bir radikalleşme eğilimine karşı tavır göstermeyi doğru görürüz. Yapılması gereken daha kapsamlı ve bütüncül bir politika yürütmek.
Davutoğlu'ndan Gündeme Dair Önemli Açıklamalar
23:53
Davutoğlu: Yapılması Gereken Daha Kapsamlı Bir Politika Yürütmek Başbakan Ahmet Davutoğlu, IŞİD'e karşı mücadele planıyla ilgili, "Biz herhangi bir radikalleşme eğilimine karşı tavır göstermeyi doğru görürüz." dedi.
Davutoğlu: Yapılması Gereken Daha Kapsamlı Bir Politika Yürütmek
22:42
Davutoğlu: 6 Günlük Yavrumu Kaybettim 24 TV'de Akif Beki ve Mustafa Karaalioğlu'nun sorularını yanıtlayan Başbakan Davutoğlu, "Ben de 6 günlük bir yavrumu kaybettim. Hala içimde sızısı vardır." dedi.
Davutoğlu: 6 Günlük Yavrumu Kaybettim
22:32
Davutoğlu: ABD'nin Gelişmiş Silahları IŞİD'in Eline Geçti Başbakan Ahmet Davutoğlu, "ABD'nin silahları IŞİD'in eline geçti. Bizim düşüncemiz vatandaşlarımız. Bizi açıklama yapmak için 3 aydır zorluyorlar." dedi.
Davutoğlu: ABD'nin Gelişmiş Silahları IŞİD'in Eline Geçti
11:24
Mehmet Faraç ile CHP'li Tunay'ın Canlı Yayın Kavgası CHP'li Faik Tunay ile gazeteci Mehmet Faraç arasında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüşünce duruma Akif Beki müdahale etmek zorunda kaldı.
Mehmet Faraç ile CHP'li Tunay'ın Canlı Yayın Kavgası
01:05
Gazeteci Özkök: Yusuf Yerkel'in Volesini Drogba Atamaz Özkök, AK Parti'li Çelik'in, Yerkel'in darp raporu aldığına ilişkin açıklamasına "O voleyi Drogba bile atamaz" dedi.
Gazeteci Özkök: Yusuf Yerkel'in Volesini Drogba Atamaz
08:24
Nurşen Mazıcı: Merkez Sağın Allah'ı Paradır CNN Türk'te açıklamalar yapan Prof. Dr. Nurşen Mazıcı, merkez sağ seçmeninin paraya odaklı hareket ettiğini söyleyerek ağır hakaretler etti.
Nurşen Mazıcı: Merkez Sağın Allah'ı Paradır
11:10
CNNTürk'te, 'Karşı Gündem' Programı Bitiyor CNNTürk'teki Karşı Gündem programının sunucusu Aydınbaştaş, Twitter hesabından yaptığı açıklama sonrası, programının final konuşmasını yaptı.
CNNTürk'te, 'Karşı Gündem' Programı Bitiyor
16:49
Yorumlar Fark Yarattı,Seçimin Kalbi Cnn Türk'te Attı CNN TÜRK seçim yayınıyla, haber kanalları ve yarı zamanlı ölçümlenen* diğer kanallar arasında en çok tercih edilen kanal oldu.
Yorumlar Fark Yarattı,Seçimin Kalbi Cnn Türk'te Attı
19:52
Akif Beki: Başbakan Balkon Konuşması Yapacaktır Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eski danışmanlarından Akif Beki, ''Sonuç ne olursa olsun Başbakan balkon konuşması yapacaktır.'' dedi.
Akif Beki: Başbakan Balkon Konuşması Yapacaktır
13:29
MHP Grup Başkan Vekili Vural: Erdoğan Kendini Mehdi mi Zannediyor? MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, Aydın’da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a yüklendi.
MHP Grup Başkan Vekili Vural: Erdoğan Kendini Mehdi mi Zannediyor?
17:00
Sarıgül Çekmeköy'de Konuştu Chp'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, seçim çalışmalarına Çekmeköy'de devam etti.
08:55
Akif Beki, "Karşıt Gündem" Programından Ayrıldı Aslı Aydıntaşbaş ile girdiği sert tartışmalarla gündeme gelen Akif Beki, 'Karşıt Gündem' programını bırakma kararı aldı.
Akif Beki, 'Karşıt Gündem' Programından Ayrıldı
17:28
Yeniden Yargılanma Yolunda Kritik Gelişme Fenerbahçeli yöneticiler ve Aziz Yıldırım'ın da içinde bulunduğu yargılama sürecinde yeni gelişmeler yaşanıyor.
Yeniden Yargılanma Yolunda Kritik Gelişme
20:06
UEFA Bunları da Okur Mu? İnsan ömrü için de ülke tarihi için de 2-3 sene oldukça kısa bir süre... Devir döner, devran döner, keser döner, sap döner, bazen de hesap döner...
17:43
Fethullah Gülen'den Erdoğan'a Islak İmzalı Barış Mektubu Gazeteciler, 17 Aralık operasyonunun ardından hükümetle karşı karşıya gelen cemaatten "ıslak imzalı" bir barış mektubunun geldiğini belirtti.
Fethullah Gülen'den Erdoğan'a Islak İmzalı Barış Mektubu
15:14
Erdoğan'ın Gazeteciler ve Yazarlarla Buluşması Sona Erdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, son günlerdeki gelişmelerle ilgili olarak gazeteci ve yazarlarla yaptığı toplantı sona erdi.
Erdoğan'ın Gazeteciler ve Yazarlarla Buluşması Sona Erdi
13:33
Başbakan Erdoğan'ın Biraraya Geldiği Yazar ve Gazeteciler Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde gazeteci ve yazarlarla biraraya geliyor.
Başbakan Erdoğan'ın Biraraya Geldiği Yazar ve Gazeteciler
12:58
Başbakan Erdoğan, Gazeteci ve Yazarlarla Biraraya Geldi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, son günlerdeki gelişmelerle ilgili olarak Dolmabahçe'deki Çalışma Ofisi'nde gazeteci ve yazarlarla kahvaltıda bir araya geliyor.
Başbakan Erdoğan, Gazeteci ve Yazarlarla Biraraya Geldi
12:31
Erdoğan, Gazeteci ve Yazarlarla Bir Araya Geldi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugünkü programı kapsamında yazarlar, gazeteciler ve aydınlarla bir araya geldi.
Erdoğan, Gazeteci ve Yazarlarla Bir Araya Geldi
11:30
Başbakan: Gelsin Efendileriniz Kurtarsın Demişler Dolmabahçe'de gazeteci ve yazarlara hitap eden Erdoğan 'Gelsin şimdi efendileriniz sizi kurtarsın' deniliyor zanlılara'' dedi.
Başbakan: Gelsin Efendileriniz Kurtarsın Demişler
11:29
Dolmabahçe Buluşmasında İki Zaman Yazarı da Var Başbakan Erdoğan'ın, gazeteci ve yazarlarla bir araya geldiği toplantıda Zaman gazetesi yazarları Ali Bulaç ve Etyen Mahçupyan da var.
Dolmabahçe Buluşmasında İki Zaman Yazarı da Var
11:26
Başbakan Erdoğan, Gazeteci ve Yazarlarla Biraraya Geldi (1) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, son günlerdeki gelişmelerle ilgili olarak Dolmabahçe'deki Çalışma Ofisi'nde gazeteci ve yazarlarla kahvaltıda bir araya geliyor.
Başbakan Erdoğan, Gazeteci ve Yazarlarla Biraraya Geldi (1)
15:52
'Karşıt Gündem' Programında Reji Yayını Kesti Akif Beki ve Aslı Aydıntaşbaş'ın karşı karşıya geldiği programda reji bir anda yayını keserek tartışmayı bitirdi.
'Karşıt Gündem' Programında Reji Yayını Kesti
12:47
Beki: Şike Delilleri Palavra Çıktı CNN Türk'te yayınlanan 'Karşı Gündem' programının yorumcusu Akif Beki'den çarpıcı bir yorum geldi.
15:36
Nazlı Ilıcak: Başbakan Erdoğan'ın Beyni Yıkanmış Olabilir CNN Türk'te Akif Beki'nin konuğu olan Nazlı Ilıcak, "Başbakan Erdoğan korkutulmuş, etrafı çevrilmiş ve beyni yıkanmış olabilir." dedi.
Nazlı Ilıcak: Başbakan Erdoğan'ın Beyni Yıkanmış Olabilir
23:41
Bağış, Farklı İnanç Temsilcileriyle Buluştu AB Bakanı ve Başmüzakereci Bağış: "Unutmayın, sizin sorunlarınız bizim sorunlarımızdır. Bu ülkede beraber yaşıyoruz. Aynı sudan içtik biz, aynı bağın gülüyüz" "Biz birlikte Türkiye'yiz v...
Bağış, Farklı İnanç Temsilcileriyle Buluştu
11:58
Aydıntaşbaş: Fenerbahçe Kongresi'ni Gezi Ruhu Kazandı Karşı Gündem programında Fenerbahçe'nin başkanlık seçimlerini değerlendiren Aslı Aydıntaşbaş, "Fenerbahçe Kongresi'ni 'Gezi Ruhu' kazandı." dedi.
Aydıntaşbaş: Fenerbahçe Kongresi'ni Gezi Ruhu Kazandı
12:07
Başbakan'ın Danışmanı Yiğit Bulut'u Ti'ye Aldılar CNN Türk'teki 'Karşı Gündem' programının sunucuları Akif Beki ve Aslı Aydıntaşbaş, Bulut'u Marmaray'daki elektrik kesintisi üzerinden ti'ye aldı.
Başbakan'ın Danışmanı Yiğit Bulut'u Ti'ye Aldılar
15:00
Kaçırılan Pilotlardan O Görüntülere Tepki Lübnan'da 9 Ağustos'ta kaçırılan ve 71 gün sonra serbest bırakılan Türk Hava Yolları (THY) pilotları Kaptan Pilot Murat Akpınar ve 2.Pilot Murat Ağca, Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA) Başkanı Gürcan Mantı ile basın mensuplarının karşına...
Kaçırılan Pilotlardan O Görüntülere Tepki
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 13:43:59. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AKİF BEKİ HABERLERİ
[Hata Bildir]