SON DAKİKA AKKİSE HABERLERİ

Son Dakika Akkise Haberleri

10:37
Çorum'da Elektrik Kesintisi YEDAŞ Çorum İl Koordinatörlüğü, bakım onarım faaliyetleri kapsamında Kargı ve Bayat ilçelerinde programlı elektrik kesintisi uygulanacağını belirtti.
16:16
Ordu'da Soba Zehirlenmesi: 2 Ölü Ordu'nun Fatsa ilçesinde sobadan sızan gazdan zehirlenen çift hayatını kaybetti.
Ordu'da Soba Zehirlenmesi: 2 Ölü
11:05
Çorum'da Elektrik Kesintisi Kaliteli ve sürekli elektrik dağıtımı için yapılacak teknik çalışmalardan dolayı Kargı ilçesinde programlı elektrik kesintisi uygulanacağı belirtildi.
Çorum'da Elektrik Kesintisi
16:42
CHP Konya Milletvekili Kart Açıklaması "Hükümet tarafından Birleşmiş Milletler tarafından terör örgütü olarak kabul edilmiş bir örgütün yapılanmasına neden seyirci kalınmaktadır?
CHP Konya Milletvekili Kart Açıklaması
16:16
CHP'li Atilla Kart, Konya'daki Işid Yapılanmasını Anlattı CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, TBMM'de basın toplantısı düzenledi.
12:03
Sulama Birliği, Seydişehir'e Hal ve Soğuk Hava Deposu İstedi Seydişehir Karaören Pompaj Sulama Birliği Başkanı Hasan Gökçe, Belediye Başkanı Mehmet Tutal'dan sebze hali ve soğuk hava deposu yapmasını talep etti.
16:19
Kaymakam Erdoğan'dan Başarılı Öğrenciye Ödül Çorum'un Kargı ilçesinde Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavında ilçe birincisi olan Rabia Kışla ilçe kaymakamı Ali Erdoğan tarafından ödüllendirildi.
Kaymakam Erdoğan'dan Başarılı Öğrenciye Ödül
11:55
Çorum'da "Aile Eğitim Programı" Faaliyetleri Sağlıklı, mutlu, müreffeh ve güçlü ailelerin oluşturulması amacıyla başlatılan aile eğitim programı kapsamında 11 bin 134 kişiye seminer verildiği bildirildi.
Çorum'da 'Aile Eğitim Programı' Faaliyetleri
16:41
Jandarma'dan Bilgilendirme Semineri Jandarma, kayıp ve kaçırılma olaylarının yaşanmadan önlemek amacıyla hem çocukları, hem aileleri, hem de toplumu bilinçlendirme kapsamında çalışmalara başladı.
Jandarma'dan Bilgilendirme Semineri
08:57
Konya Ahırlı'da AK Parti Adayı Akgül Kazandı Ahırlı Belediye Başkanlığını resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti Adayı İsa Akgül kazandı.
Konya Ahırlı'da AK Parti Adayı Akgül Kazandı
03:08
Konya Ahırlı'da Ak Parti Kazandı AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, Konya'nın Ahırlı ilçesinde belediye başkanlığını, adayları İsa Akgül'ün kazandığını açıkladı.
12:18
Ortakaraören ve Akkise Belde Belediyelerini Arıtma Tesisi Projesi Seydişehir'e bağlı Ortakaraören ve Akkise belde belediyelerinin ortak çalışması olan Su Arıtma Tesisi Projesi önümüzde yıl yürürlüğe girecek Büyükşehir Yasası'nı bekliyor.
20:02
Topun Peşinden Giden Baba ile Oğlu Boğuldu Konya'da piknikte çocuklarının göle kaçan topunu çıkarmak içine suya giren baba ve oğlu boğularak hayatını kaybetti.
Topun Peşinden Giden Baba ile Oğlu Boğuldu
14:17
Kimse Yok Mu, Seydişehir'de Ramazan Paketi Dağıtımını Tamamladı Kimse Yok mu Derneği'nin Seydişehir İyilik Noktası'na 'Ramazan paketi' için yapılan müracaatlar doğrultusunda hak ettiği düşünülenlere dağıtımların yapıldığı bildirildi.
Kimse Yok Mu, Seydişehir'de Ramazan Paketi Dağıtımını Tamamladı
16:46
Yalıhüyük'te 15 Dekar Buğday Ekili Alan Yandı Konya'nın Yalıhüyük ilçesine bağlı Saray köyünde çıkan yangında 15 dekar buğday ekili alan ve meyve bahçeleri zarar gördü.
Yalıhüyük'te 15 Dekar Buğday Ekili Alan Yandı
12:49
Konya'da Otomobil Devrildi: 1 Ölü, 2 Yaralı Araçtan fırlayarak sulama kanalına düşen sürücünün cesedi, uzun uğraşlar sonucu bulundu.
Konya'da Otomobil Devrildi: 1 Ölü, 2 Yaralı
14:10
İnekleri Değil Etlerini Çaldılar Akkise beldesinde hırsızlar, çaldıkları iki ineği kesip etlerini çaldı.
00:34
Kargı'da Ormanlar Yok Olma Tehlikesiyle Karşı Karşıya Çorum'un Kargı İlçesinde ormanlarda bulunan ağaçların büyük bir bölümü Çam Kese Böcekleri'nin istilası ile yok olma tehlikesi ile karşı karşıya.
10:36
Akkise'de 340 Süt İneği Dağıtıldı Konya'nın Ahırlı ilçesine bağlı Akkise beldesinde, Süt Sığırcılığını Geliştirme Projesi kapsamında 340 inek törenle dağıtıldı.
16:40
Seydişehir İhh-Ayder Gönüllülerinden Ev Eşyası Yardımı İnsani Yardım Vakfı (İHH) ve Konya Anadolu İnsani Yardım Vakfı (AYDER) Seydişehir Gönüllüleri, çalışmalarına devam ediyor.
16:41
Emekli Öğretmen, İmama Rağmen Camiye Atatürk Rozeti ile Gidiyor Ordu'nun merkeze bağlı Akkise Köyü'nde oturan emekli öğretmen 57 yaşındaki Yalçın Kılıçkaya, cami imamı Fazlı Şahin'in karşı çıkmasına karşın camiye yakasında Atatürk rozetiyle gidiyor.
Emekli Öğretmen, İmama Rağmen Camiye Atatürk Rozeti ile Gidiyor
13:33
Akkise Beldesinde Konut Yangını Ahırlı ilçesine bağlı Akkise beldesi Çukurbucak Mahallesi'nde konut yangını meydana geldi.
15:30
Evlenme Vaadiyle 20 Bin Lira Dolandırdı İddiası Konya'nın Seydişehir İlçesi'nde 31 yaşındaki Hasan Z.bir sosyal paylaşım sitesinde üniformalı fotoğraf koyarak kendisini subay olarak tanıtıp evlenme vaadiyle T.S.adlı kadından 20 bin TL alarak dolandırdığı iddiasıyla gözaltına alındı.
Evlenme Vaadiyle 20 Bin Lira Dolandırdı İddiası
13:20
Akkise'de Trafik Kazası: 3 Yaralı Ahırlı'ya bağlı Akkise beldesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
14:27
Akkiseli Kadınlar Süt Sağım Makinelerine Kavuştu Akkise Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ve Ahırlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın ortaklaşa hazırladığı 340 başlık süt sığırcılığı projesinde süt sağım makineleri dağıtıldı.
14:40
Köy Çocuğuna Ders Çalışması İçin Masa, Sandalye Konya'nın Ahırlı ilçesinde merkezi ile köy ve beldelerinde dar gelirli ailelerin eğitim gören çocuklarına, çalışma masası ve sandalye yardımı yapılıyor.
13:12
Yaralı Kuzuya Cerrahi Operasyon Çorum'un Kargı ilçesinde karın bölgesinden yaralanan kuzuya cerrahi operasyon yapıldı.
10:40
Ortakaraören ve Akkise'nin Atık Su Sorunu Çözülüyor Ortakaraören Belediyesi ile Akkise Belediyesinin ortak çalışması olan Ortakaraören-Akkise Atık Su Arıtma Tesisi Projesi kabul edildi.
10:40
Akkise'de Eğitime Destek Akkise Kalkındırma, Dayanışma ve Çevreyi Güzelleştirme Derneği Akkise İlköğretim Okuluna 9 bilgisayar bağışladı.
15:35
Davutoğlu: Hepimizin Onur Duyduğu Başı Dik Bir Türkiye Var Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, borç için, küçük hesaplar için eğilen bir Türkiye'nin yerini herkesin onur duyduğu kudretli bir Türkiye'nin aldığını söyledi.
15:32
Dışişleri Bakanı Davutoğlu Açıklaması "Eskiden kendi savunması için hibe tank alan veya başka ülkelerin stoklarından artan uçaklara talip olan bir Türkiye vardı.
14:51
Hayvan Otlatma Kavgası Kanlı Bitti İki aile arasında hayvan otlama konusu yüzünden çıkan kavgada 2'si ağır 7 kişi yaralandı.
Hayvan Otlatma Kavgası Kanlı Bitti
14:50
İki Aile Arasında 'hayvan Otlatma' Kavgası: 3'ü Ağır 7 Yaralı Konya'nın Ahırlı ilçesine bağlı Akkise beldesinde 2 aile arasında çıkan kavgada 7 kişi yaralandı.
İki Aile Arasında 'hayvan Otlatma' Kavgası: 3'ü Ağır 7 Yaralı
13:20
İki Ailenin Hayvan Otlatma Kavgası: 7 Yaralı Konya'nın Ahırlı İlçesi Akkise Beldesi'nde iki aile arasında hayvan otlama anlaşmazlığı yüzünden çıkan, silah ve bıçakların kullanıldığı kavgada 2'si ağır, 7 kişi yaralandı.
İki Ailenin Hayvan Otlatma Kavgası: 7 Yaralı
12:50
Ahırlı'da Hayvan Otlatma Kavgası Konya'nın Ahırlı ilçesinde hayvan otlatma meselesi yüzünden iki aile arasında çıkan, silah ve bıçakların kullanıldığı kavgada ikisi ağır, 7 kişi yaralandı.
11:31
Ahırlı'da Süt Sığırcılığı Projesi Ahırlı'da Süt Sığırcılığı Projesi'nin tanıtımı yapıldı.
14:45
Akkise Belediyesi'nden Teşekkür Seydişehir İnsani Yardım Vakfı (ihh) Şubesi ve Konya Anadolu İnsani Yardım Derneği (ayder) Gönüllüleri, Akkise Belediye Başkanı Ceylan Arslan'ı Makamında Ziyaret Etti
12:03
Akkise'de İhtiyaç Sahipleri 'Hayır Pazarı'ndan' Ücretsiz Alışveriş Yapacak İHH ve Ayder Seydişehir Gönüllülerinin Girişimleri Sonucu Ahırlı'ya Bağlı Akkise Belediyesi Tarafından İhtiyaç Sahibi Aileler İçin Ücretsiz Alışveriş Yapabilecekleri 'Hayır Pazarı' Kurulacak
12:02
İhh ve Ayder'den Akkise'ye Ziyaret İnsani Yardım Vakfı (ihh) Seydişehir Temsilcisi Murat Taşğın ile Eğitim-bir Sen Ahırlı İlçe Temsilcisi İbrahim Çetin, Akkise Belediye Başkanı Ceylan Arslan'ı Ziyaret Etti
10:32
Ahırlı Kaymakamı Yusuf Selçuk'a Veda Yemeği Görev Değişikliği Nedeniyle İlçeden Ayrılacak Olan Ahırlı Kaymakamı Yusuf Selçuk İçin Veda Yemeği Verildi
16:49
Tavşan Avlanmaya Gitti, Kardeşini Vurdu Konya'da Tavşan Avlamak İçin Ormana Giden İki Kardeşten Biri Sırtından Vuruldu.
Tavşan Avlanmaya Gitti, Kardeşini Vurdu
15:09
Temizlik Yaparken Balkondan Düşen 75 Yaşındaki Kadın Ağır Yaralandı Konya'nın Ahırlı İlçesinde 75 Yaşındaki Bir Kadın Evinin Balkonunda Temizlik Yaparken, Dengesini Kaybetmesi Sonucu Düşerek Ağır Yaralandı
14:38
AK Parti Konya Milletvekili Tuna AK Parti Konya Milletvekili Hüsnü Tuna, Akkise Beldesinde 95 Aileye 4'er Büyükbaş Hayvan Verileceğini ve Yöredeki Hayvancığın Teşvik Edileceğini Söyledi.
15:54
Ahırlı'da Mevka Projeleri Uygulanmaya Devam Ediyor Mevlana Kalkınma Ajansı'nın (mevka) 2010 Yılı 1
16:53
MHP 'Tek Başına İktidar Hedefinde Tam Yol İleri' Toplantıları Milliyetçi Hareket Partisi'nin (mhp) 'Tek Başına İktidar Hedefinde Tam Yol İleri' Toplantıları Sürüyor
12:09
Ahırlı Kaymakamı Vatandaşları Ziyaret Ediyor Ahırlı Kaymakamı Yusuf Selçuk, İki Ay Önce Başladığı Ev Ziyaretlerini Sürdürüyor
18:36
MHP'den İstifa Eden Belediye Başkanları AK Parti'ye Geçti Konya'nın Yunak İlçesi Turgut Belde Belediyesi ile Emirgazi İlçesi Işıklar Belde Belediyesi'nin MHP'li Başkanları Partilerinden İstifa Ederek, AK Parti'ye Geçti. İki Belediye Başkanı da Eski Partilerinin Referandum Sürecinde İzlediği 'Hayır' Politikasına Tepki Amacıyla İstifa Ettiklerini Açıkladı.
14:23
Halk Oylamasına Doğru Konya'nın Yunak İlçesi Turgut Belde Belediyesi'nin MHP'li Başkanı Remzi Yalım ve Emirgazi İlçesi Işıklar Belde Belediyesi'nin MHP'li Başkanı Mahmut Uslu, Patilerinden İstifa Ederek, AK Parti'ye Geçti
19:55
Konya - Akkise Beldesi'nde Referandum Misillemesi Konya'nın Ahırlı İlçesi'ne Bağlı Akkise Belde Belediye Başkanı Ak Partili Ceylan Arslan, 5 Belediye Meclis Üyesi ile Birlikte 12 Eylül'de Yapılacak Referandumda 'hayır' Oyu Kullanacaklarını Belirtip, Partilerinden İsta Edip, MHP'ye Katılmıştı. Bir Gün Sonra İse MHP'li 4 Meclis Üyesi, Referandum da 'evet' Oyu Kullanacaklarını Belirterek, Partilerinden İstifa Edip, Ak Partiye Katıldı.
Konya - Akkise Beldesi'nde Referandum Misillemesi
10:38
Konya Basınında Bugün Konya'da Yayımlanan Gazetelerin Bazı Haber Başlıkları Şöyle: Hakimiyet: 'Evet Yüzde 69 Çıktı' Selçuk Üniversitesi (sü) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 19:03:04. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AKKİSE HABERLERİ
[Hata Bildir]