02:4200
SON DAKİKA AKKİSE HABERLERİ

Son Dakika Akkise Haberleri

  Kaymakam Erdoğan'dan Başarılı Öğrenciye Ödül

  Kaymakam Erdoğan'dan Başarılı Öğrenciye Ödül

  Çorum'un Kargı ilçesinde Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavında ilçe birincisi olan Rabia Kışla ilçe kaymakamı Ali Erdoğan tarafından ödüllendirildi. (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  Çorum'da 'Aile Eğitim Programı' Faaliyetleri

  Çorum'da "Aile Eğitim Programı" Faaliyetleri

  Sağlıklı, mutlu, müreffeh ve güçlü ailelerin oluşturulması amacıyla başlatılan aile eğitim programı kapsamında 11 bin 134 kişiye seminer verildiği bildirildi. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Jandarma'dan Bilgilendirme Semineri

  Jandarma'dan Bilgilendirme Semineri

  Jandarma, kayıp ve kaçırılma olaylarının yaşanmadan önlemek amacıyla hem çocukları, hem aileleri, hem de toplumu bilinçlendirme kapsamında çalışmalara başladı. (20 Mayıs 2014 Salı )

   

 

  Akkise'de Eğitime Destek

  Akkise Kalkındırma, Dayanışma ve Çevreyi Güzelleştirme Derneği Akkise İlköğretim Okuluna 9 bilgisayar bağışladı. (21 Ekim 2011 Cuma )

   

  Davutoğlu: Hepimizin Onur Duyduğu Başı Dik Bir Türkiye Var

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, borç için, küçük hesaplar için eğilen bir Türkiye'nin yerini herkesin onur duyduğu kudretli bir Türkiye'nin aldığını söyledi. (26 Mayıs 2011 Perşembe )

   

  Dışişleri Bakanı Davutoğlu Açıklaması

  "Eskiden kendi savunması için hibe tank alan veya başka ülkelerin stoklarından artan uçaklara talip olan bir Türkiye vardı. (26 Mayıs 2011 Perşembe )

   

  Hayvan Otlatma Kavgası Kanlı Bitti

  Hayvan Otlatma Kavgası Kanlı Bitti

  İki aile arasında hayvan otlama konusu yüzünden çıkan kavgada 2'si ağır 7 kişi yaralandı. (30 Nisan 2011 Cumartesi )

   

  İki Aile Arasında 'hayvan Otlatma' Kavgası: 3'ü Ağır 7 Yaralı

  İki Aile Arasında 'hayvan Otlatma' Kavgası: 3'ü Ağır 7 Yaralı

  Konya'nın Ahırlı ilçesine bağlı Akkise beldesinde 2 aile arasında çıkan kavgada 7 kişi yaralandı. (30 Nisan 2011 Cumartesi )

   

  İki Ailenin Hayvan Otlatma Kavgası: 7 Yaralı

  İki Ailenin Hayvan Otlatma Kavgası: 7 Yaralı

  Konya'nın Ahırlı İlçesi Akkise Beldesi'nde iki aile arasında hayvan otlama anlaşmazlığı yüzünden çıkan, silah ve bıçakların kullanıldığı kavgada 2'si ağır, 7 kişi yaralandı. (30 Nisan 2011 Cumartesi )

   

  Ahırlı'da Hayvan Otlatma Kavgası

  Konya'nın Ahırlı ilçesinde hayvan otlatma meselesi yüzünden iki aile arasında çıkan, silah ve bıçakların kullanıldığı kavgada ikisi ağır, 7 kişi yaralandı. (30 Nisan 2011 Cumartesi )

   

  Ahırlı'da Süt Sığırcılığı Projesi

  Ahırlı'da Süt Sığırcılığı Projesi'nin tanıtımı yapıldı. (27 Nisan 2011 Çarşamba )

   

  Akkise Belediyesi'nden Teşekkür

  Seydişehir İnsani Yardım Vakfı (ihh) Şubesi ve Konya Anadolu İnsani Yardım Derneği (ayder) Gönüllüleri, Akkise Belediye Başkanı Ceylan Arslan'ı Makamında Ziyaret Etti (06 Şubat 2011 Pazar )

   

  Akkise'de İhtiyaç Sahipleri 'Hayır Pazarı'ndan' Ücretsiz Alışveriş Yapacak

  İHH ve Ayder Seydişehir Gönüllülerinin Girişimleri Sonucu Ahırlı'ya Bağlı Akkise Belediyesi Tarafından İhtiyaç Sahibi Aileler İçin Ücretsiz Alışveriş Yapabilecekleri 'Hayır Pazarı' Kurulacak (17 Ocak 2011 Pazartesi )

   

  İhh ve Ayder'den Akkise'ye Ziyaret

  İnsani Yardım Vakfı (ihh) Seydişehir Temsilcisi Murat Taşğın ile Eğitim-bir Sen Ahırlı İlçe Temsilcisi İbrahim Çetin, Akkise Belediye Başkanı Ceylan Arslan'ı Ziyaret Etti (13 Ocak 2011 Perşembe )

   

  Ahırlı Kaymakamı Yusuf Selçuk'a Veda Yemeği

  Görev Değişikliği Nedeniyle İlçeden Ayrılacak Olan Ahırlı Kaymakamı Yusuf Selçuk İçin Veda Yemeği Verildi (31 Aralık 2010 Cuma )

   

  Tavşan Avlanmaya Gitti, Kardeşini Vurdu

  Tavşan Avlanmaya Gitti, Kardeşini Vurdu

  Konya'da Tavşan Avlamak İçin Ormana Giden İki Kardeşten Biri Sırtından Vuruldu. (28 Kasım 2010 Pazar )

   

  Temizlik Yaparken Balkondan Düşen 75 Yaşındaki Kadın Ağır Yaralandı

  Konya'nın Ahırlı İlçesinde 75 Yaşındaki Bir Kadın Evinin Balkonunda Temizlik Yaparken, Dengesini Kaybetmesi Sonucu Düşerek Ağır Yaralandı (27 Kasım 2010 Cumartesi )

   

  AK Parti Konya Milletvekili Tuna

  AK Parti Konya Milletvekili Hüsnü Tuna, Akkise Beldesinde 95 Aileye 4'er Büyükbaş Hayvan Verileceğini ve Yöredeki Hayvancığın Teşvik Edileceğini Söyledi. (22 Kasım 2010 Pazartesi )

   

  Ahırlı'da Mevka Projeleri Uygulanmaya Devam Ediyor

  Mevlana Kalkınma Ajansı'nın (mevka) 2010 Yılı 1 (11 Kasım 2010 Perşembe )

   

  MHP 'Tek Başına İktidar Hedefinde Tam Yol İleri' Toplantıları

  Milliyetçi Hareket Partisi'nin (mhp) 'Tek Başına İktidar Hedefinde Tam Yol İleri' Toplantıları Sürüyor (26 Ekim 2010 Salı )

   

  Ahırlı Kaymakamı Vatandaşları Ziyaret Ediyor

  Ahırlı Kaymakamı Yusuf Selçuk, İki Ay Önce Başladığı Ev Ziyaretlerini Sürdürüyor (20 Ekim 2010 Çarşamba )

   

  MHP'den İstifa Eden Belediye Başkanları AK Parti'ye Geçti

  Konya'nın Yunak İlçesi Turgut Belde Belediyesi ile Emirgazi İlçesi Işıklar Belde Belediyesi'nin MHP'li Başkanları Partilerinden İstifa Ederek, AK Parti'ye Geçti. İki Belediye Başkanı da Eski Partilerinin Referandum Sürecinde İzlediği 'Hayır' Politikasına Tepki Amacıyla İstifa Ettiklerini Açıkladı. (06 Eylül 2010 Pazartesi )

   

  Halk Oylamasına Doğru

  Konya'nın Yunak İlçesi Turgut Belde Belediyesi'nin MHP'li Başkanı Remzi Yalım ve Emirgazi İlçesi Işıklar Belde Belediyesi'nin MHP'li Başkanı Mahmut Uslu, Patilerinden İstifa Ederek, AK Parti'ye Geçti (06 Eylül 2010 Pazartesi )

   

  Konya - Akkise Beldesi'nde Referandum Misillemesi

  Konya - Akkise Beldesi'nde Referandum Misillemesi

  Konya'nın Ahırlı İlçesi'ne Bağlı Akkise Belde Belediye Başkanı Ak Partili Ceylan Arslan, 5 Belediye Meclis Üyesi ile Birlikte 12 Eylül'de Yapılacak Referandumda 'hayır' Oyu Kullanacaklarını Belirtip, Partilerinden İsta Edip, MHP'ye Katılmıştı. Bir Gün Sonra İse MHP'li 4 Meclis Üyesi, Referandum da 'evet' Oyu Kullanacaklarını Belirterek, Partilerinden İstifa Edip, Ak Partiye Katıldı. (05 Eylül 2010 Pazar )

   

  Konya Basınında Bugün

  Konya'da Yayımlanan Gazetelerin Bazı Haber Başlıkları Şöyle: Hakimiyet: 'Evet Yüzde 69 Çıktı' Selçuk Üniversitesi (sü) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof (03 Eylül 2010 Cuma )

   

  Konya Ak Partili Başkan 'Hayır' Oyu Verecek
Akkise Belediye Başkanı, 5 Meclis Üyesiyle Mhp'ye Geçti

  Konya Ak Partili Başkan 'Hayır' Oyu Verecek Akkise Belediye Başkanı, 5 Meclis Üyesiyle Mhp'ye Geçti

  Konya'nın Ahırlı İlçesi'ne Bağlı Akkise Beldesi'nin Belediye Başkanı Ak Partili Ceylan Arslan, 5 Belediye Meclis Üyesi ile Birlikte Referandumda 'hayır' Oyu Vereceklerini Açıkladı. Başkan Arslan ve Meclis Üyeleri AK Parti'den İstifa Ederek MHP'ye Geçti. (02 Eylül 2010 Perşembe )

   

  Ak Partili Başkan 'Hayır' Oyu Verecek

  Ak Partili Başkan 'Hayır' Oyu Verecek

  Konya'nın Ahırlı İlçesi'ne bağlı Akkise Beldesi'nin Belediye Başkanı Ak Partili Ceylan Arslan, 5 belediye meclis üyesi ile birlikte referandumda 'hayır' oyu vereceklerini açıkladı. (02 Eylül 2010 Perşembe )

   

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Bal:

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Bal, 'AKP Özürlülere Pozitif Ayrımcılık Yapmak İstiyorsa Bu Zaten Anayasa'nın 61 (02 Eylül 2010 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 02:42:04. #1.13#