SON DAKİKA AKKUŞ HABERLERİ

Son Dakika Akkuş Haberleri

 • 14:36Sevgi ve Kardeşlik Sofrası Söğüt'te KurulduSevgi ve Kardeşlik Sofrası Söğüt'te KurulduBilecik Belediyesi, gerçekleştirilen iftar programı ile birlik ve beraberlik tablosunu Söğüt’e taşıdı.
 • 23:09Söğütlü Belediyesinden İş Adamlarına İftarSöğütlü Belediyesi tarafından ilçedeki etkinliklere destek olan iş adamlarına iftar verildi.
 • 12:57Ramazanda Yetimlerle Suriyelilerin Yüzleri Güldürülüyorİnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı tarafından Adıyaman'da Suriyeli ailelere ve yetim çocuklara ramazan yardımlarını sürdürüyor.
 • 12:06Fark Yaratanlar" Programı 7'nci Sezonu TamamladıSabancı Vakfının "Fark Yaratanlar" programı, yedinci sezonu tamamladıSabancı Vakfından yapılan açıklamaya göre vakfın, Türkiye'de toplumsal gelişmeye katkıda bulunan kişilerin çalışmaları ile yarattıkları olağanüstü etkileri görünür kılarak onları teşvik etmek ve topluma ilham vermek amacıyla 2009 yılından bu yana desteklediği "Fark Yaratanlar" programı yedinci sezonunu geride bıraktı.
 • 11:41Ordu Doğu Karadeniz'de Büyük Tepkilere Neden Olan Yeşil Yol Projesi Ordu'da Tüm Hızıyla SürüyorOrdu Doğu Karadeniz'de Büyük Tepkilere Neden Olan Yeşil Yol Projesi Ordu'da Tüm Hızıyla SürüyorDoğu Karadeniz'de büyük tepkilere neden olan Yeşil Yol projesi Ordu'da tüm hızıyla sürüyorOrdu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Karadeniz'de Samsun-Artvin arasında 8 ilin yaylalarını birbirine bağlayan ve Doğu Karadeniz'd ebüyük tepkilere neden olan Yeşil Yol ile yaylalara ulaşımın kolaylaştığını, 4 saatte gidilebilen yaylalara 1 saate kadar gidileceğini ifade etti.
 • 11:19Büyük Tepkilere Neden Olan 'Yeşil Yol Projesi' Tüm Hızıyla SürüyorBüyük Tepkilere Neden Olan 'Yeşil Yol Projesi' Tüm Hızıyla SürüyorDoğu Karadeniz'de büyük tepkilere neden olan Yeşil Yol projesi, Ordu'da tüm hızıyla sürüyor. Belediye Başkanı, "4 saatlik yol 1 saate inecek" diyor.
 • 18:57Diyanet'ten Terör Mağdurlarına DestekDiyanet'ten Terör Mağdurlarına DestekGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Diyanet'ten terör mağdurlarına destek Siirt İl Müftüsü Faruk Arvas Diyanet'ten terör mağdurlarına destek Diyanet İşleri Başkanlığınca ramazan dolayısıyla başlatılan çalışma kapsamında Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Hakkari, Muş, Siirt ve Van'da 3 günlük dini rehberlik ve manevi destek hizmeti sunulacak Siirt İl Müftüsü Arvas: "16 kadın uzman vaiz ve Kur'an kursu öğretmeni terör mağdurları, şehit yakınları, sığınmacılar ve gazilerle görüşecek" Diyanet İşleri Başkanlığının ramazan dolayısıyla başlattığı çalışma kapsamında 16 kadın uzman vaiz ve Kur'an kursu öğretmeni Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Hakkari, Muş, Siirt ve Van'da dini rehberlik ve manevi destek hizmeti sunacak.
 • 16:43Zonguldak'taki Cinayet DavasıZonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, aralarında husumet bulunduğu kişiyi öldürdüğü iddia edilen sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • 16:30Diyanet'ten Terör Mağdurlarına DestekDiyanet İşleri Başkanlığının ramazan dolayısıyla başlattığı çalışma kapsamında 16 kadın uzman vaiz ve Kur'an kursu öğretmeni Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Hakkari, Muş, Siirt ve Van'da dini rehberlik ve manevi destek hizmeti sunacak.
 • 12:03Güzel Sanatlar Kulübü Öğrencilerinden Resim SergisiGüzel Sanatlar Kulübü Öğrencilerinden Resim SergisiAdana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Yüreğir Gençlik Merkezi?Güzel Sanatlar Kulübü bünyesinde resim sergisi açıldı.
 • 18:54İhh İtftar Tırı Adıyaman'daİhh İtftar Tırı Adıyaman'daİnsan Hak ve Hürriyetleri İnsanı Yardım Vakfı’nın (İHH), İftar Tırından Adıyaman’da yaklaşık 3 bin kişiye iftar yemeği ikram edildi.
 • 13:31Ramazan'da Yerli Ürünler Yoğun İlgi GörüyorRamazan'da Yerli Ürünler Yoğun İlgi GörüyorYerli karadut ve gül yaprağı Erzincan’da ki tezgahlarından yerini aldı.
 • 10:55Büro Memur-sen'den Örnek DavranışBüro Memur-sen'den Örnek DavranışBüro Memur-Sen Adıyaman Şubesi 5 bin TL değerindeki alışveriş çekini İHH Adıyaman Şubesi’ne teslim etti.
 • 18:32Tunceli Listede 600 Bin Lira Ödülle Aranan PKK'nın Mazgirt Sorumlusu ÖldürüldüTunceli Listede 600 Bin Lira Ödülle Aranan PKK'nın Mazgirt Sorumlusu ÖldürüldüListede 600 bin lira ödülle aranan PKK'nın Mazgirt sorumlusu öldürüldüTUNCELİ'de güvenlik güçlerinin düzenlediği operasyonlarda, İçişleri Bakanlığı'nın turuncu listesinde 600 bin lira ödül konularak aranan PKK'nın Mazgirt İlçesi sorumlusu 'Kemal' kod adlı terörist Ercan Ateş öldürüldüğü açıklandı.
 • 16:40600 Bin Lira Ödülle Aranan Terörist Öldürüldü600 Bin Lira Ödülle Aranan Terörist Öldürüldüİçişleri Bakanlığı'nın turuncu listesinde 600 bin lira ödül konularak aranan PKK'nın Mazgirt ilçesi sorumlusu 'Kemal' kod adlı terörist Ercan Ateş'in öldürüldüğü açıklandı.
 • 15:51600 Bin Lira Ödülle Aranan PKK'nın Mazgirt Sorumlusu Öldürüldü600 Bin Lira Ödülle Aranan PKK'nın Mazgirt Sorumlusu ÖldürüldüTunceli'de düzenlenen operasyonlarda turuncu listede başına 600 bin lira ödül konulan PKK'nın Mazgirt sorumlusu 'Kemal' kod adlı terörist Ercan Ateş de öldürüldü.
 • 13:12İstanbul Müftülüğü Heyetinden Bilecik'e Ziyaretİstanbul Müftülüğü Heyetinden Bilecik'e ZiyaretRamazan ayında yurt çapında yürütülen vaaz ve irşat hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde yerine getirilmesine katkı sağlamak amacıyla İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Rahmi Yaran başkanlığındaki İstanbul Müftülüğü heyeti Bilecik’e geldi.
 • 10:46Sincan'da Ramazan Bir Başka GüzelSincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, “Gezici sahnemiz aracılığıyla da her akşam farklı bir mahallede çocuklarımız için çeşitli gösteriler düzenliyoruz.
 • 18:28Bayırbucak Türkmenlerine YardımBayırbucak Türkmenlerine YardımGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bayırbucak Türkmenlere gönderilecek yardım tırından görüntüler Memursen Kocaeli temsilcisi Mehmet Akkuş'un konuşması - Kocaeli Memur-Sen tarafından toplanan bir tır yardım malzemesi, Bayırbucak Türkmenlerine götürülmek üzere yola çıktı Memur-Sen Kocaeli İl Temsilciliği tarafından temin edilen içme suyu ve erzağın bulunduğu yardım tırı, Bayırbucak Türkmenlerine gönderildi.
 • 16:47Kocaeli'den Bayırbucak Türkmenlerine YardımMemur-Sen Kocaeli İl Temsilciliği tarafından temin edilen içme suyu ve erzağın bulunduğu yardım tırı, Bayırbucak Türkmenlerine gönderildi.
 • 23:10Numan Kurtulmuş: Numan Kurtulmuş: "Terör Belasını Türkiye'den Kazıyacağız"İstanbul’da Ordulu hemşehrileriyle iftar sofrasında bir araya gelen Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Hiçbiriniz endişe etmeyin, bu terör belasının arkasında kim olursa olsun, hangi güçler durursa dursun, nihayetinde yeneceğiz ve terör belasını Türkiye’den kazıyacağız" dedi.
 • 13:07Jandarma 177. Yılında Şehit ve Gazi Yakınlarını UnutmadıJandarma 177. Yılında Şehit ve Gazi Yakınlarını UnutmadıAntalya’nın Serik ilçesi’nde Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 177. Yıldönümü nedeniyle verilen iftarda şehit ve gazi yakınları bir araya geldi.
 • 22:57Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 177. YılıAntalya'nın Serik ilçesinde, Jandarma Teşkilatının 177'nci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla jandarma personeli ile şehit yakınları ve gaziler iftarda bir araya geldi.
 • 22:30Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 177. YılıJandarma Teşkilatının Kuruluşunun 177. YılıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Törenden görüntüler Bursa'da, Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 177. yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi.
 • 20:24Jandarma Teşkilatı 177 YaşındaJandarma Teşkilatı 177 YaşındaBursa İl Jandarma Komutanlığı'nda düzenlenen 177. kuruluş yıl dönümü etkinliğine Bursa Vali Vekili Ergun Güngör, Bursa Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Seyfullah Saldık, Bursa İl Jandarma Komutanı Yurdakul Akkuş, İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, kamu kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
 • 20:02Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 177. YılıBursa'da, Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 177. yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi.
 • 12:35Valiler KararnamesiValiler Kararnamesi ile Kütahya Valiliğine atanan Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, veda ziyaretlerine devam ediyor.
 • 11:17Orman Çalışanları İftarda BuluştuOrman Çalışanları İftarda BuluştuMersin Orman Bölge Müdürlüğü, her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar programını bu yılda gerçekleştirdi.
 • 08:47İstanbul'da Elektrik KesintisiSultanbeyli, Kartal, Beykoz, Adalar, Sancaktepe, Şile ve Ataşehir'in bazı mahallelerine 16 Haziran'da elektrik verilemeyecek.
 • 18:35Fetö'nün "Vıp Dinleme" DavasıAnkara Cumhuriyet Başsavcılığının siyasetçi, sanatçı, gazeteci ve iş adamı 402 kişiyi usülsüz dinledikleri iddiasıyla eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer ile Yurt Atayün'ün arasında bulunduğu 138 kişi hakkında hazırladığı iddianame, Ankara 2. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi.
 • 22:56Sakarya Valiliğinden Gazilere İftarSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, gazi ve ailelerine iftar verdi.
 • 22:44Şehit Babasından Şehit Annesine Duygulandıran ŞiirMuğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Menteşe ilçesinde iftar programı düzenlendi.
 • 19:272018 Avrupa Halter Şampiyonası Türkiye'de2018 Avrupa Halter Şampiyonası Türkiye'deAVRUPA Halter Federasyonu'ndan (EWF) Türkiye'ye müjdeli haber geldi.
 • 14:13Malazgirt Myo'da Mezuniyet TöreniMalazgirt Meslek Yüksekoku'nda (MYO) 2015-2016 akademik yılında mezun olan öğrenciler törenle diplomalarını aldı.
 • 17:46İstanbul'da, 12 Haziran'da Yine Elektrik Kesintisi Olacakİstanbul'da, 12 Haziran'da Yine Elektrik Kesintisi Olacakİstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ yaptığı açıklamada, Anadolu Yakası'nın bazı ilçelerinde 12 Haziran'da elektrik kesintisi uygulanacağını açıkladı.
 • 14:38Adıyaman'da 800 Aileye YardımAdıyaman'da 800 Aileye YardımAdıyaman'da 800 aileye yardımADIYAMAN'da, İnsani Yardım Vakfı (İHH) Adıyaman Şubesi tarafından yardıma muhtaç 800 aileye yardım paketi dağıtıldı.
 • 10:15Malazgirt Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet TöreniMalazgirt Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet TöreniMuş Alpaslan Üniversitesi Malazgirt Meslek Yüksekokul öğrencileri kep atarak mezuniyet sevinci yaşadı.
 • 15:01Ordu'da Kamyonet Minibüsle Çarpıştı: 5 YaralıÜnye ilçesinde kamyonetin minibüsle çarpması sonucu 5 kişi yaralandı.
 • 10:41Çevreci Nesil Örnek OlduÇevreci Nesil Örnek OlduAdana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 312 eğitim kurumunun destek verdiği Atık Pil Toplama Kampanyası’nda en çok atık pil toplayan Sabancı, Alparslan ve Kadıköy ilkokullarının öğrencilerini ödüllendirdi.
 • 10:05Orman Bölge'den Gülnar'da Yangın TatbikatıOrman Bölge'den Gülnar'da Yangın TatbikatıMersin Orman Bölge Müdürlüğü, yaz aylarının gelmesiyle ormanlarda yangın riskine karşı, yangın işçilerini eğitime aldı.
 • 17:07Midyat'ta Gazetecilere SaldırıMidyat'ta Gazetecilere SaldırıMardin’in Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bomba yüklü araçla düzenlenen terör saldırısı nedeniyle haber takibi yapmak için ilçeye giden gazeteciler, bir grup provokatörün saldırısına uğradı.
 • 15:32Lider Çocuk Tarım Kampı' EtkinliğiLider Çocuk Tarım Kampı' EtkinliğiIğdır Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından ilköğretim 4. sınıf öğrencilerine doğa bilinci ve çevre farkındalığı kazandırmak amacıyla bir etkinlik düzenlendi.
 • 14:22Öğrencilerden Genel Sekreter Akkuş'a ZiyaretÖğrencilerden Genel Sekreter Akkuş'a ZiyaretIĞDIR (İHA) – Iğdır’da Lider Çocuk Tarım Kampı’na katılan öğrenciler, Iğdır İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ferhat Akkuş’u ziyaret ettiler.
 • 12:53Van'da Coşkulu Mezuniyet TöreniVan'da Coşkulu Mezuniyet TöreniVan’daki Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen mezuniyet töreni renkli görüntülere sahne aldı.
 • 17:55Ebrunun Hat ile Buluşma Sergisi AçıldıHat sanatçısı Serkan Akkuş'un "Ebru'nun Hat ile buluşması" sergisi Siirt'te sanatseverlerle buluştu.
 • 12:57Sason'da Kan BağışıTürk Kızılayınca Batman'ın Sason ilçesinde 80 ünite kan toplandı.
 • 12:37Gülnar'da Orman Yangını Söndürme TatbikatıMersin Orman Bölge Müdürlüğü ekiplerince Gülnar ilçesinde yangın söndürme tatbikatı yapıldı.
 • 12:10Tank Çıkarma Gemisi'nde Balık Müzesi AçıldıTank Çıkarma Gemisi'nde Balık Müzesi AçıldıAdana Büyükşehir Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında Türkiye'nin ilk Balık Replika Müzesi'ni Tank Çıkarma Gemisi'nde ziyarete açtı.
 • 00:53Elazığ'da Gerçeği Aratmayan TatbikatElazığ'da Gerçeği Aratmayan TatbikatGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Enkazdan, dağdan, kuyudan ve sudan kurtarma ile trafik kazası, deprem ve yangından kurtarma çalışmalarından detaylar İl Sağlık Müdürü İbrahim Halil Akkuş'un açıklamaları Elazığ'da gerçeği aratmayan tatbikat Elazığ'da Muğla, Tunceli ve Malatya'dan gelen ekiplerin de katılımıyla 126 personelin yer aldığı tatbikatta, enkazdan, dağdan, kuyudan ve sudan kurtarma çalışmaları gerçekleştirildi Elazığ'nın Sivrice ilçesinde Malatya, Tunceli ve Muğla'dan gelen ekiplerin katılımıyla yapılan tatbikat, gerçeği aratmadı.
 • 20:52Tahşiyecilere Kumpas" DavasıFetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) Tahşiyecilere kumpas kurduğu iddiasıyla aralarında firari sanık Fetullah Gülen ile Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer, Yurt Atayün ve Ömer Köse'nin de bulunduğu 10'u tutuklu 33 sanığın yargılandığı davanın 19. duruşmasında, 2 müşteki ve 8 tanıkla ilgili zorla getirilme kararı çıkarıldı.