17:3300
SON DAKİKA AKKUŞ HABERLERİ

Son Dakika Akkuş Haberleri

  10 Bakanlığa Yapılan Atama Kararları Yayımlandı

  10 Bakanlığa Yapılan Atama Kararları Yayımlandı

  Adalet, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Ekonomi, Gençlik ve Spor, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kalkınma ile Maliye bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Adli Tıp Kurumu'na Atamalar

  Adli Tıp Kurumu'na Atamalar

  Adalet, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Ekonomi, Gençlik ve Spor, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kalkınma ile Maliye Bakanlıklarına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Atama Kararları

  Atama Kararları

  Adalet, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Ekonomi, Gençlik ve Spor, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kalkınma ile Maliye bakanlıklarındaki atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Naciye Evren Ortaokulu'nun Oryantiring Başarısı

  Naciye Evren Ortaokulu'nun Oryantiring Başarısı

  Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü’nün düzenlediği, 2013-2014 Okullar Arası Oryantiring il birinciliği yarışması Akhisar’da Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet alanında yapıldı. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Fındıkta Kalite ve Verim Toplantıları

  Fındıkta Kalite ve Verim Toplantıları

  Karadeniz İhracatçılar Birliği (KİB) ile Fındık Tanıtım Grubu’nun (FTG) ortaklaşa hazırlayıp uygulamaya koyduğu ve ilk olarak Düzce’den başladığı “Türkiye Fındık Yetiştiriciliğinde Kalite ve Verimliliğin Artırılması Eğitim Projesi” toplantıları Ordu’da devam ediyor. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Nilüfer Belediye Başkanı Bozbey'e Ziyaretler

  BYEGM İl Müdürü Akarkaya, AA Bursa Bölge Müdürü Akkuş, BİK Bursa Şube Müdürü Tecimen ve TRT Bursa Temsilcisi Cihangir Çetin, Bozbey'e ziyarette bulundu. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Aa Bölge Müdürü Akkuş'tan Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Kurtulan'a Ziyaret

  Anadolu Ajansı (AA) Bursa Bölge Müdürü Kamuran Akkuş, 30 Mart'ta görevine yeniden seçilen Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan'ı makamında ziyaret etti. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Balkondan Düşen 1.5 Yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti

  Balkondan Düşen 1.5 Yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti

  Ordu’nun Ünye ilçesinde 4. kattaki evlerinin balkonundan düşen 1.5 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Kestel Belediye Başkanı Acar'a Ziyaretler

  BYEGM İl Müdürü Akarkaya, AA Bursa Bölge Müdürü Akkuş, BİK Bursa Şube Müdürü Tecimen ve TRT Bursa Temsilcisi Çetin, Acar'ı ziyaret etti. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

 

  Kutlu Doğum Haftası

  Bilecik İl Müftüsü Akkuş ve beraberindeki heyet, hafta dolayısıyla Vali Nayir'i ziyaret etti. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Eğitim Bir Sen Üniversite Buluşması

  Eğitim Bir Sen Üniversite Buluşması

  Eğitim Bir Sen Üniversite 2 Nolu Şubesi, üyelerini ‘Eğitim Bir Sen Üniversite Buluşması Etkinliği’nde buluşturdu. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri