SON DAKİKA ALANKENT HABERLERİ

Son Dakika Alankent Haberleri

 • 14:54 Yılmaz: "Ordu'da CHP'ye Gezi Çıkmaz" Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, son günlerde tartışma konusu olan Altınordu ilçesi sahil gezinti alanının genişletilmesine yönelik Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekillerinin ve küçük bir çevreci grubun protesto gösterisi yapmalarına tepki göstererek, “Buradan onlara ikinci Gezi çıkmaz” dedi.
 • 11:40 Ordu Valisi Balkanlıoğlu, Kabataş İlçesini Ziyaret Etti Vali İrfan Balkanlıoğlu, bazı ziyaret ve programlara katılmak, incelemelerde bulunmak üzere Kabataş ilçesini ziyaret etti.
 • 02:22 Gıda Zehirlenmesi Şüphesi Gıda Zehirlenmesi Şüphesi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Zehirlenme şüphesiyle öğrencilerin hastaneye getirilmesi -Öğrencilerin tedavi edilmesi -Veliler ve mahalle muhtarıyla röportaj Ordu'nun Kabataş ilçesinde 28 öğrenci gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı.
 • 01:09 Ordu'da Gıda Zehirlenmesi Şüphesi Ordu'nun Kabataş ilçesinde 28 öğrenci gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı.
 • 17:24 Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz: "Bizim Adayımız Genel Merkezin Belirleyeceği 5 Adaydır" Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, “7 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde aday olacak arkadaşlarımızla ilgili kararı genel merkezimiz verecek.
 • 15:11 Dev-Sol'cunun Mezarı 32 Yıl Sonra Bulundu Dev-Sol'cunun Mezarı 32 Yıl Sonra Bulundu Jandarma tarafından 1981 yılında öldürülen Dev-Sol'cu Necdet Pişmişler'in naaşı 32 yıl sonra bulundu.
 • 17:29 Ordu'da Yol Ağı Genişliyor Ordu'da Yol Ağı Genişliyor Ekiplerini Ordu’nun dört bir yanında seferber eden Ordu Büyükşehir Belediyesi yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
 • 09:13 Ordu'da Dereler Islah Ediliyor Ordu'da Dereler Islah Ediliyor Devlet Su İşleri (DSİ) 75. Şube Müdürlüğü, son yıllarda Ordu il genelindeki derelerin ıslah çalışmalarına ağırlık verdi.
 • 12:44 İskele Kazasında Ölen İşçilerin Cenazeleri Adli Tıp'tan Alındı İskele Kazasında Ölen İşçilerin Cenazeleri Adli Tıp'tan Alındı Kartal'da, bir inşaatın çöken iskelesinden düşerek ölen işçilerin cenazeleri Adli Tıp Kurumu’ndan alındı.
 • 17:03 Başkan Hazinedar, Ordu Kabataş Dernekleriyle Yemekte Buluştu Başkan Hazinedar, Ordu Kabataş Dernekleriyle Yemekte Buluştu Beşiktaş Belediye Bakanı Av.Murat Hazinedar, İstanbul'da bulunan Ordu-Kabataş Dernek Başkanları ile yemekte bir araya geldi.
 • 17:02 Yerel Seçimlere Doğru Yerel Seçimlere Doğru AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz, Kabataş ilçesini ziyaret etti.
 • 17:35 Yerel Seçimlere Doğru Yerel Seçimlere Doğru AK Parti İstanbul Milletvekili ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz, bazı beldeleri ziyaret etti.
 • 15:21 Yerel Seçimlere Doğru AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz, "Büyükşehirle birlikte sadece Altınordu’nun değil, ilçelerin de kaderi değişecek" dedi.
 • 17:48 Alankent ÇPL Yabancı Misafirlerini Ağırlıyor Kabataş ilçesi Alankent Çok Programlı Lisesi, İtalya, Yunanistan, Romanya ve Polonya'dan 12 öğretmen ve 12 öğrenciyi Türkiye'ye getirdi.
 • 17:52 Alankentlilerin Ordu Çıkarması Alankentlilerin Ordu Çıkarması Kabataş ilçesinin Alankent beldesinin önde gelenleri Ordu'ya gelerek, beldelerinin kapatılmaması için ziyaretlerde bulundular.
 • 14:44 Hizmet Araçlarına Konvoylu Karşılama Hizmet Araçlarına Konvoylu Karşılama Ordu'nun Kabataş İlçe Belediyesi'nin yeni aldığı hizmet araçları ilçeye konvoyla getirildi.
 • 13:19 'Wamos Bien'den Örnek Davranış 'Wamos Bien'den Örnek Davranış 'Wamos Bien' Adlı Fenerbahçe Taraftar Grubu, Kendilerine Verilen Hediye Formaları Anadolu'daki Okullara Gönderiyor.
 • 18:58 Fatsa -Aybastı Kara Yolu Ulaşıma Kapandı Ordu'daki Şiddetli Yağışlar Sonrası Fatsa -Aybastı Kara Yolunun Heyelan Nedeniyle Ulaşıma Kapandığı Bildirildi.
 • 12:04 55 Yılın Her Gününü Kayda Geçirdi, Şimdi Onları Okuyarak Yaşıyor 55 Yılın Her Gününü Kayda Geçirdi, Şimdi Onları Okuyarak Yaşıyor Rızvan Aktaş(77) Ordu'nun Kabataş İlçesine Bağlı Alankent Beldesinde Oturuyor. O Bugün 70'li Yıllarını Sürüyor. Çeşitli Hastalıkları Sebebiyle Geçen Kasım Ayında Günlük Not Tutmayı Bırakan Aktaş 55 Yıldan Beri Her Gün Günü Gününe Neler Yaptığını Kayıt Altına Almış Birisi.
 • 12:24 Türkçeyi Korumak İçin Lisenin 260 Öğrencisinin Tamamı En Az Bir Şiiri Ezbere Biliyor Türkçeyi Korumak İçin Lisenin 260 Öğrencisinin Tamamı En Az Bir Şiiri Ezbere Biliyor Karadeniz'in Kırsal Bir Bölgesi Olan Ordu'nun Kabataş İlçesi Alankent Çok Programlı Lisesi'nde Öğrencilerin Tamamı Şiir Ezberliyor. Alankent Çok Programlı Lisesi'nin 260 Öğrencisinin Tamamı Türkçeyi Korumak ve Hizmet Etmek İçin En Az Bir Şiiri Ezbere Biliyor.
 • 18:44 Ordu Alankent'te Afet Konutlarının Yapımına Başlandı Ordu Alankent'te Afet Konutlarının Yapımına Başlandı Ordu'nun Kabataş İlçesine Bağlı Alankent Belde Belediyesi'nde, Heyelan Sonucu Konutlarda Hasar Meydana Gelen Hak Sahipleri İçin Afet Konutlarının Yapımına Başlandı. İlk Etapta 30 Afet Konutunun Yapılacağı, Ardından Sayının 60'a Çıkarılacağı Belirtildi. Afet Konutlarının İlk 30 Tanesinin Yıl Sonuna Kadar Tamamlanacağı Bildirildi.
 • 12:07 Müdürün Sigara İçen Öğrencilere Anlayışlı Tavrı Bir Projeye İlham Oldu Müdürün Sigara İçen Öğrencilere Anlayışlı Tavrı Bir Projeye İlham Oldu Üzerlerinde Yakalanan Sigara Paketleri ile Odasına Gönderilen Öğrencilere Dayak Atmak Yerine Sigaranın Yaptığı Zararları Anlatan Gazete Haberlerini Gösteren Lise Müdürü, Öğrencilerini Sigaradan Uzak Durma Konusunda İkna Etti. Bu Olaydan İlham Alan İki Öğrenci, Başta Sigara Olmak Üzere Zararlı Alışkanlıkların Önlenmesine Yönelik Bir Proje Hazırladı.
 • 11:32 'Serinleten Ayakkabı' Bilim Şenliğindeydi 'Serinleten Ayakkabı' Bilim Şenliğindeydi Ordu Valiliği Tarafından İlk Kez Düzenlenen Bilim Şenliği'nde Öğrenciler Sıra Dışı Ancak Günlük Sorunlara Çözüm Getiren Projelerini Sergiledi. Ordu'nun Kırsalındaki Köy Okullarından Özel Kolejlere Varıncaya Kadar Öğrenciler Tarafından Hazırlanan 250 Üzerindeki Proje Arasında 'Serinleten Ayakkabı, Dikkat Cüzdanın Çalınıyor, Çift Kollu Gömlek, Başkan Sel Geliyor Halkı Uyar, Dikkat Zehirleniyorsun...
 • 11:54 Zaman Kayması Metodu ile Sigaraya Hiç Başlamayın Zaman Kayması Metodu ile Sigaraya Hiç Başlamayın Ordu Valiliği Tarafından Bu Yıl İlk Kez 'Bilime Oksijen' Adıyla Yapılan Proje Yarışmasında Ordu'nun En Küçük İlçeleri Arasında Yer Alan Kabataş İlçesinden Yeşim Tepeci ve Ayşe Yıldız Tarafından Hazırlanan 'Zaman Kayması Metodu ile Zararlı Alışkanlıkların Önlenmesi' İsimli Proje de Yer Aldı.
 • 17:01 İş adamı Sami Önder, Alankent beldesine 8 derslikli okul yaptıracak İş adamı Sami Önder, Alankent beldesine 8 derslikli okul yaptıracak Hayırsever işadamı Sami Önder, Ordu'nun Kabataş ilçesinin Alankent beldesine 8 derslikli okul yaptıracak.
 • 17:22 Alankent beldesine hayırsever işadamı tarafından okul yaptırılacak Eğitime Yüzde Yüz Destek kampanyası kapsamında, Ordu Valiliği tarafından başlatılan 'her ilçeye bir eğitim tesisi kampanyası' çerçevesinde, Kabataş ilçesinin Alankent beldesine Sami Önder tarafından 8 derslikli bir okul, bir de çok amaçlı salon yaptırılacak.
 • 10:47 Başbakan Erdoğan Ordu'da 23 Tesis Açacak Ordu'da 7 Nisan Cumartesi Günü Miting Yapacak Olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Aynı Gün Telekonferans Sistemiyle 23 Tesisin Açılışını Gerçekleştirecek.
 • 15:11 Ordu'da 7'si Lise 10 Okul Başka Binada Ordu'da 7'si Lise 10 Okul Başka Binada Ordu'da 7'si Lise 10 Okulun Başka Okulların Binalarında Sıkıştırılmış Bir Şekilde Faaliyet Gösterdiği Bildirildi.
 • 12:04 Ordu: Sevgi Ordu: Sevgi "Engel" Tanımadı Ordu'nun Aybastı İlçesi'nde, küçük yaşta geçirdiği bir rahatsızlık sonucu sakat kalan Abdulkadir Pala ile yürüme engelli olan Saynur Kaya sade bir törenle nişanlandı.
 • 13:07 Ordu: Belediyenin Kamera Sistemi Hırsızlığı Önledi Ordu: Belediyenin Kamera Sistemi Hırsızlığı Önledi Ordu'nun Kabataş İlçesi'ne bağlı Alankent Belediyesi'nde belediye binasına yerleştirilen kamera sistemi sayesinde, şehir merkezinin 24 saat görüntülü olarak takip edilmesi hırsızlık olaylarını önledi.