SON DAKİKA ALİ BABACAN HABERLERİ

Son Dakika Ali Babacan Haberleri

 • 12:46Ali Babacan Ekonomi Kulübünün Programında Konuştu (2)Ali Babacan Ekonomi Kulübünün Programında Konuştu (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ali Babacan'ın konuşması Başbakan Yardımcısı Babacan: - "Koalisyonların, siyasi istikrar bozulduğu zaman bir ülkeyi kısa zamanda nasıl çökertebiliyorlar, en canlı örneğini yakın tarihimizde yaşamışız. Bunun için önümüzdeki dönem çok kritik olacak"- "Ekonomik aktörler önlerini göremezlerse dururlar.
 • 12:41Ali Babacan Ekonomi Kulübünün Programında Konuştu (3)Ali Babacan Ekonomi Kulübünün Programında Konuştu (3)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ali Babacan'ın konuşması Başbakan Yardımcısı Babacan: - "Koalisyonların, siyasi istikrar bozulduğu zaman bir ülkeyi kısa zamanda nasıl çökertebiliyorlar, en canlı örneğini yakın tarihimizde yaşamışız. Bunun için önümüzdeki dönem çok kritik olacak"- "Ekonomik aktörler önlerini göremezlerse dururlar.
 • 12:20Ali Babacan Ekonomi Kulübünün Programında Konuştu (1)Ali Babacan Ekonomi Kulübünün Programında Konuştu (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ali Babacan'ın konuşması- Detaylar Başbakan Yardımcısı Babacan: - "Koalisyonların, siyasi istikrar bozulduğu zaman bir ülkeyi kısa zamanda nasıl çökertebiliyorlar, en canlı örneğini yakın tarihimizde yaşamışız. Bunun için önümüzdeki dönem çok kritik olacak"- "Ekonomik aktörler önlerini göremezlerse dururlar.
 • 09:28Başbakan Yardımcısı Babacan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Koalisyonların, siyasi istikrar bozulduğu zaman bir ülkeyi kısa zamanda nasıl çökertebiliyorlar, en canlı örneğini yakın tarihimizde yaşamışız. Bunun için önümüzdeki dönem çok kritik olacak" dedi.
 • 23:12Babacan, Ekonomi Kulübü Üyeleriyle BuluştuBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, Ekonomi Kulübü üyeleriyle bir araya geldi.
 • 06:43Başbakan Yardımcısı Babacan Ekonomiyi DeğerlendirdiBaşbakan Yardımcısı Babacan Ekonomiyi DeğerlendirdiBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, İzmir’de katıldığı Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD)’ın toplantısında Türkiye’nin ekonomik durumunu değerlendirdi.
 • 23:01Babacan, Müsiad İzmir Şubesi'nin Düzenlediği Toplantıya KatıldıBabacan, Müsiad İzmir Şubesi'nin Düzenlediği Toplantıya KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İzmir Swissotel'de Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği İzmir Şubesi- Başbakan Yardımcısı Ali Babacan Başbakan Yardımcısı Babacan: - "Güven ve istikrar ortamı olmayınca, Allah korusun, dışarıdan ne kadar para bulursanız bulun, Merkez Bankası ne kadar para basarsa bassın, büyüme, istihdam ve refahın artması da mümkün değil" Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Güven ve istikrar ortamı olmayınca, Allah korusun, dışarıdan ne kadar para bulursanız bulun, Merkez Bankası ne kadar para basarsa bassın, büyüme, istihdam ve refahın artması da mümkün değil" dedi.
 • 22:18Babacan, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni Ziyaret EttiBabacan, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Ali Babacan'ın İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyareti-İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu ile sohbetleri-Toplantı salonundan ve dinleyicilerden detaylar-Konuşması-Plaket sunumu-Birlikten ayrılması İZMİR - Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret etti.
 • 21:20Babacan: Babacan: "Hukuki Güvenlik, Ekonomik Büyümenin Temelidir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İzmir Ticaret Odasının Genişletilmiş Meclis Toplantısı- Başbakan Yardımcısı Ali Babacan Başbakan Yardımcısı Babacan, İzmir'de- Babacan (2): -"Şimdi bakıyorsunuz malum biraz da seçim dönemi öyle şeyler duyuyoruz ki hele hele bazı siyasi partilerden. Türkiye'yi bugün olmazsa 2-3 sene sonra Yunanistan'ın durumuna düşürecek vaatler"- "Sahip olduğumuz en önemli varlık, en önemli değer istikrar ve güven. Bazen bu varken kıymetini bilemeyebiliyoruz"- "12 yıllık dönem, özellikle dar gelirli kesim için paranın satın alma gücünün arttığı dönem oldu" Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, seçimler öncesinde bazı siyasi partilerin "Türkiye'yi bugün olmazsa bile 2-3 sene sonra Yunanistan'ın durumuna düşürecek" vaatlerde bulunduğunu söyledi.
 • 20:43İzmir Babacan: Muhalefetin Vaatleri Türkiye'yi Yunanistan'ın Durumuna Düşürürİzmir Babacan: Muhalefetin Vaatleri Türkiye'yi Yunanistan'ın Durumuna DüşürürBabacan: Muhalefetin vaatleri Türkiye'yi Yunanistan'ın durumuna düşürür Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, İzmirli işadamlarına konuştu, 'siyasi istikrar' ve 'güven' vurgusu yaptı.
 • 19:47Babacan: Babacan: "Siyasi İstikrar Zemininin Gevşek Olduğu, Bir Ülkede Ekonomik Başarıyı Elde Etmek Mümkün...Görüntü Dökümü: - Başbakan Yardımcısı Ali Babacan İzmir Ticaret Odası'ndaki genişletilmiş meclis toplantısına katıldı- Toplantıdan genel ve detay görüntüler- Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın açıklamaları Başbakan Yardımcısı Babacan, İzmir'de- Babacan: (1) "Eğer bir ülkede siyasi istikrar varsa, zemini kuvvetliyse o ülkenin ekonomisini ilerletmek daha kolay oluyor.
 • 19:28Babacan: Babacan: "Türkiye'yi Yunanistan'ın Durumuna Düşürecek Vaatler"Görüntü Dökümü: - Başbakan Yardımcısı Ali Babacan İzmir Ticaret Odası'ndaki genişletilmiş meclis toplantısına katıldı- Toplantıdan genel ve detay görüntüler- Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın açıklamaları Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, seçimler öncesinde bazı siyasi partilerin "Türkiye'yi bugün olmazsa bile 2-3 sene sonra Yunanistan'ın durumuna düşürecek" vaatlerde bulunduğunu söyledi.
 • 18:59Babacan: Muhalefetin Vaatleri Türkiye'yi Yunanistan'ın Durumuna DüşürürBabacan: Muhalefetin Vaatleri Türkiye'yi Yunanistan'ın Durumuna DüşürürBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, İzmirli işadamlarına konuştu, 'siyasi istikrar' ve 'güven' vurgusu yaptı.
 • 18:27Başbakan Yardımcısı Ali Babacan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan Açıklaması3 sene sonra Yunanistan durumuna getirecek vaatler.
 • 16:54CHP'li Budak: Hukuk Kalmadı, İşadamı Korkuyor, Bu Nasıl İstikrar?CHP'li Budak: Hukuk Kalmadı, İşadamı Korkuyor, Bu Nasıl İstikrar?Antalya iş dünyasından iktidarlarına destek isteyen Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'a CHP'li aday, eski ATSO Başkanı Çetin Osman Budak'tan cevap geldi.
 • 16:48Başbakan Yardımcısı Babacan: Başbakan Yardımcısı Babacan: "Siyasi İstikrar Her Şeyin Zemini"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Çeşme Devlet Hastanesi'nin yeni hizmet binası açılış töreni-Hastane detayları -Bakanın karşılanması ve dinleyicilerden detaylar-Konuşması-Kurdele kesimi-Hastane odalarını ve ameliyathanesini gezmesi-Hastaneden ayrılışı - Başbakan Yardımcısı Babacan: - "Ekonominin sıhhatli olması için memlekette siyasi istikrar lazım. Siyasi istikrar her şeyin zemini. Siyasi istikrarı bozulup da ekonomisi sağlam bir ülke dünyada gösteremezsiniz"- "Önümüzdeki dönemde Türkiye'nin gösterdiği başarının devamı çok önemli" Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Ekonominin sıhhatli olması için memlekette siyasi istikrar lazım. Siyasi istikrar her şeyin zemini. Siyasi istikrarı bozulup da ekonomisi sağlam bir ülke dünyada gösteremezsiniz" dedi.
 • 13:07Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 13.00 itibarıyla şöyle: 1- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İslam İşbirliği Teşkilatı'nın (İİT) 42. Dışişleri Bakanları Toplantısı'na katılmak üzere gittiği Kuveyt'te İranlı mevkidaşı Cevad Zarif ve Kuveyt Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Şeyh Sabah el-Halid el-Sabah ile görüştü.
 • 12:08Başbakan Yardımcısı Babacan: (2)Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, otomotiv işçilerinin eylemine yönelik, "Bugün için sevindirici olan, her kesimin sağduyusu ile belli bir noktada bu konunun uzlaşma ile tamamlanmasıdır.
 • 11:20Babacan, Davutoğlu'na Babacan, Davutoğlu'na "Danışman Olacak mısınız" Sorusunu GeçiştirdiAli Babacan, seçimlerin ardından Başbakan danışmanı olacağı iddiasına ilişkin, "Önemli olan, AK Parti'nin kurumsal olarak önümüzdeki dönemde neler yapacağıdır." dedi.
 • 15:47Başbakan Yardımcısı Babacan, Arnavutluk'taBaşbakan Yardımcısı Babacan, Arnavutluk'taGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - GDAÜ Liderler ve Hükümet Temsilcileri Zirvesi'ne katılan Ali Babacan'ın karşılanması- Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın konuşması Başbakan Yardımcısı Babacan, Arnavutluk'ta- Babacan: "Balkan ülkeleri için AB sürecini çok önemsiyoruz.
 • 15:02Başbakan Yardımcısı Babacan, Arnavutluk'taBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, Türkiye'nin, Balkan ülkelerinin AB sürecini çok önemsediğini belirterek, "Belki tarihi sıkıntıları, kültürel farklılıkları olan bu ülkelerin ortak hedefler, ortak idealler etrafında buluşmasının da AB vesilesiyle olacağına inanıyoruz" dedi.
 • 09:17Başbakan Yardımcısı Babacan AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, Industrial and Commercial Bank of China Limited'in (ICBC) Türkiye'deki yatırımının çok önemli olduğunu belirterek, "Bundan sonraki adım, bir Türk bankasının Çin'de lisans alıp, Çin'de faaliyete başlaması. İlgilenen birkaç bankanın olduğunu ben biliyorum" dedi.
 • 00:04Gündem Özeti/ 26 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar Belediyesi Toplu Açılış Töreni, Hakkari-Yüksekova Havalimanı Açılış Töreni ve Hacıbayram Camisi Çevre Düzenlemesi ve Kitapçılar Çarşısı'nın açılış törenine katılacak.
 • 22:57Başbakan Yardımcısı Babacan, Icbc Kutlama Seremonisine KatıldıBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, Industrial and Commercial Bank of China Limited Şirketi'nin (ICBC), Tekstil Bankası AŞ'nin çoğunluk hisselerini bünyesine dahil ederek Türkiye'ye gelişi onuruna gerçekleştirilen kutlama seremonisine katıldı.
 • 22:05Başbakan Yardımcısı Babacan, Antalya İş Dünyasıyla BuluştuBaşbakan Yardımcısı Babacan, Antalya İş Dünyasıyla BuluştuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ali Babacan'ın salona gelişi - Salondan detaylar - Toplantı izleyiciler detaylar- Babacan'ın konuşması Başbakan Yardımcısı Babacan, Antalya iş dünyasıyla buluştu: - "Siyasi istikrar ekonomik kalkınmanın olmazsa olmaz şartıdır.
 • 20:58Başbakan Yardımcısı Babacan'dan İstikrar VurgusuBaşbakan Yardımcısı Babacan'dan İstikrar VurgusuAntalya’da İş ve Ekonomi Dünyası Buluşuyor toplantısına katılan Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, “Siyasi istikrar olmadığında bir ülke nelerle karşı karşıya kalabiliyor.
 • 17:19AK Parti Yetkilileri: Ali Babacan, Davutoğlu'nun Danışmanı OlacakAK Parti Yetkilileri: Ali Babacan, Davutoğlu'nun Danışmanı OlacakUluslararası bir basın kuruluşuna isimlerinin açıklanmaması kaydıyla konuşan AK Partili iki yetkili, Ali Babacan'ın gelecek dönem, Davutoğlu'nun danışmanı olacağını söyledi.
 • 16:09Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Türkiye Büyük Esnaf Buluşması"nda konuştu: - "Çıkmış ne diyor, Merkez Ülke Projesi. Ne varmış bu projede?
 • 15:21Ali Babacan İzmir İş Dünyasıyla BuluşacakBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, 27 Mayıs 2015 Çarşamba günü saat 16.30’da İzmir Ticaret Odası’nın (İTO) genişletilmiş meclis toplantısına katılarak, İTO üyelerine hitap edecek.
 • 14:34Tspb 15. Olağan Genel KuruluBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, popülizmin ülkeleri yavaş yavaş bataklık zeminine kaydırdığını belirterek, "Seçime giderken şöyle bir bakın, muhalefet partilerinin ortaya getirdiği projelerin tamamı, Türkiye'yi, batmış olan Avrupa ülkelerinin durumuna düşürmeye yönelik adımlar" dedi.
 • 13:31Babacan'dan Muhalefetin Seçim Vaatlerine Avrupa Örnekli EleştiriBabacan'dan Muhalefetin Seçim Vaatlerine Avrupa Örnekli EleştiriBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, muhalefetin seçim vaatlerini tenkit etti.
 • 13:11Tspb 15. Olağan Genel KuruluBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Türkiye'nin bundan sonraki ekonomik büyümesinin merkezinde sermaye piyasaları olmalı" dedi.
 • 03:23Afyonkarahisar 3 Başbakan Yardımcısı Babacan: Güven ve İstikrar Ortamını Bozmaya Çalışanlar VarAfyonkarahisar 3 Başbakan Yardımcısı Babacan: Güven ve İstikrar Ortamını Bozmaya Çalışanlar VarBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Şu anda dünyada nüfusunun çoğunluğunun Müslüman olup da huzur ve istikrar içerisinde yaşayan bir ülke kalmadı.
 • 03:23Afyonkarahisar 7/ Başbakan Yardımcısı Babacan: Güven ve İstikrar Ortamını Bozmaya Çalışanlar VarAfyonkarahisar 7/ Başbakan Yardımcısı Babacan: Güven ve İstikrar Ortamını Bozmaya Çalışanlar VarBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Şu anda dünyada nüfusunun çoğunluğunun Müslüman olup da huzur ve istikrar içerisinde yaşayan bir ülke kalmadı.
 • 03:15Afyonkarahisar 1 Başbakan Yardımcısı Babacan: Güven ve İstikrar Ortamını Bozmaya Çalışanlar VarAfyonkarahisar 1 Başbakan Yardımcısı Babacan: Güven ve İstikrar Ortamını Bozmaya Çalışanlar VarBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Şu anda dünyada nüfusunun çoğunluğunun Müslüman olup da huzur ve istikrar içerisinde yaşayan bir ülke kalmadı.
 • 01:47Babacan: Güven ve İstikrar Ortamını Bozmaya Çalışanlar VarBabacan: Güven ve İstikrar Ortamını Bozmaya Çalışanlar Var– BAŞBAKAN Yardımcısı Ali Babacan, "Şu anda dünyada nüfusunun çoğunluğunun Müslüman olup da huzur ve istikrar içerisinde yaşayan bir ülke kalmadı.
 • 00:48Başbakan Yardımcısı Babacan, Afyonkarahisar'daBaşbakan Yardımcısı Babacan, Afyonkarahisar'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ali Babacan kürsü konuşması- Dinleyici detayları - "Dünya ticaretinin büyüme hızı kriz öncesi yıllara göre yarı yarıya düşmüş durumda.
 • 18:22Necip Fazıl Aile ve Kültür Merkezi AçıldıBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Hem enflasyonun hem de faizlerin önümüzdeki dönemde basamak basamak daha aşağıya gideceğini inşallah göreceğiz" dedi.
 • 00:01Gündem Özeti/ 24 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'un üçüncü bölge ilçelerine ziyarette bulunarak, halka hitap edecek.
 • 15:16Dünya Kobi Forumu Vakfı Merkezi İstanbul'da AçıldıDünya Kobi Forumu Vakfı Merkezi İstanbul'da Açıldı* Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Dünya KOBİ Forumu'nu büyük beklentilerle kurduk. Çıtayı çok yükselttik" Haber-Kamera: Özgür ARSLAN İstanbul/DHA Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, İstanbul'da Dünya KOBİ Forumu Vakfı Merkezi'nin açılışına katıldı.
 • 15:10Dünya Kobi Forumu Vakfı Merkezi İstanbul'da AçıldıDünya Kobi Forumu Vakfı Merkezi İstanbul'da AçıldıBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, İstanbul'da Dünya KOBİ Forumu Vakfı Merkezi'nin açılışına katıldı.
 • 15:08Babacan, Diyarbakır'da İçkale'yi GezdiBabacan, Diyarbakır'da İçkale'yi GezdiGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile birlikte Diyarbakır'a gelen Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, kentin tarihi dokusuna hayran kaldı.
 • 14:03Dünya Kobi ForumuBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, bundan 5 sene önce adı hiç duyulmayan otomobil markası Tesla'nın Almanya'nın en büyük otomobil firmasından bir tanesinin piyasa değerini yakalamış durumda olduğunu belirterek, "İşte KOBİ'ler bu kadar önemli. Eğer gelecek diyorsak, eğer değer üretmek diyorsak, KOBİ'lere çok dikkat etmemiz gerekiyor" dedi.
 • 21:24Diyarbakır - Babacan: Yatırıma Engel Olup, Huzur Ortamına Kasten Zarar Vermek Büyük İhanettirDiyarbakır - Babacan: Yatırıma Engel Olup, Huzur Ortamına Kasten Zarar Vermek Büyük İhanettirBabacan: Yatırıma engel olup, huzur ortamına kasten zarar vermek büyük ihanettir Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Diyarbakır'da yaptığı konuşmada, bölgede yapılan yatırımların engellendiğini belirterek, "Açık söylüyorum kim bu kamu altyapı yatırımlarına engel oluyorsa, kim sanayiciye yatırım konusunda engel oluyorsa, sanayicinin gözünü korkutuyorsa, kim bu ülkenin güven ve huzur ortamına kasten zarar veriyorsa o bu bölgeye, bu şehre, bu ülkeye yapılabilecek en büyük ihanettir" dedi.
 • 19:32Babacan: Yatırıma Engel Olup, Huzur Ortamına Kasten Zarar Vermek Büyük İhanettirBabacan: Yatırıma Engel Olup, Huzur Ortamına Kasten Zarar Vermek Büyük İhanettirBaşbakan Yardımcısı Ali Babacan, Diyarbakır'da yaptığı konuşmada, bölgede yapılan yatırımların engellendiğini belirterek, "Açık söylüyorum kim bu kamu altyapı yatırımlarına engel oluyorsa, kim sanayiciye yatırım konusunda engel oluyorsa, sanayicinin gözünü korkutuyorsa, kim bu ülkenin güven ve huzur ortamına kasten zarar veriyorsa o bu bölgeye, bu şehre, bu ülkeye yapılabilecek en büyük ihanettir" dedi.
 • 16:55Başbakan Yardımcısı ve Bakanlar Diyarbakır'da İş Çevreleri ile Bir Araya GeldiBaşbakan Yardımcısı ve Bakanlar Diyarbakır'da İş Çevreleri ile Bir Araya GeldiDiyarbakır’da iş çevreleri ile bir araya gelen Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Türkiye’nin en büyük varlığının huzur ve güven ortamı olduğunu belirterek, tüm vatandaşlara bu konuda yakalanan istikrara sahip çıkma çağrısı yaptı.
 • 12:36Başbakan Yardımcısı Babacan: (2)Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "G20 Dönem Başkanı olarak, her ülkedeki hangi proje nasıl yürüyor, hangi ekonomik program nasıl sonuç veriyor onu bilen biri olarak ben dinlediğimde anlamadım projeyi. Demek ki bu bir hayal" dedi.
 • 11:06Babacan: Otomotiv Eyleminde Çözüm İçin Basamak Basamak İlerleniyorBabacan: Otomotiv Eyleminde Çözüm İçin Basamak Basamak İlerleniyorBaşbakan Yardımcısı Babacan geçen perşembe gecesi başlayan otomotiv eylemiyle ilgili, "Çalışma Bakanımız taraflarla görüştü, basamak basamak ilerlemeler sağlandı." dedi.
 • 23:22Muhammed İhsan'ın Babacan'ı Korkutmak İstemesi Renkli Görüntüler OluşturduMuhammed İhsan'ın Babacan'ı Korkutmak İstemesi Renkli Görüntüler OluşturduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Batman'da, yanına gelen 5 yaşındaki Muhammed İhsan'ın aslan gibi kükreyerek Babacan'ı korkutmak istemesi Babacan ve beraberindekileri kahkahaya boğdu.
 • 21:04Batman - Babacan Çözüm Süreci Karmaşık Değil, Yeter Ki O İrade OlsunBatman - Babacan Çözüm Süreci Karmaşık Değil, Yeter Ki O İrade OlsunBabacan Çözüm süreci karmaşık değil, yeter ki o irade olsun BATMAN'da bulunan Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, çözüm sürecinin karmaşık olmadığını belirterek, Aslında çözüm süreci çok karmaşık bir konu değil. Yeter ki o irade olsun, yeter ki bu konuda herkesin iradesi olsun dedi.