10:3000
SON DAKİKA ALİ BAŞKARAAĞAÇ HABERLERİ

Son Dakika Ali Başkaraağaç Haberleri


ALİ BAŞKARAAĞAÇ

1962 yılında Ankara'da doğdu.İlk,Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamladı.20 yılı aşkın süre ticaretle uğraştı.
1980 sonrası CHP Gençlik Kolları Başkanlığı,CHP Çankaya İlçe Teşkilatı Yönetimi,3 Dönem CHP Kurultay Delegeliği,2 Dönem CHP Ayaş İlçe Başkanlığı gibi görevlerde bulunarak 2004 Yılı... Devamı

  "Biz Herkesi Kucaklayacağız, Ötekileştirmeyeceğiz"

  CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yavaş, "Biz herkesi kucaklayacağız. Ötekileştirmeyeceğiz. Ankara'yı hep birlikte yöneteceğiz." dedi. (31 Ocak 2014 Cuma )

   

  Ayaş'ta yağmur duası -

  Ayaş'ta yağmur duası -

  Kışın kurak geçmesi nedeniyle halkın yağmur duasına çıktığı Ayaş ilçesinde, dua sırasında yağmur yağmaya başladı. (25 Ocak 2014 Cumartesi )

   

  Ayaş'ta Dua Sırasında Yağmur Yağdı

  Ayaş'ta Dua Sırasında Yağmur Yağdı

  Başkentin ilçelerinden Ayaş'ta kuraklığa karşı halk tarfından yapılan dua sırasında yağmur yağdı. (25 Ocak 2014 Cumartesi )

   

  Yenimahalle'de Dijital Arşiv Dönemi Başladı

  Yenimahalle'de Dijital Arşiv Dönemi Başladı

  Ankara Yenimahalle Belediyesi, vatandaşların ve müteahhitlerin, kısa zamanda bilgi ve dokümanlara ulaşması amacıyla sürdürdüğü dijital imar arşivi çalışmalarını tamamlayarak hizmete açtı. (19 Aralık 2013 Perşembe )

   

  İlk Kadın Milletvekillerinden Satıkadın, Kazan'da Anıldı

  İlk Kadın Milletvekillerinden Satıkadın, Kazan'da Anıldı

  Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) ilk kadın milletvekillerinden Satıkadın için Ankara'nın Kazan ilçesinde anma töreni yapıldı. Kazan Belediyesi tarafından düzenlenen törene, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi... (06 Aralık 2013 Cuma )

   

  CHP'li Kadınlar Satı Kadın'ı Mezarı Başında Andı

  CHP'li Kadınlar Satı Kadın'ı Mezarı Başında Andı

  Türk kadınına 5 Aralık 1935'te seçme ve seçilme hakkı verilişinin 79'uncu yıldönümü nedeniyle Ankara'nın Kazan İlçesi'nde düzenlenen Satı Kadın'ı anma programına CHP'li kadınlar katıldı. (05 Aralık 2013 Perşembe )

   

 

  Tanık'tan Kalecik'e Büyük Armağan

  Tanık'tan Kalecik'e Büyük Armağan

  Çankaya, Yenimahalle ve Ayaş Belediyelerinin desteğiyle 9 yıldır sürdürülen Uluslararası Kalecik Karası Kültür ve Turizm Festivali, Kalecik Belediyesi önünde toplanan vatandaşların katılımıyla düzenlenen yürüyüşle başladı. (08 Eylül 2013 Pazar )

   

  Yerel Seçimlere Doğru

  Yerel Seçimlere Doğru

  CHP'de yerel seçimlerde aday adaylığı için parti örgütünden bin 782 kişi istifa ederken, genel merkeze yapılacak başvuruların zamanlaması ise YSK'nın açıklayacağı seçim takvimi ile belirlenecek. Fiilen belediye başkanlığı yapanlarla memurlar da bu takvime göre aday adayı olabilecek CHP'de şu ana kadar İstanbul'da eski Gaziantep Belediye Başkanı Celal Doğan, Ankara'da Milletvekili Aylin Nazlıaka, Mersin'de ise eski bakan Fikri Sağlar aday adaylığı başvurusunda bulundu Genel Başkan (07 Eylül 2013 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri