SON DAKİKA ALİ BAŞKARAAĞAÇ HABERLERİ

Son Dakika Ali Başkaraağaç Haberleri


ALİ BAŞKARAAĞAÇ

1962 yılında Ankara'da doğdu.İlk,Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamladı.20 yılı aşkın süre ticaretle uğraştı.
1980 sonrası CHP Gençlik Kolları Başkanlığı,CHP Çankaya İlçe Teşkilatı Yönetimi,3 Dönem CHP Kurultay Delegeliği,2 Dönem CHP Ayaş İlçe Başkanlığı gibi görevlerde bulunarak 2004 Yılı... Devamı

04:38
CHP Ankara İl Başkanı Necati Yılmaz Oldu Cumhuriyet Halk Partisi Ankara il başkanlığı için yapılan ve üç ismin yarıştığı seçimde kazanan Avukat Necati Yılmaz oldu.
CHP Ankara İl Başkanı Necati Yılmaz Oldu
01:36
CHP Ankara İl Başkanlığına Yılmaz Seçildi CHP Ankara İl Başkanlığına Necati Yılmaz seçildi.
CHP Ankara İl Başkanlığına Yılmaz Seçildi
00:50
CHP Ankara İl Başkanlığına Yılmaz Seçildi CHP genel merkezindeki olağanüstü kongrede, CHP Ankara İl Başkanlığına Necati Yılmaz seçildi.
CHP Ankara İl Başkanlığına Yılmaz Seçildi
16:48
CHP Ankara İl Olağanüstü Kongresi Kongrede, Yılmaz, Başkaraağaç ve Perçin il başkanlığı için yarışıyor.
15:20
CHP Ankara İl Başkanlığı İçin Üç İsim Yarışıyor CHP Ankara Olağanüstü İl Kongresi, parti genel merkezinde toplandı.
03:51
2014 Yerel Seçimleri Kesin olmayan sonuçlara göre Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan oldu.
20:53
CHP'li Mansur Yavaş: Evladınıza Sahip Çıkın CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, "Taşeron işçiler korkmasın.
CHP'li Mansur Yavaş: Evladınıza Sahip Çıkın
15:05
CHP'de Bin 143 Aday Belirlendi CHP'de bu sabah saatlerine kadar süren Parti Meclisi'yle (PM) birlikte toplamda bin 143 aday belirlendi.
14:54
Nasuh Mahruki'nin İşçi Partisi'ne Üye Olduğu Ortaya Çıktı CHP'nin Kadıköy adayı olarak adı geçen AKUT'un kurucusu Nasuh Mahruki'nin, İşçi Partisi'ne üye olduğu anlaşılınca adaylıktan vazgeçildi.
Nasuh Mahruki'nin İşçi Partisi'ne Üye Olduğu Ortaya Çıktı
20:23
Ankara Çankaya Belediye Başkan Adayı Alper Taşedelen Oldu CHP'nin Çankaya Belediye Başkan Adayı Alper Taşdelen oldu.
Ankara Çankaya Belediye Başkan Adayı Alper Taşedelen Oldu
16:46
Mansur Yavaş Seçim Bürosunu Kurban Keserek Açtı Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Ankara Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Mansur Yavaş, seçim ziyareti için gittiği Ayaş’ta dualarla karşılandı.
Mansur Yavaş Seçim Bürosunu Kurban Keserek Açtı
15:55
"Biz Herkesi Kucaklayacağız, Ötekileştirmeyeceğiz" CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yavaş, "Biz herkesi kucaklayacağız. Ötekileştirmeyeceğiz. Ankara'yı hep birlikte yöneteceğiz." dedi.
16:10
Ayaş'ta yağmur duası - Kışın kurak geçmesi nedeniyle halkın yağmur duasına çıktığı Ayaş ilçesinde, dua sırasında yağmur yağmaya başladı.
Ayaş'ta yağmur duası -
15:09
Ayaş'ta Dua Sırasında Yağmur Yağdı Başkentin ilçelerinden Ayaş'ta kuraklığa karşı halk tarfından yapılan dua sırasında yağmur yağdı.
Ayaş'ta Dua Sırasında Yağmur Yağdı
10:52
Yenimahalle'de Dijital Arşiv Dönemi Başladı Ankara Yenimahalle Belediyesi, vatandaşların ve müteahhitlerin, kısa zamanda bilgi ve dokümanlara ulaşması amacıyla sürdürdüğü dijital imar arşivi çalışmalarını tamamlayarak hizmete açtı.
Yenimahalle'de Dijital Arşiv Dönemi Başladı
11:27
İlk Kadın Milletvekillerinden Satıkadın, Kazan'da Anıldı Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) ilk kadın milletvekillerinden Satıkadın için Ankara'nın Kazan ilçesinde anma töreni yapıldı. Kazan Belediyesi tarafından düzenlenen törene, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi...
İlk Kadın Milletvekillerinden Satıkadın, Kazan'da Anıldı
14:55
CHP'li Kadınlar Satı Kadın'ı Mezarı Başında Andı Türk kadınına 5 Aralık 1935'te seçme ve seçilme hakkı verilişinin 79'uncu yıldönümü nedeniyle Ankara'nın Kazan İlçesi'nde düzenlenen Satı Kadın'ı anma programına CHP'li kadınlar katıldı.
CHP'li Kadınlar Satı Kadın'ı Mezarı Başında Andı
15:26
Örgütlerden Ankara'da Ön Seçim Talebi CHP Ankara İl Başkanı Zeki Alçın, 24 İlçe başkanı ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.
Örgütlerden Ankara'da Ön Seçim Talebi
15:54
CHP, Ankara İçin 4 Kez Anket Yaptırdı Ankara adayı konusunda ince eleyip sık dokuyan CHP'de anketlerde Cengiz Topel Yıldırım ismi ön plana çıktı.
CHP, Ankara İçin 4 Kez Anket Yaptırdı
13:43
Pir Sultan'dan Yaşar'a Övgü Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Genel Başkanı Kemal Bülbül, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın Alevi vatandaşlara yönelik hizmetlerinden övgüyle söz etti.
Pir Sultan'dan Yaşar'a Övgü
11:14
Pir Sultan Abdal Derneği, Başkan 'Fethi Can'a Teşekkür Etti Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Genel Başkanı Bülbül, Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar'ın Alevilere yönelik hizmetlerinden övgüyle söz etti.
Pir Sultan Abdal Derneği, Başkan 'Fethi Can'a Teşekkür Etti
13:00
Gökçek'in En Güçlü Rakibi "Cengiz Topel Yıldırım" Metropoll araştırma şirketinin yaptığı son ankete göre; Melih Gökçek'i Ankara'da en çok zorlayan isim Cengiz Topel Yıldırım oldu.
Gökçek'in En Güçlü Rakibi 'Cengiz Topel Yıldırım'
11:24
Chp Ankara'da Yıldırım ile Gökçek'i Yakalıyor, Yıldırım'a Her Kesimden Destek Var CHP, Ankara'daki Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı arayışını sürdürürken, Ankara genelinde yapılan anketlerde, Ankaragücü'nün eski başkanı Cengiz Topel Yıldırım'ın adının önde çıktığı saptandı.
Chp Ankara'da Yıldırım ile Gökçek'i Yakalıyor, Yıldırım'a Her Kesimden Destek Var
16:49
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin, Berfo Ana Parkı'nın Açılışına Katıldı ANKARA (İHA) – CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ve CHP TBMM Grup Başkanvekili Engin Altay, ODTÜ A4 Kapısı yanında yer alan Berfo Ana Parkı'nın açılış törenine katıldı.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin, Berfo Ana Parkı'nın Açılışına Katıldı
13:23
Beypazarı'nda Halka Aşure Dağıtıldı CHP Beypazarı İlçe Başkanı Ali Uysal: "Peygamber efendimiz olmak üzere biz Hz. Ali'yi seviyoruz, Hz. Hasan ve Hz. Hüseyin efendimizi seviyoruz, sen de bizi sev diye dua ediyoruz"
11:43
Süleyman Demirel Ankara İçin İlhan Kesici'yi Önerdi 2014 yerel seçimlerde Ankara'yı almak isteyen CHP'de Demirel'in önerisiyle İlhan Kesici'nin ismi gündeme geldi.
Süleyman Demirel Ankara İçin İlhan Kesici'yi Önerdi
11:33
CHP, Adaylarını Kasımın İlk Haftası Açıklayacak CHP, yerel seçimler için oluşturulan komisyonun raporları neticesinde kasımın ilk haftası İstanbul ve Ankara adaylarını açıklayacak.
CHP, Adaylarını Kasımın İlk Haftası Açıklayacak
12:16
CHP'liler Gönül Birliği Yaptı Cumhuriyet Halk Partisi Yenimahalle İlçe Teşkilatı, dayanışma yemeğinde bir araya geldi.
CHP'liler Gönül Birliği Yaptı
11:32
CHP'den Ankara İçin 55 Aday Adayı CHP'de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için 4 isim başvuruda bulunurken, merkez ilçelerde ise 51 başvuru yapıldı.
CHP'den Ankara İçin 55 Aday Adayı
11:30
CHP Yenimahalle'den Dayanışma Yemeği Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yenimahalle İlçe Teşkilatı, dayanışma yemeğinde bir araya geldi.
CHP Yenimahalle'den Dayanışma Yemeği
11:51
Tanık'tan Kalecik'e Büyük Armağan Çankaya, Yenimahalle ve Ayaş Belediyelerinin desteğiyle 9 yıldır sürdürülen Uluslararası Kalecik Karası Kültür ve Turizm Festivali, Kalecik Belediyesi önünde toplanan vatandaşların katılımıyla düzenlenen yürüyüşle başladı.
Tanık'tan Kalecik'e Büyük Armağan
13:13
Yerel Seçimlere Doğru CHP'de yerel seçimlerde aday adaylığı için parti örgütünden bin 782 kişi istifa ederken, genel merkeze yapılacak başvuruların zamanlaması ise YSK'nın açıklayacağı seçim takvimi ile belirlenecek. Fiilen belediye başkanlığı yapanlarla memurlar da bu takvime göre aday adayı olabilecek CHP'de şu ana kadar İstanbul'da eski Gaziantep Belediye Başkanı Celal Doğan, Ankara'da Milletvekili Aylin Nazlıaka, Mersin'de ise eski bakan Fikri Sağlar aday adaylığı başvurusunda bulundu Genel Başkan
Yerel Seçimlere Doğru
22:59
CHP Beypazarı İlçe Başkanlığı İftar Verdi CHP Beypazarı İlçe Başkanlığı iftar verdi.
11:52
Kapanacak Karaşar Beldesindeki Renkli Festivalde Başkanın Veda Konuşması Burukluk Yarattı Ankara'nın Beypazarı ilçesine bağlı Karaşar Belde Belediyesi'nce düzenlenen 15.Geleneksel Karaşar Eğriova Yayla Festivali piknik havasında renkli görüntülere sahne oldu.
11:26
Dikili Belediye Başkanı Osman Özgüven'e Onur Ödülü CHP Çankaya İlçe Başkanlığı'nın gelenekselleştirdiği "Çankaya Ödülleri" sahiplerini buldu.'Onur Ödülü' bu yıl Dikili Belediye Başkanı Osman Özgüven'e verildi.
Dikili Belediye Başkanı Osman Özgüven'e Onur Ödülü
12:46
Başkan Yaşar, Ayaş Dut Festivali'ne Katıldı Yenimahalle Belediyesi Başkanı Fethi Yaşar, Ayaş Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Dut Tarihi Evler ve El Sanatları Festivali'ne katıldı.
Başkan Yaşar, Ayaş Dut Festivali'ne Katıldı
13:51
"Ayaş Dut Festivali" Pazar Günü Yapılacak Bu yıl 10.'su düzenlenecek ''Ayaş Dut Festivalin'' pazar günü başlıyor.
'Ayaş Dut Festivali' Pazar Günü Yapılacak
16:52
Köylülerin Kavşak Tepkisi Ankara'nın Sincan ilçesine bağlı İlyakut köyü sakinleri, köylerini ana yola bağlayan bir kavşağın olmaması nedeniyle yaşanan trafik kazalara tepki göstererek traktörleriyle yol kapattı.
Köylülerin Kavşak Tepkisi
10:24
Yenimahalle'de Yhd'den Dayanışma Yemeği Yenimahalle Belediyesi çiçeği burnunda sivil toplum kuruluşu olan Yurttaş Hakları Derneği'nin (YHD) dayanışma yemeğine ev sahipliği yaptı.
Yenimahalle'de Yhd'den Dayanışma Yemeği
17:21
CHP'li Başkaraağaç, Ankara Büyükşehir İçin Adaylığını Açıkladı Ayaş Belediye Başkanı Ali Başkaraağaç, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.
12:40
Beypazarı'nda 23 Nisan Coşkusu 1 Ankara'nın Beypazarı ilçesinde Kemal Milaslı İlkokulu bahçesinde gerçekleştirilen 23 Nisan Kutlama etkinliği, şenlik havasında gerçekleştirildi.
15:33
Kızılırmak Köyleri Dayanışma İçin Topbaşı Yaptı Kızılırmak Köy Dernekleri Federasyonu tarafından her yıl düzenlenen köyler arası 19.dostluk futbol turnuvası açılış töreni ile başladı.
Kızılırmak Köyleri Dayanışma İçin Topbaşı Yaptı
11:52
Nevruz ve Birlik Cemi Yapıldı Cem Vakfı Ankara Şubesi tarafından düzenlenen 'Nevruz ve Hızır İlyas Birlik Cemi' Nazım Hikmet Kültür ve Kongre Merkezi'nde yapıldı.
Nevruz ve Birlik Cemi Yapıldı
10:14
Belediye Başkanları Halay Çekti Balalılar Kültür ve Dayanışma Derneği'nin gecesinde buluşan belediye başkanları halay çekip, eğlendiler.
Belediye Başkanları Halay Çekti
13:28
CHP Çankaya İlçe Başkanları Toplantısı CHP Ankara İl Örgütü tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen danışma toplantılarının 4'üncüsü, CHP Çankaya İlçe Örgütü'nün koordinatörlüğünde Çankaya Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
CHP Çankaya İlçe Başkanları Toplantısı
17:38
Ankara Valisi Yüksel, Ayaş'ı Gezdi Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Ayaş ilçesinde inceleme ve denetlemelerde bulundu.
Ankara Valisi Yüksel, Ayaş'ı Gezdi
11:35
Ayaş Belediye Başkanı Başkaraağaç Açıklaması Ayaş Belediye Başkanı Ali Başkaraağaç, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olduğunu söyledi.
09:30
Ankara Valisi Yüksel, Ayaş'ta Ankara Valisi Yüksel, Ayaş'ta, Kaymakam Hasan Balcı'dan engellileri, kaymakamlık binasının giriş katında dinlemesini istedi.
23:40
Ayaş Belediye Başkanı Başkaraağaç, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını Açıkladı Ayaş Belediye Başkanı Ali Başkaraağaç, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığını, Gençlerbirliği Taraftarları Derneği gecesinde açıkladı.
Ayaş Belediye Başkanı Başkaraağaç, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını Açıkladı
22:00
Ankara Büyükşehir Belediyesi İçin Sürpriz Aday Ayaş Belediye Başkanı Ali Başkaraağaç, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olduğunu söyledi.30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Ayaş İlçesi'nin CHP'li Belediye Başkanı...
Ankara Büyükşehir Belediyesi İçin Sürpriz Aday
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 09:06:22. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ALİ BAŞKARAAĞAÇ HABERLERİ
[Hata Bildir]