SON DAKİKA ALİ ÇAKIR HABERLERİ

Son Dakika Ali Çakır Haberleri


... Devamı

20:12
MHP Sinop İl Başkanı Trafik Kazası Geçirdi Saraydüzü ilçe kongresine katılmak için Sinop'tan yola çıkan MHP Sinop İl Başkanı Ali Çakır ve beraberindekiler trafik kazası geçirdi.
13:20
Bilecik Belediye Meclisi Ocak Ayı Toplantısı Bilecik Belediye Meclisi’nin Ocak ayı toplantısı, Başkan Selim Yağcı başkanlığında gerçekleştirildi.
Bilecik Belediye Meclisi Ocak Ayı Toplantısı
19:45
Manisa'dan Kısa Kısa Manisa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde görev değişimi gerçekleşti.
15:09
Sarıgöl MHP İlçe Kongresi Yapıldı Sarıgöl MHP İlçe Kongresi yapıldı.
Sarıgöl MHP İlçe Kongresi Yapıldı
13:42
Milli Piyango Şakası Başına Dert Oldu Milli Piyango İdaresi'nin yılbaşı özel çekilişinde çeyrek bilete çıkan 50 milyon liralık büyük ikramiyenin ikisi Aydın’a isabet etti.
Milli Piyango Şakası Başına Dert Oldu
13:17
Milli Piyango Şakası Başına Dert Oldu Milli Piyango İdaresi’nin yılbaşı özel çekilişinde çeyrek bilete çıkan 50 milyon liralık büyük ikramiyenin ikisi Aydın’a isabet etti.
12:53
Piyango Şakası Yapan Adamın Başı Dertte: Vallahi Billahi Ben Değilim Aydın'da fotomontajla hazırladığı bileti "İkramiye bana çıktı" diyerek sosyal medya üzerinden paylaşan Ali Çakır, şaka yaptığına bin pişman oldu.
Piyango Şakası Yapan Adamın Başı Dertte: Vallahi Billahi Ben Değilim
12:41
Büyük İkramiye Şakası Başını Yaktı Didim'de yaşayan Ali Çakır'ın bir elinde liste diğer elinde büyük ikramiyenin numaralarının bulunduğu bileti tutuğu fotoğrafı paylaşması heyecan yarattı.
Büyük İkramiye Şakası Başını Yaktı
12:07
Büyük İkramiye Şakası Başını Yaktı Didim'de yaşayan Ali Çakır'ın bir elinde liste diğer elinde büyük ikramiyenin numaralarının bulunduğu bileti tutuğu fotoğrafı paylaşması heyecan yarattı.
Büyük İkramiye Şakası Başını Yaktı
11:55
Büyük İkramiye Görüntüsü Şaka Çıktı, Özür Diledi Ali Çakır'ın bir elinde liste diğer elinde büyük ikramiyenin numaralarının bulunduğu bileti tuttuğu fotoğrafını, sosyal medya üzerinden paylaşması heyecan yarattı.
Büyük İkramiye Görüntüsü Şaka Çıktı, Özür Diledi
10:45
Milli Piyango Şakası Başına Dert Oldu Milli Piyango İdaresi’nin yılbaşı özel çekilişinde çeyrek bilete çıkan 50 milyon liralık büyük ikramiyenin ikisi Aydın’a isabet etti.
Milli Piyango Şakası Başına Dert Oldu
20:08
Bir Millet İki Devlet" Kick Boks Kupası Türk Milli Takımı, Azerbaycan'a 8 2 yenildi.
16:53
MHP Of İlçe Başkanlığına Hacıkerimoğlu Seçildi MHP Of İlçe Başkanlığına yeniden Mehmet Emin Hacıkerimoğlu seçildi.
15:14
18 Madalyalı Bisikletçiden 'Riskli' Sürüş Samsun-Ordu karayolunda TIR arkasında bisiklet süren 37 yaşındaki Ali Çakır, ısınmak için bunu yaptığını belirterek, Ben lisanslı bir sporcuyum. Katıldığım yarışmalarda 18 madalya ve 8 kupa kazandım dedi.
18 Madalyalı Bisikletçiden 'Riskli' Sürüş
12:26
18 Madalyalı Bisikletçiden 'Riskli' Sürüş Samsun- Ordu karayolunda TIR arkasında bisiklet süren 37 yaşındaki Ali Çakır, ısınmak için bunu yaptığını belirterek, "Ben lisanslı bir sporcuyum. Katıldığım yarışmalarda 18 madalya ve 8 kupa kazandım" dedi.
18 Madalyalı Bisikletçiden 'Riskli' Sürüş
10:08
AK Parti Sürmene İlçe Başkanlığına Bayraktar Seçildi AK Parti Sürmene İlçe Başkanlığına yeniden Aydın Bayraktar seçildi.
AK Parti Sürmene İlçe Başkanlığına Bayraktar Seçildi
19:58
Kavga Sırasında Şeker Komasına Giren Kişi Öldü Kırşehir'de kavga sırasında şeker komasına giren Ali Çakır, öldü.
18:18
Genç Birlik Vakfı'nın Yeni Yönetim Kurulu Belli Oldu Genç Birlik Vakfı'nın, 2014–2016 yılları arasında görev yapacak yönetim kurulu belli oldu.
09:27
Kar Muş'ta Ulaşımı Aksattı Muş’ta etkili olan kar yağışı nedeniyle bazı araçlar yolda mahsur kaldı.
Kar Muş'ta Ulaşımı Aksattı
08:57
Doğu'ya Kar Yağdı, Araçlar Yollarda Kaldı Muş'ta etkili olan kar yağışı nedeniyle bazı araçlar yolda mahsur kaldı. Doğubayazıt'ta ise Tendürek ve İpek Dağı geçitleri kar nedeniyle kapandı.
Doğu'ya Kar Yağdı, Araçlar Yollarda Kaldı
12:15
Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük ve Kırıkkale'de Elektrik Kesintisine Gidilecek Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük ve Kırıkkale’de 5 Kasım 2014 tarihinde elektrik kesintisine gidileceğini açıkladı.
16:05
Avrupa Kick Boks Şampiyonası Türkiye, şampiyonayı 2'si altın toplam 25 madalyayla tamamladı.
09:25
Kırklareli Mutfağı Kitaplaştırıldı Köftesiyle ünlü Kırklareli mutfağındaki 228 yemek gelecek nesillere aktarılmak için kitapta toplandı.
14:25
Sinop'ta Bayramlaşma Sinop’ta, Kurban Bayramı nedeniyle protokolle vatandaşlar öğretmen evinde bir araya geldi.
Sinop'ta Bayramlaşma
18:37
Yamaç Paraşütü ve Model Uçak Ligi Yarışmacıları Ödüllendirildi Türkiye Yamaçparaşütü Hedef Şampiyonası'nın ve Model Uçak Fun Fly Ligi'nin kapanış töreni Eskişehir'de, yapıldı.
16:14
Otomobil Şarampole Uçtu: 1 Yaralı Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesi Yukarı Çöplü köyü girişinde bir otomobilin şarampole uçması sonucu 1 kişi yaralandı.
Otomobil Şarampole Uçtu: 1 Yaralı
12:41
Gaziler Günü Edremit'te Törenle Kutlandı Gaziler Günü, Balıkesir’in Edremit ilçesinde de törenle kutlandı.
Gaziler Günü Edremit'te Törenle Kutlandı
15:37
Edirne'den Kısa Kısa Trakya Gıda Mutfak Mirası ve El Sanatları Festivali düzenlendi.
14:05
Çorlu Vergi Dairesi Müdürü Şensoy Görevine Başladı Çorlu Vergi Dairesi Müdürlüğüne atanan Levent Şensoy, görevine başladı.
12:27
İklim Değişiklikleri, Doğal İlaç 'Kestane Balı'nı Vurdu Karadeniz Bölgesinin ilkbaharda yağmurlu ve fırtınalı geçmesi, Türkiye'nin en kaliteli kestane balı verimini yüzde 65 düşürdü.
İklim Değişiklikleri, Doğal İlaç 'Kestane Balı'nı Vurdu
17:56
Thk Yamaç Paraşütü ve Bisiklet Yarışması Yozgat'ta Yapıldı Türk Hava Kurumu (THK) Yamaç Paraşütü 2. Etap ve Fun Fly Ligi 3.Etap Model Uçak Yarışması ile Dağ Bisikleti Yarışması Yozgat’ta yapıldı.
17:31
Thk Yozgat'ta Yamaçparaşütü ve Model Uçak Yarışması Düzenledi Türk Hava Kurumu (THK) Yamaç Paraşütü 2. Etap ve Fun Fly Ligi 3.Etap Model Uçak Yarışması ile Dağ Bisikleti Yarışması Yozgat’ta yapıldı.
Thk Yozgat'ta Yamaçparaşütü ve Model Uçak Yarışması Düzenledi
22:43
Türkiye Kick Boks Şampiyonası Başladı Türkiye Kick Boks Şampiyonası Ordu'da başladı.
Türkiye Kick Boks Şampiyonası Başladı
17:11
Tekirdağ'dan Kısa Kısa Hayrabolu ilçesinde hırsızlık.
14:24
Sinop'ta Bayramlaşma Sinop'ta Ramazan Bayramı nedeniyle protokol ile vatandaşlar Öğretmenevi’nde bayramlaştı.
Sinop'ta Bayramlaşma
09:36
Bakanlıklarda Atama ve Görevden Almalar Yapıldı Maliye Bakanlığında açık bulunan İzmir Vergi Dairesi Başkanlığına, Vergi Başmüfettişi Rıfat Engin atandı.
Bakanlıklarda Atama ve Görevden Almalar Yapıldı
08:39
Bakanlıklara Ait Atamalar Başbakan Yardımcılığı, Aile ve Sosyal Politikalar, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gençlik ve Spor, Gıda Tarım ve Hayvancılık, İçişleri, Kültür ve Turizm ile Maliye Bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bakanlıklara Ait Atamalar
08:00
Atama Kararları Resmi Gazete'de Başbakan Yardımcılığı, Aile ve Sosyal Politikalar, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gençlik ve Spor, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, İçişleri, Kültür ve Turizm ile Maliye Bakanlıklarına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
Atama Kararları Resmi Gazete'de
01:41
Başbakanlık ile 9 Bakanlığa Atamalar Yapıldı Başbakan Yardımcılığı ile 9 bakanlığa bazı atamalar yapıldı, bazı isimler de görevden alındı. Karar, resmi gazetede yayımlandı.
Başbakanlık ile 9 Bakanlığa Atamalar Yapıldı
16:18
Şanlıurfa'da Tuvalete Klima Taktılar Kentin simgesi olan Balıklıgöl platosunda yer alan Hasan Paşa Camisi'nin yanında bulunan umumi tuvalete klima takıldı.
Şanlıurfa'da Tuvalete Klima Taktılar
15:43
Şanlıurfa'da Tuvalete Klima Taktılar Hava sıcaklıklarının 40 derecenin üzerinde seyrettiği Şanlıurfa'da umumi bir tuvalete serin olması için klima takıldı.
Şanlıurfa'da Tuvalete Klima Taktılar
11:40
1980'li Yıllar Yenidoğan Gençliği İftarda Buluştu Adapazarı ilçesi Yenidoğan Mahallesinde büyüyen 1980'li yılların gençleri, bu yıl 5'incisi düzenlenen iftarda bir araya gelerek hasret giderdi.
09:45
Kickboks Türkiye Şampiyonası'nda Gaziantep Şampiyon Oba Makarnanın resmi sponsorluğunda Gaziantep de devam eden 'Bay-Bayan Gençler ve Büyükler Kickboks Şampiyonası büyük bir heyecan ve yoğun bir katılımla başladı.
Kickboks Türkiye Şampiyonası'nda Gaziantep Şampiyon
11:12
Kickboks Türkiye Şampiyonası'nın İlk Gününde Gaziantep Şampiyon Çıkardı Oba Makarnanın resmi sponsorluğunda Gaziantep’te devam eden ‘Bay-Bayan Gençler ve Büyükler Kickboks Şampiyonası’ büyük bir heyecan ve yoğun bir katılımla başladı.
Kickboks Türkiye Şampiyonası'nın İlk Gününde Gaziantep Şampiyon Çıkardı
14:56
Okmeydanı'nda Taşeron İşçiler, Hastane Önünde Eylem Yaptı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde toplanan taşeron işçiler eylem yaptı.
Okmeydanı'nda Taşeron İşçiler, Hastane Önünde Eylem Yaptı
16:53
Başsavcı Gür, Bursa Savcısı Olarak Atandı Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Tarık Gür, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun yaz kararnamesi ile Bursa Savcılığına atandı.
Başsavcı Gür, Bursa Savcısı Olarak Atandı
13:55
Türkiye 6. Etap Kulüplerarası Dans Yarışması Sona Erdi Bodrum Belediyesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın destekleriyle bu yıl 15. kez düzenlenen Türkiye Dans Sporları Federasyonu 6. Etap Kulüplerarası Dans Yarışması sona erdi.
Türkiye 6. Etap Kulüplerarası Dans Yarışması Sona Erdi
17:43
Türkiye 6. Etap Kulüpler Arası Dans Yarışması Bodrum'da Yapıldı Muğla’nın Bodrum ilçesinde bu yıl 15. kez düzenlenen Bodrum Dans Festivali etkinlikleri içerisinde Türkiye Dans Sporları Federasyonu 6. Etap Kulüplerarası Dans Yarışması yapıldı.
Türkiye 6. Etap Kulüpler Arası Dans Yarışması Bodrum'da Yapıldı
14:10
Hastane Önünde Soma Eylemi Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu’na (DİSK) bağlı Devrimci Sağlık İşçileri Sendikası (Dev Sağlık-İş), Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde, Soma’daki maden faciasını protesto etmek için oturma eylemi yaptı.
Hastane Önünde Soma Eylemi
13:19
Kırklareli Kent Konseyi Başkanlığı'na Karakoç, Seçildi Kırklareli Kent Konseyi Başkanlığı'na Aydın Karakoç seçildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 22:04:40. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ALİ ÇAKIR HABERLERİ
[Hata Bildir]