05:2400
SON DAKİKA ALİ ŞAHİN HABERLERİ

Son Dakika Ali Şahin Haberleri


ALİ ŞAHİN

Ali Şahin, 2 Ocak 1970'te Gaziantep Nizip'te doğdu. Babasının adı Ahmet, annesinin adı Safiya'dır.

Uluslararası İlişkiler Uzmanı; Pakistan Karaçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde lisans ve yüksek lisansını yaptı.
Fiziksel Engelliler Vakfı Genel Müdürlüğü görevinde bulundu.... Devamı

   

  Antalya Küçük Ali'nin Protez Kol Mutluluğu

  Antalya Küçük Ali'nin Protez Kol Mutluluğu

  Antalya'da arkadaşları alay ettiği için okula gitmek istemeyen doğuştan tek kolu olmayan 9 yaşındaki Ali Şahin'in protez kol hayali, sosyal medyada yer aldıktan sonra gerçekleşti. (Dün 12:55)

   

  Küçük Ali'nin Protez Kol Mutluluğu

  Küçük Ali'nin Protez Kol Mutluluğu

  Antalya'da arkadaşları alay ettiği için okula gitmek istemeyen doğuştan tek kolu olmayan 9 yaşındaki Ali Şahin'in protez kol hayali, sosyal medyada sayesinde gerçekleşti. (Dün 12:04)

   

  Artık "Kolsuz Ali" Diye Çağıramayacaklar

  Artık "Kolsuz Ali" diye çağıramayacaklar- Bir kolu doğuştan dirsek hizasından olmayan ve arkadaşlarının "Kolsuz Ali" şeklinde dalga geçmesi nedeniyle okula gitmek istemeyen 9 yaşındaki Ali Şahin'e bir hayırsever tarafından protez kol alındı- Önce protez kolu, ardından da protez koluna saat takılan Ali, artık kimsenin kendisiyle dalga geçmeyeceği için hayata gülümseyerek bakıyor- İlkokul 3'üncü sınıf öğrencisi Ali Şahin: - "Okuluma artık rahatça gidebileceğim. Çok mutluyum. Okuyup doktor olmak (Dün 11:57)

   

  Artık 'Kolsuz Ali' Diye Çağıramayacaklar

  Artık "Kolsuz Ali" Diye Çağıramayacaklar

  Artık "Kolsuz Ali" diye çağıramayacaklar- Bir kolu doğuştan dirsek hizasından olmayan ve arkadaşlarının "Kolsuz Ali" şeklinde dalga geçmesi nedeniyle okula gitmek istemeyen 9 yaşındaki Ali Şahin'e bir hayırsever tarafından protez kol alındı- Önce protez kolu, ardından da protez koluna saat takılan Ali, artık kimsenin kendisiyle dalga geçmeyeceği için hayata gülümseyerek bakıyor- İlkokul 3'üncü sınıf öğrencisi Ali Şahin: - "Okuluma artık rahatça gidebileceğim. Çok mutluyum. Okuyup doktor olmak (Dün 11:38)

   

  Yerel Yatırımcılardan İş Alamayan Kamyoncular Kontak Kapattı

  Yerel Yatırımcılardan İş Alamayan Kamyoncular Kontak Kapattı

  Çankırı’daki yerel işletmelerin kendilerine yük taşıtmadığını öne süren Çankırı Kamyoncular ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri eylem yaptı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  "İç Güvenlik Paketi" AB Uyum Komisyonunda

  İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Salihoğlu "Toplantı, gösteri ve yürüyüşlerde, toplantıya katılanları ve kamu güvenliğini tehdit eden olaylar yaşanıyor." dedi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Ktü' de Öğrencilerden Rektöre Suçlama

  Ktü' de Öğrencilerden Rektöre Suçlama

  Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Öğrenci Kolektifi üyesi öğrenciler, bazı öğrencilerin kampüste afiş astıkları gerekçesiyle para cezasına çarptırılmasına tepki için rektörlük önünde eylem yapıp, Rektör Prof.Dr. Süleyman Baykal ve okul yönetimini anti demokratik olmakla suçladı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  KTÜ'de Öğrencilerin Afiş Tepkisi

  KTÜ'de Öğrencilerin Afiş Tepkisi

  KTÜ Öğrenci Kollektifinden bir grup öğrenci kampüs içinde afiş astıkları gerekçesiyle para cezasına çarptırılmalarına tepki göstererek tiyatro oyunu sergiledi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Mehmet Ali Şahin ve Mustafa Kamalak '17-25 Sempozyumu'nda Konuştu

  Mehmet Ali Şahin ve Mustafa Kamalak '17-25 Sempozyumu'nda Konuştu

  (Tür: Ankara) (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  2015 Yılı Bütçesi Genel Kurul'da

  AK Parti İstanbul Milletvekili Çonkar: "Ülkemiz bugün hem resmi kalkınma yardımlarında hem de insani yardımlarda dünyanın en önemli donörlerinden olmuştur ve 2014 yılında 1,6 milyar dolarlık resmi yardımla dünyada ilk 3 arasına girmiştir" AK Parti İzmir Milletvekili Dağ: "Ülkemizi Cumhuriyet'in 100 yılı. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Umurbey'de Girişimcilik Kursunda Sertifika Töreni

  Umurbey'de düzenlenen girişimcilik kursuna katılan kursiyerler başarı belgelerini aldı. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Umurbey'li Girişimciler Belgelerini Aldı

  Umurbey'li Girişimciler Belgelerini Aldı

  Çanakkale'nin Lapseki ilçesine bağlı Umurbey beldesinde düzenlenen girişimcilik kursu tamamlandı. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Lapseki'den Kısa Kısa

  Öğrenci velilerine konferans. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Orduspor, 12 Maçta 6 Farklı Teknik Direktörle Sahaya Çıktı

  Orduspor, 12 Maçta 6 Farklı Teknik Direktörle Sahaya Çıktı

  PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor'un sezon başından bu yana ligde oynadığı 12 maçta takımın başında 6 farklı teknik direktör sahaya çıktı. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Şahin, Zürih'te Konuştu

  AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Şahin, Zürih'te Konuştu

  AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, “Arap baharı eylemleriyle halk kendi iradesini sandığa yansıtarak demokrasiden yana isteklerini göstermeleri IŞİD terör örgütü ve buna benzer örgütlerin terör eylemleriyle bahar kışa çevrildi” dedi. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Şahin Açıklaması

  "Ortadoğu’daki, İslam dünyasındaki terör olaylarının gerçek nedeni Batıdaki zenginliklerin doğuya kaymasıdır ve terör örgütleri vasıtasıyla bu gidişat durdurulmak istenmektedir'' "IŞİD var gücüyle Şii Sünni kavgası çıkarmak için uğraşmaktadır. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Şerafettin Elçi'nin Kızı, Davutoğlu'na Danışman Oldu / Şerafettin Elçi Kimdir ?

  Şerafettin Elçi'nin Kızı, Davutoğlu'na Danışman Oldu / Şerafettin Elçi Kimdir ?

  Etyen Mahçupyan'dan sonra Kürt siyasetinin önemli isimlerinden Şerafettin Elçi'nin kızı Zerin Elçi Coşkun da Başbakan Ahmet Davutoğlu'na danışman olarak atandı. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Başbakanlık Müşavirliği'ne Selma Üçüncüoğlu ile Zerin Elçi Coşkun Atandı

  Açık bulunan Başbakanlık Müşavirliği'ne Selma Üçüncüoğlu ile Zerin Elçi Coşkun atandı. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Bakanlara Ait Atamalar

  Bakanlara Ait Atamalar

  Başbakanlık, Başbakan Yardımcılığı, Dışişleri Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ait atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Ankara'da Atama Furyası

  Ankara'da Atama Furyası

  Başbakanlık ve 9 bakanlığa bazı yeni isimler atanırken, bazı isimler de başka görevlere getirilmek üzere görevlerinden alındı. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Samed Yönetimi Vakıflar Çalışanlarının Haftasını Kutladı

  Samsun Memurlar Derneği (SAMED) yönetim kurulu üyeleri, 3-9 Aralık tarihinin Vakıf Haftası olması nedeniyle Samsun Vakıflar Bölge Müdürü Ali Şahin’i ziyaret etti. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  PTT 1. Lig'e Teknik Direktör Dayanmıyor

  PTT 1. Lig'e Teknik Direktör Dayanmıyor

  Ligde ilk 11 haftada 7 takım teknik direktör değiştirmeyi tercih etti Teknik heyette en fazla Orduspor değişiklik yaptı. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Orduspor'un İlginç Rekoru

  Orduspor'un İlginç Rekoru

  PTT 1. Lig’in dibine demir atan Orduspor, 11 haftada 5 teknik direktör değiştirerek ilginç bir rekorun sahibi oldu. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Doğuştan Yürüme Engelini Yüzerek Aştı

  Doğuştan Yürüme Engelini Yüzerek Aştı

  Giresun'da doğuştan yürüme engelli olan 7 yaşındaki Turgay Aslan Yaraman, havuzda yüzerek 8 ay gibi bir sürede yürümeye başladı. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Nizip İlçe Kongresi

  Tek listeyle gidilen seçimde Gündüz, yeniden başkanlığa seçildi. (30 Kasım 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 05:24:10. #1.11#