SON DAKİKA ALİ TEZEL HABERLERİ

Son Dakika Ali Tezel Haberleri


ALİ TEZEL

... Devamı

10:19
Sosyal Güvenlik Müşaviri Ali Tezel Aydın'a Şube Açtı Türkiye’de sosyal güvenlikle ilgili konularda en net ve pratik bilgisi ile tanınan Sosyal Güvenlik Müşaviri Ali Tezel Aydın’a şube açtı.
Sosyal Güvenlik Müşaviri Ali Tezel Aydın'a Şube Açtı
20:26
Hasret Bebek Yaşam Savaşı Veriyor İzmir’in Tire ilçesinde down sendromlu olarak dünyaya gelen Ali ve Şehriban Tezel çiftinin 8 aylık bebekleri Hasret ölüm kalım savaşı veriyor.
Hasret Bebek Yaşam Savaşı Veriyor
10:28
Devlet Yeni Doğuran İneğe 375, Anneye 103 Lira Veriyor Devlet, doğan her buzağı için hayvan sahibine 375 lira emzirme yardımı yapıyor. Buna karşın doğum yapan anneye sigortalı ise sadece 103 TL ödeniyor.
Devlet Yeni Doğuran İneğe 375, Anneye 103 Lira Veriyor
09:34
Esnaf ve Zanaatkarın Emekli Olmak İçin Yapması Gerekenler Torba Yasa kapsamında birçok esnaf borçlarını yeniden yapılandırmaya çalışıyor. Emekli olmayı hayal eden milyonlarca BAĞKUR'luyu oldukça zorlu bir süreç bekliyor.
Esnaf ve Zanaatkarın Emekli Olmak İçin Yapması Gerekenler
10:38
SSK'dan Emekli Olmak İsteyen Kadınlar Dikkat! 4/A yani 'SSK' ile çalışan kadınlar için hayat çok daha zor. Büyük bölümü asgari ücretle çalışan kadınların erken emekli olmak için şunlara dikkat etmesi gerekiyor
15:35
Tezel: İşçi Sağlığı ve Güvenliğini Bu Ülkede Uygulama İhtimali Yok Sosyal güvenlik uzmanı Ali Tezel, Türkiye'de iş güvenliği mevzuatının tam olduğunu ancak uygulama olmadığı ve maliyetli görüldüğü için işçi ölümleri yaşandığını söyledi.
09:10
Ali Tezel, Aydın'da Soruları Cevaplayacak Ayyıldız OSGB Genel Müdürü Muharrem Demirbilek, 26 Kasım Çarşamba günü Aydın Ticaret Borsası salonunda yapılacak Konferans ile ilgili kendisinin ve Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel’in önemli açıklamalarda bulunacağını belirtti.
Ali Tezel, Aydın'da Soruları Cevaplayacak
13:28
Ali Tezel Aydın'a Geliyor Aydın Ticaret Borsası ve Ayyıldız OSGB işbirliğinde düzenlenecek “İş Sağlığı ve İş Güvenliği” konferansına Ali Tezel konuşmacı olarak katılacak.
Ali Tezel Aydın'a Geliyor
12:37
Kumluca'da "Ayın Söyleşisi"Ne Ali Tezel Konuk Oldu Kumluca Belediyesi ve Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) ortaklaşa düzenlenen ayın söyleşisi etkinliğinde dünden bugüne sosyal güvenlik uygulamaları ve torba yasa konusu ele alındı.
Kumluca'da 'Ayın Söyleşisi'Ne Ali Tezel Konuk Oldu
11:45
Kumluca'da Ayın Söyleşisi Etkinliği Düzenlendi Kumluca Belediyesinin her ay düzenlediği Ayın Söyleşisi etkinliğinin bu ay ki konuğu sosyal güvenlik uzmanı Ali Tezel oldu.
11:55
Emekli Maaşını Artırmanın Yolu Maaşını tavan kazançtan SGK'ya bildiren vatandaş, her tavan bildirilen ay başına ilerde alacağı emekli aylığını yaklaşık 20 lira artırma şansına sahip oluyor.
Emekli Maaşını Artırmanın Yolu
12:20
Sağlık Sigortası Borçları Yapılandırılıyor Zorunlu sağlık sigortası sebebiyle doğan borçlar bir defaya mahsus olmak üzere indirilecek.
Sağlık Sigortası Borçları Yapılandırılıyor
18:07
Ak Partili Özdağ'dan, Yılmaz Özdil İçin Suç Duyurusu Ak Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Soma faciasından sonra açıklamaları nedeniyle gazeteci Yılmaz Özdil hakkında suç duyurusunda bulundu.
16:33
Ak Partili Özdağ'dan Yılmaz Özdil'e Dava AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, "Halkı kin ve nefrete tahrik edici boyutta ifadeler" kullandığı gerekçesiyle gazeteci Yılmaz Özdil hakkında "hakaret", Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel hakkında "İftira" suçlamasıyla dava açtı.
17:00
Faruk Çelik: 'Henüz Bir Rapor Yok' Faruk Çelik, maden faciasıyla ilgili henüz ortaya çıkmış bir rapor olmadığını, bu konuda kriz merkezinden yapılan açıklamanın dikkate alınması gerektiğini söyledi.
Faruk Çelik: 'Henüz Bir Rapor Yok'
15:38
Bakan Çelik: "Maden 16 Kez Denetlendi" MANİSA (İHA) – Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Soma’da 301 işçinin hayatını kaybettiği madenin 2 yılda 16 kez denetlendiğini söyleyerek, “Soruşturma devam ediyor.
Bakan Çelik: 'Maden 16 Kez Denetlendi'
15:23
Çelik: İşçi Yakınlarına 415 TL Cenaze Yardımı Ödenecek Faruk Çelik, Soma maden faciasında hayatını kaybedenlerin yakınlarına bir defaya mahsus olmak üzere 415 TL cenaze yardımı ödeneceğini söyledi.
Çelik: İşçi Yakınlarına 415 TL Cenaze Yardımı Ödenecek
12:36
Faruk Çelik'ten Ali Tezel'in İddiasına Yanıt Ali Tezel'in Soma faciasıyla ilgili iddialarına yanıt veren Çelik "Bunlar doğru bilgiler değildir. Var mı bir belge?" dedi.
Faruk Çelik'ten Ali Tezel'in İddiasına Yanıt
12:42
Soma Holding'in Basın Toplantısını Bitiren Soru Soma Holding'in faciayı anlattığı toplantı, Ali Tezel'in "Kayıp 450 işçi için gaiplik kararı verilecek." iddiasının sorulması üzerine bitirildi.
Soma Holding'in Basın Toplantısını Bitiren Soru
21:57
Ali Tezel: 450 İşçinin Artık Çıkarılma Şansı Kalmadı Sosyal güvenlik uzmanı Ali Tezel, Soma için, "Yangının sönmesi için küllü su basılıyor betonlaşsın diye. 450 işçi için gaiplik kararı verilecek" dedi.
Ali Tezel: 450 İşçinin Artık Çıkarılma Şansı Kalmadı
10:39
Emekliden Kesilen Yüzde 15 SGK Payı Kalkıyor İş yeri açıp da en az 2 sigortalısı olanların emekli aylıklarında yapılan yüzde 15'lik kesinti kalkacak.
Emekliden Kesilen Yüzde 15 SGK Payı Kalkıyor
08:16
Bağ-Kur Borçlularına Önemli Uyarı Uzmanlar; Bağ-Kur borçlularını, getirilecek af ile borçlarını sildirirken primden olmamaları konusunda uyardı.
Bağ-Kur Borçlularına Önemli Uyarı
17:45
Asgari Ücretle Emekli Olanlara 390 TL Maaş Bağlandı 2000 yılından sonra asgari ücretle sigortalı olup emekliliğe hak kazanan vatandaşa 390 TL maaş bağlandı.
Asgari Ücretle Emekli Olanlara 390 TL Maaş Bağlandı
00:32
Sosyal Güvenlik Uzmanı Resul Kurt Canlı Yayında Küfür Etti Habertürk'te Didem Yılmaz'ın sunduğu "Türkiye'nin Nabzı" programına konuk olan sosyal güvenlik uzmanları Ali Tezel ve Resul Kurt birbirine girdi.
Sosyal Güvenlik Uzmanı Resul Kurt Canlı Yayında Küfür Etti
10:14
Başkan Keskin, İstanbul'daki Ödemişli'lerle Buluştu Ödemiş Belediye Başkanı Bekir Keskin, İstanbul temaslarında Ödemişliler Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilen Ödemişliler buluşmasına katıldı.
Başkan Keskin, İstanbul'daki Ödemişli'lerle Buluştu
08:36
Erken emeklilik son durum ne? Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel yaşa takılanlar için ne dedi? Erken emeklilik konusunda son durum şu: Faruk Çelik, erken emeklilik için hiç kimsenin beklentisinin olmamasını istedi.
Erken emeklilik son durum ne? Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel yaşa takılanlar için ne dedi?
12:23
Çavuşoğlu Güven Tazeledi Spor Toto 2.Lig takımlarından Alanyaspor'da bugün yapılan Olağanüstü Genel Kurul'da Hasan Çavuşoğlu başkan seçilerek güven tazeledi.
Çavuşoğlu Güven Tazeledi
12:19
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Türk Hava Yollarında bir grev sürecine girildiğini, ancak bunun tek soruna indirgenmesinin doğru olmadığını belirterek, "Tek sorun çerçevesinde, 76 milyona dönük bir haksız uygulamayı da yapmamak"...
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması
16:56
Mutso Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Hilmi Giresun başkanlığında yapıldı.
15:23
Mutso Meclisi Yatağan'da Üyeleri İle Biraraya Geldi Muğla Ticaret ve Sanayi Odası 51. Olağan Meclis Toplantısı 9 Nisan 2013 Salı günü Yatağan Termik Santrali Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.
17:05
İş Kazalarının Yıllık Maddi Kaybı 4 Milyar Tl Muğla Ticaret ve Sanayi Odası'nın (MUTSO) davetlisi olarak Muğla'ya gelen Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel, MUTSO büyük salonunda 'İş sağlığı ve güvenliği' konusunda konferans verdi.
İş Kazalarının Yıllık Maddi Kaybı 4 Milyar Tl
17:02
İş Sağlığı ve Güvenliği Anlatıldı MUTSO'nın davetlisi olarak gelen sosyal güvenlik uzmanı Ali Tezel, "İş Sağlığı ve Güvenliği" konferansı verdi.
İş Sağlığı ve Güvenliği Anlatıldı
17:21
Polis İsa'dan "Kod Adı Beyaz Ölüm" Uyuşturucu bağımlılığı alanındaki çok yönlü çalışmalarıyla tanınan polis memuru İsa Altun'un "Kod Adı Beyaz Ölüm" adlı ikinci kitabı, Çatı Yayınları tarafından piyasaya sunuldu.1997 yılından bu yana madde bağımlılığı önleme çalışmalarıyla...
Polis İsa'dan 'Kod Adı Beyaz Ölüm'
16:39
"Seferber olacağız" İzmir Büyükşehir Belediyesi, engellilerin sorunları ve çözümlerini uluslararası bir konferansta masaya yatırdı.
'Seferber olacağız'
14:20
Engelliye Uygun Binalara Kırmızı Bayrak 'Engelsizizmir 2013' kongresine hazırlık sürecinde 'Engellilerin Üretimine Katılma Stratejileri' konulu uluslararası konferans düzenlendi.
Engelliye Uygun Binalara Kırmızı Bayrak
13:15
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Engelsizmir İçin Bilim, Akıl ve Teknolojiyi... ENGELSİZMİR 2013 Projesi kapsamında engellilerin sorunları ve çözümlerine yönelik olarak Türkiye'de ilk kez 30 Ekim-3 Kasım 2013 tarihleri arasında düzenlenecek uluslararası bir kongrenin hazırlıklarını sürdüren İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu...
07:37
İzmir'de Engeller Adım Adım Kalkacak İzmir Büyükşehir Belediyesi, engellilerin sorunları ve çözümlerini 20 Mart'ta gerçekleştirilecek uluslararası bir toplantıda ele alınacak.
İzmir'de Engeller Adım Adım Kalkacak
09:47
İzmir'de Engeller Adım Adım Kalkacak Engellilerin mutluğu için önce onları evlerinden çıkararak kent yaşamına katacak projelere ağırlık veren İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2010 yılını "Engelliler Yılı" olarak ilan ettiği İzmir'de şimdi de "Engelsizİzmir" projesini başlatıyor.30 Ekim...
İzmir'de Engeller Adım Adım Kalkacak
18:43
Balıkesir İş Alemine, "İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu" Anlatıldı Sosyal Güvenlik Müşaviri ve Yazar Ali Tezel, Balıkesir'de katıldığı programda iş alemine Sosyal Güvenlik Kurumundaki yeni düzenlemelerle ilgili (6331 Sayılı İş Güvenliği ve Sağlığı) bilgiler verdi.
Balıkesir İş Alemine, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu' Anlatıldı
08:24
Sosyal Güvenlik Müşaviri Tezel Urlalılarla Buluştu Sosyal Güvenlik Müşaviri Ali Tezel, Urla'da vatandaşları sosyal güvenlik konusunda bilgilendirdi.
Sosyal Güvenlik Müşaviri Tezel Urlalılarla Buluştu
00:43
Urla'da Sosyan Güvenlik Bilgilendirme Toplantısı Yapılacak Sosyal Güvenlik Müşaviri Ali Tezel, bilgilendirme toplantısını gerçekleştirmek üzere 1 Mart 2013 Cuma günü Urla'ya gelecek.
17:26
Ne Zaman Emekli Olurum olabilirim? E-Sgk haber olarak paylaşılan bu yazımızda sgk hizmet dökümü sorgulama sitesi olarak bilinen özel yazımızda bahsedilen site üzerinden ve bu sayfaları ziyaret ederek tüm ssk ve sgk sorgulama işlemlerinizi kolayca ve hızlı yapabilirsiniz.
Ne Zaman Emekli Olurum olabilirim?
11:23
Ne Zaman Emekli Olurum olabilirim? Ne zaman emekli olurum sayfamız'da Bağkur, SGK, SSK, Emekli Sandığı, Genel Müdürlüklerinin resmi internet sitesinde gibi ne zaman emekli olabilirim sorunuza yanıt bulacağınız doğru ve aktif bağlantılar ve örnekler içeren internet sayfamızda online emeklilik hesaplama ve sgk hizmet dökümü sgk sorgulama işlemleri yapılmaktadır.
Ne Zaman Emekli Olurum olabilirim?
18:03
Yargıtaydan Dul ve Yetimi Sevindiren Karar Ali Tezel tarafından hazırlanan Haber Türk Gazetesi'ndeki habere göre Yargıtay'dan dul yetim aylığı müjdesi geldi.
Yargıtaydan Dul ve Yetimi Sevindiren Karar
13:45
Engin Çeber'in Ailesi Karardan Memnun Değil Engin Çeber'in Metris Cezaevi'nde "işkence ve kötü muamele" sonucu öldüğü iddiasıyla açılan davada mahkeme tarafından verilen müebbet hapis cezaları, ailesini memnun etmedi.
Engin Çeber'in Ailesi Karardan Memnun Değil
09:45
Ev-araba Alıp Satana Kıskaç! DİKKAT! Bu haberi okumadan geçmeyin
Ev-araba Alıp Satana Kıskaç!
13:34
10 Bin Kişiye İş Müjdesi Yeni iş kanununun yürürlüğe girmesiyle 10 bin kişiye istihdam kapısı açıldı.
10 Bin Kişiye İş Müjdesi
10:38
Güzel Spiker Canlı Yayında Patladı Fatih Aksoy ve Ali Tezel Habertürk ekranlarında setlerde sigortasız işçi çalıştırıldığına ilişkin iddialar tartışıldı.
Güzel Spiker Canlı Yayında Patladı
13:05
Sanal Fincanda E-Kısmet İnternet üzerinden web kamerası aracılığıyla kahve falı başta olmak üzere pek çok falı gelir kapısı haline getiren 'fincanlı girişimciler'; hem tıklanma, hem ciro rekoru kırarken, falcılığın meslek sayılıp vergilendirilmediği Türkiye'de 'KDV...
Sanal Fincanda E-Kısmet
10:54
Kıdem Tazminatında Neler Değişecek Hükümetin yasallaştırmayı düşündüğü kıdem tazminatında neler değişecek?
Kıdem Tazminatında Neler Değişecek
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 15:56:19. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ALİ TEZEL HABERLERİ
[Hata Bildir]