00:5400
SON DAKİKA ALİ TEZEL HABERLERİ

Son Dakika Ali Tezel Haberleri


ALİ TEZEL

... Devamı

    Mutso Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı

    Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Hilmi Giresun başkanlığında yapıldı. (10 Nisan 2013 Çarşamba )

     

    Mutso Meclisi Yatağan'da Üyeleri İle Biraraya Geldi

    Muğla Ticaret ve Sanayi Odası 51. Olağan Meclis Toplantısı 9 Nisan 2013 Salı günü Yatağan Termik Santrali Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi. (10 Nisan 2013 Çarşamba )

     

    İş Kazalarının Yıllık Maddi Kaybı 4 Milyar Tl

    İş Kazalarının Yıllık Maddi Kaybı 4 Milyar Tl

    Muğla Ticaret ve Sanayi Odası'nın (MUTSO) davetlisi olarak Muğla'ya gelen Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel, MUTSO büyük salonunda 'İş sağlığı ve güvenliği' konusunda konferans verdi. (02 Nisan 2013 Salı )

     

    İş Sağlığı ve Güvenliği Anlatıldı

    İş Sağlığı ve Güvenliği Anlatıldı

    MUTSO'nın davetlisi olarak gelen sosyal güvenlik uzmanı Ali Tezel, "İş Sağlığı ve Güvenliği" konferansı verdi. (02 Nisan 2013 Salı )

     

    Polis İsa'dan 'Kod Adı Beyaz Ölüm'

    Polis İsa'dan "Kod Adı Beyaz Ölüm"

    Uyuşturucu bağımlılığı alanındaki çok yönlü çalışmalarıyla tanınan polis memuru İsa Altun'un "Kod Adı Beyaz Ölüm" adlı ikinci kitabı, Çatı Yayınları tarafından piyasaya sunuldu.1997 yılından bu yana madde bağımlılığı önleme çalışmalarıyla... (28 Mart 2013 Perşembe )

     

    'Seferber olacağız'

    "Seferber olacağız"

    İzmir Büyükşehir Belediyesi, engellilerin sorunları ve çözümlerini uluslararası bir konferansta masaya yatırdı. (20 Mart 2013 Çarşamba )

     

    Engelliye Uygun Binalara Kırmızı Bayrak

    Engelliye Uygun Binalara Kırmızı Bayrak

    'Engelsizizmir 2013' kongresine hazırlık sürecinde 'Engellilerin Üretimine Katılma Stratejileri' konulu uluslararası konferans düzenlendi. (20 Mart 2013 Çarşamba )

     

    İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Engelsizmir İçin Bilim, Akıl ve Teknolojiyi...

    ENGELSİZMİR 2013 Projesi kapsamında engellilerin sorunları ve çözümlerine yönelik olarak Türkiye'de ilk kez 30 Ekim-3 Kasım 2013 tarihleri arasında düzenlenecek uluslararası bir kongrenin hazırlıklarını sürdüren İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu... (20 Mart 2013 Çarşamba )

     

    İzmir'de Engeller Adım Adım Kalkacak

    İzmir'de Engeller Adım Adım Kalkacak

    İzmir Büyükşehir Belediyesi, engellilerin sorunları ve çözümlerini 20 Mart'ta gerçekleştirilecek uluslararası bir toplantıda ele alınacak. (18 Mart 2013 Pazartesi )

     

    İzmir'de Engeller Adım Adım Kalkacak

    İzmir'de Engeller Adım Adım Kalkacak

    Engellilerin mutluğu için önce onları evlerinden çıkararak kent yaşamına katacak projelere ağırlık veren İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2010 yılını "Engelliler Yılı" olarak ilan ettiği İzmir'de şimdi de "Engelsizİzmir" projesini başlatıyor.30 Ekim... (17 Mart 2013 Pazar )

     

    Balıkesir İş Alemine, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu' Anlatıldı

    Balıkesir İş Alemine, "İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu" Anlatıldı

    Sosyal Güvenlik Müşaviri ve Yazar Ali Tezel, Balıkesir'de katıldığı programda iş alemine Sosyal Güvenlik Kurumundaki yeni düzenlemelerle ilgili (6331 Sayılı İş Güvenliği ve Sağlığı) bilgiler verdi. (08 Mart 2013 Cuma )

     

    Sosyal Güvenlik Müşaviri Tezel Urlalılarla Buluştu

    Sosyal Güvenlik Müşaviri Tezel Urlalılarla Buluştu

    Sosyal Güvenlik Müşaviri Ali Tezel, Urla'da vatandaşları sosyal güvenlik konusunda bilgilendirdi. (02 Mart 2013 Cumartesi )

     

    Urla'da Sosyan Güvenlik Bilgilendirme Toplantısı Yapılacak

    Sosyal Güvenlik Müşaviri Ali Tezel, bilgilendirme toplantısını gerçekleştirmek üzere 1 Mart 2013 Cuma günü Urla'ya gelecek. (27 Şubat 2013 Çarşamba )

     

    Ne Zaman Emekli Olurum olabilirim?

    Ne Zaman Emekli Olurum olabilirim?

    E-Sgk haber olarak paylaşılan bu yazımızda sgk hizmet dökümü sorgulama sitesi olarak bilinen özel yazımızda bahsedilen site üzerinden ve bu sayfaları ziyaret ederek tüm ssk ve sgk sorgulama işlemlerinizi kolayca ve hızlı yapabilirsiniz. (22 Şubat 2013 Cuma )

     

    Ne Zaman Emekli Olurum olabilirim?

    Ne Zaman Emekli Olurum olabilirim?

    Ne zaman emekli olurum sayfamız'da Bağkur, SGK, SSK, Emekli Sandığı, Genel Müdürlüklerinin resmi internet sitesinde gibi ne zaman emekli olabilirim sorunuza yanıt bulacağınız doğru ve aktif bağlantılar ve örnekler içeren internet sayfamızda online emeklilik hesaplama ve sgk hizmet dökümü sgk sorgulama işlemleri yapılmaktadır. (22 Şubat 2013 Cuma )

     

 

    Güzel Spiker Canlı Yayında Patladı

    Güzel Spiker Canlı Yayında Patladı

    Fatih Aksoy ve Ali Tezel Habertürk ekranlarında setlerde sigortasız işçi çalıştırıldığına ilişkin iddialar tartışıldı. (02 Ağustos 2012 Perşembe )

     

    Sanal Fincanda E-Kısmet

    Sanal Fincanda E-Kısmet

    İnternet üzerinden web kamerası aracılığıyla kahve falı başta olmak üzere pek çok falı gelir kapısı haline getiren 'fincanlı girişimciler'; hem tıklanma, hem ciro rekoru kırarken, falcılığın meslek sayılıp vergilendirilmediği Türkiye'de 'KDV... (06 Temmuz 2012 Cuma )

     

Manşet Haberleri