SON DAKİKA ALİAĞA HABERLERİ

Son Dakika Aliağa Haberleri

 • 20:26Aliağa'da 'Eğitim ve Bahar Şenliği'Aliağa'da 'Eğitim ve Bahar Şenliği'İzmir’in Aliağa ilçesinde faaliyet gösteren eğitim kurumları, ’Eğitim ve Bahar Şenliği’nde buluştu.
 • 20:265. Geleneksel Aliağa Kermesi Başladı5. Geleneksel Aliağa Kermesi Başladıİzmir’in Aliağa ilçesinde Aliağa Şehit Murat Yalvaç Erkek ve Yeni Mahalle Kız Öğrenci Yurtlarında kalan öğrencilerin geleneksel kermesi açıldı.
 • 19:25Şakran Cezaevi'nde 19 Mayıs EtkinlikleriGençlik Spor Konfederasyonu Ege Bölge Müdürlüğü ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) öncülüğünde Şakran Cezaevi’nde ’Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’ kutlandı.
 • 11:04Aliağa'da Elektrik KesintisiGediz Edaş İzmir İl Müdürlüğü, yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle 24 Mayıs 2015 Pazar günü Aliağa’nın bazı bölgelerinde elektrik kesintisi yapılacağını bildirdi.
 • 10:59Aliağa Belediyesi'nden Temizlik HareketiAliağa Belediyesi'nden Temizlik HareketiAliağa Belediyesi, köpüklü, kompresörlü ve jeneratörlü dezenfektan araç üstü ekipmanı ile birlikte yıkama aracını vatandaşların hizmetine sunuyor.
 • 20:26Yıldız: Yıldız: "Devletin Nasıl Yönetildiğini Hep Beraber Gördüler"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tören alanından detaylar ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın alana gelmesi- Bakan Yıldız, Menderes Belediye Başkanı Soylu ve İZMİRGAZ AŞ Genel Müdürü Yandımata'nın doğalgaz borusunu imzalamaları- Tören alanında küçük bir çocuğu kucağına alması- Lokma yemesi- Menderes Belediyesini ziyareti - Bakan Yıldız: "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" dedi.
 • 19:27Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, İzmir'deEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bizi, iktidara geldiğimizde bir şeye benzetemeyenler, 'yalnızca iki belediyede, iki şirkette başarı sağlanmakla devlet yönetilmez' diyenler devletin nasıl yönetildiğini hep beraber gördüler" dedi.
 • 17:33Sahil Güvenlik'ten Kaçak Su Ürünleri Avcılığı OperasyonlarıSahil Güvenlik'ten Kaçak Su Ürünleri Avcılığı Operasyonlarıİzmir’in Selçuk, Foça ve Aliağa ilçelerinde Sahil Güvenlik ekipleri, kanundışı avcılık yapan balıkçılara operasyon düzenledi, para cezaları uygulandı.
 • 17:01APM Türkiye'yi Küresel Ağa BağlayacakAPM Türkiye'yi Küresel Ağa BağlayacakEge bölgesinin ticaretinin gelişmesine destek olmaya ve Ege'yi dünya ile birleştirmeye aday gösteren APM Terminals, 2016 yılında faaliyete geçecek Liman ile ilgili detayları basın mensupları ile paylaştı.
 • 17:00İzmir'de Yasadışı Avcılığa Geçit Yokİzmir'de Yasadışı Avcılığa Geçit Yokİzmir'in Selçuk, Foça ve Aliağa ilçelerinde Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı tarafından yapılan denetimlerde, yası dışı balık avlayan balıkçılara çeşitli miktarda para cezaları uygulandı.
 • 15:55İzmir'de AK Parti Seçim Aracına Saldırıİzmir'de AK Parti Seçim Aracına Saldırıİzmir'de terör örgütü yandaşları tarafından önü kesilen AK Parti seçim aracı saldırıya uğradı.
 • 22:37İzmir'de AK Parti Seçim Aracına Saldırıİzmir'in Menemen ilçesinde motosikletli bir grubun tacizine uğrayan ve camı kırılan AK Parti'nin seçim aracındaki bir kişi yaralandı.
 • 17:20Ege Bölgesinin En Büyük Entegre Limanı AçılıyorEge Bölgesinin En Büyük Entegre Limanı Açılıyorİzmir’in Aliağa ilçesindeki PETKİM limanını (PETLİM) 28 yıl işletecek olan Hollanda firması APM Terminals’in yetkilileri yerel basınla bir araya geldi.
 • 13:44Tüpraş'tan Uçurtma ŞenliğiTüpraş İzmir Rafinerisi'nin 'Mutlu Atıklar' projesi kapsamında düzenlediği Uçurtma Şenliği'nin bu yıl 6.sı gerçekleştirildi.
 • 22:30Aliağa - Tüpraş'tan Uçurtma ŞenliğiAliağa - Tüpraş'tan Uçurtma ŞenliğiTüpraş'tan uçurtma şenliği İzmir'in Aliağa İlçesi'ndeki Tüpraş'ın bu yıl altıncısını düzenlediği Uçurtma Şenliği'ne ilgi yoğun oldu.
 • 19:08Tüpraş'tan Uçurtma ŞenliğiTüpraş'tan Uçurtma Şenliğiİzmir'in Aliağa İlçesi'ndeki Tüpraş'ın bu yıl altıncısını düzenlediği Uçurtma Şenliği'ne ilgi yoğun oldu.
 • 18:01Aliağa'da Uçurtmalar Gökyüzünü SüslediAliağa'da Uçurtmalar Gökyüzünü Süslediİzmir’in Aliağa ilçesinde, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında gerçekleştirilen ‘Mutlu Atıklar Uçurtma Şenliği’ renkli görüntülere sahne oldu.
 • 13:41Aliağa'da 19 Mayıs CoşkusuAliağa'da 19 Mayıs Coşkusu19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 96. yıl kutlamaları, tüm yurt genelinde olduğu gibi İzmir’in Aliağa ilçesinde de düzenlenen törenlerle kutlandı.
 • 20:54Aliağa'da İki Günlük Elektrik KesintisiAliağa'da İki Günlük Elektrik KesintisiGEDİZ EDAŞ İzmir İl Müdürlüğü tarafından yapılacak olan altyapı çalışmaları nedeniyle 20 Mayıs 2015 Çarşamba ve 21 Mayıs Perşembe günü Aliağa ilçesinin bazı kesimlerinde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
 • 18:2119 Mayıs Spor Etkinliklerinde Ödüller Sahiplerini Buldu19 Mayıs Spor Etkinliklerinde Ödüller Sahiplerini Bulduİzmir’in Aliağa ilçesinde, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen liseler arası spor müsabakalarında dereceye giren öğrenci ve okullar, ENKA Spor Salonu’nda yapılan törenle ödüllerine kavuştu.
 • 15:03Duir Tatbikatı Başarıyla TamamlandıDuir Tatbikatı Başarıyla TamamlandıDeniz Kurdu (DK) 2015 tatbikatı kapsamında Deniz Ulaştırması İçin İşbirliği ve Rehberlik (DUİR) faaliyetleri, İzmir’de kurulan DUİR Birliği/İZMİR ile Ege Denizi'nde ve İzmir, Aliağa, Çeşme ve Foça limanlarında, 13-18 Mayıs 2015 tarihlerinde başarıyla icra edildi.
 • 15:03Aliağa'da 100'ü Aşkın İşçi Kahvaltıdan ZehirlendiAliağa'da 100'ü Aşkın İşçi Kahvaltıdan Zehirlendiİzmir'in Aliağa İlçesi'nde, Petkim Limanı'nı (PETLİM) genişletme çalışmaları kapsamında yapılan yeni tesislerin inşaatında çalışan bir firmada görevli 100'ü aşkın taşeron işçi, mide bulantısı, kusma ve baş dönmesi şikayetiyle hastaneye başvurdu.
 • 14:56Aliağa'da 100'ü Aşkın İşçi Kahvaltıdan ZehirlendiAliağa'da 100'ü Aşkın İşçi Kahvaltıdan ZehirlendiAliağa'da 100'ü aşkın işçi kahvaltıdan zehirlendi İZMİR'in Aliağa İlçesi'nde, Petkim Limanı'nı (PETLİM) genişletme çalışmaları kapsamında yapılan yeni tesislerin inşaatında çalışan bir firmada görevli 100'ü aşkın taşeron işçi; mide bulantısı, kusma ve baş dönmesi şikayetiyle hastaneye başvurdu.
 • 14:48İzmir'de Hastaneye Kaldırılan İşçi Sayısı 97'ye Çıktıİzmir'de Hastaneye Kaldırılan İşçi Sayısı 97'ye Çıktıİzmir’in Aliağa ilçesindeki limanda çalışan ve iddialara göre yedikleri kahvaltıdan rahatsızlanarak gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastanede tedavi altına alınan işçi sayısı 97’ye çıktı.
 • 14:27İzmir'de Gıda Zehirlenmesi ŞüphesiAliağa ilçesindeki rafineride çalışan 96 işçi, gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı.
 • 14:12İzmir'de Hastaneye Kaldırılan İşçi Sayısı 40'a Ulaştıİzmir'de Hastaneye Kaldırılan İşçi Sayısı 40'a Ulaştıİzmir’in Aliağa ilçesindeki limanda çalışan ve iddialara göre yedikleri kahvaltıdan rahatsızlanarak gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastanede tedavi altına alınan işçi sayısı 40’a ulaştı.
 • 13:30Aliağa'da Gıda Zehirlenmesi ŞüphesiAliağa'da Gıda Zehirlenmesi ŞüphesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hastaneden genel görüntü- Acil serviste tedavi gören işçilerden görüntü- İşçilerden Halis Güzeller ile röpartaj ZMİR - İzmir Aliağa'da Star Rafinerisinde bulunan bir taşeron firmada gıda zehirlenmesi şüphesiyle çok sayıda işçi hastaneye kaldırıldı.
 • 12:36İzmir'de 30 Üzerinde İşçi Zehirlenme Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldıİzmir'de 30 Üzerinde İşçi Zehirlenme Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldıİzmir’in Aliağa ilçesindeki limanda çalışan otuz üzerinde taşeron işçi, yedikleri kahvaltıdan rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.
 • 00:03Çocuk Futbol Şenliği'nin Şampiyonu AltınorduÇocuk Futbol Şenliği'nin Şampiyonu Altınorduİzmir’in Aliağa ilçesinde Aliağa Futbol Kulübü tarafından düzenlenen ‘Çocuk Futbol Şenliği’nde rakiplerini tek tek mağlup eden Altınordu futbol kulübü turnuvanın şampiyonu oldu.
 • 15:10Balbay'dan Cezaevi ZiyaretiBalbay'dan Cezaevi ZiyaretiChp İzmir Milletvekili ve yeni dönem milletvekili adayı Mustafa Balbay Aliağa Şakran Cezaevi Kampusu'nde incelemelerde bulundu, burada kalan çocuklarla görüştü.
 • 15:31Aliağa'da Lüks Konut İnşa Eden Nurem ve Sürmeli Gyp'den Yeni ProjeAliağa'da Lüks Konut İnşa Eden Nurem ve Sürmeli Gyp'den Yeni ProjeFabrika, toplu konut ve rezidans başta olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında pek çok dev projeyi hayata geçiren Nurem İnşaat A.Ş. ve Sürmeli GYP, İzmir'in Aliağa ilçesinde yeni bir projeyi daha satışa sunuyor.
 • 14:53Aliağa'da Elektrik KesintisiGediz Edaş İzmir İl Müdürlüğü, altyapı çalışmaları nedeniyle Aliağa ilçesinin bazı bölgelerinde elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.
 • 14:41Aliağa Bahar Futbol Turnuvasının Şampiyonları Belli OlduAliağa Bahar Futbol Turnuvasının Şampiyonları Belli Olduİzmir’in Aliağa ilçesinde düzenlenen, 11. Kemal Harman, Övünç Yüksel, Doğancan Üzüldü Bahar Futbol Turnuvasının şampiyonları belli oldu.
 • 12:29Aliağa'da Mobese Bilmecesi ÇözülüyorAliağa'da Mobese Bilmecesi Çözülüyorİzmir’in Aliağa ilçesinde 2015 yılının ilk aylarında devreye girmesi planlanan ancak bürokratik engellerden dolayı geciken MOBESE (Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu) kameralarının kurulumu tamamlandı.
 • 10:09Başkan Acar'a Engelliler Haftasında Anlamlı ZiyaretBaşkan Acar'a Engelliler Haftasında Anlamlı ZiyaretAliağa Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nin öğretmen ve öğrencileri, ’Engelliler Haftası’ dolayısıyla Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ı makamında ziyaret etti.
 • 09:01Foça Forum'dan Davet Var "Termiğe İnat, Yaşasın Zeytinle Hayat!"Foça Forum 24 Mayıs günü Kozbeyli'de oluşturulacak Yırca Zeytin Bahçesi ağaç dikim törenine sizleri davet ediyor.
 • 16:54Toplam Çözüm Ekipleri Uzunhasanlar'daToplam Çözüm Ekipleri Uzunhasanlar'daAliağa Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüklerine bağlı ’Toplam Çözüm Ekipleri’ çalışmalarını şimdi de Uzunhasanlar Mahallesinde sürdürüyor.
 • 16:17Aliağa'da Elektrik KesintisiGEDİZ EDAŞ İzmir İl Müdürlüğü tarafından yapılacak olan altyapı çalışmaları nedeniyle 17 Mayıs Pazar ve 18 Mayıs Pazartesi günü Aliağa ilçesinin bazı kesimlerinde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
 • 16:08Tır'ın Altında Kalan Kadın ÖldüTır'ın Altında Kalan Kadın Öldüİzmir'in Aliağa İlçesi'nde, yolun karşısına geçmeye çalışırken TIR'ın altında kalann 23 yaşındaki Raziye Ağünlü, yaşamını yitirdi.
 • 14:42Milli İttifak İzmir 2. Bölge Adayları Aliağa'daSaadet Partisi (SP) ve Büyük Birlik Partisi (BBP)’nin genel seçimler için oluşturduğu Milli İttifak’ın İzmir 2. Bölge adayları Aliağa ilçesinde partililerle buluştu.
 • 14:36İzmir'de 23 Yaşındaki Kızın Feci Ölümüİzmir'de 23 Yaşındaki Kızın Feci Ölümüİzmir’in Aliağa ilçesinde yaşanan kazada, TIR’ın altında can veren 23 yaşındaki genç kızın cesedi, yaklaşık 1 buçuk saatlik çabanın ardından bulunduğu yerden çıkarılabildi.
 • 14:05Aliağalı Öğrenciler Farklı Kültürlere Ait Ürünleri TanıdıAliağalı Öğrenciler Farklı Kültürlere Ait Ürünleri Tanıdıİzmir’in Aliağa ilçesinde bulunan Aliağa Anaokulu’nda, ‘Kültürümüzü Tanıyalım’ isimli kermesi ve sergisinin açılışı yapıldı.
 • 13:34Altınordu ile Çamdibi Düzenliyor: Altınordu ile Çamdibi Düzenliyor: "Çocuklar Futbola Doyacak"Altınordu ile Çamdibispor'un ortaklaşa düzenlediği İzmir Çocuk Futbolu Festivali, bugün saat 19.00'da başlayacak müsabakalarla başlıyor.
 • 10:33Kamu Kurumlarının 10 Metre Yakınında Sigara İçilmeyecekKamu Kurumlarının 10 Metre Yakınında Sigara İçilmeyecekİzmir'in Aliağa Kaymakamlığı, kamu kurum ve kuruluşlarına bir tebliğ göndererek, buraların kapalı alanlarında sigara kullanımına hiçbir şekilde müsaade etmeyen kanuna ek düzenlemeler getirildiğini belirtti.
 • 09:54Aliağa Kaymakamlığı'ndan Kamu Kurumlarına Sigara TebliğiAliağa Kaymakamlığı'ndan Kamu Kurumlarına Sigara TebliğiAliağa İlçe Kaymakamlığı, Sağlık Bakanlığı’nın 2015/6 sayılı genelgesine ilave düzenlemeler getirdiğini kamu kurum ve kuruluşlarına yazılı tebliğ ile duyurdu.
 • 22:44Aliağa'da Elektrik KesintisiAliağa'da Elektrik KesintisiGEDİZ EDAŞ İzmir İl Müdürlüğü tarafından yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle 14 Mayıs 2015 Perşembe ve 16 Mayıs Cumartesi günü Aliağa ilçesinin bazı kesimlerinde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
 • 22:44İZASAD'tan Kadınlara Yönelik İstihdam HareketiİZASAD'tan Kadınlara Yönelik İstihdam Hareketiİzmir Aliağa Stratejik Araştırmalar Derneği Başkanı Rahmi Keskinoğlu, Aliağa ilçesinde bölgesel yayın yapan özel bir radyonun konuğu oldu.
 • 20:23Genel Seçime DoğruAK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, seçim meydanlarında verilen vaatleri eleştirerek, "Muhalefet atıyor, biri bin 400, biri bin 500, diğeri yüksekten atıyor 5 bin diyor.
 • 19:27Denizkurdu 2015 Tatbikatı"Deniz Kurdu 2015 Tatbikatı kapsamında Deniz Ulaştırması için İşbirliği ve Rehberlik (DUİR) faaliyetlerine katılacak 3'ü Türk, 6 ticari geminin kaptanlarına DUİR Birliği görevli personeli tarafından brifing verildi.
 • 16:20Alder Vefat Eden Üyelerini UnutmadıAliağa Amatör Balıkçılar ve Deniz Sporları Derneği, hayatını kaybeden üyeleri için lokma döktürdü.