SON DAKİKA ALİAĞA HABERLERİ

Son Dakika Aliağa Haberleri

 • 09:29Kriterlere Uymayan Tankerler Her An Faciaya Neden OlabilirKriterlere Uymayan Tankerler Her An Faciaya Neden Olabilir"İzmir’in Aliağa ilçesinde çekicisinden koparak yola çarpan akaryakıt dolu tankerin delinerek çevre faciasına neden olması bir kez daha Türkiye’deki yol güvenliğini akıllara getirdi.
 • 18:25Aliağa Bal Üreticileri Birliği Bal Fiyatlarını BelirlediAliağa Bal Üreticileri Birliği Bal Fiyatlarını BelirlediAliağa Bal Üreticileri Birliği’ne üye arıcılar ekonomiye kazandırdıkları ürünlerin pazar satış fiyatını belirlemek için bir araya geldi.
 • 18:19Bir Başka Aliağa'da Eserler Görücüye ÇıktıBir Başka Aliağa'da Eserler Görücüye Çıktıİzmir’in Aliağa ilçesinin doğal, kültürel ve günlük yaşamla ilgili güzelliklerini konu alan amatör fotoğraf yarışmasında sergilenmeye değer bulunan eserler görücüye çıkarıldı.
 • 13:51Mobilya Fuarında 'Fuar İzmir' HeyecanıMobilya Fuarında 'Fuar İzmir' HeyecanıTürkiye’nin en büyük fuar kompleksi ‘Fuar İzmir’ mobilyacılarda heyecan yarattı.
 • 11:38Mobilyacılar Fuar İzmir'le Hedef BüyüttüMobilyacılar Fuar İzmir'le Hedef BüyüttüBu yıl Türkiye’nin en büyük fuar kompleksi Fuar İzmir’de düzenlenecek 27. İzmir Mobilya Fuarı (MODEKO) için sektör hedef büyüttü.
 • 09:49Hababam Sınıfı Askerde' 2 Ağustos'ta Aliağa'daHababam Sınıfı Askerde' 2 Ağustos'ta Aliağa'daAliağa’da yaklaşık 2 haftadır devam eden ‘Ücretsiz Sinema Günleri’ kapsamında birbirinden güzel ve eğlenceli filmlere ev sahipliği yapan Aliağa Belediyesi, ‘Ücretsiz Sinema Günleri’nin finalini ‘Hababam Sınıfı Askerde’ adlı komedi filmi ile yapmaya hazırlanıyor.
 • 23:18Final Filmi 'Hababam Sınıfı Askerde' Aliağa'da GösterilecekFinal Filmi 'Hababam Sınıfı Askerde' Aliağa'da Gösterilecekİzmir’in Aliağa ilçesinde yaklaşık 2 haftadır devam eden ‘Ücretsiz Sinema Günleri’nin finali ‘Hababam Sınıfı Askerde’ adlı komedi filmi ile yapılacak.
 • 21:33Aliağa'da Elektrik KesintisiAliağa'da Elektrik KesintisiGEDİZ EDAŞ İzmir İl Müdürlüğü tarafından yapılacak olan bakım çalışmaları nedeniyle 4 Ağustos 2015 Salı günü Aliağa ilçesinin bazı kesimlerinde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
 • 18:20Yüzer Platforma Kaçak Mazot OperasyonuYüzer Platforma Kaçak Mazot OperasyonuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aliağa ilçesindeki Gemi Geri Dönüşüm Tesisleri- Aliağa Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Bölge Amirliği ekipleri- Ege Üniversitesi Akaryakıt/ Petrol Analiz Laboratuvarı'nda yapılan analizde markersiz yakıt elde edildi Yüzer platforma kaçak mazot operasyonu- Aliağa ilçesindeki Gemi Geri Dönüşüm Tesisileri'ne bir firmanın getirdiği dev yüzer platformda 218 bin 840 kilogram kaçak akaryakıt ele geçirildi Gemi Geri Dönüşüm Tesisleri'ndeki bir firmanın sökmek için getirdiği dev yüzer platformda 218 bin 840 kilogram kaçak akaryakıt ele geçirildi.
 • 17:11'Bir Başka Aliağa' Fotoğrafları Görücüye ÇıkıyorAliağa'da fotoğraf sanatına gönül veren amatör fotoğrafçıların objektiflerinden yansıyan ve profesyonel fotoğrafçıları aratmayan kareler görücüye çıkacak.
 • 16:59Yüzer Platforma Kaçak Mazot OperasyonuGemi Geri Dönüşüm Tesisleri'ndeki bir firmanın sökmek için getirdiği dev yüzer platformda 218 bin 840 kilogram kaçak akaryakıt ele geçirildi.
 • 16:26A.r.o.g Aliağa'da Gösterime GirecekA.r.o.g Aliağa'da Gösterime GirecekAliağa Belediyesi’nin düzenlediği ücretsiz sinema günleri etkinlikleri kapsamında, komedi türündeki A.R.O.G. adlı film, Aliağa’daki sinemaseverler ile buluşacak.
 • 15:42'A.R.O.G' 1 Ağustos Cumartesi Günü Aliağa'daAliağa Belediyesi'nin kültür-sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği 'Ücretsiz Sinema Günleri' sinemaseverlerden büyük ilgi görüyor.
 • 14:39KOSGEB ve KGF'nin Yeni Destekleri Aliağa'da TanıtıldıKOSGEB ve KGF'nin Yeni Destekleri Aliağa'da TanıtıldıAliağa Ticaret Odası Toplantı Salonu'nda düzenlenen bilgilendirme toplantısına Aliağa Ticaret Odası Genel Sekreteri Takdir Yarış, finans kuruluşlarının temsilcileri ve bölgedeki KOBİ'lerden temsilciler katılım gösterdi.
 • 11:14Bir Başka Aliağa' Fotoğrafları Görücüye ÇıkıyorBir Başka Aliağa' Fotoğrafları Görücüye Çıkıyorİzmir’in Aliağa ilçesinin sanayi dışındaki doğal güzelliklerini ortaya çıkarmak ve gelecek nesillere aktarmak amacıyla düzenlenen ‘Bir Başka Aliağa’ temalı amatör fotoğraf yarışmasında başarı ödülü alan ve sergilenmeye değer bulunan eserler, Aliağa’daki vatandaşların beğenisine sunulacak.
 • 15:55Menemen, Yol Sorununa Çözüm İstiyorİzmir’in Menemen ilçesindeki iş adamları, Koyundere’ye kadar getirilen Kuzey Çevreyolu’nun, Aliağa ilçesine kadar uzatılması gerektiğini dile getirdi.
 • 15:41Öztürk'ten Çandarlı Limanı ÖnerisiÖztürk'ten Çandarlı Limanı Önerisiİstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz (İMEAK) Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, Türkiye’nin en büyük aktarma limanı olarak planlanan Kuzey Ege Çandarlı Limanı’nın yeni bir vizyon ile ihaleye çıkarılmasını önerdi.
 • 15:29Aliağa'da Caz Rüzgârları EsecekAliağa Belediyesi, şimdi de caz müziğine gönül verenlerin kaçırmaması gereken dev bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
 • 13:56Konteyner Taşımacılığında Arz Talep Dengesi BozulduKonteyner Taşımacılığında Arz Talep Dengesi BozulduİMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, Türkiye’nin en büyük aktarma limanı olarak planlanan Kuzey Ege Çandarlı Limanı’nın, yeni bir vizyonla ihaleye çıkarılmasını önerdi.
 • 13:43Kuzey Ege Limanı'nda İhale HazırlıklarıDeniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, Türkiye'nin en büyük aktarma limanı olarak planlanan Kuzey Ege Limanı'na konteyner elleçleme işleviyle yakın gelecekte çok iş düşmeyeceğini savunarak limanın akaryakıt ikmal ve gemi bakım-onarım merkezi işlevleriyle yeni bir vizyonla ihaleye çıkarılması gerektiğini ileri sürdü.
 • 12:19Otoyol Yapılmazsa Menemen Biter'Otoyol Yapılmazsa Menemen Biter'İzmir'in Menemen ilçesinin iş dünyası, geçen aylarda Koyundere’ye kadar götürülen İzmir Kuzey Çevre Yolu’nun Aliağa’ya kadar uzatılmasını istiyor.
 • 12:11'DOKUZUNCU Bölük' 31 Temmuz Cuma Günü Aliağa'da GösterilecekAliağa Belediyesi'nin ilçe halkına yazlık sinema nostaljisini yaşatmak için bu yıl ilk kez düzenlediği açık havada sinema günleri 'Dokuzuncu Bölük' filmi ile devam edecek.
 • 11:35Menemen, Yol Sorununa Çözüm İstiyorMenemen iş dünyası geçtiğimiz aylarda Koyundere'ye kadar getirilen Kuzey Çevre Yolu'nun Aliağa'ya kadar uzatılmasını istiyor.
 • 11:24Dokuzuncu Bölük Aliağa'da GösterilecekDokuzuncu Bölük Aliağa'da GösterilecekAliağa Belediyesi’nin ilçe halkına yazlık sinema nostaljisini yaşatmak için bu yıl ilk kez düzenlediği açık havada sinema günleri ‘Dokuzuncu Bölük’ filmi ile devam edecek.
 • 10:34Aliağa'da Caz Rüzgârları EsecekAliağa'da Caz Rüzgârları EsecekBu yaz Türkiye’nin en ünlü tiyatro topluluklarını ve beyaz perdeden seçme filmleri sanatseverler ile buluşturan Aliağa Belediyesi, şimdi de caz müziğine gönül verenlerin kaçırmaması gereken dev bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
 • 17:11İzmir Caddesi'nde Suyun ve Işığın Görsel Şöleni YaşanıyorAliağa'nın en prestijli caddelerinden biri haline getirilen 'İzmir Caddesi'nde suyun, ışığın ve çeşitli renklerin görsel şöleni yaşanıyor.
 • 12:07İzmir Valiliği Özel İdare Mallarının Devriyle İlgili Davaların Çoğunu KaybettiSon yerel seçimlerden sonra kapatılan özel idarelere ait milyarlarca lira değerindeki taşınır ve taşınmaz malların paylaşımı tartışmalara sebep olmuştu.
 • 11:16Foça Belediyesi'nin Temizlik Araçları Filosu Güç Kazandı 1 adet 13+1 m³ ve 1 adet 8+1 m³ çöp kamyonu ve 3 adet "fil" olarak tabir edilen temizlik aracı Foça Belediyesi'nin temizlik araçları filosuna güç kattı.
 • 11:10Aliağa'da Sanat Sokağı ÇalışmalarıAliağa'da Sanat Sokağı ÇalışmalarıAliağa’nın Onat Kutlar Caddesi’ndeki Kafeler Sokağı, Aliağa Belediyesi tarafından yapılan düzenleme çalışmaları ile sanat sokağına dönüştürülüyor.
 • 10:20Ip Man 2, Aliağa'da GösterilecekIp Man 2, Aliağa'da GösterilecekIp Man 2 adlı film, 30 Temmuz Perşembe günü saat 21.30’da Aliağa Belediyesi Açıkhava Tiyatrosu’nda ücretsiz olarak gösterilecek.
 • 09:49'IP Man 2' 30 Temmuz Günü Aliağa'da Gösterilecek Aliağalılara her akşam yazlık sinema nostaljisini yaşatan Aliağa Belediyesi, beyaz perdenin başarılı filmlerini sinemaseverler ile buluşturmaya devam ediyor.
 • 09:19'Sanat Sokağı' İçin Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam EdiyorAliağa'nın Onat Kutlar Caddesi'ndeki kafeler sokağı, Aliağa Belediyesi tarafından yapılan düzenleme çalışmaları ile sanat sokağına dönüştürülüyor.
 • 17:21Aliağa'da Neşeli Günler Ekim Ayına Kadar SürecekAliağa Belediyesi, Ekim ayına kadar birbirinden eğlenceli ve renkli etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam edecek.
 • 17:15'Anadolu Kartalları' 27 Temmuz Günü Aliağa'da GösterilecekAliağa Belediyesi, Türk Hava Kuvvetleri'nin 100. Yılı anısına çekilen 'Anadolu Kartalları' adlı filmi gösterime sunmaya hazırlanıyor.
 • 17:07Avcı Ramadan Dev Türk Bayrağı İle Taçlandırıldı Aliağa Belediyesi tarafından dikilen dev Türk Bayrağı, 40 metre yükseklikte tüm ihtişamıyla dalgalanmaya başladı.
 • 17:04Ege Bölgesi'nin En Uzun Üçüncü Bayrak Direği Avcı Ramadan'a DikildiAliağa Belediyesi tarafından dikilen dev Türk Bayrağı, 40 metre yükseklikte tüm ihtişamıyla dalgalanmaya başladı.
 • 16:10İzmir Büyükşehir'den İlçe Belediyelerine Destekİzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 30 ilçe belediyesine hibe etmek amacıyla 16,5 milyon liraya alımını yaptığı 123 adet temizlik aracının anahtarları, ilçe belediye başkanlarına teslim edildi.
 • 10:55Çalgı Çengi' Aliağa'da GösterilecekÇalgı Çengi' Aliağa'da Gösterilecek‘Çalgı Çengi’ adlı komedi türündeki sinema filmi, Aliağa Belediyesi’nin ‘Sinema Günleri’ etkinlikleri kapsamında beyaz perdeye yansıtılacak.
 • 10:21'ÇALGI Çengi' Aliağa'da GösterilecekHer akşam beyaz perdeden seçme filmleri sinemaseverlerin beğenisine sunan Aliağa Belediyesi, bu kez izleyenlere bol kahkahalı bir sinema keyfi sunmaya hazırlanıyor.
 • 10:19'BİR Başka Aliağa' Temalı Fotoğraf Yarışması SonuçlandıAliağa Belediyesi'nin ödüllü yarışmasına ilçe sınırları içinde çektikleri birbirinden güzel fotoğraflarla katılım gösteren yarışmacılar, yaklaşık 5 ay süren zorlu bir maratonu geride bıraktı.
 • 08:43'Bir Başka Aliağa' Temalı Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı Aliağa Belediyesi'nin ödüllü yarışmasına ilçe sınırları içinde çektikleri birbirinden güzel fotoğraflarla katılım gösteren yarışmacılar, yaklaşık 5 ay süren zorlu bir maratonu geride bıraktı.
 • 08:41'BİR Başka Aliağa' Temalı Fotoğraf Yarışması SonuçlandıAliağa'nın sahip olduğu farklı güzellikleri öne çıkarmak, vatandaşların ilçelerine olan duyarlılığını artırmak ve insanları hobi olarak fotoğrafçılığa teşvik etmek amacıyla düzenlendi.
 • 19:39Bir Başka Aliağa' Temalı Fotoğraf Yarışması SonuçlandıBir Başka Aliağa' Temalı Fotoğraf Yarışması SonuçlandıAliağa’nın sahip olduğu farklı güzellikleri öne çıkarmak, vatandaşların ilçelerine olan duyarlılığını artırmak ve insanları hobi olarak fotoğrafçılığa teşvik etmek amacıyla düzenlenen ‘Bir Başka Aliağa’ temalı amatör fotoğraf yarışması sonuçlandı.
 • 15:35Av Mevsimi' Aliağa'da GösterilecekAv Mevsimi' Aliağa'da GösterilecekKültür sanat alanındaki faaliyetlerini ücretsiz sinema günleri etkinliğiyle sürdüren Aliağa Belediyesi, vizyona girdiği dönemde gişe rekoru kıran ’Av Mevsimi’ adlı filmi, Aliağa’daki sinemaseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.
 • 15:01'Av Mevsimi' 28 Temmuz Günü Aliağa'da GösterilecekSinemaseverlere açık havada sinema keyfini ücretsiz olarak sunan Aliağa Belediyesi, beyaz perdeden seçme filmleri izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor.
 • 14:04Aliağa'da Neşeli Günler Ekim Ayına Kadar SürecekAliağa Belediyesi, Ekim ayına kadar birbirinden eğlenceli ve renkli etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam edecek
 • 14:25Anadolu Kartalları, Aliağa'da GösterilecekAnadolu Kartalları, Aliağa'da GösterilecekBeyaz perdeden seçme filmleri sinemaseverler ile buluşturmaya devam eden Aliağa Belediyesi, Türk Hava Kuvvetleri’nin 100. yılı anısına çekilen Anadolu Kartalları adlı filmi gösterime sunmaya hazırlanıyor.
 • 14:09Aliağa'da Eylül Ayına Kadar Aliağa'da Eylül Ayına Kadar "Neşeli Günler"Yüzlerce sanatçı, onlarca tiyatro topluluğunun katılımı ile festival tadında geçen dev bir organizasyonu geride bırakan Aliağa Belediyesi, Eylül ayına kadar birbirinden eğlenceli ve renkli etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam edecek.
 • 13:35İzmir Caddesi Aliağa'ya Hayat Veriyorİzmir Caddesi Aliağa'ya Hayat Veriyorİzmir’in Aliağa ilçesindeki İzmir Caddesi, rengarenk görüntüsü ve estetiğiyle herkesin dikkatini çekiyor.
 • 12:04Çocuk Filmi Kikoriki Aliağa'daÇocuk Filmi Kikoriki Aliağa'daÜcretsiz sinema günleri kapsamında, her akşam seçme filmleri sinemaseverlerle buluşturan Aliağa Belediyesi, bu kez minik sinemaseverler için ‘Kikoriki: Yenilmez Takım’ adlı animasyon filmini beyaz perdeye yansıtacak.