16:3400
SON DAKİKA ALTIN HABERLERİ

Son Dakika Altın Haberleri

   

  AP'deki AB Karşıtı ve Irkçı Grup "Transferle" Lağvedilmekten Kurtulacak

  Avrupa Parlamentosu'nda (AP) bazı AB karşıtı ve ırkçı partilerin oluşturduğu Avrupa Özgürlük ve Doğrudan Demokrasi (EFDD) grubu dağılmamak için "transfere" yöneldi. (Bugün 16:30)

   

  Etis Lojistik, Hamidiye Su'larını Taşıyacak

  DOKUZ Eylül Üniversitesi (DEÜ) İlâhiyat Fakültesi İslâm Hukuku Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Yıldırım, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü ziyaret etti. (Bugün 16:26)

   

  Taksi Tutup Ziynet Eşyalarını Dolandırıcılara Teslim Etti

  Taksi Tutup Ziynet Eşyalarını Dolandırıcılara Teslim Etti

  Taksi tutup ziynet eşyalarını dolandırıcılara teslim etti- Telefonla arayıp kendilerini polis olarak tanıtan 2 kişiye inanan kadın, Çan'dan Çanakkale'ye taksiyle yaklaşık 70 kilometre giderek takıları ve 2 bin 500 lirasını onlardan birine verdi- Şüpheliler, Emniyet Müdürlüğünce oluşturulan özel ekip tarafından olaydan 4 gün sonra otogarda yakalandıÇANAKKALE (AA) - Çan ilçesinde yaşayan ve telefonda kendisini polis olarak tanıtan iki kişiye ziynet eşyalarıyla 2 bin 500 lirasını, taksi tutup (Bugün 16:25)

   

  Mers Şüphesiyle Gözlem Altına Alındı

  Mers Şüphesiyle Gözlem Altına Alındı

  Adana’nın Ceyhan ilçesinde, Hac dönüşü fenalaşan bir kişi kaldırıldığı hastanede gözlem altına alındı. (Bugün 16:15)

   

  2. Uluslararası Ombudsmanlık Sempozyumu

  2. Uluslararası Ombudsmanlık Sempozyumu

  Avrupa Konseyi İnsan Hakları Komiseri Muizneiks: "Türkiye'deki ombudsmanlık kurumunun sadece iki yıl önce kurulduğu düşünüldüğünde iyi planlanmış olması harika" (Bugün 16:15)

   

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Karabük'te

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Karabük'te

  Bakan Güllüce: "(Emniyetteki "paralel yapı'' operasyonu) Biz de gazetelerden öğreniyoruz. (Bugün 16:13)

   

  AK Parti TBMM Grup Toplantısı

  AK Parti TBMM Grup Toplantısı

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3) "Kolluğun görevlerini nasıl kullandığını denetlemek amacıyla AB standartlarına uygun şekilde kolluk gözetim komisyonu kurulacak" "Sanal ortamda şiddete, teröre, nefrete çağrı dili anlamına gelecek uygulama, ifade ve çalışmalar kesinlikle suç telakki edilecek ve. (Bugün 16:12)

   

  Şiddet Gören Kadınlara Kucak Açacaklar

  Şiddet Gören Kadınlara Kucak Açacaklar

  Efeler Kent Konseyi tarafından Avrupa Birliği Koordinasyon Dairesi Başkanlığı desteğiyle hayata geçirilecek proje kapsamında eşinden şiddet gören ve bakıma muhtaç durumdaki kadınlar koruma altına alınacak Efeler Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Ergünoğlu: "Muhtarlarımızdan mahallelerindeki kadın sayısının yanı sıra eşinden şiddet görmüş, boşanmış kadınlarla ilgili bilgi istedik. (Bugün 16:11)

   

  Tcmb'den Zorunlu Karşılıklara İlişkin Açıklama

  Tcmb'den Zorunlu Karşılıklara İlişkin Açıklama

  TCMB: "Dengeli büyümeyi ve yurt içi tasarrufları güçlendirmek amacıyla TCMB çekirdek yükümlülüklere ilave bir destek sağlayacak" "Zorunlu karşılıkların Türk lirası cinsinden tesis edilen kısmına faiz ödemesi 2014 yılının kasım ve aralık ayında izleyen ayların ilk iş günlerinde, 2015 yılından itibaren. (Bugün 16:10)

   

  Hac Dönüşü Fenalaşan Kişi Gözlem Altına Alındı

  Hac Dönüşü Fenalaşan Kişi Gözlem Altına Alındı

  Batman'ın Kozluk ilçesinde hac dönüşü fenalaşan 74 yaşındaki B.B, hastaneye kaldırıldı. (Bugün 16:10)

   

  Davutoğlu, Yeni İç Güvenlik Reformu Paketi'ni Açıkladı

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, çoğu İçişleri Bakanlığı bünyesinde hazırlanan ve iç güvenlikle ilgili yapılacak yasal değişiklikler ve bazı hizmet dallarında yapılacak yeni uygulamaların yer aldığı yeni İç Güvenlik Reformu Paketi'ni açıkladı. (Bugün 16:08)

   

  Zorla Girdiği Kadının Evinde Vuruldu

  Zorla Girdiği Kadının Evinde Vuruldu

  Eskişehir'de daha önce ilişkisi olduğu öne sürülen kadının evine giden kişi, eve gelen kadının eşi ile erkek kardeşi tarafından saklandığı yerde bulunarak, vuruldu. (Bugün 16:07)

   

  11 Milyon Zeytin Ağacını Yarasalar Koruyor

  11 Milyon Zeytin Ağacını Yarasalar Koruyor

  Balıkesir’in Havran ilçesindeki bir mağarada barınan binlerce yarasa, Edremit körfezindeki 11 milyon zeytin ağacını zeytin sineğine karşı koruyor. (Bugün 16:04)

   

  İzmir'de Yeni Fuar Alanı İnşaatında Eksiklikler Tamamlandı

  İzmir'de Yeni Fuar Alanı İnşaatında Eksiklikler Tamamlandı

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İzmir İş Teftiş Kurulu' tarafından, 29 Eylül tarihinde, yüklenici firmanın işçilerin hayati güvenliğini ilgilendiren eksiklikleri giderinceye kadar durdurduğu İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Gaziemir'de yaptırdığı Yeni Fuar Alanı inşaatında eksiklikler tamamlandı. (Bugün 16:03)

   

  Koncuk'tan Muğla ve Milas Atamalarında Torpil Yapılıyor İddiası

  Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Muğla ve Milas atamalarında torpil yapıldığını ileri sürdü. (Bugün 16:02)

   

  Sahte Polis Gönderip Bayan Öğretmeni 70 Bin TL Dolandırdılar

  Sahte Polis Gönderip Bayan Öğretmeni 70 Bin TL Dolandırdılar

  Afyonkarahisar'da, ağlarına düşürdükleri bir kişinin evine sahte polis göndererek 70 bin TL dolandıran zanlılardan biri, polisin 10 gün süren takibi sonucu yakalandı. (Bugün 16:02)

   

  Ankara İnovasyon Haftası - Tim Başkanı Mehmet Büyükekşi

  Ankara İnovasyon Haftası- TİM Başkanı Büyükekşi: - "INSEAD'ın 142 ülkeyi kapsayan inovasyon sıralamasında Türkiye 54'üncü sıraya yükseldi"- "Ankara, Türkiye'nin en fazla ihracat yapan beşinci, en çok ihracat yapan ilk 1000'de en fazla firması olan altıncı ili"ANKARA (AA) - Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, "INSEAD'ın 142 ülkeyi kapsayan inovasyon sıralamasında Türkiye 2012'de 74'üncü, 2013'te 68'inci, 2014 yılında 54'üncü sıraya yükseldi" dedi. (Bugün 16:01)

   

  Felçli Hastalara Yeni Umut

  Felçli Hastalara Yeni Umut

  Omurilik felci geçiren bir kişi kök hücre nakli sayesinde yeniden yürümeye başladı. (Bugün 15:56)

   

  Emtia Fonları Yüzde 0,06 Değer Kaybetti

  Emtia Fonları Yüzde 0,06 Değer Kaybetti

  Emtia yatırım fonları yüzde 0,06 değer kaybetti, fon sepeti yatırım fonları yüzde 0,04, esnek yatırım fonları yüzde 0,27, hisse senedi yoğun yatırım fonları yüzde 0,85 değer kazandı. (Bugün 15:55)

   

  Merkez Bankası Başkanı Başcı: 'İhracat Dengeli Büyümeyi Desteklemeye Devam Ediyor'

  Merkez Bankası Başkanı Başcı: "İhracat Dengeli Büyümeyi Desteklemeye Devam Ediyor"

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Erdem Başçı, zayıflayan küresel talebe rağmen ihracatın dengeli büyümeyi desteklemeye devam ettiğini belirtti. (Bugün 15:50)

   

  Karma Yatırım Fonlar Yüzde 0,54 Değer Kazandı

  Karma Yatırım Fonlar Yüzde 0,54 Değer Kazandı

  Yatırım fonlarına katılma belgelerinden karma yatırım fonlar yüzde 0,54, para piyasası yatırım fonları 0,03 değer kazandı. (Bugün 15:49)

   

  Büyükelçi Kaymakcı, Yeni Bakan Caferi'yi Kutladı

  Büyükelçi Kaymakcı, Yeni Bakan Caferi'yi Kutladı

  Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Faruk Kaymakcı, Dışişleri Bakanlığına getirilen İbrahim Caferi'yi makamında ziyaret etti. (Bugün 15:49)

   

 

Manşet Haberleri

 • ABD'den YPG'lilere Zengin Yemek Menüsü

  ABD'den YPG'lilere Zengin Yemek Menüsü ABD'nin YPG'lilere havadan attığı gıda yardımı zengin bir yemek menüsü içeriyor. Aynı hazır yemekleri ülke dışında savaşan ABD askerleri de tüketiyor.

 • Meclis'te Başörtülü Milletvekili Sayısı 6 Oldu

  Meclis'te Başörtülü Milletvekili Sayısı 6 Oldu AK Parti Aydın Milletvekili Semiha Öyüş grup toplantısına ilk kez başörtülü olarak katıldı. Milletvekili Öyüş, "Hacdan önce kapandım. Hacla bunu taçlandırdım." dedi.

 • Zorla Girdiği Kadının Evinde Vuruldu

  Zorla Girdiği Kadının Evinde Vuruldu Eskişehir'de daha önce ilişkisi olduğu öne sürülen kadının evine giden kişi, eve gelen kadının eşi ile erkek kardeşi tarafından saklandığı yerde bulunarak, vuruldu.

[Hata Bildir]
21.10.2014 16:34:37. #1.12#