18:0400
SON DAKİKA AMASYA HABERLERİ

Son Dakika Amasya Haberleri

  Ferhat ile Şirin'e Ziyaretçi Akını

  Ferhat ile Şirin efsanesinin yaşandığı Amasya’da Ferhat’ın aşkına kavuşmak için dağları deldiği Ferhat Su Kanalı ziyaretçi akınına uğruyor. (Bugün 15:09)

   

  Birinci Meclis'te Tören Düzenlendi

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Ulus'taki Birinci Meclis'te tören düzenlendi. (Bugün 15:04)

   

  İşitme Engelli Öğrencilerinin Kulağı Oluyor

  İşitme Engelli Öğrencilerinin Kulağı Oluyor

  Birçok Türkiye şampiyonasında altın madalya kazanan Amasya Lokman Hekim İşitme Engelliler İlk ve Ortaokulu halk oyunları ekibi, gösterileri sırasında eğitmen Canan Yoleri ile adeta bütünleşiyor Yoleri: "Beni dinlediklerinde onların gözü de oluyorum kulağı da" (Bugün 14:56)

   

  İşitme Engelli Çocuklar Halk Oyunu Gösterisiyle Büyüledi

  Amasya'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı. (Bugün 13:10)

   

  Bozüyük'te 23 Nisan Coşkusu

  Bozüyük'te 23 Nisan Coşkusu

  Bilecik’in Bozüyük ilçesinde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) açılışının 94. yılı dolayısıyla Mehmet Akif Ersoy ilk/ortaokulunda tören düzenlendi. (Bugün 12:54)

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  TBMM Başkanı Çiçek'in katılımıyla, Ulus'taki Birinci Meclis'te tören düzenlendi Çiçek: "Devletimize ve milletimize yönelen tehditlere el birliğiyle karşı koymak durumundayız. Birinci Meclis'in sahip olduğu ruha bugüne kadar sahip çıktığımız gibi bundan sonra daha fazla sahip çıkmalıyız. Birinci Meclis, olağanüstü şartlar altında kurulup çalışmasına rağmen meşruiyetten asla sapmadı. (Bugün 12:40)

   

  CHP'li Başkan, 6 Parti Amblemi Yer Alan Afişle Çocuk Bayramı Kutladı

  Amasya'nın Merzifon İlçesi'nde CHP'li Belediye Başkanı Alp Kargı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle ilçedeki bilboarlara ilçe başkanlığı bulunan 6 siyasi partinin ambleminin bulunduğu kutlama mesajı astırdı. (Bugün 11:19)

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  Cumhurbaşkanı Gül: "Cumhuriyetin ilanının ardından geçen zaman diliminde Türkiye, hakikaten memnuniyet verici başarıları yakalamış, modern dünyayla bütünleşme, halkını evrensel değerlerle buluşturma ve refaha kavuşturma yolunda ciddi mesafe katetmiştir. (Dün 18:25)

   

  Amasya Eğitim Fakültesinde Minder Buluşması

  Amasya Eğitim Fakültesinde Minder Buluşması

  Amasya Eğitim Fakültesinde yöneticilerle öğrenciler çimlerin üzerinde minder buluşması yaptı. (Dün 18:11)

   

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu

  CHP'nin, Suriye'de Sarin gazı kullanımında Türkiye'nin rölüye ilgili iddialar hakkındaki Genel Görüşme Önergesi'nin görüşülmesini içeren grup önerisi kabul edilmedi. (Dün 18:00)

   

  Kdz. Ereğli'de 23 Nisan Bayramı Kutlanıyor

  Kdz. Ereğli'de 23 Nisan Bayramı Kutlanıyor

  Zonguldak’ın Ereğli ilçesi İhsan Yılmaz İlkokulu’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çeşitli kutlama etkinlikleri düzenlendi. (Dün 17:46)

   

  Cumhurbaşkanı Gül'den TBMM Vurgulu 23 Nisan Mesajı

  Cumhurbaşkanı Gül'den TBMM Vurgulu 23 Nisan Mesajı

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, TBMM vurgusunun ağırlıklı olduğu bir mesaj yayımladı. (Dün 17:42)

   

 

Manşet Haberleri