01:1200
SON DAKİKA AMASYA HABERLERİ

Son Dakika Amasya Haberleri

  Musul'da rehin alınanlar Türkiye'de

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Musul'da rehin alınanların Türkiye'ye getirilmesine ilişkin, "46 vatandaşımızın serbest bırakılması tabi ki sevindirici bir şey. Sürecin şu ana kadar uzamış olması hepimiz için üzüntü verici bir durumdu ama sonuç itibarıyla sağlıkları yerinde, herhangi can kaybı olmadan serbest bırakılmış olmalarından dolayı mutluyuz" dedi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Suluova'da Kentsel Dönüşüm Çalışmaları Başladı

  Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, ilçede yapılmasını planladıkları kentsel dönüşüm çalışmalarına başladıklarını belirtti. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Musul'da Rehin Alınanlar Türkiye'de

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "46 vatandaşımızın serbest bırakılması tabi ki sevindirici bir şey. Sürecin şu ana kadar uzamış olması hepimiz için üzüntü verici bir durumdu ama sonuç itibarıyla sağlıkları yerinde, herhangi bir can kaybı olmadan serbest bırakılmış olmalarından dolayı mutluyuz" (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Mahmut Demir, Taha Akgül'le Buluştu

  Mahmut Demir, Taha Akgül'le Buluştu

  Eski Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Mahmut Demir, Dünya Şampiyonu olan milli güreşçi Taha Akgül ile buluştu. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Kaçırıldığı hafta oğlunun düğünü olacaktı, şimdi 'çifte düğün' yapacaklar -

  Kaçırıldığı hafta oğlunun düğünü olacaktı, şimdi "çifte düğün" yapacaklar -

  Türkiye'ye getirilen Musul'daki konsolosluk görevlilerinden özel harekatçı Ali Durmuş'un kaçırıldığı hafta oğlunun düğününün yapılacağı, kaçırma olayı nedeniyle düğünün ertelendiği öğrenildi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Kaçırıldığı Hafta Oğlunun Düğünü Olacaktı, Şimdi "Çifte Düğün" Yapacaklar

  Türkiye'ye getirilen Musul'daki konsolosluk görevlilerinden özel harekatçı Ali Durmuş'un kaçırıldığı hafta oğlunun düğününün yapılacağı, kaçırma olayı nedeniyle düğünün ertelendiği öğrenildi Ali Durmuş'un ablası Ayten Torun: "Rehin alındığı hafta kardeşimin oğlunun düğünü olacaktı. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Başkan Duruay Adına Yarıştı Birinciliği Elde Etti

  11. Uluslararası Gölbaşı Göller, Andezit ve Sevgi Çiçeği Şenliği'nde kıyasıya mücadele eden baş altı pehlivanlara Gölbaşılılar yoğun ilgi gösterdi Başkan Duruay adına yarışan başaltı pehlivanı birinciliği elde etti. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Etkin Damar Tedavisi Alzheimeri Önlüyor

  Etkin Damar Tedavisi Alzheimeri Önlüyor

  Gelişmiş ülkelerde alzheimer sıklığının azaldığı, bunun nedeninin bu ülkelerde damar hastalıklarında daha iyi tedavilerin uygulanması olduğu belirtildi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  9 Yıl Sonra Aydınlatılan Cinayette 1 Tutuklama

  9 Yıl Sonra Aydınlatılan Cinayette 1 Tutuklama

  Kayseri'de bir kuyuda cesedi bulunan 30 yaşındaki Huriye Arısoy cinayeti 9 yıl sonra aydınlatıldı. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Davutoğlu'nun Amasya Hazırlığı

  Davutoğlu'nun Amasya Hazırlığı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, 18 Ekim'de Amasya'yı ziyaret etmeyi planlıyor. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Amasya'da Türk-İran Ortaklığı Hüsn-Ü Hat Sergisi

  Amasya'da Türk-İran Ortaklığı Hüsn-Ü Hat Sergisi

  Amasya’da biri İranlı, 6 hüsn-ü hat meraklısının düzenlediği serginin açılışı yapıldı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  TSK'nın Arama Kurtarma Faaliyetleri

  TSK'nın Arama Kurtarma Faaliyetleri

  İstanbul'un Çatalca ilçesine bağlı Binkılıç köyündeki sel baskınında mahsur kalan 11 kişi helikopter yardımı ile kurtarıldı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  TBB Üyesi Çepik: 'Adalete Güven Yüzde 13'lere Düştü'

  TBB Üyesi Çepik: "Adalete Güven Yüzde 13'lere Düştü"

  Türkiye Barolar Birliği(TBB) Yönetim Kurulu Üyesi Av. Sabri Çepik, “Toplumun ceza adaletine olan güveni giderek azalıyor. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.09.2014 01:12:41. #1.13#